die had ik ook al bekekenquote:Op donderdag 22 december 2005 21:58 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Kijk eens in de OP, staan er nog meer![]()
Aha, okquote:
euh, dat is dan weer vrij prive, maar ook erg mooiquote:Op donderdag 22 december 2005 22:02 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Om te doen dan? Wat vind je daar van?
ben gelukkig ook mannen tegengekomen die t zelf ook prettig vinden. Niet alleen om te doen maar ook om te ontvangenquote:Op donderdag 22 december 2005 22:16 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Aha, ok![]()
Aan je reacties te zien kun je bondage wel waarderenWat me trouwens ook opvalt is dat meer mannen er iets tegen hebben dan vrouwen. Maar goed, vrouwen zijn dan ook degenen die het vaak ondergaan, en kennen de sensatie die bondage kan geven
Voor een man is het misschien wat moeilijker het toe te geven dat hij dat leuk vindt, bind hij iemand vast dan is hij weer dat "machtspersoon" zeg maar(de mishandelaar, welke man wil dat nou zijn???), de schijn die dat heeft dan, laat hij zich vastbinden dan is hij juist weer zwak, die schijn die dat heeft dan.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:16 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Aha, ok![]()
Aan je reacties te zien kun je bondage wel waarderenWat me trouwens ook opvalt is dat meer mannen er iets tegen hebben dan vrouwen. Maar goed, vrouwen zijn dan ook degenen die het vaak ondergaan, en kennen de sensatie die bondage kan geven
Zo zien de mensen die er geen ervaring mee hebben het waarschijnlijk. Ik zie het namelijk niet op die manier. Als je bijvoorbeeld je vriendin vastbind omdat zij dat graag wil, dan geef je haar toch iets? Ze vind het dan immers leuk om vastgebonden te worden. Ik zou er ook geen probleem mee hebben als ik een vriendin zou hebben die mij vast wil binden. Zou me er ook niet zwak door voelen ofzo, net zo min als dat ik me machtig zou voelen als ik haar vast zou binden.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:19 schreef erodome het volgende:
[..]
Voor een man is het misschien wat moeilijker het toe te geven dat hij dat leuk vindt, bind hij iemand vast dan is hij weer dat "machtspersoon" zeg maar(de mishandelaar, welke man wil dat nou zijn???), de schijn die dat heeft dan, laat hij zich vastbinden dan is hij juist weer zwak, die schijn die dat heeft dan.
Beide zijn nonses natuurlijk, het gaat erom hoe jij en je partner het voelen, maar toch, denk wel dat dat uitmaakt, een "zwakkere" vrouw wordt niet als naar gezien, een lekkere bijdehante dominante tante in bed ook niet zo snel, heeft minder snel die nare bijsmaak voor de buitenwereld
Op de een of andere manier weet ik dat je die reactie niet meentquote:Op vrijdag 23 december 2005 00:13 schreef Nickthedick het volgende:
Bondage is gewoon kut... SM is alleen geil met leren riemen, prikkeldraad, messen, breinaalden etc. zonder 'safety words'. Het 'gevaar element' moet behouden worden. Psycho's met scherpe objecten!!!Daar pleit ik voor.
![]()
Dit is volgens mij inderdaad de centrale kwestie.quote:Op donderdag 22 december 2005 22:19 schreef erodome het volgende:
[..]
Voor een man is het misschien wat moeilijker het toe te geven dat hij dat leuk vindt, bind hij iemand vast dan is hij weer dat "machtspersoon" zeg maar(de mishandelaar, welke man wil dat nou zijn???), de schijn die dat heeft dan, laat hij zich vastbinden dan is hij juist weer zwak, die schijn die dat heeft dan.
Beide zijn nonses natuurlijk, het gaat erom hoe jij en je partner het voelen, maar toch, denk wel dat dat uitmaakt, een "zwakkere" vrouw wordt niet als naar gezien, een lekkere bijdehante dominante tante in bed ook niet zo snel, heeft minder snel die nare bijsmaak voor de buitenwereld
Ik herken me hier wel in..ik zie het niet als mishandelen..maar ik krijg er zeker een naar gevoel bij. Losjes eens klooien met een blinddoek of handen vast aan spijlen wel eens gedaan...maar als ik het gevoel heb echt vast te zitten slaat paniek bijkans toe. Dat staat ook echt los van vertrouwen..beetje gelul om te zeggen dat als je dit niet prettig vind je je partner niet vertrouwt.quote:Op woensdag 21 december 2005 23:40 schreef Thisbe het volgende:
TS, je zegt dan wel dat het niks met mishandelen te maken heeft, maar dat is wel de associatie die je erbij krijgt.
De totale weerloosheid die ervan uitstraalt, dat vinden sommige mensen opwindend, en anderen niet.
Ikzelf vind het heel akelig als iemand mij het bewegen onmogelijk maakt, vriendjes mochten dat nooit bij me doen, ook niet voor de grap. Ieder zijn ding, maar ik vind het niet prettig om naar te kijken.![]()
Opzich zijn de plaatjes die ik in de OP geplaatst heb nog niet eens zo extreem hoor. Ok, loskomen gaat waarschijnlijk niet zo makkelijk, maar er zijn nog veel extremere vormen van bondage. Van de extreme vormen ben ik ook gaan fan hoor, maar met de plaatjes in de OP heb ik geen enkel probleem, vind het er erg mooi uitzienquote:Op vrijdag 23 december 2005 17:14 schreef Laton het volgende:
[..]
Ik herken me hier wel in..ik zie het niet als mishandelen..maar ik krijg er zeker een naar gevoel bij. Losjes eens klooien met een blinddoek of handen vast aan spijlen wel eens gedaan...maar als ik het gevoel heb echt vast te zitten slaat paniek bijkans toe. Dat staat ook echt los van vertrouwen..beetje gelul om te zeggen dat als je dit niet prettig vind je je partner niet vertrouwt.
Erg onprettig..vind het ook niet leuk om te doen bij een ander.. Maar als mensen er lol uit halen dan prima. Ik zie mensen die dit doen echt niet als potentiele verkrachters.![]()
Zo extreem vind ik het ook niet..wat er allemaal wel niet langs komt op internet..ben wel wat gewend..quote:Op vrijdag 23 december 2005 17:28 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Opzich zijn de plaatjes die ik in de OP geplaatst heb nog niet eens zo extreem hoor. Ok, loskomen gaat waarschijnlijk niet zo makkelijk, maar er zijn nog veel extremere vormen van bondage. Van de extreme vormen ben ik ook gaan fan hoor, maar met de plaatjes in de OP heb ik geen enkel probleem, vind het er erg mooi uitzien![]()
Het is gewoon niet spannend, ik zie het al voor me dat ik vast word gebonden met een zijden sjaaltje zodat ik 'hulpeloos' ben.quote:Op vrijdag 23 december 2005 00:57 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Op de een of andere manier weet ik dat je die reactie niet meentMaar je hebt toch wel een punt, want zo denken waarschijnlijk de meeste mensen die het een taboe vinden er helaas over...
Zo'n tafel waar james bond op vastgebonden wordt met zo;n cirkelzaag die langzaam je kruis nadert lijkt me wel iets voor jou !quote:Op vrijdag 23 december 2005 18:35 schreef Nickthedick het volgende:
[..]
Het is gewoon niet spannend, ik zie het al voor me dat ik vast word gebonden met een zijden sjaaltje zodat ik 'hulpeloos' ben.Het is pas leuk als er iets ergs kan gebeuren.
![]()
Ook nog teveel glamourquote:Op vrijdag 23 december 2005 19:03 schreef Laton het volgende:
[..]
Zo'n tafel waar james bond op vastgebonden wordt met zo;n cirkelzaag die langzaam je kruis nadert lijkt me wel iets voor jou !![]()
Hoe kon ik het vergetenquote:Op vrijdag 23 december 2005 19:12 schreef Nickthedick het volgende:
bovendien ben ik 0% masochist en 100% sadist.
Sane man?quote:Op vrijdag 23 december 2005 19:49 schreef Laton het volgende:
[..]
Hoe kon ik het vergeten![]()
"..and as she drowns in that puddle of afterbirth..she turns to the tonightshow..and I'm gonna be on it.. "
![]()
Juist niet voor het keldertjequote:Op zondag 25 december 2005 23:05 schreef Alicey het volgende:
Het is misschien meer iets voor het keldertje, T_T..
Waarom ik er precies van houd weet ik niet, maar misschien dat overgave vertrouwen bevestigt?
In het keldertje komen ook wel mensen van wie het hun ding niet is, maar ik denk dat je wel gelijk hebt dat je hier een representatiever beeld krijgt over hoe men er over denkt.. Wat dus voor velen een afschuw is..quote:Op zondag 25 december 2005 23:29 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Juist niet voor het keldertjeIk wil graag weten waarom mensen zo'n afschuw hebben tegen bondage, en in het keldertje komen denk ik niet zo veel mensen die dat hebben. Ik wil graag een algemeen antwoord
Afschuw is denk ik een groot woord. Ik snap alleen niet goed wat mensen er nou leuk aan vinden, vastgebonden te wordenquote:Op zondag 25 december 2005 23:29 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Juist niet voor het keldertjeIk wil graag weten waarom mensen zo'n afschuw hebben tegen bondage, en in het keldertje komen denk ik niet zo veel mensen die dat hebben. Ik wil graag een algemeen antwoord
Afschuw is er volgens mij wel degelijk hoor. Niet voor niets worden mensen die van bondage houden door sommige mensen potentiele verkrachters genoemd, iets wat natuurlijk totale nonsense is. En tja, als ze het niet helemaal snappen moeten ze zich er misschien wat meer in gaan verdiepen... Het zou toch niet best zijn als vrouwen tegen hun wil in worden vastgebonden en worden gefotografeerdquote:Op maandag 26 december 2005 21:56 schreef Inferi het volgende:
[..]
Afschuw is denk ik een groot woord. Ik snap alleen niet goed wat mensen er nou leuk aan vinden, vastgebonden te worden
Ik denk dat 't ook heus wel meevalt met het "taboe"-gebeuren, het is meer het niet-snappen-verhaal wat 'problemen' zou kunnen geven
Wanneer wordt dat herhaald?quote:Op dinsdag 27 december 2005 00:09 schreef menesis het volgende:
Er was vandaag op discovery een heel programma over bdsm. Erg interessant! Ze gaven ook aan dat het eigenlijk nergens op slaat dat het een taboe is. En die mensen die het doen hebben vaak een dikbetaalde baan bleek.
OK, heb ik idd wel eens vaker gezien (behalve deze aflevering).quote:Op dinsdag 27 december 2005 09:48 schreef menesis het volgende:
geen idee; het was een aflevering van sexsense... Ik weet de titel van de aflevering niet meer, maar je kon er zo uit opmaken waar het om ging
Voor mij is bondage een grote passie, al heb ik niet zoveel met glamour, lak en kleurtjes, maar meer met natuurlijke materialen als henneptouw en bamboe. En eerlijk gezegd vind ik pijn en vernedering daarbij prima (mijn vriendin ook, dus dat komt mooi uit :-), maar de esthetiek is absoluut een belangrijk onderdeel van bondage.quote:Op woensdag 21 december 2005 19:56 schreef The_Terminator het volgende:
Zoals de TT al aangeeft wil ik graag weten waarom mensen zich altijd zo druk maken om bondage plaatjes. En dan heb ik het niet over keiharde SM, maar over glamour bondage waar helemaal geen pijn/vernedering bij komt kijken.
Tsja, waarom een emotie- en verhaalloos filmpje van een onbekende man en vrouw die het ruig met elkaar doen iemand zou opwinden begrijp ik niet, en toch staat de videotheek er vol mee. Waarom de een dit opwindend vind en de ander dat... geen ideequote:Maar waarom een foto van een onbekende vastgebonden vrouyw iemand zou opwinden begrijp ik niet.
Ikzelf vind dat bondage eigenlijk helemaal geen taboe hoeft te zijn, maar mensen hebben blijkbaar geen zin om zich er in te verdiepen... Ik vind bondage ook leuker dan 'gewoon' sex, ik ben dan ook helemaal geen porno liefhebber. Ik vind het zelfs saai, ik hoef echt niet te zien hoe 2 (of meer) mensen het met elkaar doen. Ik kijk veel liever naar een mooi plaatje dat een verhaal verteld, en emotie uitstraalt, dat kan ik van de normale porno niet echt zeggen.quote:Op dinsdag 27 december 2005 20:49 schreef GrandMarnier het volgende:
Maar ruige sex hebben met een vrouw of man is geen taboe. Aangezien dit bij ons dus blijkbaar veel minder vertrouwen nodig heeft dan je te laten vastbinden.
Ik moet zeggen dat erotisch getinte foto's waar bepaalde emoties uit op te maken vallen mij ook aanspreken.quote:Op dinsdag 27 december 2005 21:38 schreef The_Terminator het volgende:
Ik kijk veel liever naar een mooi plaatje dat een verhaal verteld, en emotie uitstraalt, dat kan ik van de normale porno niet echt zeggen.
Ok, dat heb ik inderdaad ook wel. Maar op de één of andere manier verteld een bondage plaatje vaak ook een verhaal. Kun je er ook zelf bij gaan bedenken natuurlijkquote:Op dinsdag 27 december 2005 21:43 schreef Alicey het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat erotisch getinte foto's waar bepaalde emoties uit op te maken vallen mij ook aanspreken.
Hmm dat heb ik zelfweer niet direct.. Ik denk eerder dat het een vorm van projectie is..quote:Op dinsdag 27 december 2005 21:51 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Ok, dat heb ik inderdaad ook wel. Maar op de één of andere manier verteld een bondage plaatje vaak ook een verhaal. Kun je er ook zelf bij gaan bedenken natuurlijk![]()
Ha ! De alwetende man die het allemaal wel kan vertellen. Uiteraard weet jij precies hoe zo iemand die er van houd in elkaar steekt, heb je wetenschappelijk onderzoek gedaan naar de correlatie tussen bondage liefhebbers en verkrachting, vervolgens causaal onderzoek en heb je deze informatie voor mij beschikbaar om in te kijken ? Zo nee, dan heb jij een inhoudloze bewering. Je weet duidelijk niet waar je het over hebt. Bondage, bdsm en dergelijke gaat allemaal vrijwillig. Verkrachting ook ? En ja, je verkracht een meisje, kans is dat iemand het ontdekt. Nemen we ff lekker de tijd om het slachtoffer op een mooie manier vast te bindenquote:Op woensdag 21 december 2005 21:13 schreef HenkieVdV het volgende:
[..]
Ik bedoel dat neppe. Ze kijken allemaal zo zieligggg.![]()
Mensen die geilen op meisjes die zo kijken zijn potentiele verkrachters. Dat vind ik vies.![]()
Zo KAN het werken, maar dat is slechts een van de vele manieren. Dominantie tussen de lakens tijdens de sex is een van de vele vormen. Het ondergaan in BDSM hoeft niet altijd minder zwaar te zijn dan wat de dominant(e) doetquote:Op woensdag 21 december 2005 21:52 schreef Dreuzel het volgende:
[..]
Nou kan me voorstellen dan veel mannen maar wat graag achterover gaan liggen en de vrouwen het 'werk' laten doen![]()
Dus als ik vrijwillig wat stevige klappen op m'n reet wilt dan is de betreffende vrouw die het doet een dader van mishandeling ?quote:Op woensdag 21 december 2005 22:29 schreef Nitrane het volgende:
Het is mishandeling en normale mensen houden daar niet van. Je moet ook wel gek zijn als je je zomaar laat vastbinden![]()
Ik kan ervoor KIEZEN om onderdanig te zijn. De essentie van vrijheid is dat je kan kiezen. Wat is er mis met vrijwillige ongelijkheid ? Als iemand dat fijn vind, dan heb ik er geen problemen mee. Daarnaast bepaal je als onderdanige je grenzen zelf en speelt de dominant(e) binnen dat gebied.quote:Op woensdag 21 december 2005 23:21 schreef Inferi het volgende:
Wedervraag
Wáárom zou je vastgebonden willen worden?
Als mensen 't leuk, fijn vinden, tja, moeten ze echt zelf weten, maar ik word er warm noch koud van.
Enige reden dat ik zou kunnen bedenken dat iemand vastgebonden zou willen worden is onderdanigheid. En dat is toch wel weer vrij tegenstrijdig met het idee van gelijkheid voor iedereen
Die jij erbij krijgt, ik heb die associatie namelijk niet. Mijn associatie is die van een mooi spel voor het plezier van beide want je kiest er beide voorquote:Op woensdag 21 december 2005 23:40 schreef Thisbe het volgende:
TS, je zegt dan wel dat het niks met mishandelen te maken heeft, maar dat is wel de associatie die je erbij krijgt.
Dat kan ik wel snappen hoor, ieder z'n dingquote:De totale weerloosheid die ervan uitstraalt, dat vinden sommige mensen opwindend, en anderen niet.
Ikzelf vind het heel akelig als iemand mij het bewegen onmogelijk maakt, vriendjes mochten dat nooit bij me doen, ook niet voor de grap. Ieder zijn ding, maar ik vind het niet prettig om naar te kijken.![]()
Ik denk niet dat het zo simpel ligt eigenlijk. Iemand die de Mythbusters aflevering heeft gezien waarin ze de martelmethode gingen uit proberen van druppels water op je hoofd terwijl je vast zit ? Anyways, Adam ging in een relaxstoel liggen en er vielen steeds druppels water op z'n voorhoofd. Vond hij een beetje vervelend maar meer niet, hij vond dat hij er wel lekker lagquote:Op donderdag 22 december 2005 00:46 schreef Clourhide het volgende:
[..]
Maar dan heb je toch geen vertrouwen in je vriendje?
Hier het stukje uit die aflevering: http://media.putfile.com/Mythbusters-Water-Torture/320quote:Op zaterdag 31 december 2005 17:47 schreef _Omicron_ het volgende:
Ik denk niet dat het zo simpel ligt eigenlijk. Iemand die de Mythbusters aflevering heeft gezien waarin ze de martelmethode gingen uit proberen van druppels water op je hoofd terwijl je vast zit ? Anyways, Adam ging in een relaxstoel liggen en er vielen steeds druppels water op z'n voorhoofd. Vond hij een beetje vervelend maar meer niet, hij vond dat hij er wel lekker lagKari echter, lag helemaal vastgebonden en kon niet onder de druppels vandaan komen. Na een uur had ze het niet meer en moest ze echt los gemaakt worden, ze moest er zelfs van huilen. Ik denk niet dat dat met een gebrek aan vertrouwen te maken heeft, net zo goed als dat dat bij haar niet hoeft (misschien wel hoor, maar dat hoeft dus imho niet perse).
ik ben behoorlijk open minded als het gaat om sex. vrienden noemen me soms weleens een perv of freakquote:Op dinsdag 27 december 2005 22:03 schreef guilty1974 het volgende:
Jep. Maar dat vind ik sowieso spannender, plaatjes waar je je fantasie nog wat bij kunt gebruiken. Porno in de zin van neuken kijk ik ook weinig, bondagefoto's des te meer, al is het maar om inspiratie op te doen (eh, bondage doen vind ik toch nog leuker dan kijken). Foto's die de fantasie een beetje prikkelen vind ik een stuk leuker dan het stevigere beukwerk. Overigens, op mijn website staat aardig wat eigen werk op bondagegebied :-)
Op zich wel interessant trouwens om de reacties hier zo te lezen. Het grootste deel van mijn vriendenkring is redelijk sm-minded, dus ik sta er zelden bij stil dat het uberhaupt nog zo'n taboe is...
Met jou kan ik praten! Dat vastbind gedoe is goor en ik kan mij niet voorstellen dat een vrouw dat leuk vind. En tubgirl is ook goor en niet grappigquote:Op zondag 1 januari 2006 23:22 schreef MakeLoveNow het volgende:
[..]
ik ben behoorlijk open minded als het gaat om sex. vrienden noemen me soms weleens een perv of freak![]()
maar dit vind ik echt goor. ik heb altijd het idee dat mensen die dit nodig hebben een traumatische ervaring in hun jeugd hebben gehad, een hersenkronkel hebben of zo slecht zijn in bed dat ze dit nodig hebben.![]()
ik heb alle meuk die er bestaat wel eens gezien maar bondage blijft voor mij echt goor. zelfde als tubgirl, al kan ik daar wel de lol van inzien.
die foto's op jjouw site vind ik ook echt ranzig, niet erotisch, nog vertoon schoonheid of uitstraling.
maar jah, qua vrouwen en weergave ben ik redelijk ouderwets. geef mij maar een dame in mooie galajurk dan een breezahslet met hoerenlingerie
Jij hebt er dus geen verstand van. Dit komt bij mij trouwens ook meer over als een 'rel' reactie...quote:Op zondag 1 januari 2006 23:22 schreef MakeLoveNow het volgende:
maar dit vind ik echt goor. ik heb altijd het idee dat mensen die dit nodig hebben een traumatische ervaring in hun jeugd hebben gehad, een hersenkronkel hebben of zo slecht zijn in bed dat ze dit nodig hebben.![]()
Bij mij net zo. Leer, rubber, maskers, etc vind ik ook maar niets. Een vrouw die is vastgebonden met handboeien vind ik trouwens ook lang niet zo leuk als een die is vastgebonden met touw. Gewoon lekker simpel dusquote:Op maandag 2 januari 2006 00:02 schreef _Omicron_ het volgende:
Maskers enzo hou ik ook niet van en ik vermoed dat die andere pic geen echt bloed is...bloed is ook niet mijn ding
Ik denk dat het ook iets persoonlijks is. Ik zelf houd wel van een "hulpeloze" toestand (Mits de juiste persoon er bij is).quote:Op maandag 2 januari 2006 10:40 schreef MakeLoveNow het volgende:
ik snap gewoon niet wat je er mooi aan vind om een vrouw in hulpeloze toestand te zien...
wat is er dan zo opwindend aan?
een vriend van me verzamelt plaatjes van mooie dames in mooie poses (dus geen pron maar gewoon fotoshoots en dergelijke met kleren aan), daar gaat veel meer schoonheid vanuit ...
Valt mee hoor, in de sm-scene lopen juist veel meer onderdanige mannen rond dan er dominante vrouwen zijn.quote:[..]
Helaas heb je gelijk
Ehm, als je bondage zo goor vindt, waarom bekijk je mijn site dan? Je hoeft jezelf niet te kwellen hoorquote:die foto's op jjouw site vind ik ook echt ranzig, niet erotisch, nog vertoon schoonheid of uitstraling.
Ik kan de foto's zo gauw nietterugvinden, maar op Japanse foto's zie je vaak rood kaarsvet. Bloeden door de bondage zelf lijkte me onwaarschijnlijk en sowieso is spel waarbij bloed vrijkomt redelijk uitzonderlijk.quote:Op zondag 1 januari 2006 23:34 schreef blackmage het volgende:
edit: ik kijk net vluchtig het topic door en daar zag ik ook nog wat fotos staan van een vrouw die schijnbaar bloede dankzij haar bondes en een vrouw in een compleet leren pak. als er bloed aan te pas moet komen dan vind ik het wel heel erg mishandelend en verkrachtig overkomen maar dat is mijn mening.
mooie foto's !quote:Op maandag 2 januari 2006 14:59 schreef guilty1974 het volgende:
[..]
Ehm, als je bondage zo goor vindt, waarom bekijk je mijn site dan? Je hoeft jezelf niet te kwellen hoor![]()
Roel
Eh ja, ik heb even verkeerd gequote, ik wou degene quoten die zei dat er weinig dominante vrouwen zijnquote:Op maandag 2 januari 2006 14:56 schreef guilty1974 het volgende:
[..]
Valt mee hoor, in de sm-scene lopen juist veel meer onderdanige mannen rond dan er dominante vrouwen zijn.
ik wou wel eens home-made bondage foto's zien.quote:Op maandag 2 januari 2006 14:59 schreef guilty1974 het volgende:
[..]
Ehm, als je bondage zo goor vindt, waarom bekijk je mijn site dan? Je hoeft jezelf niet te kwellen hoor![]()
Roel
Symmetrie vind ik ook wel belangrijk bij bondage. Net zoals de plaatjes die ik in de OP geplaatst heb, dat vind ik prachtig mooie bondage. Gaat me niet eens zozeer om het idee dat de vrouw in kwestie vast zit, ik vind het gewoon leuk om te zien hoe de bondage in elkaar zitquote:Op maandag 2 januari 2006 00:27 schreef _Omicron_ het volgende:
Ja inderdaad, mooie symetrische bondages waar veel aandacht aan is besteed kan echt mooi zijnHoeven er niet allerlei maskers bij komen ofzo. Ik vrouwelijk schoon, anders kunnen ze wat mij betreft net zo goed een paspos in lak doen en die vastbinden
Het gekke is dat ik in die plaatjes die jij nu juist gepost hebt erg weinig emotie vind zitten...quote:Op maandag 2 januari 2006 23:19 schreef The_Terminator het volgende:
En bondage plaatjes stralen vaak ook emotie uit, dat is ook iets waarom ik dat soort plaatjes aantrekkelijk vind.
Smaken kunnen natuurlijk verschillenquote:Op maandag 2 januari 2006 23:42 schreef moralia het volgende:
[..]
Het gekke is dat ik in die plaatjes die jij nu juist gepost hebt erg weinig emotie vind zitten...
Hij is masochistquote:Op maandag 2 januari 2006 14:59 schreef guilty1974 het volgende:
[..]
Ehm, als je bondage zo goor vindt, waarom bekijk je mijn site dan? Je hoeft jezelf niet te kwellen hoor![]()
Roel
Dies mooi ja en sfeervol maar weinig bondage.quote:Op maandag 2 januari 2006 23:51 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Smaken kunnen natuurlijk verschillen![]()
Maar ik zag in een ander topic ook nog deze voorbij komen:
[afbeelding]
Dat vond ik een erg mooie foto.
Symmetrie kan heel mooi zijn. Asymmetrie is vaak leuker om mee te spelen. Kun je iemand helemaal gek mee maken :-)quote:Op maandag 2 januari 2006 23:19 schreef The_Terminator het volgende:Symmetrie vind ik ook wel belangrijk bij bondage. Net zoals de plaatjes die ik in de OP geplaatst heb, dat vind ik prachtig mooie bondage.
Tightrope heeft inderdaad hele mooie voorbeelden en goede beschrijvingen!quote:Op dinsdag 3 januari 2006 00:14 schreef zesje het volgende:
[..]
Hij is masochist![]()
Moralia I agree, ik vind de plaatjes uit de OP ook erg "plastic".
Mooie en "echte" bondage op de site van Tightrope
Ik vind bondage mooi om te zien en ook lekker om te ondergaan. Je bent hulpeloos en beschikbaar, lustobject, alleen bedekt door wat stukjes touw![]()
Dat is mijn sexuele voorkeur. Andere mensen vinden dat niks. Soit. Maar het is zeker geen misbruik zoals wij en vele anderen dat beleven. Geloof me, mijn man doet echt niets met me dat ik niet prettig vind.
Dat is dan weer net niet helemaal hetzelfde als domineren.quote:Op woensdag 21 december 2005 21:52 schreef Dreuzel het volgende:
[..]
Nou kan me voorstellen dan veel mannen maar wat graag achterover gaan liggen en de vrouwen het 'werk' laten doen![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |