zo zijn er zoooooow velen. dat kan de reden niet zijn.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:31 schreef Svensational het volgende:
Nou, vond je het een nuttig topic dan? Dat sloeg echt nergens op.
.
Ja, maar dat palindroom-topic spande de kroon wat dat betreft.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:32 schreef dolle_hond het volgende:
[..]
zo zijn er zoooooow velen. dat kan de reden niet zijn.
Alle palindrooms waren al eens geweest!quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:27 schreef dolle_hond het volgende:
en waarom moet t palindroom-topic na jaren opeens dicht?
ik snap t niet, ook al kom ik er nu dus nauwelijks meer.
ik flikker gewoon al die topics dicht hoor.quote:Op woensdag 28 september 2005 02:01 schreef Pracissor het volgende:
Pleit hier voor een hoge straf voor Yildiz.
gooi maar dicht, zijn laatste post ontheft het nut van mijn topic.
wat denk je?quote:Op woensdag 28 september 2005 09:55 schreef Qlarice het volgende:
Hypocrisie m.b.t. de Yildiz sage :/
Waarom dicht ?
Zeg wijsneus,jij flikkert topics zomaar op slot. Op zn minst had er een post bijgekunt waarom die op slot was gemiktquote:
Moet je horen wijsneus, ik heb sinds vannacht tientallen van die topics op slot geflikkerd en heb geen zin meer om telkens hetzelfde te zeggen. Een topic per onderwerp is genoeg.quote:Op woensdag 28 september 2005 10:03 schreef Qlarice het volgende:
[..]
Zeg wijsneus,jij flikkert topics zomaar op slot. Op zn minst had er een post bijgekunt waarom die op slot was gemikt
1 topic per onderwerpquote:Op woensdag 28 september 2005 10:09 schreef Conflict het volgende:
[..]
Moet je horen wijsneus, ik heb sinds vannacht tientallen van die topics op slot geflikkerd en heb geen zin meer om telkens hetzelfde te zeggen. Een topic per onderwerp is genoeg.
Speciaal voor jou heb ik nog ff wat gezegd in dat geweldige topic![]()
als je even in de topiclijst had gekeken, had je het zelf ook wel kunnen bedenken..quote:Op woensdag 28 september 2005 10:03 schreef Qlarice het volgende:
[..]
Zeg wijsneus,jij flikkert topics zomaar op slot. Op zn minst had er een post bijgekunt waarom die op slot was gemikt
Het is echt niet zo dat ik nu vol zelfnoegzaamheid in mijn handen zit te wrijven zo van "sow he dat heb ik toch maar even geflikt zonder al teveel poespas"quote:Op donderdag 29 september 2005 13:28 schreef Godlike02 het volgende:
Zo buzzer
Toch maar even bij stil staan
Wie had dat gedacht zonder een kick te geven is Singles dicht
Niemand protesteren, geen klachten van de singles en ze trekken zelf de stekker er voortijdig uit.
Waarschijnlijk lootjes getrokken wie het slechte nieuws ging brengen![]()
HW? Nee ligt gevoelig met TCdan word het persoonlijk opgevat.
Conflict? Nee te veel mensen in singles die ook in ONZ komen. Die nemen conflict nooit serieus.![]()
Grapje conflict
Dus Buzzer maar! Gefeliciteerd met deze ondankbare taak![]()
Ooit zo makkelijk een reeks gesloten?
![]()
Ik vind het wel vreemd wat hij zegt maar niet zo vreselijk om hem aan te moeten pakken.quote:Op donderdag 29 september 2005 19:44 schreef Pracissor het volgende:
Steun aan het kabinetsbeleid, door de Nederlandse bevolking
Achterlijke post, kan een Modje deze persoon ff aanpakken?
dat van mij ookquote:
quote:Op donderdag 29 september 2005 20:14 schreef Conflict het volgende:
[..]
Ik vind het wel vreemd wat hij zegt maar niet zo vreselijk om hem aan te moeten pakken.
Geen idee, ik doe dat op gevoel...quote:Op donderdag 29 september 2005 20:56 schreef Pracissor het volgende:
[..]
![]()
Wanneer wordt de grens dan wel overschreden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |