Het is óf die aparte kamer, óf ze gaat weg. BB zal die keus dan moeten maken, want Tanja aarzelt echt niet om het zover op de spits te drijven.quote:Op zondag 18 september 2005 23:45 schreef milagro het volgende:
Tanja kan beter oordopjes vragen
Een andere kamer gaan ze niet doen.
gewoon laten gaanquote:Op zondag 18 september 2005 23:48 schreef Gert het volgende:
[..]
Het is óf die aparte kamer, óf ze gaat weg. BB zal die keus dan moeten maken, want Tanja aarzelt echt niet om het zover op de spits te drijven.
quote:Op zondag 18 september 2005 23:48 schreef blubikbeneenknoop het volgende:
[..]
Dat is ook weer zo ja idd. Heb het compilatiefilmpje gezien, echt fantastisch. Hmm. Nu ben ik in dubio, kom ik nog op terug.
quote:Op zondag 18 september 2005 23:26 schreef pinkplatinum het volgende:
http://img150.imageshack.us/img150/8149/image16cb.jpg
is dit lichter? jammer zeg.. heeft niemand em zien krabben daarzow haha
verbaasd me niks ik vind roel een beetje sloomquote:Op zondag 18 september 2005 23:49 schreef scanman01 het volgende:
tandpasta tube.... ja, die weet lieske wel
Roel draait helemaal door dat ze zo veel dingen raden.
Dat verbaasd me niet echt na gisteravond/nachtquote:Op zondag 18 september 2005 23:51 schreef regenworm het volgende:
[..]
verbaasd me niks ik vind roel een beetje sloom
Het ging gisteravond en afgelopen nacht beláchelijk snel.quote:Op zondag 18 september 2005 23:48 schreef regenworm het volgende:
er gebeurd niet veel is ook te merken aan de snelheid van postings.
Vannacht ging het zo snel dat ik op sommige momenten niet alles heb zitten lezen.
Mij net zoquote:Op zondag 18 september 2005 23:48 schreef regenworm het volgende:
er gebeurd niet veel is ook te merken aan de snelheid van postings.
Vannacht ging het zo snel dat ik op sommige momenten niet alles heb zitten lezen.
zo is hij altijd geweest volgens mij.quote:Op zondag 18 september 2005 23:52 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Dat verbaasd me niet echt na gisteravond/nacht![]()
En nu beláchelijk rustigquote:Op zondag 18 september 2005 23:52 schreef Gert het volgende:
[..]
Het ging gisteravond en afgelopen nacht beláchelijk snel.
Rob sommeert de rest naar bed te gaan.quote:Op zondag 18 september 2005 23:56 schreef Poison-Ivy het volgende:
Straks komen Rob & Menno er ook weer bijzitten en dan is het gezelschap weer compleet![]()
heb gewoon een tijdje alleen maar lachend naar de streams zitten kijken.quote:Op zondag 18 september 2005 23:54 schreef Poison-Ivy het volgende:
Ja, het was niet eens leuk meer om wat te posten, want als het eindelijk erin stond, was je al 5 delen verder...![]()
Zou voor mij reden zijn om de kurk van een fles wijn te laten ploppen, kater of geen kater.quote:Op zondag 18 september 2005 23:57 schreef blubikbeneenknoop het volgende:
[..]
Rob sommeert de rest naar bed te gaan.
Ja, ik lach me soms ook rot om de commentaren hierzo, echt zo grappigquote:Op zondag 18 september 2005 23:57 schreef regenworm het volgende:
[..]
heb gewoon een tijdje alleen maar lachend naar de streams zitten kijken.
Het ging mij veel te snel, gelukkig gingen er in de loop van de nacht veel mensen slapen.
Hierdoor werd het rustige en kon je weer lekker posten.
Voor t eggie of als je in dat huis zit? Ik vat 'm niet helemaal.quote:Op zondag 18 september 2005 23:58 schreef Gert het volgende:
[..]
Zou voor mij reden zijn om de kurk van een fles wijn te laten ploppen, kater of geen kater.
Rob: "Jongens ga nou naar bed, we hebben morgen een sware dag, het is beter voor ons allemaal als iedereeen er een beetje op tijd in legt."quote:Op zondag 18 september 2005 23:59 schreef blubikbeneenknoop het volgende:
[..]
Voor t eggie of als je in dat huis zit? Ik vat 'm niet helemaal.
Precies, bek houden, ouwe!quote:Op zondag 18 september 2005 23:58 schreef Gert het volgende:
[..]
Zou voor mij reden zijn om de kurk van een fles wijn te laten ploppen, kater of geen kater.
dat denk ik ook, hoor, ze heeft weer iets om mee te schermen c.q. dreigen.quote:Op zondag 18 september 2005 23:48 schreef Gert het volgende:
[..]
Het is óf die aparte kamer, óf ze gaat weg. BB zal die keus dan moeten maken, want Tanja aarzelt echt niet om het zover op de spits te drijven.
Point takenquote:Op maandag 19 september 2005 00:01 schreef milagro het volgende:
[..]
dat denk ik ook, hoor, ze heeft weer iets om mee te schermen c.q. dreigen.
oordopjes is het meest logische en ook meest adequate, maar daar zal ze niets van willen weten
"Ja, maar ik word ook wakker doordat jullie binnen komen en de deur open laten en het daardoor binnenvallende licht, door het dreunen van jullie voetstappen wat ik voel in mijn rug, door de luchtstroom als je langs mijn bed loopt, en daar helpen oordopjes niet tegen, dus ik wil gewoon een andere kamer ander ben ik weg, ik bedoel, jullie hebben al mijn verrassing verpest, het was het enige waar ik nog naar uit kon kijken, wat de laatste weken de moeite waard zou maken, en nu gunnen jullie me ook geen goede nachtrust????.... oh en nu ik hier toch ben, mocht er de komende weken een weekopdracht níet gehaald worden, ik ga een volgend rantsoen écht niet trekken, dus ik zeg het maar alvast, als jullie van mij verwachten dat ik daar dan aan mee doe, echt niet dus, hè! dus ik hoop dat dat duidelijk is? mooi, en die kamer die komt er, hè, ik laat me niet afschepen met oordopjes, ik moet al alles alleen doen, en devadervanhetkindje, of liever de verwekker laat het al afweten, dat heb ik al moeten verwerken en heeft me veel energie gekost, ik laat dit echt niet over mijn kant gaan, ik ben zo weg, dus ik wil gewoon die aparte kamer... en geen rantsoen...dus"
Ik heb tot dusver nergens last van gehad, welk adres gebruik je om naar de streams te kijken?quote:Op maandag 19 september 2005 00:00 schreef Asskicker14 het volgende:
Is de kwaliteit van de streams vanavond ook zo slecht bij jullie?
Ik drink dan gezellig een glaasje wijn mee. In de jacuzzi, lallend en schreeuwend. O en ik zou om het kwartier gaan vragen of Rob ook zin heeft om in bad te gaan. Of nee, nog beter, in de kamer lopen waar Rob slaapt, aan iedereen vragen of ze zin hebben om in bad te gaan. En na het stellen van de vraag iets te hard fluisteren dat Rob niet mee mag.quote:Op maandag 19 september 2005 00:01 schreef Gert het volgende:
[..]
Rob: "Jongens ga nou naar bed, we hebben morgen een sware dag, het is beter voor ons allemaal als iedereeen er een beetje op tijd in legt."
Gert: "Plop".
![]()
Iemand moest 'm inkoppen hequote:Op maandag 19 september 2005 00:07 schreef zeeuws jongetje het volgende:
[..]
die uitnodiging zou ik niet laten liggen![]()
Preciesquote:Op maandag 19 september 2005 00:07 schreef blubikbeneenknoop het volgende:
[..]
Iemand moest 'm inkoppen he
Saaie lullen dan zeg.quote:Op maandag 19 september 2005 00:14 schreef blubikbeneenknoop het volgende:
Rob et Menno.
quote:Op maandag 19 september 2005 00:15 schreef blubikbeneenknoop het volgende:
Menno moest van Rob.
Nou eigenlijk is het niet waar eigenlijkquote:
Vond het wel een goeiequote:Op maandag 19 september 2005 00:17 schreef blubikbeneenknoop het volgende:
Nou eigenlijk is het niet waar eigenlijk![]()
Heel flauw zo achteraf
Hm oké.quote:Op maandag 19 september 2005 00:17 schreef blubikbeneenknoop het volgende:
[..]
Nou eigenlijk is het niet waar eigenlijk![]()
Heel flauw zo achteraf
Jij moet de politiek inquote:Op maandag 19 september 2005 00:19 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Vond het wel een goeie
Het autoritaire gedrag van Rob op een ludieke manier ter sprake stellen
Gisterenavond wat dingetjes. Niets bijzonders.quote:Op maandag 19 september 2005 00:20 schreef Ghostbuster het volgende:
Hallo heb ik iets gemist?
Weinig, er gebeurt eigenlijk al een aantal uur hetzelfde...quote:Op maandag 19 september 2005 00:20 schreef Ghostbuster het volgende:
Hallo heb ik iets gemist?
Ja dat heb ik gezien nog die linda die huilde een tijdquote:Op maandag 19 september 2005 00:21 schreef blubikbeneenknoop het volgende:
[..]
Gisterenavond wat dingetjes. Niets bijzonders.
Valt wel mee hoor, iedereen doet mee.quote:Op maandag 19 september 2005 00:23 schreef ks_choice het volgende:
dido vestigt weer graag de aandacht op zich zie ik
Goedenavond allemaal trouwens!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |