quote:
Op zondag 15 januari 2006 14:01 schreef nokwanda het volgende:[..]
Niet met hem. Gewoon..... de begroeting en hoe gaat het en zo. Ik had hem ook niet aan de foon nodig maar zijn echtgenote.
![]()
Hey.... lichamelijke beweging is heel okay als tegenhanger van het denken. Een teveel van een van beide is niet zo goed. Beetje de balans zoeken voor jezelf.
Ahzo...
![]()
Ik weeg ongeveer 10-15 kilo te zwaar, het boeit me niet zozeer dat je het ziet een beetje. Die 15 kilo meeslepen heb ik geen zin meer in. Tis gewoon ongezond om ook maar 1 kilo teveel mee te slepen. Ik wil ook met het lichaam in balans zijn. Misschien voel ik me geestelijk ook lichter als het lichaam lichter weegt.
Het draait me veel om het licht in het leven
![]()
En niet als het zwerige maar zodra het licht er is, is er duidelijkheid en helderheid
![]()
Jaja, ik kom weer met die helderheid. In het licht is het ontspannen vertoeven voor mij. Dan ben ik gewoon helemaal aanwezig in het nu.
Voel me dus ook ontspannen gewoon, maar het kan altijd beter. 1 stap terug nog. 1 stap terug.
Ik zoek continu die balans, ik ben steeds aan het voelen waar die balans zit. Balans heeft ook met voelen te maken en met denken en met sporten uiteraard. Eigenlijk is alles balans. Of zou alles in balans moeten zijn in mijn leven.
Geldt misschien ook voor gebalanceerde voeding.
Ik drink iedere dag danone actimel voor een goede darmflora, schijnt wetenschappelijk te zijn aangetoond en ze beweren dat een gezond lichaam in de buik begint. Daar waar de bacteriën ontstaan of worden kapot gemaakt? Daar waar het voedsel verteerd wordt? Nah het zal wel. Zolang ik me maar licht voel, ik wil niets ervaren in principe. Ik wil 0 gram wegen zowel lichamelijk als geestelijk. 0 gram lichamelijk als symbolische waarde, dat je niet merkt dat je lichaam gewicht heeft dus
![]()
Gezondheid
En ik lul maar door, maar ik zoek de balans op dus. Altijd de balans