nee dat is afgeleerdquote:Op vrijdag 6 januari 2006 13:13 schreef kareltje_de_grote het volgende:
[..]
Dat ene andere niet meer dan?
Veranderd.quote:Op vrijdag 6 januari 2006 15:54 schreef SolidasRock het volgende:
Kan hiernaar gekeken worden? Katten weren uit je tuin
Nou nou nou, mag het ietsje minder zeg ? Alleen maar omdat ik zei dat je een vrachtwagenchauffeur bent ?quote:yvonne (Administrator) - vrijdag 6 januari 2006 @ 16:07
De PMS Godin
Jou ben ik ook zat.
Gourmet o.a., en kap eens met die belegen "moeder-grappen" we weten het nu wel.quote:Op vrijdag 6 januari 2006 16:15 schreef sr_firewire het volgende:
Ok, dan ga ik het topic onderbouwen. Dan mag het dus wel...
Trouwens je hebt me nog steeds niet gemailed wat je voor kerst gegeten hebt....![]()
Mhwoa, zakt wel weg maar als hij nog eens gekicked wordt behoort sluiting tot de mogelijkhedenquote:Op vrijdag 6 januari 2006 16:10 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Ik vroeg me af of ie op slot kon? Het wordt toch nix meer...
Sorry, maar ik heb al 2,5 uur geen moedergrap meer over je gemaakt..... Doe eens niet zo chagrijnig.quote:Op vrijdag 6 januari 2006 16:21 schreef yvonne het volgende:
[..]
Gourmet o.a., en kap eens met die belegen "moeder-grappen" we weten het nu wel.
is yv je moederquote:Op vrijdag 6 januari 2006 16:26 schreef sr_firewire het volgende:
Sorry, maar ik heb al 2,5 uur geen moedergrap meer over je gemaakt..... Doe eens niet zo chagrijnig.
oke, hier nog 1tje. Ik weet niet precies wat zijn probleem is. Mag jij aan hem vragenquote:Op vrijdag 6 januari 2006 16:23 schreef Tha_T het volgende:
[..]
Mhwoa, zakt wel weg maar als hij nog eens gekicked wordt behoort sluiting tot de mogelijkheden
Heb ik net weggeeditquote:Op vrijdag 6 januari 2006 16:27 schreef SolidasRock het volgende:
oke, hier nog 1tje. Ik weet niet precies wat zijn probleem is. Mag jij aan hem vragen
E-Bay... raar hoor
Een TTT is imo heel wat anders dan die bagger die jij geopend hebt.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 16:12 schreef woutabest het volgende:
Dat dit TTT's zijn daarvoor is geen argumentatie nodig
Je topic liep alleen maar uit op gerel en gebash, dit mede doordat het topic dat gewoon uitlokt. En wie zegt dat het 'ongestraft' door anderen verziekt is?quote:Op zaterdag 7 januari 2006 18:12 schreef American_Nightmare het volgende:
2 vragen:
Bepaalde mensen mogen uitgescholden worden voor praktisch alles op dit forum begrijp ik?
Waarom wordt mijn topic geen kans gegund en kan dit ongestraft door anderen verziekt worden?
A_N kan notes lezen en hij ziet dat er nog niks aan is gedaan.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 18:19 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Je topic liep alleen maar uit op gerel en gebash, dit mede doordat het topic dat gewoon uitlokt. En wie zegt dat het 'ongestraft' door anderen verziekt is?
Je bent de 3e al die dit zegt, en dit binnen 1 dag. Ik omschreef het als moderatiebeleid ligt lager dan ik dacht, de 2e omschreef het als: blijkbaar hebben sommigen een vrijbrief om zo veel mogelijk te zuigen en te etteren, en nu jij weer met dit.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 18:12 schreef American_Nightmare het volgende:
2 vragen:
Bepaalde mensen mogen uitgescholden worden voor praktisch alles op dit forum begrijp ik?
Waarom wordt mijn topic geen kans gegund en kan dit ongestraft door anderen verziekt worden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |