You know what I just heard???quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 12:07 schreef Djeez het volgende:
Digger en EW, van harte met de geboorte van jullie dochter. Maar onthoud één ding Digger, vrouwen kunnen niet voetballen!
ja eigenlijk wel , we hebben toch nog wat uurtjes slaap gepaktquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 09:19 schreef bixister het volgende:
Xlarge, balen dat 't niet heeft doorgezet. nog wel wat kunnen slapen?
Tuulk wel! Moet jij eens opletten!quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 12:07 schreef Djeez het volgende:
Digger en EW, van harte met de geboorte van jullie dochter. Maar onthoud één ding Digger, vrouwen kunnen niet voetballen!
Klopt....en daar ben ik ook wel aan toe, de bekkenpijn is weer niet te harden. Dat is namelijk het gevolg van twee zwangerschappen kort op elkaar...helaas (bij Noa had ik het ook, maar nu nog een tandje erger). Voor de rest alles goed hier hoor. Ik kijk hier nog wel maar post eigenlijk niet ... vaak ook geen tijd voor, best druk hier geweest de afgelopen tijd.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 15:07 schreef bixister het volgende:
hoi suzanna, jouw Due Date is ook alweer in zicht!
volgens mij ben jij niet helemaal bij hoor ETquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 19:10 schreef E.T. het volgende:
Hebben we eigenlijk nog wel eens wat van Quinny gehoord?
En hoe is het met Wennie? Die heb ik nog niet zien melden vandaag...
En Biezb, gaat het nog doorzetten denk je? Of duurt 't nog een paar dagen?
Kunnen we die LLM niet verplichten elk uur even te melden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |