Dat het Adrian was ipv Andrew bedacht ik me ook net nadat ik gepost had.quote:Op maandag 16 januari 2006 17:04 schreef Mark het volgende:
[..]
Ik reken hem goed, het is Adrian Belew. Werkte o.a. met Zappa, Bowie, King Crimson etc.
Doc +1
Vorige week had ranja nog een vraag over de Desert Sessions, was geknipt voor jou!
PS: leuk feestje geweest?
Fok! Muziek Trivia deel CDXCIXquote:Op maandag 16 januari 2006 17:11 schreef Doc het volgende:
Die DS vraag had ik vast geweten - ik had je gewoon eerder moeten stalken dus
quote:Op maandag 16 januari 2006 17:18 schreef Sack_Blabbath het volgende:
hippielied
Ik ben sinds vandaag verliefd op deze cdquote:
'Gehoort' is erger.quote:Op maandag 16 januari 2006 15:14 schreef cafca het volgende:
Is het erg als ik nog nooit van het label Marista gehoort heb?
Die eerste 6 worden trouwens komend jaar heruitgegeven op het RekordsRekords label, maar ze waren inderdaad een aantal jaren niet beschikbaar/bestelbaar (zonder dat duidelijk werd of ze inderdaad later heruitgegeven zouden worden).quote:
Ook op 10"? Dan nog denk ik dat degene met het Mans Ruin logo duur blijvenquote:Op maandag 16 januari 2006 17:43 schreef Doc het volgende:
Die eerste 6 worden trouwens komend jaar heruitgegeven op het RekordsRekords label, maar ze waren inderdaad een aantal jaren niet beschikbaar/bestelbaar (zonder dat duidelijk werd of ze inderdaad later heruitgegeven zouden worden).
In 2005 heeft hij onder een net iets andere naam (afgekort Q.S.O.) de CD "Pushin On" gemaakt. En daar luister ik nu al de hele dag naar. Het is een live variant van wat de artiest (Dhr Holland) de electronic met het project waar de discografie van isquote:Op maandag 16 januari 2006 17:11 schreef Doc het volgende:
Van wie is dit de discografie?
2002 Apricot Morning
2004 Mishaps Happening
Ik mag hopen dat die duur blijvenquote:Op maandag 16 januari 2006 17:44 schreef ranja het volgende:
[..]
Ook op 10"? Dan nog denk ik dat degene met het Mans Ruin logo duur blijven
Crazy frogquote:Op maandag 16 januari 2006 18:19 schreef brox het volgende:
Whohow, ik zit hier echt te kijken, maar mijn muziekkennis schiet echt te kort. ppfff.
Ik wil er wel even 1 vragen in de catagorie mainstream:
wie zijn dit?
[afbeelding]
Hmm. Hij heeft wel iets meer op zijn naam staan. Het bekendste nummer van zijn band begint aldus:quote:Op maandag 16 januari 2006 19:17 schreef Mark het volgende:
o.a. van de opening van de Olypische Spelen in 2000
Yep. Ook wel The Australian Eagles genoemd. Daarnaast heeft Farnham met o.a. "You're the voice" nog een hitje gehad alhier.quote:Op maandag 16 januari 2006 19:25 schreef dolle_hond het volgende:
little river band
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |