als er niets gebeurd valt er niets te verslaan iddquote:Op dinsdag 17 januari 2006 02:13 schreef APK het volgende:
[..]
En de streamverslagen worden niet bijgehouden omdat jullie onderling -zwaaiend- kusjes uitwisselen.![]()
Een oud probleem, dat tijdens BB5 goed werd opgelost omdat er af en toe interessante voorvallen in het huis plaatsvonden.![]()
Helemaal niets.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 02:12 schreef golfer het volgende:
[..]
Klopt.
Maar wat is op tegen om mensen lekker te laten slowchatten in een SC-topic binnen een forum?
Als daar behoefte aan is?
Als ik naar de streams kijk keek doe deed ik dat regelmatig tijdens BB5.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 02:15 schreef golfer het volgende:
[..]
Dan hou jij dat steramverslagen-topic toch netjes bij, als je dat zo belangrijk vindt en laat je de SC-ers gewoon SC-en?
Och armequote:Op dinsdag 17 januari 2006 02:23 schreef APK het volgende:
[..]
Als ik naar de streams kijk keek doe deed ik dat regelmatig tijdens BB5.
Nu probeer ik ook af en toe -net als Sanne en een paar anderen- dingen uit de SC te verplaatsen naar de streamverslagen. Het is alleen een beetje moeilijk om je door de smileys te worstelen.....
Er gebeurd idd weinig boeiends meer in het huis en ik vind het erg moeilijk om verslagen te schrijven met zo'n slechte regie. Verder lopen mensen het huis in en uit wat het allemaal nog een stuk onduidelijker maakt.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 02:13 schreef APK het volgende:
[..]
En de streamverslagen worden niet bijgehouden omdat jullie onderling -zwaaiend- kusjes uitwisselen.![]()
Een oud probleem, dat tijdens BB5 goed werd opgelost omdat er af en toe interessante voorvallen in het huis plaatsvonden.![]()
opgeschoondquote:
Ik zag het, voor vanavond is dat iig gefixed.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 13:47 schreef M-en-A het volgende:
snip
Ik krijg het nog drukquote:Op dinsdag 17 januari 2006 13:47 schreef M-en-A het volgende:
Lieve moderators, kan er in het laatste berichtje van [HBB] Streamverslagen van maandag 16 januari 2006 en link gezet worden naar [HBB] Streamverslagen van dinsdag 17 januari 2006
En dan ook graag in de OP van [HBB] Streamverslagen van dinsdag 17 januari 2006 de link naar [HBB] Streamverslagen van maandag 16 januari 2006 ( Pinball of zijn programmaatje is vergeten dat er in te zetten)
Na overleg: Niemand hier zit te wachten op een opleving van de tanja-bashing en daar zullen we ook zeker op blijven letten. De betreffende opmerking van PLAE@ is absoluut op het randje, maar er zijn ook ergere dingen over haar geschreven. Geen reden om deze opmerking weg te halen dus.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:11 schreef Peter6000 het volgende:
Die opmerking over Tan, in het leuke nieuwtjes over bb5 bewoners topic, gaat wat mij betreft ook veel te ver.
PLAE@ is een treurig postertje, die met een ************* (lichaamsdeel gerelateerde opmerking) op active topics zit te klikken, en overal maar wat kreten neerKWAKT![]()
[BB5] Nieuws van de ex-bewoners - deel 1
Vind het nogal meevallen er zijn heel veel ergere dingen over Tanja gezegd.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:11 schreef Peter6000 het volgende:
Die opmerking over Tan, in het leuke nieuwtjes over bb5 bewoners topic, gaat wat mij betreft ook veel te ver.
PLAE@ is een treurig postertje, die met een ************* (lichaamsdeel gerelateerde opmerking) op active topics zit te klikken, en overal maar wat kreten neerKWAKT![]()
[BB5] Nieuws van de ex-bewoners - deel 1
TL begrijp ik het goed dat de grens naar beneden is verlegd.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:25 schreef teamlead het volgende:
[..]
Na overleg: Niemand hier zit te wachten op een opleving van de tanja-bashing en daar zullen we ook zeker op blijven letten. De betreffende opmerking van PLAE@ is absoluut op het randje, maar er zijn ook ergere dingen over haar geschreven. Geen reden om deze opmerking weg te halen dus.
De grens is niet echt bijgesteld, maar de oud-bewoners hoeven niet met terugwerkende kracht gebashed te worden natuurlijk. Je constatering dat er ergere dingen over Tanja geroepen zijn is dan ook een volledig juistequote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:33 schreef regenworm het volgende:
[..]
TL begrijp ik het goed dat de grens naar beneden is verlegd.
En gewoon een vraag met wie overleg je dan.
Oke was maar een vraagje bedanktquote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:38 schreef teamlead het volgende:
[..]
De grens is niet echt bijgesteld, maar de oud-bewoners hoeven niet met terugwerkende kracht gebashed te worden natuurlijk. Je constatering dat er ergere dingen over Tanja geroepen zijn is dan ook een volledig juiste
Ik had hierover overigens overlegd met Flugel
Gelukkig maar.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:38 schreef teamlead het volgende:
De grens is niet echt bijgesteld,
<..>
Voor de ex-bewoners is er: [BB5] Nieuws van de ex-bewoners - deel 1quote:Op dinsdag 17 januari 2006 20:11 schreef Sanne het volgende:
Ik kan geen topic vinden over Joost. Of kijk ik met mijn neus?
Hij was net in NSE, gaat D'66 adviseren.
Of een algemeen nieuwtjes over BB5'ers topic, is dat er al?
De afspraak is dat alle oud BB5 bewoners maximaal één topic per persoon krijgen. Dit betekent dus dat Joost gewoon een eigen topic magquote:Op dinsdag 17 januari 2006 20:33 schreef Sanne het volgende:
Ah, vandaar. Tan natuurlijk een eigen topic.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |