abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_32135035
Gebruik dit topic svp alleen voor de streamverslagen !

Vragen, opmerkingen en commentaar graag in Vragen/opmerkingen over de Streamverslagen
Dat houdt de streamverslagen beter leesbaar. Offtopic berichten worden verwijderd.

Vorige topic: Streamverslagen van woensdag 9 november.
Het is moeilijk vriendelijkheid weg te geven, het wordt bijna altijd teruggegeven.
pi_32136387
00.55
Chantal is al een tijdje bezig tegen Menno. Het gaat weer eens over dat hij het "homo" spelletje speelde. Ze begrijpt niet dat hij zo kan liegen, ook al is het een geheime missie. Joost vind dat hij het fantastisch heeft gespeeld, hij was om! Hij legt nog eens uit aan Chantal dat het een geheime missie was, maar Chantal is zwaar teleurgesteld omdat het een onderwerp was die haar na aan het hart ligt.
Menno blijft rustig en legt uit dat hij geen keuze had. Je heb altijd een keus zegt Chantal. Ja het huis uit gaan zegt Menno? Ik vertrouwde je voor 200%, ik heb zo'n goed gesprek met je gehad, ik had mijn vingers in het vuur voor je gestoken.
pi_32136445
0:55
Dido en Roel vertrekken samen naar bed. "Misschien wel voor de allerlaatste kee"r zegt Dido

Chantal en Menno zitten ondertussen nog maar eens over Menno's situatie in het huis te praten. Over de situatie met het homo-gebeuren zegt Chantal oa nog maar eens "Ik vertrouwde je voor de 200% ik snap niet dat iemand zo tegen me kan liegen"
Zoek in jezelf naar je eigen fouten en zoek in de ander naar het goede.
pi_32136557
01.00
Slaapkamer: Roel vraagt aan Dido: wat zei jij nou tegen Chantal? Dat je Rob in het begin ook wel leuk vond? Dido legt het uit: in het begin toen Roel met Lieske in het bubbelbad ging bubbelen keek Dido hen achterna en zei Ja loop je pik waar weer achterna! (stream valt weg dus ik kan het niet meer volgen)

BBstem: Alle bewoners batterijen checken! Chantal klest door, alleen Joost staat op.

Roel zegt tegen Dido dat hij iets over haar in de DBK heeft gezegd. Oh nee he, wat nu zegt Dido????
Over dat hij flipte gisteren na het geld incident en dat Dido hem gekalmeerd heeft. Hoe dan vroeg BB? Heeft ze je gekalmeerd door met je te praten? Nee niet praten zei Roel maar ze heeft me wel gekalmeerd Neeeee he, echt waaaaaaaaaaaaar? roept Dido. Wat nog meer, wat heb je gezegd? BB zei dat Dido wel een wildebras is he? (of Roel verstond het niet goed?) Roel schijnt meer gezegd te hebben in de DBK over Dido, wel lieve dingen. (Roel fluisterd nu onder de deken, ik kan het niet verstaan maar Dido moest heel hard lachen)
pi_32136580
C: Sinds Tanja weg is heb je ineens wel een mening over Tanja.
M: Ik had altijd al een mening over Tanja
C: Maar toen Tanja er nog inzat uitte je hem nooit. Pleaser gedrag als je het mij vraagt. Je hebt nooit je mening uitgesproken. Dacht al dat wij allemaal gek waren dat jij Tan wel begreep. Waarom, misschien was je bang voor d'r stem. Zodra ze buitenstapte had je ineens wel een mening over haar.

C: Wordt jij wel begrepen?
M: Hier in het huis? Nee hier in het huis niet nee.
C: als jij je mening niet geeft , wordt je ook niet begrepen. Doordat je niet gereageerd hebt, heb je me niet gestuurd in mijn mening en denk ik dus dat ik gelijk heb.
Zoek in jezelf naar je eigen fouten en zoek in de ander naar het goede.
pi_32136708
01.15:
Chantal blijft door gaan tegen Menno, nu over de zoen aan Dido, je ging haar lekker zoenen. Zoen? zegt Menno, een kus op haar mond, dat stond op een kaart van mijn vrienden. (hij gat het nog uit leggen ook)
Het gaat over wie er lekker is, sexy is, vrouwen begrijpen en hoe dingen over komen. Volgens Chantal is het te laat voor Menno, het komt niet meer goed.
Nu zegt ze dat ze hoopt dat hij nog een kans krijgt, je bent een toffe gozer, die heb ik eerder gezien.(het blijft door gaan en ik zie maar 2 streams momenteel, dido en roel die in bed liggen en menno en chantal dus sorry
pi_32136751
Over het kaartje van zijn vrienden en het "zoen incident" met Dido

M: als m'n vrienden zeggen geef Dido een kus doe ik dat
C: ja ok, maar daar blijf je niet weken in hangen
M: Oja... benik er nu ook nog mee mee bezig dan
C: ja.

C: ja nu niet meer misschien omdat je weet dat het niet kan. maar dat zoenen daar kwets je mensen mee
M: Nah zoenen een kus op de mond was het een geintje meer niet
C: Vreemde acties zijn het gewoon menno
M: M'n vrienden schrijven dat als geintje dan doe ik dat, ga haar niet achtern om te versieren
C: Ja omdat ze dat niet toelaat
M: nou ja, zou het niet eens willen. het was een geintje

C: Geintje kan je hier duur komen te staan
M: blijkbaar, blijkbaar wordt m'n humor hier niet begrepen dan
C: heb 'm weken lang anders wel begrepen
M: als het nou daadwerkelijk allemaal iets zou betekenen
C: Maar je moet denken aan hoe het overkomt. Je kwetst mensen met rare acties
M: nou sorry, als ik daar overal bij stil moet staan

C:: Hoop dat je nog een kans krijgt heb een toffe gozer gezien en weet niet waar ie gebleven is.

Kan dat mens niet langer aanhoren , iemand anders misschien verder?

[ Bericht 6% gewijzigd door Snaptnix op 10-11-2005 01:42:53 ]
Zoek in jezelf naar je eigen fouten en zoek in de ander naar het goede.
pi_32136962
De BB-stem vroeg zacht of ook Roel & Dido toch batterijen wilden wisselen (ze kunnen dus per kamer omroepen). 'Voordat jullie gaan slapen. Of iets anders...' En daar ging Dido van uit haar dak. Want de suggestie was duidelijk.

01.25
Dido vraagt aan Roel: Stel he stel dat ik er morgen uit moet he? Wat dan?? Ja flippen zegt Roel Maar wat als ik weg moet vraagt Roel? Op je wachten? Nee, doe jij lekker je ding, je hoeft niet te wachten, we zien wel. Dingen lopen zoals ze lopen. Als je je ex ziet, wie weet wil ze alles anders doen nu ze alles heeft gezien. Dat is een dilemma, heb je daar over nagedacht? Roel denkt er anders over na, hij weet het niet. Heeft wel een vermoeden, hij kan zijn eigen Roel wel goed interpeteren.
Hij weet dat Dido het "spelletje" nodig heeft dat ziet hij ook, Roel denkt er anders over, heeft geen zin in spelletjes. Dido ontkent en Roel merkt op je weet zelf wel hoe je bent, dat heb je nodig. Paar weken geleden, toen ze in de afkoeling periode zaten, ging het goed met Roel, komt Dido op hem af om te vertellen, euhhhh Roel ik voel wel iets voor je en euh nou dan weet je dat! ZIt ik dan met een bek vol tanden. Ja wat vond je daar van Roel (hihi) Nou fijn voor je Dido Ik voelde me wel trots. MIjn kleine ijskoninginnetje, ik hou niet van dat fluffy gedoe zegt Dido.
pi_32137035
Dido vraagt aan Roel aangezien hij op andere types valt, waarom hij in GODSNAAM op haar gevallen is dan? Vertel me dat dat eens?
Roel: met andere woorden, hoeveel veren passen er in mijn kont?
Neeheee dat bedoelde Dido niet.... jawel zegt Roel ik weet precies waar dit heen gaat. En het is stil.
pi_32137236
C: Waarom ben je hier?
M: Om levenslessen op te doen
C: wat ga je daarmee doen dan.
M: Ja leren en in praktijk brengen natuurlijk
C: Wanneer dan?
M: Zo snel mogelijk
C: Ja dat zou ik maar doen ja

AAARGHHH, dit wordt gewoon echt te erg om te volgen.

<stukkie gemist>
C: Voor je het weet ben je de Ludo van het spel
Ik ben er niet door gekwetst, geraakt. Alleen hij heeft het niet verteld (over doorgaan metde bonen opdracht gaat dit volgens mij)
Joost: Ja dat heeft je wel stemmen gekost
M: zal m'n best wel doen met kleur bekennen, maar of het er meteen uitkomt. zal fouten maken, heb dat nog nooit gedaan,
C: daar kan je geen fouten in maken. Te weinig informatie dan gaan mensen er zelf een draai aan geven. Volgende keer ff roepen is veel meer waardering voor

[ Bericht 29% gewijzigd door Snaptnix op 10-11-2005 01:52:52 ]
Zoek in jezelf naar je eigen fouten en zoek in de ander naar het goede.
pi_32137475
02.00
Dido verteld tegen Rob wat BB zei: kunnen jullie ook even de batterijen verwisselen voor jullie gaan slapen...... of iets anders ha.. ha.. ha.. (Dido doet of ze lacht )
Dido heeft dorst. Roel heeft geen honger en ook geen dorst maarre.... Wat dan vraagt gansje Dido? (sorry) Nou, ik heb zin om je finaal in elkaar te tremmen. Rare uitdrukking vind Dido.
pi_32137514
Na al de discussies tussen menno en Chantal, begint Chantal ook weer over Ingrid.
Menno lijkt te breken en schiet vol.
Chantal is ontroerd en zij en Menno delen een innige omhelsing.
Het is net the twilight zone.
pi_32137576
1:55
Menno breekt uiteindelijk na de ellenlange monoloog van Chanta (naar het schijnt na opmerkingen over Ingrid) l. Hij begint te huilen
Knuffel (lees wuurggreep) van Chantal "Het draait hier allemaal om gevoel"

C: "Misschien ben ik wat verder... volwassener!"
M: "Moet ik dan heel toneeslspel spelen om een Menno te laten zien, die jullie willen zien"
blablabla van Chantal...

C: over de nominatie tegen Rob "Zijn geen opmerkingen waarmee je symphatiek overkomt"
"ach ja, misschien moet je het spel spelen zoals jij het vind, maar Ingrid heeft dit niet verdiend"
"zo'n lekker wijf en lief ook. Komt je allemaal niet ten goed. Ze is eerlijk en recht doorzee. Ze zal vast wat hebben, maar dat heeft iedereen"
Zoek in jezelf naar je eigen fouten en zoek in de ander naar het goede.
pi_32137613
02.10
Chantal heeft het over Ingrid met Menno. Ze is eerlijk, recht door zee lekker wijf, ze heeft nooit iets mis gedaan en jullie hadden zo veel humor samen, ze snapt niet waarom het mis is gegaan?
Chantal raad Menno aan om eens met haar te praten. Volgens Chantal neemt Ingrid het altijd op voor Menno.
Ik geloof dat ze gaan slapen.
pi_32137835
02.25
Dido wil even wat zeggen in de slaapkamer, halloooo? Ja zegt Rob we luisteren...: ik dacht dat er vannacht iemand lag te tsjoppen?? Tsjoppen??? Wat zeg je vraagt Joost? Ja ja zegt Rob ik lag me vannacht af te trekken Dido, bedoel je dat? Roel legt uit dat er iemand in de mannenslaapkamer ´s nacht smakgeluiden maakt en dat ze dat waarschijnlijk hoort.

Ik geloof dat ze nu echt gaan slapen (stream 1 en 4 weigeren het om te doen bij mij dus ik weet het niet zeker )

dido fluisterde:roel je bent er een uit duizenden ,ben gek op je,truste

[ Bericht 7% gewijzigd door SuperMOM op 10-11-2005 02:53:14 ]
pi_32137977
02.40

Alles in diepe rust nu
  donderdag 10 november 2005 @ 11:32:36 #17
2334 bunnyma
kikkers zijn groen
pi_32142995
11.30
Chantal, Lieske, Dido, Nathalie en Joost zitten nog in hun badjassen buiten, zij praten nog over gisterenavond en over de nominatie's.

Dido heeft niet het gevoel dat Roel er uit gaat.

Chantal lacht nog over de woorden die zij te zien kregen.
"Teringdwerg, kakker met kapsones, doetje"

Oh Rob zit er ook bij. Hij ontkent woorden te hebben gezegd.
Hij zegt dat Joost wel zit met "spekgladde kameleon" Joost komt net aanlopen Meteen wordt hij allemansvriend genoemd.
Hij gaat sporten met Menno.

Ingrid zit er wel mee dat zij over Menno "teringdwerg heeft gezegd. Menno staat hier bij en zegt tegen Joost: "Kom, laten we maar gaan sporten" En zij gaan rondjes lopen.

De groep gaat uit elkaar, de een naar de wc en de ander koffie zetten.
eurobilltracker.com
pi_32145605
De koffers voor de genomineerden zijn gearriveerd.


Dido straalt zelfs bij een eventueel vertrek....


Nog 1 maal vader en zoon??? ....


en Chantal neemt afscheid van haar beste vriend in het huis

[ Bericht 31% gewijzigd door M-en-A op 10-11-2005 13:22:11 ]
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32146164
Terwijl de anderen langzaam aan beginnen te denken over de vanavond op handen zijnde exit voor minimaal één van de bewoners, bereidt Joost zich in de badkamer, op zijn eigen persoonlijke manier, voor op de dingen die komen gaan vandaag.

Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32146413
Denkt Ingrid na over de gebeurtenis van vanmorgen??



Vanochtend rond half 11 kraaide de haan. Menno nam zijn kans waar om toch nog even bij Ingrid te kruipen. Chantal gooide zich op als "Moederkloek", haalde 2 glaasjes jus d'orange en bracht deze naar Menno en Ingrid. Die lagen nog steeds knus samen in bed. Menno zei: "dank je wel MAMA", tegen Chantal.
(zou Menno het gesprek van vannacht ook positief hebben ervaren???)
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32146599
Terwijl Ingrid op de bank ligt en Dido druk bezig is om haar spullen bij elkaar te zoeken, om haar koffer te pakken, zijn de andere bewoners druk in de keuken aan de gang. Chantal is waarschijnlijk nog bezig met een poging om zich aan te kleden.

Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32146622
BB: "Wil Lieske naar de DBK komen, Lieske"
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32146734
Lieske komt weer terug en moet moest van BB Joost en Rob bedanken voor het netjes opruimen van de borden, glazen en het bestek van gisteravond. Alleen mist BB nog een mes, dus of ze die nog even kunnen opzoeken.

Niets spectaculairs dus.
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32147105
Haar laatste BB-Jacuzzi???



Dido ligt alleen in de Jacuzzi. Misschien wel de laatste keer voor haar in het BB-huis. Vanavond na de live-uitzending zullen we het pas echt weten.

Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32147619
Ondertussen is Nathalie ook in het bubbelbad gekropen. Het regent een beetje, maar dat kan de beide vriendinnen niet naar binnen jagen.
Binnen zitten Menno en Joost in de huiskamer triktrak te spelen. Ingrid hangt wat op de bank (is ondertussen weer wakker).
Chantal poetst de tafel in de huiskamer, waarschijnlijk wil ze dat die vanavond tijdens de liveuitzending blinkt.
Lieske is druk bezig om haar kwaliteit van "sjaggies" draaien te verbeteren.
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32147768
Dido en Nat zitten in het bubbelbad. Ze hopen dat Menno eruit gaat, "dan ik het perfect".
Nathalie denkt dat Nederland Menno ondertussen wel zat is of binnenkort zat zal zijn.
Ze denkt dat Menno in de eerste weken goed gescoord heeft en misschien nog op die oude "glorie" teert.
Nat "maar het is eigenlijk net als met Tanja. Op een gegeven moment waren we met Tanja er ook helemaal klaar mee"
Dido begrijpt niet dat Rob er bijna uit lag 2 weken geleden. Ook Nathalie verbaast zich daar over.
Nathalie gaat nu met Dido bespreken wat ze vanavond aan zal trekken.
pi_32148029
Lieske zit nu ook te bubbelen. Het lijkt wel alsof ze het woord bubbelen en babbelen door elkaar haalt. Ze kletst honderd uit. En Dido en Nathalie laten haar ook gewoon uitpraten. Dus voor Lieske het sein dat ze door moet praten.
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32148161
Het uitspreken van het "onderbuik-gevoel" van Chantal voor Rob gisteravond heeft misschien toch wel effect gehad. Samen zijn ze druk bezig om de keuken er weer toonbaar uit te laten zien. Chantal de afwas en Rob poets de plaat.

Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32148623
Rob komt met limonade en een schaaltje kaasblokjes naar de jacuzzi en kruipt bij de dames in het water. Ze proosten op de goede afloop voor vanavond.
Roel komt ookl even kijken (in zijn kleren). De dames vragen of hij er ook bij komt en of Dido vraagt of hij even een shaggie aan kan geven. Roel geeft ze een peuk, gaat zich omkleden en duikt nu ook het badje in.
Volle bak dus (terwijl het net hard begint te regenen volgens Nathalie)

Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32148964
Chantal en Ingrid (met haar "schoonheidsmasker") liggen op de slaapkamer.



Ze praten weer over........ Menno natuurlijk. Chantal vind het zonde als Ingrid achteraf spijt krijgt als ze haar kans niet genomen heeft om iets op te bouwen met Menno.
Ingrid zegt: Hij heeft nog een kans om het te verdienen. Nu niet, maar als na vanavond de mogelijkheid er nog is heeft hij nog steeds een kans.
Het blijft tussen die twee dus gewoon weer een kwestie van ja-nee-ja-nee. En natuurlijk werpt "mamma Chantal" zich weer eens op als de relatiebemiddelaar.
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32149724
Het laatste spelletje Triktrak??

Menno en Joost zijn al de hele middag in de huiskamer bezig met het nieuwe triktrak spel. Misschien realiseren beide knapen zich dat het vandaag de laatste keer kan zijn dat ze dit samen kunnen spelen.



Ondertussen ligt Ingrid weer op de bank in de huiskamer met haar ogen dicht. En Chantal is onder haar dekbed gekropen en lijkt ook te slapen.
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32150124
Menno en Ingrid zijn samen in bed gekropen.



Ingrid vraagt of Menno misschien nog iets te vertellen heeft. Menno wil weten waarom ze dat vraagt. Ingrid zegt dat Chantal haar had gezegd dat Menno haar nog iets te vertellen heeft. Menno begint wat dingen te vertellen. Over zichzelf, zijn houding naar Ingrid, zijn houding naar de groep. Het groepsgevoel-incident dat hij niet wakker gemaakt werd toen de enveloppe werd opengemaakt die bij de weegschaal zat. Dat zit hem ook hoog. Ingrid heeft hem ook verteld dat hij als hij vanavond niet weg hoeft nog steeds de kans heeft om dingen goed te maken.
Verder neemt Menno (zoals gewoonlijk) weer heel veel de schuld op zich, terwijl Ingrid hem steeds dingen aan reikt die hij beter anders had kunnen doen in haar ogen.
Na veel heen en weer gepraat besluiten ze er maar even over op te houden en verder ff niks te zeggen. Menno geeft Ingrid een paar stevige pakkerds en ze gaan liggen. Menno begint weer te praten, maar slikt zijn woorden in en zegt: "oja, ik moest ff niks meer zeggen. Geef het maar aan als je weer wat te zeggen hebt".
Daarna sluiten ze allebei hun ogen. (Een pepermuntje tussen de twee kussens in??? ).


[ Bericht 10% gewijzigd door M-en-A op 10-11-2005 15:49:41 ]
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32150319


Laatste Shot van Dido??? Nee denk het niet hoor!!
  donderdag 10 november 2005 @ 15:48:02 #34
16701 scanman01
Today's a good day
pi_32150544
Menno en Ingrid aan de klets. Het gesprek eindigt met Menno die Ingrid een lange kus op haar wang geeft.







My soul is painted like the wings of butterflies
pi_32150851
En natuurlijk mag de wekelijkse badscène van Joost en Nathalie niet ontbreken



Joost kijkt uit naar de nominaties van vanavond. Hij zou het jammer vinden als Dido, Menno of Rob verdwijnen. "Natuurlijk zou Roel voor mij het mooiste scenario zijn, tenslotte heb ik hem gestemd".
Hij realiseert zich ook dat het voor Nathalie het ergste zou zijn als Dido vanavond moet vertrekken.
Ze doen ondertussen weer hun wekelijkse 'sop-spelletjes'.



Joost vind het 'sociaal' als je je in de huidige situatie in het huis aan de groep aanpast. Hij had verwacht dat Roel zich wel aangepast zou hebben. Hij heeft wel respect voor Roel, maar het is niet zijn favoriet in het huis. Hij verwacht dat als Roel blijft dat zowel Roel als Joost volgende week 1 stem krijgen, namelijk de stemmen die ze elkaar geven. Nathalie denkt dat als Rob er uit gaat, dat de bank misschien bestaat uit alleen maar ééntjes.

[ Bericht 27% gewijzigd door M-en-A op 10-11-2005 16:16:43 (verslag aanvulling tekst) ]
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
  donderdag 10 november 2005 @ 16:05:29 #36
16701 scanman01
Today's a good day
pi_32151101




My soul is painted like the wings of butterflies
  donderdag 10 november 2005 @ 16:26:11 #37
16701 scanman01
Today's a good day
pi_32151587
Menno en Ingrid zijn inmiddels weer wat dichter tot elkaar gekomen in bed.



My soul is painted like the wings of butterflies
pi_32151705
BB: "Attentie bewoners, willen jullie er aan denken om je koffer in te pakken"
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32152048
Lieske hoopt dat als zij het huis moet verlaten dat ze de koffer mag houden. Ze vind het wel wat hebben om met zo een koffer te lopen. Roel zegt dat hij er absoluut niet meer rond wil lopen. "Lijkt me wel wat om mee op Schiphol te lopen, weet je gelijk welke koffer van jou is", zegt Lieske.



Dido is na de oproep van BB al een tijdje bezig met haar koffer pakken. "Het eerste wat ik doe is gelijk een pakje sigaretten halen en gelijk helemaal oproken", zegt ze.



[ Bericht 15% gewijzigd door M-en-A op 10-11-2005 16:52:40 ]
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32152394
Roel heeft nog niet veel haast en zit in de huiskamer. Dido stopt haar pogingen ook en gaat eerst een sigaretje roken zegt ze. Ze loopt ook naar de huiskamer. Rob is ondertussen ook begonnen aan het pakken van zijn koffer. Van Menno heb ik nog niet echt actie gezien met zijn koffer, maar die had na de oproep van BB gezegd dat hij snel klaar is omdat hij "ervaring heeft".
Roel: "Takkedag". Chantal: "Ja waardeloze dag, maar takkedag is ook mooie omschrijving".
Dido staat op en zegt: "ik ga weer verder met mijn koffer inpakken".
Chantal: "hou op met die blik, ik krijg helemaal golven van". (zou ze zich nu toch erg schuldig voelen??)
Dido: "wordt je nou echt zenuwachtig van mij?"
Chantal: "je voelt gewoon de spanning in huis".
Lieske: "nou ja spanning, ik wordt er gewoon zenuwachtig van".
Ze heeft net stokbrood gemaakt voor Dido.
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32152563
Dido heeft haar koffer dicht gedaan. Die ligt nu nog op de grond met wat spulletjes er boven op. Ze probeert zenuwachtig heen en weer lopend om haar stokbroodje naar binnen te werken.
Roel is ook maar begonnen met inpakken ondertussen. De koffer van Menno staat nog steeds onaangeroerd in de gang. Hij ligt nog altijd bij Ingrid in bed.
Dido heeft ondertussen haar stokbroodje op en doet weer een poging om nog meer in haar koffer te stoppen.



[ Bericht 6% gewijzigd door M-en-A op 10-11-2005 17:10:14 ]
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32152706
Na een heftige zoenpartij staat Menno toch maar op om zijn koffer in te gaan pakken.
Ingrid: "Hé succes hè".
Menno: "Groetjes, we bellen".
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32152815
quote:
Op donderdag 10 november 2005 17:08 schreef M-en-A het volgende:
Na een heftige zoenpartij staat Menno toch maar op om zijn koffer in te gaan pakken.
Ingrid: "Hé succes hè".
Menno: "Groetjes, we bellen".
pi_32153202
Menno was toch eerst nog even op de bank in de huiskamer gaan zitten. Nu is hij dan toch bezig om zijn koffer te pakken. Rob is ook nog druk bezig. Rob staat in de keuken bij de kookplaat, dus ik neem aan dat hij zijn koffer in orde heeft. Dido is ook niet meer met inpakken bezig, dus ook zij zal haar koffer nu wel zo ongeveer op orde hebben neem ik aan.
Ingrid is aan het afwassen, Lieske staat eten voor te bereiden in de keuken en Joost heeft zichzelf de taak gegeven om de tafel te dekken.
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32153325
Roel heeft even pauze genomen en heeft nog even een stokbroodje gegeten. Chantal is inmiddels ook in de keuken aan het werk gegaan, ze houdt zich bezig met het vlees. Rob loopt wat heen en weer tussen de keuken en de tuin. Ik vermoed dat bij hem de zenuwen nu ook wel behoorlijk op beginnen te spelen
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32153393
Joost heeft Rob ondertussen onder zijn hoede genomen en samen spelen ze een spelletje triktrak.



Ondertussen is op de stream te zien dat Nathalie opstaat van haar bed. Dido is ook op de slaapkamer, dus ik ga er eigenlijk vanuit dat de beide vriendinnen nog even een moment voor elkaar genomen hebben om over een aantal dingen te praten.
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32153622
Dido loopt heen en weer tussen de meidenkamer en de jongenskamer. Nathalie houdt het voor haar een beetje in de gaten, omdat Dido het idee heeft dat Roel haar heen en weer kan zien lopen.
Het blijkt dat ze, voor het geval zij vertrekken moet, voor Roel een kadootje achter wil laten in zijn bed. (Ik kon helaas niet zien WAT ze er neergelegd heeft).



Als het gelukt is gaat ze weer naar de huiskamer, waar Roel en Ingrid nog op de bank zitten.
Ingrid heeft weer last van buikpijn. De zenuwen voor vanavond. Dido heeft dit in de gaten en probeert een gesprekje met Ingrid aan te gaan. Maar het wordt al weer snel stil.
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32154086
Roel en Dido zitten bij elkaar in de huiskamer. Ze hebben het er over als een van hun het huis uit gaat vanavond. Ze willen allebei dat de ander als die vanavond vertrekt dat die het eigen leven op pakt en doet wat hij/zij doen wil. "We hebben hier niks, dus we hebben buiten ook niks", zegt Dido.
Ze draaien er allebei toch steeds omheen. Ze willen elkaar vrij laten als ze het huis verlaten hebben, maar is bij beiden toch wel te horen en aan ze te zien, dat ze het niet fijn vinden dat ze elkaar na vanavond moeten missen.
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32154202
Ook vragen ze zich af hoe het zal zijn als ze ALLE TWEE weer buiten het huis zijn. Of ze elkaar dan opzoeken en of ze dan ook goed met elkaar overweg kunnen. Roel zei ook nog tegen Dido: "Ook al waren 'het' maar 3 of 4 dagen nu, ik beloof je, ik zal ze mijn hele leven nooit vergeten".
Roel haalt inderdaad aan dat hij buiten het huis 'gebruikte', en dan een heel ander persoon kan zijn dan hier in het huis. Maar hij probeert Dido ook nog te overtuigen dat hij nu al 3 maand zonder is, dus dat het misschien straks buiten het huis ook lukt om er af te bljiven. Dido betwijfeld dit.
"Nou we zien wel hoe het loopt", zegt Roel.
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
  Moderator donderdag 10 november 2005 @ 18:06:06 #50
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_32154270
Roel: "Dido, één zoen."
Dido: "Dat mag hoor."

Er volgt een tongzoen van een seconde of 5.



(beetje slechte kwaliteit, maar ik moest de brightness flink opschroeven om het enigszins zichtbaar te maken)

Dan lopen ze de slaapkamer uit. Ze denken dat ze zich straks schamen over dit dramatische gedoe, als ze er alletwee in blijven.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_32154288
Dan neemt ze Roel mee naar 'zijn' slaapkamer. Ze laat hem zien wat ze voor hem achter laat mocht ze het huis verlaten vanavond. Ze heeft haar kussen dus neergelegd op zijn bed, met daar haar geurtje aan. "Ik zal er zeker elke dag aan ruiken en je geur in me opnemen", zegt Roel.
Dan vraagt hij haar "nog even een kus". "Tuurlijk", zegt Dido.



Als ze weer teruglopen zegt ze: "Zie het zeker niet als een afscheidskus, want ik ben nog steeds niet van plan om weg te gaan".
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32154744
Het laatste avondmaal

Vanavond zitten de bewoners voor het laatst met 9 bij elkaar aan het avondeten. Ze praten lekker door onder het eten. Rob heeft voor 17 mensen gekookt vandaag zegt hij (terwijl ik toch gezien dacht te hebben dat hij triktrak aan het spelen was en Lieske en Chantal aan het koken waren ).



Niet iedereen ziet de avond die komen gaat vol vertrouwen tegemoet, maar desondanks maken ze toch wel grapjes onder elkaar.



Roel: "Als ik straks naar buiten moet, nou dan ga ik eerst naar de McDonalds en haal ik een dikke joint". Er wordt gelijk geopperd dat zijn familie er wel zal zijn en dat hij misschien van Ruud de Wild wel bij de poort zijn jointje aangeboden krijgt.
"Dan gooi ik wel wat voor jullie over de schutting", grapt Roel nog even.

BB: "Wil joost naar de DBK komen, Joost"
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32154915
Met het tikken en aanvullen van het streamverslag heb ik me laten verrassen. Joost zit al weer aan de keukentafel en ik heb gemist waarvoor hij naar de DBK geroepen is. Sorryyyy

Joost zit vol spanning zegt hij. Waarop Dido zegt: "Joost kijk naar mij, ik ben het voorbeeld van rust, niet??" Chantal zegt dat het voordeel als je er uit mag vanavond, wel is dat je je familie weer terug ziet.

(ga nu ook even mijn eten opzoeken)

[ Bericht 17% gewijzigd door M-en-A op 10-11-2005 18:38:45 ]
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32155174
BB: "Attentie bewoners het is tot nader order niet toegestaan om naar de tuin toe te gaan".
De buitenvoorbereidingen voor de Live-uitzending gaan nu dus beginnen.

ben nu echt eten
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
  donderdag 10 november 2005 @ 18:43:41 #55
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_32155232
Lieske is zich in de badkamer aan het opmaken. Andere streams staan op Roel, Dido en Nathalie die aan de keukentafel zitten te praten. Dido verheugt zich op het uitgaan als ze straks naar huis moet, Nathalie zegt dat ze blij zal zijn om weer gewoon op straat te komen en in een tuktuk te rijden.

Dido gaat zich ook opmaken voor de uitzending. Roel en Nathalie blijven zitten.

Rob komt er even later bij zitten. Hij drinkt weer alcohol, rode wijn of rosé, dat is niet duidelijk te zien.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
  donderdag 10 november 2005 @ 19:01:38 #56
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_32155711
Joost heeft een gesprekje met Dido in de slaapkamer, niet gehoord waar het over ging omdat ik de stream van de badkamer aan had. Ingrid, Chantal en Lieske waren daar bezig.

Chantal gaat even later naar Dido en Joost in de slaapkamer. Ik hoor haar zeggen dat Dido er vast morgen nog wel in zit.

Even later heeft de pas gedouchte (? want nat haar en badjas aan) Chantal een gesprekje met Rob. Ze denkt niet dat Rob er vanavond uit hoeft. Hij gaat er ook niet van uit. Maar als het zo is dan moet het zo zijn. Chantal zegt dat ze trots op hem is, en dat heel Amsterdam trots op hem is (ik kan dat gelijk ontkrachten).
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
  donderdag 10 november 2005 @ 19:04:13 #57
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_32155774
Dido vertelt op een zachte toon nu aan Roel dat Chantal haar over haar Buddah's buik had laten wrijven. "Ze wil echt niet dat ik ga." Roel vindt het een slijmactie.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
  donderdag 10 november 2005 @ 19:09:49 #58
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_32155912
Nathalie staat in de badkamer naar haar spiegelbeeld te kijken, duwt een tiet op de goede plaats en drapeert haar ketting op de juiste manier over haar borsten. Daarna trekt ze nog wat aan haar beha en checkt nog even of alles nu goed zit.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
pi_32155955
Op het moment een stream op de opmakende dido en een lege hal. Op de achtergrond van de stream van dido hoor ik Joost. Dido meld nog even dat ze haar tandenborstel is vergeten in te pakken en staat nu op en loopt naar de badkamer waar Ingrid ook druk brzig is.
  donderdag 10 november 2005 @ 19:23:14 #60
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_32156270
Rob doet een dutje op de chaise longue.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
  donderdag 10 november 2005 @ 19:24:25 #61
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_32156302
BB: Beste bewoners, willen jullie de deur naar de serre dicht doen.
Ja. zegt Dido en staat op om het te gaan doen.

Dido vraagt aan Rob of het een beetje gaat. Ja maar iedereen is zo gestressed dus hij ging maar even een dutje doen.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
pi_32157847
De bewoners zitten klaar op de bank, wachtend op het begin van de Live-uitzending.


Wat de bewoners nog niet weten werd net aangekondigd aan het einde van de reguliere uitzending. De bewoners krijgen vanavond in de Live-uitzending een ZWARE opdracht waarmee ze 50.000 euro kunnen verdienen voor de prijzenpot. Dus dat kan nog wel een knaller geven.



Ze nemen het er in ieder geval voor de uitzending nog goed van met een stuk taart.



[ Bericht 13% gewijzigd door M-en-A op 10-11-2005 20:29:35 ]
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32158576
Begin van de Live-uitzending. Ruud staat met Ivan in de geheime kamer. De bewoners moeten vanavond halters vasthouden en dit zo lang mogelijk om tot 50.000 euro te komen.
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32158886
Nathalie mag naar de DBK, daar ligt voor haar een envelop klaar.
In deze envelop zit het geboortekaartje van het zoontje van haar vriendin.



Hij is 1 november geboren weet de altijd nieuwschierige Joost ons te melden

Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32159338
Dido moet in de DBK sportkleding ophalen. De bewoners krijgen 2 minuten om zich om te kleden.
Grote hilariteit bij de bewoners. Chantal: "G..verd...., ik zie er niet uit"



[ Bericht 32% gewijzigd door M-en-A op 10-11-2005 21:07:32 ]
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32159810
"Om de 50.000 euro te verdienen moeten jullie tot het gaatje gaan", zegt Bridget.
In de hurkhouding, hoek van 90 graden tegen de muur met een gewicht in je handen. De individuele tijden worden bij elkaar opgeteld en ze krijgen die 50.000 euro als de totale tijd dat ze het vol houden 11 minuten bedraagt
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32159911
Ivan tekent voor iedereen de positie van de armen af. Als ze met de armen onder of boven de lijnen komen, dan wordt voor die persoon de tijd gelijk gestopt. Smokkelen is er dus niet bij

Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
  donderdag 10 november 2005 @ 21:17:53 #68
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_32160037
Bewoners zijn rondjes aan het rennen. De warming up is begonnen.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
pi_32160091
De bewoners hebben eerst wat opwarmoefeningen gedaan. De opdracht begint met de dames. Volgens mij geeft Dido als eerste op, daarna Chantal, dan Nathalie, dan Ingrid en Lieske houd het het langste vol.
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32160346
Nu de mannen, ze worden stevig aangemoedigd door de dames, die hun kelen schor schreeuwen.



Joost als eerste afvaller, snel gevolgd door Menno, Roel houd het onder aanmoediging van de dames nog iets langer vol. Maar Rob is ongetwijfeld de held. Hij verbijt zich en levert een topprestatie.



Bij elkaar hebben de bewoners het ruim 12 minuten volgehouden, dus de 50.000 euro is binnen.



[ Bericht 16% gewijzigd door M-en-A op 10-11-2005 22:46:03 ]
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
  donderdag 10 november 2005 @ 21:27:51 #71
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_32160355
Ze hebben de opdracht ruim gehaald. Rob en Lieske bleken de bikkels van vanavond.

Chantal haalt het geld op uit de dagboekkamer en geeft een paar ferme tikken op haar eigen kont.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
  donderdag 10 november 2005 @ 21:32:30 #72
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_32160510
De uitslag is bekend. Helaas geeft Big Brother ze nog vier minuten om hun normale kleding aan te trekken.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
  donderdag 10 november 2005 @ 21:40:37 #73
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_32160784
Roel en Rob mogen blijven
Het gaat tussen Menno en Dido.

Menno is exit.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
pi_32160896
De uitslag is bekend. Vol spanning zitten de genomineerden te wachten op het verlossende woord van Bridget.



Een ongelooflijke score.
Roel 29 %
Rob 28%
Dido 22%
Menno 21%

Zeer close dus. De bewoners-hetze heeft zijn tol geëist. En misschien wel heel verrassend gezien de vorige exit-ronde dat Rob zo hoog is geëindigd.

[ Bericht 21% gewijzigd door M-en-A op 10-11-2005 21:55:23 ]
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32161218
De laatste kus in BB



Menno krijgt 3 minuten om zijn spullen te pakken en afscheid te nemen. Hij gaat samen met Ingrid nog even in de gang bij de slaapkamerdeur staan. De andere bewoners laten hun even met rust totdat hij echt richting tuin moet. Ze wensen hem het beste en zwaaien hem uit. Het is Exit voor Menno.
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
  donderdag 10 november 2005 @ 21:59:13 #76
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_32161484
Tijdens de verlengde live uitzending op internet wordt Menno gevraagd wie hem er nou uiteindelijk heeft uitgestemd. Wie niet is zijn antwoord.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
  donderdag 10 november 2005 @ 22:02:03 #77
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_32161569
Ruud de Wild vraagt wat het beste is wat hem in het BB huis is overkomen. Dat is Ingrid zegt Menno. Maar je bent toch niet met haar naar bed geweest? Gelukkig niet zegt Menno. Waarom gelukkig niet wordt er gevraagd. Hij zegt dat niemand op die beelden zit te wachten.

Tanja/ de bevalling in het huis vond hij ook bijzonder. Ruud de Wild zegt, niet waar, start de band. Menno zegt dat hij het heel bijzonder vond om zoiets van zo dichtbij mee te maken.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
  donderdag 10 november 2005 @ 22:05:17 #78
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_32161680
Ruud memoreert aan de avond dat Menno en Ingrid innig met elkaar dansten en Ingrid zei: Je had me bijna gehad (of kunnen hebben, wat was het?) Bridget: Dat geloof je toch niet! Ruud de Wild vraagt wat Menno voor zijn Citotoets had, of ie het wel begrijpt. Liefde maakt blind zegt Menno.
Menno begreep niet dat iemand als Ingrid op hem valt. Doe eens normaal man roept Ruud de Wild.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
  donderdag 10 november 2005 @ 22:07:34 #79
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_32161751
Bridget: Lieverd ik wil je echt niet een trap na geven, want... buffering. Je moet echt even met ons meekijken. Het filmpje van Nathalie die zijn bed besmeurt met haar smerige poten wordt uitgezonden.
Ook het stukje dat Ingrid hem een tering dwerg noemt.
De aanvaring met Nathalie in de keuken, daar hou ik niet van en dat wil ik ff kwijt.
Het stukje van Rob dat ie zegt; Er is iets met die jongen. En dat Ingrid daarop in haakt dat het eng is.
Stukje van Roel over pisdwerg.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
  donderdag 10 november 2005 @ 22:09:16 #80
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_32161795
Bridget: Nogmaals dit is niet om je nog een keer na te trappen maar morgen kom je ook weer in de normale wereld en dan is het beter dat je het zelf hebt gezien voordat er roddels rond gaan.
(helaas ontzettend veel buffering mis de helft)

Bridget vraagt of Menno hoog begaafd is? Nee dat is hij niet bevestigt zijn moeder, ze heeft het over flauwekul in dat huis, de helft valt weg.

Menno denkt dat ze wel een goede reden hebben gehad om zo over hem te praten.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
  donderdag 10 november 2005 @ 22:11:50 #81
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_32161879
Ruud vraagt of Menno zich zelf nu echt lelijk vindt. Ja dat vindt hij wel.
Even later ontkracht hij het een beetje dat ie niet echt lelijk is, maar dat er zo'n mooi meisje als Ingrid op hem valt dat vindt hij niet te geloven.

Er wordt gesproken over zijn tactiek. Menno zegt dat het niet de juiste tactiek was want hij is er veel te vroeg uit gestemd.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
  donderdag 10 november 2005 @ 22:13:30 #82
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_32161921
Ondertussen huilt Joost in de badkamer. Hij is echt ontdaan. Big Brother zendt het in de verlengde live ook maar even uit. Het is aandoenlijk om te zien. Niemand komt Joost trouwens troosten, hoewel ik wel even Dido voorbij zag rennen toen ik Joost hoorde snikken.


(Gert)

[ Bericht 14% gewijzigd door Sanne op 10-11-2005 22:59:13 (foto) ]
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
  donderdag 10 november 2005 @ 22:15:54 #83
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_32161998
Rikkert vindt dat Rob er nu eindelijk wel eens een keer uit mag. De familie van Rob reageert, vindt dat geen goed idee.

Menno: Maak je niet druk joh het is toch maar een spelleke. Sorry een spelletje.
Menno de Brabanders zijn weg ... Linda doet ook nog even een duit in het zakje. Het is een complot.
Ruud de Wild: Ja wat is ermee?
Linda: Nou niks, dan zijn we klaar he.

Ralph denkt dat Roel gaat winnen, Menno gunt het aan Joost.
Ondertussen huilt Joost nog steeds tranen met tuiten in de badkamer.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
  donderdag 10 november 2005 @ 22:18:33 #84
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_32162089
Ralph heeft het over een discotheek waar hij komt.
Tanja zegt dat ze al snel doorhad dat er in huis ontzettend geroddeld wordt.
Bridget vraagt of Tanja ook van haar zelf is geschrokken bij het terug zien van de afleveringen.
Dat niet echt, meer van het geroddel en schijnheilige gedoe van de anderen.


(Gert)

[ Bericht 12% gewijzigd door Sanne op 10-11-2005 23:00:31 (foto) ]
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
pi_32162125
Ondertussen op de streams: (mijn Liveuitzending is alleen maar aan het bufferen )

Dido, Roel en Nathalie zijn het geld in de kluis aan het doen. Rob probeert Joost te troosten, die het zo te zien behoorlijk te kwaad heeft met het vertrek van Menno.

Chantal en Lieske zitten bij Ingrid op de bank.



Joost gaat naar de badkamer, waar hij zijn tranen even de vrije loop laat.



22.22 Joost gaat de DBK in. Waarschijnlijk wil hij met BB zijn verdriet even delen
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
  donderdag 10 november 2005 @ 22:23:42 #86
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_32162257
Ruud de Wild vraagt of Tanja zichzelf nooit dom vond? Het antwoord valt helaas weg door de buffering.

De drie favoriete momenten zijn aan de beurt.

- "Joost liegt tegen Menno." (over die bonenactie dat Menno door was gegaan).
Menno zit met grote ogen naar de beelden te kijken. Even later worden dat gefronste wenkbrauwen. Big Brother laat ook het stukje herhaling zien dat bevestigt dat Menno het tegen Joost heeft gezegd.

Volgend filmpje:
- "De kus van Roel en Dido".
Spreekt voor zich.

Het winnende fragmentje
"Nathalie's aso actie"
Het voetveeg filmpje met als klap op de vuurpijl de voeten afvegen aan Nemo de knuffelvis van Menno.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
  donderdag 10 november 2005 @ 22:28:23 #87
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_32162410
Er wordt gevraagd wat Menno van de actie van Nathalie vindt.
"Ik was toch al van plan haar de volgende keer te nomineren."
Aplaus van het publiek.
Menno vindt het vooral erg laag van haar en is blij dat hij zijn eigen moraal wel hoog heeft kunnen houden.

Einde verlengde live uitzending op internet.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
pi_32162469
quote:
Op donderdag 10 november 2005 22:23 schreef Sanne het volgende:
Ruud de Wild vraagt of Tanja zichzelf nooit dom vond? Het antwoord valt helaas weg door de buffering.
Tanja antwoord dat ze het dom van zichzelf vond dat ze dingen niet beter heeft toegelicht, als voorbeeld noemt ze het weggooien van eten. Voordat ook hier het bufferen weer begon zei ze volgens mij dat ze koekjes had weggegooid omdat ze soft waren?
pi_32162897
Tanja vond dat ze dingen die ze deed wat beterr wat duidelijker had kunnen toelichten. Ze noemde inderdaad als voorbeeld het weggooien van koekjes. Op de vraag of Joscelyn ook aanwezig was grapte ruud: "Ja, die ligt bij de andere rookbabies" Tanja reageerde met de opmerking, "Nou, ik zou nu anders ook best een sigaretje lusten" Ze moest echter nog even wachten tot na de uitzending van Bridget.
En toen waren er nog 6 ...
pi_32162949
Yessss......... beeld van de Livestream.......
Wel veel buffering, dus ik zal mijn best doen om wat shots te maken.







Uhhhh........ afgelopen nu dus.......

Sorry Sanne, meer shots kan ik niet geven bij jou perfecte verslag.

Maar wel fijn dat je het voor ons bijgehouden hebt.
Zo hebben we toch een idee wat we gemist hebben.
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32163467
Dido had haar familie best wel willen zien, maar ze is blij dat ze er nog is. Haar familie moet het maar even uitstellen. Rob: "O, je wilt het gewoon 1 weekje uitstellen". "Nou liefst nog wel wat langer", zegt Dido.
Lieske mengt zich ook even in het gesprek: "Nou jongens, over 5 weken zitten we weer thuis".
Ze krijgt nu een standje van Rob dat ze steeds shaggies aan het draaien is. "Lies nou moet je ophouden met shaggies draaien, op die manier roken ze allemaal steeds meer".
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32163635
Joost is even naar de meidenkamer gegaan om nog wat met Ingrid te praten.
Tenslotte hebben ze allebei hun beste vriend in het huis verloren.

Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32163778
Chantal, Dido en Roel praten nog even door over de exit. Ze hebben op de achtergrond allemaal mensen gezien. "Ik zag een hele groep meiden staan", zegt Dido. "Ja, die kwamen natuurlijk voor mij", zei Roel

Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32163788
Vlak na de live uitzending:
Roel ‘wist’ al dat hij niet weg hoefde omdat hij de tondeuse waar Dido gister om vroeg niet kreeg.

Rob is he-le-maal hyper.

Joost is in de dagboekkamer, zijn medebewoners merken op dat het wel erg lang duurt. Ze vragen zich af of het nomineren is begonnen.

Rob en Chantal kunnen niet op het ‘gelatine’ komen. Chantal denkt aanvankelijk dat het glycerine is, daarna oppert ze glucose.

Roel kan niet meeleven in het verdriet om Menno, want het was een ‘mission impossible’. Nathalie vindt het voor Ingrid en Joost wel sneu. Lieske had de laatste dagen echt niets meer met Menno, ze kon het niet eens opbrengen om een shaggie voor hem te draaien. Roel heeft geen medelijden met mensen die enkel aan zichzelf denken. Chantal is blij dat ze gister nog een gesprek met Menno heeft gehad.

Rob begint nu, nu hij in Dido’s armen ligt, pas een beetje te kalmeren…

22:47 | Chantal en Ingrid op de badkamer.
Chantal drukt Ingrid op het hart om altijd alles te zeggen, zij zal zich ook niet inhouden omwille van een nominatie: “Wat ik voel, dat voel ik en ik hoef niemand iets uit te leggen.”. Chantal heeft gister tegen Menno gezegd dat ze over hem geluld heeft: “Dat is het makkelijkste wat er is. Het moeilijkste is om het tegen je te zeggen.”

Ingrid doet af en toe een poging de monoloog van Chantal te doorbreken, dit met weinig succes.

Joost komt opgepept uit de DBK. Ze hebben hem daar verteld dat Menno weer fijn bij zijn ouders is en een leuke tijd in de studio heeft gehad. Er wordt gevraagd of hij Menno gesproken heeft, dat is niet zo. Er is niet tegen Joost gezegd of de weekopdracht is gehaald.

“Menno heeft het echt moeilijk gehad met ons jongens.”, zeg Joost. Nathalie vindt dat het diner gister een mooie afsluiting voor Menno is geweest.

22:58 | Chantal, Joost, Roel en Ingrid op de gang.
Chantal klopt zichzelf maar weer eens op haar borst over haar gesprek met Menno gister: “Ik ben blij dat ik tot hem door heb kunnen dringen.” Ze noemt het makkelijk om in een groep een zondebok op te zoeken. Joost praat nog een beetje bibberig en geeft aan dat hij het zonde vindt.

Ingrid en Joost verplaatsen zich naar de slaapkamer. Ingrid is nu ook bijna in tranen en beiden geven ze min of meer aan spijt te hebben van het Menno-bashen, Ingrid: “Hij heeft het echt moeilijk gehad." Joost: “Ik heb net zo hard meegedaan.” Ingrid gaat slapen om alles even goed tot zich door te laten dringen. Joost verheugt zich op het weerzien met Menno over een paar weken en wil dan eens goed met hem praten. Ze hebben er in ieder geval ‘een vriend bij’ en ‘er vrede mee’.

Als Joost een overhemd vindt wat hij van Menno heeft gekregen gaat de kraan weer open en Ingrid huilt mee .
pi_32164438
Chantal komt Ingrid troosten, Ingrid vindt het ‘zo zielig’. Ing vraagt Chantal de deur dicht te doen en een soort ‘over de doden niets dan goeds’ gesprek gaat van start: Menno bedoelde het allemaal goed, is wel zichzelf geweest, wilde graag voor Ingrid zorgen, yadayadayada.

Chantal heeft Menno gezegd dat de Nederlandse man hem waarschijnlijk wel wat aan kan doen omdat hij ‘zo’n blonde stoot heeft laten lopen’.

Langzaamaan wordt Dido onderwerp van gesprek. Ingrid is nog steeds kwaad dat Dido tegen haar heeft gezegd dat ze teveel met Menno omging, “En moet je haar nu eens met Roel zien!”. Chantal: “Maar jij hebt hem (Roel) wél gemasseerd! GNAGNAGNA!!!”

Ingrid hierover: “Ik dacht Menno kiest mij nooit en ik wilde niet voor lul staan dus heb ik hem niet gekozen. En Joost, ja ik ben een beetje moeilijk met puistjes. En Rob was ik gewoon écht vergeten!”

Chantal begint wéér over het gesprek van gister: “Hij heeft het als een man genomen. Ik heb de tranen van zijn wangen gekust.” Ze heeft het gevoel dat mensen haar de reactie op Menno’s vertrek kwalijk nemen. Dat kan haar niet schelen, ze gaat haar gevoelens niet verantwoorden. Ze is trots dat ze in BB zit, hoe en wanneer ze daar weg moet kan haar niet schelen.

Ingrid geeft aan geschrokken te zijn van de reacties van de anderen op het geld zostraks. Een reden voor Chantal om een betoog te starten over hoe weinig het geld haar kan schelen.

Ik hoor een hangende, krakende grammofoonplaat en zie een prekende Nathalie als alternatief: ik ben weer weg!
pi_32165145
23.45
Roel hoort buiten schreeuwen: Roelanddddddddddd!!! Heej das mun broertje joh!! Hij rent naar de tuindeur en roept terug....BBstem: Dit is een waarschuwing! Sluit de deur!
pi_32165490
Ingrid ligt als enige te bed. De andere overgebleven bewoners zitten in de huiskamer en praten over van alles en nog wat. De een heeft het er over hoe lang BB nog duurt. De ander heeft het er over hoe ze thuis verjaardag vieren. Dus eigenlijk weer wat gepraat zoals we van ze gewend zijn.
Joost (wie anders) benadrukt nog even dat ze toch uiterlijk morgen iets moeten horen of ze de weekopdracht wel of niet gehaald hebben, want morgenmiddag moeten ze de bestelling door geven.
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
pi_32165738
Lieske zegt dat ze nu wel sigaretten kan draaien, maar nog nooit een JOINT gedraaid. Is heel makkelijk hoor, zegt Roel. Dan ga je in een koffieshop werken hoor ik iemand zeggen. "Dan ga ik wel naar Tanja, dan ben ik er zo binnen", zegt Lieske Ad-rem. En direkt daarop volgt de discussie of Tanja nou wel of niet in het verleden hoer geweest is. Chantal valt nog steeds over het zinnetje: "Dat zou ik zo WEER doen". Bijna iedereen verdedigt Tanja door te zeggen dat ze gelijk zei dat het woordje WEER een verspreking was. Maar Chantal raakt niet overtuigd. Hieruit blijkt toch wel dat Tanja dan wel lijfelijk het BB-huis verlaten heeft, maar dat ze ondanks alles toch nog regelmatig bij de bewoners aanwezig is.
Ik ben wie ik ben. En ik doe wat ik doe.
  vrijdag 11 november 2005 @ 00:05:51 #99
6941 APK
Factual, I think.
pi_32165849
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_32170211
Bedankt, streamteam!
Het is moeilijk vriendelijkheid weg te geven, het wordt bijna altijd teruggegeven.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')