Die hoorde bij Robert en Lauraquote:Op donderdag 3 november 2005 09:51 schreef Haaibaaike het volgende:
Julian ? hoorde die ook bij Jeff ?
Die is dood volgens gtst.nlquote:Op donderdag 3 november 2005 10:52 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Die is dood geloof ik. Of gescheiden van Ome Bas
En dan krijgt Robert na de zomer een taakstrafquote:Op donderdag 3 november 2005 10:57 schreef Zhenar het volgende:
[..]
...terwijl Robert er van proeft en roep "Ahhhh!!! De smaak van victorie!"
En dan eindigt het met Robert, die met een met bloed besmeurde mond de camera inkijkt met een waanzinnige blik en dan uitroept: “Infidels!” - [beeld zwart]
Nee, dan blijkt dat ze gewoon een film aan het opnemen waren. Of dat het een dagdroom van Nina was.quote:Op donderdag 3 november 2005 11:00 schreef DeTolk het volgende:
[..]
En dan krijgt Robert na de zomer een taakstraf
Met Bing als De Held.quote:Op donderdag 3 november 2005 11:04 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Nee, dan blijkt dat ze een film aan het opnemen waren. Of dat het een dagdroom van Nina was.![]()
Volgens mij z'n tweelingbroer/.quote:Op donderdag 3 november 2005 11:16 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Is er nu al bekend welke rol Frits gaat spelen? Dat is scene gezet hebben van zijn dood lijkt mij stug...
quote:Marian Mudder zal niet meer te zien zijn in het tweede seizoen van Mama! - een toneelkomedie over zwangerschap, bevallen en opvoeden. De 42-jarige actrice - o.a. De afdeling, I.C., Westenwind en Vrouwenvleugel - stopte eerder ook al uit zichzelf met haar rol in de politieserie Baantjer.
Marian: "De reden waarom ik stop, is een heel eenvoudige. Ik wil mij simpelweg niet vastleggen voor een voorstelling die pas weer over een jaar van start gaat. Bovendien heb ik Mama! nu 45 keer gespeeld. Tijd voor iets anders dus. Wie weet maak ik wel mijn comeback in een Baantjer -film, of ga ik studeren."
Een vervangster voor de roodharige Rotterdamse, die overigens zelf moeder is van dochter Solane Victoria, is inmiddels gevonden: Caroline de Bruijn, beter bekend als Janine uit Goede Tijden, Slechte Tijden.
Caroline: "Na mijn balletopleiding en rechtenstudie ben ik in het theater terechtgekomen. Pas toen ik GTST ging doen, ben ik gestopt omdat langlopende producties daar nou eenmaal moeilijk mee te combineren zijn. In het geval van Mama! kan het weer wel, omdat dat maar twee maanden duurt. Bovendien is, omdat ik de rol overneem, de repetitietijd veel korter."
gaat ze nu ook tijdelijk uit GTST?quote:Op donderdag 3 november 2005 11:21 schreef Haaibaaike het volgende:
Caroline de Bruijn de planken op
[..]
hoe kom je daarbijquote:
Is een beetje erg ongeloofwaardig als Casper als Frits terugkomt.quote:
Heeft ze je portomonnee versnipperdquote:Op donderdag 3 november 2005 19:19 schreef shiNinG_staR het volgende:
Laatst zag ik Martine in het echt![]()
Wie wil mij aanraken
quote:Op donderdag 3 november 2005 19:22 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Heeft ze je portomonnee versnipperd
In Appelscha?quote:Op donderdag 3 november 2005 19:19 schreef shiNinG_staR het volgende:
Laatst zag ik Martine in het echt![]()
Wie wil mij aanraken
Ze zijn er eindelijk achtergekomen dat Nederland een pauperland isquote:Op donderdag 3 november 2005 20:20 schreef Iwan1976 het volgende:
Ik begrijp niet waarom Robert zo moeilijk doet over de Fischerkids. Je hoort of ziet ze niet.
*Grinnik*quote:Op donderdag 3 november 2005 20:34 schreef pberends het volgende:
[..]
Ze zijn er eindelijk achtergekomen dat Nederland een pauperland is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |