Jep gewoon ff service formulier invullen. Heb ik gehad met mijn nano, was bekrast. Ik vul dat formulier in volgende dag mannetje van UPC aan de deur met door. Daarna afspraak gemaakt om op te halen. En binnen een week een nieuwe iPod nanoquote:Op zondag 15 januari 2006 20:13 schreef newyorkcity het volgende:
Oke! heel erg bedankt, en als je er problemen mee hebt ga je naar een Apple store??
quote:Op zondag 15 januari 2006 20:30 schreef Remzz het volgende:
[..]
Jep gewoon ff service formulier invullen. Heb ik gehad met mijn nano, was bekrast. Ik vul dat formulier in volgende dag mannetje van UPC aan de deur met door. Daarna afspraak gemaakt om op te halen. En binnen een week een nieuwe iPod nano
Volgens mij moet je ergens anders naar kijken als je in de auto zit............quote:Op zondag 15 januari 2006 21:17 schreef McFarmer het volgende:
Het is echt lekker om in de auto even een aflevering van mijn favo serie te kijken
slechte tvp
Als je 16 bent hoeft dat nog nietquote:Op zondag 15 januari 2006 21:32 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Volgens mij moet je ergens anders naar kijken als je in de auto zit............
Net de Nano Online besteld...quote:Op zondag 15 januari 2006 20:09 schreef newyorkcity het volgende:
hmm Oke, maar ben een beetje scheiterig... Hebben meer mensen hun ipod via apple online besteld???
Afspeellijst maken, nummers toevoegen aan bibliotheek. Vervolgens de nummers selecteren die je in je playlist wilt en slepen naar je nieuwe playlist.quote:Op woensdag 18 januari 2006 22:19 schreef tha_dark het volgende:
Ik heb even een vraagje over Itunes.
Hoe maak je een afspeellijst, want als ik nu een afspeellijst maak en dan mijn Ipod bijwerk komt er te staan dat hij mijn lijst niet kan bijwerken omdat de vereiste map onvindbaar is. Iemand een idee?
waarvan?quote:Op donderdag 19 januari 2006 10:19 schreef ryan_atwood het volgende:
en er zijn weer updates!!! (verkapte tvp)
Ik heb op mijn iPod 4G versie 3.1.1 staan en die is up to datequote:Op donderdag 19 januari 2006 10:23 schreef ryan_atwood het volgende:
itunes en ipodupdater. Die berichten kreeg ik net namelijk toen ik hem wilde opladen
Oeh, ik heb hem ook in het zwart. Precies dezelfde die jij hebt. Ik hoefde hem overigens niet opteladen, ik kon hem meteen aanzetten, en had een volle batterij?quote:Op donderdag 19 januari 2006 16:48 schreef merino het volgende:
mijn nieuwe zwarte iPod video 30gig is nu aan het opladen![]()
ik had zo'n bliksem tekentje wat volgs mij aangeeft dat er geen batterij power meer inzat.quote:Op donderdag 19 januari 2006 16:53 schreef Koenz0r het volgende:
[..]
Oeh, ik heb hem ook in het zwart. Precies dezelfde die jij hebt. Ik hoefde hem overigens niet opteladen, ik kon hem meteen aanzetten, en had een volle batterij?
En ja, het voelt zo kostbaar, zo gigantisch kostbaar. Je wilt hem niet aanraken, de eerste kras wordt een lijdensweg![]()
Er zit wel zo een zakje bij. Een grijs stoffen zakje voor je ipod zelf.quote:Op donderdag 19 januari 2006 16:56 schreef merino het volgende:
[..]
ik had zo'n bliksem tekentje wat volgs mij aangeeft dat er geen batterij power meer inzat.
Moet overigens nog echt niet denken aan mijn eerste kras
snel maar ff wat geld bij elkaar sprokkelen om een protectie iets te kopen
die zijn voor de oordoppen, kan je eromheen doen zodat je oor beter beschermd is ofzo. Je hebt er een extra van bijgekregen.quote:Op donderdag 19 januari 2006 16:59 schreef Koenz0r het volgende:
[..]
Er zit wel zo een zakje bij. Een grijs stoffen zakje voor je ipod zelf.
Overigens zou het cooler zijn als ze de kabels ook in het zwart zouden doen. Heb jij trouwens ook 2 zakjes aan elkaar, met in ieder 2 ronde zwarte stoffen plaatjes? ik heb geen flauw idee waarvoor de namelijk zijn.
nog geen problemen mee maar ik heb er dan ook 'maar' 500 nummers in staan, vind het verder super werken. Helemaal omdat ie automatisch directory's aan maakt van artiesten en album. Gebruik iTunes nu een paar maand.quote:Op donderdag 19 januari 2006 15:48 schreef Koenz0r het volgende:
I tunes is trouwens een bagger programma. Zodra er een playlist van 3000 Liedjes in komt, is het zo traag als poep
Die is wel mooi,quote:Op donderdag 19 januari 2006 17:10 schreef merino het volgende:
[..]
die zijn voor de oordoppen, kan je eromheen doen zodat je oor beter beschermd is ofzo. Je hebt er een extra van bijgekregen.
Stom idd dat ze niet alles in het zwart hebben. Maar mijn koptelefoon+draad is toch zwart en mijn audio/videokabels ook. Wil alleen nog mooie protectie iets eroverheen (dat zakje is echt) bovendien issie onbeschermd als ie uit het zakje is.
Ik zit nog te twijfelen of ik de iSkin eVo3 mooi genoeg vind;
[afbeelding]
Hee, prettig!quote:Op maandag 16 januari 2006 18:53 schreef Tique3 het volgende:
1) iTunes->bewerken->voorkeuren->algemeen-> onderaan aanvinken: 'Pictogram van iTunes in systeemvak weergeven'
2) op de taakbalk rechtermuisknop->werkbalken->iTunes uitvinken
Zo zou ie het moeten doen gelderland
die van de nano is nog veeeeeeeel mooier;quote:Op donderdag 19 januari 2006 17:15 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Die is wel mooi,![]()
is die ook voor de nano?
als je een bericht hebt getypt krijg je ook een edit knop op dit forum, hoef je niet steeds opnieuw een bericht te posten...quote:Op donderdag 19 januari 2006 17:32 schreef Koenz0r het volgende:
hoe tyf je alles er af??
maar mij welquote:Op donderdag 19 januari 2006 17:44 schreef Koenz0r het volgende:
goh -.-'' ik ben zo in de spanning van de nieuwe ipod dat het mij zal jeuken of ik een edit knop heb of niet
Die Phantom Rave is hard.quote:Op donderdag 19 januari 2006 17:18 schreef merino het volgende:
[..]
die van de nano is nog veeeeeeeel mooier;
[afbeelding]
www.iskin.com
niet in Nederland?quote:Op donderdag 19 januari 2006 19:03 schreef BadKeukenTegel het volgende:
[..]
Die Phantom Rave is hard.![]()
Alleen jammer dat het niet in Nederland is, moet een ander hoesje gaan zoeken dus.![]()
Dope, waar?quote:Op donderdag 19 januari 2006 19:14 schreef merino het volgende:
[..]
niet in Nederland?
de iSkin eVo3 ligt wel hier in de winkels hoor
begin het overigens echt zat te worden om te wachten tot mijn iPod is volgeladen. Heb ook echt geen idee hoe lang het nog gaat duren...
mediamarkt sowieso (hebben volgs mij ook erg veel iPod stuff) en het zou kunnen dat ie ook bij Dixons lag. Was er vandaag om mijn iPod te halen en zag wel aantal iSkins maar ik zou niet weten welkequote:
Volgens mij moet je je iPod in de videorecorder zetten en dan op record duwen.quote:Op donderdag 19 januari 2006 19:57 schreef Koenz0r het volgende:
Zo, al mijn muziek staat op de Ipod Photo. nog 18 gigabyte vrij. Heb zelfs nog wat albums overgeslagen ( Omdat ze live waren.) Hoe krijg ik nou eigenlijk een film erop?
met Nero Recode of Videora naar .mp4 converten, die filmpjes in je bibliotheek inladen en dan naar de iPod slepen.quote:Op donderdag 19 januari 2006 19:57 schreef Koenz0r het volgende:
Zo, al mijn muziek staat op de Ipod Photo. nog 18 gigabyte vrij. Heb zelfs nog wat albums overgeslagen ( Omdat ze live waren.) Hoe krijg ik nou eigenlijk een film erop?
Nero 7 premium trial downloaden. Is helemaal compleet zit alleen wel tijdslot op...quote:Op donderdag 19 januari 2006 21:21 schreef Koenz0r het volgende:
kan nergens een goede link voor Nero Recode 2.2.6.17b vinden. Alleen maar dode mirrors -.-''
quote:Op donderdag 19 januari 2006 21:30 schreef merino het volgende:
d'r zit gewoon al een fokking lange kras op mijn scherm
is dus niet gelogen dat ie snel krast. Gelukkig zie je het niet recht van voren. Snel maar ff iets van protectie erover heen gooien want oei wat is dat zakje wat je erbij krijgt kut zeg
vind het overigens jammer (als dat er niet op zit althans) dat de stand van de video als je hem stop zet niet onthouden wordt. Want dan zou je zeg maar 30min film kunnen kijken, daarna uurtje mp3's en als je dan weer ergens zit de rest van de film...
quote:1. Heb gister een iPod nano 2gig besteld en ivk vroeg me dus af of hij de nummers hetzelfde opslaat zoals in iTunes of alle mp3's in 1 map?
2. kun je op de iPod ook zien hoe vaak het nummer gedraait is en welke score(aantal sterren) hij heeft?
3. is het mogelijk om op de iPod zelf ook weer van die dynamische playlisten aan te maken zoals in iTunes?
Dat houdertje? *pakt HANDLEIDING*quote:Op donderdag 19 januari 2006 21:42 schreef Koenz0r het volgende:
[afbeelding]
Kan iemand mij vertellen wat dat witte ding is?
Filmpjes lopen keurig synchroon hier. Gebruik ook videora (zelf een widescreen profiel gemaakt, anders rekt de ipoot de boel uit).quote:Op donderdag 19 januari 2006 21:03 schreef merino het volgende:
Videora is kut, filmpjes lopen niet in sync. Nero Recode is echt
vergeet niet alle opties goed te zetten;
http://arstechnica.com/guides/tweaks/ipod-video.ars/5
vreemd dan ligt het dus wel aan mijn instellingen...quote:Op donderdag 19 januari 2006 22:30 schreef Robhimself het volgende:
[..]
Filmpjes lopen keurig synchroon hier. Gebruik ook videora (zelf een widescreen profiel gemaakt, anders rekt de ipoot de boel uit).
Maargoed, Recode dus ff fixen.
quote:Op donderdag 19 januari 2006 13:58 schreef sleepflower het volgende:
Het is toch ook mogelijk om foto's op zo'n nieuwe iPod te zetten? Hoe doe je dat?
In iTunes naar Bewerken > Voorkeuren, dan staat er bij het 2e dingetje 'iPod' en daar dan weer Foto's..quote:
Daar kun je je iPod in zetten zodat ie recht op staat tijdens het laden of USB connectie, en je hoeft niet steeds de kabel er in te drukken.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 15:50 schreef Koenz0r het volgende:
wat houd een "dock station" nou precies in? Is het een oplader? of..
bronquote:USB-lichtnetadapter voor de iPod - Apple
Met een extra USB-lichtnetadapter sluit u de iPod met Click Wheel, iPod mini en iPod shuffle - het nieuwste product uit de iPod-serie - eenvoudig aan op een stopcontact om de batterij op te laden.
Om de iPod op te laden, steekt u de adapter in een wandcontactdoos.
De iPod shuffle kan rechtstreeks op de USB-lichtnetadapter of op het optionele iPod shuffle-dock worden aangesloten.
Opmerking: Geschikt voor de iPod shuffle, de iPod mini, de iPod photo en de iPod met een Click Wheel. Voor de iPod mini, de iPod photo en de iPod met een Click Wheel is ook de iPod Connector-naar-USB-kabel vereist.
Dit dingetje dus:
voor 29,00 ¤.
geschikt voor iPod met kleurendisplay iPod shuffle iPod nano iPod mini iPod iPod with video
ik kan het niet geloven. Heb je wel goed gekeken? vanuit meerdere hoeken, afstanden en met verschillende lichtinvallen?quote:Op vrijdag 20 januari 2006 16:31 schreef Koenz0r het volgende:
Ik heb nog geen enkele krasik gebruik gewoon het standaard hoesje, en laat hem in mijn binnste jaszak glijden.
gewoon van Neroquote:Kan iemand mij vertellen waar hij/zij Nero Recode vandaan heeft? Google vindt echt nietsen ik wil dat programma hebben. Althans de Trail version. Kan iemand mij helpen?
ik zie ze niet van recht van voor maar als ik hem op mijn bureau leg en dus van schuinonder af erop kijk dan zie ik ze zitten.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 16:41 schreef Koenz0r het volgende:
en ik een paar heeeeeeele lichte krasjesmaar daar doe je niets tegen. Maar die zie je echt amper
Daar wil ik dan wel eerst een bron van hebben of bewijsquote:Op vrijdag 20 januari 2006 16:48 schreef merino het volgende:
[..]
ik zie ze niet van recht van voor maar als ik hem op mijn bureau leg en dus van schuinonder af erop kijk dan zie ik ze zitten.
Overigens schijn je met koperpoets of speciaal Displex spul die krasjes weg te kunnen polijsten
http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1040268quote:Op vrijdag 20 januari 2006 16:53 schreef Koenz0r het volgende:
[..]
Daar wil ik dan wel eerst een bron van hebben of bewijsvoordat ik mijn ipod naar de mallemoere wrijf met mijn doekje koperpoets
![]()
ik durf het ook nog niet aanquote:Op vrijdag 20 januari 2006 17:21 schreef Koenz0r het volgende:
Als dat werkt dan heb ik er niets meer dan hulde voor. Maar zoiets op mijn eigen ipod proberen, ik weet het niet
southparkquote:Op vrijdag 20 januari 2006 17:37 schreef Jett het volgende:
kut ipod, zit al onder de krassen![]()
maja, foto's erop doen lukt wel en videopodcasts ook ( hapyytreefriends) maar ik wil gvd me south park film er op hebben
![]()
hoe zet je die er dan op? want mij lukt het niet........quote:Op vrijdag 20 januari 2006 17:37 schreef Jett het volgende:
kut ipod, zit al onder de krassen![]()
maja, foto's erop doen lukt wel en videopodcasts ook ( hapyytreefriends) maar ik wil gvd me south park film er op hebben
![]()
eenschquote:
Hoe zet je films erop dan? Moet ik quicktime ofzo instaleren?quote:Op vrijdag 20 januari 2006 17:40 schreef merino het volgende:
[..]
southpark
en Seinfeld
maar dat gaat nog wel ff duren voor die ged/l zijn.
Heb wel al paar films erop staan
met Nero Recode je dvd's decoderen naar .mp4, en via itunes gewoon erop zettenquote:Op vrijdag 20 januari 2006 19:41 schreef Jett het volgende:
[..]
Hoe zet je films erop dan? Moet ik quicktime ofzo instaleren?
Gekocht bij Apple store Utrecht op de Mariastraat.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 19:42 schreef Koenz0r het volgende:
En wat kostte die Iskin Evo3 ?
Oke, hoe decodeer ik het naar .mp4?quote:Op vrijdag 20 januari 2006 19:43 schreef Koenz0r het volgende:
[..]
met Nero Recode je dvd's decoderen naar .mp4, en via itunes gewoon erop zetten
Nicequote:Op vrijdag 20 januari 2006 19:43 schreef Robhimself het volgende:
[..]
Gekocht bij Apple store Utrecht op de Mariastraat.
Hij kost 34,95.
Maargoed, dat heb ik wel over voor een krasvrije Ipod.
het meeste heb ik in het juiste formaat gedownload. Maar je kan ze ook zelf naar .mp4 omzetten met Nero Recode 2 (www.nero.com)quote:Op vrijdag 20 januari 2006 19:41 schreef Jett het volgende:
[..]
Hoe zet je films erop dan? Moet ik quicktime ofzo instaleren?
Oke dat snap ik dus echt niet, maar als het gewoon een mp4 bestand is, en ik hem afspeel in Itunes, ipod bijwerken doe, dan staat die er gewoon op?quote:Op vrijdag 20 januari 2006 19:46 schreef merino het volgende:
[..]
het meeste heb ik in het juiste formaat gedownload. Maar je kan ze ook zelf naar .mp4 omzetten met Nero Recode 2 (www.nero.com)
uhm als je hem vanuit iTunes naar je iPod sleept (of bijwerkt, what ever) dan staat ie er op jaquote:Op vrijdag 20 januari 2006 19:49 schreef Jett het volgende:
[..]
Oke dat snap ik dus echt niet, maar als het gewoon een mp4 bestand is, en ik hem afspeel in Itunes, ipod bijwerken doe, dan staat die er gewoon op?
quote:Op vrijdag 20 januari 2006 19:46 schreef Koenz0r het volgende:
[..]
NiceKun je er misschien een foto van maken?? ben wel benieuwd hoe dat eruit ziet
Apple Centre Bossina Westerkade 24-Groningen 050 - 3133011quote:Op vrijdag 20 januari 2006 19:56 schreef Koenz0r het volgende:
Is er een Apple-Ipod store in Groningen?
bedoelde de iSkinquote:Op vrijdag 20 januari 2006 20:07 schreef Koenz0r het volgende:
Ik mag dan wel geen rob zijn, maar ik heb de zwarte
Oke, wrijf het er maar inquote:Op vrijdag 20 januari 2006 21:01 schreef merino het volgende:
net Southpark en Seinfeld gekeken op de iPod en godverdomme wat is dat fijn zeg
vooral Southpark ziet er heel prettig uit op het schermpje
Arcticquote:Op vrijdag 20 januari 2006 20:03 schreef merino het volgende:
welke kleur heb jij Rob?
quote:Op vrijdag 20 januari 2006 19:58 schreef Koenz0r het volgende:
Oeh, waar heb je die informatie vandaan?
Ik heb ook een zwart iPod video. Vriend van me heeft een witte, die vind ik er wat loch uitzienquote:Op zaterdag 21 januari 2006 11:32 schreef Koenz0r het volgende:
dankjewel Rob.
Welke kleur Ipod hebben jullie eigelijk? Ik heb de zwarte ipod videoIk vond wit zo afgezaagd. zo typisch standaard
hmmz met een witte of zwarte iPod?quote:
Witte Ipod inderdaad.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 12:57 schreef merino het volgende:
[..]
hmmz met een witte of zwarte iPod?
ik ga denk ik Eclipse halen om mijn zwarte kleur te behouden
handig he als je een deens OF zweedse handleiding hebt. Tenzij jij zweeds of deens kuntquote:Op donderdag 19 januari 2006 22:26 schreef Robhimself het volgende:
[..]
Dat houdertje? *pakt HANDLEIDING*
Quote: " ipod Dock adapter. Voor gebruik met ipod-accesoires, zoals het afzonderlijk verkrijgbare ipod Universal dock.*
Die boekjes zitten er niet voor Jan Lul bij.....
Hoe krijg ik nou foto's op mn Ipod video? (staat NIET in de handleiding)
heeft er iemand van gehoord of er WMA ondersteuning is??quote:Ondersteunde geluidsstructuren: AAC (16 tot 320 Kbps), Protected AAC (van iTunes Music Store), MP3 (16 tot 320 Kbps), MP3 VBR, Audible (2, 3 en 4), Apple Lossless, AIFF en WAV
Doordat de firmware kan worden bijgewerkt, kunnen ook nieuwe geluidsstructuren worden ondersteund
ondersteunt die nietquote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:25 schreef CybPraetorian het volgende:
een beetje geinteresseerd door een Ipod, lees ik dit op de site
[..]
heeft er iemand van gehoord of er WMA ondersteuning is??
ook niet helemaal waar lees ik op Wikipediaquote:Op zaterdag 21 januari 2006 22:28 schreef mie_at_work het volgende:
[..]
ondersteunt die niet
(gelukkig maar, ik kom niet eens verder als 6 gigterwijl ik een ipod video heb van 30 gig)
en als ik een zou hebben, zou er iig 15 gig op staan...quote:The Windows version of iTunes can automatically convert unprotected WMA files to other audio formats, but it does not support direct playback or encoding of WMA format
euh, bij mijn weten dus niet, want ze zitten als het ware "vast gesoldeerd" binnenin...quote:Op zaterdag 21 januari 2006 23:02 schreef Koenz0r het volgende:
Ik hoop dat de accu's verbeterd zijn. Maar je kan toch wel de accu vervangen? Mocht de accu kapot gaan of watever?
Jettquote:Op zondag 22 januari 2006 21:47 schreef Jett het volgende:
Nou heel leuk iemand heeft een film voor me geconverteerd ofzo... van mp3 naar mpg geloof ik... maar ik kan hem alsnog niet openen in Itunesgrafkanker ding
ja weet ik veel ik word gekquote:Op zondag 22 januari 2006 22:24 schreef Stretto het volgende:
[..]
Jett![]()
![]()
![]()
Van mp3 naar mpg![]()
Gebruik gewoon Xilisoft Ipod Video Converter, echt een makkie![]()
Wel de geregistreerde versie![]()
mwah geef me een paperclip en ik open elke ipod die er is en je kan de batterij zo vervangen. niks gesoldeerdquote:Op zondag 22 januari 2006 13:31 schreef CybPraetorian het volgende:
[..]
euh, bij mijn weten dus niet, want ze zitten als het ware "vast gesoldeerd" binnenin...
Wat had je precies in dat formulier?quote:Op zondag 15 januari 2006 20:30 schreef Remzz het volgende:
[..]
Jep gewoon ff service formulier invullen. Heb ik gehad met mijn nano, was bekrast. Ik vul dat formulier in volgende dag mannetje van UPC aan de deur met door. Daarna afspraak gemaakt om op te halen. En binnen een week een nieuwe iPod nano
Voor wat, hoort watquote:Op zondag 22 januari 2006 22:29 schreef Jett het volgende:
[..]
ja weet ik veel ik word gekik snap er helemaal niks van en wil gewoon een video op me pc
ik snap al die programma;s niet.
dus als je zo sociaal bent om dat voor me te doen en me dan op msn ofzo te sturen
Heb je een lader? Dan moet je die er eens aan leggen. Mijn mini had dat ook de hele tijd maar ik had de lader weergevonden en toen deed ie het weer. Via de computer laadde die niet op.quote:Op donderdag 26 januari 2006 15:57 schreef rotskibo het volgende:
Mn zusje dr Ipod Mini is vastgelopen en reageert niet op resetten (wat 'ie normaal altijd wel deed) en al die andere stappen op: http://www.apple.com/nl/support/ipod/five_rs/ werken ook niet, je blijft alleen maar dat batterijtje met uitroepteken zien. Ik neem aan dat hij gewoon dood is?
Ze had sowieso nooit een Ipod moeten kopen maarja.
mijne is 1 maal gevallen op van die kinderkopjes. het witte deel zat gewoon deels los van de achterkant. ik klikte hem dicht, maar hij deed niets meer. 2 minuten daarna was ie weer helemaal in ordequote:Op vrijdag 27 januari 2006 16:39 schreef Remzz het volgende:
Volgensmij hebben alleen in dit topic al 10 user's een bijna dood ervaring gehad met hun iPod
Idd zo is de handleiding compleetquote:Op vrijdag 27 januari 2006 19:51 schreef Tique3 het volgende:
Vergeet niet: De middelste en bovenste knop indrukken tot het apple teken komt, dan de middelste en onderste knop ingedrukt houden.
De iPod schakelt dan over naar disk mode, dan kan je dus misschien bestanden er af halen, nieuwe software op de iPod zetten of deze resetten.
Lukt dit ook niet, dan naar een winkel van apple/apple service center of opsturen want dan is hij kapot..
Omdat je Amerikaanse series kunt kopen in de music store. Eigenlijk puur marketing.quote:Op maandag 30 januari 2006 16:34 schreef Geqxon het volgende:
-Waar zit op mijn iPod het kopje "Tv-Programma's" ??
Waar niet Waaromquote:Op maandag 30 januari 2006 18:42 schreef Remzz het volgende:
[..]
Omdat je Amerikaanse series kunt kopen in de music store. Eigenlijk puur marketing.
quote:Op maandag 30 januari 2006 18:44 schreef Thetallguy het volgende:
[..]
Waar niet Waarom
Zit er geen extra submenuutje onder video's nu?
als je die iPod nou niet gestolen had hoefde je niet naar de rechtbank!quote:Op dinsdag 31 januari 2006 09:35 schreef truSteh het volgende:
ff een snel vraagje, is een iPod bestand tegen een metaaldetectoor en/of rontgenaparaat? aangezien ik dalijk naar de rechtbank moet en daar heb je die dingen
Dat ik dalijk niet al me muziek kwijt ben of me ipod kapot is ofzo
![]()
die optie komt er volgens mij bij nadat en een tv-prog gekocht hebt in de itunes storequote:Op maandag 30 januari 2006 16:34 schreef Geqxon het volgende:
Met veel pijn en moeite heb ik al mijn Malcolm in the Middle filmpjes onder "Tv-Programma's" kunnen krijgen. Er zijn alleen 2 dingen die mij nog niet lukken:
-Waar zit op mijn iPod het kopje "Tv-Programma's" ??
-Waar vul ik bij "Info tonen" de naam van het programma in?
http://www.lifehacker.com(...)ning-ipod-151662.phpquote:Anyone with an iPod knows that being locked into your iTunes library can be a very annoying thing. And though there are a lot of solutions for working through this, I?ve never been entirely happy with the results.
What?s more, if you?re not a big fan of iTunes in the first place (or you?re just not a fan of firing up that memory hog just to sync your iPod), it can be that much more annoying when iTunes puts its stranglehold on your iPod.
Unfortunately you can?t really get that far with your iPod if you don?t use iTunes, right?
Wrong! By the end of this little tutorial, you?ll be able to rip a CD, sync the MP3s to your iPod, then play any music off your iPod from any computer without ever having to install anything on that computer - and not once will you have to open iTunes to do it.
That?s right - add MP3s from any computer. For example, if your SO insists on ripping MP3s on her laptop rather than straight to your shared library, you can still easily sync her MP3s to your iPod. Or maybe you?re on a public computer and you?re eager to rip and import the CD you just bought to your iPod. Without installing any software on that computer or ripping any MP3s to its hard drive, you can rip and sync your new CD to your iPod.
Tanks zie het staan. Wat programma is het makkelijkste om video bestandjes om te zetten in mp4? Hoorde ergens dat dat gewoon met Quicktime kan? Hoe werkt dat precies..?quote:Op dinsdag 31 januari 2006 22:13 schreef Geqxon het volgende:
Dan zul je hem handmatig moeten beheren, dit staat ergens bij je voorkeuren
Oke, maar als je geen zin hebt om te betalen?? Freeware?quote:Op dinsdag 31 januari 2006 22:32 schreef Geqxon het volgende:
Voor quicktime moet je $29 betalen. Ik ben zelf erg tevreden met de WinAvi MP4 video convertor, enorm simple, en doet wat hij moet doen. Ook kun je alles in een wachtrij plaatsen, en hem vervolgens alles laten encoderen. Kost helaas wel $24,95.
P4 2.8ghz, FX5600, 512mb, en 6-7 minuten encoderen over 20 minuten film.
Dank je, ga ik proberenquote:Op dinsdag 31 januari 2006 22:44 schreef Geqxon het volgende:
[[url=http://www.videora.com/en-us/Converter/img/bannerIpod.jpg]afbeelding][/url]
[..]
Lithium-ionquote:Op zaterdag 4 februari 2006 13:53 schreef Geqxon het volgende:
Nope, het is een Lithion batterij.
AACquote:Op zaterdag 4 februari 2006 13:51 schreef SilverGun het volgende:
Nóg een vraagje: in m\'n voorkeuren van iTunes staat standaard ingesteld dat nummers naar m\'n iPod worden geïmporteerd met een AAC-codering. Ik kan echter ook MP3-codering uit de lijst kiezen (en nog een aantal andere, waaronder WAV). Wat is qua geluidskwaliteit de beste optie, AAC of MP3?
Hoezo "eindelijk"?quote:Op dinsdag 31 januari 2006 19:38 schreef J.A.N.A. het volgende:
Eindelijk zonder iTunes je iPod op alle pc's aansluiten zonder extra software te installeren![]()
http://www.lifehacker.com(...)ning-ipod-151662.php
Apple heeft mijn gebeden (bugmail) gehoord!! Er zit nu een optie in Itunes om dat aan te zetten. Hij onthoud nu dus de positie in het nummer waar je gepaused hebt en als je terug naar het hoofdmenu terug ging en weer verder wilde luisteren. Alleen moet je dat dus per nummer instellen metquote:Op maandag 17 oktober 2005 13:49 schreef ROLLENDE_BABBA het volgende:
Als je in de Ipod mini van de 2e generatie (4GB) een nummer aan het beluisteren bent, en je zet hem op PAUZE en je gaat een stapje terug in het menu om bijvoorbeeld even een ander nummer op te zoeken. En je gaat weer terug naar het betreffende nummer dan begint hij weer opnieuw en weet dus niet meer waar je gebleven bent in het nummer. Je kunt het ook zien aan het luidsprekertje in de lijst van nummers, dat is verdwenen. Hij stopt dus gewoon het nummer.
Is dit alleen bij de 2e generatie van de Ipod mini? Ik kan me namelijk niet herinnneren dat ik dit probleem bij een Ipod mini van de eerste generatie heb gezien, of het is me ng niet opgevallen. Maar ik vind het wel heel irritant.
Is er iemand met het zelfde probleem? De firmware versie is 1.4.
(Heb het overigens zojuist gemeld bij Apple...)
Yep, alleen de juiste muziek draaien wordt een beetje lastigquote:Op maandag 6 februari 2006 09:59 schreef nietzman het volgende:
Heb je al plannen gemaakt voor het afscheid en de uitvaart?.
bel eens de consumenten bond. het is toch bij wet geregeld dat je op alle consumenten producten 2 jaar garantie hebt. dus misschien kan je op die wijze wel een nieuwe krijgen...quote:Op maandag 6 februari 2006 09:55 schreef Svyatagor het volgende:
Mijn iPod (20GB 4e gen) is nu ook gestorven, na 1,5 jaar trouwe dienstDat betekent dus ook geen garantie
![]()
Hij komt gewoon niet meer in het menu, en ik krijg zo'n sip kijkend iPodje met een uitroepteken, of een folder met een uitroepteken. Resetten heeft geen resultaat, restoren lukt ook niet, want de iPod updater loopt constant vast, disk mode doet ook niks en iTunes ziet hem ook al niet meer. Het enige dat gebeurt bij connecten is dat er 'do not disconnect' staat.En om het allemaal nog erger te maken, geeft hij telkens een kort tikje als hij aan het opstarten is.
Einde oefening I guess![]()
En waar heb jij die software dan geinstalleerd?quote:Op zondag 5 februari 2006 15:29 schreef nietzman het volgende:
[..]
Hoezo \"eindelijk\"?
Dat vPod gebruikte ik 2.5 jaar geleden al man.
Die had ik gewoon op m'n iPod. Net als op die site.quote:Op maandag 6 februari 2006 12:55 schreef J.A.N.A. het volgende:
En waar heb jij die software dan geinstalleerd?
Dit wellicht?quote:Op woensdag 8 februari 2006 23:48 schreef Cracka-ass het volgende:
Hello, hello
Ik lurk hier regelmatig en moet nu toch echt even posten.
Ik heb laatst een paar nieuwe nummers op mn ipod gezet van eenzelfde artiest via iTunes, als ik echter op mijn iPod zoek bij artiest naar de nummers staat er maar 1 nummer. Zoek ik op 'songs' kan ik de verschillende nummers wel vinden. :S
Wie heeft er een oplossing?
Op het scherm wel, op de tv nietquote:Op donderdag 9 februari 2006 16:53 schreef de_sapje het volgende:
24 seizoen 5 aflevering 1 gecheckt op m'n iPod, was heel goed te doen!
garantie heb ik nog voor 60 dagen ofzo.. maar hoop er liever door iets kleins vanaf te zijn dan dat ik em op moet sturenquote:Op donderdag 9 februari 2006 22:07 schreef _Daphne_ het volgende:
Opsturen voordat je garantie verloopt. Of kijken voor een softwareupdate ofzo.
je kan in iTunes toch instellen welke mappen ie automatisch moet controleren? voeg MUSIC er aan toe en hij zal die nummers ook weer vindenquote:Ik heb zelf een iPod mini (blauw). Alleen heb ik 'm laten vallen (ja ik weet t, niet slim). Dus ik ben 2 weken geleden naar de Media Markt gegaan. Niks werkte, dus ze hebben 'm opgestuurd. Dat duurt 3 tot 4 werkweken. Balen, want ik neem dat ding overal mee naartoe. Ik heb nu uit armoede maar mn lievelingsnummers op cd gebrand.
Maar goed: ik download mn nummers en dan speel ik ze af vanuit die download map, maar dan later verplaats ik ze weer naar mn MUSIC map. Alleen iTunes kan dan dat nummer niet meer vinden. Weet iemand hoe ik kan instellen dat iTunes gewoon wel die nummers vind, ook al worden ze verplaatst? Of kan dat niet en moet ik gewoon die boel overzetten voordat ik muziek luister wat ik standaard vergeet?
neequote:Op zaterdag 11 februari 2006 14:36 schreef rickybee het volgende:
Ik heb een vraagje over iTunes:
Als ik liedjes uit de bibliotheek wis, wis ik ze dan ook van mijn harde schijf?
hmz, ik heb niks gewijzigd bij de instellingen.. maar nog geen muziek verwijderd van mn schijfquote:
Menu en selectieknop (die in het midden) een aantal seconden ingedrukt houden.quote:Op vrijdag 27 januari 2006 07:02 schreef Strolie75 het volgende:
M'n iPod is vastgelopen.
En aangezien er geen aan/uit knop is kan ik hem niet opnieuw opstarten. Wat moet ik nu doen? Wachten tot de batterij leeg is? Display staat namelijk wel aan.
Ik heb 24 Seizoen 4 aflevering 3 gekeken..quote:Op zondag 12 februari 2006 02:37 schreef de_sapje het volgende:
[..]
Oh ja jij weet mijn ervaringen natuurlijk beter dan ikzelf.![]()
Bij mij vraagt hij er telkens omquote:Op zaterdag 11 februari 2006 14:50 schreef nietzman het volgende:
Tenzij je dat uit hebt gezet, natuurlijk.
quote:Op maandag 13 februari 2006 21:21 schreef nlboy het volgende:
Ik heb hier een iPod Mini, die wilt niet meer reageren.
Wil hem opladen via USB-poort, maar er gebeurd niks. Krijg de iPod ook niet meer aan. (de hold-knop is gewoon uit)
Is dit op te lossen of moet ik terug naar de winkel?
gok ikquote:Op zondag 12 februari 2006 11:09 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Menu en selectieknop (die in het midden) een aantal seconden ingedrukt houden.
Om in nerd termen te praten: RTFM
dat denk ik nietquote:Op dinsdag 14 februari 2006 17:07 schreef nlboy het volgende:
Mmm...ik moet dat elke keer doen als ik de iPod aan wil zetten. Klopt dat wel?
quote:Op woensdag 8 februari 2006 22:31 schreef Even het volgende:
Klopt het dat ik geen nieuwe oordopjes meer kan bestellen?
Ik heb nog wel garantie maar hij vraagt om een credit card nummer...
Dat gebeurde eerst nooit..
had ik afgelopen week ook, de enige oplossing die apple dan bied is naar een apple-senter/dealer gaan en daar nieuwe dopjes halenquote:
40 km verderop....quote:Op dinsdag 14 februari 2006 18:07 schreef qu63 het volgende:
[..]
had ik afgelopen week ook, de enige oplossing die apple dan bied is naar een apple-senter/dealer gaan en daar nieuwe dopjes halen
ja ken via zo'n mailform reageren. heb ik ook gedaan en werd terug gebeldquote:Op dinsdag 14 februari 2006 18:09 schreef Even het volgende:
[..]
40 km verderop....
Ik heb dat ding ook op via apple.nl gekocht en heb nog 5 maanden garantie.. Wat is dit voor iets?
en wat was de oplossing?quote:Op dinsdag 14 februari 2006 23:51 schreef iDex het volgende:
ik was vanmiddag in de appelstore rotterdam en iemand vroeg ook over datzelfde probleem van de oordopjes die je niet meer kan bestellen op de site
niet echt het gesprek af zitten luisterenquote:
whahahahahaquote:Op woensdag 15 februari 2006 21:08 schreef BadKeukenTegel het volgende:
Waar kun je ergens goedkoop voor de iPod Video 30 GB de Iskin Evo 3 kopen, ipv ¤ 35 uit te geven voor enkel een hoesje?
Ik geef je helemaal gelijkquote:Op donderdag 16 februari 2006 21:10 schreef iDex het volgende:
[..]
whahahahaha
eerst open je een topic met de vraag welke mp3 speler je wou gaan kopen, toen gaf je als conclusie dat je de ipod koos omdat er een beter hoesje voor te vinden is, en nu vraag je je af waar het goedkoper kan.
dat topicje is dus doelloos geweest met de antwoorden van mij en geqxon
Bedankt
quote:Op donderdag 16 februari 2006 21:10 schreef iDex het volgende:
[..]
whahahahaha
eerst open je een topic met de vraag welke mp3 speler je wou gaan kopen, toen gaf je als conclusie dat je de ipod koos omdat er een beter hoesje voor te vinden is, en nu vraag je je af waar het goedkoper kan.
dat topicje is dus doelloos geweest met de antwoorden van mij en geqxon
Bedankt
okay ik weet genoeg, bedanktquote:Op zondag 19 februari 2006 12:21 schreef Remzz het volgende:
Ja de derde generatie kan zowel met eenfirewire als een usb-kabel. Dus gewoon naar de winkel gaan en een kabeltje voor de iPod kopen
Ik vind het ook een geweldig ding!quote:Op donderdag 16 februari 2006 20:17 schreef WinkelKar het volgende:
mijn Laatste nieuwe aanwinst vandaag![]()
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Daarvoor kun je beter een topic in dit forum openen: Vraag & Aanbodquote:Op zondag 19 februari 2006 18:28 schreef M_Schtoppel het volgende:
Hallo guys, ik heb dit weekend een zwarte iPod Nano van 4 gig gekodht waardoor ik nu een witte iPod Shuffle van 512 mb over heb. Heeft iemand hier interesse in dat ding voor 40 euro inclusief nooit gebruikte in-ear oordopjes?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |