Spannendquote:Op dinsdag 13 december 2005 17:20 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Verslag weet ik niet, hopelijk vanavond, statistieken kan ik wel posten, zal rond 20.00 uur dat doen.
quote:AC Fok! United won verdiend van het defensief en ongeïnspireerd spelend Muzikantenstadje. Het had misschien een grotere overwinning kunnen worden, maar ACFU had veel pech in de afronding. Vooral Dylan Dog had zijn dag niet. Zijn schoten gingen meestal rakelings naast of over, of hij raakte paal/lat.
De thuisploeg leek eigenlijk nooit te geloven in een overwinning en bleef constant met 11 man achter de bal staan. Hierdoor was het moeilijk voor ACFU om ruimte te creëren. Daarnaast was het veld ook niet al te goed, waardoor de bal niet echt kon rollen.
De trainer van FOK! United besloot daarom om Vaduz naar voren te schuiven om als aanspeelpunt te fungeren. Dit had wel als resultaat dat er kansen werden gecreëerd maar zoals al eerder waa aangegeven ontbrak het geluk bij de afronding.
Vlak voor rust lukte het dan toch –Vaduz- kreeg de bal van Eilanden hoog aangespeeld, met een goede kopbal zette hij VoreG vrij voor de keeper. De jonge aanvaller twijfelde geen moment en knalde de bal hard in de verre hoek.
Na de rust probeerde de thuisploeg wel wat aan te vallen, maar het was te bang om op een 0-2 achterstand te komen. Hetgeen uiteindelijk ook gebeurde. Nadat Tong80 de bal teruglegde op Voreg, stapte hij over de bal en tikte de bal met zijn hak naar Vom, die zonder na te denken snoeihard uithaalde en de bal in de kruising zag belanden.
Na deze treffer ging ACFU iets behoudender spelen, af en toe kregen ze wel een goede mogelijkheden, maar na 90 minuten stond de 00-2 als eindstand op het bord.
’t Muzikantenstadje – AC FOK! Uni ted 0-2
41’ 0-1 VoreG (-Vaduz-)
67’ 0-2 Vom (VoreG)
[b]Geel: ]/b]
19’ Perez (MUZ)
39’ -Vaduz- (ACFU)
63’ Oosterhuis (MUZ)
’t Muzikantenstadje
Albers
McNeal
De Nijs
Perez
Kooijmans (61’ Malando)
Rose
Bos (77’ Van Leer)
Rekel
Oosterhuis
Boeijen (51’Smit)
Borsato
AC FOK! United
Pekel
FrankyMcG
Vaduz
The_Boezelaar (60’Da Sandman)
SCH
Vom (83’Bjoro)
MethodMich
Eilanden
VoreG
Dylan Dog
Spideyman (59’Tong80)
Ik heb hoogstwaarschijnlijk rond de feestdagen een aantal vrije dagen, dan zal ik de stats proberen up te daten, ook de wedstrijden die nog onder AirRaid warenquote:AC fok! United – Grachtengordel 4-0
27’ 1-0 Dylan Dog
59’ 2-0 Bjoro
71’ 3-0 VoreG
82’ 4-0 FrankyMcG
Geel
23’ Heren (GRA)
42’ Singel (GRA)
51’ MethodMich (ACFU)
88’ Da Costa (GRA)
AC Fok! United
Pekel
Da_Sandman
The_Boezelaer
FrankyMcG
Vom
MethodMich (80’jpzegthallo)
Bjoro
Eilanden
Dylan Dog
-Vaduz-
VoreG
Grachtengordel
Keizer
Singel
Schippers
Leidse
Spiegel
Heren
Brouwers
Maurits (61’Da Costa)
Reguliers
Bickers (46’ Blauwburg )
Gelders (61’ Van Lennep)
2 keer in de basis en een goal, altijd lekkerquote:Op woensdag 14 december 2005 10:07 schreef FrankyMcG het volgende:
Gescoord als verdediger!
Gaat lekker de laatste tijd met een paar jonkies in de basis, goed dat de trainer ze kans gunt!
zou wel lekker zijn als dat de "rode draad" wordt in onze prestatiesquote:Op woensdag 14 december 2005 13:03 schreef Eilanden het volgende:
Wel lekker om nu gewoon een goede serie neer te zetten
* Vom voorziet een plekkie op zijn favoriete stekkiequote:Op woensdag 14 december 2005 19:12 schreef Bos81 het volgende:
De gele kaart die MethodMich tegen de muzikanten kreeg is zijn 4de van het seizoen. Hij is dus geschorst voor de volgende wedstrijd
Het staat nu al vast dat Eilanden op de positie van MM komt te staan. Dat wil overigens niet zeggen dat je niet in de basis komt te staan. Daar ben ik nog niet helemaal over uit. Heeft veel te maken met de Uefacupwedstrijd morgenavondquote:Op woensdag 14 december 2005 19:16 schreef Vom het volgende:
[..]
* Vom voorziet een plekkie op zijn favoriete stekkie![]()
Da's logischquote:Op woensdag 14 december 2005 19:19 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Het staat nu al vast dat Eilanden op de positie van MM komt te staan.
Precies, even lekker zelf in de schijnwerpers. Mijn trouwste compagnon op het middenveld, Eilanden.quote:
Voor deze ene keer is het goed in het vervolg vraag je het eerst voor je het bevestigt. Ik blijf je meerdere, hoe informeel ik de sfeer ook wil houden.quote:Op zaterdag 17 december 2005 11:40 schreef WEST het volgende:
Bos ik leen Dolle Hond voor de laatste comp voor de winterstop
De echte voetbalkenners hebben die schijnwerpers al lang op mij gerichtquote:Op donderdag 15 december 2005 19:28 schreef methodmich het volgende:
[..]
Precies, even lekker zelf in de schijnwerpers. Mijn trouwste compagnon op het middenveld, Eilanden.
Een van de andere talenten en erg populair bij de vrouwen.quote:Op zondag 18 december 2005 17:19 schreef methodmich het volgende:
Ja, maar nu maar afwachten wanneer Vom kan antwoorden.
En Bos81 zal ons melden wie de volgende is, op 24 december.
Boemtsjakkaquote:Op zondag 18 december 2005 18:53 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Een van de andere talenten en erg populair bij de vrouwen.
VoreG
Ik zal morgen even de antwoorden posten.quote:Op zondag 18 december 2005 17:19 schreef methodmich het volgende:
Ja, maar nu maar afwachten wanneer Vom kan antwoorden.
En Bos81 zal ons melden wie de volgende is, op 24 december.
Luie lapzwansquote:Op zondag 18 december 2005 18:56 schreef Vom het volgende:
[..]
Ik zal morgen even de antwoorden posten.![]()
Ik moet de alcohol van gistere nog eventjes verwerkenquote:
Jij ook alquote:Op zondag 18 december 2005 19:11 schreef Vom het volgende:
[..]
Ik moet de alcohol van gistere nog eventjes verwerken
Ah ben niet de enigequote:Op zondag 18 december 2005 19:11 schreef Vom het volgende:
[..]
Ik moet de alcohol van gistere nog eventjes verwerken
VoreG en ik waren in de jeugd al een sterk duoquote:Op zondag 18 december 2005 19:14 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Ik zie een alcohol-kabel binnen de ACFU gevormd worden
Nou ja, ik hoop dat ik nog eens een biertje mee kan drinken, toen we na het laatste selectiestapavondje met zn 3en overbleven heb ik wel gelachenquote:Op zondag 18 december 2005 19:16 schreef Vom het volgende:
[..]
VoreG en ik waren in de jeugd al een sterk duo
Was zeer goed te doen tot in de late vroege uurtjesquote:Op zondag 18 december 2005 19:17 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
Nou ja, ik hoop dat ik nog eens een biertje mee kan drinken, toen we na het laatste selectiestapavondje met zn 3en overbleven heb ik wel gelachen
Ja toen waren we best "vroeg" thuis jaquote:Op zondag 18 december 2005 19:17 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
Nou ja, ik hoop dat ik nog eens een biertje mee kan drinken, toen we na het laatste selectiestapavondje met zn 3en overbleven heb ik wel gelachen
En nou die vragen beantwoorden met je luie aarschquote:Op zondag 18 december 2005 19:19 schreef Vom het volgende:
[..]
Ja toen waren we best "vroeg" thuis ja![]()
Ben de tegenstander van volgende week aan het analyseren, nu op 9quote:Op zondag 18 december 2005 19:20 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
En nou die vragen beantwoorden met je luie aarsch
Even de OP lezen , daar staat het programmaquote:Op maandag 19 december 2005 18:47 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Maar hoe zit het met de komende weken, wat is het programma?
pokke internet lag er uitquote:Klopt het dat jij bij clubfeestjes de lichten uitdoet?
Wis Kie, Zaandam, 9 jaar
Dat is inderdaad vaak het geval Wis, maar ook ik ga wel eens op tijd naar m’n bed toe.
Zeker in de aanloop naar een belangrijke wedstrijd. Topfit zijn is dan het enige wat telt. Dat bier dat wacht dan wel eventjes.
Wie is je favoriete speler aller tijden?
Johnny Wandelaar, Amsterdam, 12 jaar
Dat is een lastige vraag Johnny. Er zijn in het verleden zoveel goede spelers geweest, maar veel van hen heb ik niet zien spelen, alleen later op beelden. Method mich is heel fijn om mee samen te spelen bijvoorbeeld. Echt een favoriet heb ik denk ik niet.
Snap jij hoe je aan de bijnaam "André Hazes van de groene mat" komt en waarom volksmensen jou liefkozen?
Toet Flodder, Den Haag, 10 jaar
Ik kan het me wel voorstellen hoor Toet. Ik speel net als meneer Hazes altijd met hart en ziel en we houden allebei van een pilsje. We lopen allebei ook niet naast onze schoenen en zijn heel erg down to earth. Ik denk dat dat ook een reden is waarom volksmensen mij graag mogen.
Denk je dat de drankverhalen jouw voetbalprestaties ondersneeuwen?
Hein Eken, Almelo, 13 jaar
Nou Hein, dat denk ik eerlijk gezegd niet. Of laat ik het anders zeggen, ik hoop het niet. Het is natuurlijk waar dat ik graag een biertje mag drinken, maar mijn prestaties op het veld moeten daar niet onder lijden.
Wie is je beste drinkmaat in het team?
Ba-Kardi Koola, Kerkrade, 12 jaar
Voreg en ik zijn vanaf de jeugd altijd al een goed duo geweest, zowel op als naast het veld.
Waarom doe jij mee aan reclames voor alcohol, dat is toch geen voorbeeld voor ons?
Ramona Geheelonthouder, Assen, 9 jaar
Aan het einde van de reclames staat altijd: geniet maar drink met mate. Ik vind dat je best van drank kan genieten zolang je niet over de grens gaat. Ik ben bijvoorbeeld fel tegen mensen die met drank op achter het stuur gaan zitten!
Hoe kom je aan de naam Vom? Betekent het iets?
Ilse Pilsje, Zwolle, 12 jaar
Het zijn eigenlijk de initialen van mijn voornamen: Vincentius Olof Martnienus. Ik heb eigenlijk geen idee of het iets betekend.
Er wordt gezegd dat je in de wedstrijd tegen de muzikanten uithaalde zonder na te denken, als ik dat doe mis ik de bal altijd. Waarom lukt het jou wel en mij niet?
D. Achtik, Amsterdam, 13 jaar
Beste D, als ik zo iets doe dan lijkt het inderdaad alsof ik niet nadenk en meteen uithaal. Meestal heb ik echter al voordat ik de bal ontvang bedacht wat ik ga doen, schieten bijvoorbeeld. En je moet verder gewoon zeker zijn van jezelf. Jezelf inprenten: ik schiet die bal door de touwen. Doe je dat, dan is er weinig kans dat je de bal nog mist!
quote:Op dinsdag 20 december 2005 20:15 schreef methodmich het volgende:
Goede antwoorden ja, duurde even, maar dan heb je als 12-jarig meisje wat.
Wat hij natuurlijk niet durfde te vertellen in het antwoord op de vraag van Ilsje Pilsje dat zijn naam eigenlijk betekentquote:
quote:Op woensdag 21 december 2005 14:23 schreef Bjoro het volgende:
[..]
Wat hij natuurlijk niet durfde te vertellen in het antwoord op de vraag van Ilsje Pilsje dat zijn naam eigenlijk betekent
Vrouwelijke
Obsessie tot
Mastrubatie
Ligt eraan hoe fit hij is, in principe is hij een basisspeler van het eerste.quote:Op woensdag 21 december 2005 15:29 schreef WEST het volgende:
[..]
![]()
Bos81 is het goed als ik de eerste wedstrijd na de winterstop Dolle_hond nog 1 wedstrijd laat mee spelen? dat gaf Dolle_hond zelf ook aan.![]()
ok. anyway ik heb wel spelers nodig want ik heb nu haast niks meer doordat er een aantal transfer vrij zijn vertrokken.quote:Op woensdag 21 december 2005 16:56 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ligt eraan hoe fit hij is, in principe is hij een basisspeler van het eerste.
Maar hoe dan ook kun je een van de middenvelders gebruiken. We zien tegen die tijd wel of het Vom, Dolle_Hond of jpzegthallo wordt.
De selectie van het eerste is ook erg krap. Dus het zal niet altijd lukken om spelers van het eerste te mogen gebruiken.quote:Op woensdag 21 december 2005 20:19 schreef WEST het volgende:
[..]
ok. anyway ik heb wel spelers nodig want ik heb nu haast niks meer doordat er een aantal transfer vrij zijn vertrokken.
kutquote:Op woensdag 21 december 2005 20:20 schreef Bos81 het volgende:
[..]
De selectie van het eerste is ook erg krap. Dus het zal niet altijd lukken om spelers van het eerste te mogen gebruiken.
ter hoogte van apeldoornquote:Op vrijdag 23 december 2005 14:32 schreef methodmich het volgende:
Neem dan iets uit A1 ofzo.
Waarom afgedankte ballen? Kun je van je salaris geen nieuwe ongebruikte ballen aan die kinderen schenken.quote:Op vrijdag 23 december 2005 19:18 schreef methodmich het volgende:
We spelen dan met de oranje bal!
Overigens heb ik de afgekeurde trainingsballen geschonken aan enkele arme drommels in Ouagadougou. Mocht wel toch coach?
Gelukkig is het Mastrubatie en geen Masturbatiequote:Op woensdag 21 december 2005 14:23 schreef Bjoro het volgende:
[..]
Wat hij natuurlijk niet durfde te vertellen in het antwoord op de vraag van Ilsje Pilsje dat zijn naam eigenlijk betekent
Vrouwelijke
Obsessie tot
Mastrubatie
Ik kan toch moeilijk het slechte voorbeeld geven aan die kinderenquote:Op zaterdag 24 december 2005 15:41 schreef methodmich het volgende:
Dat is schromelijk overdreven, die dronkenschap. Zegt ie zelf dan.
Die vind uiteraard niet plaats. Morgen een belangrijke wedstrijd tegen de Donderhonden.quote:Op zondag 25 december 2005 12:26 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Hoe zit het nou met die kerstborrel
De bond hequote:Op zondag 25 december 2005 12:30 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Geen kerstborrel
De traditie, wat doe je
"Gelukkig" ben je een paar weken terug nog met ons daar geweest.quote:Op zondag 25 december 2005 13:23 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik heb m'n vakantietje naar Liechtenstein dan ook uit moeten stellen, het is niet anders. Laten we dan in ieder geval zorgen dat we de punten pakken en niet voor niks tijdens de kerst voetballen.
Is dat een aanzoek?quote:Op maandag 26 december 2005 11:44 schreef methodmich het volgende:
Jij hebt geen spelersvrouw of kinderen.
Nee hoor. Maar dat verklaart waarom je wel op kerst wilt spelen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |