te lang, werkelijk waar, te langquote:Op vrijdag 11 november 2005 16:47 schreef Dromenvanger het volgende:
Hallo
Das lang geleden dat ik jullie gesproken hebHoe was de vakantie bevallen?
vakantie waar? ik eerst.....quote:Op vrijdag 11 november 2005 16:47 schreef Dromenvanger het volgende:
Hallo
Das lang geleden dat ik jullie gesproken hebHoe was de vakantie bevallen?
fotoquote:Op vrijdag 11 november 2005 16:50 schreef nokwanda het volgende:
Zucht.... maar weer verder met EW´s dreadlockjes
Ik werd ook zenuwachtig, wilde al een nieuw topic openen maar ik dacht van, er zijn andere druk in de weer met het openen van een nieuwe. En wat bleek, er verschenen zelfs 2 nieuwe. Geopend op hetzelfde moment nog wel.quote:Op vrijdag 11 november 2005 16:50 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
te lang, werkelijk waar, te lang![]()
Heb helaas nog geen digitale cameraquote:
Luistert hij ook naar Bob Marley? Of is het een zij. Sorry maar ik zat hier vaak met verstand op nul, pas sinds vandaag ben ik terug op aarde zoals mijn signature zegt.quote:Op vrijdag 11 november 2005 16:50 schreef nokwanda het volgende:
Zucht.... maar weer verder met EW´s dreadlockjes
Electro Worm is een hij natuurlijk. En hij heeft Bob Marley nog niet zo lang geleden leren kennen.quote:Op vrijdag 11 november 2005 17:15 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Luistert hij ook naar Bob Marley? Of is het een zij. Sorry maar ik zat hier vaak met verstand op nul, pas sinds vandaag ben ik terug op aarde zoals mijn signature zegt.
Bob Marley
quote:Op vrijdag 11 november 2005 17:23 schreef Dromenvanger het volgende:
Bob Marley de hele dag opzetten wordt je stoned van, dus ik luister het alleen als ik in Bob Marley mood ben.
Ik vraag me ook al mijn hele leven af waarom mensen die vreselijke ziektes krijgenquote:Op vrijdag 11 november 2005 17:03 schreef Dromenvanger het volgende:
Zullen ze wel een reden voor hebben voor die uitzaaiingen? Of hebben ze geen zin erin of hebben ze het te druk?
Hopelijk komt het goed. Ziektes zijn zwaar klote. Ik haat ziektes dus gigantisch. Mensen die vroegtijdig overlijden omdat het lichaam te wensen over laat. Ik bedoel, waarom is er kanker??
Sommige idioten beweren omdat het is om overbevolking tegen te gaan. Domste argument. Het is gewoon klote en ik snap nog steeds niet waarom ze kanker niet kunnen oplossen. Eigenlijk zou je toch moeten denken van, als de wetenschap kanker niet weet op te lossen, dan doe ik het als mens zijnde persoonlijk wel. Dat je opeens zegt van, weg uitzaaiingen, ik heb nooit om jullie gevraagd. Oprotten en snel een beetje.
Klinkt misschien vreemd maar dat je gewoon je hele lichamelijke functioneren op dat moment overhoop gooit zodat het goed gaat lopen. Maar dan moet je niet veel pijn hebben op dat moment, als je het niet voelt gewoon kracht inbrengen in je lichaam. Het hele negatieve proces dat optreedt tegengaan door alles een andere wending te geven. Van mijn part gaat het bloed andersom stromen of wat dan ook.
Afhankelijk zijn van je lichaamIk bedoel van de beperkingen eraan.
Misschien kan dat overhoop gooien zelfs met pijn, dat je gewoon alles uitschakelt op een gegeven moment. Maar dan moet je dus krachtig zijn van geest heel erg, en erg fel zijn tegen de ziekte. Boven de ziekte staan ook.
Maar ik ben dus ff fel nu. Met felheid bestrijden wat niet ongewenst is, dat is toch de enige oplossing? Misschien zijn de medicijnen tegen kanker niet sterk genoeg? Anders hadden ze de ziekte al lang weten te bestrijden. Ze moeten een harder offensief voeren als je het mij vraagt.
Nog een kaarsje aansteken en bidden op genezingquote:Op vrijdag 11 november 2005 17:49 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Ik vraag me ook al mijn hele leven af waarom mensen die vreselijke ziektes krijgen
Er zal ongetwijfeld een reden voor zijn, overbevolking is daar volgens mij geen reden voor (denk dat al die vormen van natuurgeweld daar wel een reden voor zijn overigens) .
Wist ik de reden maar.
Misschien hebben mijn kaarsjes en wierookjes die ik voor hem gebrand heb toch nog effect gehad![]()
Wel toevallig dat die ontsteking enorm lang geduurd heeft en dat het ineens in een week bijna weg is
Nou nog die rugwervel kanker
quote:Op vrijdag 11 november 2005 17:20 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Electro Worm is een hij natuurlijk. En hij heeft Bob Marley nog niet zo lang geleden leren kennen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |