abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 23 januari 2006 @ 21:05:31 #201
749 TheMarco
www.i-marco.nl/weblog/
pi_34391886
quote:
op maandag 23 januari 2006 20:57 schreef ludosanders het volgende:

[..]

doe alsjeblieft wat aan dat lettertype van de kopjes etc.!
omfg

inderdaad... een betere tip is er niet
I'm definitely caught up in the wrong universe.
Oh, and The Net is Dead too...
pi_34392151
quote:
op woensdag 18 januari 2006 22:12 schreef naj_geetsrev het volgende:
http://www.ditdomeinisvanmij.nl

eigen site. hobby projectje waar ik ook nog wat nuttige dingen van kan leren en kan gebruiken voor mezelf.

alles is zelf gemaakt, incl design.

voor de nerds onder ons:

volledig oop en module gebaseerd. php 5 to the bone. .

maar spui je gal over het design, het is nogal blauw omdat:

- het is mijn favoriete kleur
- mijn andere designs volgens iemand die er wel een beetje verstand van hebben meer lijken op een rouwadvertentie.
  maandag 23 januari 2006 @ 21:56:20 #203
39240 jagermaster
stof en water, dat ben ik
pi_34394046
quote:
op maandag 23 januari 2006 21:05 schreef themarco het volgende:

[..]

omfg

inderdaad... een betere tip is er niet
jewel hoor, kijk naar de andere 1001 startpagina-klonen en startpagina(-kloon)-opmaak-sites. kan je denk ik een hoop van leren.
Where's my fear???
  maandag 23 januari 2006 @ 22:02:34 #204
39240 jagermaster
stof en water, dat ben ik
pi_34394291
quote:
op maandag 23 januari 2006 21:12 schreef naj_geetsrev het volgende:

[..]
ieder zijn stijl zou ik zeggen..
eerste indruk => past nie in 800x 600 volgens mij
tweede indruk => naar volledig scherm was me eerste gedachte "hoe zou je "rouwadvertentie"-layout voor deze site eruit hebben gezien?". vind het iets te "tafelkleed"-achtige achtergrond. dat mag van mij wel wat rustiger en subtieler. het gaat neem ik aan om de inhoud en niet om wat aan de zijkanten zit voor blauwe kleur.
het andere puntje wat ik heb is dat je bij reactie geven misschien iets moet doen aan de kolom met smilies. fok-smilies zijn wel oke maar op deze manier vind ik het een beetje zonde van je pagina opmaak. misschien smilies op een andere plaats weergeven of niet allemaal weergeven?
Where's my fear???
  maandag 23 januari 2006 @ 22:10:01 #205
39240 jagermaster
stof en water, dat ben ik
pi_34394572
quote:
op donderdag 19 januari 2006 04:03 schreef skorpija het volgende:
voor mijn afstuderen ben ik bezig om een gratis online-image-editor te maken.

het is de o.a. de bedoeling dat er ook ge-animeerde gifjes gemaakt kunnen worden, maar zover ben ik nog lang niet...

het is de bedoeling dat de site "natuurlijk" aanvoelt. momenteel draait de conversie server nog bij mij thuis, dus hij is een ietsie pietsie traag...

hebben jullie nog ideeen of suggesties voor datgene wat ik tot dusver heb gemaakt?

wat tot dusver werkt:
1) veranderen bestandsformaat
2) verkleinen vergroten plaatjes,
3) snijden van plaatjes,
4) verminderen van kleuren palet (vooral handig voor geanimeerde gifs)

de javascript staat nu nog lelijk in de site, maar dat heb ik tijdelijk zo om geen last van caching te hebben. ik zou het prettig vinden imand naar de functionaliteit kan kijken en of het 'natural' aanvoelt om er mee te werken...

alvast bedankt:

http://www.online-image-editor.com
`nog nie veel getest, aangezien ik hier niet zo een aantal animated-gif had liggen. wel zou je misschien iets kunnen doen aan de opmaak. strakkere icoontjes of zo..

werking is niet altijd even prettig. bijvoorbeeld bij het verplaatsen van het object..
Where's my fear???
pi_34398546
thanks for checking.

het menu is nog erg knullig, dat moet een ander type drop down menu worden.

maar bedoel je het dat het verplaatsen van de "crop" box niet lekker gaat, het resizen, of het verplaatsen van een text?
pi_34416068
hoi, ben bezig met mijn concept-site.
http://www.dutchville.com
commentaar is welkom!

ik heb op dit moment nog het probleem dat als je op een van de menu-items aan de linkerzijde klikt, zo af en toe de pagina niet getoond wordt ondanks dat hij niet bestaat. het blijkt een probleem van lycos te zijn . maar ga er van uit dat dat spoedig opgelost is...

gr.
m@x
-= Rogue lvl 66 =- -= Warrior lvl 70 =- -= Warlock lvl 70 =-
----------============= Nordrassil =============----------
pi_34416380
ik heb ook problemen met lycos

mijn uploads gaan daar naartoe, en soms liggen ze er gewoon 1 of 2 uur uit...

btw, je layout van je site vind ik wel mooi, niet te druk, alhoewel er wel veel dingen opstaan..
pi_34416861
alleen op de hoofdpagina heb ik veel staan, de rest is vrij rustig...
-= Rogue lvl 66 =- -= Warrior lvl 70 =- -= Warlock lvl 70 =-
----------============= Nordrassil =============----------
  dinsdag 24 januari 2006 @ 17:02:40 #210
749 TheMarco
www.i-marco.nl/weblog/
pi_34417832
quote:
op dinsdag 24 januari 2006 15:57 schreef maxpowered het volgende:
hoi, ben bezig met mijn concept-site.
http://www.dutchville.com
commentaar is welkom!
gr.
m@x
zeer strak! klasse!
I'm definitely caught up in the wrong universe.
Oh, and The Net is Dead too...
  woensdag 25 januari 2006 @ 01:08:48 #211
32768 DionysuZ
Respect my authority!
pi_34434350
http://www.ruudvandevoort.nl

site voor een edelsmid. tekst en design niet van mij, slechts de realisatie . wat wil ik gecheckt hebben? nou ik zou willen weten of er nog manieren zijn om deze site beter indexeerbaar in zoekmachines te krijgen en of er nog opmerkingen zijn mbt de bouw.

waarmee heb ik de site gemaakt? notepad in combinatie met adobe illustrator en photoshop . php als serverside script. zonder database.
□ Reality is merely an illusion,albeit a very persistent one-A.Einstein
■ Of ik ben gek of de rest van de wereld.Ik denk zelf de rest van de wereld-Rudeonline
□ The war is not meant to be won.It is meant to be continuous-G.Orwell
  woensdag 25 januari 2006 @ 14:33:22 #212
53305 Fish_
Gek op lomo's
pi_34446750
omdat "testen portscan website" is gesloten omdat deze in deze topic thuis hoord, heb ik het onderwerp voor de zekerheid nog maar even hier geplaatst om de duscussies open te houden.
alvast bedankt voor jullie input, tot nu toe is deze al zeer waardevol!
quote:
hoi allemaal,
ik heb vandaag een nieuwe website gelanceerd om je security te testen van je thuis verbinding.
je kan deze vinden op http://www.ipaudit.nl
kunnen jullie eens testen en een mening achterlaten?

thanx!

greetz,
fish_
aanvullend nog even hierop:
doel van de website: bewustzijn en het scannen van ip addressen te vereenvoudigen
draait op: lamp
gemaakt met: text editor

de layout gaat nog een keer helemaal op z'n kop. maar daarvoor wil ik eerst de scripts helemaal klaar hebben.

deze maand wil ik ook een (self)vulnerability scan online gaan zetten op de eventueel gevonden open poorten.

greetz,
fish_

[ Bericht 0% gewijzigd door Fish_ op 25-01-2006 14:43:00 ]
Lomo camera scoren? Bij www.fotowereld.com/ natuurlijk!
pi_34458775
quote:
op maandag 23 januari 2006 22:02 schreef jagermaster het volgende:

[..]

ieder zijn stijl zou ik zeggen..
eerste indruk => past nie in 800x 600 volgens mij
tweede indruk => naar volledig scherm was me eerste gedachte "hoe zou je "rouwadvertentie"-layout voor deze site eruit hebben gezien?". vind het iets te "tafelkleed"-achtige achtergrond. dat mag van mij wel wat rustiger en subtieler. het gaat neem ik aan om de inhoud en niet om wat aan de zijkanten zit voor blauwe kleur.
het andere puntje wat ik heb is dat je bij reactie geven misschien iets moet doen aan de kolom met smilies. fok-smilies zijn wel oke maar op deze manier vind ik het een beetje zonde van je pagina opmaak. misschien smilies op een andere plaats weergeven of niet allemaal weergeven?
is ook niet ontworpen voor 800x600. dus dat scheelt. .

ik heb al te horen gekregen dat die blokjes nogal irritant zijn. . en die smilies kunnen net zo goed er onder worden geplaatst zoals hier op fok!.

hij is klaargemaakt voor een skinning engine, dus ik ga binnenkort maar een nieuwe betere skin maken. .

bedankt voro je feedback.
pi_34555652
dag mensen

ik beken meteen dat ik geen codeer held ben maar het is me gelukkig toch gelukt om iets op het net te krijgen en ben nog flink aan het oefenen
ik zou graag wat meningen willen horen over een site die ik in elkaar heb gezet.
het gaat om http://www.dennisdekker.nl

ik ben graag bezig met het monteren van filmpjes en ik gebruik deze site om wat filmpjes online te parkeren en zo voor mezelf alles netjes op een rijtje te kunnen zetten. daarnaast kan ik dan ook op een makkelijke manier wat dingetjes aan andere mensen laten zien.
het gaat hier om stukjes van vakantiefilmpjes die vooral leuk zijn voor m'n eigen vrienden, maar er zitten ook wat andere filmpjes tussen die ook interessant kunnen zijn voor de verdwaalde bezoeker

ik wil graag jullie meningen horen over de layout en vooral de codering van de opmaak. dat laatste is volgens mij namelijk een ramp. zelf ben ik best tevreden over de layout. het is vrij strak, de basiskleuren bevallen mij best, en ik denk dat alles ook duidelijk is qua navigatie. maar de codering rammelt waarschijnlijk aan alle kanten. ik denk dat ik er echt eens iemand naar moet laten kijken die er verstand van heeft.

wat ik in de opmaak niet begrijp is dat alle vlakken in firefox wél netjes op elkaar aansluiten maar niet in explorer. in explorer ligt het balkje van het menu ietsjes te ver naar links. je ziet het haast niet, maar toch, het blijft mij iriteren en ik weet niet hoe ik het moet verhelpen.

door het lezen van de tips hier, ben ik er al achtergekomen dat de images vast te groot zullen zijn

ik heb gebruik gemaakt van notepad, dreamweaver en photoshop.

alvast bedankt voor de feedback
  zondag 29 januari 2006 @ 15:15:54 #215
52090 nemesis_
I'm your enemy!!
pi_34581386
warrior of mars
ik heb hem al eens een keer laten checken en kreeg toen wat reacties. na het verwerken hiervan alleen niet meer. vandaar nog eens een check.
graag feedback op het technische en het visuele.
Ook een cookie?
pi_34685806
quote:
op zondag 29 januari 2006 15:15 schreef nemesis_ het volgende:
warrior of mars
ik heb hem al eens een keer laten checken en kreeg toen wat reacties. na het verwerken hiervan alleen niet meer. vandaar nog eens een check.
graag feedback op het technische en het visuele.
leuke website!
ik heb niet gezien wat het vorige commentaar was dus ik begin onvoorbereid.

weinig commentaar op de code. ziet er voorzover ik het even snel kan zien, goed uit. wel ander commentaar:
1) de foto. de foto is naar mijn smaak te donker aan de onderkant en je ogen gaan daarom automatisch naar boven. dan is het wel frustrerend als het enige gedeelte van de foto wat wel goed te bekijken is, verborgen is achter schermpjes en balkjes.
2}het weblog heeft een andere look&feel dan de rest van de website. dit komt omdat er hier is afgeweken van donker grijze titel en grijze tekst balken per item. een daarnaast een vershil dankzij de scrollbar. misschien is een javascript scrollbar geschikter voor jou?
3)ik denk dat een spamfilter in je gasteboek ontbreekt.
  woensdag 1 februari 2006 @ 19:33:00 #217
52090 nemesis_
I'm your enemy!!
pi_34689949
quote:
op woensdag 1 februari 2006 17:24 schreef excibular het volgende:

[..]

leuke website!
ik heb niet gezien wat het vorige commentaar was dus ik begin onvoorbereid.

weinig commentaar op de code. ziet er voorzover ik het even snel kan zien, goed uit. wel ander commentaar:
1) de foto. de foto is naar mijn smaak te donker aan de onderkant en je ogen gaan daarom automatisch naar boven. dan is het wel frustrerend als het enige gedeelte van de foto wat wel goed te bekijken is, verborgen is achter schermpjes en balkjes.
2}het weblog heeft een andere look&feel dan de rest van de website. dit komt omdat er hier is afgeweken van donker grijze titel en grijze tekst balken per item. een daarnaast een vershil dankzij de scrollbar. misschien is een javascript scrollbar geschikter voor jou?
3)ik denk dat een spamfilter in je gasteboek ontbreekt.
thx voor de reactie
1) je kan andere foto's kiezen voor de achtergrond (zie de drop down links), maar op zich heb je wel gelijk.
2) als ik hier ook losse blokken van maak (zoals op de voorpagina) dan ziet het er beter uit bedoel je. en ik denk dat je gelijk hebt.
3) ow, als ze willen spammen, dan gaan ze hun gang maar. er komt toch bijna niemand op m'n website :-). maar wat voor spamfilter bedoel je? e-mailadresvalidatie?
Ook een cookie?
  woensdag 1 februari 2006 @ 19:48:18 #218
70081 Lkw
²³³³²³²³²³²³²³²³²²³²²
pi_34690494
quote:
op woensdag 25 januari 2006 20:26 schreef naj_geetsrev het volgende:

[..]

is ook niet ontworpen voor 800x600. dus dat scheelt. .
als het even kan moet je ontwerpen voor alle schermresoluties van 800x600 of hoger. anders sluit je bij voorbaat een niet onbelangrijk deel van je potentiële bezoekers uit. dat is niet alleen onnodig en dom, maar scheelt inderdaad
Stop the world, I want to get out.
  woensdag 1 februari 2006 @ 19:52:09 #219
70081 Lkw
²³³³²³²³²³²³²³²³²²³²²
pi_34690648
quote:
op zondag 29 januari 2006 15:15 schreef nemesis_ het volgende:
warrior of mars
ik heb hem al eens een keer laten checken en kreeg toen wat reacties. na het verwerken hiervan alleen niet meer. vandaar nog eens een check.
graag feedback op het technische en het visuele.
oei, gaat helemaal fout bij weergave in opera. de hele bovenste helft van je pagina is onbenaderbaar!

zie http://i1.tinypic.com/n1cm1j.jpg voor een screenshot.
Stop the world, I want to get out.
  woensdag 1 februari 2006 @ 19:55:09 #220
32768 DionysuZ
Respect my authority!
pi_34690775
quote:
op woensdag 1 februari 2006 19:52 schreef lkw het volgende:

[..]

oei, gaat helemaal fout bij weergave in opera. de hele bovenste helft van je pagina is onbenaderbaar!

zie http://i1.tinypic.com/n1cm1j.jpg voor een screenshot.
vertical alignment met divs is such a pain in the ass . een min-height meegeven werkt
□ Reality is merely an illusion,albeit a very persistent one-A.Einstein
■ Of ik ben gek of de rest van de wereld.Ik denk zelf de rest van de wereld-Rudeonline
□ The war is not meant to be won.It is meant to be continuous-G.Orwell
  donderdag 2 februari 2006 @ 00:28:41 #221
47631 iefow
I love lamp
pi_34701998
hmz nvm ik type later wel langer stuk :p
*o/*
  donderdag 2 februari 2006 @ 08:53:25 #222
52090 nemesis_
I'm your enemy!!
pi_34706378
quote:
op woensdag 1 februari 2006 19:52 schreef lkw het volgende:
oei, gaat helemaal fout bij weergave in opera. de hele bovenste helft van je pagina is onbenaderbaar!

zie http://i1.tinypic.com/n1cm1j.jpg voor een screenshot.
dat is op 800x600, maar ik heb mijn site ontworpen voor minimaal 1024x768, omdat dat (en dat heb ik ergens gelezen) de meest gebruikte resolutie is.
quote:
op woensdag 1 februari 2006 19:55 schreef dionysuz het volgende:
vertical alignment met divs is such a pain in the ass . een min-height meegeven werkt
dus een min-height op de container-div? ik zal het eens proberen.
Ook een cookie?
pi_34707527
quote:
op woensdag 1 februari 2006 19:33 schreef nemesis_ het volgende:

[..]

thx voor de reactie
1) je kan andere foto's kiezen voor de achtergrond (zie de drop down links), maar op zich heb je wel gelijk.
2) als ik hier ook losse blokken van maak (zoals op de voorpagina) dan ziet het er beter uit bedoel je. en ik denk dat je gelijk hebt.
3) ow, als ze willen spammen, dan gaan ze hun gang maar. er komt toch bijna niemand op m'n website :-). maar wat voor spamfilter bedoel je? e-mailadresvalidatie?
er zijn enkele php spamfilters voor een gastboek. deze dingen werken op diverse manieren.
lees dit anders even: http://www.phpjunkyard.com/tutorials/guestbook-spam.php
pi_34751110
ik ben ook nog steeds benieuwd naar jullie meningen over mijn site: http://www.dennisdekker.nl
en vooral op welke wijze ik het kan verbeteren.
pi_34767781
quote:
op zondag 5 februari 2006 03:51 schreef vitale het volgende:
ik ben ook nog steeds benieuwd naar jullie meningen over mijn site: http://www.dennisdekker.nl
en vooral op welke wijze ik het kan verbeteren.
uit de openingspost:
quote:
het plaatsen van een niet zelf gemaakt forum of site, zoals phpbb, ikonboard, cu2, blogger.com, weblog.com heeft geen nut. dit heb je zelf geinstalleerd en wordt niet als eigen gemaakte site gezien. ook niet met een andere layout.
  zondag 5 februari 2006 @ 21:17:53 #226
77130 star_gazer
Aussie Aussie Aussie, Oy oy oy
pi_34774162
prijs-vergelijker

deze site heb ik met php, css en xhtml in elkaar gedraaid. het gaat me echter alleen om de laatste twee zaken (de zoekmachine doet het namelijk nog lang niet en er zitten nog wat 404\'s in). het gaat me om de lay-out... wat vinden jullie ervan?

danke schon!

[ Bericht 1% gewijzigd door star_gazer op 05-02-2006 21:27:53 ]
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
  zondag 5 februari 2006 @ 22:07:38 #227
77130 star_gazer
Aussie Aussie Aussie, Oy oy oy
pi_34776047
quote:
op donderdag 2 februari 2006 09:56 schreef excibular het volgende:

[..]

er zijn enkele php spamfilters voor een gastboek. deze dingen werken op diverse manieren.
lees dit anders even: http://www.phpjunkyard.com/tutorials/guestbook-spam.php
ik doe altijd een referrer check in mijn gastenboek. kom je niet via mijn site, dan krijg je een 403 werkt perfect tot nu toe
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
pi_34852320
wat is er fout aan deze site?

hoezo nou weer spam jump?
zit me alleen te ergeren aan die site met dat verrekte java van ze en vroeg daarom wat tips.
maar ja rtv gelderland he, ik geef toe dat er betere onzin is...
pi_34854197
mensen mensen.

dé grafische poll maker is nu online en zou graag willen weten of jullie nog fouten weten te vinden en of wat jullie er van vinden!.
The people who lost my respect will never get a capital letter for their name again.
Like trump...
pi_34861137
quote:
op woensdag 8 februari 2006 07:53 schreef chandler het volgende:
mensen mensen.

dé grafische poll maker is nu online en zou graag willen weten of jullie nog fouten weten te vinden en of wat jullie er van vinden!.
de site ziet er erg goed uit.
de functionaliteit is echter wat minder. bij de verschillende voorbeeld-polls lopen teksten over elkaar heen... de logo's zijn ook onduidelijk. wellicht dat je de achtergrond van de poll kun aanpassen als je een poll toont...

gr.m@x
-= Rogue lvl 66 =- -= Warrior lvl 70 =- -= Warlock lvl 70 =-
----------============= Nordrassil =============----------
pi_34864007
The truth is rarely pure and never simple.
Op zondag 19 december 2010 18:43 schreef Netsplitter het volgende:
x-tremed: 48 uur wegens klote links.
  woensdag 8 februari 2006 @ 15:13:51 #232
52090 nemesis_
I'm your enemy!!
pi_34865499
quote:
ziet er allebei netjes uit, maar maak asjeblieft een knop om het geluid uit te zetten bij die flash header.
verder inhoudelijk en technisch heb ik het niet bekeken (vooral vanwege het geluid)
Ook een cookie?
pi_34865977
ik ben inderdaad van plan om binnenkort het geluid eruit te halen want veel voegt het niet toe
The truth is rarely pure and never simple.
Op zondag 19 december 2010 18:43 schreef Netsplitter het volgende:
x-tremed: 48 uur wegens klote links.
  woensdag 8 februari 2006 @ 15:32:04 #234
56864 Marty26
#Dislectisch Baggeren _O_
pi_34866183
is gewoon mambo toch x-tremed? ( wel nice gedaan overgens )
http://portal.marty26.com
is idem alleen andere template.
Paxlie says: nu ben ik zo vervuld van geluk omdat jij via de digitale snelweg weer bij me bent O+
pi_34867374
x-tremed is gebasseerd op mambo / joomla ja alleen dusdanig veel verandert qua lay-out en modules dat het lang niet meer het originele is.
The truth is rarely pure and never simple.
Op zondag 19 december 2010 18:43 schreef Netsplitter het volgende:
x-tremed: 48 uur wegens klote links.
  woensdag 8 februari 2006 @ 16:22:05 #236
56864 Marty26
#Dislectisch Baggeren _O_
pi_34868123
quote:
op woensdag 8 februari 2006 16:03 schreef x-tremed het volgende:
x-tremed is gebasseerd op mambo / joomla ja alleen dusdanig veel verandert qua lay-out en modules dat het lang niet meer het originele is.
ken dat doe ik ook altijd werkt prima trouwens.
maar ziet er goed uit hoor
Paxlie says: nu ben ik zo vervuld van geluk omdat jij via de digitale snelweg weer bij me bent O+
pi_34870743
quote:
op woensdag 8 februari 2006 12:57 schreef maxpowered het volgende:

[..]

de site ziet er erg goed uit.
de functionaliteit is echter wat minder. bij de verschillende voorbeeld-polls lopen teksten over elkaar heen... de logo's zijn ook onduidelijk. wellicht dat je de achtergrond van de poll kun aanpassen als je een poll toont...

gr.m@x
hoi,

ja vooral de default is nogal wat klein, ik ga deze nog aanpassen zodat het duidelijker is voor anderen. maar hoe bedoel je verder? qua logo's? kun je eens wat dieper ingaan op je comments?
The people who lost my respect will never get a capital letter for their name again.
Like trump...
pi_34874411
quote:
op maandag 26 september 2005 12:46 schreef phoenixus het volgende:
is nog een work in progress maar : http://www.dizzizjazz.com

tis een site voor een jazz band.

ik weet het iframe is eigenlijk not-done maar ben nog bezig met de php versie.
tables
pi_34874489
quote:
op maandag 26 september 2005 13:34 schreef vulture het volgende:
http://www.delgine.com

mijn site voor een 3d modeling programma (deled 3d editor) wat ik samen met nog iemand ontwikkel en verkoop. gemaakt in php met een mysql database erachter. de site is constant in ontwikkeling maar het grootste deel is in zo'n 10 dagen (fulltime) gemaakt. gemiddeld zo tussen de 280 en 350 bezoekers per dag.

belangrijk is dat in 1 oogopslag duidelijk is wat je op onze site kunt vinden (ons programma dus ) en wat dat programma voor jou kan doen. komt dat een beetje duidelijk over? ben benieuwd!
ik vind de site zo druk overkomen omdat je wordt overspoeld met zoveel tekst.. als ik jou was zou ik je site meer laten 'ademen'..
pi_34874621
quote:
op maandag 2 januari 2006 16:42 schreef casema het volgende:
heb mijn site (http://www.voorneheren.nl) al eens eerder in dit topic aangeboden maar die werd na 2 reacties al gesloten omdat tie aan de 300 zat.. dus nu hier nog maar een keer, heb er ondertussen al redelijk wat aan gedaan weer.
ik zou geen tables gebruiken als ik jou was, maar gewoon css.. dat scheelt ook in laadtijd.
pi_34874692
quote:
op zondag 22 januari 2006 16:28 schreef braun het volgende:
http://www.radiobendeleider.nl/

is nog niet helemaal af... moet nog meer functionaliteit in enzo.

brand los!
\

tja, het is niet mijn stijl maar ik vind 'm wel goed eruit zien hoor. toch raad ik het je wel aan om css te gebruiken ipv tables. maar dat moet je maar zelf weten..
pi_34874738
quote:
op zondag 22 januari 2006 19:11 schreef marsmellow het volgende:
deze website gemaakt een hele tijd geleden. http://www.marsmellow.com

vol spanning wacht ik op jullie commentaar
tja, opzich wel leuk maar ik vind het eigenlijk een beetje saai ogen.. je kleuren zijn iets te 'dull' (ik weet het woord er niet voor in het nederlands, excuses hiervoor) naar mijn mening. en waarom je tables gebruikt weet ik ook niet.
pi_34874798
quote:
op zaterdag 28 januari 2006 18:21 schreef vitale het volgende:
dag mensen

ik beken meteen dat ik geen codeer held ben maar het is me gelukkig toch gelukt om iets op het net te krijgen en ben nog flink aan het oefenen
ik zou graag wat meningen willen horen over een site die ik in elkaar heb gezet.
het gaat om http://www.dennisdekker.nl

alvast bedankt voor de feedback
hey! leuke site! toe maar.. ik heb even snel gespiekt in je source code en ik zag volgens mij geen table? leuke achtergrond trouwens, zelf gemaakt of niet?
pi_34918516
quote:
op woensdag 8 februari 2006 19:34 schreef vintrax het volgende:

[..]

\

tja, het is niet mijn stijl maar ik vind 'm wel goed eruit zien hoor. toch raad ik het je wel aan om css te gebruiken ipv tables. maar dat moet je maar zelf weten..
quote:
op woensdag 8 februari 2006 19:31 schreef vintrax het volgende:

[..]

ik zou geen tables gebruiken als ik jou was, maar gewoon css.. dat scheelt ook in laadtijd.
css in plaats van tables?

tables zijn iets heel anders dan stylesheets, een vrij 'raar' advies dat je hier geeft.
---
Just one note
Could make me float
Could make me float away
pi_34943616
quote:
op donderdag 9 februari 2006 22:39 schreef e.r.w.i.n het volgende:
css in plaats van tables?

tables zijn iets heel anders dan stylesheets, een vrij 'raar' advies dat je hier geeft.
raar advies, volgens mij weet je niet wat het verschil is tussen het gebruik van tables en css.

tables worden gebruik om informatie in te verwerken, css wordt gebruikt voor opmaak. als je een mooie layout wil maken dat gebaseerd is op een plaatje ofzo, hoef je dat plaatje niet te gaan slicen om het vervolgens in een table te plakken. dat kan natuurlijk wel, maar daar is het in eerste instantie niet voor bedoeld.

google maar es.
pi_35075264
@ vintrax: zonder daar nu een uitgebreid stappenplan voor te posten ben ik - als enorme n00bie toch benieuwd naar specifiekere informatie rondom het css versus tabellen gebeuren. ik ben me flink aan het inlezen in html, xhtml en css/2, maar zijn er ook specifieke sites die een me een praktijkoplossing laten zien hoe ik een layout volledig kan oplossen met css en ik de tabellen overboord kan gooien?
  dinsdag 14 februari 2006 @ 15:42:50 #247
46794 Berkery
Fat bastard
pi_35077578
http://www.glish.com/css/

=edit= voor madguy dus, hoeft niet gecheckt te worden
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_35077913
mijn hartelijke dank.
  dinsdag 14 februari 2006 @ 21:34:08 #249
70081 Lkw
²³³³²³²³²³²³²³²³²²³²²
pi_35090362
quote:
op dinsdag 14 februari 2006 14:29 schreef madguy het volgende:
... hoe ik een layout volledig kan oplossen met css en ik de tabellen overboord kan gooien?
volgens mij kan dat niet. zo heb ik bijv. nooit een goede css-oplossing gezien voor verticale uitlijning. verder zijn tabellen in sommige gevallen wat 'zekerder' als je wilt dat je website er in alle browsers hetzelfde uitziet.

ideaal voor mij is op dit moment dus een mengeling van divs en tabellen. ik zie er iig geen heil in om uit een soort religieus fanatisme tabellen totaal af te zweren ten faveure van css en divs. zeker niet als je met tabellen sommige dingen veel sneller en zekerder kunt oplossen
Stop the world, I want to get out.
  woensdag 15 februari 2006 @ 16:49:04 #250
52090 nemesis_
I'm your enemy!!
pi_35117636
quote:
op dinsdag 14 februari 2006 21:34 schreef lkw het volgende:

[..]

volgens mij kan dat niet. zo heb ik bijv. nooit een goede css-oplossing gezien voor verticale uitlijning. verder zijn tabellen in sommige gevallen wat 'zekerder' als je wilt dat je website er in alle browsers hetzelfde uitziet.
onmogelijk is het niet, maar het is vaak inderdaad niet mooi.
zo kan je via css (vrijwel elke browser pikt dit) iets wel 50% vanaf de top zetten en dan een negatieve margin meegeven (de helft van de hoogte van je container). je moet dan alleen wel de hoogte van je container weten.
Ook een cookie?
pi_35145157
gister was ik het zat, dat oude rommelige design. doel was om een soort google lege pagina te maken en dat heb ik vannacht geprobeerd. wat was ik blij dat ik een tijdje geleden alle opmaak in een css had gezet zodat ik niet nu elke pagina een voor een hoefde aan te passen

tips zijn welkom. oordeel

oude pagina:


nieuwe pagina:


[ Bericht 3% gewijzigd door mikezwet op 16-02-2006 12:24:00 ]
Een discussie win je nooit.
Er ging vannacht om 9 uur nog een auto voorbij.
  donderdag 16 februari 2006 @ 11:05:58 #252
39240 jagermaster
stof en water, dat ben ik
pi_35145783
quote:
op donderdag 16 februari 2006 10:43 schreef mikezwet het volgende:
gister was ik het zat, dat oude rommelige design. doel was om een soort google lege pagina te maken en dat heb ik vannacht geprobeerd. wat was ik blij dat ik een tijdje geleden alle opmaak in een css had gezet zodat ik niet nu elke pagina een voor een hoefde aan te passen

tips zijn welkom. oordeel

oude pagina:
[afbeelding]

nieuwe pagina:
[afbeelding]
het is handig om een op ware grote bestand neer te zetten..

allebij de pagina's zijn heel simpel van opzet. in allebij zitten betere punten en slechtere punten. persoonlijk vind ik de oude mooier dan de nieuwe. dit komt voor een deel door de opmaak van het content gedeelte (op de gele balk met naam van bedrijf na). ook de gele kleur vind ik wat leuker voor de letters al vind ik de paarse achtergrond niets. in het nieuwe ontwerp val dat boxje aan de rechterkant er gewoon buiten, het past er niet in.
Where's my fear???
  donderdag 16 februari 2006 @ 11:51:43 #253
52200 ViPeRII
It's a good day to die
pi_35147027
nee maar de foto plaatsing vind ik wel mooier bij je nieuwe ontwerp. verder het oude. maar is wel erg simpel
-- ViPeRII --
pi_35148221
quote:
op donderdag 16 februari 2006 11:05 schreef jagermaster het volgende:

[..]

het is handig om een op ware grote bestand neer te zetten..

allebij de pagina's zijn heel simpel van opzet. in allebij zitten betere punten en slechtere punten. persoonlijk vind ik de oude mooier dan de nieuwe. dit komt voor een deel door de opmaak van het content gedeelte (op de gele balk met naam van bedrijf na). ook de gele kleur vind ik wat leuker voor de letters al vind ik de paarse achtergrond niets. in het nieuwe ontwerp val dat boxje aan de rechterkant er gewoon buiten, het past er niet in.
de oude kleur was donkerblauw, onze bedrijfskleur. als ik zelf op een donkere pagina kom met gele letters vind ik dat een beetje warrig.

het nieuwe ontwerp is simpel, overzichtelijk en geeft een rustig gevoel. ik ben geen webdesigner en doe alles zelf (in de nachtelijke uurtjes ) dus als het niet flitsend is neem ik daar genoegen mee. en ik denk dat m'n bezoekers gewoon willen zien wat wij verkopen, met dit ontwerp kunnen ze dit ongestoord zien zonder te hoeven letten op elementen die geen nut hebben.

het update boxje past inderdaad niet maar is wel functioneel, mensen kunnen zien wat er is bijgekomen in de pagina, iets wat ik op veel commerciele pagina's mis....
Een discussie win je nooit.
Er ging vannacht om 9 uur nog een auto voorbij.
  donderdag 16 februari 2006 @ 13:09:48 #255
52200 ViPeRII
It's a good day to die
pi_35149431
ja maar zet dat boxje dan ook links, zoals in het oude ontwerp. je kan geel op blauw wel doen hoor, dat is niet zo heel erg. geel op zwart, dat is klote
-- ViPeRII --
  donderdag 16 februari 2006 @ 13:25:38 #256
128033 eer-ik
Koning. Ja, nog steeds.
pi_35149951
hallo allemaal, mij is gevraagd om een nieuwe site in elkaar te proppen voor http://www.wapata.nl
nou heb ik er effe aan gezeten, en dit is ervan gekomen: (alleen ontwerpje nog maar)

weet niet helemaal of het nou af is of niet. ben er nog niet helemaal tevreden mee.
ja, het ziet er wel een beetje standaard uit, maar ik vond het in elk geval beter als de huidige pagina
Signature.
  donderdag 16 februari 2006 @ 13:45:03 #257
52200 ViPeRII
It's a good day to die
pi_35150556
ziet er netjes uit, vind het ook leuk dat je de agenda met dat icoontje hebt gemaakt, dat zou ik bij elk boxje doen
-- ViPeRII --
  donderdag 16 februari 2006 @ 13:45:06 #258
39240 jagermaster
stof en water, dat ben ik
pi_35150558
quote:
op donderdag 16 februari 2006 13:25 schreef eer-ik het volgende:
hallo allemaal, mij is gevraagd om een nieuwe site in elkaar te proppen voor http://www.wapata.nl
nou heb ik er effe aan gezeten, en dit is ervan gekomen: (alleen ontwerpje nog maar)
[afbeelding]
weet niet helemaal of het nou af is of niet. ben er nog niet helemaal tevreden mee.
ja, het ziet er wel een beetje standaard uit, maar ik vond het in elk geval beter als de huidige pagina
als je het niet weet dat het scouting is zie je het niet. dat mag dus wel iets meer naar voren komen. vind het zelf dat er veel inbeslag wodt genomendoor een zwart. (zijn jullie groepskleuren zwart-geel?) ook vind ik de ruimte die inbeslag wordt genomen door de copyright iets te veel..
in de boxjes aan de zijkant mag je aan de onderkant wel iets meer ruimte houden. paar pixels eronder en het ziet er een stuk beter uit.

je hebt een agenda, maar eigenlijk heeft ieder speltak zijn eigen planning en eigen agenda. misschien de verschillende speltakken hier ook uit laten komen dat het meteen duidelijk is voor welke speltak het nieuwsitem is?
Where's my fear???
  donderdag 16 februari 2006 @ 14:13:29 #259
128033 eer-ik
Koning. Ja, nog steeds.
pi_35151366
groepskleuren zijn zwart geel inderdaad
verder is die copyrightbalk idd wel wat groot.
bedankt iig voor de support, ik ga er effe verder mee kloten
Signature.
  donderdag 16 februari 2006 @ 14:50:21 #260
39240 jagermaster
stof en water, dat ben ik
pi_35152598
quote:
op donderdag 16 februari 2006 14:13 schreef eer-ik het volgende:
groepskleuren zijn zwart geel inderdaad
verder is die copyrightbalk idd wel wat groot.
bedankt iig voor de support, ik ga er effe verder mee kloten
gap wel ff de goede bestanden van de sn site af voor de logo's van de speltakken voorkomt weer dat je een wit randje eromheen hebt zitten.
Where's my fear???
  donderdag 16 februari 2006 @ 15:18:16 #261
128033 eer-ik
Koning. Ja, nog steeds.
pi_35153531
lmd
Signature.
pi_35178927
ik merk dat ik zelf op m'n site kom dat het menu links soms niet wil laden, dan moet ik vernieuwen drukken om hem wel te laden.

is dat bij jullie ook? edit, adres is www.zkkf.nl
Een discussie win je nooit.
Er ging vannacht om 9 uur nog een auto voorbij.
  vrijdag 17 februari 2006 @ 09:23:48 #263
39240 jagermaster
stof en water, dat ben ik
pi_35179106
quote:
op vrijdag 17 februari 2006 09:13 schreef mikezwet het volgende:
ik merk dat ik zelf op m'n site kom dat het menu links soms niet wil laden, dan moet ik vernieuwen drukken om hem wel te laden.

is dat bij jullie ook? edit, adres is www.zkkf.nl
duurde wel ff (een seconde of zo) voor het menu is kwam...

het is handiger als wanneer je op de foto's klikt je ook een mogelijkheid hebt om terug te komen en dat de foto in het venster past zodat je geen scrollbalken erin hebt.
Where's my fear???
pi_35179380
quote:
op vrijdag 17 februari 2006 09:23 schreef jagermaster het volgende:

[..]

duurde wel ff (een seconde of zo) voor het menu is kwam...

het is handiger als wanneer je op de foto's klikt je ook een mogelijkheid hebt om terug te komen en dat de foto in het venster past zodat je geen scrollbalken erin hebt.
'

ja eigenlijk moeten ze in een nieuw venster openen. de foto's zijn soms te groot om in een klein vakje weergegeven te worden.
Een discussie win je nooit.
Er ging vannacht om 9 uur nog een auto voorbij.
pi_35201338
mijn site => http://www.jarnonieuwenhuize.nl draait verder prima... maar ik vind de kleuren niet top.

het komt nu een beetje ouderwets over. liefst wel een beetje donker, licht heeft iedereen al.

en ik zou eigenlijk ook met een klik van je muis een ander css bestand willen pakken zodat mensen kunnen kiezen uit een paar stylen. is dat simpel mogelijk? (ik verwijs nu overal naar een css file.)
pi_35201594
ik heb ook een site gemaakt: sk8indtc.
ik heb wel een template van iemand gebruikt maar dit omdat ik niet zo heel veel css skills heb. het template heb ik weliswaar flink aangepast (andere kleuren, logo enz)
oja in ie heeft de shoutbox geen scrollbalken meer ik weet niet wat onu het probleem is

maar laat je mening ff horen
0023
  zaterdag 18 februari 2006 @ 17:36:29 #267
70081 Lkw
²³³³²³²³²³²³²³²³²²³²²
pi_35226639
quote:
op vrijdag 17 februari 2006 20:19 schreef autoreply het volgende:
mijn site => http://www.jarnonieuwenhuize.nl draait verder prima... maar ik vind de kleuren niet top.

het komt nu een beetje ouderwets over. liefst wel een beetje donker, licht heeft iedereen al.

en ik zou eigenlijk ook met een klik van je muis een ander css bestand willen pakken zodat mensen kunnen kiezen uit een paar stylen. is dat simpel mogelijk? (ik verwijs nu overal naar een css file.)
ik lees toch het liefst donkere letters op zwart. donkere sites met lichte letters vind ik vervelend en skip ik meestal snel (of ze moeten wel héél interessant zijn).

verder doet je site me erg (lees: teveel) aan de website van orange denken qua kleurstelling. zie ter vergelijk: http://www.orange.nl/
Stop the world, I want to get out.
pi_35226946
quote:
op zaterdag 18 februari 2006 17:36 schreef lkw het volgende:

[..]

ik lees toch het liefst donkere letters op zwart. donkere sites met lichte letters vind ik vervelend en skip ik meestal snel (of ze moeten wel héél interessant zijn).

verder doet je site me erg (lees: teveel) aan de website van orange denken qua kleurstelling. zie ter vergelijk: http://www.orange.nl/
nou je het zegt, hij lijkt er idd verdomde veel op (en dan te bedenken dat ik er al twee jaar klant ben...)

het je websites met waar donker op donker goed uitpakt? (dan kan ik de kleuren gewoon jatten )

jammer dat ie niet héél interessant is
  zaterdag 18 februari 2006 @ 19:58:50 #269
70081 Lkw
²³³³²³²³²³²³²³²³²²³²²
pi_35231791
quote:
op zaterdag 18 februari 2006 17:46 schreef autoreply het volgende:

[..]

nou je het zegt, hij lijkt er idd verdomde veel op (en dan te bedenken dat ik er al twee jaar klant ben...)

het je websites met waar donker op donker goed uitpakt? (dan kan ik de kleuren gewoon jatten )

jammer dat ie niet héél interessant is
haha, wel 'gewoon interessant' hoor!

in mijn eerdere reactie bedoelde ik trouwens natuurlijk donkere letters op lichtere achtergrond (maar dat begreep je wel). ik weet zo snel geen sites waar donker op donker althans in mijn beleving goed uitpakt, maar zodra ik er op eentje kom, laat ik het je weten.

verder vind ik je site er wel strak uitzien, maar ook wat zakelijk en een tikje saai. misschien kun je het geheel wat opleuken? of kies je bewust voor 'het nihilisme'?
Stop the world, I want to get out.
pi_35245265
quote:
op zaterdag 18 februari 2006 19:58 schreef lkw het volgende:

[..]

haha, wel 'gewoon interessant' hoor!

in mijn eerdere reactie bedoelde ik trouwens natuurlijk donkere letters op lichtere achtergrond (maar dat begreep je wel). ik weet zo snel geen sites waar donker op donker althans in mijn beleving goed uitpakt, maar zodra ik er op eentje kom, laat ik het je weten.

verder vind ik je site er wel strak uitzien, maar ook wat zakelijk en een tikje saai. misschien kun je het geheel wat opleuken? of kies je bewust voor 'het nihilisme'?
ik ben saai, get used to it

ik wil `m idd een beetje strak hebben. gewoon duidelijke info zonder gemiep. licht (wit-achtig) met een paar randjes is ook wel aardig, maar dat heeft iedereen al; zwarte letters en een witte achtergrond zijn mij een beetje te normaal.

eigenlijk ben ik dus gewoon ff "op zoek"
pi_35353223
# als je je eigen site voor het checken aanbiedt, zorg dan voor wat uitleg over die site. waar je zelf tevreden over bent en waarover juist niet.

de site is voor een kennis van mij. er moet van alles op komen over auto's, aanschaf en verkoop van onderdelen. maar ook verkoop van auto's. ik ben zelf wel tevreden over de layout omdat die lekker straks en zakelijk is. het logo moet ik nog wat mooier laten overlopen van het zwarte naar het zilveren.

# hoe lang ben je er mee bezig geweest
ongeveer 3 middagen. als basis heeft een template van dreamweaver gediend, daar is echter weinig meer van over.

# wat wil je gechecked hebben (onderdelen van de site/layout/content). eventueel wat/wie je er mee wilt bereiken.
wat vinden jullie van de layout en de kleuren combi's?

# waarmee heb je je site gemaakt
dreamweaver, het plaatje met fireworks en photoshop cs2.

# gebruik je serverside scripting, zo ja: welke, vermeld ook eventueel gebruikte componenten/database omgevingen
nog niet, ik wil php gaan gebruiken om de content te laden in de pagina's.

vraag; wat vinden jullie van de layout tot nog toe?

url: klik.
Op vrijdag 12 augustus 2005 01:46 schreef ElisaB het volgende:
Wat is SHERMAN leuk he Bloes O+
pi_35387913
http://82.73.115.66/internetkrant/

het is een nieuws website (de naam is nog onbekend). ik wil mijn eigen mening nog even achterwege laten om die van jullie niet te beïnvloeden.

p.s. de url zal niet blijven werken, het is gehost op mijn eigen pc. ik zet hem straks weer offline.
pi_35396290
quote:
op woensdag 22 februari 2006 00:55 schreef sherman het volgende:
# wat wil je gechecked hebben (onderdelen van de site/layout/content). eventueel wat/wie je er mee wilt bereiken.
wat vinden jullie van de layout en de kleuren combi's?

url: klik.
ik vind de lay-out wel strak, duidelijk navigatiemenu, maar de kleurencombinatie vind ik niet passen bij een garage. bij 'zakelijk' denk ik eerder aan heldere kleuren en een lichte achtergrond.

tip: lijn de tekst links en rechts uit, staat helemaal strak. zo dus:

1
2
3
p{
text-align: justify
}
No Dukes of Hazzard in the classroom
  donderdag 23 februari 2006 @ 09:17:29 #274
52200 ViPeRII
It's a good day to die
pi_35396557
@ sherman,

ik vind het een mooi design, waarschijnlijk van een template?
maar ik vind het inderdaad absoluut niet passen bij een garage.
wat verkery zegt: iets met heldere kleuren en een lichte achtergrond
(check als test opzetje vfan my b.v. http://herosb.mine.nu/kyzoud/ eens)
(ben ik niet verder aan gegaan, maar het is maar een idee)
-- ViPeRII --
pi_35398903
quote:
op donderdag 23 februari 2006 09:00 schreef berkery het volgende:

[..]

ik vind de lay-out wel strak, duidelijk navigatiemenu, maar de kleurencombinatie vind ik niet passen bij een garage. bij 'zakelijk' denk ik eerder aan heldere kleuren en een lichte achtergrond.

tip: lijn de tekst links en rechts uit, staat helemaal strak. zo dus:
[ code verwijderd ]
quote:
op donderdag 23 februari 2006 09:17 schreef viperii het volgende:
@ sherman,

ik vind het een mooi design, waarschijnlijk van een template?
maar ik vind het inderdaad absoluut niet passen bij een garage.
wat verkery zegt: iets met heldere kleuren en een lichte achtergrond
(check als test opzetje vfan my b.v. http://herosb.mine.nu/kyzoud/ eens)
(ben ik niet verder aan gegaan, maar het is maar een idee)
beide bedankt. ik ga is kijken of ik de layout wat lichter kan maken.
Op vrijdag 12 augustus 2005 01:46 schreef ElisaB het volgende:
Wat is SHERMAN leuk he Bloes O+
pi_35400981
ik ben een week bezig geweest om de site van damen auto's te vernieuwen: www.damen.net.

ik vroeg me af of jullie hem lekker vinden lopen en wat jullie van de lay-out vinden? trek het aan of stoot het af?

het database gebeuren is in php icm met een mysql server gedaan.

ik hoor het graag!!
Bloedend hart?? Bel de dokter
pi_35403390
quote:
op woensdag 22 februari 2006 00:55 schreef sherman het volgende:
# als je je eigen site voor het checken aanbiedt, zorg dan voor wat uitleg over die site. waar je zelf tevreden over bent en waarover juist niet.

de site is voor een kennis van mij. er moet van alles op komen over auto's, aanschaf en verkoop van onderdelen. maar ook verkoop van auto's. ik ben zelf wel tevreden over de layout omdat die lekker straks en zakelijk is. het logo moet ik nog wat mooier laten overlopen van het zwarte naar het zilveren.

# hoe lang ben je er mee bezig geweest
ongeveer 3 middagen. als basis heeft een template van dreamweaver gediend, daar is echter weinig meer van over.

# wat wil je gechecked hebben (onderdelen van de site/layout/content). eventueel wat/wie je er mee wilt bereiken.
wat vinden jullie van de layout en de kleuren combi's?

# waarmee heb je je site gemaakt
dreamweaver, het plaatje met fireworks en photoshop cs2.

# gebruik je serverside scripting, zo ja: welke, vermeld ook eventueel gebruikte componenten/database omgevingen
nog niet, ik wil php gaan gebruiken om de content te laden in de pagina's.

vraag; wat vinden jullie van de layout tot nog toe?

url: klik.
http://www.elated.com/pagekits/darkness/

ik vind de tweede grijze balk bovenaan niet zo mooi. je aandacht wordt er naartoe getrokken en dan is daar niets.
de naam is niet al te onopvallend. da's misschien een keuze, maar wellicht dat iets groter prima staat.

verder: toffe site, vooral dat licht bovenin, gecombineerd met de kleur daaronder.
quote:
op donderdag 23 februari 2006 12:02 schreef tipoe het volgende:
ik ben een week bezig geweest om de site van damen auto's te vernieuwen: www.damen.net.

ik vroeg me af of jullie hem lekker vinden lopen en wat jullie van de lay-out vinden? trek het aan of stoot het af?

het database gebeuren is in php icm met een mysql server gedaan.

ik hoor het graag!!

flash kán echt niet.

de site komt redelijk "gekleurd" over, maar dat hangt uiteraard van het imago/huisstijl af. bij het zoeken naar een auto komen de selectieknoppen een beetje verstorend over, kan je die niet buiten dat venster halen en anders wellicht een regel?
verder is je achtergrond wel érg groot, 500 kb duurt op mijn andere verbinding ongeveer een kwartier. wellicht gif of png?

het menu op de locatiesite's is een beetje onoverzichtelijk, wellicht is alles naar een kant wat duidelijker.
ow en springende plaatjes in een scrolbaar gedeelte komen erg inponerend over.

hoop dat je er wat mee kan

[ Bericht 27% gewijzigd door Autoreply op 23-02-2006 13:20:09 ]
  donderdag 23 februari 2006 @ 13:15:28 #278
52200 ViPeRII
It's a good day to die
pi_35403476
@tipoe:

(onder de eerste sie, service...)
wij doen er alles aan omdatte bewerkstelligen.
lijkt me niet oged

verer vind ik de layout best goed, tvtje ook erg leuk....
ik zou alleen de scrollbars hiden, wanneer ze niet nodig zijn, en misschien de achtergrondkleur niet wit houden maar een mooi zacht kleurtje (van de tekst dan he...)
-- ViPeRII --
pi_35426540
ik heb mijn oude site in een nieuw jasje gestoken.
adres is gewoon hetzelfde gebleven: www.sadar.nl

persoonlijk ben ik niet echt tevreden over de onderkant van de pagina. ik heb al vanalles geprobeerd, maar ik krijg het niet echt goed voor mijn gevoel. misschien hebben jullie hier, en over de rest van de site, nog goede tips.

kritiek is ook altijd welkom hoor
  donderdag 23 februari 2006 @ 23:58:17 #280
53305 Fish_
Gek op lomo's
pi_35427773
quote:
op donderdag 23 februari 2006 23:30 schreef sadar het volgende:
ik heb mijn oude site in een nieuw jasje gestoken.
adres is gewoon hetzelfde gebleven: www.sadar.nl

persoonlijk ben ik niet echt tevreden over de onderkant van de pagina. ik heb al vanalles geprobeerd, maar ik krijg het niet echt goed voor mijn gevoel. misschien hebben jullie hier, en over de rest van de site, nog goede tips.

kritiek is ook altijd welkom hoor
je hebt de input velden netjes afgevangen....
Lomo camera scoren? Bij www.fotowereld.com/ natuurlijk!
pi_35432905
quote:
op donderdag 23 februari 2006 23:30 schreef sadar het volgende:
ik heb mijn oude site in een nieuw jasje gestoken.
adres is gewoon hetzelfde gebleven: www.sadar.nl

persoonlijk ben ik niet echt tevreden over de onderkant van de pagina. ik heb al vanalles geprobeerd, maar ik krijg het niet echt goed voor mijn gevoel. misschien hebben jullie hier, en over de rest van de site, nog goede tips.

kritiek is ook altijd welkom hoor
jezus, ik krijg allemaal kut-pop-ups

misschien moet je die google-zoekbar onder een aparte knop ergens zetten, dan kan het copyright in een regel. dan kan je de onderkant in dezelfde stijl doen als de bovenkant.
pi_35436563
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 08:02 schreef autoreply het volgende:

[..]

jezus, ik krijg allemaal kut-pop-ups

misschien moet je die google-zoekbar onder een aparte knop ergens zetten, dan kan het copyright in een regel. dan kan je de onderkant in dezelfde stijl doen als de bovenkant.


ik heb zelf een hekel aan pop-ups dus ik zal ze nooit op mijn website zetten. de enigste reclame uiting is die google-ad.
hebben meer mensen hier last van? anders zou het adware op je pc kunnen zijn oid

een aparte zoekpagina is idd een goed idee
  vrijdag 24 februari 2006 @ 11:12:02 #283
52200 ViPeRII
It's a good day to die
pi_35436717
sadar,

ik heb er geen last van moet ik zeggen. maar ik vond je oude site mooier.
-- ViPeRII --
pi_35443973
klik iemand enig idee waarom hij in internet explorer de kolommen overlapt en helemaal naar links staat terwijl in opera/firefox niet? (standaarden m$, standaarden! )
pi_35455548
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 11:06 schreef sadar het volgende:

[..]

wellicht lag het toch aan een progje op de achtergrond... verder eigenlijk weinig commentaar. die onderkant is mooi gedaan, ik bedoelde dezelfde afronding als de bovenkant, maar dit is ook errug fraai


wat verdienen die google-ads trouwens?
  vrijdag 24 februari 2006 @ 22:24:45 #286
70081 Lkw
²³³³²³²³²³²³²³²³²²³²²
pi_35460076
quote:
op donderdag 23 februari 2006 23:30 schreef sadar het volgende:
ik heb mijn oude site in een nieuw jasje gestoken.
adres is gewoon hetzelfde gebleven: www.sadar.nl

persoonlijk ben ik niet echt tevreden over de onderkant van de pagina. ik heb al vanalles geprobeerd, maar ik krijg het niet echt goed voor mijn gevoel. misschien hebben jullie hier, en over de rest van de site, nog goede tips.

kritiek is ook altijd welkom hoor
de footer mét google search box en zo erin vond ik mooier dan wat je nu hebt eigenlijk... lastig hè, al die tegenstrijdige meningen

verder moet je nog even erg goed naar die footer kijken, want alleen in ie ziet-ie er een beetje redelijk uit. in opera verschijnt er totaal geen zwarte rand onder en valt meer dan de helft van je footer buiten beeld, in ff is die zwarte rand juist veel te hoog...
Stop the world, I want to get out.
pi_35474992
ik heb ook eindelijk een nieuwe site af
het doel is:
- dat je als member van alles kan opslaan (dvd overzicht, favarieten, adresboek, internet radio e.d)
- je kan artikelen, tips, wallpapers, en scripts bekijken en downloaden

- ben er ongeveer 3 tot 4 maanden mee bezig geweest
- gemaakt in dreamweaver, fireworks en notepad
- site is helemaal php + mysql
- 99% van de site is af..
- ook met dank aan fok voor een aantal vragen die ik hier gedropt heb

graag commetaar over het idee, de layout enzo..
pi_35480958
quote:
op zaterdag 25 februari 2006 13:45 schreef mooya het volgende:
ik heb ook eindelijk een nieuwe site af
het doel is:
- dat je als member van alles kan opslaan (dvd overzicht, favarieten, adresboek, internet radio e.d)
- je kan artikelen, tips, wallpapers, en scripts bekijken en downloaden

- ben er ongeveer 3 tot 4 maanden mee bezig geweest
- gemaakt in dreamweaver, fireworks en notepad
- site is helemaal php + mysql
- 99% van de site is af..
- ook met dank aan fok voor een aantal vragen die ik hier gedropt heb

graag commetaar over het idee, de layout enzo..
link..?
pi_35525432
haha vergeten

www.mooijaart.com
  zondag 26 februari 2006 @ 22:40:02 #290
128033 eer-ik
Koning. Ja, nog steeds.
pi_35527242
ik vind de kleurstelling niet echt top.
ik zie: groen, blauw en rood. nou komt dat wel allemaal weer terug in je header, maar ik vind het niet echt mooi bij elkaar passen.
verder merkte ik dat in firefox dat blauwe menu-tje links niet echt werkt, elke keer als ik ergens op klik, komt er een submenu, en dan opent ie meteen de pagina, en dan sluit het menu weer. ook als ik men muis erop laat staan. edit: alleen bij scripts doet ie dat.
voor de rest heb ik niks op of aan te merken
Signature.
pi_35527644
tnx voor het bekijken..

bij scripts en articles opent de pagina idd meteen zodra je op de button klikt.. maar bij mij in firefox opent hij het menu wel meteen zodra de pagina geladen is..

zal ik het weghalen dat hij meteen de inhouds pagina laad als je op de button klikt?
want die inhoud is hetzelfde als het menu als dat uitgeklapt is..
  zondag 26 februari 2006 @ 22:52:14 #292
128033 eer-ik
Koning. Ja, nog steeds.
pi_35527775
lijkt me wel handig inderdaad. die submenu's zijn niet echt zinnig. kan best handig zijn, maar in dit geval niet denk ik
en wat mij betreft verder: keep up the good work.
Signature.
pi_35841163
ik wil graag weten wat jullie van dit ontwerp vinden;

http://www.biedermann-ridder.de/biedermann/

alvast bedankt!
  woensdag 8 maart 2006 @ 13:08:41 #294
52200 ViPeRII
It's a good day to die
pi_35841883
doagere,

ik vind het opzich wel wat, maar ik heb toch wat puntjes:

- het plaatje bovenin is te korrelig... knap dit op af zoek een ander plaatje, dit vind ik echtniks.
- maak de kolum eens wat breder. het is nu denk ik 50% van de pagina, maak daar eens 70% van. dit lijtk me een stuk mooier.
- kan je die pijltjes bij een mouseover over de link ook niet een ander kleurtje meegeven?
- kan je de kopjes in het menu een iets ander kleurtje geven? deze vind ik niet echt bij de rest passen eigenlijk....

verder een nette strakke site.
-- ViPeRII --
  Lieve Belg woensdag 8 maart 2006 @ 19:28:27 #295
86282 Jump
[Belg.] Jump (de ~ (m.))
pi_35854093
ook even centraliseren
Op zondag 28 oktober 2007 01:07 schreef clumsy_clown het volgende:
Jump daarentegen, is wáy minder braaf en lief dan hij lijkt
          «shmoop|dingen» jawel, jij bent Superjump
  woensdag 8 maart 2006 @ 20:03:53 #296
39240 jagermaster
stof en water, dat ben ik
pi_35855495
quote:
op woensdag 8 maart 2006 12:45 schreef doagere het volgende:
ik wil graag weten wat jullie van dit ontwerp vinden;

http://www.biedermann-ridder.de/biedermann/

alvast bedankt!
het plaatje wat in de header staat vind ik nite echt passen qua kleur in de rest van de layout, tevens ben ik van mening, netzoals in de post hierboven dat het plaatje wat te korrelig is. als eerste denk ik dat het een website is van een bedrijf/fabriek (al is het plaatje me een beetje te 19de eeuws) maar gezien de inhoud lijkt dit meer op een weblog.

onder ieder stukje tekst heb je [ -> top ] staan.. misschien top onderstrepen zodat het duidelijk wordt dt het om een linkje gaat? zelf zou ik de voorkeur geven om de tekst groter te maken dan deze linkjes. (of deze linkjes kleiner dan de tekst)
wat ik me afvraag is hoe je het gaat aanpakken als er meer stukjes tekst gaan komen. gaat dit allemala onder elkara gezet worden? dat lijkt mij zelf niet erg handig. dus ben benieuwd hoe je dit gaat doen.

persoonlijk vind ik de bruine balkjes er een beetje mwah uit zien. misschien iets anders? ik weet het niet zo direct..

in ieder geval suc6 ermee
Where's my fear???
pi_35992058
ik heb mijn oude website ook maar weer eens opgepakt een opknap beurt gegeven en weer online gegooid.

ik heb een aantal vraagjes ik zou boven de 2 collomen misschien een horizontale balk willen plaatsen over de gehele lengte van de 2 verticale. wie heeft hier een leuk idee voor qua opmaak of inhoud.

tweede puntje ik moet ergens 2 kleine icoontjes kwijt voor een zoekgevalletje en een inlog dingetje. ik heb ze al op diverse plaatsen gehad maar het staat eigenlijk nergens echt mooi. wie heeft hier een idee voor.

verder zijn alle op of aanmerkingen van harte welkom.

website is http://www.narf.nl
www.narf.nl
I think, therefor i Mac.
  dinsdag 14 maart 2006 @ 14:57:09 #298
82546 Apekoek
terrorhenk
pi_36023405
sinds gister ben ik bezig met het promoten van mijn nieuwe webshop. ik ben niet heel erg goed in html endergelijke dus ik heb wel iets aan hulp van buiten af gekregen, maar toch heb ik zelf bijna alles gemaakt. de designs op deze website heb ik allemaal zelf gemaakt. hoe vinden jullie de website er uit zien? nog tips? de url is www.soccerdesign.nl

alvast bedankt
pi_36025019
ik heb de code van mijn website flink opgeschoont. (d.w.z. geen gebruik meer maken van tables, valid xhtml strict, valid css enz.).

het ziet er nu prima uit in internet explorer, firefox en opera op de pc. zijn er hier eventueel nog mensen met andere browsers en/of besturingssytemen. graag hoor ik of mijn pagina er op andere systemen ook nog (goed) uitziet.

alle opmerkingen / ideën over het ontwerp en de functionaliteit van mijn site zijn natuurlijk van harte welkom.
Ja lekker!
pi_36026764
quote:
op dinsdag 14 maart 2006 14:57 schreef apekoek het volgende:
sinds gister ben ik bezig met het promoten van mijn nieuwe webshop. ik ben niet heel erg goed in html endergelijke dus ik heb wel iets aan hulp van buiten af gekregen, maar toch heb ik zelf bijna alles gemaakt. de designs op deze website heb ik allemaal zelf gemaakt. hoe vinden jullie de website er uit zien? nog tips? de url is www.soccerdesign.nl

alvast bedankt
ik vind je design niet mooi en fantasieloos. je logo is te simpel. de tekst rond het "powered by spreadshirt"-logo staat te dicht op elkaar. oogt rommelig. die grote knoppen voor de navigatie vind ik niet mooi, past ook verder niet bij het onderwerp.

de navigatie (shop, winkelwagen, etc) staat te dicht op de tekst erboven.

als ik op faq klik krijg ik de 'help' pagina (ik verwacht een faq-pagina). klik ik van daaruit op adres, betaling methode of bevestiging krijg ik mijn winkelwagen te zien

als ik op contact klik krijg ik een "over ons"-pagina te zien. die ook nog eens veel langer is dan de content.

waarom je een rss-linkje hebt ontgaat me volledig. dit is een overduidelijk voorbeeld van "dat is hip, dat moet ik ook hebben, ook al slaat het nergens op". ik vind rss niet echt geschikt om heel je voorraad in te hangen.

van je html-source klopt werkelijk waar geen donder. ik zou iemand anders inhuren. je hebt o.a. twee body's, je sluit midden in je body je head-sectie nog een keer af.

waarom zou je als webshop advertenties van anderen (google) op je site hebben staan.

je how to buy pagina doet het niet.

waarom jij een iframe gebruikt snap ik niet. herstel. dat snap ik nu wel. je hebt helemaal geen webshop, die webshop ( http://www.spreadshirt.net/shop.php?sid=117700&op=articles ) frot jij in je brakke iframe.

al met al schreeuwt deze pagina dat je er niets moet kopen.

het klinkt een beetje hard wellicht, maar iedere jan boerenlul denkt tegenwoordig snel geld te kunnen verdienen met een wankel webshopje.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')