abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_33236215
quote:
Op maandag 19 december 2005 23:01 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Opruimslotje

Edit: daar is dus geen beginnen aan, dan zou ik 75% van het topic moeten verwijderen. De toon van een aantal mensen in dit topic staat mij *helemaal* niet aan en als het zo doorgaat gooi ik er een slotje op. Met name Sjakie01, Ciurlizza en American_Nightmare zou ik willen vragen zich niet als een stelletje horken te gedragen. Communiceer gewoon normaal of ga ergens anders heen.

Dank u.
Ben je ook nog niet klaar met alleen dit topic hoor
Vraag mij wel af, hoe je nu een man moet noemen die dus elke week/maand een met een andere vrouw het bed deelt.
I Ask for so Little. Just Fear Me, Love Me, Do as I Say, and I Will Be Your Slave.
User van NWS zei: Maak van internet een schoner riool! YES WE CAN!
  dinsdag 20 december 2005 @ 03:26:23 #242
108862 a-child-in-chains
weight of the world is a bitch
pi_33236227
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 03:21 schreef paddy het volgende:

[..]
Vraag mij wel af, hoe je nu een man moet noemen die dus elke week/maand een met een andere vrouw het bed deelt.
Interessant.. Mannelijke slet? Gewoon slet? Sloerie (M) ? Player?
Bofkont?
Alleen mensen met liefde in hun leven groeien voorspoedig en worden sterker.
No room for the unlucky.
pi_33236241
Zowiezo is de gemiddelde man wel geintresseerd in sletten.

Ik heb ook een heerlijke slet thuis.
pi_33236616
Een vrouw is in mijn ogen een slet, wanneer ze seks heeft buiten een (vaste) liefdesrelatie om. Dat is dus al bij de eerste one-night stand het geval.
pi_33236619
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 03:30 schreef Piet_Piraat het volgende:
Zowiezo is de gemiddelde man wel geintresseerd in sletten.
Ik niet. Voor mij hoeven ze echt geen maagd te zijn (ik denk dat ik dan ook lang kan zoeken overigens ), maar ik wens wel een degelijke levenswijze... ook in het verleden.
pi_33236628
quote:
Op maandag 19 december 2005 21:20 schreef erodome het volgende:
Nou ja, je kan ook heel goed in bed zijn terwijl je maar 1 partner hebt gehad, maar dat weet je dan niet omdat je geen vergelijkingsmatriaal hebt.

Om te weten hoe je in bed bent zal je dat toch van verschillende mensen moeten horen, het met verschillende gedaan moeten hebben wil je een beetje een objectief oordeel kunnen vellen
Zo'n oordeel is nooit objectief. Regel één die ik reeds op de eerste dag van mijn studie geleerd heb: neem niet iets aan omdat de meerderheid het beweert, maar blijf kritisch en vorm je eigen oordeel.

Stel ik heb seks gehad met 10 meisjes en 9 (ik noem maar een aantal) daarvan hebben gezegd dat ik slecht ben in bed. Dan is de vraag: ben ik nu echt slecht in bed? Die vraag valt niet te beantwoorden. Ze zijn onafhankelijk van elkaar en van alle meisjes die je potentieel zou kunnen neuken zijn 9 meisjes bepaald niet representatief. Het kan heel goed zijn dat je toevallig net 9 meisjes hebt getroffen die ongeveer dezelfde opvattingen hebben over wat lekkere seks is.
pi_33237367
quote:
Op maandag 19 december 2005 17:52 schreef i2Paq het volgende:

[..]

Verklaar je nader?
[..]
De een met een sletterige uitstraling is een dood vogeltje in bed, de ander is een wild beest. Dat kun je toch vaak moeilijk aan de buitenkant zien, de manier waarop ze erover praten en relevante ervaring wel.
quote:
Weet je hoe belangrijk een partner hierin is? Als je partner je niet stimuleerd en (zelf)vertrouwen geeft dan zal de sex tussen hen ook niets zijn.
Ik had ooit een vriendin die volgens haar ex (hadden 6 jaar een relatie gehad) in bed niets waard was. Geen idee waar het aan gelegen heeft maar ik heb zelden zo g*ile meid meegemaakt! Zelf zei ze dat het door mij kwam, ze voelde zich mooi en gewaardeerd en mede omdat ik nooit vreemde opmerkingen maakte over haar sexueele verlangens/fantasien durfde ze zich vrij te geven.
Neem van mij aan dat ze zichzelf helemaal geaccepteerd had en voor die 6-jarige relatie heel wat ervaringen had opgedaan...
Goede aanvulling, maar je lijkt me sowieso een lul een vingers als je je vriendin niet het gevoel kan geven dat ze begeerd word. Dan kun je misschien sowieso maar beter naar de hoeren, die weten niet beter!

Ik heb inderdaad ook wel die ervaring gehad, dat vrouwen verbaasd waren dat ze zich helemaal konden laten gaan bij mij. Dat vind IK ook belangrijk, anders vind IK er namelijk weinig aan. Het is verdomme seksen, geen bloemschikken.
pi_33237385
quote:
Op maandag 19 december 2005 20:16 schreef erodome het volgende:

[..]

Ja, jij kan in het hoofd van iedereen kijken, wanneer kom je op tv zeg????

Je blaat onzin namelijk, tuurlijk gebeurt dit ook wel, meisje wil neuken, jongen wil neuken en ze vinden elkaar leuk genoeg om mee te neuken, prima toch?
Maar als we het over relatie's hebben gaat dit niet meer op...
Euhm ik zie dat toch als 1 van de speerpunten van een relatie hoor, dat je met elkaar wilt neuken. Ik moet er niet aan denken iets te hebben met een meisje te hebben waarvan ik denk ' Ow god als ik dr maar niet moet neuken'
pi_33237408
quote:
Op maandag 19 december 2005 20:45 schreef erodome het volgende:

Mijn man is ook mooi(vind ik dan), is intelligent en alles behalve een lozertje....

Maar goed, jij weet vast beter wat die mannen denken als dat ik het weet, ik ken ze namelijk alleen maar, ben niet god zoals jij die alles weet....

Niet elke man is zo'n bangbroek als jij bent ciurlizza, niet elke man is bang dat als zijn dame het met anderen heeft gedaan hij niet voldoet, niet iedereen is zo onzeker namelijk....
Het zou raar zijn als je iets anders ging verkondigen, maar goed wat heeft jouw vent ermee te maken?

Only thing we have to fear is fear itself.

and being born with too small of an enhancement of our malehood
quote:
Op maandag 19 december 2005 21:01 schreef RealLex het volgende:
Sterker nog, zou ik een meid van rond mijn eigen leeftijd tegenkomen waar nog niemand mee naar bed is geweest zou ik dat eerder afstotend vinden dan wanneer het er een hele boel (kies zelf maar een getal) zijn geweest, want dan moet er haast wel iets aan de hand zijn.
Ik krijg dan het idee dat er iets met haar mis moet zijn en ervaring leert dat dat ook altijd het geval is. Ik hoef geen verknipte types, liever een meid in bed die van wanten weet zonder dat hele volkstammen haar van binnen en van buiten kennen.

Natuurlijk wil niemand een meid die geen enkele stijl heeft. Het is wat mij betreft ook meer een kwestie van stijl. Als ik zie dat een meisje rond heeft geneukt met de grootste, lelijkste losers dan is dat voor mij een afknapper. Dan ben ik gelijk klaar. Dat klinkt misschien lullig om daar op af te rekenen, maar zo gek idee vind ik dat niet.Dat straalt onzekerheid, een gebrek aan zelfrespect en gebrek aan innerlijke beschaving uit. Ik verwacht kortom van een dame hetzelfde als van mezelf, niet zomaar de eerste de beste! Ik voel me gewoon simpelweg te goed om niet exclusief en bijzonder te zijn voor iemand. Kwestie van zelfrespect!

en als er eens 1 tussenzit van wat mindere makelij...moet dat kunnen

[ Bericht 8% gewijzigd door Tranceptor op 20-12-2005 09:23:16 ]
  dinsdag 20 december 2005 @ 11:41:33 #250
25194 i2Paq
Tempelier, on bare feet
pi_33240201
quote:
Op maandag 19 december 2005 20:32 schreef Ciurlizza het volgende:

[..]

Ik heb mensenkennis, dat kan van verscheidene elementen in dit topic niet gezegd worden.
Dat lees ik niet terug in je ongefundeerde uitspraken over mensen die je niet kent en alleen beoordeeld op hun uitspraken hier.
quote:
Op maandag 19 december 2005 20:46 schreef Ciurlizza het volgende:
Wat jij van jouw vriend vindt is toch vooral subjectief natuurlijk, natuurlijk is het positief anders zou je niet op hem vallen.
Spiegel deze uitspraak eens op jezelf. En let dan met name op deze uitspraak "Ik heb mensenkennis"en "want ik ben erg goed in bed."
quote:
Ik ben geen bangbroek, ik heb alleen weinig trek in 'n SOA en ik val niet zo op sletjes... Ik ben ook helemaal niet onzeker, want ik ben erg goed in bed. Beter dan menig slet.
En waar baseeer jij dat op? Omdat je als je liefjes hebt ontmaagd en je dacht dat hun geschreeuw van pijn geschreeuw van genot was? Of heb je vergelijkend warenonderzoek gedaan?
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 03:02 schreef Ciurlizza het volgende:

[..]

Niet elke kroegslet wipt altijd veilig natuurlijk, terwijl meiden met klasse het wel gewoon veilig doen omdat ze toch wat meer nadenken over bepaalde zaken.
Ik ken anders zat "meiden met klasse" die zich net zo makkelijk met als zonder condoom laten neuken. Nee, dat is een hele "veilige" manier van denken die jij er op na houd.....
I'm a Website Baker!
pi_33240951
quote:
Op maandag 19 december 2005 19:53 schreef Ciurlizza het volgende:
Sletten zijn makkelijk aan te komen, dus vooral een prooi voor mannen die moeilijk aan de vrouw komen. Die scoren ff een sletje omdat dat lekker makkelijk is.
Volgens mij spreek jij hier uit eigen ervaring. Je komt moeilijk aan de vrouw dus je "neemt" ff een sletje omdat je dat makkelijk vindt.
Klinkt behoorlijk sletterig hoor. Hypocriet ben je in ieder geval.
Ik vraag me af waarom jij dit topic geopend hebt. Volgens mij gewoon in de hoop dat er meiden in zouden posten die jij dan voor slet kunt uitmaken.
  dinsdag 20 december 2005 @ 12:42:35 #252
129574 Kiteless
pornsexgoddess
pi_33241810
Ik ben een slet !
-=[ Kiteless ]=-=[ To dream of love ]=-
  dinsdag 20 december 2005 @ 12:49:48 #253
118156 PieterCK
a.k.a. Ome PieterCK
pi_33242005
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 12:42 schreef Kiteless het volgende:
Ik ben een slet !
Duidelijk

en hoezo dan vind je dat van jezelf??
Make love and listen to the music
De vrijheid die je als single hebt, heb je nooit meer als je in een relatie zit, hoe "vrij" je elkaar ook laat => PieterCK
All animals are equal but some animals are more equal than others=> George Orwell
pi_33242383
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 01:08 schreef Revolverheld het volgende:
Een meisje met een string is een slet. Of denkt iemand dat dat lekker zit, een string...?
Om heel eerlijk te zijn, ja.....

Een goed passende string zit namelijk best heel erg lekker...
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
pi_33242474
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 09:12 schreef Tranceptor het volgende:

[..]

Euhm ik zie dat toch als 1 van de speerpunten van een relatie hoor, dat je met elkaar wilt neuken. Ik moet er niet aan denken iets te hebben met een meisje te hebben waarvan ik denk ' Ow god als ik dr maar niet moet neuken'
Het gaat om het verschil van een avondje gewoon met iemand neuken als er wederzijdse aantrekkingskracht is en er is een relatie, voor het een is alleen wat lust nodig en die wederzijdse aantrekkingskracht, voor het 2de is er wat meer nodig...
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
  dinsdag 20 december 2005 @ 13:12:59 #256
129574 Kiteless
pornsexgoddess
pi_33242605
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 12:49 schreef PieterCK het volgende:

[..]

Duidelijk

en hoezo dan vind je dat van jezelf??
Omdat ik een vuig sletje ben natuurlijk

Nogmaals, voor een jongen is een vrouw een slet als ze het met iedereen doet behalve met hem
-=[ Kiteless ]=-=[ To dream of love ]=-
pi_33243180
Dat is wel een waarheid hoor, dat mannen voornamelijk vrouwen sletten vinden die niet met hun in bed willen

Vooral als een meisje wel contact met ze heeft gehad, ze wat drinken bij dat meisje in de hand hebben gedrukt en ze eigenlijk vinden dat ze nu recht op meer hebben, als dat meisje dan zegt ik ga naar huis is het slet

Of als een meisje lekker met een jongen staat te zoenen, daarna sexy danst met een ander maar nee tegen een andere gozer zegt, slet!
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
pi_33243212
Klopt, is ook een bekend raadsel...

Wat is het verschil tussen een hoer en een slet?
Een hoer slaapt met iedereen en een slet ook, behalve met jou.
pi_33243357
hehehe je hoort het al te vaak
Een jongen noemt een meisje een slet en moet niks van haar hebben
Totdat hij 2 weken later hoort dat hij kans maakt, en een dag later zijn ze samen
100 kb is de limiet voor webicons, verklein de jouwe hier:
Grote avatar? Verkleinen dat ding met de Fok! Avatar resizer
pi_33243372
Een slet is een slet als ik het een slet vind. Als ik iemand leuk vindt, en zij is smoorverliefd op een ander, wat tevens haar eerste vriendje is en ze hebben trouwplannen, vind ik het alsnog een slet als ze met die kerel gaat.

pi_33245875
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 13:40 schreef Genjuro het volgende:
hehehe je hoort het al te vaak
Een jongen noemt een meisje een slet en moet niks van haar hebben
Totdat hij 2 weken later hoort dat hij kans maakt, en een dag later zijn ze samen


Een hoer heeft sex om iets mee te bereiken en een slet heeft sex voor de sex...
pi_33246236
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 13:41 schreef illusions het volgende:
Een slet is een slet als ik het een slet vind. Als ik iemand leuk vindt, en zij is smoorverliefd op een ander, wat tevens haar eerste vriendje is en ze hebben trouwplannen, vind ik het alsnog een slet als ze met die kerel gaat.

Ik moest echt lachen om je post
Dank je voor de vrolijke noot in dit topic.
I Ask for so Little. Just Fear Me, Love Me, Do as I Say, and I Will Be Your Slave.
User van NWS zei: Maak van internet een schoner riool! YES WE CAN!
pi_33247067
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 13:08 schreef erodome het volgende:

[..]

Het gaat om het verschil van een avondje gewoon met iemand neuken als er wederzijdse aantrekkingskracht is en er is een relatie, voor het een is alleen wat lust nodig en die wederzijdse aantrekkingskracht, voor het 2de is er wat meer nodig...
Ik snapte wat je bedoelde heur, ik was even in een vervelende bui
pi_33249184
Een slet is volgens de letterlijke betekenis een vrouw die zich van de sexuele moraal niet zoveel aantrekt. In die zin ben je als vrouw nogal snel een slet als je geniet van je sexualiteit, want de sexuele moraal in dit bekrompen landje laat weinig toe.

Vanuit dat perspectief pleit ik er graag voor dat "slet" geen scheldwoord meer is, maar een eretitel. Opzouten met de heersende bekrompen moraal: geniet van het leven!
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
  dinsdag 20 december 2005 @ 18:43:27 #265
111482 Ciurlizza
Opgeruimd staat netjes!
pi_33251737
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 12:06 schreef syzo het volgende:

[..]

Volgens mij spreek jij hier uit eigen ervaring. Je komt moeilijk aan de vrouw dus je "neemt" ff een sletje omdat je dat makkelijk vindt.
Klinkt behoorlijk sletterig hoor. Hypocriet ben je in ieder geval.
Ik vraag me af waarom jij dit topic geopend hebt. Volgens mij gewoon in de hoop dat er meiden in zouden posten die jij dan voor slet kunt uitmaken.
Volgens mij sla je de plank finaal mis. Ik weet het eigenlijk wel zeker.
Hup, aan het werk!
pi_33252659
hypocriet en bekrompen ben je ieder geval wel , dat staat vast
enjoy life!
pi_33252889
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 15:13 schreef OnlineGokker het volgende:

[..]



Een hoer heeft sex om iets mee te bereiken verdienen en een slet heeft sex voor de sex...
My 2 cents...
hier kommt die Sonne!
alias Idril-2, alias anneVi
  dinsdag 20 december 2005 @ 19:39:54 #268
22944 Breetai
....Relax....
pi_33253569
Om de Osdorp Posse maar te parafraseren
Het verschil tussen een bitch en een hoer?
Een hoer is oprecht en een bitch ligt op de loer
en een slet doet het voor de pret.
"I’ll renounce cynicism when it ceases having predictive powers" -- @devbisme
  woensdag 21 december 2005 @ 02:58:02 #269
137056 RealLex
De enigste echte!
pi_33265546
quote:
Op dinsdag 20 december 2005 19:39 schreef Breetai het volgende:
Om de Osdorp Posse maar te parafraseren
Het verschil tussen een bitch en een hoer?
Een hoer is oprecht en een bitch ligt op de loer
en een slet doet het voor de pret.
Nou, daar zijn we uit dan. Dankje Osdorp Posse.
Ik ben Lex 65 van Room65. Ik ben geboren in 1980 in de stad Heerlen langs het beton van de N281. En ik ben een afdraaier.
pi_33265654
met sletjes more fun...als we ze toch niet hadden
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')