dat is jammer van je pakquote:Op maandag 28 november 2005 10:33 schreef stinkie het volgende:
Vandaag weer op de motor geweest
Helaas zaten nieuwe pak en helm in de winkel beter, de wind komt bij mijn pijpen omhoog en mijn kraag is lager dan mijn vorige jack
En de soes bevalt niet meer. Zat vorige week de choke kabel vast, nu bleef gaskabel hangen. Sta je daar met 7000 toeren voor het stoplicht
quote:Op maandag 28 november 2005 10:41 schreef Phatzak het volgende:
Ik ben geschokt, ik ben verdwaasd, ik ben gedesoriėnteerd.Ik snap er nix meer van
Een paar dagen geleden kreeg ik zo een mooie CJIB enveloppe binnen, een enveloppe waar je na een tijdje eigenlijk aan went en ondertussen altijd al wat geld voor reserveer aan het begin van de maand.Mijn hartje ging toch wel sneller kloppen terwijl ik de enveloppe in mijn hand had omdat ik wel erg veel tekst zag doorschijnen door het enveloppe papier en het voelde verdacht zwaar en dik aan.
.. en toen kwam de eerste schokmijn vermoedens waren waar en het bleek inderdaad dat ik een strafbaar feit had gepleegd. Welgeteld 145 km/u waar je honderd mag. Hele preek even snel doorgelezen en de 2de pagina met schuldbekentenissen even snel overheen gelezen en vervolgens gauw de boel ver weg te stoppen "daar kijk ik later wel naar wehheehe '( "
Deze ochtend maar toch even de moeite genomen de brief er weer bij te pakken (waarom zijn die dingen zo verdomd opvallend paars gekleurd, zelfs mijn vader herkent ze nu dus goed verstoppen die zooi![]()
) en direct wat pagina's voor zakelijke brieven geopend om bezwaar te kunnen schrijven.
Nog even neem ik de moeite om de brief goed door te lezen en lees ik rechtsboven opeens een kenteken dat vermoedelijk niet de mijne is. |( Ik snel even opgezocht wat mijn kenteken wasen het was inderdaad niet de mijne. B| De RDW site geeft een Suzuki (motor) aan.
Ik stond perplex, een soort van anti-climaxIk stond helemaal bol van de Adrenaline en was er helemaal van overtuigd dat ik de boel daar flink ging naaien en van de boete af zou gaan komen
:9:o:+
Maar hier snap ik werkelijk niets van dus. Hieronder de brief die je krijgt en rechtsboven staat het kenteken welke ik voor de zekerheid maar even weggehaald heb.Wat nu, hoe kan dit nou weer gebeuren? Waarom krijg ik een boete binnen van een andere motor die zeker niet op mijn naam staat. Ik twijfelde eerst of ik die dag naar buiten ben gegaan met de motor, maar ik kan uit gegevens op forums (
) concluderen dat ik die dag helemaal niet heb gereden achteraf dus.
(Afbeelding)
Nou veranderd de hele zaak dus, nou moet ik dus alsnog 1 a 2 jaar wachten voor dat het geheel gaat voorkomen. Alleen hoef ik er nu geen moeite voor te doen? |( Die hele motor is niet van mij dus: vrijspraak
Jullie moeten begrijpen dat ik momenteel helemaal van slag ben (Afbeelding)
Hmm, das wel jamnmer. Vooral met de ijzige wind die je dan door je pijpen/kraagt voelt gaan danquote:Op maandag 28 november 2005 10:33 schreef stinkie het volgende:
Vandaag weer op de motor geweest
Helaas zaten nieuwe pak en helm in de winkel beter, de wind komt bij mijn pijpen omhoog en mijn kraag is lager dan mijn vorige jack
En de soes bevalt niet meer. Zat vorige week de choke kabel vast, nu bleef gaskabel hangen. Sta je daar met 7000 toeren voor het stoplicht
nee, precies goede maat, alleen de pijpen zijn wat kort, kniestukken enzo zitten perfect (beter dan vorige pak zelfs).quote:Op maandag 28 november 2005 10:46 schreef worldpimber het volgende:
[..]
Hmm, das wel jamnmer. Vooral met de ijzige wind die je dan door je pijpen/kraagt voelt gaan dan
Is het gewoon textiel danIk heb zelf ook een textiel jack die een kraag zoals een leren jack heeft maar niet strak om de nek kan geklitteband worden. Maar dat kan je denk ik wel verhelpen met zo een slabbetje
Broek iets te kort gekocht
quote:
quote:Op maandag 28 november 2005 09:29 schreef Fulcrum_X het volgende:
[..]
Gefeliciteerd![]()
Oom hicham en oom pimber have joined the uncle club![]()
quote:Op maandag 28 november 2005 09:37 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
gefeliciteerd![]()
en goeie morgen allemaal
quote:Op maandag 28 november 2005 09:55 schreef richardgie het volgende:
[..]
Gefeliciteerd ome hicham.Een Zondagskind.
![]()
maarre eigenlijk is dt toch heel gunstig voor jou ?quote:Op maandag 28 november 2005 10:42 schreef worldpimber het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
En geen woord over de "Suzuki" aub.![]()
idd, niks over kenteken melden. Gewoon ontkennen dat je daar geweest ben en hen met bewijzen laten komenquote:Op maandag 28 november 2005 10:52 schreef Mercy_symbol het volgende:
[..]
maarre eigenlijk is dt toch heel gunstig voor jou ?![]()
Tip niet in je bezwaarschrift vermelden dat het niet jouw kenteken is
want dat kunnen/mogen ze het nog veranderen
als je voor de rechter zegt dat jij dat nooit geweest kan zijn en je laat jouw kenteken zien dan krijg je meteen vrijspraak
![]()
![]()
Maar dat zou ik sowieso al doen, maar nu met dat andere kenteken moet ik de boel dus alsnog voor laten komen en waarschijnlijk makkelijk vrijspraak krijgen. Ik was toen zeker niet gaan motorrijden ook nog (ik dacht eerst nog wel) maar dat is dus die dag met de meet van Martie, Hichamquote:Op maandag 28 november 2005 10:57 schreef stinkie het volgende:
idd, niks over kenteken melden. Gewoon ontkennen dat je daar geweest ben en hen met bewijzen laten komen
richardgie heeft trouwens even in z'n agenda zitten kijken wat ie had moeten doen en niet gedaan heeft,en daar zag ie dat ie 8 Mei(2006)naar neerlands enige motorrock band gaat.Normaal.quote:Op zondag 27 november 2005 21:50 schreef FemaleRebbel het volgende:
[..]
ARENA![]()
ging jij niet naar de HMH voor Rowen Heze?
HMH is iets intiemer dan de Arena![]()
en laat ze eventueel bewijsmateriaal overleggen, meestal doen ze dat niet of word het vergeten en dan sta je helemaal sterkquote:Op maandag 28 november 2005 11:00 schreef worldpimber het volgende:
[..]
Maar dat zou ik sowieso al doen, maar nu met dat andere kenteken moet ik de boel dus alsnog voor laten komen en waarschijnlijk makkelijk vrijspraak krijgen. Ik was toen zeker niet gaan motorrijden ook nog (ik dacht eerst nog wel) maar dat is dus die dag met de meet van Martie, Hichamen Rebbel. Raus met bolle ogen thuis en ik thuis zaken regelen
Alleen die dag postte ik ook niet, dus ook geen alibi![]()
Probeer je iedereen te foppen?quote:Op maandag 28 november 2005 10:42 schreef worldpimber het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
En geen woord over de "Suzuki" aub.![]()
En Hicham dan.. met zijn Suzuki woont ie op hetzelfde adresquote:Op maandag 28 november 2005 11:48 schreef worldpimber het volgende:
[..]
Nee, maar jij moet wel gauw je muil gaan houwe voor ik Makster op je afstuur.![]()
![]()
![]()
daar moest ik idd ook aan denken.... neem aan dat je (pimber) dat wel even gecontroleerd had toen je suzuki (geweldig merk hequote:Op maandag 28 november 2005 11:51 schreef Fulcrum_X het volgende:
[..]
En Hicham dan.. met zijn Suzuki woont ie op hetzelfde adres![]()
Feliquote:Op maandag 28 november 2005 08:20 schreef hicham het volgende:
Nog even het vervolg van deze reply gisteravond
Mijn zus is gisteravond bevallen van een meisje![]()
[afbeelding]
Normaal zou ik dat hier niet posten,
maar vond het nu toch wel nodig omdat ik al eerder had gepost dat m'n zus op ploffen stond
Hoe was het gesprek?quote:Op maandag 28 november 2005 12:49 schreef Worldbeater het volgende:
Komt binnen en gaat zonder hallo gelijk vertellen..
De KLX is best wel een rappe motor eigenlijk, weer 70 kilometer afgelegd.
Voor de volgende rit dus maar even alle boutjes en moertjes checken.![]()
![]()
Waarom moest alleen die ene grote regenbui van vandaag net op mij en mijn zwarte spijkerbroekje neerkomen.![]()
Heb je zonder beschermende kleding gereden?quote:Op maandag 28 november 2005 12:49 schreef Worldbeater het volgende:
Komt binnen en gaat zonder hallo gelijk vertellen..
De KLX is best wel een rappe motor eigenlijk, weer 70 kilometer afgelegd.
Voor de volgende rit dus maar even alle boutjes en moertjes checken.![]()
![]()
Waarom moest alleen die ene grote regenbui van vandaag net op mij en mijn zwarte spijkerbroekje neerkomen.![]()
Bijzonder goed, open, prettig, lekkere koffie.quote:
Een helm, jas, sjaaltje en handschoenen.quote:Op maandag 28 november 2005 12:51 schreef Fulcrum_X het volgende:
Heb je zonder beschermende kleding gereden? [afbeelding]
Hij had een condoompje in z'n portemeneequote:Op maandag 28 november 2005 12:51 schreef Fulcrum_X het volgende:
[..]
Heb je zonder beschermende kleding gereden? [afbeelding]
Nee, die heb ik nooit bij me.quote:Op maandag 28 november 2005 12:54 schreef R2-D2 het volgende:
Hij had een condoompje in z'n portemenee![]()
![]()
quote:Op maandag 28 november 2005 13:03 schreef Worldbeater het volgende:
Affijn.....
Ik ben om negen uur vertrokken volgens het schema van vrijdag.![]()
Al reeds om tien voor half tien was ik bij de afspraak.
Even een rondje om het gebouw heen gelopen, wat is dat groot zeg, maakte wel indruk.
Dit maakte impact omdat het bedrijf een grote concurrent van mijn oude werkgever is.![]()
Om kwart voor tien ging ik naar binnen, na de motor nog even op een betere plek voor de deur gezet te hebben.Dat was wel een cool ritje, parkeergarage op hoog dak, en die ging lekker schuin omhoog.![]()
Binnen een warm welkom, het bedrijf maakte een relaxte sfeer.
Na de ontvangst met koffie en wat koetjes en kalfjes begonnen we met het gesprek..
.. hij had mijn CV grondig bestudeerd, of alleen de laatste werkgever gezien.![]()
De sollicitatiebrief had hij amper gelezen, en het bleek dat ik voor de verkeerde functie uitgenodigt was.
![]()
Dus het gesprek was eigenlijk al direct ten einde, hij ging nog wel even informeren bij de andere afdeling, maar die hadden net vorige week iemand aangenomen.![]()
Bedankt voor de koffie.![]()
Achteraf wel jammer dat ik die roze koek na de koetjes en kallfjes geweigerd had.
Van harte gefeliciteerdquote:Op maandag 28 november 2005 08:20 schreef hicham het volgende:
[..]
Mijn zus is gisteravond bevallen van een meisje![]()
que ?quote:Op maandag 28 november 2005 12:51 schreef Worldbeater het volgende:
De beide ooms Youssef en Hicham gefeliciteerd met de nieuwe mijlpaal.
![]()
![]()
En Martie en Anita ook nog even met terugwerkende kracht.
![]()
![]()
quote:Op maandag 28 november 2005 13:05 schreef R2-D2 het volgende:
![]()
Weg was je eerste verpletterende indruk![]()
quote:Op maandag 28 november 2005 11:51 schreef Fulcrum_X het volgende:
[..]
En Hicham dan.. met zijn Suzuki woont ie op hetzelfde adres![]()
Jullie praten teveel, en denken te weinigquote:Op maandag 28 november 2005 12:08 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
daar moest ik idd ook aan denken.... neem aan dat je (pimber) dat wel even gecontroleerd had toen je suzuki (geweldig merk he) zag staan...
Ik weet wel al hoe ze heet, maar de rest weet ik nog nietquote:Op maandag 28 november 2005 12:31 schreef R2-D2 het volgende:
[..]
Feli![]()
![]()
Hoe heet ze, hoe groot, hoe zwaar. Hoe is het met de moeder![]()
Heb jij weerquote:
Klein mannetje, grote wensen, maar nu was het inderdaad voor 1 euro 60 het mooiste cadeau van het jaar.quote:Op maandag 28 november 2005 07:17 schreef worldpimber het volgende:
Nick denkt: "Oh, wat een geweldige sticker, wat heb ik toch een geweldige pappa"
Pepijn denkt: "Zo, die heb ik makkelijk blij gekregen voor < 10 euro"
Hij las het direct uit mijn brief.quote:Op maandag 28 november 2005 13:16 schreef hicham het volgende:
Heb jij weerJe trekt dit soort dingen aan volgens mij
It slipped my mind.quote:Op maandag 28 november 2005 08:20 schreef hicham het volgende:
Was je niet bang dat een Heracles fan hem in elkaar zou slaan met die sticker in z'n handen?
Oh nee, met zo een brede pa in de buurt durft niemand wat te doen natuurlijk
quote:Op maandag 28 november 2005 13:03 schreef Worldbeater het volgende:
Affijn.....
Ik ben om negen uur vertrokken volgens het schema van vrijdag.![]()
Al reeds om tien voor half tien was ik bij de afspraak.
Even een rondje om het gebouw heen gelopen, wat is dat groot zeg, maakte wel indruk.
Dit maakte impact omdat het bedrijf een grote concurrent van mijn oude werkgever is.![]()
KNIP
Achteraf wel jammer dat ik die roze koek na de koetjes en kallfjes geweigerd had.
quote:Op maandag 28 november 2005 13:34 schreef Worldbeater het volgende:
Normaal lees ik bij, en ga dan posten .. nu Richardgie style.![]()
[..]
It slipped my mind.![]()
Blablavoetbalverhaal![]()
Mooi "drift"spoortje in huis.![]()
[afbeelding]
Martie .. daar kan wat af.quote:Op maandag 28 november 2005 13:16 schreef stones het volgende:
ik heb een gpz 600r ninja staan voor 1000,= 100% goed en mooi
Da's sneller dan ik had verwachtquote:Op maandag 28 november 2005 14:16 schreef Worldbeater het volgende:
Ik kan een ZX6R achterbrug kopen voor 100 euro.![]()
[afbeelding]
Maar eigenlijk is er niks aan als je het vergelijkt met de Hondaachterbrug van de 600RR.
![]()
[afbeelding]
Alleen die shock zal wel niet uitkomen.![]()
Eerst maar eens meten hoe weinig ruimte ik heb.![]()
![]()
Wat moet je ermeequote:Op maandag 28 november 2005 14:16 schreef Worldbeater het volgende:
Ik kan een ZX6R achterbrug kopen voor 100 euro.![]()
[afbeelding]
Maar eigenlijk is er niks aan als je het vergelijkt met de Hondaachterbrug van de 600RR.
![]()
[afbeelding]
Alleen die shock zal wel niet uitkomen.![]()
Eerst maar eens meten hoe weinig ruimte ik heb.![]()
![]()
Vast wel, anders pak je je zwaard tochquote:Op maandag 28 november 2005 14:24 schreef stinkie het volgende:
bod van 300 euro voor de Alp, vanavond ff bellen en details bespreken, kijken of we er uitkomen
Wat een mensquote:Here, at the Maasvlakte, I started practising wheelies on Mr Bean. Before I dare to do wheelies on the RoadRunner and the Mantra, I want to be able to do perfect wheelies on the XT.
Sometimes they succeed very well. The trick is to start rolling (in 1st), and then to open the throttle. The front comes up...
Always keep your right foot on the brake. If you go too high, apply the brake. *Never* let go of the throttle, or apply the front brake!. Instead, you should give some more throttle just before hitting the ground, to get a smooth landing.
Neejoh, das Mamsiequote:Op maandag 28 november 2005 14:49 schreef Mercy_symbol het volgende:
[..]
hey jij staat ook op die site![]()
[afbeelding]
Schadefiets opkopen en opknappen, kan heel wat knaken schelen.quote:Op maandag 28 november 2005 15:55 schreef stinkie het volgende:
waarom zijn er nou geen leuke voordelige Alpjes oid te vinden![]()
Porno.quote:
- Sometimes a cigar is just a cigarquote:Op maandag 28 november 2005 15:14 schreef Mercy_symbol het volgende:
[..]
die XT van jou is ook maar een hoer he
Is dat de standaardhouding van een BMWquote:Op maandag 28 november 2005 15:55 schreef Worldbeater het volgende:
[..]
Trial and error.
[afbeelding]
[afbeelding]
Site bookmarkedom later rustig door te lezen.
![]()
ik heb 2 schadefietsen. Ik wil gewoon rustig rond kunnen tuffen zonder gezeikquote:Op maandag 28 november 2005 15:56 schreef Worldbeater het volgende:
[..]
Schadefiets opkopen en opknappen, kan heel wat knaken schelen.![]()
'kheb nog een rebeltjequote:Op maandag 28 november 2005 16:16 schreef stinkie het volgende:
[..]
ik heb 2 schadefietsen. Ik wil gewoon rustig rond kunnen tuffen zonder gezeik
wat moet ik met een kinderfietsquote:
Pimpen en stoer kijkenquote:
Leuke site jaquote:Op maandag 28 november 2005 15:55 schreef Worldbeater het volgende:
[..]
Trial and error.
[afbeelding]
[afbeelding]
Site bookmarkedom later rustig door te lezen.
![]()
quote:Op zondag 27 november 2005 22:38 schreef Worldbeater het volgende:
[..]
Vanaf het Feyenoord stadion tot thuis droeg hij de hele tijd die sticker bij hem.
Dus in de tram, metro en buis.![]()
Hij gaf de sticker ook een paar zoenen, bij aankoop en tussendoor een keer.![]()
En als hij hem liet vallen pakte hij hem snel van de grond en blies hem voorzichtig schoon.![]()
Met bijbehorende serieuze blik..
Hoera een meisjequote:Op maandag 28 november 2005 08:20 schreef hicham het volgende:
[..]
Was je niet bang dat een Heracles fan hem in elkaar zou slaan met die sticker in z'n handen?
Oh nee, met zo een brede pa in de buurt durft niemand wat te doen natuurlijk
[..]
Nog even het vervolg van deze reply gisteravond
Mijn zus is gisteravond bevallen van een meisje![]()
[afbeelding]
Normaal zou ik dat hier niet posten,
maar vond het nu toch wel nodig omdat ik al eerder had gepost dat m'n zus op ploffen stond
quote:Op maandag 28 november 2005 10:52 schreef Mercy_symbol het volgende:
[..]
maarre eigenlijk is dt toch heel gunstig voor jou ?![]()
Tip niet in je bezwaarschrift vermelden dat het niet jouw kenteken is
want dat kunnen/mogen ze het nog veranderen
als je voor de rechter zegt dat jij dat nooit geweest kan zijn en je laat jouw kenteken zien dan krijg je meteen vrijspraak
![]()
![]()
quote:
quote:Op maandag 28 november 2005 19:12 schreef Rausdouwer het volgende:
[..]
Hoera een meisje![]()
![]()
Gefeliciteerd ome Hicham en ome Youssef.
![]()
[afbeelding]
Moet je voor de foto per se een verhaal eromheen lullen dan?quote:Op maandag 28 november 2005 19:17 schreef Rausdouwer het volgende:
[..]
Ik heb gisteren ook een uitgebreid bezwaarschrift geschreven. Kijken of ze geloven dat mijn leven me zo dierbaar is.![]()
Klassequote:Op maandag 28 november 2005 18:05 schreef hicham het volgende:
dus heb ik gauw m'n achterrem ingedrukt in de hoop dat ie niet doorhad dat m'n achterlicht kapot was
Gelukkig hebben ze het niet ontdekt dus ik mocht na de controle weer vrolijk verder rijden
Vette compilatiequote:Op maandag 28 november 2005 19:14 schreef hicham het volgende:
Mooie beelden in dit filmpje
http://media.putfile.com/TT2005retro
Isle of Men, van toen tot nuEcht kicken
Lijkt me ook wel vet om een keer te doen maar heeft wel een veel groter risico natuurlijk om daar te racen. Geen uitloop vlakken, niks
WTFquote:Op maandag 28 november 2005 19:14 schreef hicham het volgende:
Mooie beelden in dit filmpje
http://media.putfile.com/TT2005retro
Shit ik had het achteraf gezien misschien anders aan moeten pakken en schadevergoeding moeten vragen voor het maken van een foto van mij zonder mijn uitdrukkelijke toestemming, maar waarschijnljik hebben ze daar toch wel een weerwoord op. Als ik verder alleen voor die foto zou gaan, dan zou het wel een hele makkelijke brief worden: 'meneer, ik wil een afdruk van die schitterende foto van mijzelf met mijn CBRquote:Op maandag 28 november 2005 19:25 schreef hicham het volgende:
[..]
[afbeelding]
[..]
Moet je voor de foto per se een verhaal eromheen lullen dan?![]()
Want daar doe je het toch voor?
quote:Op maandag 28 november 2005 19:36 schreef Rausdouwer het volgende:
[..]
Shit ik had het achteraf gezien misschien anders aan moeten pakken en schadevergoeding moeten vragen voor het maken van een foto van mij zonder mijn uitdrukkelijke toestemming, maar waarschijnljik hebben ze daar toch wel een weerwoord op. Als ik verder alleen voor die foto zou gaan, dan zou het wel een hele makkelijke brief worden: 'meneer, ik wil een afdruk van die schitterende foto van mijzelf met mijn CBRin formaat 30 x 22'.
Ik hoop eigenlijk ook op vrije toelating tot de CJIB-club. Dat heb ik met een goede onderbouwing gemotiveerd en ik hoop dat ik uitverkoren wordt tot een gratis lidmaatschap voor 2006.![]()
45 cm is volgens mij naar huidige maatstaven niet zo groot volgens mij.Zie al regelmatig advertenties met 52 tot 54 cm.Ik was bij de geboorte trouwens ook maar 48 cm.quote:Op maandag 28 november 2005 18:05 schreef hicham het volgende:
Ben thuis![]()
Voor R2-D2, baby is 45 cm lang en 2700 gram![]()
Verder vandaag ook mijn primeur gemaakt op de rollenbank met de brommer
Geen probleem verder. Mijn brommer zal eerder te weinig dan te veel vermogen hebbenMaar laat nou net mijn achterlicht vanochtend kapot zijn gegaan. Ik was verdikkie nog wel onderweg naar een brommerzaak om een nieuwe achterlampje te kopen, ik wist al dat er een rollenbank controle was omdat ik ze had gezien. Dus ik lette goed op of er niet een motormuis ergens reed, en toen spotte er eentje mij dus heb ik gauw m'n achterrem ingedrukt in de hoop dat ie niet doorhad dat m'n achterlicht kapot was
Gelukkig hebben ze het niet ontdekt dus ik mocht na de controle weer vrolijk verder rijden
Maar hij is wel mooi.quote:Op maandag 28 november 2005 17:49 schreef Worldbeater het volgende:
Hey, beetje stil hier.![]()
Ik heb even op bed gelegen, volgens mij heb ik een blessure opgelopen in mijn onderrug met sporten.
Ik meld me maar ziek voor de rest van de week.![]()
Ow, shit dat kan niet..
Maar eerst belde mijn moeder..
.. en direct daarna ging de buurman een blok hout doorzagen..![]()
Ik weet tenminste zeker dat ik het niet was.![]()
En nu is het te laat om een uiltje te knappen, anders ga ik vanavond weer te laat naar bed.
Dan moeten jullie mij weer missen voor 11:00 morgen.![]()
Affijn, deze nutteloze post maar even aanvullen met de Moto Guzzi MG-01S.
Ook geschikt als wallpaper.![]()
[afbeelding]![]()
![]()
Ik was zelf ook 45 cmquote:Op maandag 28 november 2005 19:40 schreef richardgie het volgende:
[..]
45 cm is volgens mij naar huidige maatstaven niet zo groot volgens mij.Zie al regelmatig advertenties met 52 tot 54 cm.Ik was bij de geboorte trouwens ook maar 48 cm.![]()
Ik denk het niet, maar het is een mooie poging. En ik hoop dan in ieder geval als beloning toch die foto nog te krijgen. Ik wil wel eens zien hoe ik voorbij die brigade ben gescheurd.quote:Op maandag 28 november 2005 19:38 schreef worldpimber het volgende:
[..]![]()
![]()
Je denkt toch niet dat je van je boete afkomt he?![]()
jij bent ook nooit groot gewordenquote:Op maandag 28 november 2005 19:56 schreef hicham het volgende:
[..]
Ik was zelf ook 45 cm![]()
En verder hebben we een relatief kleine familie (qua lengte dus) volgens mij![]()
Ik heb hier ook nog een stapeltje brieven liggen waar ik de foto's van wil hebbenquote:Op maandag 28 november 2005 19:57 schreef Rausdouwer het volgende:
Ik denk het niet, maar het is een mooie poging. En ik hoop dan in ieder geval als beloning toch die foto nog te krijgen. Ik wil wel eens zien hoe ik voorbij die brigade ben gescheurd.![]()
Nou,dat is toch ook allemaal goed gekomen.Volgens mij ben jij ongeveer net zo groot als ik.quote:Op maandag 28 november 2005 19:56 schreef hicham het volgende:
[..]
Ik was zelf ook 45 cm![]()
En verder hebben we een relatief kleine familie (qua lengte dus) volgens mij![]()
Hahahaha dacht precies het zelfdequote:Op maandag 28 november 2005 19:58 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
jij bent ook nooit groot geworden![]()
kon het ff niet laten![]()
ohja, ik ben er ook weer![]()
quote:Op maandag 28 november 2005 16:13 schreef R2-D2 het volgende:
[..]
Is dat de standaardhouding van een BMWPlat[afbeelding]
Dat zegt ie toch ook.quote:Op maandag 28 november 2005 19:58 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
jij bent ook nooit groot geworden![]()
kon het ff niet laten![]()
ohja, ik ben er ook weer![]()
quote:Op maandag 28 november 2005 19:39 schreef Fulcrum_X het volgende:
Welk muzieknummertje hebben ze eigenlijk onder dat hedendaagse stuk geplakt? Gaaf![]()
Ongeveer jaquote:Op maandag 28 november 2005 20:01 schreef richardgie het volgende:
[..]
Nou,dat is toch ook allemaal goed gekomen.Volgens mij ben jij ongeveer net zo groot als ik.
quote:Op maandag 28 november 2005 19:58 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
jij bent ook nooit groot geworden![]()
kon het ff niet laten![]()
ohja, ik ben er ook weer![]()
1 woord voor jullie, het begint met de B en het eindigt op Andenstapelquote:Op maandag 28 november 2005 20:02 schreef Makster het volgende:
[..]
Hahahaha dacht precies het zelfde
MAar ik moet ook mijn muil houden met 175 cm![]()
Avond
Jij met je smiliesquote:
quote:
Daar gedraag je je naarquote:Op maandag 28 november 2005 20:13 schreef Makster het volgende:
[..]
![]()
![]()
Hoe weet jij dat ik een Ameubeben
Ik wil best alles wat ik weet over voetbal komen vertellen hoor.quote:Op maandag 28 november 2005 12:50 schreef R2-D2 het volgende:
[..]
Hoe was het gesprek?![]()
Goed joh dat voetbalverhaal van jou en Nick.
Ik zat vanmorgen nog te denken: hoe moet dat nou met mijn mannetje. Met mams mee naar een voetbalwedstrijd is natuurlijk niet stoer en elke keer vertellen over een kattententoonstelling gaat ook vervelen![]()
Puur gitaar babyquote:Op maandag 28 november 2005 20:13 schreef worldpimber het volgende:
Ben geen muzieksletje dus zou het niet weten. Luister naar wat woorden die worden gezongen (of wordt er niet in gezongen, weet het al niet mer) en tyf die in Google.
quote:
quote:Op maandag 28 november 2005 20:14 schreef hicham het volgende:
[..]
Hej, daar stond net een ander plaatje![]()
en ik ben echt benieuwd wat voor antwoord er op deze brief word gegevenquote:Op maandag 28 november 2005 19:17 schreef Rausdouwer het volgende:
[..]
goed idee, lekker makkelijk en zo dan waarschijnlijk ook beide geen last meer van deze overtreding.
![]()
Ik heb gisteren ook een uitgebreid bezwaarschrift geschreven. Kijken of ze geloven dat mijn leven me zo dierbaar is.![]()
enterslet Toch niet hulp gebruikt van die standaard briefjes van inet het? Lijkt me niet, maar voor de zekerheid even vragen, daar treden ze nu toch ook tegen op?quote:Op maandag 28 november 2005 20:25 schreef Mercy_symbol het volgende:
en ik ben echt benieuwd wat voor antwoord er op deze brief word gegeven
ik vond hem echt heel goed opgezetze heeft zelfs wetsartikelen opgenoemd
![]()
alsof koosje en zijn vriendjes dat niet zouden weten![]()
supersub> disclaimer![]()
ik betwijfel of hij het wel zou weten![]()
Wat gaat ie meenemen naar de meetquote:Op maandag 28 november 2005 20:18 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
@ Gringo: neem maar mee ja![]()
erg druk op werk dus vergeet gewoon te antwoorden
edit: ben nog bezig met een ander maar dan weet ik iig of het een optie is
Lijkt op een gitaarvirtuoos zoals Joe Stump, Vai, Satriani,quote:Op maandag 28 november 2005 19:39 schreef Fulcrum_X het volgende:
Welk muzieknummertje hebben ze eigenlijk onder dat hedendaagse stuk geplakt? Gaaf![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |