Hier weet ik het antwoord zelfs op. Topics met copy/paste posts zijn wellicht niet meer welkom.quote:Op vrijdag 10 februari 2006 08:40 schreef raistlin6 het volgende:
hoi hoi buzzer, even een vraagje.
je hebt onderstaand topic vanochtend gesloten.
hoe gestoord ben jij?
mijn vraag is dan waarom? - heel verhaal -
Wat indahnesia.com dus zegt.quote:Op vrijdag 10 februari 2006 08:40 schreef raistlin6 het volgende:
hoi hoi buzzer, even een vraagje.
je hebt onderstaand topic vanochtend gesloten.
hoe gestoord ben jij?
mijn vraag is dan waarom? je zegt dat het niet nodig is om die opnieuw te schoppen, ik vind het juist interessant om te zien hoe mensen die de test een jaar geleden deden hem nu scoren. in die zin zou het wel nodig zijn, heb even snel de policy gelezen en voor zover ik kan zien gaat het topic (weet dat het officieel de topic is, maar dat ziet er echt niet uit) niet tegen de policy in.
wat ik wel vind, is dat ik het topic 2 jaar geleden in het verkeerde subforum heb gezet, mijn vraag is zou je in plaats van het slotje het topic een trapje willen geven naar R&P?
ik ga nu naar mn werk, dus kan voorlopig niet reageren, maar ik kijk vanavond eventjes, in ieder geval bedankt en een fijne dag
het is dan ook een Feedback topic... geen slowchat.quote:
quote:Op zaterdag 11 februari 2006 14:15 schreef Manneke_Pils het volgende:Hulde aan de GC-mods..
Te lomp om SC in te dammen en te lui om daarover te mailen..
Hoe triest.
Jullie hebben toch geen leven opgebouwd ofzo? 25 uur is er al een baggertopic open, 4 TR's en ik geloof er geen donder van dat er niemand in die tussentijd van jullie niet online i geweest.
Ben nu in Lagos en wil graag over mijn alledaagse belevenissen posten, kan dat topic weer open svp?quote:Op vrijdag 10 februari 2006 05:56 schreef buzzer het volgende:
dit was een tijdelijke reeks, en nu Static veilig in Lagos is geland is dat niet meer nodig..
Dan moet je net als mij een TRV topic openen.quote:Op zaterdag 11 februari 2006 23:42 schreef static het volgende:
[..]
Ben nu in Lagos en wil graag over mijn alledaagse belevenissen posten, kan dat topic weer open svp?
Done!quote:Op woensdag 15 februari 2006 18:11 schreef Arnold_fan het volgende:
Bestolen door man, ik weet kenteken, wat nu? Kan deze op slot of zelfs helemaal weg, het is een misverstand.
Hej, ja uiteraard.. het is mijn vriendin!quote:Op dinsdag 14 februari 2006 06:54 schreef Godlike02 het volgende:
Ik had toch even op je gewacht maar je kwam maar niet.
Maar idd wat HW al vermelde. Andermans Email adres of `contact` advertenties voor een ander moeten we voorzichtig mee zijn. Kortom is dit met goedkeuring van de betreffende persoon gebeurd? Heeft die je verzocht om iemand voor haar te zoeken om mee te gaan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |