quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:07 schreef Johan_de_With het volgende:
Chewie is edht de Van Aartsen van POl, zo te zien.
Je zegt dat ze geen verantwoordelijkheid *hebben*. Daarmee geef jij aan hoe verantwoordelijk jij hun meent. Dat is een mening. Verantwoordelijkheid (eigen-) is onmeetbaar. Het wel of niet hebben, al dan niet in voldoende mate, is een mening.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:04 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Heeft niet zoveel met minachting te maken. Het was eerder een constatering.
Logisch.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:05 schreef RichardQuest het volgende:
Die niet klopt, ook sociaal zwakkere mensen worden in de gevangenis gezet als ze een meisje verkrachten. Hoe vaak ze naar MTV hebben gekeken zal geen strafvermindering opleveren.
Jouw titel was ook beter, DoG. En insgelijks.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:12 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
ik vond mijn tietel leuker.
Maar ik hou wel van je hoor Johan!!!
Nah ja geen eigen verantwoordelijkheid laat ik het nuanceren tot weinig.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:10 schreef sigme het volgende:
Je zegt dat ze geen verantwoordelijkheid *hebben*. Daarmee geef jij aan hoe verantwoordelijk jij hun meent. Dat is een mening. Verantwoordelijkheid (eigen-) is onmeetbaar. Het wel of niet hebben, al dan niet in voldoende mate, is een mening.
Jij *acht* hun niet in bezit van eigen verantwoordelijkheid. Dat is minachten, bijna letterlijk.
quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:18 schreef George-Butters het volgende:
ik moet wel zeggen dat eigen verantwoordelijkheid niks anders betekent dat je je verantwoordelijkheid neemt voor je eigen daden en niet de wereld om je heen de schuld geeft.
Het grote VINGERWIJZEN!
Je hebt het niet helemaal begrepen.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:18 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Nah ja geen eigen verantwoordelijkheid laat ik het nuanceren tot weinig.
Je kunt eigen verantwoordelijkheid wel meten hoor. Aan de hand van de stappen die iemand neemt kan je zien of hij/zij enige vorm van eigen verantwoordelijkheid heeft.
quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:21 schreef George-Butters het volgende:
[..]
Je hebt het niet helemaal begrepen.
Aan de hand van de stappen die iemand neemt kan je zien of hij/zij verantwoordelijk gedrag vertoont.
Je taalinzicht is soms wat onder de maat.
je doet het weer fout....quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:23 schreef MrX1982 het volgende:
Eigen verantwoordelijkheid nemen en hebben vormt de basis van een goede samenleving.
In een ideale wereld zou iedereen even veel eigen verantwoordelijkheid hebben![]()
Er is verschil tussen verantwoordelijk gedrag en eigen verantwoordelijkheid.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:21 schreef George-Butters het volgende:
Je hebt het niet helemaal begrepen.
Aan de hand van de stappen die iemand neemt kan je zien of hij/zij verantwoordelijk gedrag vertoont.
Het is wederom jouw schuldquote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:24 schreef Johan_de_With het volgende:
Nu het uur van het vage geouwehoer is aangebroken, vertrek ik.
quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:29 schreef George-Butters het volgende:
[..]
Het is wederom jouw schuld
Was dat een goed jaar?quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:32 schreef RichardQuest het volgende:
Toetanchamon was rode wijnliefhebber
Waarom krijgt die figuur eigenlijk zo veel aandacht? Wijn uit het jaar 5.
Ik heb het wat verkort opgeschreven, zeur er niet over.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:28 schreef George-Butters het volgende:
je doet het weer fout....
Je verantwoordelijkheid opnemen en de verantwoordelijkheid dragen vormt de basis van een goede samenleving.
In een ideale wereld zou iedereen even veel eigen verantwoording dragen
Wat is dit nu voor een onzin die je hier uitkraamt?? Je wil dus zeggen dat een meisje van 12 even veel verantwoordelijkheid draagt als een generaal?
Dat wil niet zeggen dat je poep moet praten. Zeg dan niks.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:35 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ik heb het wat verkort opgeschreven, zeur er niet over.
We zitten hier niet op school.
Iets wat niet in je straatje ligt is niet meteen 'poep praten'.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:36 schreef RichardQuest het volgende:
Dat wil niet zeggen dat je poep moet praten. Zeg dan niks.
Hee een beetje genegenheid en liefde ken nooit kwaad ook niet op dit forum!quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:16 schreef pberends het volgende:
bla
Nou ja, het is niet waar wat je zegt, ook mensen zonder drs. voor hun naam hebben eigen verantwoordelijkheid.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:39 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Iets wat niet in je straatje ligt is niet meteen 'poep praten'.
Voor sommige meningen wel ja, lijkt me niet meer dan logisch.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:39 schreef MrX1982 het volgende:
Je hebt minachting voor de mening van een ander
Als het had gezegd: Feck off, yeh shite cunt, dan had ik het misschien nog wel leuk gevonden.quote:
Those were the daysquote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:34 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Nee, er was een oproer bij de Reptilian-conventie in Memphis.
Gelukkig wel maar waar ik heb gezegd dat mensen zonder drs. voor hun naam geen eigen verantwoordelijkheid hebben is me ontschotenquote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:41 schreef RichardQuest het volgende:
Nou ja, het is niet waar wat je zegt, ook mensen zonder drs. voor hun naam hebben eigen verantwoordelijkheid.
Daar gaat je betoog over mijn zogenaamde minachting. Je bent zelf geen haar beter.quote:Voor sommige meningen wel ja, lijkt me niet meer dan logisch.
Dan mag je zeggen wie je met sociaal zwakkeren bedoelt, gehandicapten?quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:44 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Gelukkig wel maar waar ik heb gezegd dat mensen zonder drs. voor hun naam geen eigen verantwoordelijkheid hebben is me ontschoten
Ik minacht geen mensen, dat is het verschil. Ook jou minacht ik niet, anders zou ik niet op je replyen.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:44 schreef MrX1982 het volgende:
Daar gaat je betoog over mijn zogenaamde minachting. Je bent zelf geen haar beter.
quote:Laten we nou onze druk maken over 2000 Amerikanen die er zijn gesneuveld in Irak . waarbij we het elke dag horen op het nieuws .
Herfstvakantiequote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:39 schreef RichardQuest het volgende:
Weet je zeker dat GB niet op school zit, trouwens.
Laag opgeleide arme mensen bedoelde ik met sociaal zwakkeren.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:45 schreef RichardQuest het volgende:
Dan mag je zeggen wie je met sociaal zwakkeren bedoelt, gehandicapten?
Maar meningen komen van mensen. Dus als je bepaalde meningen minacht dan minacht je ook die mensenquote:Ik minacht geen mensen, dat is het verschil. Ook jou minacht ik niet, anders zou ik niet op je replyen.
Dan hebben we het over hetzelfde, dat noemt men een hyperboolquote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:54 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Laag opgeleide arme mensen bedoelde ik met sociaal zwakkeren.
Als ik melk vies vind heb ik een hekel aan koeien? Dat noemt men een beeldspraak.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:54 schreef MrX1982 het volgende:
Maar meningen komen van mensen. Dus als je bepaalde meningen minacht dan minacht je ook die mensen
Appels met peren vergelijken.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:57 schreef RichardQuest het volgende:
Als ik melk vies vind heb ik een hekel aan koeien? Dat noemt men een beeldspraak.
Je mag me vertellen wat het verschil in concept is dan.quote:
Nee hoor, je bent me net zo lief als GB (waar ik meer meningen van deel).quote:Op donderdag 27 oktober 2005 15:03 schreef MrX1982 het volgende:
Als je de mening van iemand minacht draag je die persoon iig geen warm hart toe. Dus is het zo vreemd om dan die minachting door te trekken naar die persoon?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |