FOK!forum / Voetbal / Het grote Feyenoord-topic #117: Krupul!
Erasmuschwoensdag 16 november 2005 @ 11:19



Nog wat nieuws over de FSP:
quote:
15-11-2005: Aantal nieuwtjes bij eerste bijeenkomst Fsp
[Bron: FR-Fans.nl]


Vanavond ging officieel het Feyenoord Supporters Platform van start. De eerste open bijeenkomst mag wel een succesje genoemd worden. De supporters, die aanwezig waren, zijn enthousiast over de nieuwe opzet van de overleg structuur tussen club en haar aanhang.

Eerst trapte Ton Strooband de avond af en gaf een korte inleiding hoe de organisatie van het Fsp in elkaar steekt. Ton gaf daarbij aan dat er nog gewijzigd kan worden in de opzet, dat dit voorlopig een basis is waar op verder gebouwd kan worden. Als er ideeën zijn hoe het Platform te verbeteren kun je altijd een e-mail sturen naar fsp@feyenoord.nl.

Technische zaken
Het eerste onderwerp dat op de agenda stond was de adviesgroep Technische Zaken. Daarin werd een korte uitleg gegeven over de rol van Wim Jansen. De ras Feyenoorder is dit seizoen betrokken bij Feyenoord als adviseur. Hij mag gevraagd en ongevraagd zijn mening geven over alles wat met technische zaken te maken heeft. Vervolgens werd de voorzitster bestookt met een aantal vragen; het verzoek van de adviesgroepen is om voortaan een e-mail te sturen met de betreffende vragen, zodat deze in de adviesgroep besproken kan worden.

Op FR-Fans.nl willen we ook aandacht gaan besteden aan het FSP en er zal zeer binnenkort een apart gedeelte komen met e-mail mogelijkheden voor de betreffende werkgroepen.

Adviesgroep (sfeer) activiteiten
De adviesgroep (sfeer) activiteiten houdt zich bezig met de sfeer rond de wedstrijden. Er wordt nagedacht over activiteiten voor, tijdens, tussen en na de wedstrijden. Vooral de muziek is een hot-item in deze adviesgroep.

Marketing en Communicatie
Bij de adviesgroep Marketing en Communicatie zijn de meeste nieuwtjes te noemen. De supporters hebben vanavond mogen stemmen op een naamsverandering van het Feyenoord Supporters Parlement. Om de zwaarte van de naam weg te nemen is gekozen om het FSP voortaan Feyenoord Supporters Platform te noemen. Ook de naam werkgroepen is veranderd in de naam adviesgroepen.

Ook werd er onthult dat Feyenoord momenteel bezig is met een nieuwe website: Feyenoord.nl. De website moet meer toegankelijk zijn voor de supporters en informatie moet gemakkelijk terug te vinden zijn. Bij de volgende bijeenkomst zal er hoogstwaarschijnlijk een preview te zien zijn van de website.

Ook is Feyenoord bezig met een dvd serie op te zetten. Er zullen per jaar ongeveer 6 delen uitkomen met dvd over verschillende onderwerpen. Als je suggesties hebt voor onderwerpen voor dvd's dan zijn ze welkom bij de werkgroep.

Service en Comfort Thuiswedstrijden
Feyenoord is momenteel bezig met een onderzoek of een LED flatscreen mogelijk is in de Kuip. De scoreborden in de Kuip zijn een beetje achter op de mogelijkheden die er tegenwoordig zijn.

Ook is deze adviesgroep bezig met de nieuwe seizoenkaart. Dit jaar is de seizoenkaart 3 jaar oud en zou er volgend seizoen een nieuwe kaart uit moeten komen.

Feyenoord 100 jaar
Deze adviesgroep heeft al veel plannen opgezet voor het eeuwfeest. Het komt er op neer dat het een feest van de supporters wordt en niet een feest van alleen de bobo's. Er komt een Supporters feest, verschillende voetbaltoernooien, tentoonstellingen en de gouden F komt definitief terug in het logo. Ook na 2008 zal de gouden F terug blijven komen in het Feyenoord logo.
Zie niet waar die moet komen hangen...

FEYENOORD
Luniwoensdag 16 november 2005 @ 11:31
quote:
Op woensdag 16 november 2005 11:13 schreef Erasmusch het volgende:

[..]

Dr staat toch ook niks over dat ie tijdens dit seizoen zou verhuizen?
Ik had vanmorgen nog ergens gezelen dat hij tussentijds niet weg gaat, maar ik kan het ergens meer vinden. Het was ook nog vroeg toen ik het las
Dirk-Kuijtwoensdag 16 november 2005 @ 11:32
'Chelsea doet bod op Kuijt'

Dirk Kuijt staat in de belangstelling van Chelsea, zo meldt The Sun. De koploper in het Premiership zou zelfs al een bod van 20 miljoen euro hebben gedaan voor de 25-jarige aanvaller van Feyenoord.

Kuijt wordt gezien als de mogelijke opvolger van Hernan Crespo, die het momenteel niet naar zijn zin heeft bij Chelsea en wellicht al in de winterstop naar een andere club verhuist. Didier Drogba en Dirk Kuijt zullen dan de strijd aangaan voor de spitsenpositie.

Ook Arsenal en de Spurs zouden interesse hebben in de aanvaller. Kuijt liet echter al weten dat hij Feyenoord niet in de winter zal verlaten, mocht hij vertrekken dan gebeurt dat na dit seizoen.


Bayern Munchen geintresseerd in Dirk Kuyt

Bayern München heeft genoeg van het talmen van sterspeler Michael Ballack. De Duitse voetbalkampioen trok maandag een miljoenenbod officieel terug. Aanvoerder Ballack kon voor ongeveer 36 miljoen euro vier jaar bijtekenen bij Bayern, maar hij nam maar geen besluit. Wekenlang duurde het soebatten. Bayern wilde de middenvelder graag behouden, maar Ballack tekende maar niet. Hij wachtte op nog betere aanbiedingen van Europese topclubs. „Vier weken geleden hebben we afgesproken dat Michael uiterlijk vandaag zou beslissen. Dat is niet gebeurd en dus geldt het aanbod niet meer”, zei voorzitter Rummenigge. Het betekent volgens hem niet automatisch dat Ballack weggaat bij Bayern, maar wel dat de kans daarop zeer groot is. „Wij gaan alvast op zoek naar een opvolger.” Bayern kocht Ballack in 2002 voor 6 miljoen euro van Bayer Leverkusen. De 29-jarige speler staat in de belangstelling van Real Madrid, AC Milan, Juventus en Barcelona. Als opvolgers heeft Bayern Dirk Kuyt van Feyenoord op het oog, die overigens ook in de belangstelling staat/stond van Arsenal, Liverpool en Tottenham Hotspurs. Ook staat Gabriel Cisse van Liverpool in de schijnwerpers.
Coencordiawoensdag 16 november 2005 @ 11:32
Ach, dat scherm moeten ze gewoon voor het uitvak neerzetten
Ricky_woensdag 16 november 2005 @ 13:06
Kuijt ruilen tegen Crespo lijkt me wel wat
Cart_manwoensdag 16 november 2005 @ 13:08
TT
Kaapwoensdag 16 november 2005 @ 13:40
Kuijt naar Bayern, yeah right. Volgens mij is Dirk zijn eerste commentaar: Ich wolle mijn opa's fiets zuruck!

Maar lui, wie zien jullie nou als een goede opvolger van Dirk Kuijt? Huntelaar wil liever naar neuzendam dus die hoeft zowiezo niet genoemd te worden.
zjroentjewoensdag 16 november 2005 @ 13:42
quote:
Gabriel Cisse
Weten we meteen hoe serieus dat bericht is.
-Vaduz-woensdag 16 november 2005 @ 14:06
quote:
Op woensdag 16 november 2005 13:42 schreef zjroentje het volgende:

[..]

Weten we meteen hoe serieus dat bericht is.
Gabriel Cisse
#ANONIEMwoensdag 16 november 2005 @ 15:10
20 miljoen voor Kuijt
aldostutawoensdag 16 november 2005 @ 15:37
quote:
Op woensdag 16 november 2005 11:32 schreef Dirk-Kuijt het volgende:


Bayern Munchen geintresseerd in Dirk Kuyt

Bayern München heeft genoeg van het talmen van sterspeler Michael Ballack. De Duitse voetbalkampioen trok maandag een miljoenenbod officieel terug. Aanvoerder Ballack kon voor ongeveer 36 miljoen euro vier jaar bijtekenen bij Bayern, maar hij nam maar geen besluit. Wekenlang duurde het soebatten. Bayern wilde de middenvelder graag behouden, maar Ballack tekende maar niet. Hij wachtte op nog betere aanbiedingen van Europese topclubs. „Vier weken geleden hebben we afgesproken dat Michael uiterlijk vandaag zou beslissen. Dat is niet gebeurd en dus geldt het aanbod niet meer”, zei voorzitter Rummenigge. Het betekent volgens hem niet automatisch dat Ballack weggaat bij Bayern, maar wel dat de kans daarop zeer groot is. „Wij gaan alvast op zoek naar een opvolger.” Bayern kocht Ballack in 2002 voor 6 miljoen euro van Bayer Leverkusen. De 29-jarige speler staat in de belangstelling van Real Madrid, AC Milan, Juventus en Barcelona. Als opvolgers heeft Bayern Dirk Kuyt van Feyenoord op het oog, die overigens ook in de belangstelling staat/stond van Arsenal, Liverpool en Tottenham Hotspurs. Ook staat Gabriel Cisse van Liverpool in de schijnwerpers.
Kuyt als vervanger voor Ballack? Ik dacht dat Ballack middenvelder was.....
aldostutawoensdag 16 november 2005 @ 15:38
quote:
Op woensdag 16 november 2005 15:10 schreef Sloggi het volgende:
20 miljoen voor Kuijt
Inderdaad belachelijk ja.
TC03woensdag 16 november 2005 @ 16:57
Duitsland lijkt me echt niks voor Kuijt.
methodmichwoensdag 16 november 2005 @ 19:36
Nou, met die blonde krullen en dat arbeidsethos....
snabbiwoensdag 16 november 2005 @ 20:02
quote:
Op woensdag 16 november 2005 11:32 schreef Coencordia het volgende:
Ach, dat scherm moeten ze gewoon voor het uitvak neerzetten

Op zich mag het wel van mij. Talpa zendt namelijk toch nooit de momenten uit die ik nog een keer wil zien. Maar goed, zal wel alleen een scorebord blijven.
twiwoensdag 16 november 2005 @ 20:05
quote:
Op woensdag 16 november 2005 19:36 schreef methodmich het volgende:
Nou, met die blonde krullen en dat arbeidsethos....
In '39-'45 hadden ze er een godsvermogen voor betaald inderdaad
Coencordiawoensdag 16 november 2005 @ 20:12
Ik vraag me zelf een beetje af of er in de winter wel spelers gehaald moeten worden....
Hofs en Schreuder komen terug en er zijn wat uitgeleende spelers terug te halen..(zuiverloon ofzo)
Met jeugdspelers zitten we er ook warmpjes bij....ik denk niet dat we echt iemand nodig hebben.
En als ze iemand halen...dan moet het gewoon een vedette zijn.

Is er niet een international die niet aan splen toe komt bij zijn ploeg??
Dirk-Kuijtwoensdag 16 november 2005 @ 20:29
Kromkamp
Luniwoensdag 16 november 2005 @ 21:18
Zuiverloon: Ik wil terug maar niet als back.
[ Feyenoord Supportersvereniging ]


Gianni Zuiverloon wil graag terug naar zijn club Feyenoord maar niet als back, dit geeft hij aan in een geprek met VI.
Ik zie mijn toekomst voorlopig als middenvelder omdat ik nog steeds kracht te kort komt om centraal in de verdediging te spelen.
Ik vindt de backplaats een vervelende plaats en functioneer daar niet goed, aldus Zuiverloon
Als Feyenoord mij terugwil als rechtsback zal ik ze uitleggen dat ze beter Dwigt Tiendalli kunnen halen.
Ik hoop dat ze in mij een goede middenvelder zien of als centrale verdediger voor de toekomst.
Staanplaatswoensdag 16 november 2005 @ 21:51
quote:
Op woensdag 16 november 2005 20:02 schreef snabbi het volgende:

[..]


Op zich mag het wel van mij. Talpa zendt namelijk toch nooit de momenten uit die ik nog een keer wil zien. Maar goed, zal wel alleen een scorebord blijven.
Vind die schermen maar oerlelijk..
Wat moet je er mee?
FrankyMcGwoensdag 16 november 2005 @ 22:34
Lekker dan, Castelen uitgevallen bij Jong Oranje met hanstringblessure!

Overigens wist ik niet dat we Lazovic al verkocht hadden....
quote:
Kroatië-Servië en Montenegro 1-2
Bron: VI.nl

......Servië, dat onder andere geen beroep kon doen op oud-Feyenoorder Lazovic, raakte niet in paniek en kwam een kwartier later op gelijke hoogte.....
Merkiewoensdag 16 november 2005 @ 22:40
Hup Feyenoord.
Erasmuschwoensdag 16 november 2005 @ 22:59
Castelen en Vincken dus geblesseerd. Die Owoeri is ook rechts?
quote:
16-11-2005: Feyenoord zoekt samenwerking in China
[Bron: rijnmond.nl]


Feyenoord onderzoekt of het in de toekomst een samenwerking kan aangaan met de Chinese club Dalian Shide. Henk van Stee, manager jeugdopleidingen bij de Rotterdamse club, verblijft op dit moment in China om oriënterende gesprekken met de club te voeren.

Een delegatie van de Chinese landskampioen was een aantal weken geleden in Nederland en voerde toen ook gesprekken met Sparta over een mogelijk samenwerkingsverband.
Samenwerkingsverband is wat overdreven, maar een talentje uit China lijkt me niet verkeerd.
Cart_manwoensdag 16 november 2005 @ 23:01
quote:
Op woensdag 16 november 2005 20:29 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Kromkamp
Realiteitszin is jou vreemd, volgens mij?
rubbereendwoensdag 16 november 2005 @ 23:59
de strijd om Kuijt begint al vroeg
Lunidonderdag 17 november 2005 @ 14:26
Mijn neefje heeft gisteren, na 4 proeftrainingen zijn 1e oefenwedstrijd gespeeld bij de F 'jes van Feyenoord. Ik stond rechtback, normaal rechtsbuiten, en hij deed het helemaal niet verkeerd. Over 2 weken moet hij nog een wedstrijd spelen.
yvette1982donderdag 17 november 2005 @ 18:37
laten we hopen dat feyenoord niet tiendallig gaat kopen. Op zich is bijna iedereen een versterking t.o.v. prustlund, maar gisteren zag ik 10 minuten van jong oranje en het viel me op dat tiendallig niet eens aan de goede kant stond te dekken. En daardoor maakte hij een overtreding waarop een strafschop had gegeven moeten worden.
En zuiverloon is ook een raar ventje, die gast moet op zijn knietjes god danken als hij in feyenoord 1 mag spelen. En op welke positie dat hoort niemand wat uit te maken.
methodmichdonderdag 17 november 2005 @ 19:43
quote:
Op donderdag 17 november 2005 14:26 schreef Luni het volgende:
Mijn neefje heeft gisteren, na 4 proeftrainingen zijn 1e oefenwedstrijd gespeeld bij de F 'jes van Feyenoord. Ik stond rechtback, normaal rechtsbuiten, en hij deed het helemaal niet verkeerd. Over 2 weken moet hij nog een wedstrijd spelen.
Rechtsback... Zo het eerste in dan!

Hopen dat hij mag komen, Luni.
jpzegthallodonderdag 17 november 2005 @ 19:49
quote:
Op donderdag 17 november 2005 14:26 schreef Luni het volgende:
Mijn neefje heeft gisteren, na 4 proeftrainingen zijn 1e oefenwedstrijd gespeeld bij de F 'jes van Feyenoord. Ik stond rechtback, normaal rechtsbuiten, en hij deed het helemaal niet verkeerd. Over 2 weken moet hij nog een wedstrijd spelen.
Op welke positie speelde je neefje als jij rechsback stond?
-Vaduz-donderdag 17 november 2005 @ 19:57
Ik snapte het eerst ook al niet. Wel leuk Luni.
Cart_mandonderdag 17 november 2005 @ 20:36
quote:
Op donderdag 17 november 2005 18:37 schreef yvette1982 het volgende:
laten we hopen dat feyenoord niet tiendallig gaat kopen. Op zich is bijna iedereen een versterking t.o.v. prustlund, maar gisteren zag ik 10 minuten van jong oranje en het viel me op dat tiendallig niet eens aan de goede kant stond te dekken. En daardoor maakte hij een overtreding waarop een strafschop had gegeven moeten worden.
En zuiverloon is ook een raar ventje, die gast moet op zijn knietjes god danken als hij in feyenoord 1 mag spelen. En op welke positie dat hoort niemand wat uit te maken.
En jij noemt jezelf Feijenoordsupporter.
jpzegthallodonderdag 17 november 2005 @ 20:45
quote:
Op donderdag 17 november 2005 20:36 schreef Cart_man het volgende:

[..]

En jij noemt jezelf Feijenoordsupporter.
Er was toch al heea duidelijk?
Erasmuschdonderdag 17 november 2005 @ 21:53
quote:
Drie hoogleraren over Stadion Feijenoord

De Kuip moet drijven, werd vorige week op een conferentie gezegd. Architect Winy Maas van MVRDV kreeg hiervoor de handen op elkaar en daarmee is de discussie over sloop of renovatie van Stadion Feijenoord nieuw leven ingeblazen.

De drie hoogleraren sport geven nu ook hun mening. Ondanks dat dit academische binnentrio waarschuwt voor een 'drama a la Amsterdam Arena' is het niet eensgezind.

Een maand geleden werd een protestsite gelanceerd tegen een nieuwe Kuip. Opvallend was dat veel niet-Feyenoord-supporters hier lieten weten niets te zien in een verbouwing in Rotterdam-Zuid. Om het debat ook aan te zetten in universitaire kring vroeg ik de mening van de drie Nederlandse hoogleraren sport: sporteconoom Ruud Koning van de Rijksuniversiteit Groningen, sporthistoricus Theo Stevens van de Vrije Universiteit en sportsocioloog Maarten van Bottenburg van de Universiteit Utrecht.

Het academische binnentrio verbaast zich in eerste instantie over het tijdstip van deze discussie, zo kort na de vorige verbouwing van 1994. Van Bottenburg: 'Hoe noodzakelijk is dit? Is dat niet wat snel na de 120 miljoen euro kostende renovatie van begin jaren negentig?' Maar er bestaat zeker geen overeenstemming over een eventuele nieuwe verbouwing of zelfs vervanging van het stadion, alhoewel het trio wel waarschuwt voor overmoed, die ingaat tegen een goede voetbalsfeer.

Er moet in ieder geval goed worden nagedacht voordat er grootschalige plannen worden losgelaten op een eventuele nieuwe Kuip. Van Bottenburg: 'De waarde van De Kuip vind ik gelegen in het feit dat het verreweg de mooiste voetbalsfeer kent van alle stadions in Nederland. Mede daardoor draagt het stadion een deel van de Nederlandse voetbalgeschiedenis in zich en daarmee een deel van onze collectieve identiteit. Waar het Olympisch Stadion het nationale symbool is van de Nederlandse Olympische aspiraties en geschiedenis, kan De Kuip mijns inziens worden gezien als het nationale symbool van de Nederlandse voetbalcultuur. Daarnaast is het architectonisch een prachtig voorbeeld van de Nieuwe Zakelijkheid uit de jaren twintig en dertig van de vorige eeuw.'

Dat vindt Koning ook: 'Daarom zou ik het gewoon laten zoals het is. Ik zou me wel kunnen voorstellen dat het ooit noodzakelijk zal zijn de huidige Kuip te vervangen door iets van gelijke grootte, als de omvang van de bezoekersaantallen van Feyenoord daartoe aanleiding geeft.'

Stevens ziet het hoe dan ook niet zitten als er iemand zich meldt met nieuwe bouwtekeningen: 'Ik teken van tevoren protest aan. Sport is toch vooral emotie en ik wil ons land niet het lot laten ondergaan van Amsterdam. Sport is ook van de supporters en identificatie met heldendom dient volgens mij in een vertrouwde, herkenbare en gewijde omgeving plaats te vinden.'

WK Voetbal of Olympische Spelen

De discussie richt zich echter ook op het binnenhalen van grote toernooien, zoals de Olympische Spelen of het WK Voetbal. Tenminste, er wordt in ieder geval over nagedacht en vergaderd. Voorstanders van een nieuwe Kuip wijzen hier graag op.

Van Bottenburg kan hierin meegaan: 'Althans, als de huidige Kuip ongeschikt is voor een toekomstig WK Voetbal of Olympische Spelen. Wij zijn een vooraanstaande voetbalnatie en willen een vooraanstaande sportnotie zijn. Dan hoort daarbij dat je grote toernooien wil organiseren in de belangrijkste sporten.'

Koning is het hier niet mee eens: 'Ik geloof er niets van dat een affiche met alleen Rotterdam de Olympische Spelen ooit zal binnenhalen. Als dat al zou gebeuren, kan dat alleen op naam van Amsterdam. Een groot stadion in Rotterdam heeft dan geen enkele meerwaarde. Merk verder op dat het Olympisch Stadion in Amsterdam is verbouwd en kleiner is gemaakt, omdat er in Nederland geen behoefte is aan zo'n groot multifunctioneel stadion! De komende decennia vergrijst Nederland hand over hand, en het is mij al helemaal onduidelijk waarom dat zou leiden tot een behoefte aan zo'n groot stadion. Voor voetbaldoeleinden zie ik weinig redenen om veel aan het stadion te veranderen.'

Stevens: 'Natuurlijk moet er ruimte zijn voor aanpassing aan een veranderende vraag. Maar in beperkte mate. Overigens ben ik van mening dat Rotterdam zijn eigen koers moet varen en zich niet moet laten opjuinen door het Amsterdamse voorbeeld.'

Conservatieve voetbalwereld

Veel Feyenoord-supporters, en opvallend veel andere voetballiefhebbers, willen absoluut niets weten van wat voor verandering dan ook. Dit conservatisme kan volgens Van Bottenburg ook een probleem worden als er echt iets zou moeten gebeuren: 'Je zou kunnen zeggen dat het ontstaan van De Kuip juist te danken is aan een vooruitziende blik, durf, lef, ondernemersgeest, enzovoort. Het anno 2005 per definitie onbespreekbaar maken van nieuwbouw op grond van de historische en culturele waarde van De Kuip gaat in tegen de geest die juist ten grondslag heeft gelegen aan de totstandkoming van dit stadion.

'Tegelijkertijd zijn we gewaarschuwd door de voorbeelden van nieuwe arena's, die mooi ogen en voldoen in de behoefte van sponsors, maar geen echte voetbalsfeer blijken te kennen. In de Amsterdamse Arena hoor je altijd heel sterk jezelf en een klein groepje om je heen. In De Kuip gaat je eigen geluid op in het geheel en hoor je het hele stadion, waardoor het er echt kan kolken. Wat er ook wordt besloten ten aanzien van verbouwing of nieuwbouw, het behoud van die unieke voetbalsfeer moet het uitgangspunt zijn, want die heeft De Kuip (en Feyenoord) groot gemaakt. Daarnaast moeten opnieuw de eerder genoemde waarden centraal staan in het ontwerp, zodat het herkenbaar blijft als Feyenoord-stadion en geen tweede Arena wordt. Maar dat mag best in een 21-eeuws jasje.'

Koning blijft echter onverbiddelijk: 'Een negatieve reactie op sloop toont het belang van traditie aan. Ik zie niet het nut van een groot nieuw stadion.' Hij blijft zitten met een eerder genoemd probleem: 'Hoe gaat zo'n infrastructureel project gefinancierd worden in tijden van vergrijzing?'

Gepubliceerd op: 17 november 2005
Bron: NU.nl
Maar Van den Wall-Bake en Jorien zullen het er wel niet mee eens zijn...
TC03donderdag 17 november 2005 @ 22:00
Tof stuk. Helemaal mee eens natuurlijk. Zeker omdat er onlangs in een TNO-onderzoek is aangetoond dat De Kuip in huidige staat nog decennia mee kan!
snabbivrijdag 18 november 2005 @ 08:46
Ik zie alleen niet waarom Amsterdam met haar status dan alleen een Olympische spelen kan binnen halen. Niets afdoend voor Amsterdam denk ik dat Rotterdam internationaal meer bekend staat als een sport stad dan Amsterdam. Kijk bijvoorbeeld naar de Rotterdam marathon dat veel meer internationale alure heeft dan die van Amsterdam. Ook op gebied van wielrennen en tennis zit Rotterdam mijlen ver van Amsterdam. Alleen op zwemmen zou ik zeggen dat Eindhoven in Nederland de beste papieren heeft maar of die internationaal zo is? Bovendien zie ik op http://www.knau.nl/ vaker Rotterdam genoemd dan Amsterdam. Overigens is het mooi dat daar op de internationale kalender alleen Tilburg genoemd wordt.

Om nog maar eens de vooroordelen aan te snijden, denk ik dat Amsterdam internationaal eerder bekend staat om het Nederlandse softe beleid op drugs, en daardoor als drugsstad. Of dit ten goede komt van het sporters imago? En verder staat het natuurlijk bekend om hoeren. Overigens heeft Amsterdam internationaal wel meer bekendheid als uitgaansstad dan Rotterdam, waardoor het voor supporters wellicht aantrekkelijker is.

Ik denk dat wanneer je werkelijk een Olympische spelen wil gaan organiseren in Nederland dat we niet meer zo strak moeten kijken naar de steden. Waarom kunnen we als Randstad niet iets organiseren, want Rotterdam heeft aardig wat hotels, maar zo'n stroom aan mensen kunnen ze in geen enkele stad aan hier. Wel denk ik dat op sportieve basis Rotterdam dan een hoofdrol krijgt.
SupaMariovrijdag 18 november 2005 @ 10:30
DIe kledinglijn van Dirk Kuijt is dat ergens online te koop?? me neefje is namelijk binnekort jarig en die is helemaal Feyenoord/ Drik kuijt fan
Lunivrijdag 18 november 2005 @ 10:57
quote:
Op donderdag 17 november 2005 19:43 schreef methodmich het volgende:

[..]

Rechtsback... Zo het eerste in dan!

Hopen dat hij mag komen, Luni.
Dat zou mooi, zijn, maar nog effe een jaar of 10 geduld hebben.

Hij speede als Bratt Emerton.
Suijkvrijdag 18 november 2005 @ 10:58
Wat moet ik onder een kledinglijn van Dirk Kuijt verstaan? Een blonde krullenpruik en flaporen voor carnaval ofzo?
Cart_manvrijdag 18 november 2005 @ 11:59
Poging tot humor Suijk? Kan je beter aan anderen overlaten.
Suijkvrijdag 18 november 2005 @ 12:05
Niet eens, maar ik kan me er echt niets bij voorstellen. Kan alleen maar wat vinden over zijn foundation maar geen voorbeelden van 'Dirk Kuijt Kleding'.
Erasmuschvrijdag 18 november 2005 @ 12:13
Is het niet gewoon adidas-kleding met zijn handtekening/kop drop?
Cart_manvrijdag 18 november 2005 @ 12:37
quote:
Feyenoord heeft volgens de Engelse website TeamTalk interesse voor de 22-jarige Amerikaanse aanvaller Bobby Convey. Volgens Convey zelf blijft hij in ieder geval dit seizoen nog bij zijn club Reading, maar hij heeft toegegeven dat hij al eens sprak met Feyenoord over een mogelijke overgang. Feyenoord werd eerder dit seizoen al in verband gebracht met James Harper, ook speler van Reading.
Erasmuschvrijdag 18 november 2005 @ 12:46
Wat is er eigenlijk met die Gibbs gebeurd? Nog steeds geblesseerd?
Cart_manvrijdag 18 november 2005 @ 12:52
quote:
Op vrijdag 18 november 2005 12:46 schreef Erasmusch het volgende:
Wat is er eigenlijk met die Gibbs gebeurd? Nog steeds geblesseerd?
Geloof het wel, ja. Is aan het revalideren in de V.S. Denk niet dat we hem nog terug gaan zien bij Feijenoord...
Kaapvrijdag 18 november 2005 @ 13:24
Denk het ook niet. Die wordt komende zomer verkocht.
Dirk-Kuijtvrijdag 18 november 2005 @ 13:26
Toch geen Amerikaan.... Die lui kunnen allemaal niet voetballen.
PyThvrijdag 18 november 2005 @ 13:33
quote:
Op vrijdag 18 november 2005 11:59 schreef Cart_man het volgende:
Poging tot humor Suijk? Kan je beter aan anderen overlaten.
VInd 'm wel grappig eigenlijk
Dat jij 'm niet kan waarderen is wat anders
Kaapvrijdag 18 november 2005 @ 15:11
quote:
Op vrijdag 18 november 2005 13:26 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Toch geen Amerikaan.... Die lui kunnen allemaal niet voetballen.
Mwoah Beasley kan toch wel aardig ballen hoor.
Lunivrijdag 18 november 2005 @ 15:43
IRRITATIE OVER BLESSURE VAN ROMEO CASTELEN



Romeo Castelen werd ongewild de meest besproken Feyenoorder in de aanloop naar het treffen met Roda JC. De rechtsbuiten ontbreekt door een hamstringblessure, die hij opliep bij Jong Oranje. Erwin Koeman sprak op vrijdag openlijk zijn frustratie uit over de blessure die zijn inziens voorkomen had kunnen worden. ‘Er is bij de KNVB te onvoorzichtig te werk gegaan. Wij zitten nu met de problemen, want we missen een belangrijke speler met een moeilijke wedstrijd voor de boeg.’

Koeman ging twee dagen voor de wedstrijd tegen de Limburgers uitgebreid in op de ‘affaire Castelen’. Koeman: ‘Romeo ging hier fit weg. In de voorbereiding op het duel met Italië kreeg hij last aan de hamstring. Er is toen besloten hem toch negentig minuten te laten voetballen. De dagen erna was hij niet helemaal fit, maar moest hij vier dagen later wel mee spelen met Jong Oranje. De tijd om te herstellen was er niet. Daarnaast heeft hij een voorgeschiedenis omdat hij in de voorbereiding eenzelfde blessure opliep en lang afwezig was. Twee wedstrijden was nu teveel in zijn situatie. Ik heb dinsdagmiddag nog de voicemail van Romeo ingesproken, omdat ik een slecht voorgevoel had. Ik heb daarin verteld dat Feyenoord hem betaalt, daarmee de prioriteit heeft en dat we hem tegen Roda nodig hebben. Helaas heb ik gelijk gekregen. De dagen voor de wedstrijd heeft hij waarschijnlijk niet vol getraind en bij de eerste sprint waarbij hij honderd procent moest geven ging het mis. Ik vind dat er bij de KNVB te onvoorzichtig te werk is gegaan. De medische staf had moeten ingrijpen. Romeo had zelf ook voorzichtiger kunnen zijn. Maar ik ben zelf ook voetballer geweest en heb ook niet altijd even goed op mijn lichaam gelet. Wij zitten nu met de problemen en dat is frustrerend.’

De afwezigheid van Hossam Ghaly tijdens de vrijdagtraining leek ook op een probleem te duiden, maar dat werd weersproken door de trainer. De middenvelder moest zijn verblijf in Egypte, waar hij met de nationale ploeg verbleef, verlengen vanwege privé-omstandigheden. ‘Maar als het goed is, komt hij gewoon op tijd terug voor het duel met Roda’, aldus Koeman, die op de vrijdagtraining even schrok van een duel tussen Jonathan de Guzman en Ali Boussaboun. Laatstgenoemde – die door de afwezigheid van Castelen en Vincken als rechtsbuiten start - blesseerde zich aan de enkel, maar hervatte tot opluchting van de technische staf de training. ‘Ik ga er dan ook vanuit dat hij zeker speelt’, sprak Koeman.

Door de blessures in de aanvalslinie hevelt de trainer jeugdinternational Diego Biseswar tijdelijk over naar het eerste. De aanvaller van de A1 en Jong Feyenoord debuteerde in mei dit jaar in de hoofdmacht tegen ADO Den Haag. Koeman kan zondag naast Castelen en Vincken niet beschikken over Karim Saidi, Cory Gibbs, Patrick Mtiliga, Alfred Schreuder, John Owoeri, Nicky Hofs en Shini Ono. Goed nieuws was er wel te melden over de Japanner. De middenvelder keert vandaag terug uit Japan, waar hij een operatie aan de voet onderging. Hij heeft de looptraining inmiddels hervat. ‘Maar ik moet hem nog wel enkele weken missen’, aldus Koeman.

Vermoedelijke opstelling Feyenoord: Lodewijks; Östlund, Greene, Bahia, Snoyl; Ghaly, Paauwe, De Guzman; Boussaboun, Kuyt en Kalou.
Erasmuschvrijdag 18 november 2005 @ 16:07
Groot gelijk. Kutinterlands. Castelen en Gibbs zijn al eens geblesseerd geraakt, Ono natuurlijk na elk tripje en dan mis je in januari ook nog Ali B, Ghaly en Saidi.
snabbivrijdag 18 november 2005 @ 19:06
Deze kritiek lijkt mij ook terecht ja
Cart_manvrijdag 18 november 2005 @ 19:12
quote:
Op vrijdag 18 november 2005 13:33 schreef PyTh het volgende:

[..]

VInd 'm wel grappig eigenlijk
Dat jij 'm niet kan waarderen is wat anders
Is een niet geslaagde grap. Dat jij het dan wel grappig vindt, tja. Zegt genoeg over jouw gevoel voor humor.
Zal me verder aan me reet roesten wat Dirk met zijn kledinglijn doet.
quote:
Ono keert terug naar Nederland
18 november 2005, 16:39
Door: Oskar van de Vijver
Feyenoord-middenvelder Shinji Ono zal vandaag terugkomen in Nederland. De Japanner revalideerde in zijn vaderland van een blessure aan zijn voet. Ondanks zijn terugkomst zal Ono nog niet snel in actie komen voor de Rotterdammers.
"Hij zal zeker nog weken buitenspel staan", voorspelde Feyenoord-coach Erwin Koeman op Feyenoord.nl. De 26-jarige Japanner is inmiddels al bijna twee maanden uitgeschakeld.

Ono brak afgelopen zomer al zijn middenvoetsbeentje, maar die breuk genas volledig. De middenvelder kreeg hierna echter in toenemende mate last van de schroef die in zijn voet was geplaatst om de breuk te doen helen. Daardoor werd Ono in zijn revalidatieproces ook geopereerd.
Ik was hem vergeten.
methodmichvrijdag 18 november 2005 @ 19:54
quote:
Op vrijdag 18 november 2005 12:52 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Geloof het wel, ja. Is aan het revalideren in de V.S. Denk niet dat we hem nog terug gaan zien bij Feijenoord...
Dallas Burn wil hem wel geloof ik.

Convey is eerder mislukt in Frankrijk dacht ik.
Lunivrijdag 18 november 2005 @ 20:05
quote:
Op vrijdag 18 november 2005 19:12 schreef Cart_man het volgende:
Ik was hem vergeten.
Hij zou flink zijn best moeten doen om zijn plek terug te krijgen.
mister_popcornzaterdag 19 november 2005 @ 10:14
quote:
Op vrijdag 18 november 2005 20:05 schreef Luni het volgende:

[..]

Hij zou flink zijn best moeten doen om zijn plek terug te krijgen.
ik moest minimaal een volle minuut in me kop graven voordat ik doorhad dat 't over Gibbs ging, ben die hele knul gewoon vergeten. En inderdaad, hij mag wel erg fit en scherp terugkomen uit de states voordat hij weer kan spelen.

Nou ja, versterking in de breedte dan maar...
Erasmuschzaterdag 19 november 2005 @ 11:38
quote:
Op zaterdag 19 november 2005 10:14 schreef mister_popcorn het volgende:

[..]

ik moest minimaal een volle minuut in me kop graven voordat ik doorhad dat 't over Gibbs ging, ben die hele knul gewoon vergeten. En inderdaad, hij mag wel erg fit en scherp terugkomen uit de states voordat hij weer kan spelen.
Ga nog maar ff graven dan want het ging over Ono
yvette1982zaterdag 19 november 2005 @ 12:30
quote:
Op zaterdag 19 november 2005 10:14 schreef mister_popcorn het volgende:

[..]

ik moest minimaal een volle minuut in me kop graven voordat ik doorhad dat 't over Gibbs ging, ben die hele knul gewoon vergeten. En inderdaad, hij mag wel erg fit en scherp terugkomen uit de states voordat hij weer kan spelen.

Nou ja, versterking in de breedte dan maar...
een versterking is hij nooit gebleken. Ze moeten hem gewoon proberen kwijt te raken, die knul heeft het gewoon niet. En we hebben saidi nu ook al voor de bank en Zuiverloon is ook een optie voor acherin.
FrankyMcGzaterdag 19 november 2005 @ 12:39
Bisewar bij de selectie voor de wedstrijd morgen in Kerkrade.
Dirk-Kuijtzaterdag 19 november 2005 @ 12:42
Mooi
Dirk-Kuijtzaterdag 19 november 2005 @ 12:48
Feyenoord richt pijlen op WK-held Pelle

Vandaag weet Eurosoccer u opnieuw een exclusief nieuwtje te bieden. Wij hebben opnieuw via een zeer betrouwbare bron binnen Feyenoord te horen gekregen dat de Rotterdammers in onderhandeling zijn met Lecce over het Italiaanse talent Graziano Pelle.

Pelle was op het afgelopen WK onder 20 de grote uitblinker aan de kant van de Italianen en verdiende zo een plaatsje in de hoofdmacht van Lecce. De 19-jarige aanvaller wordt gezien als een mogelijke opvolger van Kuijt of Kalou.

Pelle is een stevige spits van 1.93 en één van zijn sterke punten is dan ook koppen. Verder heeft hij een redelijke techniek en wordt hij alom geprezen om zijn tomeloze inzet. De exacte transfersom is niet bekend maar er worden bedragen genoemd tussen de één en drie miljoen euro.
FrankyMcGzaterdag 19 november 2005 @ 13:03
Ik heb Pelle zien spelen tegen Canada in Kerkrade, dat zou nu echt een goeie aankoop zijn.

Echter schat ik de kans klein dat een Italiaans talent in Nederland gaat spelen. Broodje aap verhaal denk ik dus!
snabbizaterdag 19 november 2005 @ 14:19
Idd als hij al in Italie een basisplek heeft gaat hij echt niet naar nederland komen. Tenminste ik verwacht het niet. Dat Feyenoord het wel probeert zou helemaal niet slecht zijn
Royal_Flushzaterdag 19 november 2005 @ 14:24
Wie moet er morguh in hemelsnaam invalluh als 't voorin niet loopt???????
"Bedankt" KNVB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mister_popcornzaterdag 19 november 2005 @ 16:41
quote:
Op zaterdag 19 november 2005 11:38 schreef Erasmusch het volgende:

[..]

Ga nog maar ff graven dan want het ging over Ono
roekoe boe duif

Feyenoord
Als jij volgende week niet kan wil ik je scc hebben btw.
mbnzaterdag 19 november 2005 @ 16:46
Heeft Feyenoord eigenlijk nog een terugkoopoptie ofzoiets op Ebi Smolarek. Die doet het geweldig in Duitsland.
Cart_manzaterdag 19 november 2005 @ 19:35
quote:
Op zaterdag 19 november 2005 12:48 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Feyenoord richt pijlen op WK-held Pelle

Vandaag weet Eurosoccer u opnieuw een exclusief nieuwtje te bieden. Wij hebben opnieuw via een zeer betrouwbare bron binnen Feyenoord te horen gekregen dat de Rotterdammers in onderhandeling zijn met Lecce over het Italiaanse talent Graziano Pelle.

Pelle was op het afgelopen WK onder 20 de grote uitblinker aan de kant van de Italianen en verdiende zo een plaatsje in de hoofdmacht van Lecce. De 19-jarige aanvaller wordt gezien als een mogelijke opvolger van Kuijt of Kalou.

Pelle is een stevige spits van 1.93 en één van zijn sterke punten is dan ook koppen. Verder heeft hij een redelijke techniek en wordt hij alom geprezen om zijn tomeloze inzet. De exacte transfersom is niet bekend maar er worden bedragen genoemd tussen de één en drie miljoen euro.
Geloof dat Eurosoccer dezelfde site was die wist te melden dat Kalou voor 18 miljoen + die dribbelaar Quincy naar Arsenal ging.
snabbizaterdag 19 november 2005 @ 23:09
quote:
Op zaterdag 19 november 2005 19:35 schreef Cart_man het volgende:
Geloof dat Eurosoccer dezelfde site was die wist te melden dat Kalou voor 18 miljoen + die dribbelaar Quincy naar Arsenal ging.
Klopt, die site heeft een betrouwbaarheidsgehalte dat ver beneden het vriespunt ligt.
DarkShinezaterdag 19 november 2005 @ 23:37
Tot morgen!
TerroRobbiezaterdag 19 november 2005 @ 23:49
Nog even over jullie 2e team. Allemaal contractspelers en maar liefst 7(!!!) spelers van buiten de EU(= salaris van minimaal 200.000 ¤). En wat ik ervan gezien heb maar weinig potentie. Eigenlijk alleen die donkere linksback, met lange haren, weet zijn naam niet.
Erasmuschzondag 20 november 2005 @ 00:08
quote:
Op zaterdag 19 november 2005 23:49 schreef TerroRobbie het volgende:
Nog even over jullie 2e team. Allemaal contractspelers en maar liefst 7(!!!) spelers van buiten de EU(= salaris van minimaal 200.000 ¤). En wat ik ervan gezien heb maar weinig potentie. Eigenlijk alleen die donkere linksback, met lange haren, weet zijn naam niet.
Drenthe. Tsja, zit op zich wel potentie in, alleen te veel verspild salaris, met Magrao, Bandalovski, Basto en helaas Collen.

Ekramy; Collen, Sno, Gyan, Drenthe, Bosschaart, Derijck, Harbuzi, Magrão, Sardar, Biseswar (45´ Sammuel)
Ik tel 4 niet-EU ers
TerroRobbiezondag 20 november 2005 @ 00:10
Volgens het wedstrijd formulier waren het er 7. Speelden niet allemaal natuurlijk.
FrankyMcGzondag 20 november 2005 @ 10:11
Dadelijk naar Kerkade, hopelijk kan ik bij de Burger King komen!

Laten we vandaag inlopen op psv a.u.b.!
snabbizondag 20 november 2005 @ 11:21
Succes franky
Dirk-Kuijtzondag 20 november 2005 @ 12:22
Morgen bij Jong NEC - Jong Feyenoord kijken. Een vriend van me speelt in Jong NEC. Dus eens kijken wat het word.
yvette1982zondag 20 november 2005 @ 14:22
Biseswar met de winnende. Dat is weer leuk voor de toekomst. Misschien dat biseswar de plek van boussabon kan overnemen, die heeft nog weinig kunnen overtuigen.
snabbizondag 20 november 2005 @ 14:29
bosschaart voor paauwe op links, achterin snoyl dan en het gaat nog wel wat worden
DarkShinezondag 20 november 2005 @ 15:22
Dik onverdiende overwinning, en wij wederom bezeikt...

Tot volgende maand!
Dirk-Kuijtzondag 20 november 2005 @ 15:26
quote:
Op zondag 20 november 2005 15:22 schreef DarkShine het volgende:
Dik onverdiende overwinning, en wij wederom bezeikt...

Tot volgende maand!
Welke wedstrijd heb jij gekeken? De 2de helft heeft Feyenoord helemaal gedomineerd. Het is dat Kalou alle kanzen omzeep hielp anders was het 6-2 geworden ofzo.
DarkShinezondag 20 november 2005 @ 15:44
quote:
Op zondag 20 november 2005 15:26 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Welke wedstrijd heb jij gekeken? De 2de helft heeft Feyenoord helemaal gedomineerd. Het is dat Kalou alle kanzen omzeep hielp anders was het 6-2 geworden ofzo.
Ik weet niet welke wedstrijd jij gezien hebt, maar de 2de helft was echt gelijkopgaand! De 1ste helft was een schiettent op de goal van Lodewijks!
Erasmuschzondag 20 november 2005 @ 16:01
Gewoon verdiend. Kalou mag wel weer eens in vorm komen en Paauwe volgende week geschorst.
ThomasBergezondag 20 november 2005 @ 16:06
quote:
Op zaterdag 19 november 2005 12:48 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Feyenoord richt pijlen op WK-held Pelle

Vandaag weet Eurosoccer u opnieuw een exclusief nieuwtje te bieden. Wij hebben opnieuw via een zeer betrouwbare bron binnen Feyenoord te horen gekregen dat de Rotterdammers in onderhandeling zijn met Lecce over het Italiaanse talent Graziano Pelle.

Pelle was op het afgelopen WK onder 20 de grote uitblinker aan de kant van de Italianen en verdiende zo een plaatsje in de hoofdmacht van Lecce. De 19-jarige aanvaller wordt gezien als een mogelijke opvolger van Kuijt of Kalou.

Pelle is een stevige spits van 1.93 en één van zijn sterke punten is dan ook koppen. Verder heeft hij een redelijke techniek en wordt hij alom geprezen om zijn tomeloze inzet. De exacte transfersom is niet bekend maar er worden bedragen genoemd tussen de één en drie miljoen euro.
Als Feyenoord Pelle weet te strikken, doen ze een uitstekende zet. Ik ben benieuwd of dit verhaal ook waar is, maar mocht dit waar zijn dan is Feyenoord spekkoper.
Ixnayzondag 20 november 2005 @ 16:10
quote:
Op zondag 20 november 2005 15:44 schreef DarkShine het volgende:

[..]

Ik weet niet welke wedstrijd jij gezien hebt, maar de 2de helft was echt gelijkopgaand! De 1ste helft was een schiettent op de goal van Lodewijks!
En nog kunnen ze niet op een voorsprong komen, kun je nagaan.
Erasmuschzondag 20 november 2005 @ 16:12
Als je die Pelle bezig zag op dat WK, lijkt het me héél sterk dat ie voor de NLse competitie zou kiezen. Was ie ook niet door een grotere club uitgeleend aan Lecce
Ixnayzondag 20 november 2005 @ 16:24
Groningen - AZ 0-0
Weer een concurrent met puntverlies.

En niet te vergeten 10 punten verschil met Ajax.
FrankyMcGzondag 20 november 2005 @ 16:32
Eerste helft begon Roda zeer sterk, 0-1 kwam echt uit de lucht vallen. Hierna werd de eerste helft heel aantrekkelijk met kansen voor beide. Tweede helft was het Roda dat verdedigde en Feyenoord wat tevergeefs aanviel. Ik vind uiteindelijk dat Feyenoord terrecht gewonnen heeft!

Heb me gruwelijk geirriteerd aan de lamlendigheid van Kalou, dat ie die kansen mist is tot daaraantoe, maar hoe die gast over het veld sjokt, zo ongemotiveerd!

Na de wedstrijd werd ik nog uitgedaagd door 4-5 "ruige" Roda-hoolies!
dvdfreakzondag 20 november 2005 @ 16:44
Go feyenoord go
Ixnayzondag 20 november 2005 @ 16:45
Ik denk dat de wedstrijd tegen PSV op 11 december bepaald wie er "winter-kampioen" wordt.
Verder hebben ze ongeveer een even zwaar programma.

Feyenoord moet wel nog een keer thuis tegen AZ, maar heeft verder alleen nog clubs als RBC, Willem 2, ADO, Heracles

En vergeet niet dat PSV nog zware wedstrijden heeft tegen Schakle en Fenerbace, en uit tegen NAC (waar ze het altijd moeilijk tegen hebben).
FrankyMcGzondag 20 november 2005 @ 16:47
Heracles doet het anders goed tegen clubs als az, psv en ajax...
Ixnayzondag 20 november 2005 @ 16:49
Op dat kunstgras van hun zeker...
FrankyMcGzondag 20 november 2005 @ 16:56
Overigens echt humor dat de Roda spelers uit moest lopen in een leeg Rodastadion onder begeleiding van een zingend uitvak!

methodmichzondag 20 november 2005 @ 16:57
quote:
Op zondag 20 november 2005 16:12 schreef Erasmusch het volgende:
Als je die Pelle bezig zag op dat WK, lijkt het me héél sterk dat ie voor de NLse competitie zou kiezen. Was ie ook niet door een grotere club uitgeleend aan Lecce
Nee, Lecce had hem uitgeleend aan een team in de Serie B of Serie C, ben de club even kwijt.

Dit seizoen al 7 keer in actie gekomen in de Serie A, op 11 duels. Niet gek dus. Denk niet dat hij komt.
Erasmuschzondag 20 november 2005 @ 17:56
Koeman is meteen doorgereden naar Westerlo om Coelho te bekijken tegen Anderlecht. Trainer heeft m speciaal aan de linkerkant gezet zodat Koeman m niet zo goed kan spotten. Nu live op belgie als je je heel erg verveelt
TC03zondag 20 november 2005 @ 17:58
Gewonnen vandaag op de valreep, maar toch. Joepie .
DarkShinezondag 20 november 2005 @ 18:39
quote:
Op zondag 20 november 2005 16:56 schreef FrankyMcG het volgende:
Overigens echt humor dat de Roda spelers uit moest lopen in een leeg Rodastadion onder begeleiding van een zingend uitvak!

En dat heb jij zeker nog nergens meegemaakt?
Dirk-Kuijtzondag 20 november 2005 @ 18:41
Coelho speelt niet zo bar goed
Dirk-Kuijtzondag 20 november 2005 @ 20:36
Coelho de winnende gemaakt tegen Anderlecht (2-1)
Sender_zondag 20 november 2005 @ 20:45
Wat een duits klapvee in dat kerkrade zeg

Feyenoord speelde redelijk en de drie punten vond ik verdiend .
Snapte alleen de wissel Ghaly voor Bosschaart niet zo. Leuk dat Biseswar de winnende maakte.
Maar wat stond Kalou weer te klungelen steeds. Hij speelde al beter als de vorige wedstrijden maar
zoveel kansen heeft ie gehad.

Maar weer punten ingelopen op de boeren en az
Ixnayzondag 20 november 2005 @ 20:51
Als Kalou zo blijft spelen als hoe hij nu speelt mag hij van mij naar PSV.
FrankyMcGzondag 20 november 2005 @ 20:53
Ik dacht vanmiddag dat die goal van Biseswar door een Roda speler van richting werd veranderd, maar hij schoot hem helemaal zelf in.... schitterend! (vooral ook zijn reactie na de goal!)
Staanplaatszondag 20 november 2005 @ 21:01
Heerlijke halve liters, daar in Kerkrade haha
Staanplaatszondag 20 november 2005 @ 21:03
quote:
Op zondag 20 november 2005 15:22 schreef DarkShine het volgende:
Dik onverdiende overwinning, en wij wederom bezeikt...

Tot volgende maand!
?
Sprak zelfs figuren die Egmond de schuld gaven, nou was de man wel steke blind vandaag. Maar geen van de twee ploegen had daar dusdanige hinder van.
Kansen moet je zelf afmaken, en voor de rest niet klagen..
FrankyMcGzondag 20 november 2005 @ 21:06
Ik denk dat DarkShine de wedstrijd bedoeld van 21 December voor de Beker...
Staanplaatszondag 20 november 2005 @ 21:08
Vraagteken sloeg op "onverdiend" en "bezeikt"..

Maarja lekker belangrijk, was een goed weekend whehe
FrankyMcGzondag 20 november 2005 @ 21:10
quote:
Op zondag 20 november 2005 21:08 schreef Staanplaats het volgende:
Maarja lekker belangrijk, was een goed weekend whehe
Limburg nog onveilig gemaakt?
Staanplaatszondag 20 november 2005 @ 21:20
Nah valt wel mee..

Had gisteren nog een ouderwets feest op de voetbal, was een goed gekkenhuis. Laat slapen, vroeg op..toen naar Kerkrade!

Beker ga ik denk ook wel weer.
DarkShinezondag 20 november 2005 @ 22:04
quote:
Op zondag 20 november 2005 20:53 schreef FrankyMcG het volgende:
Ik dacht vanmiddag dat die goal van Biseswar door een Roda speler van richting werd veranderd, maar hij schoot hem helemaal zelf in.... schitterend! (vooral ook zijn reactie na de goal!)
Kah raakt hem...
DarkShinezondag 20 november 2005 @ 22:06
quote:
Op zondag 20 november 2005 21:03 schreef Staanplaats het volgende:

[..]

?
Sprak zelfs figuren die Egmond de schuld gaven, nou was de man wel steke blind vandaag. Maar geen van de twee ploegen had daar dusdanige hinder van.
Kansen moet je zelf afmaken, en voor de rest niet klagen..
Ik wil wel eens zien hoe de wedstrijd gaat als wij die penalty wel krijgen, als hij ipv. de kaarten makkelijk aan ons te geven hij ze ook zo makkelijk aan jullie geeft...

Kansen hebben wij zelf niet benut, dat is een feit. Neemt niet weg dat wij wederom bezeikt zijn en jullie een onverdiende overwinning rijker zijn.
Siemerinkzondag 20 november 2005 @ 22:11
als als; 2-3
klaar.
Siemerinkzondag 20 november 2005 @ 22:12
En Kalou moet er nog 2 bij maken.
FrankyMcGzondag 20 november 2005 @ 22:13
Kalou moet weer eens wat gemotiveerder gaan spelen!
Siemerinkzondag 20 november 2005 @ 22:25
De uitkomst van dat korte geding gaat zijn motivatie bepalen. Gelukkig zijn er spelers in deze selectie die hem moeiteloos kunnen vervangen.
#ANONIEMzondag 20 november 2005 @ 22:35
Hadden we 'm maar aan PSV verkocht
Lunizondag 20 november 2005 @ 22:48
quote:
Op zondag 20 november 2005 22:06 schreef DarkShine het volgende:

[..]

Ik wil wel eens zien hoe de wedstrijd gaat als wij die penalty wel krijgen, als hij ipv. de kaarten makkelijk aan ons te geven hij ze ook zo makkelijk aan jullie geeft...

Kansen hebben wij zelf niet benut, dat is een feit. Neemt niet weg dat wij wederom bezeikt zijn en jullie een onverdiende overwinning rijker zijn.
Tuurlijk het lag weer aan de scheids. De 1e de beste overtreding van Feyenoord werd gelijk bestraft met geel, en Roda kreeg bij een soortgelijke overtreding niks. Ostlund krijgt tegen het einde een klap en dat word bestraft met geel.

Maar dat maakt niet uit hoor wij hebben 3 punten en ik heb me prima vermaakt in Duitsland. Zaterdag lekker Valkenburg op stelten gezet. Die stadionspeaker, echt lachwekkend, ik zou me er voor dood schamen. Het mooiste was nog dat hij vriendelijk verzocht te stoppen met de spreekkoren, op het uitvak hoorde we ze niet eens
Lunizondag 20 november 2005 @ 22:50
Kalou speelde op zich niet verkeerd, maar hij benutte zijn kansen niet, en daar draait het toch om als spits.
TC03maandag 21 november 2005 @ 01:10
Ben ik de enige die weer naar Buffel verlangt als je Kalou zo ziet spelen? Die had er zeker één of twee ingeschopt.
TC03maandag 21 november 2005 @ 01:11
quote:
Op zondag 20 november 2005 22:35 schreef Sloggi het volgende:
Hadden we 'm maar aan PSV verkocht
Achteraf haddden ze de concurrentie niet verstrekt. Maarja, achteraf.
Kaapmaandag 21 november 2005 @ 09:49
Mjah die kans dat Kalou tussen 2 verdedigers doorkomt en alleen voor de keeper komt, die legt die er niet in. Dat mag gewoon niet, zon 1 moet je maken.
Cart_manmaandag 21 november 2005 @ 11:29
quote:
OM in cassatie tegen vrijspraak Van den Herik en Feyenoord
21 november 2005

Jorien van den Herik en Feyenoord zijn nog niet van het Openbaar Ministerie af. Het OM gaat namelijk in cassatie tegen de op 8 november door het gerechtshof in Den Haag uitgesproken vrijspraak van belastingontduiking en valsheid in geschrifte. Volgens het OM is de vrijspraak onduidelijk gemotiveerd.

Met het instellen van beroep in cassatie legt het OM de zaak nu voor aan de Hoge Raad. Feyenoord en voorzitter Van den Herik worden ervan beschuldigd geen loonbelasting te hebben betaald over een deel van het tekengeld bij de transfers van Aurelio Vidmar, Christian Gyan en Patrick Allotey in de jaren negentig.
Niet te geloven. TyfusOM
-Vaduz-maandag 21 november 2005 @ 11:36
Ze lijden al enorm gezichtsverlies, nu gaan ze ermee door.
FrankyMcGmaandag 21 november 2005 @ 11:55
quote:
Op zondag 20 november 2005 22:50 schreef Luni het volgende:
Kalou speelde op zich niet verkeerd, maar hij benutte zijn kansen niet, en daar draait het toch om als spits.
Ben ik niet met je eens.

Kalou speelde ontzettende ongemotiveerd; rende niet voor de iets moeilijkere ballen, liep constant met z'n kopje omlaag! Gruwelijk irritant gewoon!
Kaapmaandag 21 november 2005 @ 12:54
quote:
Op maandag 21 november 2005 11:29 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Niet te geloven. TyfusOM
Tja CM, het is net zoals de politie: gewone werkende man doe je aanpakken, en die dealende allochtoon laat je lekker lopen.
TerroRobbiemaandag 21 november 2005 @ 12:55
hmmm... cassatie, alles of niks.
Dorus_maandag 21 november 2005 @ 13:08
Niks dus...

Zou niet weten waarom de hoge raad er opeens wel wat in ziet. Je mag niet eens nieuwe feiten aandragen toch, of wel? Het OM gaat gewoon weer hard op hun bek.
Lionheaadmaandag 21 november 2005 @ 14:38
Barreto volgend seizoen van NEC naar F'noord??
Dorus_maandag 21 november 2005 @ 14:40
Waar haal je dat vandaan?
Lionheaadmaandag 21 november 2005 @ 14:49
quote:
Op maandag 21 november 2005 14:40 schreef Dorus_ het volgende:
Waar haal je dat vandaan?
Hoorde het net van een collega. Hij schijnt een voorcontract te hebben getekend.
Cart_manmaandag 21 november 2005 @ 15:03
quote:
Op maandag 21 november 2005 14:38 schreef Lionheaad het volgende:
Barreto volgend seizoen van NEC naar F'noord??
Zou wel een welkome versterking zijn...
rubbereendmaandag 21 november 2005 @ 15:03
quote:
Op maandag 21 november 2005 14:38 schreef Lionheaad het volgende:
Barreto volgend seizoen van NEC naar F'noord??
neeeeeeeeeeeeeeeeee........ het zal toch niet
Dirk-Kuijtmaandag 21 november 2005 @ 15:17
Ach wat stelt een voorcontract nou voor tegenwoordig
Lunimaandag 21 november 2005 @ 15:25
quote:
Op maandag 21 november 2005 12:54 schreef Kaap het volgende:

[..]

Tja CM, het is net zoals de politie: gewone werkende man doe je aanpakken, en die dealende allochtoon laat je lekker lopen.
Hé er moeten ook dealers zijn hoor
Lunimaandag 21 november 2005 @ 15:26
quote:
Op maandag 21 november 2005 11:29 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Niet te geloven. TyfusOM
Inderdaad.
Lunimaandag 21 november 2005 @ 15:27
aanstaande zaterdag Parkzicht the legend is back @ Maasgebouw. Gaan er nog meer mensen?
TerroRobbiemaandag 21 november 2005 @ 15:35
quote:
Op maandag 21 november 2005 13:08 schreef Dorus_ het volgende:
Niks dus...

Zou niet weten waarom de hoge raad er opeens wel wat in ziet. Je mag niet eens nieuwe feiten aandragen toch, of wel? Het OM gaat gewoon weer hard op hun bek.
Correct, er mogen geen nieuwe feiten worden aangedragen. De Hoge Raad kijkt alleen of het recht en alle wettelijke voorschriften goed zijn toegepast door de lagere rechter.
Dylan Dogmaandag 21 november 2005 @ 15:39
Kalou zal nog wel naar Eindhoven verkassen in de zomer denk ik...
Lunimaandag 21 november 2005 @ 15:40
quote:
Op maandag 21 november 2005 11:55 schreef FrankyMcG het volgende:

[..]

Ben ik niet met je eens.

Kalou speelde ontzettende ongemotiveerd; rende niet voor de iets moeilijkere ballen, liep constant met z'n kopje omlaag! Gruwelijk irritant gewoon!
Hij werk nooit hard en dat zal hij nooit doen ook. Hij kwam regelmatig zijn man voorbij , dat ontbrak er de laatste weken nog wel eens aan, gewoon effe geduld met hem hebben.

Zou Roda trouwens volgend jaar in de Bundes Liga gaan spelen
Kaapmaandag 21 november 2005 @ 15:43
quote:
Op maandag 21 november 2005 15:27 schreef Luni het volgende:
aanstaande zaterdag Parkzicht the legend is back @ Maasgebouw. Gaan er nog meer mensen?
Cart_manmaandag 21 november 2005 @ 15:44
quote:
Op maandag 21 november 2005 15:25 schreef Luni het volgende:

[..]

Hé er moeten ook dealers zijn hoor
Vind ik ook.
quote:
Op maandag 21 november 2005 15:27 schreef Luni het volgende:
aanstaande zaterdag Parkzicht the legend is back @ Maasgebouw. Gaan er nog meer mensen?


Helaas. Maar ga me sowieso wel vermaken in Rotterdam die avond.
FrankyMcGmaandag 21 november 2005 @ 15:50
quote:
Op maandag 21 november 2005 15:40 schreef Luni het volgende:
Zou Roda trouwens volgend jaar in de Bundes Liga gaan spelen
Bitte! Danke!
DarkShinemaandag 21 november 2005 @ 15:55
quote:
Op maandag 21 november 2005 15:40 schreef Luni het volgende:
Zou Roda trouwens volgend jaar in de Bundes Liga gaan spelen
Tegen grotere clubs dan in Nederland spelen bedoel je?
fernando_redondomaandag 21 november 2005 @ 16:01
quote:
Op maandag 21 november 2005 15:03 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Zou wel een welkome versterking zijn...
Feyenoord wil het traagste middenveld ter wereld hebben dus
cultheldmaandag 21 november 2005 @ 16:03
quote:
Op maandag 21 november 2005 14:49 schreef Lionheaad het volgende:

[..]

Hoorde het net van een collega. Hij schijnt een voorcontract te hebben getekend.
Barreto is na dit seizoen niet eens transfervrij?
Lunimaandag 21 november 2005 @ 16:06
quote:
Op maandag 21 november 2005 15:55 schreef DarkShine het volgende:

[..]

Tegen grotere clubs dan in Nederland spelen bedoel je?
Ik zag Duitswe reclameborden staan en de stadionspekar sprak Duits, wat erg lachwekkend was trouwens. Van de grotere clubs in Nederland kunnen jullie al niet winnen..........maar dat lach aan de scheidsrechter, toch
Lionheaadmaandag 21 november 2005 @ 16:51
quote:
Op maandag 21 november 2005 16:03 schreef cultheld het volgende:

[..]

Barreto is na dit seizoen niet eens transfervrij?
2008 pas...
cultheldmaandag 21 november 2005 @ 16:59
quote:
Op maandag 21 november 2005 16:51 schreef Lionheaad het volgende:

[..]

2008 pas...
Dat is mijn punt: Hoe kan ie dan nu al een voorcontract bij Feyenoord hebben getekend? Hoezo onzinbericht.
Dirk-Kuijtmaandag 21 november 2005 @ 17:26
Zo maar eens richting Nijmegen vertrekken voor Jong NEC - Jong Feyenoord. Eens kijken of het wat is.
endr0memaandag 21 november 2005 @ 17:34
Die Smolarek is ook lekker bezig in Duitsland zeg..
Staanplaatsmaandag 21 november 2005 @ 18:32
Feyenoord - OM 3-0?

Wat een figuren zeg..
Erasmuschmaandag 21 november 2005 @ 18:33
quote:
Op maandag 21 november 2005 16:59 schreef cultheld het volgende:

[..]

Dat is mijn punt: Hoe kan ie dan nu al een voorcontract bij Feyenoord hebben getekend? Hoezo onzinbericht.
Het komt van Lionheads collega. Lijkt mij een betrouwbare bron
TC03maandag 21 november 2005 @ 18:40
--

[ Bericht 99% gewijzigd door TC03 op 21-11-2005 18:41:42 ]
TC03maandag 21 november 2005 @ 18:41
quote:
Op maandag 21 november 2005 15:03 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Zou wel een welkome versterking zijn...
Ik dacht dat jij hem niet zo zag zitten.
Erasmuschmaandag 21 november 2005 @ 18:50
quote:
Met Feyenoord-tas door 'Neerlands grootste poel des verderfs'
Door MAARTEN WIJFFELS

Kijk niet gek op als er deze week weer een 1,90 meter lange en 120 kilo zware Surinamer door 'Neerlands grootste poel des verderfs' loopt met een voetbaltas van Feyenoord om zijn schouder.

Dat is dan de vader van Diego Biseswar, de 17-jarige rechtsbuiten die gistermiddag met een prachtig doelpunt Roda JC - Feyenoord (2-3) besliste.

Feyenoords technisch directeur Mark Wotte heeft Biseswar senior wel eens gevraagd: ‘Kom jij nou nooit problemen tegen wanneer je zo door 'Neerlands grootste poel des verderfs' loopt’. Wotte: ,,Dan zegt hij grijnzend: En wie moet mij wat maken dan?’’

Gisteren was het een dag om van te dromen voor de familie Biseswar, met zoon Diego voorop. Met zijn geplaatste boogbal over keeper Kujovic tekende de invaller voor het passende slotakkoord in een meeslepende wedstrijd die Feyenoord weer tot op een punt van koploper PSV bracht.

Roda - Feyenoord bood alles wat voetbal aantrekkelijk maakt. Vijf doelpunten, fraaie individuele acties van met name de spitsen Kalou en Cissé, maar ook pijnlijke fouten en impulsief gedrag van een trainer (Huub Stevens) die in alle hectiek zijn hoofd verloor.

Tegen dat decor schreef Biseswar een nieuw, pakkend hoofdstuk in zijn jongensboek, dat vorig seizoen al werd opengeslagen toen de aanvaller als B-junior als invaller debuteerde in de eredivisie - in de laatste competitiewedstrijd van het seizoen tegen ADO Den Haag. Sindsdien speelde Biseswar een EK en een WK met het Nederlands elftal tot 17 jaar en zat hij een maand geleden bij RKC – Feyenoord voor het eerst op de bank.

,,Bij mijn invalbeurt vandaag was ik niet zenuwachtig’’, sprak de aanvaller voor een batterij camera’s en microfoons. ,,Maar na mijn doelpunt was ik wel meteen helemaal kapot. Ik voelde zo ineens alle kracht uit mijn benen vloeien en het leek dat mijn adem stokte. Patrick Paauwe zag het gebeuren en zei dat ik rustig moest blijven. Bij mijn doelpunt probeerde ik de bal bewust hoog in de verre hoek te plaatsen. Ik hoopte zo dat het zou lukken.’’

Biseswar – ‘ik speel sinds de C-tjes bij Feyenoord en nee, ik ben niet vernoemd naar Diego Maradona’ – was in Kerkrade de enige aanvaller op de Feyenoord-bank. Met de blessures van Romeo Castelen en Tim Vincken en het uitvallen gisteren van Ali Boussaboun, is de tiener in Rotterdam-Zuid rechtsbuiten nummer 4.

Afgelopen week was er intern in de Kuip nog een discussie of Biseswar wel mee moest naar Kerkrade. Bij een wedstrijd van het tweede elftal tegen FC Den Bosch was hij voortijdig gewisseld omdat hij er he-le-maal niets van bakte. Ook Wim Jansen nam deel aan de discussie, waarna Erwin Koeman uiteindelijk de knoop doorhakte en de ex-jeugdspeler van Ajax en Telstar het vertrouwen gaf.

Met zijn treffer en zijn ongecompliceerde optreden geeft de tiener een gezicht aan de recente ontwikkelingen in de jeugdopleiding van Feyenoord. Daar krijgt talent dit seizoen aantoonbaar meer kansen om de stap te maken naar de A-selectie.

Bijna wekelijks sluiten één of meer jeugdspelers aan bij de trainingen van het eerste. Met Johathan De Guzman heeft er zelfs al één een vaste basisplaats veroverd. ,,Jonathan en ook Ferne Snoyl hebben me vandaag vooraf goed geholpen’’, vertelde Biswar in Kerkrade. ,,We vormen een hecht groepje.’’

Feyenoord kan zijn jeugdschool op Varkenoord nog wel een tijdje blijven financieren uit de opbrengsten van de transfers van de grootste talenten van de afgelopen jaren, Robin van Persie en Thomas Buffel. Maar de directie in de Kuip wil meer dan alleen talent afleveren in het eerste en die spelers alweer snel doorverkopen.

Varkenoord moet spelers leveren die Feyenoord 1 weer voor langere tijd op een hoger niveau brengen. De Kuip hunkert immers naar een herkenbaar, Nederlandstalig elftal dat om de prijzen speelt. In dat proces valt er nog een hoop te verbeteren bij de jeugd, zo beseffen betrokkenen.

Maar je wint als jeugdopleiding een hoop als Diego Biseswar op een zondagmiddag in Limburg zomaar de winnende bij het eerste maakt. Op slag geloven andere Feyenoord-talenten nu wéér wat meer in hun eigen kansen.
En hopelijk minder aankopen vh kaliber Ostlund/Basto/Magrao
Cart_manmaandag 21 november 2005 @ 18:52
quote:
Op maandag 21 november 2005 18:41 schreef TC03 het volgende:

[..]

Ik dacht dat jij hem niet zo zag zitten.
Kan me niet herinneren ooit zoiets gezegd te hebben...
TC03maandag 21 november 2005 @ 19:07
quote:
Op maandag 21 november 2005 18:52 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Kan me niet herinneren ooit zoiets gezegd te hebben...
Zal wel in de war zijn dan.
#ANONIEMmaandag 21 november 2005 @ 20:00
quote:
Op maandag 21 november 2005 18:32 schreef Staanplaats het volgende:
Feyenoord - OM 3-0?

Wat een figuren zeg..
En dat met ons belastinggeld...
Erasmuschmaandag 21 november 2005 @ 20:53
Wotte verlengt contract tot 2008...aldus Derksen. Phew
Gillhaus op de tribune voor Kuyt
Dirk-Kuijtmaandag 21 november 2005 @ 21:18
Jong NEC - Jong Feyenoord 0-0. Het was een typische 0-0 wedstrijd voor bijde teams haast geen kanzen om te scoren. Sno viel me zeer positief op.
Erasmuschmaandag 21 november 2005 @ 21:23
zei ik toch Deed Derijck nog mee?
Dirk-Kuijtmaandag 21 november 2005 @ 21:27
Ja Derijck speelde verdedigende middenvelder. Was een van de meest balvaste spelers op het veld.
_ELMaikel_maandag 21 november 2005 @ 21:29
quote:
Op maandag 21 november 2005 20:53 schreef Erasmusch het volgende:
Wotte verlengt contract tot 2008...aldus Derksen. Phew
Gillhaus op de tribune voor Kuyt
Wie ?
Erasmuschmaandag 21 november 2005 @ 21:34
quote:
Op maandag 21 november 2005 21:29 schreef _ELMaikel_ het volgende:

[..]

Wie ?
Hoofdscout van Chelsea schijnt. Maar misschien kan cultheld wat meer licht op de zaak schijnen.
Cart_manmaandag 21 november 2005 @ 21:36
quote:
Op maandag 21 november 2005 20:53 schreef Erasmusch het volgende:
Gillhaus op de tribune voor Kuyt
Gillhaus is toch hoofd scouting van psv?
cultheldmaandag 21 november 2005 @ 21:40
quote:
Op maandag 21 november 2005 21:36 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Gillhaus is toch hoofd scouting van psv?
Sinds juli van Chelsea.
Lunimaandag 21 november 2005 @ 22:16
quote:
Op maandag 21 november 2005 20:53 schreef Erasmusch het volgende:

Gillhaus op de tribune voor Kuyt
Gisteren?

Dan zal hij goed rapport hebben, vond hem gisteren sterk spelen.
trithmaandag 21 november 2005 @ 22:56
Godver die joden zetten zich weer voor lul. je moet een dag van te voren afspreken voor een praatje met een jood.ben blij dat dat nog niet bij feyenoord is. is overigens net bij studio sport geweest.
Lunimaandag 21 november 2005 @ 23:01
quote:
Op maandag 21 november 2005 22:56 schreef trith het volgende:
Godver die joden zetten zich weer voor lul. je moet een dag van te voren afspreken voor een praatje met een jood.ben blij dat dat nog niet bij feyenoord is. is overigens net bij studio sport geweest.
Waar heb je het over?
Erasmuschmaandag 21 november 2005 @ 23:07
ja man...vieze kutjoden
Dirk-Kuijtdinsdag 22 november 2005 @ 09:14
quote:
Op maandag 21 november 2005 22:56 schreef trith het volgende:
Godver die joden zetten zich weer voor lul. je moet een dag van te voren afspreken voor een praatje met een jood.ben blij dat dat nog niet bij feyenoord is. is overigens net bij studio sport geweest.
Kaapdinsdag 22 november 2005 @ 09:32
Neem je neuzennieuws mee naar dat andere topic dan
FrankyMcGdinsdag 22 november 2005 @ 13:43
Oud nieuws, maar het blijft fijn om te horen:
quote:
Oude logo komt terug bij Feyenoord

Volgens het Algemeen Dagvlad wordt het oude, officiële logo van Feyenoord weer in ere hersteld. In het jaar 2008 komen de F en de letters weer in het goud terug op de borst. Ook de plannen om de huidige scoreborden in de Kuip te vervangen door LCD-schermen zitten in een gevorderd stadium.

In het seizoen 1996-1997 speelden de Rotterdammers voor het laatst met gouden F. Sindsdien werd er gespeeld met rood, wit en zwarte kleuren, maar bij het honderdjarige bestaan veranderd dit dus weer. De directie van Feyenoord laat voor het jubileum in 2008 speciaal een logo ontwerpen, zo werd bekendgemaakt op een bijeenkomst van het Feyenoord Supportersplatform.
Snap alleen die laatste zin niet helemaal, hoeft toch nix ontworpen te worden, het oude logo is er toch gewoon?!?
Dirk-Kuijtdinsdag 22 november 2005 @ 15:05
Ik denk niet dat hij helemaal als het oude word.
Lionheaaddinsdag 22 november 2005 @ 15:45
Volgens mij een nieuw logo met een gouden F
TC03dinsdag 22 november 2005 @ 15:57
quote:
Op dinsdag 22 november 2005 15:05 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Ik denk niet dat hij helemaal als het oude word.
Waarschijnlijk gewoon wat details als de dikte van de randjes en de lettergroottes in de cirkel (Feyenoord Rotterdam).
TC03dinsdag 22 november 2005 @ 15:58
quote:
Op dinsdag 22 november 2005 15:45 schreef Lionheaad het volgende:
Volgens mij een nieuw logo met een gouden F
Natuurlijk niet. Lees dat bericht dan.
Ixnaydinsdag 22 november 2005 @ 16:22
Het logo zoals het nu is, is goed.
Le-proffesseurdinsdag 22 november 2005 @ 16:38
Ik heb dat oude logo nog ergens op een groene bomberjack zitten... Kan weer uit de kast..!!
Lunidinsdag 22 november 2005 @ 17:02
quote:
Op dinsdag 22 november 2005 16:22 schreef Ixnay het volgende:
Het logo zoals het nu is, is goed.
Cart_mandinsdag 22 november 2005 @ 17:53
quote:
Op dinsdag 22 november 2005 16:22 schreef Ixnay het volgende:
Het logo zoals het nu is, is goed.
Het is wel goed, maar kan altijd beter.

Gouden logo is echt 100x mooier dan het huidige logo.
Erasmuschdinsdag 22 november 2005 @ 18:16
Moet het wel echt goud worden. Heb hier nog een paar ouwe shirts liggen met zon pisgele F en opgedrukt embleem. adidas moet trouwens ook terug
Soul_Survivordinsdag 22 november 2005 @ 18:49
jong nec - jong feyenoord was jammere wedstrijd. 1ste helft was het nog spannend, maar 2de helft ging het al wat minder. NEC ging meer verdedigen en Feyenoord kwam er niet echt overtuigend doorheen.

Ach ja.
FrankyMcGdinsdag 22 november 2005 @ 18:49
quote:
Op dinsdag 22 november 2005 18:16 schreef Erasmusch het volgende:
adidas moet trouwens ook terug
Kappa heeft mij tot nu toe (meestal) aangenaam verrast met de shirt-desgins!
Soul_Survivordinsdag 22 november 2005 @ 19:02
quote:
Op dinsdag 22 november 2005 18:49 schreef FrankyMcG het volgende:

[..]

Kappa heeft mij tot nu toe (meestal) aangenaam verrast met de shirt-desgins!
Ja vind kappa niet echt lelijke shirt maken ofzo.
TC03dinsdag 22 november 2005 @ 19:06
quote:
Op dinsdag 22 november 2005 17:53 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Het is wel goed, maar kan altijd beter.

Gouden logo is echt 100x mooier dan het huidige logo.
Nouja, 100x mooier... Het straalt in ieders geval veel meer uit.
Cart_mandinsdag 22 november 2005 @ 19:29
quote:
Op dinsdag 22 november 2005 19:06 schreef TC03 het volgende:

[..]

Nouja, 100x mooier... Het straalt in ieders geval veel meer uit.
Ik vind het 100x mooier.
Lunidinsdag 22 november 2005 @ 21:06
quote:
Op dinsdag 22 november 2005 19:29 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Ik vind het 100x mooier.
101x
Dirk-Kuijtdinsdag 22 november 2005 @ 21:36
quote:
Op dinsdag 22 november 2005 18:49 schreef Soul_Survivor het volgende:
jong nec - jong feyenoord was jammere wedstrijd. 1ste helft was het nog spannend, maar 2de helft ging het al wat minder. NEC ging meer verdedigen en Feyenoord kwam er niet echt overtuigend doorheen.

Ach ja.
Welke wedstrijd heb jij gekeken dan? Ik heb de hele wedstrijd geen spannende wedstrijd gezien hoor. Heb er alleen maar koude voeten aan over gehouden
Wat vond je trouwens van de links-back van NEC, Jim van Alst? Is een goede vriend van me.
Superhelddinsdag 22 november 2005 @ 21:46
quote:
Op maandag 21 november 2005 16:06 schreef Luni het volgende:

[..]

Ik zag Duitswe reclameborden staan en de stadionspekar sprak Duits, wat erg lachwekkend was trouwens. Van de grotere clubs in Nederland kunnen jullie al niet winnen..........maar datlach aan de scheidsrechter, toch
Staanplaatsdinsdag 22 november 2005 @ 21:55
GOUDEN LOGO!!

rotskibodinsdag 22 november 2005 @ 22:24
Donderdag komt het LN boek door de brievenbus
Cart_mandinsdag 22 november 2005 @ 22:41
quote:
Op dinsdag 22 november 2005 22:24 schreef rotskibo het volgende:
Donderdag komt het LN boek door de brievenbus
Hoop dat het was is. Ik schijn ook nog ergens genoemd te worden.
Maat van me heeft een stuk geschreven voor het boek...
TC03dinsdag 22 november 2005 @ 22:45
quote:
Op dinsdag 22 november 2005 22:41 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Hoop dat het was is. Ik schijn ook nog ergens genoemd te worden.
Maat van me heeft een stuk geschreven voor het boek...
Positief of negatief?
Cart_mandinsdag 22 november 2005 @ 23:00
quote:
Op dinsdag 22 november 2005 22:45 schreef TC03 het volgende:

[..]

Positief of negatief?
Positief natuurlijk. Wat denk je wel niet van me....
TC03dinsdag 22 november 2005 @ 23:01
quote:
Op dinsdag 22 november 2005 23:00 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Positief natuurlijk. Wat denk je wel niet van me....
-Vaduz-woensdag 23 november 2005 @ 00:39
quote:
Op dinsdag 22 november 2005 23:00 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Positief natuurlijk. Wat denk je wel niet van me....
Had niet anders verwacht, ben wel benieuwd op wat voor een manier je naar voren komt. Weet je dat misschien?
Soul_Survivorwoensdag 23 november 2005 @ 00:45
quote:
Op dinsdag 22 november 2005 21:36 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Welke wedstrijd heb jij gekeken dan? Ik heb de hele wedstrijd geen spannende wedstrijd gezien hoor. Heb er alleen maar koude voeten aan over gehouden
Wat vond je trouwens van de links-back van NEC, Jim van Alst? Is een goede vriend van me.
Laat ik het zo zeggen, ik vond de 1ste helft spannenDER. En heb niet echt op de links back gelet, dat soort dingen onthou ik nooit zo goed na de wedstrijd.

Vond rutger worm wel goed spelen. En een jongen uit me klas kreeg ook nog even wat speeltijd, wel leuk voor em
Cart_manwoensdag 23 november 2005 @ 08:49
quote:
Op woensdag 23 november 2005 00:39 schreef -Vaduz- het volgende:

[..]

Had niet anders verwacht, ben wel benieuwd op wat voor een manier je naar voren komt. Weet je dat misschien?
Keine ahnung...
FrankyMcGwoensdag 23 november 2005 @ 10:32
In deze uithoek van Nederland zal het LN boek vast pas rond februari 2006 afgeleverd worden!
Luniwoensdag 23 november 2005 @ 11:09
quote:
Op dinsdag 22 november 2005 22:24 schreef rotskibo het volgende:
Donderdag komt het LN boek door de brievenbus
Inderdaad ben benieuwd. Ben net klaar met de autobiografie van Maradonna, ook absoluut een aanrader!
Cart_manwoensdag 23 november 2005 @ 12:02
quote:
Feyenoord wil Theo Janssen in winterstop '

--------------------------------------------------------------------------------
Feyenoord wil volgens de vele geruchten in de winterstop proberen Theo Janssen naar De Kuip te halen.De middenvelder,die dit seizoen alweer vijf maal scoorde heeft zelf in een eerder stadium aangegeven graag bij de stadionclub te willen spelen.Vorig seizoen toonde ook Psv al intresse.Erwin Koeman heeft dit seizoen Janssen al twee maal aan het werk gezien.Tijdens Vitesse-Heracles en bij de confrontatie in de eigen Kuip,waar Janssen verdienstelijk speelde.Feyenoord is al lange tijd op zoek naar een nederlands sprekende middenvelder.Bij Feyenoord wordt de Arnhemmer herenigd met zijn maatje Nick Hofs.Feyenoord moet overigens Hossam Ghaly hoogswaarschijnlijk vier tot vijf weken missen tijdens de Africa Cup in Januari.Bovendien zit Feyenoord niet erg dik in haar middenvelders.Het lijkt erop dat Janssen het gat moet gaan opvullen van de Egypenenaar.
Komt die bolle dadelijk alsnog...
Luniwoensdag 23 november 2005 @ 12:04
quote:
Op woensdag 23 november 2005 12:02 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Komt die bolle dadelijk alsnog...
Inderdaad, ik zie er ook weinig in.
Luniwoensdag 23 november 2005 @ 12:05
Van: Eus
Datum: woensdag 23 november 2005 10:27
Aan: m.v.lith@minvws.nl
Onderwerp: Bericht voor Staatssecretaris Ross


Geachte mevrouw Ross,

Ik wil graag meedoen met uw plan. Want vorig jaar is mijn vriendin bij me weggegaan. En toen ben ik ook ontslagen, omdat ik op de afdeling Administratie waar ik werkte de luxaflex had vervangen door gezellige gordijntjes. Sindsdien ben ik veel gaan drinken en ook roken en gokken en ik ben meer dan 25 kilo aangekomen.

Ik hoop dus dat u een goed woordje voor mij wil doen. In het seizoen 2000-2001 heb ik een stadionverbod gehad van 6 maanden wegens het schaden van het aanzien en het belang van het voetbal. En tijdens de voetbalrellen van 17 april 2005 was ik nabij stadion De Kuip. Dit kunt u navragen bij de KNVB en Politie Rijnmond.
Ik hoop dat dit voldoende is.

Wilt u mij a.u.b. helpen en zorgen dat ik in aanmerking kom voor hulpverlening?

Hoogachtend,

Eus


P.S. Is het mogelijk om dan een vrouwelijke buddy te krijgen?
Alvast bedankt.
Luniwoensdag 23 november 2005 @ 13:13
ROTTERDAM - Evander Sno heeft Diego Biseswar uitgebreid gefeliciteerd met zijn winnende doelpunt tegen Roda JC, De twee tieners kennen elkaar al jaren.

Diego Biseswar (links) lijkt weinig interesse te hebben in het hoogstandje van Evander Sno. Foto Milan Rinck Allebei begonnen ze in de jeugdopleiding van Ajax, dit seizoen spelen ze samen in de A1 en het tweede elftal van Feynoord.

,,Diego is goed bezig en is nu beloond’ , weet Sno, van wie de trainers bij Feyenoord 1 inmiddels ook een goede indruk hebben. Over zijn eigen kansen op een debuut zal hij nooit hardop iets roepen. ,,Maar ik zie natuurlijk ook wel wat er momenteel gebeurt. De jeugd krijgt de ruimte bij Feyenoord.’’

In navolging van de 18-jarige Jonathan De Guzman gaf de 17-jarige Diego Biseswar afgelopen zondag een nieuwe impuls aan de jeugdpolitiek in de Kuip. Meer dan in het recente verleden zet Feyenoord in op de doorbraak van eigen kweek. De directie, op dit punt nadrukkelijk gesteund door adviseur Wim Jansen, gaat er zelfs bewust de samenwerking met Excelsior voor aanpassen. De grootste Feyenoord-talenten pakken na de A1 niet langer de satellietclub als tussenstation, maar steken van Varkenoord rechtstreeks over naar de Kuip. Of ze worden gestald bij de hoofdmacht van een andere eredivisieclub.

Ook deze week traint weer een aantal van die talenten mee met het eerste elftal van Erwin Koeman. ,,De trainer heeft onlangs gezegd dat ik een maand stage mag lopen bij het eerste. Op dinsdag en donderdag train ik voorlopig vast mee’’ , vertelt Evander Sno, een flink uit de kluiten gewassen centrale verdediger. Net als zijn maatje Biseswar en jongens als Royston Drenthe (18, linksback) en Sammuel Cardoso (18, midenvelder), ervaart Sno de stage als een harde leerschool. Koeman vertelt de jeugd bijvoorbeeld dat ze af moet stappen van het idee om eerst tien keer op de bal te staan voordat de pass volgt.

Koeman hamert ook op het belang van voortdurend in beweging zijn. Wie voetbalt vanuit stilstand, krijgt immers schoppen. ,,Als je jong bent, ben je balverliefd’’, lacht Sno. ,,Maar als je met de grote mannen traint, heb je sowieso geen tijd om te trucen. Nou ben ik als verdediger niet het type dat alsmaar loopt te pielen hoor, al vind ik wel dat elke voetballer veel met een bal moet kunnen.’’

Behalve Koeman zitten op jeugdcomplex Varkenoord ex-profs als Cor Adriaanse en Henk Fräser de jeugd op de huid. De eisen zijn er aangescherpt. Sinds vorig seizoen steekt Feyenoord veel meer uren en mankracht in de scholing van talent. Zo is de weekagenda van de trainers voller gemaakt. Op een dag trainen ze bewust meerdere elftallen. Eén talent wordt in een week tijd gemiddeld door zes verschillende trainers onder handen genomen. Hij traint dagelijks in groepsverband én individueel.

Het idee is dat een jeugdspeler zo meer informatie krijgt dan wanneer hij standaard met dezelfde coach zou werken. Aan de mentale begeleiding van jeugdspelers wordt eveneens meer aandacht besteed. De afgelopen jaren ergerde het ook intern een toenemend aantal mensen dat fouten makkelijk werden geaccepteerd en onaangepast gedrag werd vergoelijkt.

In januari neemt Erwin Koeman een aantal jeugdspelers mee op trainingskamp met het eerste elftal in Zeeland. Het is de periode dat buitenlanders als Saidi en Ghaly weg zijn voor het toernooi om de Africa Cup. In zo’n fase liggen er nieuwe kansen voor gretige, jonge vervangers.

Evander Sno zegt dat hij bij Feyenoord veel leert van Christian Gyan. ,,Die loopt van alle A-selectiespelers het langst rond bij Feyenoord en weet hoe het werkt in het voetbal. Net heb ik ook weer even met Henk Duut (zijn trainer bij Feyenoord 2, red.) gesproken. Dat gaat over details in mijn spel, maar ook over niet-voetbalzaken.’’

De kunst voor de jongens die zich nu aandienen is om hun niveau vast te houden, zei technisch directeur Mark Wotte zondag in Kerkrade na de hoofdrol voor Diego Biseswar. Wotte: ,,Als ze van het hoge podium afstappen, denken ze bij de junioren al heel snel zes of zeven man te kunnen passeren. De jeugdopleiding van Feyenoord heeft ook jongens als Van Persie, Leonardo en Loovens in het eerste elftal afgeleverd, maar die zijn te snel weer verdwenen.

,,Als extra doelstelling hanteren we nu dat de jeugdopleiding spelers moet afleveren die Feyenoord 1 voor meerdere jaren op een hoger niveau brengen. Met De Guzman hebben we een jonge jongen die ons nu al beter maakt. Erwin Koeman heeft een er goed oog voor welke talenten rijp zijn om in te zetten. Hij ziet wie het al kunnen opbrengen om functioneel te spelen.’’

,,Zakelijk voetballen, ja’’, trekt Evander Sno een serieus gezicht. ,,Als je dat doet, kom je uiteindelijk het verst.’’
_ELMaikel_woensdag 23 november 2005 @ 13:43
Laat ze het maar gaan maken die gastjes uit de joden jeugd,
Kunnen ze lekker een paar keer scoren als we weer tegen ze moeten,,
Al moet het natuurlijk niet uit de hand lopen dat we straks een heel team vol oud jeugdspelers van Ajax en PSV hebben,
Cart_manwoensdag 23 november 2005 @ 15:17
Wim Jansen schijnt ook niet zo gelukkig te zijn met de samenwerking met Excelsior. Vandaar deze maatregel dat de A1 jeugd of vaker gaat meetrainen met het eerste of wordt verhuurd aan een eredivisieclub. Goeie zaak.
TC03woensdag 23 november 2005 @ 16:17
Theo Jansen mag van mij wel komen.
Dirk-Kuijtwoensdag 23 november 2005 @ 17:19
quote:
Feyenoord wil Theo Janssen in winterstop '

--------------------------------------------------------------------------------
Feyenoord wil volgens de vele geruchten in de winterstop proberen Theo Janssen naar De Kuip te halen.De middenvelder,die dit seizoen alweer vijf maal scoorde heeft zelf in een eerder stadium aangegeven graag bij de stadionclub te willen spelen.Vorig seizoen toonde ook Psv al intresse.Erwin Koeman heeft dit seizoen Janssen al twee maal aan het werk gezien.Tijdens Vitesse-Heracles en bij de confrontatie in de eigen Kuip,waar Janssen verdienstelijk speelde.Feyenoord is al lange tijd op zoek naar een nederlands sprekende middenvelder.Bij Feyenoord wordt de Arnhemmer herenigd met zijn maatje Nick Hofs.Feyenoord moet overigens Hossam Ghaly hoogswaarschijnlijk vier tot vijf weken missen tijdens de Africa Cup in Januari.Bovendien zit Feyenoord niet erg dik in haar middenvelders.Het lijkt erop dat Janssen het gat moet gaan opvullen van de Egypenenaar.
Het aantal spelfouten zegt mij al dat dit een onzin bericht is. Na elk leesteken is er geen spatie getypt en sinds wanneer schrijf je Januari met een hoofdletter? En sinds wanneer is het Egypenenaar ipv Egyptenaar?
hippo-clippowoensdag 23 november 2005 @ 17:40
quote:
Feyenoord wil Theo Janssen in winterstop '

--------------------------------------------------------------------------------
Feyenoord wil volgens de vele geruchten in de winterstop proberen Theo Janssen naar De Kuip te halen.De middenvelder,die dit seizoen alweer vijf maal scoorde heeft zelf in een eerder stadium aangegeven graag bij de stadionclub te willen spelen.Vorig seizoen toonde ook Psv al intresse.Erwin Koeman heeft dit seizoen Janssen al twee maal aan het werk gezien.Tijdens Vitesse-Heracles en bij de confrontatie in de eigen Kuip,waar Janssen verdienstelijk speelde.Feyenoord is al lange tijd op zoek naar een nederlands sprekende middenvelder.Bij Feyenoord wordt de Arnhemmer herenigd met zijn maatje Nick Hofs.Feyenoord moet overigens Hossam Ghaly hoogswaarschijnlijk vier tot vijf weken missen tijdens de Africa Cup in Januari.Bovendien zit Feyenoord niet erg dik in haar middenvelders.Het lijkt erop dat Janssen het gat moet gaan opvullen van de Egypenenaar.
nou laat theo dan maar komen
Coencordiadonderdag 24 november 2005 @ 08:35
quote:
Op woensdag 23 november 2005 15:17 schreef Cart_man het volgende:
Wim Jansen schijnt ook niet zo gelukkig te zijn met de samenwerking met Excelsior. Vandaar deze maatregel dat de A1 jeugd of vaker gaat meetrainen met het eerste of wordt verhuurd aan een eredivisieclub. Goeie zaak.
Excelsior kan ook promoveren....dan hebben we er nog wat aan.
Nu is het alleen handig voor de echt jongere spelers.
Kaapdonderdag 24 november 2005 @ 12:25
quote:
Kees van Wonderen stopt als trainer
Door MAARTEN WIJFFELS

Na zijn voetbalcarrière zagen veel mensen een toekomstig trainer in Kees van Wonderen. De ex-international (36) heeft...

...na een halfjaar bij de B1 van Feyenoord echter besloten dat hij niet verder gaat in dat vak.

Dus geen tweede voetballeven in de dug-out?

Van Wonderen: ,,Nee, daar zal het niet van komen en dat heb ik Feyenoord laten weten. Ik merk dat er geen trainer in mij schuilt. Daarom stop ik aan het einde van het seizoen en misschien zelfs al in de winterstop.’’

Je bent pas bezig bij Feyenoord.

,,Deze zomer ben ik begonnen met twee diploma’s op zak. Ik assisteer Cor Adriaanse bij de jeugd van 15,16 jaar. Ik wilde de praktijk meemaken. Ik merk inmiddels dat ik niet zodanig enthousiast ben dat ik verder wil. Wat ik leuk vind is: nadenken over tactiek. Hoe gebruik je spelers met bepaalde kwaliteiten in een elftal. Maar trainer zijn vraagt ook dingen die niet bij mij passen.’’

Waar doel je op?

,,Het aansporen van jongens. Het dag in dag uit hameren op wat ze niet goed doen. De strijd die je aangaat, het docent zijn, daar beleef ik niet echt plezier aan.’’

Nog overwogen om het eens te proberen bij de senioren.

,,Bij Feyenoord hebben ze meerdere dingen geopperd, maar ook bij senioren komen dezelfde dingen naar voren. En weet je wat het ook is: niet iedereen beleeft het voetbal zoals ik het jarenlang heb beleefd. Ik denk regelmatig: jongen, jij kan zo goed voetballen, doe dat dan ook gewoon! Nee, alles bij elkaar opgeteld is dit een goed besluit.’’

Stap je uit het voetbal?

,,Geen idee. Sinds ik in mei 2004 met voetballen gestopt ben, zoek ik naar een combinatie. De vrije tijd die ik nu heb waardeer ik. Ik doe leuke dingen met mijn gezin en dat wil ik met iets anders combineren. Misschien blijf ik scouten voor Feyenoord, maar misschien ga ik ook wel een heel andere kant op.’’
Lionheaaddonderdag 24 november 2005 @ 14:21
quote:
Op woensdag 23 november 2005 17:19 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Het aantal spelfouten zegt mij al dat dit een onzin bericht is. Na elk leesteken is er geen spatie getypt en sinds wanneer schrijf je Januari met een hoofdletter? En sinds wanneer is het Egypenenaar ipv Egyptenaar?
Misschien door een Duitser geschreven, die doen maanden wel met hoofdletters
Cart_mandonderdag 24 november 2005 @ 15:06
Boek van LN ziet er top uit.
culthelddonderdag 24 november 2005 @ 15:26
Ik kan maar niet begrijpen hoe ik aan het begin van het seizoen zo lyrisch over Greene kon zijn. Hij heeft een aardige pass in de benen, maar zijn dekking is slecht en in de zone is hij 0. Z'n tackle is ook niet bepaald uitzonderlijk goed. Bahia is verdedigend veel beter. Die doet gewoon wat er wordt gevraagd van een verdediger: Man uitschakelen.
fernando_redondodonderdag 24 november 2005 @ 15:27
Greene moet je alleen spelen in thuiswedstrijden tegen slechte ploegen als rechtsback. Voor de rest komt hij tekort

FrankyMcGdonderdag 24 november 2005 @ 15:46
quote:
Op donderdag 24 november 2005 15:06 schreef Cart_man het volgende:
Boek van LN ziet er top uit.
Ben benieuwd, straks een bellen of het al bij mijn ouders is bezorgd!
Staanplaatsdonderdag 24 november 2005 @ 17:11
quote:
Op donderdag 24 november 2005 15:06 schreef Cart_man het volgende:
Boek van LN ziet er top uit.
Zeker! leuke verhalen, mooie foto's!

Ik sta er ook ineens met mn pepernotenhoofd in haha, tering..
Cart_mandonderdag 24 november 2005 @ 17:53
quote:
Op donderdag 24 november 2005 17:11 schreef Staanplaats het volgende:

[..]
Ik sta er ook ineens met mn pepernotenhoofd in haha, tering..
Hehe, mijn spandoek staat er in. Sta nog genoemd in een verhaal op pag. 283. En sta zelf ook nog op een foto.
Sender_donderdag 24 november 2005 @ 20:04
Ook het boek binnen, maar nog niet gestart met lezen.
Het ziet er iig zeer mooi uit en ga er vanavond maar gelijk is in beginnen.
Suijkdonderdag 24 november 2005 @ 20:55
quote:
Op donderdag 24 november 2005 17:53 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Hehe, mijn spandoek staat er in. Sta nog genoemd in een verhaal op pag. 283. En sta zelf ook nog op een foto.
Scan eens in, beroemdheid.
Cart_mandonderdag 24 november 2005 @ 21:06
Koop het boek lekker zelf
Soul_Survivordonderdag 24 november 2005 @ 21:14
vet boek lijkt me
rotskibodonderdag 24 november 2005 @ 21:20
Ben er ook al in begonnen, ziet er kick uit.
Dirk-Kuijtdonderdag 24 november 2005 @ 21:58
Hmz, ik denk dat ik dat boek ook maar eens ga bestellen.
Lunidonderdag 24 november 2005 @ 22:17
quote:
Op donderdag 24 november 2005 15:06 schreef Cart_man het volgende:
Boek van LN ziet er top uit.
Ziet er inderdaad fantastisch uit, mooie foto's en verslagen van veel wedstrijden waar ik bij ben geweest.
Lunidonderdag 24 november 2005 @ 22:19
quote:
Op donderdag 24 november 2005 21:14 schreef Soul_Survivor het volgende:
vet boek lijkt me
Hé Bob, Irie!
Dirk-Kuijtvrijdag 25 november 2005 @ 14:14
quote:
Kalou: Nederland bijzonder voor mij
Tijdens de beroepszaak heeft Salomon Kalou laten weten wat Nederland voor hem betekent. "Voor jullie Nederlanders is dit land misschien niets bijzonders, maar voor mij wel. Ik woon en voetbal heel graag in Nederland" zo noteerde Telegraaf.nl.

Hij gaf aan voorlopig nog niet te willen vertrekken. "Nu nog niet, misschien over een paar jaar. Nederland zal echter altijd in mijn hart blijven."
Die laatste alinea betekent dat hij nog bij Feyenoord blijft een paar jaar. Want PSV heeft vandaag bekent gemaakt geen spelers meer boven de 2 miljoen aan te zullen trekken.
twivrijdag 25 november 2005 @ 14:15
Kalou is zomer 2007 transfervrij, dus wie weet.
rotskibovrijdag 25 november 2005 @ 14:41
quote:
Op vrijdag 25 november 2005 14:14 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Die laatste alinea betekent dat hij nog bij Feyenoord blijft een paar jaar. Want PSV heeft vandaag bekent gemaakt geen spelers meer boven de 2 miljoen aan te zullen trekken.
ja en PSV is natuurlijk de enige club die hem wil kopen Kalou kan wel zeggen dat hij in Nederland blijft maar als er een buitenlandse club komt heeft ie echt maling aan wat 'ie tegen die rechter heeft gezegd, ze kunnen hem dan toch niks maken.
FrankyMcGvrijdag 25 november 2005 @ 19:04
quote:
Op vrijdag 25 november 2005 14:14 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Die laatste alinea betekent dat hij nog bij Feyenoord blijft een paar jaar.
En jij gelooft Kalou op z'n woord.....

Als ie Nederlander wordt speelt ie na het WK niet meer in Nederland!
Erasmuschvrijdag 25 november 2005 @ 20:31
Is die 18mln van Arsenal nog niet over gemaakt dan?
TC03vrijdag 25 november 2005 @ 20:39
quote:
Op vrijdag 25 november 2005 14:14 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Die laatste alinea betekent dat hij nog bij Feyenoord blijft een paar jaar.
Ik zou het liefst zien dat een buitenlandse topclub in het winterstopje met een zak geld langs komt. Strik eromheen .
Cart_manvrijdag 25 november 2005 @ 20:44
Kalou denkt alleen aan zijn eigen toekomst. Nederland interesseert hem geen zak. Speelde hij in Italië, dan had hij daar een paspoort aangevraagd...

Verkopen zodra de kans er is.
Erasmuschvrijdag 25 november 2005 @ 20:59
En zorgen dat die hond de vissert geen knaak opstrijkt
PyThvrijdag 25 november 2005 @ 21:25
Zo gek veel zal Kalou niet meer opbrengen of denken jullie van wel?
Erasmuschvrijdag 25 november 2005 @ 21:27
Zeker niet hoe hij nu speelt.
Cart_manvrijdag 25 november 2005 @ 22:58
quote:
Op vrijdag 25 november 2005 21:25 schreef PyTh het volgende:
Zo gek veel zal Kalou niet meer opbrengen of denken jullie van wel?
10 miljoen minimaal. Iig geen 1 of 2 miljoen.
quote:
FEYENOORD A1 WINT IN ARENA

Feyenoord A1 heeft de kwartfinale van het bekertoernooi bereikt. De ploeg van trainer Henk Fraser versloeg in de Arena aartsrivaal ajax met 1-3. Royston Drenthe was de grote man aan Rotterdamse zijde. Hij scoorde tweemaal. Het andere Feyenoord doelpunt kwam op naam van Ribeiro.

Het is de derde keer dat Feyenoord de Arena met een zege verlaat. Eerder dit seizoen won het eerste elftal al met 1-2 in amsterdam, daarna volgde een klinkende 1-5 zege van Jong Feyenoord. De A-junioren speelden in de Arena geen grootse wedstrijd, maar waren wel attent op de momenten dat het moest.
Dit is een goed seizoen.
PyThvrijdag 25 november 2005 @ 23:15
quote:
Op vrijdag 25 november 2005 22:58 schreef Cart_man het volgende:

[..]

10 miljoen minimaal. Iig geen 1 of 2 miljoen.
Keep on dreaming CM

Maximaal 6 en in deze vorm nog niet eens
Cart_manvrijdag 25 november 2005 @ 23:35
10 minimaal, anders houden wij hem nog wel een tijdje.

Dromen ga ik straks doen, hoe we de 11de winnen van psv.
Ixnayvrijdag 25 november 2005 @ 23:42
Al is het 2 miljoen, verkopen.
En zo snel mogelijk, als het kan.
-Vaduz-vrijdag 25 november 2005 @ 23:48
Als Salomon niet verlengt mag je blij zijn als je er 4 miljoen voor krijgt.
Dirk-Kuijtzaterdag 26 november 2005 @ 07:11
quote:
FEYENOORD A1 WINT IN ARENA

Feyenoord A1 heeft de kwartfinale van het bekertoernooi bereikt. De ploeg van trainer Henk Fraser versloeg in de Arena aartsrivaal ajax met 1-3. Royston Drenthe was de grote man aan Rotterdamse zijde. Hij scoorde tweemaal. Het andere Feyenoord doelpunt kwam op naam van Ribeiro.

Het is de derde keer dat Feyenoord de Arena met een zege verlaat. Eerder dit seizoen won het eerste elftal al met 1-2 in amsterdam, daarna volgde een klinkende 1-5 zege van Jong Feyenoord. De A-junioren speelden in de Arena geen grootse wedstrijd, maar waren wel attent op de momenten dat het moest.
Een rechtsback die 2 keer scoord Er komen goede tijden aan. Laatst zag ik Evander Sno spelen maar je kunt je niet voor stellen dat 18 hij jaar is. Hij is groot en sterk en won tegen NEC 2 alle duels.
Cart_manzaterdag 26 november 2005 @ 08:28
Royston Drenthe is een linksback. En als je even boven je kijkt, dan zie je dat het bericht er al een keer staat.
FrankyMcGzaterdag 26 november 2005 @ 10:18
quote:
Bosz droomt ervan trainer van Feyenoord te worden
[Bron: FR-Fans.nl]

Peter Bosz komt aanstaande zondag als trainer van Heracles Almelo even terug in de Kuip. Peter Bosz speelde als verdedigende middenvelder vijf seizoenen bij Feyenoord. Hij won in Rotterdam 3 beker finales en 1 landskampioenschap. Bosz, die zijn trainerscarrière begon bij Agovv (toen nog amateurs), hoopt ooit nog trainer te worden van Feyenoord.

'Ik droom inderdaad wel eens om trainer van Feyenoord te zijn, maar ze hebben er nu met Erwin Koeman gelukkig een goede trainer zitten. Als ik zondag in de Kuip kom, dan voelt dat als thuiskomen. De Kuip is het mooiste stadion van Nederland met het mooiste publiek van iedereen. Ik kijk er dan ook enorm naar uit.'

Peter Bosz gaat ook nog in op het huidige Feyenoord. 'Feyenoord is vooral degelijk met twee geweldige aanvallers. Maar met het Legioen achter zich, stijgen ze soms boven zichzelf uit.'
Peter Bosz
CherrymoonTraxxzaterdag 26 november 2005 @ 12:08
quote:
Op vrijdag 25 november 2005 23:15 schreef PyTh het volgende:

[..]

Keep on dreaming CM

Maximaal 6 en in deze vorm nog niet eens
Inderdaad. Een miljoen of 5 a6 mag je je handjes mee dichtknijpen. Hij heeft nog geen bal geraakt dit seizoen en zijn contract loopt niet zo gek lang meer.
Dirk-Kuijtzaterdag 26 november 2005 @ 12:19
quote:
Op zaterdag 26 november 2005 08:28 schreef Cart_man het volgende:
Royston Drenthe is een linksback. En als je even boven je kijkt, dan zie je dat het bericht er al een keer staat.
Idd was een foutje ik wist dat hij linksback was
methodmichzaterdag 26 november 2005 @ 16:51
quote:
Hoek speelt 10 januari thuis een oefenwedstrijd tegen Feyenoord. De Rotterdammers hadden tijdens hun trainingskamp in Zeeland aanvankelijk tegen SSV '65, maar de eersteklasser uit Goes beschikt niet over een geschikt veld met verlichting.
Leuk voor Sandman. Een interland voor Feyenoord bijna, tegen al die Belgen.
Erasmuschzaterdag 26 november 2005 @ 17:35
quote:
26-11-2005: Ali Boussaboun inzetbaar; kleine problemen voor Greene
[Bron: Feyenoordtraining.nl]


Ali Boussaboun is inzetbaar tegen Heracles Almelo. Voor Erwin Koeman is het mee spelen van Boussaboun een goede opsteker, hij moet ook Tim vincken en Romeo Castelen missen. Ali Boussaboun liep vorige week een kneuzing aan zijn voet op in de wedstrijd tegen Roda Jc.

Wel is Serginho Greene een vraagteken voor Erwin Koeman. De verdediger die dit seizoen alle wedstrijden het verdedigingsduo vormde met André Bahia trainde appart van de groep met lichte rugklachten. Het partijtje liet hij aan zich voorbij gaan. Samen met Sammuel de Almeida Cardoso liep hij nog wat uit. Als Greene niet zou kunnen spelen dan is Timothy Derijck zijn vervanger.
Timothy Hoewel Greene gewoon moet spelen...
quote:
26-11-2005: Tifo zet alles in tegen Heracles
[Bron: TifoNet.nl]


Aanstaande zondag tegen Heracles zal er weer een grote actie worden georganiseerd! Allerlei restmaterialen van vorige seizoenen zullen worden ingezet om er een mooie actie van te maken. Helaas zal bij regen of te veel wind de actie worden geannuleerd! Hiermee moet dus ten zeerste rekening worden gehouden. We hopen bij het doorgaan natuurlijk weer op jullie medewerking!

Tot zondag!
Het TIFO Team
Staanplaatszondag 27 november 2005 @ 16:25
Whehe ik blijf ook is ziek thuis :S

maar wel weer een heerlijk weekend ! Volgende week rbc, en dan de 'clash' tegen psv. Kijk er naar uit!
Dirk-Kuijtzondag 27 november 2005 @ 16:31
Zeer geslaagd weekend
cultheldzondag 27 november 2005 @ 16:38
quote:
Op zondag 27 november 2005 16:25 schreef Staanplaats het volgende:
Whehe ik blijf ook is ziek thuis :S

maar wel weer een heerlijk weekend ! Volgende week rbc, en dan de 'clash' tegen psv. Kijk er naar uit!
Is alleen een clash wanneer de PSV-selectie niet volledig fit is.
TC03zondag 27 november 2005 @ 16:44
quote:
Op zondag 27 november 2005 16:38 schreef cultheld het volgende:

[..]

Is alleen een clash wanneer de PSV-selectie niet volledig fit is.
methodmichzondag 27 november 2005 @ 16:57
Heeft Feyenoord nou vanmiddag een oefenduel gespeeld tegen een hoofdklasser??

Goals als rijpe appeltjes.
Morpheus2002zondag 27 november 2005 @ 17:04
Zo net terug uit de Kuip

Heerlijke wedstrijd, heerlijke sfeer en heerlijk een kachel op de tribune
Morpheus2002zondag 27 november 2005 @ 17:06
Geweldig doelpunt van Kalou trouwens. Ging echt razendsnel dat ik het amper zag. Vanavond maar eens terugkijken
snabbizondag 27 november 2005 @ 17:17
quote:
Op zondag 27 november 2005 16:57 schreef methodmich het volgende:
Heeft Feyenoord nou vanmiddag een oefenduel gespeeld tegen een hoofdklasser??

Goals als rijpe appeltjes.
Tja de andere topclubs vonden het anders geen eerste klasser
rotskibozondag 27 november 2005 @ 17:24
quote:
Op zondag 27 november 2005 17:06 schreef Morpheus2002 het volgende:
Geweldig doelpunt van Kalou trouwens. Ging echt razendsnel dat ik het amper zag. Vanavond maar eens terugkijken
hij had toch aardig veel geluk dat ie die bal nog meekreeg want eigenlijk was ie em kwijt

Maar het was een goede wedstrijd, nu deze lijn doortrekken
Erasmuschzondag 27 november 2005 @ 17:26
Hadden dr minstens 10 moeten wezen. Kalou hopelijk uit zn vormcrisis, Bosschaart en Ghaly ook sterk. Toffe gast Gyan, maar die jongen heeft toch geen toekomst meer bij Feyenoord.

de gekste
methodmichzondag 27 november 2005 @ 17:28
quote:
Op zondag 27 november 2005 17:17 schreef snabbi het volgende:

[..]

Tja de andere topclubs vonden het anders geen eerste klasser
Absoluut. Knap resultaat hoor, zeker omdat de keeper van Heracles ook niet de slechtste is.
Morpheus2002zondag 27 november 2005 @ 17:28
Whahaha jah Gyan

Hij was aan het warmlopen en elke keer alstie zich omdraaide hoorde je de supportjes roepen "Heeeeeeeeey".

Gyan kreeg dat door en liep op een gegeven moment net een stukje door waardoor ze te vroeg waren met "Heeeeey" roepen. Hard om gelachen.
rotskibozondag 27 november 2005 @ 17:36
quote:
Op zondag 27 november 2005 17:26 schreef Erasmusch het volgende:

de gekste
wat een kansloos spandoek inderdaad ja
Dirk-Kuijtzondag 27 november 2005 @ 17:38
quote:
Op zondag 27 november 2005 17:26 schreef Erasmusch het volgende:
Hadden dr minstens 10 moeten wezen. Kalou hopelijk uit zn vormcrisis, Bosschaart en Ghaly ook sterk. Toffe gast Gyan, maar die jongen heeft toch geen toekomst meer bij Feyenoord.

de gekste
Gyan moet je een contract voor zijn leven geven, echt een topgozer
methodmichzondag 27 november 2005 @ 17:39
En rond de feestdagen kan hij zich ook verdienstelijk maken bij de Kids Club.
ES33p0rzzondag 27 november 2005 @ 17:48
Nou de volgende wedstrijd PSV overwaltsen, en we staan eerste!

Vervolgens zien we misschien ook nog wel Ajax terugzakken naar een 10e plaats! !!!
Erasmuschzondag 27 november 2005 @ 17:52
quote:
Op zondag 27 november 2005 17:48 schreef EdwardSeepers het volgende:
Nou de volgende wedstrijd PSV overwaltsen, en we staan eerste!

Vervolgens zien we misschien ook nog wel Ajax terugzakken naar een 10e plaats! !!!
Of RBC natuurlijk...
En het debuut van Derijck
quote:
27-11-2005: SkySports: Kuijt erg geïnteresseerd in Tottenham
[Bron: FR-Fans.nl]


Dirk Kuijt heeft tegenover het Britse SkySports aangegeven dat hij dolgraag voor Tottenham Hotspur wil spelen. De spits heeft bij het Nederlands Elftal veel met Edgar Davids gepraat over de 'Spurs' en zou zelfs overtuigt zijn door Davids om naar Londen te komen. Dat zou dan waarschijnlijk wel na afloop van dit seizoen zijn, want zowel Kuijt en Feyenoord hebben eerder al aangegeven dat een vertrek in de winterstop niet aan de orde is.

"Als Edgar zegt dat Tottenham een fantastische club is, geloof ik dat meteen. Hij heeft me heel geïnteresseerd gemaakt, ik zou dolgraag voor hen willen spelen. Edgar heeft me verteld dat de Spurs nu de top van de Premier League aan het achterhalen is. Ze hebben hun best gedaan om me in de zomer te halen. Toen was het echter te kort tijd voor Feyenoord om een vervanger aan te trekken en ben ik gebleven. Ik wacht wel af wat er gaat gebeuren."
Vooral naar edgar luisteren
DivineJesterzondag 27 november 2005 @ 18:28
Och, als de Spurs genoeg voor hem over hebben en hij denkt het daar te kunnen maken, ik zou persoonlijk, als de kansen er zijn, voor een club als Liverpool gaan, maar ja, eerst maar eens zien wie zich voor die jongen aandienen.
DutchGoonerzondag 27 november 2005 @ 18:33
quote:
Op zondag 27 november 2005 17:52 schreef Erasmusch het volgende:


[..]

Vooral naar edgar luisteren
en als ie met van Persie praat en als ie met Zenden praat en als ie met van Nistelkutje praat,blablablabla
Soul_Survivorzondag 27 november 2005 @ 18:39
Fijne voetbal dag.
Lunizondag 27 november 2005 @ 18:45
Tering wat een weekend in mijn Kuipie! Gisteren naar Parkzicht the Legend is back geweest, wat een topfeest en dj Rob

Vandaag een heerlijke pot voetbal gezien, vooral de 1e helft speelde Feyenoord erg goed, en wat een goal van Kalou, al kreeg hem wel met wat mazzel mee.
TC03zondag 27 november 2005 @ 18:50
Volgende week toch RBC en daarna pas PSV?
Dirk-Kuijtzondag 27 november 2005 @ 18:51
quote:
Op zondag 27 november 2005 18:50 schreef TC03 het volgende:
Volgende week toch RBC en daarna pas PSV?
Ja
DrDentzzondag 27 november 2005 @ 19:52
stelletje kakkerlakken zijn aardig op dreef
Ixnayzondag 27 november 2005 @ 20:43
Als Groningen van NAC wint woensdag, staat Ajax in het rechter rijtje.
FrankyMcGzondag 27 november 2005 @ 20:43
Geslaagde middag, veel leuks gezien.

Heracles viel me zwaar tegen eigenlijk, maar ja, na de 2, 3-0 geloofden ze er natuurlijk ook niet meer in! Vind nog steeds dat Östlund te veel fouten maakt, tegen een club als psv of az worden deze genadeloos afgestraft!

Ali B was ook weer lekker op dreef! Wat hij mist aan kwaliteit maakt ie imho dubbel en dwars goed door zijn inzet. Goal van Kalou was inderdaad een zeer mooie actie. Vind Ghally ook steeds beter voetballen, hoewel hij soms "de gekke vijf minuten" heeft en vreemde dingen doet dan.

Minimaal 4 punten pakken uit de ontmoetingen met az en psv, dan ga je met een goed gevoel de winter in.

Oh ja, en ajax weer verloren, gaat lekker.....
TC03zondag 27 november 2005 @ 20:49
Ben ik de enige die het opviel dat Kuijt teleurgesteld leek en niet juichte toen Boussaboun zijn tweede maakte?
Ixnayzondag 27 november 2005 @ 20:49
Boussaboun speelde goed ja.
FrankyMcGzondag 27 november 2005 @ 21:15
quote:
Op zondag 27 november 2005 20:49 schreef TC03 het volgende:
Ben ik de enige die het opviel dat Kuijt teleurgesteld leek en niet juichte toen Boussaboun zijn tweede maakte?
Kuyt baalde duidelijk dat hij nog niet gescoord had, en wellicht had hij graag gezien dat Ali B op hem had afgelegd!

Dirk rulez!
TC03zondag 27 november 2005 @ 21:19
quote:
Op zondag 27 november 2005 21:15 schreef FrankyMcG het volgende:

[..]

Kuyt baalde duidelijk dat hij nog niet gescoord had, en wellicht had hij graag gezien dat Ali B op hem had afgelegd!

Dirk rulez!
Dat zeg ik ook niet. Maar ik had het idee dat hij liever zelf had gescoord dan dat hij blij was voor Ali B en de rest van het team.
FrankyMcGzondag 27 november 2005 @ 21:21
quote:
Op zondag 27 november 2005 21:19 schreef TC03 het volgende:
Dat zeg ik ook niet. Maar ik had het idee dat hij liever zelf had gescoord dan dat hij blij was voor Ali B en de rest van het team.
Als er iemand is die zichzelf ondergeschikt stelt aan het team, dan is het Kuyt wel!

Denk dat het gewoon zo leek, en dat hij gewoon zo graag wou scoren...
Sender_zondag 27 november 2005 @ 21:43
Was weer een goed middagje.
Het bier smaakte vooraf weer heerlijk en toen ook nog is een leuke wedstrijd gezien.

Wel gelachen toen die Gyan zich warmliep, en je die grote witte tanden ziet als tie glimlacht.

Over 2 weken tegen psv wordt een belangrijke wedstrijd.
FrankyMcGzondag 27 november 2005 @ 21:46
quote:
Op zondag 27 november 2005 21:43 schreef Sender_ het volgende:
Wel gelachen toen die Gyan zich warmliep, en je die grote witte tanden ziet als tie glimlacht.
Jammer dat de 6-1 zijn fout was!
Sender_zondag 27 november 2005 @ 21:50
quote:
Op zondag 27 november 2005 21:46 schreef FrankyMcG het volgende:

[..]

Jammer dat de 6-1 zijn fout was!

Dat dan weer wel, maar opzich wel een soort van cult figuur. Hij loopt er al zo lang rond.
Maar duidelijk Feijenoord niveau onwaardig.
Cart_manmaandag 28 november 2005 @ 00:25
En weer thuis.

Goede pot voetbal gezien, had het alleen koud.
TerroRobbiemaandag 28 november 2005 @ 00:29
Gyan dat was altijd mijn "favoriet"
fernando_redondomaandag 28 november 2005 @ 00:30
Ik had Ali B. gewisseld, belachelijke ego actie
TC03maandag 28 november 2005 @ 00:34
quote:
Op maandag 28 november 2005 00:30 schreef fernando_redondo het volgende:
Ik had Ali B. gewisseld, belachelijke ego actie
Vertel.
Erasmuschmaandag 28 november 2005 @ 00:36
quote:
Op maandag 28 november 2005 00:34 schreef TC03 het volgende:

[..]

Vertel.
Nou vraag je dr om he
fernando_redondomaandag 28 november 2005 @ 00:40
Ali B. is gewoon een tering ego die de bal af had moeten leggen naar zijn captain
cultheldmaandag 28 november 2005 @ 00:58
Ali B. is idd een ego en sowieso een naar mannetje. Gelukkig speelt ie niet bij PSV.
TC03maandag 28 november 2005 @ 01:13
quote:
Op maandag 28 november 2005 00:40 schreef fernando_redondo het volgende:
Ali B. is gewoon een tering ego die de bal af had moeten leggen naar zijn captain
Bedoel je bij zijn tweede goal? Een spits is toch altijd egoïstisch op zulk soort momenten.
fernando_redondomaandag 28 november 2005 @ 01:27
Bullshit natuurlijk want Kuyt stond niet een klein beetje vrij maar heel erg vrij.

Een trainer met wat persoonlijkheid had Ali B. er meteen vanaf gehaald
TC03maandag 28 november 2005 @ 01:37
quote:
Op maandag 28 november 2005 01:27 schreef fernando_redondo het volgende:
Bullshit natuurlijk want Kuyt stond niet een klein beetje vrij maar heel erg vrij.

Een trainer met wat persoonlijkheid had Ali B. er meteen vanaf gehaald
Oh, is er ook wat mis met Koeman dan?

En Boussaboun kon hem er kennelijk ook makkelijk in schieten, want hij ging er vrij makkelijk in. Waarom zou je dan over moeten spelen?
fernando_redondomaandag 28 november 2005 @ 01:38
Omdat hij geluk had dat hij scoorde
snabbimaandag 28 november 2005 @ 09:06
Anders ga je een rel proberen te starten voor wie de 4-0 er in mag schieten
Van mij mocht ie het zelf proberen iig. Als je je aan een ding mocht ergeren was het aan die blinde kip op het veld.
Dorus_maandag 28 november 2005 @ 09:12
Inderdaad, wat een kutscheids...

En als spits in zo'n positie, met 3 of 4 0 voor maakt dat toch niet uit? Hij schiet tenminste... zat spelers gehad die m voor open doel nog aflegden omdat ze te bang waren om te missen. Als je zo'n bal niet afgeeft moet ie er in. En dat gebeurde ook dus niks om over te zeiken lijkt me.
xboxps2maandag 28 november 2005 @ 09:44
wat een pracht wedstrijd vooraf LN boek gehaald en goede sfeer
-Vaduz-maandag 28 november 2005 @ 09:46
quote:
Op maandag 28 november 2005 09:12 schreef Dorus_ het volgende:

En als spits in zo'n positie, met 3 of 4 0 voor maakt dat toch niet uit? Hij schiet tenminste... zat spelers gehad die m voor open doel nog aflegden omdat ze te bang waren om te missen. Als je zo'n bal niet afgeeft moet ie er in. En dat gebeurde ook dus niks om over te zeiken lijkt me.
Ben ik het helemaal mee eens.
Ruudmaandag 28 november 2005 @ 09:49
quote:
Op zondag 27 november 2005 21:46 schreef FrankyMcG het volgende:

[..]

Jammer dat de 6-1 zijn fout was!
het was anders Bosschaart z'n man die scoorde, meen ik (Pascal viel verder uitstekend in hoor)
quote:
Op maandag 28 november 2005 09:12 schreef Dorus_ het volgende:
Inderdaad, wat een kutscheids...

En als spits in zo'n positie, met 3 of 4 0 voor maakt dat toch niet uit? Hij schiet tenminste... zat spelers gehad die m voor open doel nog aflegden omdat ze te bang waren om te missen. Als je zo'n bal niet afgeeft moet ie er in. En dat gebeurde ook dus niks om over te zeiken lijkt me.
Hier sluit ik mij volledig bij aan.
Als Ali B. hem had gemist zou jullie gezeik terecht geweest zijn, maar nu begrijp ik niet waar jullie je druk over maken.

En over de arbitrage zal ik maar niet beginnen. Slecht voor een mens.
xboxps2maandag 28 november 2005 @ 09:50


prachtboek 404 pagina's
Ruudmaandag 28 november 2005 @ 09:53
quote:
Op zondag 27 november 2005 17:36 schreef rotskibo het volgende:

[..]

wat een kansloos spandoek inderdaad ja
Het ergste is nog dat het doek op BB hing.
SupaMariomaandag 28 november 2005 @ 10:37
Was weer een mooie pot voetbal gister, lekker biertje erbij en daarna opwarmen in de kroeg heerlijke zondag!!
Lunimaandag 28 november 2005 @ 10:41
quote:
Op maandag 28 november 2005 00:25 schreef Cart_man het volgende:
had het alleen koud.
Hoe kan jij het nou koud hebben
Erasmuschmaandag 28 november 2005 @ 13:45
quote:
Op maandag 28 november 2005 09:53 schreef ruud_fr het volgende:

[..]

Het ergste is nog dat het doek op BB hing.
Zat me nog af te vragen of het serieus bedoeld was
Cart_manmaandag 28 november 2005 @ 15:04
quote:
Op maandag 28 november 2005 10:41 schreef Luni het volgende:

[..]

Hoe kan jij het nou koud hebben