quote:Op zaterdag 17 september 2005 12:49 schreef stukovich het volgende:
Hier zien we moderator Nikky druk bezig met het schoonhouden van het forum
[afbeelding]
Zoals u wellicht al begrepen hebt, is deze collage gemaakt op verzoek van verstokte TRV-user treinreiziger.quote:Op zaterdag 17 september 2005 12:10 schreef Jaguarized het volgende:
[Naast de dagelijkse werkzaamheden voor lands trots vonden UIO en Lucille toch nog even de tijd om een mooie collage in elkaar te zetten welke uitvergroot aan de muur hangt.
hier kan je je emoties de vrije loop laten en er is altijd een luisterend oorquote:Op zaterdag 17 september 2005 13:03 schreef woutabest het volgende:
En hier komen we aan op de afdeling R&P.
[afbeelding]
Ik dacht even dat die laatste V&A was.quote:Op zaterdag 17 september 2005 17:36 schreef ChrisJX het volgende:
[afbeelding]
Op de derde verdieping, waar de schotelantenne hangt, bevindt zich het testhok van TV. De vele televisies moeten elke user de gelegenheid kunnen geven zijn of haar favoriete programma te bekijken alvorens er een topic over te openen. Op de achtergrond ziet u de reservevooraad afstandsbedieningen. Deze is hard nodig, gezien de grote belangstelling voor het subforum. Indien users een vraag hebben met betrekking tot het topic kunnen zij zich tot de balie wenden. Na een druk op het belletje zal één van de moderators zich bij de onwetende vervoegen om zijn of haar vraag aan te horen en, indien mogelijk, antwoord te geven.
[afbeelding]
Een koddig marktkraampje in de centrale hal van het FOK!-gebouw doet herinneren aan de tijden van het Buitenlands Fruitforum.
Uiteraard hebben de Mods van V&A speciale slotjes tot hun beschikking:quote:Op zaterdag 17 september 2005 17:55 schreef woutabest het volgende:
Omdat sommige mensen van deze rondleiding graag de afdeling V&A willen zien, gaan we daar maar direct naartoe.
Als eerste ziet u een kraam. Zonder dit krijgen verkopers zonder pardon een slotje.
[afbeelding]
En hier zien we de verkopers in actie:
[afbeelding]
quote:Op zaterdag 17 september 2005 19:03 schreef Casparovvv het volgende:
Oja, sinds kort hebben we een 2e mod op PUB, ijsmeis. Gezien enkele pikante foto's die in het verleden in dit gebouw hebben gecirculeerd, nemen we deze mod eigenlijk niet serieus op dit kindvriendelijke subforum.
Worden ze ook wit gespotenquote:Op dinsdag 20 september 2005 15:21 schreef JDude het volgende:
[afbeelding]
De nieuwe auto van Danny staat nu even in de weg, maar normaal gesproken worden hier crewnewbies van hun juiste kleurtje voorzien
Nee, dat is de grondlak om het blau beter te laten dekkenquote:
Koffie uit die automaten is niet te zuipen, ik ken ze. Ze smaken best okee, maar dan... Je moet er zo van de plee. De warme chocolademelk daaruit is des te beter te doen.quote:Op zaterdag 24 september 2005 10:34 schreef Nolius het volgende:
In de gang een van de belangrijkste plekken. Onder het genot van het bruine spul dat uit deze machine komt, worden fora ontdaan van nachtbagger en andere rommel. Als dit apparaat kapot is, staat de organisatie op z'n kop. Ah! U ziet net hoe Golfer een bakkie doet!
[afbeelding]
quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 18:25 schreef Alexxxxx het volgende:
[afbeelding]
Dit is PTA moderator ThaFreak, die voor een interessant topic op PTA even een kijkje neemt bij Jos Verstappen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |