Oh,Oh,oooh..... wat jij een stoornis noemt , ....noem ik een gave, of een eigenschap ....die wij als moderne mens zijn kwijtgeraakt, .....de natuurvolkeren , en aboriginals beschikken ook nog over deze gaven of eigenschappen , zij kunnen ook waarnemen in de 4de dimensie , de dromendimensie ...quote:Op maandag 9 januari 2006 13:40 schreef onemangang het volgende:
[..]
Zet 10 'paranormaal begaafden' die claimen 'geesten' te kunnen zien in een kamer waar een 'paranormaal begaafde' een geest heeft gezien.
Ze zien allemaal wat anders. Of niets.
Conclusie, jouw veronderstelling dat 'paranormaal begaafden' andere dingen kunnen zien dan wij is onzin: wat hier werkelijk gaande is dat het waarnemingsvermogen van 'paranormaal begaafden' per persoon verschillend is, waaruit je kan concluderen dat al die waarnemingen een gevolg zijn van hun eigen perceptievermogen. Oftewel, een stoornis in de hersenen die voor de waarneming van deze mensen zorgt...
Alleen als meerdere 'begaafde' mensen in dit geval allemaal dezelfde geesten zouden zien, dan pas kan je spreken van een gave en van het bestaan van die verschijnselen. Als iemand denkt dat ie Napoleon is, dan noem je dat toch ook geen gave?quote:Op maandag 9 januari 2006 13:44 schreef pikki het volgende:
[..]
Oh,Oh,oooh..... wat jij een stoornis noemt , ....noem ik een gave, of een eigenschap ....die wij als moderne mens zijn kwijtgeraakt, .....de natuurvolkeren , en aboriginals beschikken ook nog over deze gaven of eigenschappen , zij kunnen ook waarnemen in de 4de dimensie , de dromendimensie ...![]()
Die verdichting gebeurt niet zoals je hier denkt , van groot naar klein .quote:Op maandag 9 januari 2006 13:44 schreef Tulio het volgende:
[..]
Stel dat een verdichting mogelijk is, dan zou het oorspronkelijk object gigantisch groot moeten zijn om als verdichting de grootte te krijgen van een object op de foto van Robbert. Bovendien is er ook een gigantische energie voor nodig. Dat paranormale mensen meer zien dan niet paranormale mensen is juist. Uit onderzoek is ook gebleken dat niet paranormale minder zien dan dat er is. Dus hier kan ik in meegaan. Zelfs als jouw laatste theorie zou kloppen op die manier zoals jij deze omschrijft dan zou ik eerder denken dat zich voorwerpen en figuren manifesteren die zich in de geest van Robbert bevinden en deze niet uit een andere dimensie komen.
Tulio.![]()
Die eerste lijkt jammer genoeg op licht van een zaklantaarn, moet ik toegevenquote:Op zondag 8 januari 2006 21:06 schreef DonnaNonna het volgende:
http://media.ghostpix.com/wakwom.rm
wat vinden jullie hier nu van?
Brrr
Title: Gpixwom
Author: The G.I.S.
Copyright: ©2001 The G.I.S.
The G.I.S. Was invited by a man named Troy of The Utah Ghost Organization U.G.O on an investigation to an old abandoned school built in the 1890s. The school is located in a mining town in Utah. Two of the people who were there that night were Nick (who shot this) and his friend Shaun, (who is the man on the right in the video). You will see a woman walking in front of Shaun and Barbara in the hallway. She is wearing a dress. There was no one there that night wearing a dress. Could she be a school teacher of long ago, who does not know that school is out? The G.I.S. would like to thank Shaun for allowing us to post this wonderful video.
http://www.ghostpix.com/gis/video.html
ja OK vanuit het niets komt iets, dat herken ik. Maar dan is het geen verdichting, want bij verdichting was er al iets. Ik accepteer ieder zijn mening en doe ook moeite om jou te begrijpen.quote:Op maandag 9 januari 2006 13:54 schreef pikki het volgende:
[..]
Die verdichting gebeurt niet zoals je hier denkt , van groot naar klein .
Die gebeurt via de kwantumsprong , letterlijk uit het 'niets' komt iets .
Dat is mijn mening, maar hoef jij niet te accepteren .
Aan de 'sceptici' en 'paranormaal ingestelden' onder onsquote:Op maandag 9 januari 2006 12:54 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Er is ook nog de mogelijkheid: een kind met een ruime fantasie
Robbert heeft geen pc dus kan ie em ook niet geven...quote:Op maandag 9 januari 2006 14:08 schreef JUUTEPETUUT het volgende:
hallo,, ik ben nieuw hier,,, vraagje: hebben jullie al gehoord wanneer robbert zijn pc geeft???
lolbroekquote:Op maandag 9 januari 2006 14:18 schreef Agno_Sticus het volgende:
[..]
Robbert heeft geen pc dus kan ie em ook niet geven... hoor
Serieus: is nog niets meer bekend.![]()
![]()
Idd, je zou hem eerder in Parijs verwachten of in Delft.quote:Op maandag 9 januari 2006 14:12 schreef Osato het volgende:
.En waarom zou Hugo de Groot zich precies op de plek bevinden waar iedereen hem verwacht.
Juist daar omdat dat iedereen dat verwacht, zou natuurlijk ook kunnenquote:Op maandag 9 januari 2006 14:23 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Idd, je zou hem eerder in Parijs verwachten of in Delft.
Daar heb je een puntquote:Op maandag 9 januari 2006 14:12 schreef Osato het volgende:
Zolang Robbert zich niet zal onderwerpen aan een wetenschappelijke studie zullen discussies over hem blijven bestaan.Maar het bedrog ligt er wel dik bovenop.Ik heb mij afgevraagd waarom een alien op de foto staat die in alles beantwoordt aan het beeld dat wij hebben van een dergelijke verschijning.En het lijkt net of de verschijning poseert.En waarom zou Hugo de Groot zich precies op de plek bevinden waar iedereen hem verwacht.De toevalstreffers van Robbert zijn te veel en als men ervan uit gaat dat toeval niet bestaat moet dit ook aangestuurd zijn.Daar is maar 1 antwoord op mogelijk namelijk Robbert zelf.Irene Moors vertelde al bij de aankondiging van het programma:Niemand zal het geloven.Waarom begin je al met een excuus?Of weet je al dat er bedrog in het spel is.Als wetenschapper en nuchter denkend mens moet ik vaststellen dat er bedrog in het spel moet.Maar als geinteresseerde in paranormale zaken is er toch twijfel.Wat als Robbert werkelijk via zij bronnen genverbrander ziet?Zijn boek lezend wordt ik toch tweeslachting in mijn visie.Van de ene kant zie ik een paranormaal persoon die zijn hele leven al in gevecht is met zichzelf.Van de andere kant zie ik een notoire leugenaar die in een wereld leeft die hij zelf heeft gecreeerd en waarin hij een heilig geloof heeft.
Misschien is hij meegesleept door Irene Moors om van het programma een commercieel succes te maken.Neemt niet weg dat het kijkersbedrog blijft en als het zo blijkt te zijn zal Robbert alle zeilen bij moeten zetten om zichzelf weer geloofwaardig te maken.quote:Op maandag 9 januari 2006 14:21 schreef JUUTEPETUUT het volgende:
Ja,, zoiets heb ik nu ook... Ik heb bijna het hele gebeuren rondom robbert gevolgd,,(hier op het forum) Ik vind die foto's enzo erg verdacht,,, ik denk dat dit dan ook niet waar is.. maar daarom kunnen die andere dingen wel weer waar zijn toch??![]()
Maar waarom ziet hij precies Hugo? Want Loevestein was een gevangenis, dus een andere gevangene was ook mogelijk geweest. Of zijn vrouw en kinderen die ook in die kamer gevangen zaten. En waarom zag hij geen kindergeest, in de gracht rond Loevestein is minstens 1 kinderlijkje gevonden.quote:Op maandag 9 januari 2006 14:25 schreef JUUTEPETUUT het volgende:
[..]
Juist daar omdat dat iedereen dat verwacht, zou natuurlijk ook kunnen![]()
Dat hij geen PC zou hebben of gebruiken is een aantoonbare leugen. Digitale camera - PC = zinloos.quote:Op maandag 9 januari 2006 14:18 schreef Agno_Sticus het volgende:
[..]
Robbert heeft geen pc dus kan ie em ook niet geven...![]()
De kans dat iemand van zijn leeftijd en economische situatie geen PC heeft is inderdaad erg klein.quote:Op maandag 9 januari 2006 14:30 schreef onemangang het volgende:
[..]
Dat hij geen PC zou hebben of gebruiken is een aantoonbare leugen. Digitale camera - PC = zinloos.
Je kunt ze toch via het schermpje bekijken en selecteren? Wel niet zo goed maar het gaat best.quote:Op maandag 9 januari 2006 14:30 schreef onemangang het volgende:
[..]
Dat hij geen PC zou hebben of gebruiken is een aantoonbare leugen. Digitale camera - PC = zinloos.
Dan moet hij nog zijn kaart legen en/of de foto's uitprinten.quote:Op maandag 9 januari 2006 14:39 schreef Mudman het volgende:
[..]
Je kunt ze toch via het schermpje bekijken en selecteren? Wel niet zo goed maar het gaat best.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |