Ook niet gek, wie wil nou niet op zn 35ste al met pensioen kunnen. Al is dat in het geval van wotte niet van toepassing natuurlijk, maar voor een aantal spelers wel.quote:Op woensdag 21 december 2005 09:53 schreef PyTh het volgende:
Komt inderdaad niet of nauwelijks meer voor....alles draait tegenwoording om de ¤ 's
Mooiquote:Guzman langer bij Feyenoord
De Telegraaf komt met het nieuws dat Feyenoord bezig is het contract van Jonathan de Guzman te verlengen. De talentvolle middenvelder speelde pas 11 wedstrijden in het eerste elftal, maar maakt een verpletterende indruk. Enkele Europese topclubs hebben de geboren Canadees op haar verlanglijstje staan.
Het talent mocht na zijn achttiende verjaardag mee voetballen met Feyenoord. Eerder was De Guzman nog niet speelgerechtigd, maar door een werkvergunning aan te vragen kon hij wel zijn debuut in de Kuip maken. Zijn spel is vanaf de eerste wedstrijd al indrukwekkend en dit is niet in het buitenland onopgemerkt gebleven.
De hoofdscout van Chelsea, Frank Arnesen, zou voor het duel met PSV speciaal naar Rotterdam zijn gevlogen om de middenvelder met eigen ogen actie te zien. Ook bondscoach Marco van Basten en analist Willem van Hanegem zijn onder de indruk van De Guzman.
Haha, gozer bemoei je nou maar lekker met Nigel "oh kijk mij eens opperneus, en amsterdammer zijn" de Jong..quote:Op woensdag 21 december 2005 08:46 schreef Camplo het volgende:
wat een clubliefde daar in het dorp aan de maas
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Joods varken.quote:Op woensdag 21 december 2005 14:15 schreef Staanplaats het volgende:
Wie is Tobbes nou weer?
fan van Kanequote:Op woensdag 21 december 2005 14:15 schreef Staanplaats het volgende:
Wie is Tobbes nou weer?
En nu weer gewoon stoer terug achter je webcam.............quote:
Que? Bron enzo?quote:Op woensdag 21 december 2005 14:41 schreef bart83 het volgende:
Het lijkt er op dat Collen vanavond speelt.
Alexander Östlund lijkt geslachtofferd te worden na de wanprestaties van Feyenoord tegen RBC Roosendaal (2-2) en ADO Den Haag (2-1). Trainer Erwin Koeman heeft aangekondigd in het bekerduel met Roda JC enkele veranderingen aan te gaan brengen ten opzichte van de basiself in Den Haag.quote:
Hij heeft eerder aangegeven in een interview dat hij er voor gaat. Hij weet dat dit zijn laatste kans is om zich te bewijzen bij Feijenoord. Nu inderdaad hopen dat hij deze kans met beide handen aanpakt.quote:Op woensdag 21 december 2005 15:34 schreef methodmich het volgende:
Ben wel benieuwd of Collen de kans eens pakt. Heeft veel pech gehad, maar ook bij andere clubs niet laten zien op huurbasis dat hij voor Feye kon spelen. Maar minder dan Östlund is onmogelijk.
Ik bespeur hier toch enige frustratie.quote:Op woensdag 21 december 2005 22:37 schreef mister_popcorn het volgende:
dom jodejoch kankerstraal lekker op
Zo, jij kunt goed tegen je verlies, zeg!quote:Op woensdag 21 december 2005 22:37 schreef mister_popcorn het volgende:
dom jodejoch kankerstraal lekker op
Jij moet gewoon ophoepelen voor altijdquote:Op woensdag 21 december 2005 22:39 schreef bart83 het volgende:
Ik ga bijna naar Gullit terug verlangen
Zo gek is dat niet als je in 4 dagen 2 wedstrijden verliest die je gewoon behoort te winnen.quote:Op woensdag 21 december 2005 22:39 schreef devv05 het volgende:
[..]
Ik bespeur hier toch enige frustratie.
Ja ik ook, alleen ik begrijp echt niet waarom. Feyenoord mag blij zijn dat het maar bij 1-0 is gebleven.quote:Op woensdag 21 december 2005 22:39 schreef devv05 het volgende:
[..]
Ik bespeur hier toch enige frustratie.
ik ben niet bepaald vrolijk nee als Feyenoord verliest, en wat ik dan zeker niet trek zijn van die lamme joodse varkens die lekker veilig achter hun computertje kom trollen hierquote:Op woensdag 21 december 2005 22:39 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Zo, jij kunt goed tegen je verlies, zeg!![]()
Onzin. 1-0 is terecht, maar Roda deed verder helemaal niets meer.quote:Op woensdag 21 december 2005 22:40 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ja, en ik begrijp echt niet waarom. Feyenoord mag blij zijn dat het maar bij 1-0 is gebleven.![]()
Ja maar als Kuijt voor 20 miljoen wordt verkocht en Kalou voor 30 miljoen, dan heeft Feyenoord 50 miljoen en daar kan Feyenoord dan Landzaat, Mathijsen, Samaras, Luirink, Coelho en Gio voor halen!!!!!quote:Op woensdag 21 december 2005 22:39 schreef bart83 het volgende:
Ik ga bijna naar Gullit terug verlangen
Gatorade Cup...quote:Op woensdag 21 december 2005 22:42 schreef Erwtensoep het volgende:
jongens jongens het is de amstel cup maar!!
de enige prijs die jullie konden winnen, maar toch
Mag het hopenquote:Op woensdag 21 december 2005 22:37 schreef devv05 het volgende:
Nu de jaarlijkse afdaling weer is ingezet blijven jullie wel weer even uit ons mooie topic vandaan toch?
quote:Op woensdag 21 december 2005 22:42 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ja maar als Kuijt voor 20 miljoen wordt verkocht en Kalou voor 30 miljoen, dan heeft Feyenoord 50 miljoen en daar kan Feyenoord dan Landzaat, Mathijsen, Samaras, Luirink, Coelho en Gio voor halen!!!!!
En natuurlijk jezelf dik in de schulden stekenquote:Op woensdag 21 december 2005 22:42 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ja maar als Kuijt voor 20 miljoen wordt verkocht en Kalou voor 30 miljoen, dan heeft Feyenoord 50 miljoen en daar kan Feyenoord dan Landzaat, Mathijsen, Samaras, Luirink, Coelho en Gio voor halen!!!!!
Toch loek?
En jullie gedroegen je zeker voorbeelding, toen jullie ons versloegen in de ArenA?quote:Op woensdag 21 december 2005 22:40 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
ik ben niet bepaald vrolijk nee als Feyenoord verliest, en wat ik dan zeker niet trek zijn van die lamme joodse varkens die lekker veilig achter hun computertje kom trollen hier
Hehe, vertel mij wat. Volgens mij hebben wij ook niet bepaald een succesvol seizoen tot nu toe.quote:Op woensdag 21 december 2005 22:40 schreef Merkie het volgende:
Zo gek is dat niet als je in 4 dagen 2 wedstrijden verliest die je gewoon behoort te winnen.
Hehe, of van die gasten die vanachter hun computer een volslagen onbekende uit gaan scheldenquote:Op woensdag 21 december 2005 22:40 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
ik ben niet bepaald vrolijk nee als Feyenoord verliest, en wat ik dan zeker niet trek zijn van die lamme joodse varkens die lekker veilig achter hun computertje kom trollen hier
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |