Tadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
![]()
en als het niet op de juiste manier is dan tellen ze maar niet mee. Dan is dit vast m'n kerstspeech ofzo.
in de categorie familiekiekjes:- Leukste foto award:
Sara van Fuente helemaal opgevouwen
![]()
Ik ben ook nog steeds helemaal verliefd op de foto van jarige Maria met feestmuts op het kinderdagverblijf maar dit zo lieve kleine zachte hompje baby
![]()
is echt zo prachtig!
- Leukste filmpje award:
Jayden die slapend eet
- Leukste kids uit een gezin:
Bo en Janneke, zusjes zijn zo leuk
![]()
- Fokalienaward
in de categorie meningen over users- De blooper award:
Rottdog Ouders; Blundertopic part II met foto
Tja de blooper van Bright vind ik een ander soort blooper… - De pittigste papa award: ( liefste/eerlijkste/ komiscte etc.. mannelijke user)
Digger, vooral na de posts over de geboorte van Kady!
- De pittigste mama award: ( liefste/eerlijkste/komischte etc... vrouwelijke user)
Ik vind een pittige mama overigens iets heel anders dan een liefste/eerlijkste etc…. vrouwelijke user Phluphy kies ik daarom hier, al is ze hier natuurlijk niet meer zo veel. Door te laten zien dat hoe bitter en zwaar het soms ook kan zijn, de liefde voor je kind alles kan overheersen. Positief en negatief. Iemand die zo ontzettend dapper en hoopvol is en hoe het er ook voor staat altijd nog kan lachen om een stomme roddel of grap en naar je luistert. Dat vind ik pittig, daar hou ik van!
- De grootste reldel:
Loena-tik - Het zwarte schaap award: ( kots hier voor het laatst iemand uit
![]()
)
Roxie, omdat ze al na één post waarbij ik mijn twijfel over haar bestaan naar voren bracht alleen nog maar een keer in OUD kwam om te vertellen dat haar dochter geboren was. Wat ik overigens ook niet geloof :’)
in de categorie herinnert u deze nog:- De meest memorabele bevalling award:
Ladybos. Afwachten tot meneerbos een mailtje had gestuurd naar LadyS, een mailtje wat niet kwam omdat hij er eentje naar mij had gestuurd. Dat lieve kleine babietje dat ik vlak daarna mocht vasthouden, precies een half jaar jonger dan mijn eigen dochter
![]()
- Meest memorabele topic/post award: Kan ik niet uitkiezen maar deze is
post van Belana is vrij recent
![]()
en ik vind het behalve grappig ook nog eens echt iets voor OUD.
- Meest memorabele zwangerschap award:
Girly en ik hoop echt dat alle ellende nu afgesloten mag worden met een prachtig en gezond kind.
- Meest memorabele buik award:
in de categorie creativiteit:- De helpende hand award Voor degene die telkens klaar staat voor een ander: Ik vind sowieso dat er hier heel snel veel mensen voor je klaar staan (met
Poemojn als echte helpende hand voorop)! Kan ook niet kiezen tussen een paar mensen, namelijk
Moussy ( boerenkool, brandwonden, Thaise vissersbroeken, je noemt het maar en ze weet er wel wat over, of je antwoorden krijgt waar je wat aan hebt is altijd afwachten maar het gaat om het idee
![]()
)
Phileine (betrokken en begripvol met informatie en ideeën aankomen) en uiteraard
Sugar (altijd een helpende hand en vooral een vriendin
![]()
) Uiteraard wil ik m’n stem niet verloren laten gaan en kies ik toch gewoon, namelijk
Peter man van Moussy (ik weet z’n username niet eens iets met Crow) die me in tien minuten uitlegde hoe je met een rol biscuitjes van 30 cent een heerlijke taartbodem kan maken. Ik denk dat ik nog veel verjaardagen aan je moet denken!
- Leukste user icoon award: Die van
M@x; Kai is een coole kikker!
- De treffendste signature award:
Troel (de ~ (v.), ~en) 2 trut
- voor de crea-bea award:
Knorretje (de kleding, de foto’s, de zandbak binnen…)
in de categorie overig, maar zeker niet minder waardevol:- beste MOD award:
Lois, duidelijk maar kan de dingen ook van twee kanten bekijken
en is ook nog eens een pittige moeder!- De grote geduld award Voor diegene die al erg lang
wacht op een kindje... Geen idee, daar kun je toch niet uit kiezen!
- Troost award ( voor diegene van wie jij denkt dat die echt een award verdient)
Livelink, iemand die ik soms helemaal niet snap maar wie ik wel een heel open, eerlijk en dapper moedermens vind.