* bedenkelijk kijkt maar er voorlopig maar in trapt dan.quote:Op woensdag 11 januari 2006 01:12 schreef Danny het volgende:
[..]
Nee hoor, heb je zelfs helemaal gelijk in. En met die dingen zijn andere mensen al heel druk bezig.
Daarnaast zeg ik nergens dat ik er deze week aan begin, om maar wat te noemen
quote:Op woensdag 11 januari 2006 01:58 schreef ondeugend het volgende:
* bedenkelijk kijkt maar er voorlopig maar in trapt dan.
Neeeeh.. ik zie hem graag spartelen eerst.quote:Op woensdag 11 januari 2006 02:27 schreef petre86 het volgende:
[..]
tietenfoto naar danny@fok.nl verzacht de pijn
Ik spartel harder als ik een goeie tietenfoto heb hoorquote:Op woensdag 11 januari 2006 02:28 schreef ondeugend het volgende:
Neeeeh.. ik zie hem graag spartelen eerst.
Als een film me anderhalf uur geboeid kan laten kijken vind ik 't een geslaagde film. Zit ik anderhalf uur met open mond dan is 't een geweldige film en pleur ik halverwege in slaap dan is het een kutfilm.quote:Op woensdag 11 januari 2006 01:56 schreef Herald het volgende:
Ik maakte de opmerking omdat King Kong van Peter Jackson van al haar foutjes wordt vergeven, want het is Peter Jackson, terwijl het bij elke andere regisseur zwaar zou worden toegerekend. En dat is dan de vaste FTR kliek, dus tja, vandaar dat ik dan met een scheef oog kijk als je oppert dat de regelmatige FTR'er maar moet reviewen, want die weten het allemaal beter dan normale fanboys.
Hetzelfde van die azijnpissers die afvragen hoe Daredevil aan zijn pak komt, maar wel geloven dat Peter Parker een spandexpak in elkaar heeft genaaid op zijn kamertje. Of het maar raar vinden dat Daredevil van die stunts uit kan halen, maar bij een film als King Kong op de proppen komen met "ja maar het is een onrealistisch gegeven een reuzenaap" nou een blinde vent die criminelen immekaar rost mag je ook best onder onrealistisch scharen hoor.
Allesquote:Op dinsdag 10 januari 2006 14:32 schreef Sokolsky het volgende:
Wat wil je dan anders doen dan bijvooreeld Moviemeter?
Wel een goed idee, maar ik denk niet dat je het (voldoende) gevuld krijgt. Om zoiets compleet op te zetten heb je denk ik een grotere (actieve) userbase nodig dan aanwezig is.quote:Op dinsdag 10 januari 2006 23:48 schreef Swetsenegger het volgende:
Pricewatch voor DVD's
Hoewel dat redelijk veel inspanning eist om bij te houden. Misschien interactief maken. Gebruikers kunnen zelf titel, regio en bijzonderheden (DTS, 1.85:1, etc) invullen en waar die het goedkoopst is. Indien de entry al bestaat, kan je alleen een nieuwe prijs en locatie opgeven.
Je zal inderdaad ook een actieve redactie nodig hebben.quote:Op woensdag 11 januari 2006 11:37 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Wel een goed idee, maar ik denk niet dat je het (voldoende) gevuld krijgt. Om zoiets compleet op te zetten heb je denk ik een grotere (actieve) userbase nodig dan aanwezig is.
Tweakers.net kan het toch ook met de hardware pricewatch! Waarom zou het FOK! dan niet lukkenquote:Op woensdag 11 januari 2006 03:42 schreef California het volgende:
Maar als er alleen door 3 crewleden prijsinfo wordt bijgehouden kom je nooit aan een beetje volledig overzicht.
Die krijgen toch betaald? Dat vind ik iets anders dan een paar vrijwilligers.quote:Op woensdag 11 januari 2006 14:14 schreef Twisted_Logic het volgende:
[..]
Tweakers.net kan het toch ook met de hardware pricewatch! Waarom zou het FOK! dan niet lukken
Klopt ja, de frontpage crew krijgt betaald. Maar volgens mij kunnen users ook prijzen invoeren.quote:Op woensdag 11 januari 2006 14:22 schreef BlaatschaaP het volgende:
[..]
Die krijgen toch betaald? Dat vind ik iets anders dan een paar vrijwilligers.
En nog wat, nieuwsposters op Tweakers.net krijgen ook betaald. Nieuwsposter op FOK! krijgen niet betaald, dus dat is dan toch hetzelfdequote:Op woensdag 11 januari 2006 14:22 schreef BlaatschaaP het volgende:
[..]
Die krijgen toch betaald? Dat vind ik iets anders dan een paar vrijwilligers.
Daar ben ik het geheel mee eens! Teveel goede muziek en film is door de jaren heen al neergesabeld door ingekakte kutrecensenten omdat het totaal hun genre niet was... waardoor foutief het idee ontstaat dat het een matige film of plaat zou zijn. Échte diversiteit in de opiniemakers dus, het liefst geen billebuddies van elkaarquote:Op woensdag 11 januari 2006 01:04 schreef victorinox het volgende:
[..]
Er zijn zat mensen die een Michael Bay film wel leuk vinden, je moet een film reviewen voor de doelgroep en niet afzeiken omdat jij toevallig niet van aktiefilms houd.
Daarom moet je ook een flink aantal reviewers hebben, die elk hun eigen genre bekijken.
Momenteel zijn er een stuk meer nieuwsposters die ook (veel) gebruik maken van de submits van users. Dat is iets anders dan (de genoemde) 3 crewleden die dan dagelijks heel het internet en de winkels zouden moeten afspeuren naar nieuwe (en oude) DVD-releases.quote:Op woensdag 11 januari 2006 14:28 schreef Twisted_Logic het volgende:
[..]
En nog wat, nieuwsposters op Tweakers.net krijgen ook betaald. Nieuwsposter op FOK! krijgen niet betaald, dus dat is dan toch hetzelfde
Een, voor mij, goede review geeft objectief weer wat er in een film zit, maar geeft ook duidelijk zijn of haar mening daar over. Je kunt best een Bay film afkraken, omdat het jouw genre niet is, als je maar wel de elementen die jij misschien niet kunt waarderen, maar anderen wel, objectief kunt beoordelen en vermelden. Je moet ook wel een beetje door de review heen kunnen prikken, hoor.quote:Op woensdag 11 januari 2006 14:35 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Daar ben ik het geheel mee eens! Teveel goede muziek en film is door de jaren heen al neergesabeld door ingekakte kutrecensenten omdat het totaal hun genre niet was... waardoor foutief het idee ontstaat dat het een matige film of plaat zou zijn. Échte diversiteit in de opiniemakers dus, het liefst geen billebuddies van elkaar
Jammer, die database lijkt mij essentieel voor een fatsoenlijke filmsite.quote:
Ik heb ook nooit gezegt dat het maar om 3 crewleden gaat. Maar wat bijvoorbeeld wel kan is dat een deel van de pricewatch automatisch wordt bijgehouden, bijvoorbeeld van shops als FRS en Bol.com hun prijs info van DVD's wordt dan automatisch doorgespeelt aan Fok!. Daarbij kan er een script komen dat users in staat stelt nieuwe leveranciers toe te kunnen voegen aan de pricewatch, dat hoeft dan alleen maar even gecheckt worden door een crew lid. En users zouden bijvoorbeeld ook nieuwe prijzen kunnen doorvoeren, wat dan ook weer gecheckt moet worden door een crew lid.quote:Op woensdag 11 januari 2006 14:55 schreef BlaatschaaP het volgende:
[..]
Momenteel zijn er een stuk meer nieuwsposters die ook (veel) gebruik maken van de submits van users. Dat is iets anders dan (de genoemde) 3 crewleden die dan dagelijks heel het internet en de winkels zouden moeten afspeuren naar nieuwe (en oude) DVD-releases.
Het gaat ook niet om een DVD-site, het gaat om een DVD-pricewatch onderdeel in de gehele film site.quote:Op woensdag 11 januari 2006 15:12 schreef Posdnous het volgende:
Ik vind een DVD-site geen reet met film te maken hebben persoonlijk.
Winkels en daadwerkelijke content zijn twee heel verschillende dingen.
Die database zou denk ik nooit een succes worden, daar zit té veel werk in. En ik denk dat de mensen voor info over een film naar de IMDb blijven gaan.quote:Op woensdag 11 januari 2006 15:02 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Jammer, die database lijkt mij essentieel voor een fatsoenlijke filmsite.
Alleen maar info over nieuwe, bekende films is overal wel te vinden.
Het bericht waar ik op reageerde ging over moviemeter. De database die daar staat moet je hebben als je een filmsite wil zijn. Een beetje nieuws en reviews over de nieuwste King Kong of een arthouse-filmpje wat er nu draait kun je overal wel vinden.quote:Op woensdag 11 januari 2006 15:22 schreef Twisted_Logic het volgende:
[..]
Die database zou denk ik nooit een succes worden, daar zit té veel werk in. En ik denk dat de mensen voor info over een film naar de IMDb blijven gaan.
Wat noem je goede reviews. Niets subjectiever dan films en een beperkt team reviewers wat telkens de reviews schrijft boeit mij persoonlijk weinig.quote:En wat die info over bekende films zou denk ik ook wel meevallen, als Fok! veel goeie revieuws en veel film-nieuws gaat aanbieden over allerlei soorten film genres dan gaat dat vast wel lopen.
Als je een klein, maar divers team hebt, kan dat juist heel leuk uitpakken. Ik vind het zelf wel relaxed als ik een idee heb van "wat voor reviewer" ik lees. Bij een heel leger aan reviewers moet je telkens weer opnieuw bedenken in welke context je iemands tekst moet plaatsen; bij een "beperkt team reviewers" kun je bekend raken met verschillende stijlen en voorkeuren, waardoor je weet wat je aan een review hebt.quote:Op woensdag 11 januari 2006 15:29 schreef Posdnous het volgende:
Wat noem je goede reviews. Niets subjectiever dan films en een beperkt team reviewers wat telkens de reviews schrijft boeit mij persoonlijk weinig.
Ik heb jouw discussie niet zo erg gevolgd, maar wat is er dan precies erg aan een site die overeenkomsten vertoont met moviemeter? Ik ken (bijna) niemand van moviemeter, maar wel van Fok!. Het zal me totaal niet interesseren of user-x van die site een nieuwe film leuk vindt, terwijl me dat wel interesseert van een hele grote groep users van Fok!.quote:Op woensdag 11 januari 2006 15:41 schreef Posdnous het volgende:
Zoals moviemeter dus, bedankt dat je precies bevestigt wat ik bedoelde.
Jup, daar ben ik ook wel voor. Mijn idee was echter ook nog om een soort van gallery te maken waar dan bijvoorbeeld in kan staan welke DVD's je bezit. Daar zouden de user-revieuws dan ook mooi een plekje in kunnen vinden.quote:Op woensdag 11 januari 2006 15:40 schreef BlaatschaaP het volgende:
Hoe zien jullie die reviewcrew dan voor je? Momenteel vinden praktisch alle persvoorstellingen plaats (tijdens kantooruren) in Amsterdam. Volgens mij is het niet echt mogelijk het huidige filmreviewteam te versterken met betrouwbare mensen die kunnen schrijven, het leuk vinden en op de genoemde uren tijd hebben om te gaan.
Mijn idee zou dan ook zijn het huidige team gewoon zo te laten bestaan (misschien wat uit te breiden, als dat mogelijk is), maar daarnaast een userreviewsysteem op te zetten. Dat is volkomen vrijblijvend, maar zorgt er wel voor dat ik dus zometeen zou kunnen opzoeken wat een andere user van een film vindt. Een beetje het 'welke film heb jij vandaag/pas gezien?' topic, maar dan gecategoriseerd en uitgebreid.
De (huidige) reviewcrew zou dan dus reviews schrijven van nieuwe films, terwijl je als user ook reviews kunt schrijven van oudere films.
Dat geldt ook voor elke user die iets over een film postquote:Op woensdag 11 januari 2006 15:34 schreef Posdnous het volgende:
Dat mag, ik weet wel dat ze het niet makkelijk zullen krijgen als er op gereageerd mag worden.
Niets, alleen voegt het niets toe, en dat zou jammer wezen.quote:Op woensdag 11 januari 2006 15:43 schreef BlaatschaaP het volgende:
[..]
Ik heb jouw discussie niet zo erg gevolgd, maar wat is er dan precies erg aan een site die overeenkomsten vertoont met moviemeter?
Oke, een incrowd-site dus. Dat kan. Ik hoopte iets anders.quote:Ik ken (bijna) niemand van moviemeter, maar wel van Fok!. Het zal me totaal niet interesseren of user-x van die site een nieuwe film leuk vindt, terwijl me dat wel interesseert van een hele grote groep users van Fok!.
De revieuws die momenteel voor FOK! worden geschreven vind ik wel redelijk goed. Goeie objectieve samenvating en als laatste een mening.quote:Op woensdag 11 januari 2006 15:29 schreef Posdnous het volgende:
Wat noem je goede reviews. Niets subjectiever dan films en een beperkt team reviewers wat telkens de reviews schrijft boeit mij persoonlijk weinig.
Neuh, je begrijpt me verkeerd. Voor incrowd zou die functie een toegevoegde waarde hebben, voor anderen niet. Ik zie niet in wat er erg is aan een site die bepaalde dingen hetzelfde doet als andere sites. Verder hoop ik dat film.fok.nl genoeg toevoegt aan het internet. DVD pricewatch, DVD ruil en verkoop, prijsvragen, interviews, minifilmdatabase, etc. Ik ken eigenlijk geen enkele Nederlandse site die al die dingen bij elkaar heeft en betrouwbaar is. Maar dat kan ook aan mij liggen.quote:Op woensdag 11 januari 2006 15:44 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Niets, alleen voegt het niets toe, en dat zou jammer wezen.
[..]
Oke, een incrowd-site dus. Dat kan. Ik hoopte iets anders.
filmfocus en moviemeter bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 11 januari 2006 15:58 schreef BlaatschaaP het volgende:
[..]
Neuh, je begrijpt me verkeerd. Voor incrowd zou die functie een toegevoegde waarde hebben, voor anderen niet. Ik zie niet in wat er erg is aan een site die bepaalde dingen hetzelfde doet als andere sites. Verder hoop ik dat film.fok.nl genoeg toevoegt aan het internet. DVD pricewatch, DVD ruil en verkoop, prijsvragen, interviews, minifilmdatabase, etc. Ik ken eigenlijk geen enkele Nederlandse site die al die dingen bij elkaar heeft en betrouwbaar is. Maar dat kan ook aan mij liggen.
Die reviewer heeft de film waarschijnlijk niet eens begrepen, want dat dat cassettebandje werd gevonden had niets met toeval te makenquote:Op woensdag 11 januari 2006 15:48 schreef Twisted_Logic het volgende:
[..]
De revieuws die momenteel voor FOK! worden geschreven vind ik wel redelijk goed. Goeie objectieve samenvating en als laatste een mening.
Voorbeeld:
Film: Saw II
Niet mee eensquote:Op woensdag 11 januari 2006 14:58 schreef BlaatschaaP het volgende:
[..]
Een, voor mij, goede review geeft objectief weer wat er in een film zit, maar geeft ook duidelijk zijn of haar mening daar over. Je kunt best een Bay film afkraken, omdat het jouw genre niet is, als je maar wel de elementen die jij misschien niet kunt waarderen, maar anderen wel, objectief kunt beoordelen en vermelden. Je moet ook wel een beetje door de review heen kunnen prikken, hoor.
Ik heb de film nog niet gezien, dus ik kan niet oordelen over die dingen...quote:Op woensdag 11 januari 2006 16:10 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Die reviewer heeft de film waarschijnlijk niet eens begrepen, want dat dat cassettebandje werd gevonden had niets met toeval te maken.
Verder zijn de acteurs echt niet beter, de dialogen zeker niet sterker en het einde is een superzwakker cliffhanger.
Het cijfer slaat dus ook nergens op.
maar filmkijken is subjectief zullen we maar zeggen.
Wallpapers is mischien wel een goed idee, moeten we ze wel zelf maken aangezien er op vele wallpapers copyrights zitten. Zelfde met de foto's trouwens.quote:Op woensdag 11 januari 2006 16:53 schreef sinaasappelsapje het volgende:
Reviews, prijsvragen, foto's (leuke wallpapers misschien?), informatie over acteurs, een Fok! top zoveel, verder alles wat hier al genoemd is![]()
Goed idee trouwens, een filmsite
Nee, moviemeter is zoals IMDB. Het idee dat in mijn hoofd zit is, zeker met wat leuke opties die ik hier al heb gelezen, aardig wat uitgebreider dan heel die moviemeter site hoorquote:Op woensdag 11 januari 2006 15:41 schreef Posdnous het volgende:
Zoals moviemeter dus, bedankt dat je precies bevestigt wat ik bedoelde.
Oke, ik weet niet wat je met uitgebreider bedoelt. Maar ik bedoelde dus dat ik met een filmsite bedoel dat er een uitgebreide database is, zodat ik ook over His Girl Friday uit 1940 (ik noem maar een redelijk bekende dwarsstraat) kan discussieren en niet alleen maar over de films die 1 of andere reviewer heeft gezien en waar diegene dan een topic over opent of zoiets dergelijks.quote:Op woensdag 11 januari 2006 20:04 schreef Danny het volgende:
[..]
Nee, moviemeter is zoals IMDB. Het idee dat in mijn hoofd zit is, zeker met wat leuke opties die ik hier al heb gelezen, aardig wat uitgebreider dan heel die moviemeter site hoor(die site ken ik overigens pas sinds dit topic, maar ik vind het er nogal bout uitzien, niet bepaald logisch ingedeeld en qua drukte valt het ook behoorlijk tegen).
Daar hebben we toch het forum voor?quote:Op woensdag 11 januari 2006 21:18 schreef Posdnous het volgende:
en de mogelijkheid daar gestructureerd over te bomen.
Dat lijkt me vanzelfsprekend.quote:Op woensdag 11 januari 2006 21:18 schreef Posdnous het volgende:
Oke, ik weet niet wat je met uitgebreider bedoelt. Maar ik bedoelde dus dat ik met een filmsite bedoel dat er een uitgebreide database is
Oke, ik had dat nog nergens hier zien staanquote:
da's omdat ik hier natuurlijk niet ga melden wat er allemaal in de site zou komen te zitten. Dat om te voorkomen dat anderen eerder soortgelijke opties in hun site gaan bouwenquote:Op woensdag 11 januari 2006 22:34 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Oke, ik had dat nog nergens hier zien staan.
Ik ben al aan het scripten. Geef me een weekje....quote:Op woensdag 11 januari 2006 22:39 schreef Danny het volgende:
[..]
da's omdat ik hier natuurlijk niet ga melden wat er allemaal in de site zou komen te zitten. Dat om te voorkomen dat anderen eerder soortgelijke opties in hun site gaan bouwen
quote:Op woensdag 11 januari 2006 22:39 schreef Danny het volgende:
da's omdat ik hier natuurlijk niet ga melden wat er allemaal in de site zou komen te zitten. Dat om te voorkomen dat anderen eerder soortgelijke opties in hun site gaan bouwen
Niet alle mogelijkheden die ik zelf al had opgesteld zijn hier genoemdquote:Op woensdag 11 januari 2006 22:42 schreef Posdnous het volgende:
.
Maar ook de andere users hier hebben er geen woord over gerept. Vandaar.
succesquote:Op woensdag 11 januari 2006 22:39 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik ben al aan het scripten. Geef me een weekje....
Er is nog helemaal geen planningquote:Op woensdag 11 januari 2006 22:59 schreef Twisted_Logic het volgende:
Is de planning om de site binnen korte tijd (half jaartje) online te gooien? Of gaat het nog (veel) langer duren?
quote:Op woensdag 11 januari 2006 00:55 schreef PLAE@ het volgende:
Heel misschien
*waarschuwing, kijken is voor eigen gevaar!*Het is ook nodig.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nee ban me niet. Het was maar een hint![]()
![]()
![]()
We moeten kunnen zoeken naar nieuwe films, verfilmde boeken/comics en oude films verfilmd.
En dan met de mogelijkheid om te sorteren op genre, jaartal, cijfer.
En graag IMDB cijfers koppelen.
O oke, ik wacht dan maar gewoon rustig afquote:Op woensdag 11 januari 2006 23:01 schreef Danny het volgende:
[..]
Er is nog helemaal geen planning
Ik heb een concept gemaakt met ideeën, daar probeer ik nog ideeën van users aan toe te voegen. Dan moet er een ontwerp voor de layout en database komen en dan pas kan er gescript gaan worden. Ik zou m'n adem niet inhouden als ik jullie was
maar van de andere kant, als ik er opeens echt zin in krijg kan het binnen een paar maandjes gepiept zijn
Ik ook.quote:Op woensdag 11 januari 2006 20:04 schreef Danny het volgende:
...aardig wat uitgebreider dan heel die moviemeter site hoor(die site ken ik overigens pas sinds dit topic,...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |