Niet neerleggen, alleen ik voel nu niet dat de tijd er voor is. Ik ben een lul als het om dit soort dingen gaan, ik praat niet over mogelijkheden, mogelijkheden zijn er altijd. De wil, het gevoel, dat moet er zijn. 2 jaar geleden was dat gevoel er, mijn reis naar nz had daar ook mee te maken. Ik wilde even weg hier, gewoon geheel weg. Een enorme dip achter laten hier. En ik heb in nz serieus gekeken naar de regeltjes van immigreren naar dat land. Toen had ik alleen nog mailcontact met haar, dus dit kon ik nog niet weten.quote:Op vrijdag 23 september 2005 16:38 schreef melismay het volgende:
[..]
Ik vind het schattig dat je dat zegt![]()
Jij hebt je er bij neergelegd toch? Jij weet dat er uiteindelijk misschien nog een mogelijkheid zal zijn om het toch te doen
Alleen veranderen de regeltjes iedere 3 maanden, dat weet je he?quote:Op vrijdag 23 september 2005 16:41 schreef Pheno het volgende:
[..]
Niet neerleggen, alleen ik voel nu niet dat de tijd er voor is. Ik ben een lul als het om dit soort dingen gaan, ik praat niet over mogelijkheden, mogelijkheden zijn er altijd. De wil, het gevoel, dat moet er zijn. 2 jaar geleden was dat gevoel er, mijn reis naar nz had daar ook mee te maken. Ik wilde even weg hier, gewoon geheel weg. Een enorme dip achter laten hier. En ik heb in nz serieus gekeken naar de regeltjes van immigreren naar dat land. Toen had ik alleen nog mailcontact met haar, dus dit kon ik nog niet weten.
De plannen staan even in de koelkast. De regeltjes zitten nog in mijn hoofd
Ik kan je wel vertellen wie er allemaal niet (meer) gaan....quote:Op vrijdag 23 september 2005 16:37 schreef gekke_sandra het volgende:
[..]
Retorisch zeker? Grapjas.
Noh serious, wie gaan er nou?
ja, ik zit nog op een mailinglistquote:Op vrijdag 23 september 2005 16:43 schreef Elcaro het volgende:
[..]
Alleen veranderen de regeltjes iedere 3 maanden, dat weet je he?![]()
k... als je Oz in overweging neemt, moet je ff hier kijken: http://www.xpdite.net/forumquote:
Dat zijn goede vooruitzichten. Laten ze je toe in het land als je geen 'vast' werk hebt? Met alle immigratiewetten overal, zou je denken dat ze daar moeilijk over doen. (Goede vooruitzichten of niet, het is niet 'vast' en dan ben je een risicogroep, zo'n soort gedachtegang.)quote:Op vrijdag 23 september 2005 16:40 schreef Elcaro het volgende:
'Contracting' ofwel: freelancen. In de ICT (Oracle/Java). Er is daar zoooo veel werk.. Mijn agent, evenals een Australische kennis van me, zei dat je makkelijk 120k AU$ p/j moet kunnen doen als zelfstandig consultant. Ik ben voor![]()
That's all I needed to know. Ik zou namelijk van het weekend (zaterdag wsl) langs utrecht komen. Dan zou ik net zo goed die meeting mee kunnen pikkenquote:Op vrijdag 23 september 2005 16:44 schreef Elcaro het volgende:
Ik kan je wel vertellen wie er allemaal niet (meer) gaan....
Zover ik weet gaan we andere datum prikken![]()
Helemaal top die instellingquote:Op vrijdag 23 september 2005 16:31 schreef Elcaro het volgende:
[..]
het zou mijn hart waarschijnlijk breken, maar ik ga hoe dan ook..... Ik heb voor mijn ex indertijd ook bijna alles opgegeven, nu kies ik voor mijzelf. Dit is mijn droom, en als de betreffende dame echt zo gek is van mij, zou ze gewoon meegaan...
zo niet, pech gehad!
Hey meissiequote:Op vrijdag 23 september 2005 16:47 schreef gekke_sandra het volgende:
[..]
That's all I needed to know. Ik zou namelijk van het weekend (zaterdag wsl) langs utrecht komen. Dan zou ik net zo goed die meeting mee kunnen pikken
In de basis heb je gelijk. Maar het is afhankelijk van het soort visum dat je aanvraagt. Als je gaat als 'skilled independend worker', moet het beroep dat je uitoefend wel nodig zijn in Australie. Daar hebben ze lijsten voor. Als jij een beroep hebt, wat niet op die lijst staat, kom je ook niet op dat visum het land binnen. Verder is het skilled independend visum ook 1 van de moeilijkste om te krijgen.quote:Op vrijdag 23 september 2005 16:45 schreef broer het volgende:
[..]
Dat zijn goede vooruitzichten. Laten ze je toe in het land als je geen 'vast' werk hebt? Met alle immigratiewetten overal, zou je denken dat ze daar moeilijk over doen. (Goede vooruitzichten of niet, het is niet 'vast' en dan ben je een risicogroep, zo'n soort gedachtegang.)
Ik was aant werkenquote:
Bedankt stuk!quote:Op vrijdag 23 september 2005 16:48 schreef Mukie het volgende:
[..]
Helemaal top die instelling
Wens je dan ook veel geluk
werken op vrijdagmiddagquote:
Ja! hier nog 1quote:
Lolquote:Op vrijdag 23 september 2005 16:53 schreef Elcaro het volgende:
Voor de mensen die nu ideeen krijgen, hier beginnen: http://www.dimia.gov.au
En de rest heeft een logeer-adres als ze ooit in de buurt zijn
Ik 'werk' ookquote:
Het is te zien jaquote:
Niet?quote:
Duurt het daarom ook nog tot eind 2006 voor je een visum krijgt?quote:Op vrijdag 23 september 2005 16:49 schreef Elcaro het volgende:
Verder is het skilled independend visum ook 1 van de moeilijkste om te krijgen.
[..]
Ze hebben het dus wel redelijk goed afgedekt allemaal...
Daar ga ik je ooit nog eens aan houdenquote:Op vrijdag 23 september 2005 16:53 schreef Elcaro het volgende:
Voor de mensen die nu ideeen krijgen, hier beginnen: http://www.dimia.gov.au
En de rest heeft een logeer-adres als ze ooit in de buurt zijn
Ik fok betaald, klaag me aanquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |