Al langer dan een week voor haar bevalling ging het een stuk beter met haar.quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 01:08 schreef Arcee het volgende:
Ze zou heel anders zijn na de bevalling en bood d'r excuses aan voor haar gedrag tijdens de zwangerschap.
Nou, dat hield ze wel 1 dag voor. Ze is eigenlijk nog erger dan ervoor.
Daar heb je gelijk aan, ik snap niet dat die bewoners dat niet zienquote:Op dinsdag 25 oktober 2005 02:00 schreef bloodymary het volgende:
[..]
Dat kan wel zijn van die hormonen, maar er bestaat ook nog zoiets als fatsoen.
Volgens mij heeft ze 't helemaal gehad met de héle groep, hoor.quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 02:08 schreef PC eend het volgende:
Al langer dan een week voor haar bevalling ging het een stuk beter met haar.
Ze hield dat gedrag ook langer dan een dag vol, maar was wel verslagen door het feit dat de baby in het aparte kamertje moest blijven, pas nadat ze genomineerd was (en niet iedereen wil vertellen wie dat deed) is ze weer pissig, maar niet op iedereen.
Ze weet niet zeker wie haar genomineerd heeft, dus weet niet goed waar ze met haar woede heen moet, maar laatst heb ik haar een leuk gesprek zien hebben met roel en Menno (ze ging wel gelijk weg toen Ingrid en Chantal uit bed kwamen).quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 02:28 schreef Arcee het volgende:
[..]
Volgens mij heeft ze 't helemaal gehad met de héle groep, hoor.
En 't ligt echt niet alleen aan haar hormonen dat ze zo doet.quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 02:37 schreef PC eend het volgende:
[..]
Ze weet niet zeker wie haar genomineerd heeft, dus weet niet goed waar ze met haar woede heen moet, maar laatst heb ik haar een leuk gesprek zien hebben met roel en Menno (ze ging wel gelijk weg toen Ingrid en Chantal uit bed kwamen).
En ik denk ook niet dat ze het met Dido gehad heeft
Hoe doet?quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 02:39 schreef Arcee het volgende:
[..]
En 't ligt echt niet alleen aan haar hormonen dat ze zo doet.
Van mij mag dat deze week al gebeuren.quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 07:25 schreef Sputnik het volgende:
Ik hoop eigenlijk dat Tanja er nog in blijft zitten, en dat er dan een ruzie komt die zo erg is dat ze vrijwillig het huis verlaat.
Tanja weg en geen startgeld.. heeerlijk![]()
Ik zie het niet gebeuren helaas. Op de één of andere manier denk ik dat Tanja ineens wél standvastig is als het om geld gaat. De periodieke onthouding, het stoppen met roken, de 3 peuken per dag, en haar nominatiesysteem waren allemaal niet zo succesvol, maar ik verwacht echt niet dat ze zich het startgeld door de neus laat boren door een vrijwillige exit. Ik denk eerder dat ze zichzelf bewust onmogelijk maakt zodat ze elke week op de bank zit, vaak genoeg zegt dat ze naar huis wil, en uiteindelijk hoopt door het publiek uit medelijjden naar huis gestuurd te worden.quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 07:58 schreef BorTheWolf het volgende:
Van mij mag dat deze week al gebeuren.
Ik snap niet dat je haar gannefkarakter niet gewoon door haar zwangere gloed heen kunt zien. Dit is het type mens dat alles dat anderen doen als negatief ziet. Wat ze zelf doet, echter, draagt bij aan haar zaligverklaring, mocht zij ooit - en wat mij betreft liever gisteren dan morgen - het tijdelijke voor het eeuwige verwisselen. Als zij nomineert, dan mag dat. Sterker nog, zij heeft deze week twee mensen genomineerd, waarvan er zelfs ééntje door haar direct op de bank terechtkwam. Dat is onderdeel van het spel, dat haar argumentatie achtelozer is en rotter dan een mispel die net de rottigste-mispel-ooit-verkiezing heeft gewonnen, dat doet er niet toe. Ik heb Nathalie op de bank gezet zonder duidelijke verklaring (schouderophaal-boeiuh-lekkurbulangrijk), maar dat is nou eenmaal niet anders.quote:Op maandag 24 oktober 2005 23:05 schreef MiepMiep het volgende:
Ik snap niet dat er niet wat meer begrip is voor de eerst zwangere en nu pas bevallen Tanja. Hormonen kunnen hele gekke dingen met je doen.
Helemaal mee eens. Bid al dagen dat Rob mag gaanquote:Op zondag 23 oktober 2005 01:09 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Alsof ik het zelf geschreven heb
Komt nog bij dat Rob al meerdere keren heeft gezegd dat hij zeker niet van Tanja gaat verliezen. Dus nog een extra reden
quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 18:28 schreef enilo het volgende:
Stel je nu eens voor dat je kinderen worden opgevangen door een tanja... Dat is tenslotte wat ze hebben voor gesteld Bijstandoeders moeten maar op de kinderen passen van werkende ouders aah alleen het idee al zo'n iemand die niets wil maar wel .... ach jullie begrijpen me vast wel .
strak hebben onze kinderen bijstand nodig om hier over heen te komen .
KIndje:juf ik wil tekenen
Tanja: Kan me niets niets schelen daar heb ik ik nu geen zin in , eerst een sigretje
![]()
boeie
dat flatje met die enorme uitgebouwde schoorsteen?quote:
Zoals ik al zei ik zie dat asociale niet, ik vind haar juist het meest sociaal van de hele groep.quote:Op woensdag 26 oktober 2005 17:50 schreef Gert het volgende:
[..]
OK, dan nu nog even een andere kijk op Tanja:
- Ik heb in vijf jaargangen BB nog nooit zo'n asociale deelnemer gezien als zij. Zo grof, dat het je woede doet omslaan in puur genot.
De allermooiste actie vond ik dat ze expres een peuk opstak om de opdracht voor de rest van de groep te verknallen.
Ik heb haar juist horen vertellen dat xtc haar grootste probleem is geweest, omdat ze in haar gabberperiode vaak naar feesten ging en daar vaak pillen slikte.quote:- Of ze ex-junk is, is inderdaad speculatie. het enige wat daar op zou kunnen wijzen, is dat ze een tijdje in een milieu heeft gezeten waar veel cocaïne omging. Ook heeft ze zo af en toe weleens wat xtc gehad, maar dat stelt weinig voor, als haar woorden kloppen.
Ik heb ook al eens uitgelegd dat die bufferfunctie wel min of meer bestaat en dat ze nu dan ook niet wil dat er in het huis gerookt wordt, ze hier gewoon consequent in is.quote:Verder bleek ze weinig standvastig in haar rookgedrag: ze loog zichzelf en anderen voor over de hoeveelheid sigaretten die ze rookte, en maakte zichzelf wijs dat haar lichaam een buffer was waardoor de baby geen schade ondervond van de teer en nicotine. Het zijn merkwaardige bagatelliserende gedachtenkronkels die je ook vaak bij junks / alcoholisten ziet, maar het voert te ver om daaruit af te leiden dat ze dús zelf ook ex-junk is.
Het zou míj echter niet verbazen. Alleen: ook al is het zo.. wat dan nog. Het is hoogstens verontrustend voor de toekomst van het kofferbakkindje, ivm een mogelijke terugval.
bijna een week niet gerookt? het zou toch verdomme van de gekke zijn om dat niet te doen terwijl er op die pakjes staat dat roken de zwangerschap schaadt... hummie heeft haar teveel gespaard en daar zal tanja, the worst mother ever on tv, de dupe van worden. oehoe wat erg. opzouten met die white trash.quote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:30 schreef PC eend het volgende:
[..]
Zoals ik al zei ik zie dat asociale niet, ik vind haar juist het meest sociaal van de hele groep.
Dat ze die opdracht verpestte kwam nadat Roel zo tegen haar begon te zeiken over die magnetronmaaltijden terwijl ze al bijna een week niet gerookt had, terwijl toen Roel zelf een week echt moest stoppen tegen iedereen zat te vertellen dat ze op dat moment geen discussie met hem aan moesten gaan.
Roel vertelde haar ook dat ze voor hem helemaal niet boeiend was voor de groep, terwijl ze nota bene zijn plaats wilde innemen met die rookopdracht (heel sociaal lijkt mij,want ze hoefde dit niet te doen).
Tanja dacht dat hij bedoelde dat de groep haar niet boeiend vond en toen ging de kont tegen de krib en stak ze die peuk op, volgens mij om duidelijk te maken dat de gevoelens die de groep voor haar heeft op dat moment geheel wederzijds waren.
[..]
Ik heb haar juist horen vertellen dat xtc haar grootste probleem is geweest, omdat ze in haar gabberperiode vaak naar feesten ging en daar vaak pillen slikte.
Ook heeft ze andere drugs wel eens geprobeerd, maar is naar eigen zeggen nooit verslaafd geweest.
Naar eigen inzicht is ze gestopt met xtc omdat ze vond dat het zo de verkeerde kant opging en een opleiding belangrijker vond (en deze ook heeft afgemaakt itt de opleiding die ze deed toen ze nog xtc gebruikte).
Dit terwijl de vriend waar ze op dat moment mee samen woonde, wel doorging met drugsgebruik (coke). Als je omgeving hiermee doorgaat en jij bent de enige die hier niet in mee gaat, dan moet je wel sterk in je schoenen staan.
[..]
Ik heb ook al eens uitgelegd dat die bufferfunctie wel min of meer bestaat en dat ze nu dan ook niet wil dat er in het huis gerookt wordt, ze hier gewoon consequent in is.
Volgens mij heeft ze niet gelogen over haar rookgedracht,wel heeft ze verschillende malen aangegeven dat ze het wilde proberen te matigen, wat idd niet erg lukte.
Iets wat veel zwangere vrouwen niet lukt en de schade die haar baby hiervan kan ondervinden word nog al eens overdreven en gelukkig is ook gebleken dat de baby kerngezond is.
Van de rokende vrouwen die voor de 1e keer bij de verloskundige komt, rookt 54% nog steeds. In 1991 was dit nog 70%. Van de vrouwen die bij het eerste bezoek aan de verloskundige roken is 44% niet van plan om alsnog te stoppen. Van de vrouwen die al wel zijn gestopt, is 10% niet van plan om de gehele zwangerschap rookvrij te blijven.quote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:37 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
bijna een week niet gerookt? het zou toch verdomme van de gekke zijn om dat niet te doen terwijl er op die pakjes staat dat roken de zwangerschap schaadt... hummie heeft haar teveel gespaard en daar zal tanja, the worst mother ever on tv, de dupe van worden. oehoe wat erg. opzouten met die white trash.
ja en kijk eens naar de afwijkingen die kinderen vandaag de dag hebben. allergie, nauwelijks intelligent. ongeconcentreerd. aggresief. en ga zo nog maar een tijdje door. alles wat je kan doen om je kind gezond te houden wordt afgedaan omdat egocentrisme hoogtij viert. prima, maar ik keek wel mijn ogen uit naar die ex-coke hoer.quote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:40 schreef PC eend het volgende:
[..]
Van de rokende vrouwen die voor de 1e keer bij de verloskundige komt, rookt 54% nog steeds. In 1991 was dit nog 70%. Van de vrouwen die bij het eerste bezoek aan de verloskundige roken is 44% niet van plan om alsnog te stoppen. Van de vrouwen die al wel zijn gestopt, is 10% niet van plan om de gehele zwangerschap rookvrij te blijven.
tuurlijk moet een man voordat hij een kind maakt minimaal 6 maanden stoppen met roken. lijkt me logisch, net als een vrouw dat moet doen voordat ze zwanger raakt. en een vrouw mag een hoop niet tijdens de zwangerschap, ze mag wel foliumzuur.quote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:45 schreef Kleintje het volgende:
Weet niet maar... ik denk dat mannen ook moeten stoppen met roken. Roken kan namelijk het sperma ook schaden. Dus als je ooit nog kinderen wil hebben, dan mogen mannen niet roken tot ze uitgefokt zijn. Dan laten sterilisseren, dan niet roken waar de kinderen bij zijn want het is schadelijk. Daarna mogen ze pas roken.
Kom op he...
Een vrouw mag echt helemaal geen ruk meer als ze zwanger is.
Geen kattenbak schoonmaken, geen rauw vlees, geen brie, geen filet american, geen alcohol, geen pijnstillers, geen verdoving bij de tandarts en roken is ook slecht.
Nee, een kind op deze bedorven wereld neerpleuren is zeker niet slecht???
Maar oke, jullie hebben gelijk.... Tanja is de enige die slecht is in dat huis
Ho ho, die bufferfunctie moet je niet onderschatten hoor!quote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:37 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
bijna een week niet gerookt? het zou toch verdomme van de gekke zijn om dat niet te doen terwijl er op die pakjes staat dat roken de zwangerschap schaadt... hummie heeft haar teveel gespaard en daar zal tanja, the worst mother ever on tv, de dupe van worden. oehoe wat erg. opzouten met die white trash.
de meeste mannen die ik ken stoppen zeker voordat hun vrouw/vriendin zwanger is. en wat folium betreft tijdens de eerste weken, dan ben je dus al zwanger.quote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:51 schreef Kleintje het volgende:
Nee, dat foliumzuur is belangrijk VOOR de zwangerschap en tijdens de eerste weken. Dat hoeft niet al die tijd doorgeslikt te worden. Maar goed, we zitten hier niet in het zwangerschapsforum.
Waar het mij om ging is dat iedereen gilt dat een zwangere vrouw niet mag roken. Maar de rest van de wereld om haar heen mag wel doorpaffen, die hoeven het haar niet makkelijker te maken, de man stopt ook bijna nooit voordat ie iemand bevrucht!
quote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:30 schreef PC eend het volgende:
Dat ze die opdracht verpestte kwam nadat Roel zo tegen haar begon te zeiken over die
Precies. Niets is de schuld van Tanja, het is altijd de schuld van iemand anders. Zo leeft Tanja haar leven ook, treffend dat degenen die haar verdedigen op dezelfde manier de verantwoordelijkheid proberen te ontwijken.quote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:38 schreef Kleintje het volgende:
Dat ze nu in zo'n positie zit... daar heeft BB voor gekozen, maar of ze het zelf zo leuk vindt....
Dat was maar een puntje wat ik eruit pakte omdat jij er zelf over begon, zo heb ik vele andere voorbeelden waaruit haar sociale gedrag blijkt, maar ik zal je er niet mee vermoeienquote:Op woensdag 26 oktober 2005 18:56 schreef Gert het volgende:
[..]
Ho ho, die bufferfunctie moet je niet onderschatten hoor!
Verder, PC Eend: iemand vroeg hier of Tanja zo asociaal was een een ex-junk, waarop jij beweerde dat ze helemáál niet aso was, "integendeel". Dit ging mij wat te ver, dus ik postte een andere kijk op onze Tan.
Het was dus niet bedoeld om weer met jou in discussie te gaan over Tanja. Dat doe ik niet meer, want om meningen te kunnen uitwisselen moet je de ander wel enigszins serieus nemen.
En ik lach me dood om hoe je hierboven bijvoorbeeld weer probeert om mbv een heel epistel het zo te doen lijken alsof het niét asociaal was dat onze Tan de groepsopdracht bewust verpestte, maar ik vind dat echt geen basis om verder nog tijd in te gaan stoppen. (no pun intended, je mag hetzelfde van mijn meningen vinden, no prob)
Echter: onze Tan mag blij zijn met iemand die haar zo door dik en dun verdedigt als jij.
PC Eend: beter dan Peter!![]()
ik voer een discussie graag inhoudelijk, jij houdt er kennelijk van om op de man te spelenquote:Op woensdag 26 oktober 2005 19:09 schreef Pinball het volgende:
[..]
[..]
Precies. Niets is de schuld van Tanja, het is altijd de schuld van iemand anders. Zo leeft Tanja haar leven ook, treffend dat degenen die haar verdedigen op dezelfde manier de verantwoordelijkheid proberen te ontwijken.![]()
Je bent me voor.quote:
Nou doe je het weer, zie je?quote:Op woensdag 26 oktober 2005 19:42 schreef PC eend het volgende:
ik voer een discussie graag inhoudelijk, jij houdt er kennelijk van om op de man te spelen
Hoezo?quote:Op donderdag 27 oktober 2005 12:21 schreef Kleintje het volgende:
Toch ff een stomme vraag.
Waarom denken jullie dat een vrouw na de bevalling 6 weken bevallingsverlof heeft???
Tanja heeft dan in onze ogen een vrij makkelijk bevalling gehad, is niet uitgescheurd, maar normaal lopen kan ze nog niet, zitten doet ook nog pijn.
Dus het lijkt mij niet meer dan logisch dat deze weekopdracht, minimaal 2 uur achter elkaar staan, toch zwaar is voor haar.
Dus ik vind de reacties van de bewoners hierop echt ver beneden peil!
10 tot 12 weken zelfs hoorquote:Op donderdag 27 oktober 2005 12:21 schreef Kleintje het volgende:
Toch ff een stomme vraag.
Waarom denken jullie dat een vrouw na de bevalling 6 weken bevallingsverlof heeft???
Tuurlijk, Tanja communiceert erg goed met de groep, dat ben ik met je eens. Maar na bepaalde dingen kan ik het erg goed gegrijpen gezien er nooit langer dan 2 uur begrip is getoond.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 12:24 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Hoezo?
Tanja communiceert namelijk totaal niet, dus hoe moeten de bewoners, die op Rob na geen van allen vader of moeder zijn, dat ruiken?
Als Tanja begrepen wil worden en in bepaalde beslissingen gerespecteerd wil worden, moet ze communiceren om zaken duidelijk te maken.
Als ze niet communiceert, hoeft ze ook niet te verwachten dat anderen haar acties of ideeen begrijpen danwel respecteren.
Amen.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 12:59 schreef milagro het volgende:
{...}
Dan pas zie je het achterstandswijkfiguur loskomen in de richting van de babyquote:Op donderdag 27 oktober 2005 13:41 schreef milagro het volgende:
Het kindje kan nu nog niets fout doen, het praat niet, het loopt niet, het slaapt , het drinkt, het poept en plast in een luier, het is een bolletje lief en schattig, maar dat blijft niet zo natuurlijk, het krijgt een eigen willetje, het gaat dingen doen die mama ms liever niet heeft ergo het kan mama gaan teleurstellen, verraden, afvallen, een loer draaien, een mes in de rug steken, althans in Tanja's beleving dan.
Hear, hearquote:Op donderdag 27 oktober 2005 12:59 schreef milagro het volgende:
Maar het is geen reden om je dan helemaal van alles af te zonderen, het is geen reden om enkel aangenaam gezelschap te zijn als het over de baby kan gaan, het is geen reden om dan tot helemaal niets meer dan voeden en rusten in staat te zijn, immers er zijn ook moeders die bevallen van een 2e kind en die moeten ook gewoon door
Tanja heeft kraamhulp, heeft alle luxe die je je als jonge moeder maar wensen kan, kleding, meubels, speeltjes, accesoires voor de kleine, rust toch wel ondanks een vol huis, en in dat volle huis mensen die toch echt rekening met haar hebben gehouden, iig daar hun best voor hebben gedaan.
Maar als iedere geste lauw beantwoord wordt, het begrip enkel geeist wordt maar nooit eens teruggegeven, dan wordt ieder normaal mens het een keer zat.
Mijn god, mensen die BB-karakters als 'voorbeeld-functie gaan nemen zijn sowieso verloren, of dat nu Tanja is, of andere randfiguren als Chantal (niet roddelen is lovenswaardig), Rob (met één been, ben je een naturlijke leidersfiguur) infantielen als Menno, Ingrid, Lieske of Joost, een slet als Roel, of 'prinsesje Dido, en haar 'hartsvriendin Natte Lie ....quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:36 schreef zoalshetis het volgende:
.. als voorbeeldfunctie ...
Inderdaad, die hebben zich goed in zitten houden.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 12:59 schreef milagro het volgende:
ik vind dat de bewoners het over het algemeen zich keurig gedragen hebben naar haar toe
Dat is zeker leuk voor de kijkers.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:21 schreef APK het volgende:
Door het niet aan haar medebewoners te vertellen toont ze overigens wederom aan dat ze een verschrikkelijk egoistisch achterbaks kreng is.
Voor ons als kijkers is het leuk natuurlijk, maar ik vrees dat de bewoners -die toch flink veel tijd in haar hebben geinvesteerd en meer dan 2 maanden met haar nukken moesten leven- flink in de stress escaleren door deze actie.
er zullen toch wel wat vrouwen beïnvloedbaar zijn in dees wereld. zielig, ja. gevaarlijk, ja, want nu mogen ze gewoon doorroken ondanks de zwangerschap. "kijk dan kees, tanja rookte ook en ze heeft een leuke baby"...quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:40 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Mijn god, mensen die BB-karakters als 'voorbeeld-functie gaan nemen zijn sowieso verloren, of dat nu Tanja is, of andere randfiguren als Chantal (niet roddelen is lovenswaardig), Rob (met één been, ben je een naturlijke leidersfiguur) infantielen als Menno, Ingrid, Lieske of Joost, een slet als Roel, of 'prinsesje Dido, en haar 'hartsvriendin Natte Lie ....
Dan lig ik met een big smile op de bankquote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:45 schreef PLAE@ het volgende:
Wat lijkt me dat heerlijk als tanja die studio vanavond inkomt dat de hele studio boeeeeeeeeeee roept
wishfull thinking![]()
jaja, en je denkt dat zulke infantielen die dat denken, zonder televisie wel de juiste keuzes nemen?quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:46 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
er zullen toch wel wat vrouwen beïnvloedbaar zijn in dees wereld. zielig, ja. gevaarlijk, ja, want nu mogen ze gewoon doorroken ondanks de zwangerschap. "kijk dan kees, tanja rookte ook en ze heeft een leuke baby"...
quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:46 schreef zoalshetis het volgende:
"kijk dan kees, tanja rookte ook en ze heeft een leuke baby"...
Kleine nuancering: dat is haar wel expliciet gevraagd door BB, om het niet te vertellen.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:21 schreef APK het volgende:
Door het niet aan haar medebewoners te vertellen toont ze overigens wederom aan dat ze een verschrikkelijk egoistisch achterbaks kreng is.
het zou goed zijn geweest als hummie van de kankerkreek inplaats van een rookverbod voor andere bewoners, dit had gedaan gedurende de hele periode van tanja in bb. is toch een beter voorbeeld, nietwaar?quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:48 schreef RM-rf het volgende:
[..]
jaja, en je denkt dat zulke infantielen die dat denken, zonder televisie wel de juiste keuzes nemen?
wat vertellen?quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:55 schreef Gert het volgende:
[..]
Kleine nuancering: dat is haar wel expliciet gevraagd door BB, om het niet te vertellen.
En dan? het gedrag van mensen vooral 'politiek correct' maken door regeltjes in te stellen ...?quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:56 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
het zou goed zijn geweest als hummie van de kankerkreek inplaats van een rookverbod voor andere bewoners, dit had gedaan gedurende de hele periode van tanja in bb. is toch een beter voorbeeld, nietwaar?
ik vind roken als een schoorsteen tijdens je zwangerschap niet onder het kopje politieke correctheid vallenquote:Op donderdag 27 oktober 2005 15:00 schreef RM-rf het volgende:
[..]
En dan? het gedrag van mensen vooral 'politiek correct' maken door regeltjes in te stellen ...?
Leuk als je een NRV-programma van wilt maken, maar dat is nu net de charme van BB, je ziet gewone mensen, die 'werkelijk' zijn, inclusief al hun makken, en ja, dat waren bij Tanja behoorlijk, waarbij ze ook eigenlijk geen enkele moeite deed die te verstoppen, om zo 'populairder' bij de kijkers te worden (omdat ze zelf ook verdomd goed wist dat ze er na de bevalling waarschijnlijk snel uit moest gaan, als de baby niet in beeld mocht, en dus voor BB had 'uitgediend')
Behalve als je natuurlijk, zoals iedereen wel eens doet, een paar foute grappen maakt over chemo-kuurtjes en Tsjernobyl. Dan moet je op het matje komen. Want zo erg jezelf mag je nou ook weer niet zijnquote:Op donderdag 27 oktober 2005 15:00 schreef RM-rf het volgende:
[..]
En dan? het gedrag van mensen vooral 'politiek correct' maken door regeltjes in te stellen ...?
Leuk als je een NRV-programma van wilt maken, maar dat is nu net de charme van BB, je ziet gewone mensen, die 'werkelijk' zijn, inclusief al hun makken, en ja, dat waren bij Tanja behoorlijk, waarbij ze ook eigenlijk geen enkele moeite deed die te verstoppen, om zo 'populairder' bij de kijkers te worden (omdat ze zelf ook verdomd goed wist dat ze er na de bevalling waarschijnlijk snel uit moest gaan, als de baby niet in beeld mocht, en dus voor BB had 'uitgediend')
Alsof Tanja niet al twee maanden laat zien dat ze schijt heeft aan BB. Zij is de baas en wat zij wil gebeurt.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:55 schreef Gert het volgende:
Kleine nuancering: dat is haar wel expliciet gevraagd door BB, om het niet te vertellen.
Maar haar macht om de baas te spelen over BB, is behoorlijk geslonken nu de 'wereldprimeur' binnen is, en helemaal weg zodra ze het huis verlaat. Dus het is denk ik wel verstandig om nu even naar ze te luisteren. Misschien betalen ze dan de taxi terug naar het Noorden wel voor haar en zo.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 15:13 schreef APK het volgende:
[..]
Alsof Tanja niet al twee maanden laat zien dat ze schijt heeft aan BB. Zij is de baas en wat zij wil gebeurt.![]()
Hoe weet je dat?quote:Op donderdag 27 oktober 2005 14:55 schreef Gert het volgende:
Kleine nuancering: dat is haar wel expliciet gevraagd door BB, om het niet te vertellen.
In het "extended" verslag in De Telegraaf staat dat ergens... ff zoeken...quote:
quote:TANJA: „Ik wil naar naar mijn mijn moeder!”
Hummie knikt begrijpend en geeft Tanja opdracht haar aanstaande vertrek geheim te houden. Behalve zij zal vanavond ook een van de drie andere genomineerden worden weggestemd.
alleen de vrouwen. vooral Dido, maar had ik wel verwacht.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 16:43 schreef Pijlemans het volgende:
Ik ben benieuwd wie haar een afscheidszoen geven vanavond.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |