René en ik zaten te overleggen, het is 14 Februari geweest, dus valentijnsdag is over. Omgedoopt tot een nieuw topicjequote:Op donderdag 16 februari 2006 20:24 schreef 14.gif het volgende:
Wees [hier] verliefd
Waar slaat die tt op...
It wasn't mequote:Op vrijdag 17 februari 2006 21:42 schreef Dark_Angelus het volgende:
Meneer de messdinges mod, zou je voortaan TT gewoon heel willen laten?
TTvercheilaard!
Ja! Ineens sta ik in de OP!quote:Op vrijdag 17 februari 2006 21:42 schreef Dark_Angelus het volgende:
Meneer de messdinges mod, zou je voortaan TT gewoon heel willen laten?
TTvercheilaard!
En wat heeft dit met PUB te maken?quote:Op donderdag 23 februari 2006 11:17 schreef Oversight het volgende:
Mirage is bevallen
Aiden Douglas Adams
Over een jaar of 12 is t een puberquote:Op donderdag 23 februari 2006 11:19 schreef 14.gif het volgende:
[..]
En wat heeft dit met PUB te maken?
Hij heeft het in elk FB topic neergezet over het hele forum.quote:Op donderdag 23 februari 2006 11:19 schreef 14.gif het volgende:
[..]
En wat heeft dit met PUB te maken?
Hoiquote:Op donderdag 23 februari 2006 19:11 schreef Messenga het volgende:
Thanks.
Wordt na half 8, René is nog werken.
Goed.quote:Op donderdag 23 februari 2006 20:24 schreef DjDev het volgende:
[..]
Ik heb helemaal geen kanker gezegd...Overigens als je hierover verder wilt praten kan je het via mail of FB-topic doen...Ik heb er geen zin om het hier te bespreken
Is het niet een feit dat mods geen banknopje krijgen?quote:Op donderdag 23 februari 2006 20:26 schreef Renesite het volgende:
[..]
Goed.
Het gaat niet over jou, maar over dribbel die dus gebant is en volgens jou is dat door 1 iemand die noooit een banknopje zou krijgen enzo, beetje een steek onder water.
Gewoon niet doen.
Wil je het wel doen, moet je gewoon ff weg gaan.
Thats it.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |