quote:Op woensdag 18 januari 2006 23:23 schreef S-Two het volgende:
Damn, ik kan niet wachten tot dat ik hem heb
Ja ik ook nietquote:Op woensdag 18 januari 2006 23:23 schreef S-Two het volgende:
Damn, ik kan niet wachten tot dat ik hem heb
Je ziet er niet echt uit als een rapper, meer als een brainpower. Maar lijpe shit son.quote:Op woensdag 18 januari 2006 23:57 schreef MadMarine het volgende:
ik luister het nu al een tijdje naar opgezwolle
ik heb nog met fricorico gerapt, je weet toch
maar die muziek kan me eigenlijk niet meer zoveel boeien. het wordt saai als je het te vaak hoort denk ik. en eigenlijk vind ik dat toch wel een beetje jammer.
quote:Op donderdag 19 januari 2006 00:03 schreef Chrishop het volgende:
[..]
Je ziet er niet echt uit als een rapper, meer als een brainpower. Maar lijpe shit son..
Is geen album, Generation Now was een TV programma op de Box of TMF ofzo. Daarvoor hebben Ty en Nav een aantal nummers gemaakt.quote:Op donderdag 19 januari 2006 11:39 schreef jimjim1983 het volgende:
wat is trouwens Generation Now voor album? van Typhoon en Nav?
oh ok thanksquote:Op donderdag 19 januari 2006 12:03 schreef SpadeAce het volgende:
[..]
Is geen album, Generation Now was een TV programma op de Box of TMF ofzo. Daarvoor hebben Ty en Nav een aantal nummers gemaakt.
Nog gast MC's aanwezig tijdens de show? Wie deed het voorprogramma?quote:Op donderdag 19 januari 2006 13:07 schreef Catch22- het volgende:
Ik vind het een supergoed album, heel professionele beats en catchy beats wat toch voor het commerciele succes moet gaan zorgen (niets dan begrip, die jongens moeten ook eten)
Rico rapt misschien wel minder, maar wel beter idd. Maar het is een zeer dope album. De lyrics zijn ook heel sterk.
Ik vind hem dan ook zeker beter dan vloeistof en spuugdingen. Moet er alleen nog ff wat vaker naar luisteren.
De show was ook vet, ze zette een vette show neer, als vanouds
mag hopen van wel. duurt al lang genoeg.quote:Op donderdag 19 januari 2006 13:43 schreef DubzOne het volgende:
Ik wil em ook!! Dikke shizzle dan maar.... ik ga em morgen alvast ff downen
Maar om even op de vraag van jimjim terug te komen: Typhoon komt dit jaar toch wel met een album?!
Sorry hé ik was hype en stonedquote:[b]Op donderdag 19 januari 2006 13:09
zou er in de TT trouwens geen 'emigreren' moeten staan?
quote:Op donderdag 19 januari 2006 15:14 schreef cultheld het volgende:
M'n neefje woont in Zwolle en die is naar de release party gegaan (gisteren). Ik heb het album al. Als iemand 'm wil hebben, wil ik de rapidshare hier wel neer zetten.![]()
Volgens mij is dat niet de bedoelingquote:Op donderdag 19 januari 2006 15:14 schreef cultheld het volgende:
M'n neefje woont in Zwolle en die is naar de release party gegaan (gisteren). Ik heb het album al. Als iemand 'm wil hebben, wil ik de rapidshare hier wel neer zetten.![]()
Boeit die gasten van Opgezwolle niks hoor, volgens m'n neefje zeiden ze gisteren zelf nog: Of je 'm nou downloadt of niet, dat maakt niks uit, deden wij vroeger ookquote:Op donderdag 19 januari 2006 15:21 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Volgens mij is dat niet de bedoeling
Weet ik welquote:Op donderdag 19 januari 2006 15:22 schreef cultheld het volgende:
[..]
Boeit die gasten van Opgezwolle niks hoor, volgens m'n neefje zeiden ze gisteren zelf nog: Of je 'm nou downloadt of niet, dat maakt niks uit, deden wij vroeger ook![]()
quote:Bedankt voor je bestelling voor Opgezwolle Ltd. edition.
Vandaag heb ik je order verwerkt en er staat dus 1 Eigen Wereld Limited Edition van Opgezwolle voor je klaar.
dit mailtje kreeg ik ook toenstraks. wordt zsm opgestuurdquote:Op donderdag 19 januari 2006 15:36 schreef rotskibo het volgende:
Ik vind deze cd beter dan sppugdingen en vloeistof samen, op vorige albums stonden ook dope tracks maar ik vond het een beetje als los zand aan elkaar zitten. Op dit album zit achter elke track een verhaal, ze geven hun visie en je blijft geboeid van de eerste tot de laatste seconde. Delic zn beats zijn echt te gruww gewoon.
btw: bij Plato.nl kan je hem niet meer bestellen, kreeg net dit mailtje:
[..]
![]()
De kerel van Plato die ik sprak zei dat het officieel morgen verkocht mag worden.quote:Op donderdag 19 januari 2006 18:15 schreef Devlinsect het volgende:
Ik zie geen schimmel op de hoes in vergelijking met het plaatje uit andere pagina / vorig deel.
Moet die schimmel nog worden gekweekt? Wanneer mag Plato de CD officieel verkopen?
Ik was woensdag bij Plato in Groningen, en vroeg of ik hem kon bestellen voor maandag. Toen zei die verkoper dat ze hem misschien vrijdag al zouden hebben. TOen ik vanmiddag in dit topic keek zag ik echter iemand die hem vandaag al had gekocht. Gelukkig kon ik vanmiddag ook nog ff heen want ze gingen erg snel weg.quote:Op donderdag 19 januari 2006 18:04 schreef Henkmanz het volgende:
Ik heb net Plato Enschede gebeld (aangezien ik hier zag dat hij al verkrijgbaar was) en ook hij zei dat Plato alle limited editions heeft opgekocht. Ook vertelde hij me dat Plato heel duidelijk verteld was dat ze hem níet mochten verkopen voor vrijdag, dus best apart dat S-Two hem al heeft kunnen kopen bij Plato (oftewel, relaxed voor je)
Anyway, er ligt één limited klaar voor me morgen, mooi ophalen dus, lijkt me duidelijk
Een vriend van me heeft hem in Utrecht gekocht voor me man, ik ben te blij! Ik had hem gisteravond al, maar de limited is gewoon te vet, te mooie hoes!quote:Op donderdag 19 januari 2006 18:04 schreef Henkmanz het volgende:
Ik heb net Plato Enschede gebeld (aangezien ik hier zag dat hij al verkrijgbaar was) en ook hij zei dat Plato alle limited editions heeft opgekocht. Ook vertelde hij me dat Plato heel duidelijk verteld was dat ze hem níet mochten verkopen voor vrijdag, dus best apart dat S-Two hem al heeft kunnen kopen bij Plato (oftewel, relaxed voor je)
Anyway, er ligt één limited klaar voor me morgen, mooi ophalen dus, lijkt me duidelijk
Ik bedoel daarna.quote:Op donderdag 19 januari 2006 21:56 schreef kokos het volgende:
Hoedenplank wordt de singel
Gast, dat kán je niet missen.quote:Op donderdag 19 januari 2006 21:33 schreef kokos het volgende:
Kwakman moet wel draaien dat vind ik wel bruut man. Mag je eigenlijk niet missen he
Ik ga morgenquote:Op donderdag 19 januari 2006 21:54 schreef Ludacriss het volgende:
Wie zit er op 28 januari in Paradiso? ( net zoals ik)
lekker nummer hequote:
Ja, die heb ik dr nu ook op. Chill nummer.quote:
quote:Op donderdag 19 januari 2006 22:04 schreef Skv het volgende:
[..]
Ik ga morgen![]()
Atak, Enschede.
Maat van me gaat draaien
heb je m strax 3 x?quote:Op donderdag 19 januari 2006 20:16 schreef Chahid het volgende:
[..]
Een vriend van me heeft hem in Utrecht gekocht voor me man, ik ben te blij! Ik had hem gisteravond al, maar de limited is gewoon te vet, te mooie hoes!
Ohw ik ben daar ook, zie je ookquote:Op donderdag 19 januari 2006 23:04 schreef Henkmanz het volgende:
[..]
Check ik je daar wel, gast. Alsof je elkaar níet kan zien in Atak; die tent is even groot als mijn slaapkamer
Nee bol kon hem niet leveren..quote:Op vrijdag 20 januari 2006 00:03 schreef blaaatkipje het volgende:
album staat online op www.3voor12.nl ---> luisterpaal
[..]
heb je m strax 3 x?![]()
Chrishop en Henkmanz, tot vanavond.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 02:12 schreef Chrishop het volgende:
[..]
Ohw ik ben daar ook, zie je ook. Jij unibrow ik 15 cm joint?
.
Hamvraagquote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:36 schreef MMaRsu het volgende:
Hey welk opgezwolle nummer is dat ook alweer aan het eind van Werk Aan de Winkel?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |