quote:Op dinsdag 17 januari 2006 23:52 schreef WAT het volgende:
[..]
Dat was een grapje van mij. Nu moet je lachen. Toe maar: "Ha, ha ... "
Dat kanquote:Op woensdag 18 januari 2006 09:31 schreef WAT het volgende:
Kan een minister/staatssecretaris op de kieslijst komen? Dan wil ik graag op Joop Wijn stemmen.
Aan het begin van Lubbers 1 heeft ik meen de commissie Geelhoed een leuk rapport geschreven over de bureaucratie en wat er aan te doen. Sindsdien wil elk kabinet het aantal ambtenaren terugdringen maar lukt het geen enkele. Hoe zie jij het voorje dat een kabinet er wel in gaat slagen?quote:Op woensdag 18 januari 2006 02:17 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Dat is onzin, het is nooit geprobeerd omdat men het niet aandurft en omdat de meeste mensen er nu eenmaal anders over denken. In ieder geval wanneer het op hun baan/de baan van hun man of vrouw aankomt, ook al is dit misschien geen echte baan maar is hij of zij ambtenaar.
na dit stukje te hebben gelezen kom je niet meer geloofwaardig over als je roept dat Bos wel een populist is en Wilders niet.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 20:49 schreef TranceAction het volgende:
[..]
Wat? Geert Wilders die bepaalde uitspraken doet na de moord op Theo v Gogh? Ach man heb je de laatste 10 in een grot gewoond en ben je net uit je winterslaap gekomen of zo?? Wilders was bij de VVD al een specialist op het gebied van de islam. Hij roept dit al jarenlang. Dat jij alleen maar SBS6 kijkt kan ik niks aan doen. En bedreigd door radicale moslim? Hie weet jij dat? Fortuyn was toch ook niet vermoord door een moslim. Hoe weet jij nou waar de bedreiging vandaan komt? Of heb jij een bron binnen de AIVD ofzo?
En een tactiek om zieltjes te winnen? Sinds wanneer kun jij gedachten lezen?? Misschien zegt hij die dingen wel omdat hij dat vind, heb je daar al eens aan gedacht. Als jij bereid bent je leven te wagen om een politiek statement te maken doe je dat omdat je vindt dat bepaalde zaken moeten veranderen. Een populist doet geen uitspraken waarvan hij weet dat hij daardoor 24-uurs bewaking nodig heeft. . En hij richt zich criminaliteit, integratie, immigratie en tegenhouden van de EU. Ach ja wat kan ik daar van zeggen. Nu eens een politicus die zaken aanpakt die leven onder de bevolking. Dat is weer eens wat anders he. Wel leuk een beetje afwisseling. En jij denkt dat Wilders maar 3 zetels krijgt....wacht maar af. De zwijgende meerderheid zal spreken bij de volgende verkiezingen
Jij weet alles toch zo goed..ik zou maar eens een staatslot kopen.
overheid drastisch snoeien klinkt leuk. wou dit kabinet ook. Maar als je plannen hebt en deze wil doorvoeren zal je abtnearen nodig hebben. Het is vaak gebeleken in andere landen en ook in nederland dat het roepen dat de ambtenaren weg moeten moeilijker is dan gedacht. Minder regels is makkelijker.quote:Op woensdag 18 januari 2006 00:38 schreef Timmehhh het volgende:
Geert wilders
Niet vanwege dan man, maar vanwege de naar mijn inziens goede ideeen.
Punten als Criminaliteit harder aanpakken, overheid drastisch snoeien, (minder regels, ambtenaren, subsidies etc) spreken mij wel aan.
Nee hoorquote:Op dinsdag 17 januari 2006 23:32 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
TK-Verkiezingen zijn ook referenda.
quote:Op dinsdag 17 januari 2006 16:38 schreef RichardQuest het volgende:
Wat stemt Rosmalen eigenlijk?
Rosmalen stemt natuurlijk op de lokale afscheidingsbeweging: Rosmalens Belang.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 23:36 schreef RichardQuest het volgende:
Wat stemt Rosmalen?
Wie heeft dat gezegd??quote:Op woensdag 18 januari 2006 22:34 schreef Tafkahs het volgende:
Geweldig, ze gaan die ouwe Wiegel naar voren schuiven.
Joh.. De vvd heeft niemand anders. van Aartsen heeft al teveel gelogen en is niet geloofwaardig. Het wordt tijd dat de man van de Hoogervorstrichtlijn naar voren wordt geschoven.quote:
Oh, ik dacht dat het al officieel was.quote:Op woensdag 18 januari 2006 22:48 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
Joh.. De vvd heeft niemand anders. van Aartsen heeft al teveel gelogen en is niet geloofwaardig. Het wordt tijd dat de man van de Hoogervorstrichtlijn naar voren wordt geschoven.
Moet je maar naar Nova kijken, daar had je het VVD spotje kunnen zien..quote:Op woensdag 18 januari 2006 22:48 schreef WAT het volgende:
[..]
Oh, ik dacht dat het al officieel was.
* bergt feesttoeters en confetti weer op
Interessant, waar staat dat?quote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:28 schreef Tafkahs het volgende:
Ik trek mijn SP stem in n.a.v. wat er op Jan M's log wordt gecensureerd over de Amsterdamse politiek. De partij is zieker dan ik dacht..
Misschien is het beter dat je je eigen mening vormtquote:
Da's een correctief referendum. Een referendum is gewoon een volksraadpleging. Was de EU-grondwet al aangenomen dan?quote:Op woensdag 18 januari 2006 21:47 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Nee hoor![]()
re·fe·ren·dum (het ~, -da/~s)
1 volksstemming door de kiesgerechtigde bevolking over een door de volksvertegenwoordiging aangenomen wetsontwerp
quote:Op woensdag 18 januari 2006 23:11 schreef Tafkahs het volgende:
Misschien is het beter dat je je eigen mening vormt
van Aarsten kan zn eigen partij nog niet in de hand houdenquote:Op woensdag 18 januari 2006 22:48 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
Joh.. De vvd heeft niemand anders. van Aartsen heeft al teveel gelogen en is niet geloofwaardig. Het wordt tijd dat de man van de Hoogervorstrichtlijn naar voren wordt geschoven.
Wikipedia (betrouwbaar of niet) beschrijft een volksraadpleging als volgt:quote:Op woensdag 18 januari 2006 23:15 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Da's een correctief referendum. Een referendum is gewoon een volksraadpleging. Was de EU-grondwet al aangenomen dan?
Tweedekamer verkiezingen (of andere verkiezingen) worden daarnaast nooit gezien als een volksraadpleging, niet vreemd ook, want dat is het ook nietquote:Een volksraadpleging is het voorleggen van een vraag met betrekking tot wetgeving aan de kiesgerechtigden in een land of een bepaald gebied.
geloof me, Wiegel is niet veel beter hoor.. Hij brengt het wel leuker en met een amusementswaarde, dat welquote:Op woensdag 18 januari 2006 23:26 schreef rubbereend het volgende:
[..]
van Aarsten kan zn eigen partij nog niet in de hand houdenhoe kan zo'n man ooit dit land leiden
Ja. Preciesquote:Op woensdag 18 januari 2006 23:21 schreef Tup het volgende:
[..]
Dat doe ik ook, maar aan censuur heb ik een hekel, tenzij het perfide meningen betreft
![]()
"De mensen in het land ... " en dan de camera in kijken.quote:Op donderdag 19 januari 2006 00:03 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
geloof me, Wiegel is niet veel beter hoor.. Hij brengt het wel leuker en met een amusementswaarde, dat wel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |