Had ik al gedaanquote:Op woensdag 11 januari 2006 16:28 schreef LodewijkNapoleon het volgende:
Beste ExtraKickler,
Wil iemand even grote schoonmaak houden hier? Stel een vraag aan de SGP
Bij voorbaat dank
Dit is het feedbacktopic van POL. Hier kan je terecht voor vragen of opmerkingen over de moderatie.quote:Op maandag 16 januari 2006 14:39 schreef rosmalen het volgende:
gaat dit ergens over, ik zie het niet
Goed punt. Verzoek tot samenvoegen staat uit.quote:Op donderdag 19 januari 2006 08:49 schreef sigme het volgende:
Dit lijkt me wat verwarrend dubbel:
Hirsi Ali genomineerd voor Nobelprijs vrede
Nominatie Hirsi Ali Nobelprijs
Nee. Driewerf nee.quote:Op maandag 23 januari 2006 13:51 schreef thabit het volgende:
Die vrijgekomen moderatorpositie, zou dat iets voor mij zijn?
Het dingetje zit vol.quote:Op maandag 23 januari 2006 15:01 schreef Iblardi het volgende:
[POL-SC 839] Gemotoriseerde sneeuwpop
Is het iets dat ik heb gezegd, of zit het dingetje vol?
Dat topic is verwijderd. Ik weet alleen niet door wie.quote:Op maandag 23 januari 2006 22:34 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Wat was dat net met die Hindoegast? Waarom is dat topic niet meer toegankelijk (al is het alleen maar om in te zien). Ik vond het wel een hoge amusementswaarde bezitten. Had zo in ONZ gekund.
Geheim rapport Nieuw Rechts
Nou ja, het was wel vette spam natuurlijk.quote:Op maandag 23 januari 2006 22:40 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Dat topic is verwijderd. Ik weet alleen niet door wie.
Ik keek mijn ogen uit op zijn site, me afvragend of hij in een constante LSD-trip zat. En toen, toen was het topic (terecht) weg.quote:Op maandag 23 januari 2006 22:41 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Nou ja, het was wel vette spam natuurlijk.
Ik heb hem maar even naar ONZ geschopt, want ik had nou niet echt de indruk dat TS het er serieus over wilde hebben.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 01:34 schreef popolon het volgende:
Een zwarte Amerikaanse President....
Kan daar even de bezem door heen?
Zou best potentie kunnen hebben namelijk.
Ja.quote:Op woensdag 25 januari 2006 00:39 schreef Bluesdude het volgende:
[POL-SC 841] Bareback Politics
Grapje.. moet kunnen. ???
Het is heel erg dat ik dit weet, maar volgens mij gaat het hier over de illustere Dewanand. Ik was ook al eens per ongeluk op zijn site terechtgekomen toen ik Nederlands aan het leren was....quote:Op maandag 23 januari 2006 22:44 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Ik keek mijn ogen uit op zijn site, me afvragend of hij in een constante LSD-trip zat. En toen, toen was het topic (terecht) weg.
Dewanand was het idd. Illuster zou trouwens niet het woord zijn wat ik gekozen zou hebben, dat heeft nl. een positieve connotatie.quote:Op woensdag 25 januari 2006 11:06 schreef Iblardi het volgende:
[..]
Het is heel erg dat ik dit weet, maar volgens mij gaat het hier over de illustere Dewanand. Ik was ook al eens per ongeluk op zijn site terechtgekomen toen ik Nederlands aan het leren was....
+quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |