lekker nummer hequote:
Ja, die heb ik dr nu ook op. Chill nummer.quote:
quote:Op donderdag 19 januari 2006 22:04 schreef Skv het volgende:
[..]
Ik ga morgen![]()
Atak, Enschede.
Maat van me gaat draaien
heb je m strax 3 x?quote:Op donderdag 19 januari 2006 20:16 schreef Chahid het volgende:
[..]
Een vriend van me heeft hem in Utrecht gekocht voor me man, ik ben te blij! Ik had hem gisteravond al, maar de limited is gewoon te vet, te mooie hoes!
Ohw ik ben daar ook, zie je ookquote:Op donderdag 19 januari 2006 23:04 schreef Henkmanz het volgende:
[..]
Check ik je daar wel, gast. Alsof je elkaar níet kan zien in Atak; die tent is even groot als mijn slaapkamer
Nee bol kon hem niet leveren..quote:Op vrijdag 20 januari 2006 00:03 schreef blaaatkipje het volgende:
album staat online op www.3voor12.nl ---> luisterpaal
[..]
heb je m strax 3 x?![]()
Chrishop en Henkmanz, tot vanavond.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 02:12 schreef Chrishop het volgende:
[..]
Ohw ik ben daar ook, zie je ook. Jij unibrow ik 15 cm joint?
.
Hamvraagquote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:36 schreef MMaRsu het volgende:
Hey welk opgezwolle nummer is dat ook alweer aan het eind van Werk Aan de Winkel?
ik vind die James wel tofquote:Op vrijdag 20 januari 2006 12:18 schreef Plots het volgende:
Raymzter had ik wel ff beter verwacht. Shyrock komt dope. En Winne heeft mij nog niet overtuigd
Jawat op gekkenhuis vind ik ook erg sterkquote:Op vrijdag 20 januari 2006 12:18 schreef Plots het volgende:
erg dope album.
Ik vind dat mensen te snel een oordeel vellen over het album.
Deze lauwe skeit moet je vaker luisteren om de dikke dingen te achterhalen.
Raymzter had ik wel ff beter verwacht. Shyrock komt dope. En Winne heeft mij nog niet overtuigd
Bij een vriend zat er geen cd inquote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:23 schreef Henkmanz het volgende:
Heb hem vandaag maar ff gescoord, wat een supermooie hoes heeft dit album, niet te zuinig:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Wel jammer dat er niks op de CD zelf staat, dat geintje hebben al meer acts/bands uitgehaald.. Maar alsnog retefijne hoes hoor![]()
Dat meen je niet.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 15:12 schreef OldJeller het volgende:
Waren allemaal mensen bij die releaseparty gekomen uit de randstad met bussen.. zonder kaarten.. in de hoop toch binnen te komen.
Maar het was te vol.
tja, daar is het de releaseparty voor he.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 15:19 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Dat meen je niet.![]()
Kheb één bus zien staan. Volgens mij was die voor Topnotch en consorten. Ook overdreven. Een bus als die kan ongeveer 40 personen bevatten. Dus gelijk al 40 kaarten minder...![]()
Twintig eurie. Moet je wel aanmaken, volgens mij heeft Plato enschede er maar een paar.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:39 schreef Skv het volgende:
Quanta costa?
Ik kreeg die van mij geseald.. dan zit er meestal wel een cd in tochquote:Op vrijdag 20 januari 2006 14:39 schreef XxxPimxxX het volgende:
[..]
Bij een vriend zat er geen cd in
Op zich is 't nummer wel in balans.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:44 schreef jimjim1983 het volgende:
overigens zou de beat waarmee Balans begint langer moeten duren, dat zou de rustug van dit album moeten zijn
ja dat is idd ook wel een lekker rustig nummer, maar helaas niet zo jazzy als rustugquote:Op vrijdag 20 januari 2006 16:59 schreef Evil_Koekje het volgende:
[..]
Op zich is 't nummer wel in balans.Eerst rustig, dan zonder beat, en dan wat harder met beat. Ik zie Regendans als de Rustug van deze cd eigenlijk, heerlijk nummer.
True, ik vind het ook wel jammer dat dat jazzy d'r een beetje uit is, maar dat weerhoudt me er niet van 't album te luisteren.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 18:00 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
ja dat is idd ook wel een lekker rustig nummer, maar helaas niet zo jazzy als rustug![]()
Heb het album nu 1 keer volledig gedraaid, ik oordeel nog niet, maar zoals het er nu voor staat vind ik dit de mindere van de 3... Sommige nummers konden me niet echt boeien.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 12:18 schreef Plots het volgende:
Ik vind dat mensen te snel een oordeel vellen over het album.
Deze lauwe skeit moet je vaker luisteren om de dikke dingen te achterhalen.
Dat heb ik op dit moment ook nog, vind hem nu minder dan de vorige 2. Maar goed, ik denk dat als ik hem nog een paar keer draai ik hem wel weer helemaal dope vindquote:Op vrijdag 20 januari 2006 18:59 schreef DubzOne het volgende:
[..]
Heb het album nu 1 keer volledig gedraaid, ik oordeel nog niet, maar zoals het er nu voor staat vind ik dit de mindere van de 3... Sommige nummers konden me niet echt boeien.
Denk ook dat de verwachtingen hoog waren, maar ook sommige beats vind ik tot dusver niet helemaal overtuigend!
weer die delay, maar niet slecht...quote:Op vrijdag 20 januari 2006 19:09 schreef HAL9000S het volgende:
De beat van Open ogen is echt geniaal, dat valt niet te ontkennenVet ook, die NAS sample in het begin; 'because sleep is the cause of the death'.
Er schenen bij die Limited's gesealde exemplaren te zijn waar dus geen cd in zat. Dat werd me bij Concerto verteld. Foutje bij de drukker ofzo.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 16:06 schreef Henkmanz het volgende:
Ik kreeg die van mij geseald.. dan zit er meestal wel een cd in toch
Album heeft qua lyrics idd meer diepgang, maar tot dusver vind ik de beats nog niet echt naar een hoger level gebracht... wat uiteraard niet wegneemt dat er wel degelijk vette bietz tussen zitten!quote:Op vrijdag 20 januari 2006 19:02 schreef HAL9000S het volgende:
Ik vind dat ie een stuk meer diepgang heeft dan de vorige 2 albums, qua productie is dit toch wel een niveau hoger IMHO.
Klopt, bij de Plato in Groningen vertelden ze mij dat ook. Ze maakten nu elke keer daar de cd's open om te chekken of er daadwerkelijk wel een cd in zat.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 19:29 schreef keeper het volgende:
[..]
Er schenen bij die Limited's gesealde exemplaren te zijn waar dus geen cd in zat. Dat werd me bij Concerto verteld. Foutje bij de drukker ofzo.
Op het laatst bij NL door wordt het echt gruwelijkquote:Op vrijdag 20 januari 2006 19:39 schreef Hellrazor het volgende:
ik vind erg dope hoe sommige beats veranderen maar soms ook niet
bij werk aan de winkel is het wel dope![]()
We zijn ook heeeel erg verwend door Kubus de laatste tijd... erg moeilijk om dat te evenaren.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 19:30 schreef DubzOne het volgende:
[..]
Album heeft qua lyrics idd meer diepgang, maar tot dusver vind ik de beats nog niet echt naar een hoger level gebracht... wat uiteraard niet wegneemt dat er wel degelijk vette bietz tussen zitten!
Ik denk dat een aantal Delic-beats op Vloeistof ook moeilijk te evenaren zijn.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 20:20 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
We zijn ook heeeel erg verwend door Kubus de laatste tijd... erg moeilijk om dat te evenaren.
ja hij heeft idd nog steeds vette beats, maar soms lijk hij zoals ook Keeper al zei, een beetje op Kubus. dat vind ik wel een beetje jammer.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 20:23 schreef HAL9000S het volgende:
Ik vind 'm ook allesbehalve zwak op eigen wereld... Hoedenplank, werk aan de winkel, balans, passievrucht, ogen open, regendans zijn allemaal top producties IMHO.
Ligt eraan, spuugdingen was gewoon Low-Budget. Een goede master kan in mijn ogen zeker wel een positieve bijdrage leveren aan een album!quote:Op vrijdag 20 januari 2006 20:19 schreef Plots het volgende:
ik vind het jammer dat ze hem hebben gemasterd.
gewoon puur natuur style net als Spuugdingen zou hem nog meer glorie geven.
hmmm, op spuugdingen waren sommige dingen wel moelijk te verstaan. dan tochquote:Op vrijdag 20 januari 2006 20:25 schreef DubzOne het volgende:
[..]
Ligt eraan, spuugdingen was gewoon Low-Budget. Een goede master kan in mijn ogen zeker wel een positieve bijdrage leveren aan een album!
quote:
volgens mij was die voor journalisten. Zoiets las ik in een review iigquote:Op vrijdag 20 januari 2006 15:19 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Dat meen je niet.![]()
Kheb één bus zien staan. Volgens mij was die voor Topnotch en consorten. Ook overdreven. Een bus als die kan ongeveer 40 personen bevatten. Dus gelijk al 40 kaarten minder...![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |