Vijf borrels van Cohen. Theefestijn. Slotje.quote:Op donderdag 8 september 2005 13:18 schreef Tafkahs het volgende:
zie hier, de 5 borrels van Yohen
Niet veel hoor, pentium 3 met video-out en wireless netwerkadapter.quote:Op donderdag 8 september 2005 13:46 schreef Monidique het volgende:
Ik wil een laptop waarmee ik kan tekstverwerken en internetten, tevens wil ik er DivX's mee kunnen afspelen op m'n televisie. Het liefst met XP en draadloos internet en zo goedkoop mogelijk. Wat heb ik nodig?
en als je niet al te hoge eisen stelt en aan 11 mbps genoeg hebt, dan is deze aanbieding van paradigit misschien wel wat voor jou:quote:Op donderdag 8 september 2005 13:50 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Niet veel hoor, pentium 3 met video-out en wireless netwerkadapter.
yep, dat zijn pcmcia kaartjes, een soort pci voor laptops zeg maar. Volgens mij kun je al een heel eind komen met een p2 vanaf 400 mhz. Maar dan zul je toch echt moeten pielen om alles goed te krijgen.quote:Op donderdag 8 september 2005 14:13 schreef Monidique het volgende:
Kan een P2 ook? Hoeveel MHz en RAM minimaal? Die W-LAN-kaartjes kun je gewoon in een laptop steken?
Ja, maar dan moet je wel tegen Compaq kunnen. Ik heb er een grafhekel aan, net als aan Toshiba eigenlijk. Kijk eens op sjun.web-log.nl naar wat handige dingetjes om over na te denken bij het aanschaffen van een laptop, hij heeft er pas een gekocht.quote:
Linkse hippie'squote:Het verkiezingsspotje dat de Duitse anarchistische partij de kijkers vertoont, kan niet op veel sympathie van de Duitse kijker rekenen. Velen reageerden geschokt op de beelden die bestaan uit onder meer het leeggieten in de keel van bierflesjes, half blote lichamen die worden afgelebberd, injectiespuiten en het inelkaar trappen van spullen. En dat alles bijelkaar gepropt in een totaal chaotisch spotje, begeleidt door stevige muziek.
Normaal gesproken worden er in een verkiezingsspot de beleidspunten van een partij nader verklaard. Maar daar heeft de APPD (Anarchistische Pogo Partei Deutschlands) duidelijk geen boodschap aan. Aangezien de APPD een officieel erkende politieke partij is, krijgt ze de kans om gratis op tv publiciteit te maken. Maandagnacht staat de volgende uitzending geprogrammeerd.
De Duitse media gaan er vanuit dat de APPD, die naar schatting 750 medewerkers telt, een verwaarloosbaar aantal stemmen krijgt. Wellicht dat werkschuwe mensen getrokken worden door de anarchisten. De partij verkoopt via haar site namelijk T-shirts met teksten als 'Arbeit ist Scheisse', 'Ich bin ein Asozialer Parasit' en 'Fick heil'. De Duitse parlementsverkiezingen zijn op 18 september.
-
De APPD-verkiezingsspot.
ik vroeg je toch niet of je een woordenboek wilde gebruiken, hmmm?!quote:Op donderdag 8 september 2005 14:26 schreef sigme het volgende:
par·ve·nu (de ~ (m.), ~'s)
1 iem. die tot een hogere klasse opgeklommen is, maar zich daar niet naar weet te gedragen => nouveau riche
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |