Geeft de missie niet aan welke knop(pen) je kunt gebruiken om een voorwerp op te pakken? Ik dacht namelijk dat het de linker muisknop of LSHIFT/LCTRL was. En je moet er ook een beetje handigheid in krijgen - eerst boven het object navigeren en dan pas dalen (vaak kun je bijna blind navigeren door alleen naar je radar te kijken). Als je het eenmaal door hebt dan is deze missie echt te makkelijk voor woordenquote:Op vrijdag 20 januari 2006 00:39 schreef NiekL het volgende:
Het lukt me echt niet met de linker muisknop. Als ik dicht bij zo'n plank in de buurt kom dan verschuift de plank een beetje, maar dat doet ie ook als ik alleen maar aan kom vliegen. De bom en het vat doen trouwens helemaal niets
volgens mij met ctrl (of wat je ook als vuurknop hebt ingesteld) .. wel beetje laag erboven zweven natuurlijk ... oh en een mega tip bij die missie ... gebruik die ene plank weer voor de volgende oversteekquote:Op vrijdag 20 januari 2006 00:39 schreef NiekL het volgende:
Het lukt me echt niet met de linker muisknop. Als ik dicht bij zo'n plank in de buurt kom dan verschuift de plank een beetje, maar dat doet ie ook als ik alleen maar aan kom vliegen. De bom en het vat doen trouwens helemaal niets
whehehe ... herkenbaar , ben ook 2 weken bezig geweesd om die op hele school op goud te krijgen en daarbij heel lang bezig geweesd met c'n'land ... telkens op 98 á 99% ... irritante is dat je er steeds 2 minuten mee bezig bent , en eigenlijk alleen dat perfect landen een probleem isquote:Op vrijdag 20 januari 2006 00:26 schreef Shizzle het volgende:
Ik heb vandaag eindelijk "Flying School" afgerond met alles goud behalve "Circle Airstrip And Land" zilver. Ik krijg die landing maar niet goed voor elkaar
.
Ik moet eerst de single-player nog uitspelenquote:Op zondag 22 januari 2006 23:14 schreef Ubeydullah het volgende:
mta sa is uit!!!!!!!!!
http://light.mtavc.com/
http://light.mtavc.com/ te download
Ik heb het nog niet eens uitgespeeld. Waarom zou ik dan al MTA willen?quote:Op maandag 23 januari 2006 18:27 schreef Baklap het volgende:
who cares about single player anymore!
MTA
Had ik ook de eerste keer, de corona blijft achter het vliegtuig waar je in moet springen hangen.quote:Op maandag 23 januari 2006 17:53 schreef Shizzle het volgende:
Ik zit vast bij "Freefall". Alles gaat eigenlijk goed - naar het vliegveld gaan, Dodo stelen en naar de "Corona" vliegen, maar dan gaat het fout. Ik zie steeds het vliegtuig onder me door vliegen en daarachter de "Corona". Dan moet je dus omdraaien en via de achterkant door die "Corona" vliegen. Maar elke keer als ik een bocht van 180 maak dan kan ik dat die "Corona" niet meer terugvinden
. Moet ik soms op de heenweg ook door dat ding heen vliegen en dan pas een bocht maken en nogmaals via de achterkant erdoor?
Ik ben het even beu aangezien SA ook nog eens het lef heeft om elke keer te crashen als ik een save-game probeer te laden
.
Niet iedereen heeft tijd om regelmatig een spelletje te spelen...en niet iedereen steekt er evenveel tijd in...quote:Op maandag 23 januari 2006 19:35 schreef TommyGun het volgende:
Als je nou de SP nog niet hebt uitgespeeld.....
ok..maarrem...MTAquote:Op maandag 23 januari 2006 20:05 schreef Shizzle het volgende:
[..]
Niet iedereen heeft tijd om regelmatig een spelletje te spelen...en niet iedereen steekt er evenveel tijd in...
Met andere woorden: Niet iedereen is een computernerd die zijn leven verneukt door spelletjes te spelenquote:Op maandag 23 januari 2006 20:05 schreef Shizzle het volgende:
[..]
Niet iedereen heeft tijd om regelmatig een spelletje te spelen...en niet iedereen steekt er evenveel tijd in...
quote:Op dinsdag 24 januari 2006 01:37 schreef NiekL het volgende:
[..]
Met andere woorden: Niet iedereen is een computernerd die zijn leven verneukt door spelletjes te spelen
Mensen die 't hardst schreeuwen op een forum dat ze zo'n sociaal leven hebben en zo..quote:Op dinsdag 24 januari 2006 01:41 schreef peristilius het volgende:
[..]
Ga maar ergens anders stoer doen met je geweldige sociale leven.
daar heb je wel gelijk in...quote:Op dinsdag 24 januari 2006 18:11 schreef coz het volgende:
snelkoppelingen maken en die in de user files map dumpen
overigens is mijn ervaring dat het makkelijker is om gewoon radio uit te zetten en lekker winamp blijven draaien .. want het is (ok ik vind) vreselijk om lekker in een nummer te zitten dan een auto aan gort te rijden en daardoor het einde van het nummer niet mee te krijgen
Probeer het uit zou ik zeggenquote:Op dinsdag 24 januari 2006 18:33 schreef CybPraetorian het volgende:
[..]
daar heb je wel gelijk in...
maar vind windows en winamp het wel leuk dan dat je GTA SA gaat draaien?
Daarna kun je ze daar kopen bij dat bordquote:Op woensdag 25 januari 2006 14:42 schreef CybPraetorian het volgende:
wat krijg je eigenlijk als je alle auto's heb verzameld, daar bij het schip. Ik heb alle auto's maar krijg alleen de melding: "all cars collected!"
Perfect handling van alle wagens ofzo?
en dat is handig omdat...quote:Op woensdag 25 januari 2006 14:45 schreef TommyGun het volgende:
[..]
Daarna kun je ze daar kopen bij dat bord
Hmm, ik krijg daarna altijd de melding "Client Verification Failed". En dat terwijl ik gewoon een legale versie heb, en ik heb er ook nog nooit een patch overheen gegooidquote:Op maandag 23 januari 2006 17:22 schreef bosnerd het volgende:
wat doet MTA als hij Veryifing client zegt?, want dat lukt hem niet en dan crasht hij
heb jij stront in je ogen?quote:Op woensdag 25 januari 2006 16:17 schreef CittaR het volgende:
is MTA al uit?
100% balkje , past alleen 150% armor inquote:Op woensdag 25 januari 2006 14:54 schreef Shizzle het volgende:
Weet iemand of het normaal is dat het Armor balkje even lang blijft na Vigilante level 12 (+150% body Armor)?
autos dump je daar omdat als je die melding hebt je een paar procent bij je total completed erbij hebt , en je kan er dus ook al die autos (en aantal extra) kopen (importeren)quote:
ik volg gta al een half jaar niet meer, maar ik ben er al achter. toch nog bedankt voor je reactiequote:
Kikkers? Vaak genoegquote:Op donderdag 26 januari 2006 19:56 schreef Shizzle het volgende:
Heeft iemand dit wel eens gehad?
[afbeelding]
Ga ergens anders stoer lopen doen kutnerd.quote:Op donderdag 26 januari 2006 21:12 schreef OFfSprngr het volgende:
[afbeelding]
Dat's wel apart.
Ow ennuh.. NEEM GODVERKANKER EEN GOEDE FUCKING IMAGEHOST FUCKING N44B!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |