Om 13.20!quote:Op vrijdag 13 januari 2006 11:37 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Ja. 's middags alleen maar herhalingen. Hoe laat komt die?
Heb gister alleen maar het laaste stukje met Bardot gezien.
We zitten hier op een forum over het paranormale e.d., ik denk dat iemand's geslacht e.d. niet relevant is. Iedereen weet ondertussen wel wie jij bent, en blijkbaar is dat voor jou een prettige gedachten. Ik persoonlijk heb het niet zo op zulke informatie, aangezien je dan alleen maar sneller een ordeel velt over een persoon, terwijl je soms gewoon in een gezonde discussie zit.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 10:36 schreef Stenny het volgende:
[..]
Zo is dat, ik ben ook voor openheid. Pikki, kun je niet eens wat over je echte achtergrond vertellen, leeftijd, man/vrouw, opleiding, waar woon je, getrouwd, interesses enz. Of ben je toch Enyalius? Of wellicht een zusje van Robbert die het opneemt voor haar broer, een vriend, een kennis? Natuurlijk ben je nergens toe verplicht, maar snap je niet dat wij jou een opvallende verschijning vinden? Je kunt toch ook gewoon open kaart spelen, we eten je heus niet op? Alles komt voor de dag, vroeg of laat. Zelf zorg ik er altijd voor dat ik geen geheimen heb; dan kunnen anderen ze ook niet ontdekken, dan slaap je wel zo gerust.![]()
Ik begrijp dat je het verdedigt dat iemand hier anoniem mag zijn, maar ik houd er niet van als iemand steeds vragen blijft ontwijken, je kunt toch wel, dan zonder naam, vertellen wat je achtergrond is, ik begin steeds sterker de indruk te krijgen dat Pikki oneerlijk is.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 11:40 schreef Ticker het volgende:
[..]
We zitten hier op een forum over het paranormale e.d., ik denk dat iemand's geslacht e.d. niet relevant is. Iedereen weet ondertussen wel wie jij bent, en blijkbaar is dat voor jou een prettige gedachten. Ik persoonlijk heb het niet zo op zulke informatie, aangezien je dan alleen maar sneller een ordeel velt over een persoon, terwijl je soms gewoon in een gezonde discussie zit.![]()
Het heeft er wel mee te maken, misschien is 'hij' echt wel de zus van Robbert.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 11:40 schreef Genverbrander het volgende:
Stenny en Pikki, kunnen jullie je fight svp ergens anders uitvechten?Straks gaat het hier weer op slot.
Vind het niet echt rechtvaardig van je om dit te zeggen.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 11:37 schreef Stenny het volgende:
[..]
Jammer, ik houd niet van dat anonieme, sorry. Jij bent voor mij de keerzijde Boogschutter, want echte Boogschutters zijn altijd eerlijk, de 'keerzijde' Boogschutter is stiekem, manipulatief, ben jij dat misschien?
Okay, maar ik ben nou eenmaal een diepgraver, sorry als jij anders bent en je dit normaal vindt. Ik zal het er nu niet meer over hebben.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 11:45 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Vind het niet echt rechtvaardig van je om dit te zeggen.
Jij bent toevallig iemand die met foto en veel gegevens ook op een forum komt. Ik ook.
De meeste mensen die hier zijn houden echter heel veel van zichzelf bewust in de anonimiteit. En dat is hun goed recht.
En niet eens een kwestie van oneerlijkheid.
Als dat niet gerespecteerd kan worden vind ik dat zelfs een kwestie van uiterste onbescheidenheid en zelfs onbeschoftheid.
Sorrie Sten maar dit maakt me echt boos.
Waarom beschouw jij dit als een fight ?quote:Op vrijdag 13 januari 2006 11:40 schreef Genverbrander het volgende:
Stenny en Pikki, kunnen jullie je fight svp ergens anders uitvechten?Straks gaat het hier weer op slot.
Diep willen graven is geen excuus voor onbeschoftheden en een nieuwsgierigheid die het fatsoen naar een ander mens overschrijdt.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 11:46 schreef Stenny het volgende:
[..]
Okay, maar ik ben nou eenmaal een diepgraver, sorry als jij anders bent en je dit normaal vindt. Ik zal het er nu niet meer over hebben.
Sorry, ik ben zoals ik ben, en ik vind wel dat ik het recht heb om het te vragen. Natuurlijk sta ik bekend als ontactisch en onbeschoft soms, goed, ik ben ook niet perfect, maar ik wil er wel graag over ophouden nu, want het moet inderdaad over Robbert gaan.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 11:53 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Diep willen graven is geen excuus voor onbeschoftheden en een nieuwsgierigheid die het fatsoen naar een ander mens overschrijdt.
Het gaat er niet om of ik anders ben. Het gaat erom dat je niet iemand kunt gaan beschuldigen van dingen en dingen zomaar kunt insinueren omdat die persoon niet vindt dat ie meer persoonlijke gegevens moet loslaten omdat die persoon dat zelf niet relevant vindt. Is iemand verplicht om persoonlijke info vrij te geven omdat jij er toevallig om vraagt en dat ook nog eens koppelt aan eerlijkheid? Daarmee overtreed je rechten. En ik ga daar wel op in. Hier of waar dan ook.
Ik vind je een leuke meid met veel humor maar dit vind ik ECHT niet kunnen.
Hij claimt toch geen PC te hebben? En dat 'bewijst' dat hij geen nep-foto's kan makenquote:Op vrijdag 13 januari 2006 11:54 schreef Freethinker het volgende:
Weet je wat ik me echt afvraag? Of Robbert hier nu ook meeleest.. In zijn situatie zou ik het wel doen denk ik. Dus mocht je dit lezen Robbert: Geef nou eens een reactie man!
Ja, dat zou ik ook graag willen weten. Zou hij ook kunnen lachen om zo'n bankbiljet met zijn hoofd erin? Ik zou het zelf wel grappig vinden.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 11:54 schreef Freethinker het volgende:
Weet je wat ik me echt afvraag? Of Robbert hier nu ook meeleest.. In zijn situatie zou ik het wel doen denk ik. Dus mocht je dit lezen Robbert: Geef nou eens een reactie man!
Ja.... als jij nu het commentaar gaat moet het over Robbert gaan en wil je erover ophouden. Maar als jij degene bent die het commentaar geeft denk je daar niet aan.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 11:56 schreef Stenny het volgende:
[..]
Sorry, ik ben zoals ik ben, en ik vind wel dat ik het recht heb om het te vragen. Natuurlijk sta ik bekend als ontactisch en onbeschoft soms, goed, ik ben ook niet perfect, maar ik wil er wel graag over ophouden nu, want het moet inderdaad over Robbert gaan.
Nou die claim neem ik net zo serieus als de rest van zijn 'activiteiten'.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 11:56 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Hij claimt toch geen PC te hebben? En dat 'bewijst' dat hij geen nep-foto's kan maken
Toch?
Het idee alleen al dat hij achter z'n peeceetje in ene dat bankbiljet tevoorschijn ziet komenquote:Op vrijdag 13 januari 2006 11:57 schreef Stenny het volgende:
[..]
Ja, dat zou ik ook graag willen weten. Zou hij ook kunnen lachen om zo'n bankbiljet met zijn hoofd erin? Ik zou het zelf wel grappig vinden.
Lieve Nok, sorry, maar ik ben serieus zo. En ik vind nog steeds dat ik het recht heb iemand om openheid te vragen, ik vraag niet zijn adres of telefoonnummer, ik vraag een eerlijke respons, en die krijg ik niet.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 11:57 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Ja.... als jij nu het commentaar gaat moet het over Robbert gaan en wil je erover ophouden. Maar als jij degene bent die het commentaar geeft denk je daar niet aan.
Zijn zoals je bent is nog steeds niet een excuus om onbeschoft te zijn. Doe er iets mee.
ik ben dus zoals ik ben en ik ben nu serieus echt boos
Ik zei al... het gaat niet om mij of rauw op mijn dak vallen. imo gaat het om een fundamenteel recht van een user om zo open of prive te zijn als voor die persoon achter de nick relevant is. En of Piki nou voor mijn part de broer en zus tegelijk van Robbert is kan me dan geen zak schelen. Als iemand de zaak wilt belazeren staat dat op de conto van die persoon.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:04 schreef Stenny het volgende:
[..]
Lieve Nok, sorry, maar ik ben zo. En ik vind nog steeds dat ik het recht heb iemand om openheid te vragen, ik vraag niet zijn adres of telefoonnummer, ik vraag een eerlijke respons, en die krijg ik niet.
En ja, als ik de indruk krijg dat iemand oneerlijk is, dat zeg ik dat ook, dan suggereer ik dat ook. Sorry als dat rauw op je dak komt vallen.
Fijn ga dan maar doorquote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:09 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Ik zei al... het gaat niet om mij of rauw op mijn dak vallen. imo gaat het om een fundamenteel recht van een user om zo open of prive te zijn als voor die persoon achter de nick relevant is. En of Piki nou voor mijn part de broer en zus tegelijk van Robbert is kan me dan geen zak schelen. Als iemand de zaak wilt belazeren staat dat op de conto van die persoon.
En het gaat mij om een fundamentele nono om daarover dingen te gaan insinueren zoals je deed.
Nogmaals... het gaat hier niet om wat ik vind maar om fundamentele dingen in het leven en op een forum. Ebn daarom zal ik er ook over doorgaan.
Ik zal jou daarin niet accepteren zoals je bent. Het gaat immers ook niet over jou maar over iets veel fundamentelers.
Ik wel dusquote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:11 schreef Genverbrander het volgende:
Nou Nok, nu ben je toch een beetje aan het zwammen he."Het maakt niet uit of iemand de boel aan het bedotten is, dat is z'n eigen verantwoordelijkheid". Daar ben ik het toch niet mee eens.
Anyway, ik vind het in ieder geval niet iets om zo heftig op te reageren en een huge discussie over te beginnen.
Zo iemand?:quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:11 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
Kunen jullie nou in godsnaam gewoon kappen met dat oeverloze gezeik over elkaar?
MSN/mail/postduif of zo.
feedback. En anders staat mijn mailbox open.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:19 schreef Stenny het volgende:
[..]
Zo iemand?:
[afbeelding]
[afbeelding]![]()
![]()
vanmiddag herhaling las ik net.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:20 schreef Genverbrander het volgende:
Ik kan die uitzending van Boemerang ook niet terugvinden op www.uitzendinggemist.nl!
Sorry, Nok, ik begrijp je kwaadheid, maar ik ben niet van plan mijn intuïtie en ongepolijste uitingsvormen daarvan te onderdrukken, ook al wek ik daarmee de woede op van anderen die gaan voor de meer geldende normen en waarden. Ik kan je wel mailen, maar dat verandert mijn standpunt niet. Ik heb nooit gezegd dat ik een engel ben of alles goed doe.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:21 schreef nokwanda het volgende:
[..]
feedback. En anders staat mijn mailbox open.
Ha thnx!quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:23 schreef Freethinker het volgende:
http://boemerang.kro.nl/12januari.aspx
Het item over Robbert van den Broeke begint overigens na 4:30 minuut.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:23 schreef Freethinker het volgende:
http://boemerang.kro.nl/12januari.aspx
Je bent gewoon weer expres dit topic aan het verpestenquote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:24 schreef Stenny het volgende:
[..]
Sorry, Nok, ik begrijp je kwaadheid, maar ik ben niet van plan mijn intuïtie en ongepolijste uitingsvormen daarvan te onderdrukken, ook al wek ik daarmee de woede op van anderen die gaan voor de meer geldende normen en waarden. Ik kan je wel mailen, maar dat verandert mijn standpunt niet. Ik heb nooit gezegd dat ik een engel ben of alles goed doe.
Luchtwolkjes? Die kon ik nog niet! Vertel / foto's?quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:28 schreef Genverbrander het volgende:
[..]
Ha thnx!
Dus samenvattend zijn er nu vier grote schandalen rond Robbert:
1) De genverbrander van Skepsis (ook ontdekt op FOK)
2) De 4 flitsen 3 foto's van de non van Skepsis (ook ontdekt op FOK)
3) De Hugo de Groot-foto van Grenswetenschap
4) De luchtwolkjes van de KRO.
![]()
Kon dit ff-ing ding niet openenquote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:33 schreef Freethinker het volgende:
[..]
Het item over Robbert van den Broeke begint overigens na 4:30 minuut.
Dit kan je toch niet met droge ogen beweren of wel?quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:36 schreef Vortexs het volgende:
heel verhaal
Hier doet 'ie het wel goed, maar volgens mij kwam die herhaling om 13.20 uur op Ned. 1.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:39 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Kon dit ff-ing ding niet openen![]()
Maar vanmiddag zou er ook ergens een herhaling op tv komen, toch. Ik weet alleen niet hoe laat.
eens naast deze post :quote:Op donderdag 12 januari 2006 22:17 schreef pikki het volgende:
Ja, ff nu zie je pas hoe de media macht op de publieke opninie kunnen uitoefenen , ....
Als zij iets zeggen , ...gelooft iedereen het gelijk ...
Wat moet dat niet zijn met andere zaken , hoe ze ons belazeren .....
Liever mijn TV naar buiten gooien , zou ik zo zeggen ....![]()
Zie je overeenkomsten in schrijfstijl ?quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:36 schreef Vortexs het volgende:
Het bewijs van Skepsis...is bij lange na niet waterdicht,De aannames en veronderstellingen hangen als losse draadjes aan elkaar.
Men fantaseerd er op los...om alles kloppend te krijgen...en kan al helemaal niet als bewijs gelden zoals Skepsis..alles "wetenschappelijk" verklaart willen...,ik denk dat ze niet eens weten wat Wetenschap inhoudt en hoe je hier mee te werk gaat...erg onprofessioneel...en hiermee kan dus ook alles in twijfel worden getrokken met hun labiel onderzoek.
Ik heb gehoord dat er een speciale site komt voor Robbert..met enkel mensen die hem steunen en geloven...een soort tegenwicht voor alle negatieve publiciteit.
Mensen....denk eerst goed na..voor dat je mensen weer aan het "Kruis" slaat...want je slaat enkel jezelf ten gronde.
Vorttexs!!
Die luchtwolkjes zijn helemaal uit de lucht gegrepen , .. het hele kro filmpje is .door een stel potsierlijke journalistjes geensceneerd , .....komt lacherig over.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:28 schreef Genverbrander het volgende:
[..]
Ha thnx!
Dus samenvattend zijn er nu vier grote schandalen rond Robbert:
1) De genverbrander van Skepsis (ook ontdekt op FOK)
2) De 4 flitsen 3 foto's van de non van Skepsis (ook ontdekt op FOK)
3) De Hugo de Groot-foto van Grenswetenschap
4) De luchtwolkjes van de KRO.
![]()
quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:44 schreef Prst_ het volgende:
AAAHH!! Als ik buiten loop komen er de hele tijd entiteiten uit mijn mond!!! AAAAAAAHH!!
Klassieker. In 1 woord!quote:Op donderdag 12 januari 2006 20:24 schreef Agno_Sticus het volgende:
Goedenavond,
Hey, pssst. Tuurlijk ben ik niet echt Tobbert van den Hemde en ik hoop ook niet dat dit Irene echt overkomt, maar ik moest dit “koekje van eigen deeg” echter ff kwijt…![]()
Net zoals robbert ze niet kan bewijzen.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:47 schreef pikki het volgende:
[..]
Over de aliens, lichtkruisen, en lichtbollen zwegen zij stiekem ......kunnen ze immers niet weerleggen ...[afbeelding]
Mediaplayer lukte me ook niet, Realplayer wel.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:39 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Kon dit ff-ing ding niet openen![]()
Maar vanmiddag zou er ook ergens een herhaling op tv komen, toch. Ik weet alleen niet hoe laat.
Pikki, alsjeBLIEFT!!! Dit is duidelijk een kloon!!! Mod, IP-check please??? en bannen die handel. Pikki zit hier duidelijk het forum te verzieken.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:36 schreef Vortexs het volgende:
Het bewijs van Skepsis...is bij lange na niet waterdicht,De aannames en veronderstellingen hangen als losse draadjes aan elkaar.
Men fantaseerd er op los...om alles kloppend te krijgen...en kan al helemaal niet als bewijs gelden zoals Skepsis..alles "wetenschappelijk" verklaart willen...,ik denk dat ze niet eens weten wat Wetenschap inhoudt en hoe je hier mee te werk gaat...erg onprofessioneel...en hiermee kan dus ook alles in twijfel worden getrokken met hun labiel onderzoek.
Ik heb gehoord dat er een speciale site komt voor Robbert..met enkel mensen die hem steunen en geloven...een soort tegenwicht voor alle negatieve publiciteit.
Mensen....denk eerst goed na..voor dat je mensen weer aan het "Kruis" slaat...want je slaat enkel jezelf ten gronde.
Vorttexs!!
Leugenaar , iemand zomaar verdacht maken ....bannen moesten ze jou ...quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:54 schreef Genverbrander het volgende:
[..]
Pikki, alsjeBLIEFT!!! Dit is duidelijk een kloon!!! Mod, IP-check please??? en bannen die handel. Pikki zit hier duidelijk het forum te verzieken.
quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:36 schreef Vortexs het volgende:
Ik heb gehoord dat er een speciale site komt voor Robbert..met enkel mensen die hem steunen en geloven...een soort tegenwicht voor alle negatieve publiciteit.
En dat is een bewijs?quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:58 schreef pikki het volgende:
Vortexx was :Geregistreerd op: maandag 16 mei 2005 @ 14:03
IK op 27 dec !![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |