Ik hoef niet langer in de file te staan. Maar als de oplossing kennelijk het duurder maken van het rijden is neem ik die file voor lief. Meer wegen, asfalt ja, is dan een veel prettigere en realistischere oplossing.quote:Op woensdag 21 september 2005 16:53 schreef SCH het volgende:
[..]
Jij vindt liegen en draaien realiteitszin???
En jij wil gewoon lekker nog langer in de file staan?
Van Aartsen verkiezingspopulisme werkt bij jou in ieder geval. Dat is precies zijn bedoeling.quote:Op woensdag 21 september 2005 16:59 schreef nikk het volgende:
[..]
Ik hoef niet langer in de file te staan. Maar als de oplossing kennelijk het duurder maken van het rijden is neem ik die file voor lief. Meer wegen, asfalt ja, is dan een veel prettigere en realistischere oplossing.
Zolang het rekeningrijden niet doorgaat maak ik me niet druk over jouw visie eropquote:Op woensdag 21 september 2005 17:02 schreef SCH het volgende:
[..]
Van Aartsen verkiezingspopulisme werkt bij jou in ieder geval. Dat is precies zijn bedoeling.
Het is jammer dat de VVD onbetrouwbaar blijkt en zich niet aan eerdere afspraken en moties houdt.
Dan zijn de files wel opgelost.quote:Op woensdag 21 september 2005 17:20 schreef nikk het volgende:
[..]
Zolang het rekeningrijden niet doorgaat maak ik me niet druk over jouw visie erop
Files oplossen door het autogebruik duurder te maken is net als het hongerprobleem oplossen door mensen af te schieten. Een kut oplossing dus.quote:Op woensdag 21 september 2005 17:24 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Dan zijn de files wel opgelost.
quote:Op woensdag 21 september 2005 17:29 schreef nikk het volgende:
[..]
Files oplossen door het autogebruik duurder te maken is net als het hongerprobleem oplossen door mensen af te schieten. Een kut oplossing dus.
Files zijn een gegeven, leer er mee leven...quote:Op woensdag 21 september 2005 17:29 schreef nikk het volgende:
[..]
Files oplossen door het autogebruik duurder te maken is net als het hongerprobleem oplossen door mensen af te schieten. Een kut oplossing dus.
Files zul je waarschijnlijk ook nooit volledig kunnen oplossen. Wel kun je op bepaalde punten het file-leed verminderen door extra asfaltquote:Op woensdag 21 september 2005 17:50 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Files zijn een gegeven, leer er mee leven...
Liever door minder auto'squote:Op woensdag 21 september 2005 17:54 schreef nikk het volgende:
[..]
Files zul je waarschijnlijk ook nooit volledig kunnen oplossen. Wel kun je op bepaalde punten het file-leed verminderen door extra asfalt
Geweldigquote:Op woensdag 21 september 2005 18:07 schreef SCH het volgende:
Hoogervorst met dat kotsgebaar
Kabinet van normen en waarden
Moeten ze vaker doen, emotie laten zien, zowel van links als rechts. Prachtig!quote:
Hij kotst op de idiote retoriek van Bos. Ik kots vrolijk met Hoogervorst mee.quote:Op woensdag 21 september 2005 20:40 schreef Mikrosoft het volgende:
En waarom bood Hoogervorst (wat een hoge en vorstelijke naam voor een laag bij de grondse eikel) zijn excuses aan? Omdat televisiecamera's de ware aard van Sinister Hoogervorst vastlegden. Hij kotst op ons allemaal in feite. Zoiets zit nou in onze regering.![]()
Mee? Dat kan nu niet meer. Maar een zeer bedenkelijke actie van een minister nota bene en in tijden dat vrije meningsuiting bedreigd wordt. Het kotsgebaar is namelijk ook als iets anders te interpreteren zoals een pistool in je keel gericht.quote:Op woensdag 21 september 2005 20:49 schreef nikk het volgende:
[..]
Hij kotst op de idiote retoriek van Bos. Ik kots vrolijk met Hoogervorst mee.
quote:Op woensdag 21 september 2005 20:59 schreef Mikrosoft het volgende:
[..]
Mee? Dat kan nu niet meer. Maar een zeer bedenkelijke actie van een minister nota bene en in tijden dat vrije meningsuiting bedreigd wordt. Het kotsgebaar is namelijk ook als iets anders te interpreteren zoals een pistool in je keel gericht.
Logisch, want inhoudelijk heb je geen antwoord.quote:Op woensdag 21 september 2005 20:49 schreef nikk het volgende:
[..]
Ik kots vrolijk met Hoogervorst mee.
quote:Hier dient zich het nieuwe motto van het kabinet-Balkenende aan: ‘Naar nieuwe evenwichten’. Achter deze kreet gaat een politieke draai schuil. Aanvankelijk was ‘eigen verantwoordelijkheid’ het parool. Dat betekende dat burger vooral zelfredzaam moest zijn. Hij moest langer doorwerken. Mensen zonder werk kregen minder bescherming en moesten beter hun best doen zichzelf aan een baan te helpen.
Deze versoberingen in de sociale zekerheid vonden plaats in een tijd van economische krimp, koopkrachtverlies en oplopende werkloosheid. Eigen verantwoordelijk werkte zo grotere sociale ongelijkheid in de hand. Vooral de kloof tussen mensen met een baan en mensen zonder werk groeide.
Maar ook voor de middengroepen, die samen de ruggengraat van de samenleving vormen, werd de strijd om het bestaan harder. Terwijl het kabinet dacht beloond te worden voor zijn daadkracht, sloeg de stemming radicaal om.
Het Sociaal en Cultureel Planbureau constateert in De sociale staat van Nederland dat tweederde van de bevolking vindt dat de overheid niet goed functioneert. Vijf jaar geleden vond tweederde nog dat de overheid het wel goed deed.
Het kabinet heeft de boodschap begrepen. Plotseling hoeft die eigen verantwoordelijkheid niet meer zo letterlijk te worden genomen. Het ‘nieuwe evenwicht’ krijgt gestalte in een uitgebreid programma van compensatie en reparatie van de gaten die de doctrine van de zelfredzaamheid heeft geslagen.
Sorry hoor, maar Hoogervorst is gewoon een megalomane maniak, komt iedere keer weer in opspraak met zijn uitspraken in de media en jaagt iedereen tegen zich in het harnas, had het goed gedaan als LPF'er...quote:Op woensdag 21 september 2005 20:49 schreef nikk het volgende:
[..]
Hij kotst op de idiote retoriek van Bos. Ik kots vrolijk met Hoogervorst mee.
Hoogervorst is een van de betere Ministers Volksgezondheid die we ooit gehad hebben. Zelfs ik als roker kan het waarderen dat jij het voor elkaar heeft gekregen dat er EINDELIJK rookvrije werkplaatsen zijn. Dat EINDELIJK het verschil tussen particulier en ziekenfonds verdwenen is. Dat EINDELIJK verzekeraars verplicht zijn iedereen aan te nemen.quote:Op woensdag 21 september 2005 21:20 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar Hoogervorst is gewoon een megalomane maniak, komt iedere keer weer in opspraak met zijn uitspraken in de media en jaagt iedereen tegen zich in het harnas, had het goed gedaan als LPF'er...
Verzekeraars moeten iedereen aannemen, maar ze vergoeden wel steeds minder, geweldig. Rookvrije werkplaatsen waren er onder welke minister dan ook wel doorgekomen, roken in de kroeg had de lul juist wel moeten verbieden, en hij had soepeler moeten zijn met de rookregels in zorginstellingen, met name in de psychiatrie en bejaardenhuizen.quote:Op woensdag 21 september 2005 21:26 schreef nikk het volgende:
[..]
Hoogervorst is een van de betere Ministers Volksgezondheid die we ooit gehad hebben. Zelfs ik als roker kan het waarderen dat jij het voor elkaar heeft gekregen dat er EINDELIJK rookvrije werkplaatsen zijn. Dat EINDELIJK het verschil tussen particulier en ziekenfonds verdwenen is. Dat EINDELIJK verzekeraars verplicht zijn iedereen aan te nemen.
Ik zal het ronduit KUT vinden als het roken in de kroeg ooit daadwerkelijk verboden word. Ik vind dat ook een enorm idiote maatregel. Maar ik kan er wel waardering voor opbrengen dat een Minister van Volksgezondheid een dergelijke maatregel neemt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |