Nog erger. Het is levensbedreigend.quote:Op maandag 31 oktober 2005 22:34 schreef versabommie het volgende:
[..]
dan heb je intens wreed hetzelfde als lieske?
beter dan 3,5 ton aan een blonde leeghoofdige boerin te geven die niet eens weet wat ze er mee moet.quote:Op maandag 31 oktober 2005 22:33 schreef scanman01 het volgende:
[..]
En strebertje en allemansvriendje Menno erin laten?
Menno mag er nog wel even in blijven.quote:Op maandag 31 oktober 2005 22:33 schreef scanman01 het volgende:
[..]
En strebertje en allemansvriendje Menno erin laten?
Voor de liefhebbers!quote:Op maandag 31 oktober 2005 22:34 schreef CartWOman het volgende:
Tanja vanavond bij Barend en van Dorp
Mooie capturequote:
zelfs nathalie hoor je af en toe zeggen dat ze moet word van hemquote:Op maandag 31 oktober 2005 22:33 schreef TheVulture het volgende:
Ik denk toch dat bepaalde mensen het nu ook met Joost gehad hebben, ik noem een Roel en Lieske die ook niet al te vrolijk kijken bij de zoveelste Joost-ADHD-aanval
Doe even de naam van jouw pic-hoster, dan kan ik die preventief blokkenquote:Op maandag 31 oktober 2005 22:31 schreef versabommie het volgende:
[..]
zal zo ff een lading caps hier dumpen van Joost in ondergoed, kijken wie er dan nog lacht !![]()
toch weer oogmake-up opgedaan, hequote:Op maandag 31 oktober 2005 22:33 schreef Gert het volgende:
[afbeelding]
zal ik Tanja gaan kijken, bij BVD?
Ik voel enige weerzin.
Helemaal mee eens. Nathalie mag ook wel als eerste. En Ingrid kan ik ook niet meer goed verdragenquote:Op maandag 31 oktober 2005 22:35 schreef schatje het volgende:
[..]
Menno mag er nog wel even in blijven.
Ik zie het liefste Rob of Chantal vertrekken![]()
![]()
.
Staat haar mooi dat groenequote:Op maandag 31 oktober 2005 22:35 schreef BBscanner het volgende:
[..]
Voor de liefhebbers!
[afbeelding]
Rob gaf aan dat ie bij hem niet goed is gevallen dus Menno zal ongetwijfeld een veeg uit de (koeke)pan krijgen van hem inderdaadquote:Op maandag 31 oktober 2005 22:36 schreef versabommie het volgende:
iedereen aan de racekak van de pannekoekuh van Menno ...hebben ze weer wat te roddelen ,,,
Zou je denken?quote:Op maandag 31 oktober 2005 22:35 schreef versabommie het volgende:
[..]
beter dan 3,5 ton aan een blonde leeghoofdige boerin te geven die niet eens weet wat ze er mee moet.![]()
Ik kijk morgen wel effe de stream op de site van talpa (uitzending gemist)quote:Op maandag 31 oktober 2005 22:33 schreef Gert het volgende:
[afbeelding]
zal ik Tanja gaan kijken, bij BVD?
Ik voel enige weerzin.
Volgens mij ga je van pannekoek alleen niet aan de rees.quote:Op maandag 31 oktober 2005 22:38 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Rob gaf aan dat ie bij hem niet goed is gevallen dus Menno zal ongetwijfeld een veeg uit de (koeke)pan krijgen van hem inderdaad
nope meer een samenvoeging van versatel en mijn oude nick bommie/bommenleggerquote:Op maandag 31 oktober 2005 22:37 schreef Bocaj het volgende:
@versabommie
Hoe kom je eigenlijk aan die naam 'versabommie' ?
Vind hem wel lekker klinken.... Iets met Austin Powers ?
ze staan bij Hummie gewoon hoog in de PIKorde!quote:Op maandag 31 oktober 2005 22:41 schreef TheVulture het volgende:
Is er nergens een leuk gesprek gaande want van het duo Pik en Pik heb ik nu wel even mijn buik meer dan vol...
quote:Op maandag 31 oktober 2005 22:42 schreef versabommie het volgende:
[..]
ze staan bij Hummie gewoon hoo in de PIKorde!
quote:Op maandag 31 oktober 2005 22:42 schreef versabommie het volgende:
[..]
ze staan bij Hummie gewoon hoog in de PIKorde!
Afijn op naar het volgende toPIKquote:
Of heb je aandelen in versatel als streamjunkquote:Op maandag 31 oktober 2005 22:40 schreef versabommie het volgende:
[..]
Ik ben echt heel erg blij met ome versatel namelijk![]()
![]()
Ach wees eens lief,quote:Op maandag 31 oktober 2005 22:44 schreef versabommie het volgende:
[..]
Afijn op naar het volgende toPIK
quote:Op maandag 31 oktober 2005 22:45 schreef lovebear het volgende:
[..]
Ach wees eens lief,
En heb niet zo de pik op hem
Grappig hè?quote:Op maandag 31 oktober 2005 22:45 schreef TheVulture het volgende:
Dido denkt dat de vissen eitjes hebben gelegd
neen, was het maar waar ...quote:Op maandag 31 oktober 2005 22:44 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Of heb je aandelen in versatel als streamjunk![]()
quote:Op maandag 31 oktober 2005 22:48 schreef versabommie het volgende:
[..]
neen, was het maar waar ...
al dat gemiep over weinig abbo's..ja vinje het gek iedereen die ik ken en die versatel wil kan niet want 95% van de providers is elk jaar stilzwijgend de contracten aan het verlengen waardoor mensen gewoonweg niet over kunnen stappen.
Ik kijk zondags voetbal op me tv, computer en laptop, ik kijk op een 107 centimeter scherm naar 4 perfecte streams en ik download de gemiddelde dvd binnen 40 minuten inclusief parretjes...
Verder vroeg ik versatel ivm verhuizing eerder op te leveren en 5 minuten later kreeg ik bevestiging en al...ik vinnet een goede provider en ze hebben gewoon een goed product !
als ik hem was zou ik het allang niet meer PIKkenquote:Op maandag 31 oktober 2005 22:45 schreef lovebear het volgende:
[..]
Ach wees eens lief,
En heb niet zo de pik op hem
Welke spullen waren dat dan?quote:Op maandag 31 oktober 2005 22:48 schreef avonne het volgende:
Hebben ze die spullen in de waskamer nu al eens gevonden?
quote:Op maandag 31 oktober 2005 22:50 schreef versabommie het volgende:
[..]
als ik hem was zou ik het allang niet meer PIKken
Foeiquote:Op maandag 31 oktober 2005 22:50 schreef versabommie het volgende:
[..]
als ik hem was zou ik het allang niet meer PIKken
Nou vast niet anders hadden ze dat wel buiten staanquote:Op maandag 31 oktober 2005 22:52 schreef avonne het volgende:
[..]
vuurkorf met hout, een volle plastic zak en nog een doosje geloof ik
Pik in, tis winter!quote:Op maandag 31 oktober 2005 22:52 schreef lovebear het volgende:
[..]
Foei![]()
Bleg kan nu echt geen pik meer horen of zien![]()
Over een klein maandje hebben wij het ook, we hadden al versatel (vroeger zonnet) family, en nu toch maar besloten naar deze te gaan omdat we dan geen kpn abbo hebben en dat is goedkoper. Kreeg vandaag al een meeltje dat binnen 10 dagen de snelheid al omhoog wordt gegooid. Goeie zaak vond ik.quote:Op maandag 31 oktober 2005 22:48 schreef versabommie het volgende:
[..]
neen, was het maar waar ...
al dat gemiep over weinig abbo's..ja vinje het gek iedereen die ik ken en die versatel wil kan niet want 95% van de providers is elk jaar stilzwijgend de contracten aan het verlengen waardoor mensen gewoonweg niet over kunnen stappen.
Ik kijk zondags voetbal op me tv, computer en laptop, ik kijk op een 107 centimeter scherm naar 4 perfecte streams en ik download de gemiddelde dvd binnen 40 minuten inclusief parretjes...
Verder vroeg ik versatel ivm verhuizing eerder op te leveren en 5 minuten later kreeg ik bevestiging en al...ik vinnet een goede provider en ze hebben gewoon een goed product !
niet zo vreemd, als je weinig doet en dan gaat trainen, ook al is het nog zo weinig krijg je spierpijnquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |