Moet je ook niet doen hoor... da's idd gevaarlijk!quote:Op zondag 25 december 2005 15:52 schreef Ladybos het volgende:
En Myrthe heeft alweer doorgeslapen vannacht4 nachten op een rij al, ik ga bijna geloven dat het voorbij is met de slaap-ellende. Maar dat durf ik niet hardop te zeggen, stel dat ze 't hoort
Kim heeft vannacht ook bij opa en oma geslapen. Wij hebben dus een erg goede, welverdiende nachtrust gehad!quote:Op maandag 26 december 2005 11:56 schreef Xanthe het volgende:
Verder hier dus ook een kindje dat ziek word , zal wel aan de tijd van het jaar liggen. Ben benieuwd hoe ze geslapen heeft vannacht , want ze bleef bij opa en oma slapen.
Megan lekker klein popje bent je nog... kan me echt moeilijk voorstellen dat Isis ook zo was en dat is nog maar 10,5 maand geleden
Ik kan daar ook echt van genieten. Nou krijg ik meestal mijn nachtrust wel met Isis hoor...quote:Op maandag 26 december 2005 12:07 schreef Djeez het volgende:
[..]
Kim heeft vannacht ook bij opa en oma geslapen. Wij hebben dus een erg goede, welverdiende nachtrust gehad!![]()
Hij is inderdaad heeeeeeeeel erg leuk! Amber heeft hem voor de kerst gekregen. Ik vind het alleen vaag dattie de liedjes halverwege afkapt..quote:Op zondag 25 december 2005 13:08 schreef Igraine het volgende:
Oh, dat weet ik niet, hij staat nog in de doos op de kast in Myhron d'r kamer..
T was een sinterklaascadeautje, maar 't is pas vanaf 6 maanden ofzo toch?
Hij is wel heeeeel leuk trouwens...
Mag dat pas vanaf 3 maanden? Wij doen dat dus altijd wanneer Sara 'vastzit'.... Heeft hier nog nooit kwaad gedaan, maar dat wist ik dus ook niet!quote:Op dinsdag 27 december 2005 08:16 schreef Wennie het volgende:
Nou, hier gaat het niet de goede kant op. Robin heeft van zijn 200 cc + 20 cc water 80 cc laten staan en er nog een zwikkie uitgegooidHij hoest meer, zijn plasluiers zijn wat minder en hij bromt en piept aan alle kanten. Hij slaapt wel meer, maar als hij wakker is, is hij nog wel alert. Ik had hem gewassen met Zwitsal met Eucalyptus. Kwam er daarna achter dat dat pas vanaf 3 maanden mag
![]()
Is dat dan schadelijk ofzo (ik kan er niks over vinden)
Wij douchen zelf trouwens regelmatig met Robin, dat vind hij geweldig!
Wat zielig! Maar is groene poep dan erg?quote:Op maandag 26 december 2005 19:53 schreef Vicky het volgende:
Amber heeft sinds eergister onwijze luieruitslagZoo zielig, ze heeft allemaal kleine blaasjes op haar schaamlipjes en haar billetjes. Ik verschoon de luier nu al om de 2 uur en smeer het steeds in. Ze heeft ook steeds een "uitploppend" naveltje. En vandaag heeft ze heel erg last van haar darmpjes.... Ze krijgt 5 cc lactulosesiroop per dag (recept van de kinderarts) maar vanmorgen had ze weer wat groene poep
Ze is wel heeeeeel erg verwend door opa en oma!
Ik hoop dat de verkoudheid snel over is!quote:Op dinsdag 27 december 2005 15:27 schreef Jelief het volgende:
Hier verblijven we een dagje in bedEmma en ik zijn nogal moe, we doen dus niet veel meer dan eten en slapen en fokken, lang leve wifi en notebook. We gaan morgenochtend even naarde huisarts, al is het om te horen dat de verkoudheid wel weer over gaat.
Tussen de verkoudheid door is ze drukbezig zich te ontwikkelen, ze sabbelt heftig op haar handjes, soms op haar duim alsze die te pakken krijgt, en heeft veel aandacht voor de dingen om haar heen. Ze lacht veel en in reactie op ons,heerlijk die lach als ik haar uit bed haal. Ook maakt ze steeds vaker geluidjes, en ook nog wel eens in grappige combinaties, eerst hoesten en dan komt er uuuh of aah of zelfs auh achteraan. Dat was vooral erg grappig tijdens de kerstnachtdienst. Speeltjes zijn nog niet interessant, lichtjes en glimmende dingen wel
![]()
Wij dachten zelf dat het door andere voeding kwam. We gingen naar de HA omdat Sara zo hoeste en snotterde (jaja, ook KDV, madam is nu weer ziekig) en toen hebben we meteen de groene poep vermeld, en toen zei de HA dat, anders hadden wij het ook nooit geweten.quote:Op dinsdag 27 december 2005 21:39 schreef Igraine het volgende:
Oh dat wist ik ook niet Fuente.
Myhron heeft ook een hele periode groene poep gehad, maar is ook al 3 keer ziek geweest in 2 maanden tijd (leuk joh, kinderdagverblijf) maar er heeft nooit iemand wat van gezegd of iemand naar gevraagd.
Afgezien van die virusjes zit ze prima in haar velletje, lacht heel de dag en zegt sinds 3 dagen 'mama' of ook wel 'mamamamamamama' net hoe het uitkomt![]()
ik heb geen flauw idee hoe ze daar aan gekomen is, ga ik morgen navragen bij de HA. Ik denk de luier. Had Babydry gekocht maar die waren helemaal niet zo dry als dat ze zouden moeten zijn. Amber had steeds hele klamme billetjes.quote:Op dinsdag 27 december 2005 21:51 schreef Igraine het volgende:
Joh een schimmelinfectie? Hoe kan ze daaraan gekomen zijn? Ach en een navelbreukje, kunnen ze daar iets aan doen?
Morris heeft dat ook wel eens gehad en dat was heel erg simpel op te lossen met een zalfje tegen voetschimmel op advies van de huisarts. Was binnen een paar dagen weg.quote:Op dinsdag 27 december 2005 22:00 schreef Vicky het volgende:
ik heb geen flauw idee hoe ze daar aan gekomen is, ga ik morgen navragen bij de HA. Ik denk de luier. Had Babydry gekocht maar die waren helemaal niet zo dry als dat ze zouden moeten zijn. Amber had steeds hele klamme billetjes.
Kim heeft bijna altijd groene poep. Heb er nog nooit iets over gehoord.quote:Op woensdag 28 december 2005 08:03 schreef Wennie het volgende:
Vicky, de puppy maakt hier zijn liedjes helemaal af volgens mij, dus ik zou er even mee terug gaan als ik jou was!
Robin heeft ook een navelbreuk ja, z'n hele navel plopt eruit! Kan geen kwaad. Ik las ergens dat het voor het derde levensjaar genezen moet zijn, anders volgt er een operatie. Bron 1 Bron 2
Ingrid, goed in de gaten houden of ze genoeg drinkt, baby's drogen erg snel uit. Beterschap!
even goed in de gaten houden Ingrid.quote:Op woensdag 28 december 2005 15:08 schreef Ingrid19 het volgende:
[..]
Kim heeft bijna altijd groene poep. Heb er nog nooit iets over gehoord.
Ze drinkt sinds gisteren niet goed.Ze drinkt de fles lang niet leeg. Soms drinkt ze maar 30 of 40 cc. Iemand enig idee of er ergens een tabel is waarop je kunt lezen hoeveel ze per dag moet drinken? Dat kun je toch uitrekenen met haar gewicht? Maar ja, ik weet haar precieze gewicht niet.
En wat kun je het beste tegen luieruitslag doen? Sudocreme erop? En kan dat ook op de schaamlipjes zitten, of zal dat dan een schimmelinfectie zijn? Tenminste ik neem aan dat rode plekjes en stipjes luieruitslag is.
Voor de andere zieke babys heel veel beterschap!
Een geheugensteuntje voor de hoeveelheid voeding is, 150 ml per kg lichaamsgewicht per 24 uur.quote:Op woensdag 28 december 2005 15:08 schreef Ingrid19 het volgende:
[..]
Kim heeft bijna altijd groene poep. Heb er nog nooit iets over gehoord.
Ze drinkt sinds gisteren niet goed.Ze drinkt de fles lang niet leeg. Soms drinkt ze maar 30 of 40 cc. Iemand enig idee of er ergens een tabel is waarop je kunt lezen hoeveel ze per dag moet drinken? Dat kun je toch uitrekenen met haar gewicht? Maar ja, ik weet haar precieze gewicht niet.
dat proberen we nu dus ook al maar meneer slaapt gewoon doorquote:Op donderdag 29 december 2005 21:17 schreef Githa het volgende:
Goed zo alle kleintjes die netjes doorslapen, dat hebben de mama's en papa's nu net nodig met die drukke feestdagen!
Ik kom net thuis van het werk, even FOK checkenkijkt papa me ineens heel verschrikt aan
"Jordy heeft zijn fles niet gehad"![]()
Hoezo ontaarde oudershij slaapt nu al dus laat maar slapen ....
Magneet, hier zorgde we ervoor dat hij het niet meer zo comfortabel had, dus andere houding, wat bewegen, slofjes uit met de handjes spelen e.d.
JIJ?quote:Op donderdag 29 december 2005 21:26 schreef Githa het volgende:
Ik weet wel wie er morgenvroeg heel heel heel vroeg een fles gaat klaarmaken![]()
hier ook nog maar even..quote:Op donderdag 29 december 2005 21:14 schreef Magneet het volgende:
Ons ventje slaapt op het moment heel veel, ook als hij wakker is en wordt aan de borst gelegd en valt dan als hij eenmaal goed pakt in slaap, iemand tipc om die kleine rakker wakker te maken? Op het moment voeden we om de drie uur maar dat halen we nu dus niet.
Papa...papa...PA-PA zeg ikquote:
Ja papa's horen alleen wat ze willen horenquote:Op vrijdag 30 december 2005 09:45 schreef Githa het volgende:
[..]
Papa...papa...PA-PA zeg ik![]()
Maar hij is niet wakker geworden![]()
Jordy is heel lief aan het dansen hobbelen op de cd van de efteling![]()
![]()
Ik vertelde net aan de telefoon tegen iemand dat Jordy Bob de Bouwer zo leuk vind en spontaan gaat hij zijn boekje van Bob de Bouwer halen, ik vind het zo knap van hem.
He Magneet, ook al een schijtluier verschoond ? Leuk is het niet, maar het valt wel erg mee als het van je eigen kindje is. Kim hebben we de nacht van woensdag op donderdag naar het ziekenhuis gebracht. Ze was zo suf, en wilde niets meer drinken. Dus eerst naar de huisartsenpost om half 2 's nachts, die verwees ons gelijk door naar het ziekenhuis, want Kim was ernstig ziek. In het ziekenhuis werd Kim onder de warme lamp gelegd en wed haar hartslag constant gemeten. Ze hielden haar een nachtje ter observatie. Om 3 uur waren we thuis, dezelfde morgen waren we weer om 9:30 in het ziekenhuis om Kim op te halen. Het was erg goed gegaan, en had veel gedronken. We konden maar even van haar genieten, want ze ging naar mijn schoonouders, omdat mijn eigen ouderd gingen trouwen gisteren. We hadden wel een paar keer telefonisch contact. Ze stelden ons gerust, want het gaat erg goed met Kim! Ze kijkt helder uit haar oogjes om zich heen, en drinkt weer veel. Ze heeft de doos met voeding die we hadden meegegevn alweer op! Verder plast ze ook erg g oed. Waarschijnlijk helpen de medicijnene, Ventolin en Flixotide, goed. Kan ook niet anders, want ik heb zware astma en gebruik het ook. En bij mij helpt het ook erg goed! Dusse, hopelijk komt alles nu goed met Kim!quote:Op woensdag 28 december 2005 20:47 schreef Magneet het volgende:
zo en vanaf nu meld ik me ook hier!Eerste luier heb ik al verwisseld en we zullen straks wel zien of dat goed is gegaan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |