quote:Op maandag 9 januari 2006 22:21 schreef DjDev het volgende:
[..]
Ik denk als M$ dit soort update heeft het niet eens zal vragen denk ik maar er gewoon doorheen zal stampen
Ik denk het niet, daar zouden ze namelijk wel heel erg veel kritiek mee oproepen.quote:Op maandag 9 januari 2006 22:21 schreef DjDev het volgende:
[..]
Ik denk als M$ dit soort update heeft het niet eens zal vragen denk ik maar er gewoon doorheen zal stampen
Bekijk het eens van de andere kant.quote:Op maandag 9 januari 2006 20:55 schreef trancethrust het volgende:
[..]
In 1993 waren er 25 miljoen legale windowslicenties uitgedeeld. Stel dat ze er allemaal 300 euro voor neertelden. Dan heeft MS tog ff 7500 miljoen euro binnengehaald.
Stel dat ze 10.000 programmeurs hadden met een gemiddeld jaarsalaris van 5000 euro (overdrijven is leuk).
Komt neer op 50 miljoen per jaar aan programmeurkosten.
Dus kan microsoft met opbrengsten uit één jaar een zeer royaal salaris uitkeren voor 10000 programmeurs gedurende 150 jaar. Lijkt me dus ook wel duidelijk dat je dan met verkopen in andere jaren ook nog eens meerdere riante onderzoeken kunt financieren.
Maw, 300 euro voor een stukje software is zware BS en al je geld verdwijnt in een overvolle portomonnee van een überkapitalist. Komt inderdaad ook nog eens bij dat ze veel meer licenties zouden verkopen bij een lagere verkoopprijs waardoor hun netto winst hoger komt te liggen dan nu (zoals iemand al uitwees).
Bovendien, de meeste Linux-programmeurs ontvangen 0 euro voor hun werk en doen het werk ook nog eens part-time. En toch ontwikkelen ze een systeem dat minstens concurrerend is aan Windows.
En als Linux ook een goed framework zou ontwikkelen om windows-games naar hun OS te porten, dan zou de overgang pas goed op gang komen![]()
ow vast wel gezien..quote:Op maandag 9 januari 2006 22:00 schreef woutabest het volgende:
[..]!
Ken je een jongen met een grote bos krulhaar?![]()
Dus je mag geen extra beveiliging op je deur rammen om dieven buiten te houden?quote:Op maandag 9 januari 2006 22:27 schreef tsjsieb het volgende:
[..]
Ik denk het niet, daar zouden ze namelijk wel heel erg veel kritiek mee oproepen.
maar zwart-wit gezien klopt het 100%quote:Op maandag 9 januari 2006 23:29 schreef trancethrust het volgende:
Och jee, het "internet/computer vergelijken met de wereld/huis"-principe weer...
Windows komt al lang niet meer in een zwart-wit editie uitquote:Op maandag 9 januari 2006 23:45 schreef mschol het volgende:
[..]
maar zwart-wit gezien klopt het 100%
Zó snel dat jij zelfs m'n edit mee neemtquote:Op dinsdag 10 januari 2006 00:22 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Het is 10-01 en woont is met een t!
Edit: anders ga je ff supersnel editten!
Zie niksquote:
quote:
quote:Essentiële updates
Er zijn geen essentiële updates voor uw computer beschikbaar. Als u wilt controleren op optionele updates, keert u terug naar de introductiepagina en klikt u op Aangepast.
Vast wel .quote:Op dinsdag 10 januari 2006 01:46 schreef kikoooooo het volgende:
smiles in de uitverkoop?
quote:Op dinsdag 10 januari 2006 03:50 schreef Finchy het volgende:
Meestal komen updates pas in de loop van de Amerikaanse ochtend (pacific time zone).
Dus ergens eind van middag / vroege avond Nederlandse tijd.
En als de update dan geinstalleerd is en je de volgende keer je pc aandoet zal je zien of je wordt buitengesloten.
Kan natuurlijk ook dat je nog een 'grace-period' krijgt van een maand bijvoorbeeld.
Maar ik denk dat het een hoax is.
quote:Op dinsdag 10 januari 2006 08:18 schreef Drugshond het volgende:
Ach, ff wat formpjes bijhouden en binnen 2 wk is er wel weer een tweaker die met een geniale oplossing komt.
Ze verliezen klanten die toch niet betalen, lekker boeiendquote:Op maandag 9 januari 2006 19:31 schreef Intrepidity het volgende:
Doet microsoft dit verliezen ze een hoop mensen aan gratis alternatieven als linux, en ik denk toch niet dat microsoft klanten wil weggeven aan de concurentLijkt me eerlijk gezegd dat het met een flinke korrel zout genomen moet worden.
Ook hier zijn workarounds voor.quote:Op dinsdag 10 januari 2006 08:54 schreef Jo0Lz het volgende:
Misschien was dit zowieso al aan de orde. Menig update moet eerst nagaan of het een genuine windows betreft. Heb al een aantal users gezien die schreeuwen dat het niet werkt, omdat ze dus blijkbaar geen genuine windows hebben.
Ben ik effe blij dat ik overal officiele versies geinstalleerd heb
Dat genuine windows geval (wat je ooit met windows update hebt gekregen) is vrij makkelijk uit te schakelen met SP2 andersquote:Op dinsdag 10 januari 2006 08:54 schreef Jo0Lz het volgende:
Misschien was dit zowieso al aan de orde. Menig update moet eerst nagaan of het een genuine windows betreft. Heb al een aantal users gezien die schreeuwen dat het niet werkt, omdat ze dus blijkbaar geen genuine windows hebben.
Ben ik effe blij dat ik overal officiele versies geinstalleerd heb
Juistem. Dat is nu juist waar MS groot mee is geworden. Ze hebben producten bijna gratis of gratis aan universiteiten en studenten gegeven die later in het bedrijfsleven deze programmatuur eiste. Zo werkt het ook voor de consumenten. Bedrijven kiezen windows omdat haar werknemers daar allemaal ervaring mee hebben. Dat illegale circuit is eigenlijk niet zo heel belangrijk. Natuurlijk moet je dat nooit uitstralen, maar aan bedrijven wordt gewoon veel verdiend.quote:Op maandag 9 januari 2006 22:45 schreef Drugshond het volgende:
..
Qua branding is het een merk pur sang, wat later eventueel meegenomen wordt naar het bedrijfsleven. Illegaal of niet.... ze hebben een naam, en ze hebben een verkoopbaar produkt.
IK heb ook officiele software, maar in verschillende talen, en dat geeft ook nogal eens ellende met updates van XPquote:Op dinsdag 10 januari 2006 08:54 schreef Jo0Lz het volgende:
Misschien was dit zowieso al aan de orde. Menig update moet eerst nagaan of het een genuine windows betreft. Heb al een aantal users gezien die schreeuwen dat het niet werkt, omdat ze dus blijkbaar geen genuine windows hebben.
Ben ik effe blij dat ik overal officiele versies geinstalleerd heb
Ja, ik denk dat ze bij RedHat, Suse e.d. firma's zitten te handenwringen en hopen dat MS vooral zo streng mogelijk wordt tegen illegaal gebruik van windows ....quote:Op dinsdag 10 januari 2006 08:13 schreef Pietverdriet het volgende:
Persoonlijk denk ik dat MS de Linux fabrikanten een groot plezier zal doen als ze dit doen.
En MS heeft ongetwijfeld liever dat iemand een illegale versie van Windows gebruikt, dan een (uiteraard legale) versie van Linux...quote:Op dinsdag 10 januari 2006 10:02 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Ja, ik denk dat ze bij RedHat, Suse e.d. firma's zitten te handenwringen en hopen dat MS vooral zo streng mogelijk wordt tegen illegaal gebruik van windows ....
dat zou het marktaandeel van linux in korte tijd hoogstwaarschijnlijk doen verdubbelen, mogelijk zelfs snel 4 of 5 maal groter doen worden...., en als dat gebeurt, volgt de markt ook steeds meer in het aanbieden van linux-geschikte versies van bekende software, games e.d.
Ik ben er ook van overtuigd dat dit zal gaan gebeuren!quote:Op dinsdag 10 januari 2006 10:51 schreef RemcoDelft het volgende:
Jammer dat dit een hoax is: lijkt me GEWELDIG als MS zichzelf zo van de markt zou drukken! In 1 klap marktaandeel van 90 naar 30 % !
dat zijn hele oude updates... ik ben net wezen kijken, Nul updates voor mij, zowel kritiek als optioneel.....quote:Op dinsdag 10 januari 2006 09:57 schreef TeleluvR het volgende:
De betreffende update staat er niet bij!
Linkje naar plaatje
Hoax?
Ok... ik haal het ook maar van een ander forum af...quote:Op dinsdag 10 januari 2006 11:11 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
dat zijn hele oude updates... ik ben net wezen kijken, Nul updates voor mij, zowel kritiek als optioneel.....
Hmm het zou toch een critical update zijn?quote:Op dinsdag 10 januari 2006 11:30 schreef SolidasRock het volgende:
Fuck, ik kreeg zojuist dit te zien:
http://img236.imageshack.us/img236/5514/naamloos1ti.jpg
Ik moet ff rebooten, kom zo terug en dan post ik verder, zo niet, dan weten jullie wat er gebeurd is...
Illegale key? Het is in ieder geval het goede nummer van de update...quote:Op dinsdag 10 januari 2006 11:30 schreef SolidasRock het volgende:
Fuck, ik kreeg zojuist dit te zien:
http://img236.imageshack.us/img236/5514/naamloos1ti.jpg
Ik moet ff rebooten, kom zo terug en dan post ik verder, zo niet, dan weten jullie wat er gebeurd is...
quote:Op dinsdag 10 januari 2006 11:35 schreef SolidasRock het volgende:
Sorrie jongens, het was knip en plak werk van TeleluvR plaatje, ik kon het niet laten...![]()
![]()
Een euro voor jullie gezicht toen jullie mijn pic zagen....![]()
![]()
Haha, ik dacht al zoiets!quote:Op dinsdag 10 januari 2006 11:35 schreef SolidasRock het volgende:
Sorrie jongens, het was knip en plak werk van TeleluvR plaatje, ik kon het niet laten...![]()
![]()
Een euro voor jullie gezicht toen jullie mijn pic zagen....![]()
![]()
imageshackquote:Op dinsdag 10 januari 2006 11:30 schreef SolidasRock het volgende:
Fuck, ik kreeg zojuist dit te zien:
http://img236.imageshack.us/img236/5514/naamloos1ti.jpg
Ik moet ff rebooten, kom zo terug en dan post ik verder, zo niet, dan weten jullie wat er gebeurd is...
je neemt mijn url over, en dan plak je het in je browser op adresbalk terwijl je weg ben van FoK. dan werkt het wel, het gaat erom dat imageshack kan "zien" vanaf waar je die plaatje bekijkt. Dus vanaf FoK naar imageshack kan nie... Snappie?quote:Op dinsdag 10 januari 2006 11:50 schreef kareltje_de_grote het volgende:
[..]
imageshack
kikker
Waarom zie ik die plaatjes nooit?
Als ik Fok in FF open heb staan, en ik open een nieuw IE scherm, dan die URL erin plak krijg ik nog steeds hotlinking disabled for this domainquote:Op dinsdag 10 januari 2006 11:55 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
je neemt mijn url over, en dan plak je het in je browser op adresbalk terwijl je weg ben van FoK. dan werkt het wel, het gaat erom dat imageshack kan "zien" vanaf waar je die plaatje bekijkt. Dus vanaf FoK naar imageshack kan nie... Snappie?
ze kunnen IP zien, doe nou ff fok wegklikken, refresh de imagepagina nog eens en *POEF* daar issie!quote:Op dinsdag 10 januari 2006 11:58 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Als ik Fok in FF open heb staan, en ik open een nieuw IE scherm, dan die URL erin plak krijg ik nog steeds hotlinking disabled for this domainKlote imageshack
quote:Op dinsdag 10 januari 2006 11:50 schreef kareltje_de_grote het volgende:
[..]
imageshack
kikker
Waarom zie ik die plaatjes nooit?
quote:Op dinsdag 10 januari 2006 11:58 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Als ik Fok in FF open heb staan, en ik open een nieuw IE scherm, dan die URL erin plak krijg ik nog steeds hotlinking disabled for this domainKlote imageshack
Alles van fok wegklikken is helemaal niet nodig. Gewoon de link in een nieuw venster plakken en (een paar keer) Ctrl+F5 is genoeg.quote:Op dinsdag 10 januari 2006 12:00 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
ze kunnen IP zien, doe nou ff fok wegklikken, refresh de imagepagina nog eens en *POEF* daar issie!
oh ok, ik heb opera, voor mij dus niet zo moeilijk om gesloten paginas direkt weer terug te halen. Drm doe ik het dan ook zo.quote:Op dinsdag 10 januari 2006 14:10 schreef Quincy5 het volgende:
[..]
Alles van fok wegklikken is helemaal niet nodig. Gewoon de link in een nieuw venster plakken en (een paar keer) Ctrl+F5 is genoeg.
update komt waarschijnlijk over een uur ofzo.quote:> -----Original Message-----
> From: **Helpdesk ICT
> Sent: Tuesday, January 10, 2006 10:31 AM
> Subject: Uitval van een aantal Windows XP computers
>
> Dames en heren,
>
> Vanochtend is gebleken dat een groot aantal computers met Windows XP niet
> meer wilde opstarten. Dit probleem is naar alle waarschijnlijkheid
> ontstaan na de uitvoering van een urgente beveiligings-update. Deze was
> nodig om de computers te beschermen tegen een recent ontdekt, gevaarlijk
> lek in de besturingssoftware.
>
> Op dit moment worden er akties ondernomen om de betreffende computers weer
> werkend te krijgen. We proberen uiteraard dit zo snel mogelijk te
> realiseren.
>
>
> Met vriendelijke groet,
>
> Helpdesk ICT.
>
> Wanneer u vragen heeft, kunt u contact opnemen met de helpdesk ICT,
> toestel 88888
> De Helpdesk ICT is op werkdagen geopend van 07:30 - 17:00 uur
>
> Hoe ondersteuning buiten kantooruren is geregeld kunt u lezen in dit
> document:
>
> <<<<<http://intra-server/homepages/facbedrijf/technologie/ict/Helpdesk/wer
> kzaamheden_detail.asp?ID=310>>>>>
>
quote:Op dinsdag 10 januari 2006 18:42 schreef Caesu het volgende:
deze email werd vanochtend rondgestuurd in de instelling waar een familielid van me werkt:
vraag me wel af of het gerelateerd is... update was toen volgens mij nog niet uitgebracht.
[..]
update komt waarschijnlijk over een uur ofzo.
quote:Op dinsdag 10 januari 2006 18:47 schreef popolon het volgende:
[..]
Dat er mensen zijn die hier intrappen.
Nou het niveau van de helpdesk is weer erg hoog.quote:Op dinsdag 10 januari 2006 18:42 schreef Caesu het volgende:
deze email werd vanochtend rondgestuurd in de instelling waar een familielid van me werkt:
vraag me wel af of het gerelateerd is... update was toen volgens mij nog niet uitgebracht.
[..]
update komt waarschijnlijk over een uur ofzo.
Als ik M$ was zou ik eerste een paar dagen wachten met dat KB artikeltjequote:Op dinsdag 10 januari 2006 19:50 schreef Slarioux het volgende:
En het KB artikel bestaat ook nog steeds niet.
M$.quote:Op dinsdag 10 januari 2006 20:03 schreef DjDev het volgende:
[..]
Als ik M$ was zou ik eerste een paar dagen wachten met dat KB artikeltje
M$..MS...wat maakt het uitquote:Op dinsdag 10 januari 2006 20:15 schreef Slarioux het volgende:
[..]
M$.!
Mwoah, zou nogal kinderachtig zijn voor een concern als Microsoft.
True, true. Maar toch zou het me verbazen als dat hun aanpak is. Ze worden al jaren kinderachtig behandeld door een heleboel mensen, en daar kunnen ze ook nog tegenquote:Op dinsdag 10 januari 2006 20:53 schreef DjDev het volgende:
[..]
M$..MS...wat maakt het uit
Anyway..als de mensen niet op de volwassen manier willen luisteren zou ik ook kinderachtig gaan doen
ten zij ze het later uitbrengenquote:Op woensdag 11 januari 2006 00:50 schreef SolidasRock het volgende:
Ik had dezelfde updates als DOP hierboven, alleen de 1e 2 dan he.
Geen problemen vooralsnog.![]()
HOAX dus...
In het nieuwsbreicht op de 1e post staatquote:
Dit klopt al niet meer, dus ik kan er best van uitgaan dat het een hoax is. Of ze dit zoiets ook echt zal gebeuren? Zou kunnen....quote:This patch is slated to hit Windows Update on January 10, 2006 as a Critical Update.
KB912494
Inderdaad, lees het originele topic nog maar eens. En met name deze post:quote:
Update komt waarschijnlijk wel, misschien volgende maand.quote:There is a difernce between your "product key"(the 25 digit alphanumeric that your enter when you install windows) and your "product id". The product id (PID) is generated using your product key and an algorithm.
Prior to windows product activation the only way to tell if a product key was valid was for the operating system installer to run this algorithm and check wether the product key entered resulted in a product id within a certain range (Determined at product launch). If not you would get a message saying you entered an invalid key. This was fine but there was no way to prevent the same product key being used on multiple systems.
With product activation (WPA) the same thing occurs however WPA also forces users to contact microsoft (manually or over the internet) to make sure that the specific product id their key has generated has never been activated before.
This patch does not affect product activation in any way. It simply changes how the operating system decides what ranges of product id are considered valid.[/i]
Windows XP SP1 allowed a large range of product id's to be considered valid. When service pack 2 was released microsoft reduced it to a much smaller range of product id's (The so called 640 set). This was done to prevent people who had used key generators from installing windows as the majority of those generated product keys resulted in pid's outwith that newly restricted range. This range reduction was hard coded into the service pack.
The only difference this update makes is is that windows now periodicly checks a "white list" of valid product key ranges that microsoft can update as and when they need to. Either to open up more valid ranges or to further restrict the current range.
You could only get the same pid as your school if you used their product key for installation. If you did this you would have to be using an volume license version of windows that bypasses windows product activation altogether or it wouldn't activate. In anycase i think microsofts licensing department would have a bone to pick with you if you did that. As far as we know any key that results in a 640 range pid will continue to be valid - however the patch give microsoft the ability to invalidate it whenever they like without needing users to install any further patches.
Ze hanteren niet overal op de ganse aarde de Nederlandse tijdquote:Op woensdag 11 januari 2006 01:16 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
In het nieuwsbreicht op de 1e post staat
[..]
Dit klopt al niet meer, dus ik kan er best van uitgaan dat het een hoax is.
Download je ook nooit liedjes of af en toe een filmpje?quote:Op woensdag 11 januari 2006 01:42 schreef ElisaB het volgende:
Het zou mooi lullig wezen, maar persoonlijk heb ik er niet veel op tegen dat MS iets probeert te doen aan illegale kopieen.Het principe is eenvoudig: ze bieden iets te koop aan. Wil je het hebben, dan kun je het kopen. Vind je de prijs te hoog? Dan koop je het toch lekker niet; zoek je een goedkoper of gratis alternatief. Sim-pel
Ik heb 1 Legale en daar haal ik dan toch de updates mee.quote:Op woensdag 11 januari 2006 01:42 schreef ElisaB het volgende:
Het zou mooi lullig wezen, maar persoonlijk heb ik er niet veel op tegen dat MS iets probeert te doen aan illegale kopieen.Het principe is eenvoudig: ze bieden iets te koop aan. Wil je het hebben, dan kun je het kopen. Vind je de prijs te hoog? Dan koop je het toch lekker niet; zoek je een goedkoper of gratis alternatief. Sim-pel
http://www.telegraaf.nl/i(...)_lek_in_Windows.htmlquote:Microsoft meldt nieuw gevaarlijk lek in Windows
SAN FRANCISCO - In besturingssysteem Windows zijn twee nieuwe gevaarlijke lekken ontdekt waardoor buitenstaanders de controle over een computer helemaal kunnen overnemen. Dit heeft softwareproducent Microsoft dinsdag laten weten.
Microsoft roept gebruikers dringend op om reparatiesoftware te downloaden van www.microsoft.com/security.
Vorige week nog had het bedrijf een 'patch' ter beschikking gesteld voor een ander ernstig lek in Windows.
Meer dan 90 procent van de pc's in de wereld werkt met Windows.
Komt die Baggerkrant nu iedere maand met dit zelfde berichtquote:Op woensdag 11 januari 2006 06:27 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
http://www.telegraaf.nl/i(...)_lek_in_Windows.html
Goed nieuws, support blijft tot 2008. Staat op tweakers.netquote:Op woensdag 11 januari 2006 01:44 schreef schvvmert het volgende:
Ow en ik vergeet mijn legale Home versie nog.Maar daar stoppen ze ineens de support voor.
![]()
daar gaat het toch niet om?quote:Op woensdag 11 januari 2006 01:44 schreef Lkw het volgende:
[..]
Download je ook nooit liedjes of af en toe een filmpje?
Nee, die werkt met een "gevonden" key en is dus niet legaal.quote:Op woensdag 11 januari 2006 10:30 schreef Zwaffel het volgende:
Die lite versie van windows.... is die wel volkomen legaal? Omdat je daar geen key en actievatie voor nodig bent.
En heeft iemand een link ervan?
149 voor windows neer te tellenquote:MICROSOFT WINDOWS XP PROF NL SOFT MS WINX ¤ 149,95
Ik heb nog een cd'tje voor je liggen ( Windows XP Prof. NL + SP1 )quote:Op woensdag 11 januari 2006 10:42 schreef Zwaffel het volgende:
Hmm balen. Ik heb op mn notebook wel legaal xp staan. Maar op deze niet. Om nou
[..]
149 voor windows neer te tellendan neem ik wel linux
leer ik daar wel mee werken.
Illegaal zekerquote:Op woensdag 11 januari 2006 10:44 schreef RicoRabbit het volgende:
[..]
Ik heb nog een cd'tje voor je liggen ( Windows XP Prof. NL + SP1 )
¤5.00![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |