Owkeej dan issut logisch dat je pissig wordt,..quote:Op donderdag 19 januari 2006 21:30 schreef gekke_sandra het volgende:
[..]
Nee.. ik wist precies hoe dat weer zou verlopen. Dan blijkt hij me gewoon te missen.. begint hij te zeiken op zijn nieuwe vriendin en hoe goed wij het samen hadden.. etc etc..
Ik heb een zwak voor die jongen.. ik dacht ook serieus dat hij het voor me was..heb soms het gevoel dat ik mezelf moet beschermen.
Wel beter ja. En ik doe mijn best, meer kan ik niet doen.quote:Op donderdag 19 januari 2006 21:34 schreef Emel het volgende:
het gaat heel goed met je hoorvergeleken met paar maanden. Ben ik erg blij om
Je kan niet meer dna je best doen!quote:Op donderdag 19 januari 2006 22:07 schreef VD het volgende:
[..]
Wel beter ja. En ik doe mijn best, meer kan ik niet doen.
Vroeg of laat valt alles op zijn plaats.
Maar jij bent nog steeds bij je vriend? want zo te zien heb je nog veel gevoelens voor je ex, of zie ik dat verkeerd?quote:Op donderdag 19 januari 2006 21:41 schreef gekke_sandra het volgende:
Mja.. hij heeft zijn vriendin zodanig gebrainwashed of hoe hij het ook gedaan heeft.. dat zij gelooft dat ík de boosdoener ben. Dat terwijl hij met haar heeft en mij en mijn vriend doodleuk uit ons bed belt, om 4 uur 's nachts. Mijn vriend boos op mij, dat ik opnam.. maar ik dacht dat er misschien wel iets ergs gebeurd was.
Ipv dat kwam hij met een hele liefdesverklaring. "Weg van alles, samen een nieuwe start".
En nu zag ik hem samen met haar in een club. Ze schijnen zelfs samen te wonen nu!
Zoon idee kreeg k ook in eerste instantie.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 10:53 schreef atomixx het volgende:
[..]
Maar jij bent nog steeds bij je vriend? want zo te zien heb je nog veel gevoelens voor je ex, of zie ik dat verkeerd?
Maybe.. maar ja, dan nog.. hij woont nu samen met zijn vriendin!quote:Op donderdag 19 januari 2006 21:45 schreef het.ismij het volgende:
owkeej dan,..
vrij apart,..
had je um dronekn aan de lijn snachts of niet??
dronken mensen spreken de waarheid![]()
K ga me mond maar houden denk k voordat je verder gaat twijfelen dalijk ofzo.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:16 schreef gekke_sandra het volgende:
[..]
Maybe.. maar ja, dan nog.. hij woont nu samen met zijn vriendin!Dus hij heeft er heus niets mee bedoelt. Hoewel.. hij wel altijd over zijn vriendin zat te zeuren tegen iederen. Maar dat doet hij vast bij elke vriendin die hij heeft..
Ik ben niet meer bij mijn vriend, nee. Ik denk dat ik altijd wel gevoelens blijf houden voor mijn ex...quote:Op vrijdag 20 januari 2006 10:53 schreef atomixx het volgende:
Maar jij bent nog steeds bij je vriend? want zo te zien heb je nog veel gevoelens voor je ex, of zie ik dat verkeerd?
Ik hield super veel van mijn laatste vriendje.. hij was ook super lief voor me.. maar hij was echt geen rebound.. zo wil ik hem ook niet zien.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 10:56 schreef het.ismij het volgende:
Zoon idee kreeg k ook in eerste instantie.
en dat de rest onder de noemer "rebound" mag vallen, (voor beide, uit de verhalen)
Ach, ik zit sowieso alles te overdenken momenteelquote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:18 schreef het.ismij het volgende:
K ga me mond maar houden denk k voordat je verder gaat twijfelen dalijk ofzo.![]()
maar eigenlijk wil je hem nog wel tegenkomen? Het lijkt alsof je diep in je hart bij hem wilt zijn, of zie ik dat verkeerd?quote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:34 schreef gekke_sandra het volgende:
[..]
Ik ben niet meer bij mijn vriend, nee. Ik denk dat ik altijd wel gevoelens blijf houden voor mijn ex...hij is mijn big en dan ben ik even carrie
zodra ik hem zie wekt hij weer vanalles op.. niet dat ik ineens niet meer van mijn vriend hou..
ik moet hem gewoon niet meer tegenkomen en hij mij niet..
misschien wel.. maar ja.. hij gaat vreemd van zijn vriendinnen.. ik heb niet zo veel aan zo iemand..quote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:45 schreef atomixx het volgende:
maar eigenlijk wil je hem nog wel tegenkomen? Het lijkt alsof je diep in je hart bij hem wilt zijn, of zie ik dat verkeerd?
Weet ie iig wel wattie wil,..quote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:51 schreef gekke_sandra het volgende:
[..]
misschien wel.. maar ja.. hij gaat vreemd van zijn vriendinnen.. ik heb niet zo veel aan zo iemand..
Ja, dat zei hij eens tegen me van de zomer.. toen belde hij me 's nachts op, terwijl ik naast mijn vriend lag. Hij had toen nog steeds met zijn vriendin. Ik heb hem altijd gezegd, dat ik hem niet geloof tot hij het uitmaakt met zijn vriendin en het nog eens vraagt.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 11:54 schreef het.ismij het volgende:
Weet ie iig wel wattie wil,..
alles en iedereen,..
oke kutopmerking![]()
Maaruh, dat schiet indd niet op. stel nou, dat hij overal mee stopt voor jou (vreemdgaan e.d.) zou je daarin geloven als hij daarmee aan komt zetten?
ok. Snap dat je vriend daar niet zo blij mee was, wie zou dat wel zijn? Misschien moet je elkaar dan toch met rust laten.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 12:11 schreef gekke_sandra het volgende:
[..]
Ja, dat zei hij eens tegen me van de zomer.. toen belde hij me 's nachts op, terwijl ik naast mijn vriend lag. Hij had toen nog steeds met zijn vriendin. Ik heb hem altijd gezegd, dat ik hem niet geloof tot hij het uitmaakt met zijn vriendin en het nog eens vraagt.
Volgens mij doen ze dat ook?quote:Op vrijdag 20 januari 2006 12:15 schreef atomixx het volgende:
[..]
ok. Snap dat je vriend daar niet zo blij mee was, wie zou dat wel zijn? Misschien moet je elkaar dan toch met rust laten.
Dit doen wij, ja, elkaar met rust laten. Maar goed, dat wil niet altijd werken.. we blijven elkaar toch wel tegenkomen of horen van/over elkaar via via.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 15:38 schreef het.ismij het volgende:
Volgens mij doen ze dat ook?
Of snap ik het verhaal nu niet?
quote:
hehe jaquote:Op zondag 22 januari 2006 01:08 schreef VD het volgende:
Op een uitgaansavond; "En, waar zie ik je vanavond?".
Workes for me..
Was inderdaad leuk. Gezellig leuk. Geen spanningen, zowel positief als negatief.quote:Op zondag 22 januari 2006 00:58 schreef VD het volgende:
Morgen met mijn ex sociaal doen. Bios/drinken. Leuk..
Rlext dat je er cool onder bleef.quote:Op maandag 23 januari 2006 00:54 schreef VD het volgende:
[..]
Was inderdaad leuk. Gezellig leuk. Geen spanningen, zowel positief als negatief.
Ook weer een update gehad. Geen vriend aanwezig maar neukt wel een getrouwde vent.. Afknapper.
. Kon die info wel aan zonder emotioneel te worden. Niet fijn, maar ik blijf stabiel. Teken dat het beter gaat.
.
Maar het beeld van lief/onschuldig meisje is wel weg..
Als je echt voor elkaar gemaakt bent, dan kom je tóch wel weer bij elkaar. Dan maakt het ook niet uit als je met je ratio een besluit tot afstand neemt. Dat wordt dan toch wel weer 'overruled' als het meant to be is.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 11:10 schreef Copycat het volgende:
maar als jullie écht voor elkaar gemaakt zijn, waarom zijn jullie dan niet samen?
Inderdaad. Als jullie voor elkaar gemaakt zijn, is de liefde ook zo sterk om te overleven na een periode van complete radiostilte* .quote:Op dinsdag 24 januari 2006 11:14 schreef Moonah het volgende:
Als je echt voor elkaar gemaakt bent, dan kom je tóch wel weer bij elkaar. Dan maakt het ook niet uit als je met je ratio een besluit tot afstand neemt. Dat wordt dan toch wel weer 'overruled' als het meant to be is.
Míj heeft deze manier van denken er altijd doorheen geholpen. En dan bleek dus uiteindelijk dat we kennelijk toch niet zo voor elkaar gemaakt waren als ik dacht.![]()
Je doet er goed aan, als je daarmee 'kappen' bedoelt, ja.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 11:00 schreef SHE het volgende:
ok; komt een heel verhaal hoor, dus ik waarschuw jullie maar even
Ik en mijn ex kennen elkaar sinds 2002; relatie aangegaan en dat 2.5 jr volgehouden. In het kort heb ik hem nooit zo heel erg netjes behandeld en wat dingen gedaan die niet zo door de beugel kunnen.
Spijt van natuurlijk en ondanks dat ik in beginsel niet verliefd op hem was, met de jaren zo vreselijk gek van hem geworden dat ik zowat brak toen hij er een punt achter zette, 1.5 jr terug
Ondanks dat het uit was, zagen en spraken we elkaar nog elke dag. Waarom vraag je je af, nou simpelweg om de reden dat we ondanks onze stormachtige relaties en botsende persoonlijkheden helemaal gek van elkaar zijn.
Afgelopen 1.5 jr, sinds het uit is, gingeb we nog wel met elkaar naar bed en deelden nog steeds alle emoties, ups & highs ( dom ja , I know )
Daar wij allebei in de naieve veronderstelling waren dat vrienden zijn met je ex werkt
Alleen is dat geen vriendschap...met je vrienden neuk je immers niet .
Ik voel nog steeds veel voor hem en wilde ook steeds weer een nieuwe kans, maar omdat ik hem zovaak heb gekwetst in het verleden, durfde en durft hij het nog steeds niet aan. Hij heeft er geen vertrouwen in.
Aan de andere kant, belemmert hij me wel met een ander verder te gaan. Als ik een date heb, mailt hij me plat of belt met beschuldigingen en gezeik...snap ik dus niets van.
1.5 jr nog zo aan elkaar vast zitten en niet los laten, leek mij ongezond...en dus gisteren eindelijk verstandig geweest en hem gezegd dat we voorlopig het contact moeten verbreken.
Ik kan er niet meer tegen, een soort halve relatie te hebben, met alleen maar lasten weinig lusten ( op sex na ) Immers, hij wil zich niet comitten !
En ik leen me daar dus niet voor..
Uiteraard ging hij over de zeik en mailen we sinds gisteravond non stop; omdat hij pissig is en mij verwijt te zwart/wit te zijn. Hij kan niet geloven dat ik een "vriendschap" weggooi...en ik kan niet begrijpen waarom hij niet begrijpt dat een vriendschap voor mij te moeilijk is nog steeds en ik hem sowieso teveel als belemmering ervaar en de vriendschap niet gezond vind.
Om een lang verhaal nog langer te maken...Hier kunnen we het nog dagen over hebben, maar ik heb deze keuze al eens eerder gemaakt en me steeds door hem laten omlullen...met het gevoel dat ik nu 1.5 jr na dato nog steeds single ben en geen reet verder kom
Ik doe hier toch wel goed aan?
ik zeg niet dat het dan dus niet liefde kan zijn, maar dat die wanhoop en dat hevig verlangen dat je je voelt, niet perse een bewijs van liefde is.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 15:05 schreef petitlapin2 het volgende:
is houden van dan meer dan angst, verlangen, fysicke aantrekkingskracht, iemand missen, willen dat iemand naar jou verlangt ?
en liefde zorgt juist voor al die shit, volgens mij. Als er geen liefde in het spel is, dan was het wel al lang voorbij ...
nou en ik geloof dus, dat als je keer op keer desastreuze problematische liefdes hebt, dat je dan dus zo verlangt naar die ene alles omvattende liefde, dat je bepaalde zaken gaat verwarren met liefde.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 15:23 schreef petitlapin2 het volgende:
tja, het zal zijn dat ik nogal wat "problematische liefdes" heb gekend en zo
maar ik ben ervan overtuigd dat ik echt wel van die manen hield, al heb ik sommigen wel serieus gekwetst. En dat ging echt wel veel verder dan fysieke aantrekkingskracht ... ik hield gewoon van die venten...
Maar ja, soms moet je gewoon loslaten. Want liefde is niet alleen maar een positief gevoel, het kan destructief zijn.
Wat een ******slet.quote:Op woensdag 25 januari 2006 15:21 schreef Carda het volgende:
Mijn verhaal in het kort, mijn ex ging vreemd, kreeg er spijt van, vertelde me het 2 weken nadat ik bij haar weg was in tranen en tuiten.. ze had er zoo spijt van en ze wilde mij en niet hem.. 3 dagen later zat die kerel weer bij haar op de koffie.. dat was de meest kloten week van mijn hele leven tot nu toe...
Vrienden voor het leven, erg belangrijk. Iets wat je zeker nooit moet opgeven!!quote:Gaat nu na heel veel praten erover met anderen wel weer goed.. als ik niet zoveel vrienden nog had dan wist ik het niet meer hoor.. En nu kom ik er ook achter dat je vrienden HEEL belangrijk voor je zijn en je vriendin maar eerst moet bewijzen dat ze heel erg belangrijk is.
Das wel een teringstreek indd.quote:Op woensdag 25 januari 2006 15:30 schreef Carda het volgende:
Het lullige is dat het allemaal zo vaag ging... ze kustte met hem, vertelde mij niks maar maakte het uit onder het mom van, "samenwonen gaat niet we moeten uit elkaar maar ik wil je nog wel veel zien"
(aan het lijntje houden dus..terwijl ze zei dat ze dat niet wilde doen)..
Toen hield ik me dus nog goed.. en gingen we als vrienden uit mekaar. Zelfs samen nog op vakantie als vrienden. Een dagen nadat ik uit d'r huis was is ze met hem naar bed geweest..
En het weekend daarna dus verteld aan mij..
Mensen die het zelf niet is overkomen snappen het inderdaad niet echt. Het klinkt misschien hard, maar het is wel zo dat het eigenlijk goed is als ze zelf ook op der bek gaan.quote:Op woensdag 25 januari 2006 15:49 schreef Carda het volgende:
Stilletjes hoop ik dat ze ooit een keer begrijpt of ervaard hoe dat is.. zodat ze het nooit weer iemand aan wil doen. Of we nog normaal vrienden kunnen zijn weet ik niet.. dat zal de tijd wel leren.. bah.. heb nie eens ajuus kunnen zeggen tegen haar ouders na anderhalf jaar en 2 maand samenwonen..
Het is altijd het kutste als het de eerste keer uitgaat met diegenene waarvan je dacht dat het "de ware"was.quote:Op woensdag 25 januari 2006 16:03 schreef Carda het volgende:
26 allebei... was mijn eerste echte lange relatie. En vergeven kan ik haar denk ik wel maar mijn vertrouwen in haar is wel erg gekrenkt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |