quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 17:49 schreef Floripas het volgende:
Goedemorgen! Floripas hier.
Ik heb serieuzegehad in de moloch, mijn achterste gloeit er nog rood van op.
Christus is 1 jaar voor Christus geborenquote:De precieze dag en maand of zelfs het jaar van Jezus' geboorte kan niet definitief bepaald worden. Door onjuiste berekeningen, gebaseerd op de Romeinse kalender van Dionysius Exiguus in 525, werd steeds aangenomen dat Jezus geboren was in het jaar 1 voor Chr.
Ik ook. Luctor et vagina.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 17:55 schreef sigme het volgende:
[..]
[afbeelding]
Het was een zware dag voor de POLdames. Ik volhard, wat jij?
US staat bij mij nog steeds voor United States.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 18:14 schreef Floripas het volgende:
1,35 miljoen palestijnen zijn kinderen?
1,35 miljoen kinderen zij nfan van Ali B?
Oh, jij hebt een koppeling tussen die twee tekstjes!quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 18:20 schreef pberends het volgende:
[..]
US staat bij mij nog steeds voor United States.
lol @ titelquote:Is Wouter Bos een racist?
Jeroen van velde - 07.10.2005 15:19
Bos pleit voor harde aanpak integratie
PvdA-leider Wouter Bos vindt dat de problemen rond immigratie en integratie harder moeten worden aangepakt. De politicus sprak vandaag op een conferentie van de Partij voor Europese Socialisten (PES) in Amsterdam. Bos hield de aanwezigen voor dat moet worden afgestapt van ''de traditionele houding'' van socialisten, waarbij moraliteit op de voorgrond staat. Hij riep op tot een ''open en eerlijke discussie'' over integratie en immigratie.
Bos pleit voor harde aanpak integratie
PvdA-leider Wouter Bos vindt dat de problemen rond immigratie en integratie harder moeten worden aangepakt. De politicus sprak vandaag op een conferentie van de Partij voor Europese Socialisten (PES) in Amsterdam. Bos hield de aanwezigen voor dat moet worden afgestapt van ''de traditionele houding'' van socialisten, waarbij moraliteit op de voorgrond staat. Hij riep op tot een ''open en eerlijke discussie'' over integratie en immigratie.
Volgens Bos lopen autochtonen niet dezelfde risico's als allochtonen. Dat mag worden benoemd, zo oordeelt de PvdA-leider: ''Allochtonen zijn vaker ziek, vertonen vaker crimineel gedrag en genieten gemiddeld lager onderwijs. De 'blanke belastingbetaler' vraagt zich af of hij voor zichzelf betaalt of voor 'hen'''.
Bos wil duidelijk af van alleen de traditionele benadering van de PvdA om ''moreel een punt te maken''. Dat is volgens hem namelijk niet meer voldoende. De socialisten zijn te veel gefocust geweest op succesverhalen en niet op het falen van de integratie, aldus Bos. Hij zei dat via 'de harde weg' - de moord op Pim Fortuyn en Theo van Gogh - de socialisten in Nederland veel hebben geleerd. ''Misschien durfden we de problemen rond integratie niet te benoemen, omdat we bang waren beschuldigd te worden van racisme. Het is nu tijd de problemen te erkennen en aan te pakken. De grenzen zijn bereikt.''
Van wie is die tekst/titel?quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 18:31 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
lol @ titel
Opzich wijze woorden van Bos.
Daar gaat een links kabinetquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 18:34 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Indymedia
http://www.indymedia.nl/nl/2005/10/30858.shtml
quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 18:34 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Indymedia
http://www.indymedia.nl/nl/2005/10/30858.shtml
quote:Bos een lieverdje...
anti-kwaad - 07.10.2005 16:27
Pas maar op; die Bos valt nog mee; ze wilden hem perse niet in het huidige kabinet. Maar Koenders, dat is de nieuwe PvdA man van het multiNaZionale bedrijfsleven, als prominent Bilderberg-groep lid.
Uiteraard is het wel de bedoeling dat Koenders de macht binnen de PvdA krijgt boven Wouter Bos bij de volgende verkiezingen. De PvdA gaat immers fors winnen, dus tegen die tijd...
Jaaa!quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 18:38 schreef pberends het volgende:
[..]
Daar gaat een links kabinet. Nu maar voor hun hopen dat SP en GL een fikse meerderheid saampjes krijgen.
En dan de GristenUnie er bijquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 18:41 schreef Floripas het volgende:
[..]
Jaaa!
(Hoewel, GroenLinks mag van mij ook wel dieper in de modder wegzakken)
Ze zijn voor links wat www.gunzilla.net voor rechts is.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 18:41 schreef MrX1982 het volgende:
multiNaZionale![]()
Wat een idealistische dromers zijn het ook bij indymedia. Worden die mensen ooit wakker vraag ik me weleens af
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |