Ik geloof dat ik na Ajax-Feyenoord nog niet zo boos was, en dat GAAT nog ergens overquote:Op donderdag 22 december 2005 22:51 schreef SCH het volgende:
[..]
Je herkent met eeen de Fokkies hier.
De kunnen op minder applaus en sympathie rekenen gok ik zo.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:48 schreef existenz het volgende:
[..]
Dat doet de gemiddelde AOWér wel langer![]()
Lieve scheet, ik heb weken niet gekeken, maar nu wel even de finale bekeken, net zoiets als bij de WK alleen de finale bekijkenquote:Op donderdag 22 december 2005 22:47 schreef SCH het volgende:
Sorry hoor Tong80 en yvonne maar ik kan niet begrijpen dat jullie hier serieus boos over zijn.
Ik heb het niet gezien en weet niet wat er is gebeurd maar die luitjes leveren zich over aan de grillen van Hummie omdat ze geil zijn op publiciteit en hun eigen ikje en hoereren zich enkele maanden suf en dan moet je dit ook maar voor lief nemen.
Ik kan me wel voorstellen dat je als kijker boos bent. Als je bedoelt: zo ga je niet met mensen om. Maar laat dat dan een les voor je wezen. En kijk gewoon niet meer. Er zijn zoveel andere leuke dingen te doen. De Viva lezen, de kattenbak verschonen of een praatje met de buurvrouw maken
Amen!
Komop zeg.. manu is een sukkel.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:51 schreef F4iTH het volgende:
[..]
Onder welke steen kom jij vandaan opeens om ManU de les te lezen? LOL![]()
Hopelijk worden die mensen ook zo boos over dingen die er wel toe doen.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik geloof dat ik na Ajax-Feyenoord nog niet zo boos was, en dat GAAT nog ergens over.
Dit gaat niet om een TV-programma, het gaat erover hoe je omgaat met mensen. En daar was het einde van deze uitzending een erg slecht voorbeeld van...quote:Op donderdag 22 december 2005 22:50 schreef Lariekoek het volgende:
Al die mensen hier die zich zo druk maken om een tv programma![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Neuh, gaat ook nergens over.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik geloof dat ik na Ajax-Feyenoord nog niet zo boos was, en dat GAAT nog ergens over.
Het GAAT er niet alleen om dat het met roel was verdorie! Bij iedereen zou dit stom geweest zijn, ook bij lieske of joost oid!!!!!!!!!!! Jemig, waarom wordt alles op de persoon roel afgeschoven. Ik vond het gewoon echt een kut einde, omdat het GEEN einde is! Ik vond de binnenkomst van joost ook zwaar onder de maat, hoe hebben ze het ooit kunnen bedenken???quote:Op donderdag 22 december 2005 22:49 schreef BB5kijker het volgende:
[..]
Klinkt ernstig. Ik ken nog een beunhaaspsycholoog. Bijna afgestudeerd bij de LOI, zeeën van tijd voor je.
Jaquote:Op donderdag 22 december 2005 22:50 schreef SCH het volgende:
[..]
![]()
![]()
Maar maak je je hier nou echt boos over?![]()
Laten we de woorden "geniaal" en "hummie" niet in 1 zin gaan gebruiken.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:53 schreef schatje het volgende:
Nou, ik vind er niets lulligs aan. Hou toch op zeg![]()
.
Ik heb genoten![]()
![]()
Geniaal bedacht door Hummie.
Daar heb je ook wel weer een beetje gelijk in.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:53 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Laten we de woorden "geniaal" en "hummie" niet in 1 zin gaan gebruiken.
Hier nog zo'n Roel-fan van het eerste uur en dit heeft hij zeker niet verdiend.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:47 schreef sleepy1958 het volgende:
Ben vanaf het begin een Roel-fan geweest. Dido was mijn absolute favoriet.
Vindt het STUITEND dat Talpa zo'n spraakmakend figuur van deze BB op deze
manier afserveerd.
Wat een vreselijk slot van een verder prima te verteren programma.
Ja, misschien houdt hij er wel een psychisch probleem aan overquote:Op donderdag 22 december 2005 22:53 schreef FuTilE het volgende:
[..]
Dit gaat niet om een TV-programma, het gaat erover hoe je omgaat met mensen. En daar was het einde van deze uitzending een erg slecht voorbeeld van...
Gewoon als overbodig vee de set afgestampt worden, terwijl iemand wel 3 maanden van zijn leven uit handen gegeven heeft om de kijkcijfers van Talpa te waarborgen. Zoiets doe je gewoon niet....
Zal ook wel gejat zijn hoor, maak je daar maar geen illusies over...quote:Op donderdag 22 december 2005 22:53 schreef schatje het volgende:
Nou, ik vind er niets lulligs aan. Hou toch op zeg![]()
.
Ik heb genoten![]()
![]()
Geniaal bedacht door Hummie.
Dude.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:47 schreef buzzer het volgende:
Talpa heb ik inmiddels van mijn tv afgetieft
Dit slaat echt hélemaal alles... Je mag van Roel vinden wat je wil (hij was mijn favoriet absoluut niet) maar zo ga je godverdomme gewoon niet met mensen om
I'm really pissed off
Dat ik dat nog ooit uit jouw mond mag horen.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:54 schreef schatje het volgende:
[..]
Daar heb je ook wel weer een beetje gelijk in.
Helemaal mee eens. Voor mij blijf jij de winnaar Roel!quote:Op donderdag 22 december 2005 22:37 schreef tong80 het volgende:
Zo ga je niet met mensen om.Ok je wordt tweede en verliest de finale maar zo ga je niet met mensen om. Een tweede plaats had ook applaus verdiend. Niet laten zitten en in de waan laten dat ie de winnaar is. Wat een anti climax van de slechtste BB ooit.
Verder was het ontvangst van Joost ook bagger. Iemand die huilt bij momenten schrok zich nu dood en wist niet wat hem overkwam.
Maar hoe er met Roel is omgegaan de laatste aflevering is schandalig.
quote:Op donderdag 22 december 2005 22:54 schreef Croupouque het volgende:
Gisteren viel er iemand bij 'Ter land, ter zee en in de lucht' vlak voor de finishlijn in de gracht. Woest werd ik, wóést!
quote:Op donderdag 22 december 2005 22:54 schreef Croupouque het volgende:
Gisteren viel er iemand bij 'Ter land, ter zee en in de lucht' vlak voor de finishlijn in de gracht. Woest werd ik, wóést!
my two cents...quote:Op donderdag 22 december 2005 22:48 schreef ART het volgende:
[..]
Ondanks dat het een real-life soap is, ben ik de bewoners als mensen blijven zien.
Ik vond en vind dat dat op de fora nogal eens wordt vergeten.
Jaaa zeik die kutmod afquote:Op donderdag 22 december 2005 22:55 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Dude.Ga je even druk maken om een Big Brother-bewoner.
![]()
heel erg klein ja. trauma van 2 minuutjes.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:50 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Ja dat ie dacht 3 ton te hebben gewonnen wat niet zo bleek te zijn en voor een miljoen mensen voor schut is gezet dat is ie allang vergeten ja.
Hier kun je een klein trauma aan overhouden.
Dit is ongeveer hetzelfde als dat, wanneer ze er nog een kogel achteraan hadden gejaagd.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:54 schreef Croupouque het volgende:
Gisteren viel er iemand bij 'Ter land, ter zee en in de lucht' vlak voor de finishlijn in de gracht. Woest werd ik, wóést!
neuh, dan lees je niet goed... ik vind gewoon daqt je niet zo met mensen omgaat..quote:Op donderdag 22 december 2005 22:55 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Dude.Ga je even druk maken om een Big Brother-bewoner.
![]()
Hoe de fuck is ManUquote:Op donderdag 22 december 2005 22:51 schreef F4iTH het volgende:
[..]
Onder welke steen kom jij vandaan opeens om ManU de les te lezen? LOL![]()
Als je net naast 3 ton grijpt en het wordt je op zo'n botte manier duidelijk dan duurt dat langer dan 2 minuten neem dat van mij aan. Een winnend staatslot hebben en per ongeluk in de kachel laten vallen is minder erg.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:56 schreef Caesu het volgende:
[..]
heel erg klein ja. trauma van 2 minuutjes.
Helemaal mee eensquote:Op donderdag 22 december 2005 22:53 schreef schatje het volgende:
Nou, ik vind er niets lulligs aan. Hou toch op zeg![]()
.
Ik heb genoten![]()
![]()
Geniaal bedacht door Hummie.
quote:Op donderdag 22 december 2005 22:54 schreef Croupouque het volgende:
Gisteren viel er iemand bij 'Ter land, ter zee en in de lucht' vlak voor de finishlijn in de gracht. Woest werd ik, wóést!
quote:Op donderdag 22 december 2005 22:54 schreef Croupouque het volgende:
Gisteren viel er iemand bij 'Ter land, ter zee en in de lucht' vlak voor de finishlijn in de gracht. Woest werd ik, wóést!
Hij kiest toch zelf om als vee te dienen voor de kijkcijfers?? Als je ziet wat die gasten zichzelf aandoen.. eigen schuld, dikke bult.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:56 schreef buzzer het volgende:
[..]
neuh, dan lees je niet goed... ik vind gewoon daqt je niet zo met mensen omgaat..
ik gunde hem de winst absoluut niet, maar dit slaat echt alles...
Kijkers willen steeds spraakmakender dingen, kijkers willen steeds beschamender dingen. Hoe triester je als programmamaker te werk gaat, hoe hoger je kijkcijfers en dus de opbrengst. Had Nederland niet massaal gekeken, was dit niet gebeurd. De geschokte kijkers weten dus wat ze in het vervolg te doen staatquote:Op donderdag 22 december 2005 22:51 schreef gelly het volgende:
Gelukkig was het wel ethisch verantwoord een kind ter wereld te brengen in het huis. Of aandachtsgeile mensen te misbruiken voor kijkcijfers. Zo ga je in de Big Brother traditie met mensen om, snap de verontwaardiging niet zo.
Oeh harde actie!quote:Op donderdag 22 december 2005 22:57 schreef Manu82 het volgende:
Heb inmiddels al een mailtje over deze actie gestuurd naar info@talpa.tv
Een kogel?? OMGquote:Op donderdag 22 december 2005 22:56 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Dit is ongeveer hetzelfde als dat, wanneer ze er nog een kogel achteraan hadden gejaagd.
Damn, nu gaan ze ALLES terug draaienquote:Op donderdag 22 december 2005 22:57 schreef Manu82 het volgende:
Heb inmiddels al een mailtje over deze actie gestuurd naar info@talpa.tv
eindelijk zijn we het eens totaal met elkaar eensquote:Op donderdag 22 december 2005 22:56 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Als je net naast 3 ton grijpt en het wordt je op zo'n botte manier duidelijk dan duurt dat langer dan 2 minuten neem dat van mij aan. Een winnend staatslot hebben en per ongeluk in de kachel laten vallen is minder erg.
Inderdaad, en met 2% verschil heeft hij verloren. Dat kan je niet zeggen van Lieske, of Rikkert, die met heel veel meer procent hebben verloren. Die hebben wel een waardig afscheid gekregen.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:57 schreef style het volgende:
Iedere bewoner heeft een exit gehad en "zijn/haar momentje van roem" alleen Roel heeft dat niet gehad en werd op een vreselijke manier afgedankt.
Nee, zo ga je niet met mensen om.![]()
Niks aan toe te voegen.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:52 schreef yvonne het volgende:
[..]
Lieve scheet, ik heb weken niet gekeken, maar nu wel even de finale bekeken, net zoiets als bij de WK alleen de finale bekijken
Maar wat een leuke tv-avond had moeten worden is een ridicuul einde geworden.
Ik weet meteen weer waarom ik al jaren geen tv meer kijk.
Dit is dus precies 100% mijn mening.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:47 schreef sleepy1958 het volgende:
Ben vanaf het begin een Roel-fan geweest. Dido was mijn absolute favoriet.
Vindt het STUITEND dat Talpa zo'n spraakmakend figuur van deze BB op deze
manier afserveerd.
Wat een vreselijk slot van een verder prima te verteren programma.
quote:Op donderdag 22 december 2005 22:56 schreef buzzer het volgende:
[..]
neuh, dan lees je niet goed... ik vind gewoon daqt je niet zo met mensen omgaat..
ik gunde hem de winst absoluut niet, maar dit slaat echt alles...
Ik weet bij god niet wat er gebeurd is (quote:
Eindigt BB5 toch nog met een lichtpuntje.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:58 schreef Manu82 het volgende:
[..]
eindelijk zijn we het eens totaal met elkaar eens
zo leef jij ook nogquote:Op donderdag 22 december 2005 22:45 schreef Morwen het volgende:
![]()
Loop ik me helemaal de krampen te haasten om die eindshow te kunnen zien, krijgen we dit![]()
Dit beschrijft mijn gevoel wel:![]()
quote:Op donderdag 22 december 2005 22:58 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Damn, nu gaan ze ALLES terug draaien.
Daar gaat het niet om. Is het nou zo moeilijk voor je?quote:Op donderdag 22 december 2005 22:58 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Damn, nu gaan ze ALLES terug draaien.
De climax was al geweest, de opkomst van Joost. Alles wat daarna zou komen, zou alleen te lang duren.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:58 schreef -Elise- het volgende:
Inderdaad, en met 2% verschil heeft hij verloren. Dat kan je niet zeggen van Lieske, of Rikkert, die met heel veel meer procent hebben verloren. Die hebben wel een waardig afscheid gekregen.
Gozer, je hebt net maanden als een schimmige voyeur het " leven" gevolgd van wat mensen in een huis, inclusief badkamer scenes en de geboorte van een kind. Opnames van mensen gezien die een stuk beschamender zijn dan een vernederende aftocht. Wat heb je gesmuld. En dan nu hierover een probleem maken ? Een realitiy check is wel op z'n plaats denk ik.quote:
Ik kijk ook nooit, maar de reacties hier zijn echt TOP. maar weinig zo gelachen OM fokkers de laatste tijdquote:Op donderdag 22 december 2005 22:58 schreef Bupatih het volgende:
[..]
[..]
Ik weet bij god niet wat er gebeurd is (), maar ik weet wel dat het triest is om te gaan zeiken over een paar mentaal gestoorden die vrijwillig een huis ingaan..
Maar wat is er nou gebeurd? Hem werd pas later verteld dat 'ie verloren had?
Big deal..
Ja, maar dat is toch hartstikke erg voor die jongen....quote:Op donderdag 22 december 2005 22:58 schreef Bupatih het volgende:
[..]
[..]
Ik weet bij god niet wat er gebeurd is (), maar ik weet wel dat het triest is om te gaan zeiken over een paar mentaal gestoorden die vrijwillig een huis ingaan..
Maar wat is er nou gebeurd? Hem werd pas later verteld dat 'ie verloren had?
Big deal..
Wie is Roel?quote:Op donderdag 22 december 2005 22:59 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik kijk ook nooit, maar de reacties hier zijn echt TOP. maar weinig zo gelachen OM fokkers de laatste tijd.
Bovendien gaat het om iemand die zich voordoet als een kraker.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:58 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Maar wat is er nou gebeurd? Hem werd pas later verteld dat 'ie verloren had?
Die femmie...gewoon zowat een hele editie gelurkt gekekenquote:Op donderdag 22 december 2005 22:58 schreef femalehunter het volgende:
ik vond het schandalig, wat een anti climax...... ik kijk het hele jaar niet meer naar BB!![]()
quote:Op donderdag 22 december 2005 22:59 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik kijk ook nooit, maar de reacties hier zijn echt TOP. maar weinig zo gelachen OM fokkers de laatste tijd.
quote:Op donderdag 22 december 2005 22:59 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Ja, maar dat is toch hartstikke erg voor die jongen....
Hij had tenslotte al 10.000 euro gewonnen door een paar peuken te roken en verder niks gedaan
Nu kun je echt met een baksteen in de zee worden gegooid wat mij betreft. Het maakt me niet uit dat Joost wint en, met pijn in m'n hart, had Lieske zelfs mogen winnen. Maar zo ga je niet om met mensen. Roel is 20 x harder aangepakt dan de rest en iemand die 2e is geworden geef je niet zo'n afscheid.....quote:Op donderdag 22 december 2005 22:59 schreef patty het volgende:
Rot toch allemaal op met jullie sentimentele gezeikHet einde was briljant, punt uit
Met een psychisch probleem kan ie altijd bij zichzelf op de bank gaan liggen...quote:Op donderdag 22 december 2005 22:54 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Ja, misschien houdt hij er wel een psychisch probleem aan over
Oh nee, gewoon ¤10.000
Wat doe je dan in dit subforum vraag ik me af. Moet je als mod niet het goede voorbeeld geven? Opgerot dus. NUquote:Op donderdag 22 december 2005 23:01 schreef Bupatih het volgende:
[..]
[..]!
Ik vind het sowieso al vrij 'sneu' om het leven te gaan volgen van een stel ontspoorde gasten die zich vrijwillig laten opsluiten, enkel en alleen om de aandacht en het geld, maar als je er als kijker dan óók nog over gaat drukmaken, is het wel erg triest gesteld.
Maar zelfs dat vond ik geen climax...quote:Op donderdag 22 december 2005 22:59 schreef calvobbes het volgende:
[..]
De climax was al geweest, de opkomst van Joost. Alles wat daarna zou komen, zou alleen te lang duren.
Meeste kijkers zullen toch wel wat anders zijn gaan kijken toen bekend was wie had gewonnen
wat doe je hier dan? ROT OPquote:Op donderdag 22 december 2005 23:01 schreef Bupatih het volgende:
[..]
[..]!
Ik vind het sowieso al vrij 'sneu' om het leven te gaan volgen van een stel ontspoorde gasten die zich vrijwillig laten opsluiten, enkel en alleen om de aandacht en het geld, maar als je er als kijker dan óók nog over gaat drukmaken, is het wel erg triest gesteld.
quote:Op donderdag 22 december 2005 23:01 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Nu kun je echt met een baksteen in de zee worden gegooid wat mij betreft. Het maakt me niet uit dat Joost wint en, met pijn in m'n hart, had Lieske zelfs mogen winnen. Maar zo ga je niet om met mensen. Roel is 20 x harder aangepakt dan de rest en iemand die 2e is geworden geef je niet zo'n afscheid.....
Precies...als er nu maar geneog mensen brieven schrijven veranderd het wel...quote:Op donderdag 22 december 2005 22:59 schreef F4iTH het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om. Is het nou zo moeilijk voor je?
Die vent heeft DIdo mogen neuken, zich laten aftrekken door Linda EN neemt ook nog eens DUIZENDEN EURO's mee. Echt hard aangepakt dus!quote:Op donderdag 22 december 2005 23:01 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Nu kun je echt met een baksteen in de zee worden gegooid wat mij betreft. Het maakt me niet uit dat Joost wint en, met pijn in m'n hart, had Lieske zelfs mogen winnen. Maar zo ga je niet om met mensen. Roel is 20 x harder aangepakt dan de rest en iemand die 2e is geworden geef je niet zo'n afscheid.....
Vind ik ook hoor, ik wil ook wel zien hoe hij zijn ouders en matties en zeker Dido begroet.quote:Op donderdag 22 december 2005 23:00 schreef ThomasBerge het volgende:
Wel vind ik dat Talpa even zijn opkomst in de zaal moet laten zien, morgen ofzo.
Verschrikkelijk triest dat je plezier kunt hebben om iemand die vernederd wordt.quote:Op donderdag 22 december 2005 23:01 schreef Guitige_Ridder het volgende:
Iedereen zag hoe Roel in zijn eentje totaal vernederd werd.
Geniaal.
quote:
quote:Op donderdag 22 december 2005 23:02 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Wat doe je dan in dit subforum vraag ik me af. Moet je als mod niet het goede voorbeeld geven? Opgerot dus. NU
en dàt heeft hij dus de afgelopen 121 dagen gedaanquote:Op donderdag 22 december 2005 23:02 schreef FuTilE het volgende:
[..]
Met een psychisch probleem kan ie altijd bij zichzelf op de bank gaan liggen...
Daar geniet ik echt van.quote:Op donderdag 22 december 2005 23:03 schreef style het volgende:
[..]
Verschrikkelijk triest dat je plezier kunt hebben om iemand die vernederd wordt.
Helemaal mee eensquote:Op donderdag 22 december 2005 23:01 schreef Zhenar het volgende:
OMG mensen. Leven jullie wel in dezelfde wereld als ik?! Dagelijks gebeuren er de meest verschrikkelijke dingen, maar als je (sommige) Fok!kers echt wil shockeren, dan moet je iemand DIE ZICH VRIJWILLIG TE KIJK HEEFT GEZET OP TELEVISIE geen live applausje gunnen!![]()
Ik zou er bijna droevig van worden als het niet zo hilarisch was.![]()
Roel is inmiddels vrolijk de studio ingelopen, waar hij een hartelijk applaus heeft gekregen en voelt zich echt wel helemaal happy. Misschien dat hij nog even een wenkbrauw optrekt als hij de uitzending voor het eerst ziet, maar meer ook niet.
Stelltje stumperds.![]()
Tja, tot nog toe boeide het me helemaal niet, en nog niet echt, maar die TT+TS lokte ff, en dan die totaal verontwaardige reacties, alsof take that uit elkaar isquote:Op donderdag 22 december 2005 23:04 schreef CartWOman het volgende:
Kijk nou, opeens allemaal users die BB niet hebben gevolgd en er de schurft aan hebben, de bewoners niet kennen, maar wel hard kunnen lachen om de verontwaardiging hier.
Oh, well...![]()
Fokking nazipraktijken.quote:Op donderdag 22 december 2005 23:05 schreef borduurtje het volgende:
Het forum op de TALPA-site is trouwens ook gelijk weg gehaald, kinderachtig hoor.
Volgens mij zijn zulk soort mensen (ja jouw soort) de mensen die ook zieke grapjes uithalen, die pesten en mensen helemaal vernederen als het maar enigzins mogelijk is.quote:Op donderdag 22 december 2005 23:03 schreef Guitige_Ridder het volgende:
Het leukste vond ik nog toen Roel naarbuiten liep, in de kou.
Hij is zonder respect behandeld en er is over hem heen gepist door heel Talpa.
Geniaal.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |