Patsy Kensit was dan ook al zeer okay in Lethal Weapon 2, jaren voordat Liam ook maar de kans had om door haar securitycordon heen te mogen komen.quote:Op donderdag 10 november 2005 20:49 schreef Sack_Blabbath het volgende:
't Enige leuke aan Liam is z'n vrouw. En z'n schoonzus en z'n zwager zijn ook wel oké.
quote:Op donderdag 10 november 2005 20:51 schreef Litpho het volgende:
Patsy Kensit
inderdaad. maar was ze zo populair dat ze zoveel security nodig had?quote:Op donderdag 10 november 2005 20:51 schreef Litpho het volgende:
[..]
Patsy Kensit was dan ook al zeer okay in Lethal Weapon 2, jaren voordat Liam ook maar de kans had om door haar securitycordon heen te mogen komen.
Nee en jaquote:Op donderdag 10 november 2005 20:57 schreef Tokus het volgende:
[..]
inderdaad. maar was ze zo populair dat ze zoveel security nodig had?
en heeft ze die lullo nog niet laten vallen?
Je hebt gelijk, Kensit is in 2000 van hem gescheiden. Goede zaakquote:Op donderdag 10 november 2005 21:48 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Liam is inmiddels met 1 van de All Saintjes toch? Of loop ik weer hopeloos achter?
Yeehquote:Op vrijdag 11 november 2005 12:04 schreef Tokus het volgende:
yeeeey carnaval begint vandaag officieel. dacht ik zo.
Yeeh, vanavond komen er weer allemaal kinderen aan de deur om snoep bedelen vanwege Sint Maarten. Nu weet ik waarom mensen eigenlijk niet zover boven de rivieren moeten wonen.quote:Op vrijdag 11 november 2005 12:05 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Yeeh
Weet ik gelijk weer waarom ik boven de rivieren woon
Gelukkig is het reisbureau hier de enige die aan Sint Maarten doetquote:Op vrijdag 11 november 2005 12:21 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Yeeh, vanavond komen er weer allemaal kinderen aan de deur om snoep bedelen vanwege Sint Maarten. Nu weet ik waarom mensen eigenlijk niet zover boven de rivieren moeten wonen.
Maar gelukkig hoor ik de deurbel niet met mijn muziek aan.
Gewoon een sticker op de deur:quote:Op vrijdag 11 november 2005 12:21 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Yeeh, vanavond komen er weer allemaal kinderen aan de deur om snoep bedelen vanwege Sint Maarten.
Die moet ik maar even uitprinten.quote:Op vrijdag 11 november 2005 14:18 schreef Mark het volgende:
[..]
Gewoon een sticker op de deur:
[afbeelding]
quote:Op vrijdag 11 november 2005 15:18 schreef Grobbel het volgende:
Weet iemand of er een fatsoenlijke openbaar vervoer planner is voor België (of in elk geval Antwerpen), vergelijkbaar met 9292ov.nl (dus met automatisch berekenen welke halte het dichtst bij een bepaalde straat ligt)? Ik heb al een tijdje zitten zoeken, maar echt veel bruikbaars heb ik nog niet kunnen vinden.
Heb je de bewuste advertentie al gevonden Z? Verder heb ik ook nog een neefje die meubels maakt, ik ben al een tekeningetje voor hem aan het maken...quote:Een tijdje geleden schreef Z het volgende:
In de VN en de NRC staat vaak een advertentie van, wat mij betreft, 'de' CD kast, ik heb net de VN even doorgebladerd, maar daar stond niks in. Morgen wellicht in de NRC, ik zal even voor je kijken.
Hij mag zich natuurlijk ook te pletter rijden tegen een wonderwallquote:Op donderdag 10 november 2005 20:22 schreef Litpho het volgende:
Uiteraard mag Liam desgewenst ook best door een bushokje (of twee) worden getieft.
Geen problemen mee.
jaaa!! eindelijk 15, jezus dat duurde lang..quote:Op zondag 13 november 2005 12:12 schreef Mark het volgende:
Dag Jaco, bijna jarig?
zal eens checkenquote:Op zondag 13 november 2005 02:12 schreef bartrid het volgende:
Ik wil graaag jazz (en john zorn/punk/metal/mensen met een brede muzieksmaak) liefhebbers acoustic ladyland aanraden:
http://www.acousticladyland.com/
Geweldig concert gisteravond. En openingsact Kid Carpet was ook erg leuk
http://www.kidcarpet.co.uk/index.php
Heerlijk rustig toch?quote:
Zal er eens naar kijken, maar sinds de nieuwe Madonna kan me alles behalve disco gestolen worden.quote:Op zondag 13 november 2005 02:12 schreef bartrid het volgende:
Ik wil graaag jazz (en john zorn/punk/metal/mensen met een brede muzieksmaak) liefhebbers acoustic ladyland aanraden:
http://www.acousticladyland.com/
Geweldig concert gisteravond. En openingsact Kid Carpet was ook erg leuk
http://www.kidcarpet.co.uk/index.php
Zo'n 60 topics in 2 jaar (en een aantal maanden) is best genoeg. En waarschijnlijk nog met meer zinnige inhoud dat de 500 SC topics in PUB. Of de honderden SC topics in GC.quote:
Heerlijk is dat hè. De blik van een bepaald persoon, de naam van dat ene nummer dat je te binnen schiet op precies het juiste moment, of gewoon lekker gek doen met een stel vrienden/vriendinnen.quote:Op zondag 13 november 2005 22:37 schreef Jane het volgende:
Dit is nog SlowChat in de ware zin van het woord.
Goedenavond Muziek, btw.
Voel me enorm opgeknapt na dit weekend. Soms is er maar iets heel simpels voor nodig.
Fles whiskey?quote:Op zondag 13 november 2005 22:37 schreef Jane het volgende:
Dit is nog SlowChat in de ware zin van het woord.
Goedenavond Muziek, btw.
Voel me enorm opgeknapt na dit weekend. Soms is er maar iets heel simpels voor nodig.
het isquote:Op dinsdag 15 november 2005 09:43 schreef Vork het volgende:
Het is weer zover!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |