quote:
Op vrijdag 24 maart 2006 18:04 schreef knipperlicht het volgende:[..]
Wie is er hier het spoor bijster?? Waarom is het vanzelfsprekend dat je betaalt voor iemand die te lui is om te werken????
Dat meisje had gewoon gelijk. Het zijn die linkse asbakken, met de van Nieuwkerk voorop en die huppelkut die aan tafel zat, die denken dat geld aan een boompje groeit en dat je rustig mag parasiteren over de rug van mensen die wel verantwoordelijkheid nemen voor hun eigen bestaan.
Goed gedaan hoor meisje!!!! Zorg voor jezelf en laat die linkse ontspoorde niksnutten het maar bekijken!!!
Volgens mij is het bij het programma De Toekomst zo dat ze laten zien hoe iets in de toekomst zou zijn als een bepaalde trend zich doorzet. Dat was ook al in vorige afleveringen zo.
Een aantal dingen zijn feit en een aantal dingen zijn fictie. Die meiden waren fictie maar het lijkt me dat het ooit wel feit zou kunnen worden. Dat een linkse vara hier nog eens op terugkomt is natuurlijk te verwachten.
Het is een leuk programma zo op de vroege avond. Beter dan B&W, iets luchtiger. Het ligt er wel aan wie de gast is. Marjan Luif was een paar dagen geleden de gast. Normaal toch een leuk mens, maar ik geloof dat ze 3 woorden de hele uitzending heeft gezegd.
MMH was een leuke gast. Freek was zoals altijd lekker uit de hoogte... (ik mis de Freek uit de jaren 80...)