Fatman Scoop - Be Faithful ?quote:Op zondag 22 januari 2006 23:34 schreef bb_penske het volgende:
Ik ben op zoek naar een mix van 2 verschillende nummers. Het is een mix van het nummer Jump van Kriss Kross, en net nummer Jump Around van House of pain. Wie weet hoe dit nummer heet of van welke artiest dit nummer is?
Al sinds 1993.. die van French Connection - I don't like reggae. Maar er zijn er vast meer!quote:Op zondag 22 januari 2006 23:34 schreef Croupouque het volgende:
[..]
Is er nu ook al een danceversie van Dreadlock Holiday van 10cc? Zeg me dat het niet waar is...
Ik zeg misschien iets heel raars, maar: D&F - Buzz Clickquote:Op maandag 23 januari 2006 02:36 schreef OneStupidDog het volgende:
Ik ben op zoek naar een dancenummer waar het lijkt alsof een robot de hele tijd: "bismarck bismarck bi bi bismarck". Wie kan me helpen? Er zit een keivette beat in!
Zie pagina 1 of 2 van deze editiequote:Op maandag 23 januari 2006 11:19 schreef Double-U het volgende:
Ik ben op zoek naar het nummer uit de nieuwste reclame van Vodafone over de Vodafone Extra Weken. Die met die nerds. Het is een rock nummer en je hoort het woord 'ballroom dance'.
Op ster.nl enzo kan ik 'm niet vinden. Wie kan me helpen!
Uit mijn hoofd zeg ik: Etta James - I just wanna make love to you. Die reclame stamt dan al zeker uit 1996 trouwens....quote:Op maandag 23 januari 2006 14:26 schreef pberends het volgende:
Iedereen kent die reclame van Coca Cola wel, met die kantoorwijven die pauze nemen met cola om vervolgens te genieten van de hunk-glazenwasser... welk liedje werd daarbij gebruikt?
dat nummer heb ik, bij mij heet ie: kriss kross vs house of pain - jumping remixquote:Op zondag 22 januari 2006 23:34 schreef bb_penske het volgende:
Ik ben op zoek naar een mix van 2 verschillende nummers. Het is een mix van het nummer Jump van Kriss Kross, en net nummer Jump Around van House of pain. Wie weet hoe dit nummer heet of van welke artiest dit nummer is?
Nee lijkt er wel enigszins op maar dan veel langzamer en iets wat je vaker in de discotheek hoort, dus beetje clubhouse achtigquote:Op maandag 23 januari 2006 11:06 schreef iggy_in_the_house het volgende:
[..]
Ik zeg misschien iets heel raars, maar: D&F - Buzz Click
Waar dan?quote:Op maandag 23 januari 2006 12:19 schreef donroyco het volgende:
[..]
Zie pagina 1 of 2 van deze editie
Was alweer in 't vorige deelquote:
Dan wacht je even tot ze zeggen welk nummer het wasquote:Op maandag 23 januari 2006 15:19 schreef KillerRabbit75 het volgende:
Het is nu op Radio 2
Supertramp - The Logical Song?quote:Op maandag 23 januari 2006 18:41 schreef timmie_loots het volgende:
Kent iemand DIT (Pas op NSFW, heel lelijk gefluit!) liedje?
Ik kwam tot dezelfde conclusiequote:Op maandag 23 januari 2006 19:21 schreef Onze-Ouwe-Sint-Jan het volgende:
[..]
Supertramp - The Logical Song?
Er is ook een hele foute dance-versie van Scooter van.quote:Op maandag 23 januari 2006 18:41 schreef timmie_loots het volgende:
Kent iemand DIT (Pas op NSFW, heel lelijk gefluit!) liedje?
Hustler's Ambition?quote:Op maandag 23 januari 2006 22:02 schreef 2609 het volgende:
hey hoe heet die nieuwe pokoe van 50 cent ook alweer dat je veel beelden uit die nieuwe movie van um ziet maar niet window shopper een andere!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |