Als ik beweer dat er makkelijk een elftal opgesteld kan worden met meer PSV-ers en jij antwoord bovenstaande, dan is het niet gek dat er over calimero's gesproken wordt: er zitten namelijk exact evenveel Ajacieden als PSV-ers in de groep die tegen Italië mag optreden.quote:Op woensdag 9 november 2005 09:57 schreef Zorro het volgende:
[..]
Dat kan niet, daar selecteert v Basten te slecht voor![]()
19999 is het nog lang niet. Dus tolk was eerderquote:Op woensdag 9 november 2005 10:04 schreef Zorro het volgende:
Sneu? Hier heb je sneu:
[..]
[..]
[..]
[..]
Overigens:
de Tolk:
Geregistreerd op: maandag 26 april 2004 @ 18:45
Zorro
Geregistreerd op: maandag 11 oktober 19999 @ 00:00
![]()
![]()
Je kunt de ironie er toch wel van inzien?quote:Op woensdag 9 november 2005 12:36 schreef SCH het volgende:
Ik vind de opmerkingen van mensen die grappig doen over de blessure Van Bommel van zeer bedenkelijk niveau
Nou nee - dit is zo'n persoonlijk drama.quote:Op woensdag 9 november 2005 12:43 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Je kunt de ironie er toch wel van inzien?
het een sluit het ander niet uit.quote:Op woensdag 9 november 2005 12:44 schreef SCH het volgende:
[..]
Nou nee - dit is zo'n persoonlijk drama.
Zoals ik al eerder zei : je zou er bijna door gaan hopen dat Sneijder vlak voor het WK z'n been breekt en daardoor van Bommel toch nog mee gaat naar het WK.quote:Op woensdag 9 november 2005 12:36 schreef SCH het volgende:
Ik vind de opmerkingen van mensen die grappig doen over de blessure Van Bommel van zeer bedenkelijk niveau
Ik gun het niet iemand om een been te breken (op minister Verdonk na dan)quote:Op woensdag 9 november 2005 12:55 schreef superdude05 het volgende:
[..]
Zoals ik al eerder zei : je zou er bijna door gaan hopen dat Sneijder vlak voor het WK z'n been breekt en daardoor van Bommel toch nog mee gaat naar het WK.
Het is dat ik het Sneijder niet gun, maar anders...
allemaal ajaciedjes natuurlijkquote:Op woensdag 9 november 2005 12:36 schreef SCH het volgende:
Ik vind de opmerkingen van mensen die grappig doen over de blessure Van Bommel van zeer bedenkelijk niveau
en als we winnen wordt de "we worden wereldkampioen" hozanna steeds groter...quote:Op woensdag 9 november 2005 12:30 schreef SocialDisorder het volgende:
ik denk dat als Italië verslagen wordt, de excuses "ze waren niet fit", "het was maar een oefenwedstrijd", "het was een b-team" en dat soort direct aangevoerd zullen worden. Als Italië wint, komen de "zie je wels", "zonder vBommel redden we het niet" en dat soort ook vrijwel direct opgelepeld worden.
Voor het team lijkt het me alleen maar goed om een team als Italië te verslaan.
Al een deel of 20, maar ja, het houdt je van de straat he?quote:Op woensdag 9 november 2005 14:34 schreef Lionheaad het volgende:
Nu gaat dit topic dus echt nergens meer over....
quote:Op woensdag 9 november 2005 14:39 schreef golfer het volgende:
[..]
Al een deel of 20, maar ja, het houdt je van de straat het werk he?![]()
het is al 20 delen offtopic.......quote:Op woensdag 9 november 2005 11:42 schreef -Vaduz- het volgende:
En nu weer ontopic (houden) mensen!
quote:Op woensdag 9 november 2005 14:39 schreef golfer het volgende:
[..]
Al een deel of 20, maar ja, het houdt je van de straat he?![]()
Ruim je het zelf ook weer op, smeerpijpquote:Op woensdag 9 november 2005 14:05 schreef SCH het volgende:
Dat weten we Daggla - ik kots op jouw mentaliteit
Stoer hoor, losertjequote:Op woensdag 9 november 2005 15:43 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ruim je het zelf ook weer op, smeerpijp.
Een persoonlijk drama.......quote:Op woensdag 9 november 2005 12:44 schreef SCH het volgende:
[..]
Nou nee - dit is zo'n persoonlijk drama.
Dat zal ik doen!!quote:Op woensdag 9 november 2005 13:19 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Voor van Bommel is het goed dat ie niet tegen Italie speelt.
Let maar op.
Dat kan, maar dat doe ik niet. Het is een persoonlijk drama en dat ajacieden inclusief een mod hier er nogal lacherig overdoen, stoort me bovenmatig.quote:Op woensdag 9 november 2005 17:03 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Een persoonlijk drama.......
Je kunt het ook overdrijven hoor
idem.quote:Op woensdag 9 november 2005 17:40 schreef Da_Sandman het volgende:
Ik kon een glimlach niet onderdrukken, maar besef de ernst wel. Vind het zonde voor hem, zulk persoonlijk leed gun je niemand.
Ik ben het eens met [betreffende user]quote:Op woensdag 9 november 2005 17:38 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat kan, maar dat doe ik niet. Het is een persoonlijk drama en dat ajacieden inclusief een mod hier er nogal lacherig overdoen, stoort me bovenmatig.
Iedereen kan geblesseerd raken, van een enkelbandblessure die hooguit 8 weken gaat duren spreek ik niet van een persoonlijk drama hoor. Lullig voor hem dat ie op dit moment die blessure oploopt, maar risico van het voetbalvak.quote:Op woensdag 9 november 2005 17:38 schreef SCH het volgende:
Dat kan, maar dat doe ik niet. Het is een persoonlijk drama en dat ajacieden inclusief een mod hier er nogal lacherig overdoen, stoort me bovenmatig.
Uiteraard niet, maar het is vooral voor hem extra pijnlijk omdat hij bij barca eindelijk zijn draai begon te vinden na een moeizaam begin en weer eens een kans kreeg van de bondscoach. Ik denk wel dat hij zich de komende weken echt zwaar klote voelt.quote:Op woensdag 9 november 2005 17:45 schreef golfer het volgende:
[..]
Iedereen kan geblesseerd raken, van een enkelbandblessure die hooguit 8 weken gaat duren spreek ik niet van een persoonlijk drama hoor. Lullig voor hem dat ie op dit moment die blessure oploopt, maar risico van het voetbalvak.
Geen doden verder, geen einde carierre. Dus dat drama-gedoe vind ik wat overdreven.
Lijkt mij ook logisch, maar dat geldt voor elke speler die een blessure oploopt en net bezig was zijn draai te vinden.quote:Op woensdag 9 november 2005 17:48 schreef Zwansen het volgende:
Ik denk wel dat hij zich de komende weken echt zwaar klote voelt.
Ik vind het erg matig dat je het aanmoedigt om er grappen over te maken. Ik vraag je dat niet meer te doen, ook omdat je in functie bent als moderator.quote:Op woensdag 9 november 2005 17:45 schreef golfer het volgende:
[..]
Iedereen kan geblesseerd raken, van een enkelbandblessure die hooguit 8 weken gaat duren spreek ik niet van een persoonlijk drama hoor. Lullig voor hem dat ie op dit moment die blessure oploopt, maar risico van het voetbalvak.
Geen doden verder, geen einde carierre. Dus dat drama-gedoe vind ik wat overdreven.
Ik ben in de eerste plaats gewoon ook een user en ik moedig niemand aan om policy-overschrijdende of banwaardige zaken te plaatsen.quote:Op woensdag 9 november 2005 18:12 schreef SCH het volgende:
Ik vind het erg matig dat je het aanmoedigt om er grappen over te maken. Ik vraag je dat niet meer te doen, ook omdat je in functie bent als moderator.
Als dit Emanuelson had betroffen en ik had iets gepost als 'wat een goede actie om zijn enkel door midden te schoppen' dan had ik je reactie nog wel eens willen zienquote:Op woensdag 9 november 2005 18:20 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik ben in de eerste plaats gewoon ook een user en ik moedig niemand aan om policy-overschrijdende of banwaardige zaken te plaatsen.
Grappen maken mag nog steeds op Fok!
Je hoeft er niet om te lachen, maar blaas het allemaal eens wat minder op.
Dan was er natuurlijk wel sprake van een enorm drama.quote:Op woensdag 9 november 2005 18:23 schreef SCH het volgende:
Als dit Emanuelson had betroffen en ik had iets gepost als 'wat een goede actie om zijn enkel door midden te schoppen' dan had ik je reactie nog wel eens willen zien
Dan had je het minder kunnen hebben, dus doe nou ook maar even niet. Haal je gram maar in het onderschriftencompetitie-topic.quote:Op woensdag 9 november 2005 18:25 schreef golfer het volgende:
[..]
Dan was er natuurlijk wel sprake van een enorm drama.![]()
Dat zal ook niet lukken. Meneer heeft namelijk een zeer slecht gevoel voor humor.quote:Op woensdag 9 november 2005 18:28 schreef SCH het volgende:
[..]
Dan had je het minder kunnen hebben, dus doe nou ook maar even niet. Haal je gram maar in het onderschriftencompetitie-topic.
Hij heeft wel eens een goede dag hoorquote:Op woensdag 9 november 2005 18:29 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
[..]
Dat zal ook niet lukken. Meneer heeft namelijk een zeer slecht gevoel voor humor.![]()
Als we gewonnen hebben wel ja.quote:Op woensdag 9 november 2005 18:32 schreef SCH het volgende:
Ik kan zaterdag trouwens niet kijken - mag ik nu al zeggen dat ik de opstelling slecht vond en het spel belabberd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |