Dan kun je mekaar nog eens onverwacht opzoeken, even zien al is het maar voor 10 minuutjes en hoef je niet al smachtend te wachten tot de datum daar is dat je elkaar weer ziet!!quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:12 schreef Elcaro het volgende:
[..]
vertel... nu wordt ik nieuwsgierig.
quote:Op dinsdag 6 september 2005 09:41 schreef Pheno het volgende:
* Pheno gaat even werken, soms is het leven rot
en waar is dat dan? Ik zoek nog een appartementje dus....quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:14 schreef Christine het volgende:
[..]
Yep...
Maar ik heb het een beetje gehad met het reizen en kerels die ver weg wonen... bovendien ben ik dusdanig gek op mijn stad, dat ik wil dat mijn liefje 'm ook helemaal geweldig vindt.
gecondoleerd dude...quote:
kijk even in het profiel!quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:16 schreef Elcaro het volgende:
[..]
en waar is dat dan? Ik zoek nog een appartementje dus....![]()
Gut, als je nog moet vragen wat de mooiste stad van Nederland is, dan denk ik dat het weinig kans heeft....quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:16 schreef Elcaro het volgende:
[..]
en waar is dat dan? Ik zoek nog een appartementje dus....![]()
nee, jij bent gewoon in voor vluggertjes geilbakjequote:Op dinsdag 6 september 2005 12:15 schreef fembol het volgende:
[..]
Dan kun je mekaar nog eens onverwacht opzoeken, even zien al is het maar voor 10 minuutjes en hoef je niet al smachtend te wachten tot de datum daar is dat je elkaar weer ziet!!
Zo ga ik zo even douchen en op de fiets, kijken of ik de bouwvakker kan spotten op de steiger. Hij is namelijk om de hoek aan het werk!![]()
ik vind dat juist leuk. Het feit dat je je kunt verheugen op de dag dat je elkaar weer ziet. Dat verlangen naar...quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:15 schreef fembol het volgende:
[..]
Dan kun je mekaar nog eens onverwacht opzoeken, even zien al is het maar voor 10 minuutjes en hoef je niet al smachtend te wachten tot de datum daar is dat je elkaar weer ziet!!
Zo ga ik zo even douchen en op de fiets, kijken of ik de bouwvakker kan spotten op de steiger. Hij is namelijk om de hoek aan het werk!![]()
zal wel aan mij liggen, maar specifiek is het nietquote:
eensch!quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:17 schreef Mukie het volgende:
[..]
ik vind dat juist leuk. Het feit dat je je kunt verheugen op de dag dat je elkaar weer ziet. Dat verlangen naar...
Maar spreek je ook echt Haags?quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:16 schreef Christine het volgende:
[..]
Gut, als je nog moet vragen wat de mooiste stad van Nederland is, dan denk ik dat het weinig kans heeft....
Op zich wel, maar als de ander gewoon lekker dichtbij woont, dan kan je ook onverwacht even binnenwippen. Of hem uit z'n werk halen, en dan samen uit eten gaan... plus de kans is groot dat hij dan ook familie en vrienden hier heeft wonen, waardoor je minder snel alleen maar op elkaar aangewezen bent.. (slechte ervaringen uit het verleden)quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:17 schreef Mukie het volgende:
[..]
ik vind dat juist leuk. Het feit dat je je kunt verheugen op de dag dat je elkaar weer ziet. Dat verlangen naar...
Nou ja zeg! Dat lijkt me niet echt de bedoeling. Even zwaaien vind ik al grappig.quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:17 schreef Elcaro het volgende:
[..]
nee, jij bent gewoon in voor vluggertjes geilbakje![]()
Haarlem is net te doen.quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:20 schreef Godlike02 het volgende:
Relaties op afstand are bad mkay
Precies, kun je elkaar wat vaker verrassen.quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:19 schreef Christine het volgende:
[..]
Op zich wel, maar als de ander gewoon lekker dichtbij woont, dan kan je ook onverwacht even binnenwippen. Of hem uit z'n werk halen, en dan samen uit eten gaan... plus de kans is groot dat hij dan ook familie en vrienden hier heeft wonen, waardoor je minder snel alleen maar op elkaar aangewezen bent.. (slechte ervaringen uit het verleden)
de een is sneller tevreden dan de ander zullen we maar zeggenquote:Op dinsdag 6 september 2005 12:20 schreef fembol het volgende:
[..]
Nou ja zeg! Dat lijkt me niet echt de bedoeling. Even zwaaien vind ik al grappig.
quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:21 schreef Elcaro het volgende:
[..]
de een is sneller tevreden dan de ander zullen we maar zeggen![]()
quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:20 schreef Christine het volgende:
[..]
Niet echt plat, maar je kan het wel horen ja...
quote:
Limburgs klinkt liever dan Hagenees, no worriesquote:
Precies mijn gedachte, thaleia.quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:26 schreef thaleia het volgende:
Ik zoek in mijn eigen stad. Maar mocht de meest aantrekkelijke man van het westelijk halfrond toevallig wat verder weg wonen dan laat ik hem daar niet om schieten natuurlijk, dat dan ook weer niet.
ja?hm vind t maar stom klinken. spreek zelf ook geen dialect maar je hoort t wel goedquote:Op dinsdag 6 september 2005 12:25 schreef Elcaro het volgende:
[..]
Limburgs klinkt liever dan Hagenees, no worries![]()
ik vond het nog wel meevallen eigenlijkquote:Op dinsdag 6 september 2005 12:27 schreef zwartedoos het volgende:
[..]
ja?hm vind t maar stom klinken. spreek zelf ook geen dialect maar je hoort t wel goed
Je hebt gelijk.quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:27 schreef Godlike02 het volgende:
Dialect doe ik niet aan
Ja, dat zeggen alle domme boeren.quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:26 schreef fembol het volgende:
Terwijl het in het oosten echt leuk is.!![]()
quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:28 schreef Christine het volgende:
[..]
Ja, dat zeggen alle domme boeren.
Dat bedoel ikquote:Op dinsdag 6 september 2005 12:28 schreef Christine het volgende:
[..]
Ja, dat zeggen alle domme boeren.
Lieve schat, ik heb zelf ook in het oosten gewoond, en ik dank god op mijn blote knietjes dat ik er nooit meer naar terug hoef. Voor een weekje vakantie, prima. Maar daarna moet ik toch echt weer terug naar de stad.quote:
zit ook net een banaantje weg te happenquote:
Lieve schat, ook in het oosten zijn er steden.quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:30 schreef Christine het volgende:
[..]
Lieve schat, ik heb zelf ook in het oosten gewoond, en ik dank god op mijn blote knietjes dat ik er nooit meer naar terug hoef. Voor een weekje vakantie, prima. Maar daarna moet ik toch echt weer terug naar de stad.
Ik doe er niet denigrerend over, maar ik voel me er gewoon niet op m'n plek.quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:32 schreef fembol het volgende:
[..]
Lieve schat, ook in het oosten zijn er steden.
Ik voel me hier thuis, daar hoef je niet denigrerend over te doen.
Ik doe ook niet denigrerend over de rest van nederland.
Nou, ik kan me er wel wat bij voorstellen. Kijk nu ik nog single ben leid ik vrijwel hetzelfde studentikoze leven als tijdens m'n studie, veel afspraken, veel naar de kroeg, en wil per se in het centrum wonen. En durf een stap als 'huis kopen' nog niet te overwegen omdat ik misschien wel voor twee jaar met vrienden naar Amsterdam ga.quote:Op dinsdag 6 september 2005 11:56 schreef fembol het volgende:
Bijna enger vind ik het dat mensen (vrienden van vroeger) 180 graden zijn omgedraaid op het moment dat ze een vriendje kregen. Ze kochten een huis en spelen nu al bijna vadertje en moedertje.
Letterlijk spelen, want het is een groot toneelspel als je het mij vraagt.
Leuk toch, dat den Haag het voor jou is!quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:33 schreef Christine het volgende:
[..]
Ik doe er niet denigrerend over, maar ik voel me er gewoon niet op m'n plek.Den Haag
it is..
eetsequote:
Dat zegt toch ook niemand?quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:35 schreef fembol het volgende:
[..]
De achterhoek is het voor mij, en ik ben geen stomme boer.
![]()
Dat is logisch, dat je in wat rustiger vaarwater wilt komen als je wat ouder wordt.quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:34 schreef thaleia het volgende:
[..]
Nou, ik kan me er wel wat bij voorstellen. Kijk nu ik nog single ben leid ik vrijwel hetzelfde studentikoze leven als tijdens m'n studie, veel afspraken, veel naar de kroeg, en wil per se in het centrum wonen. En durf een stap als 'huis kopen' nog niet te overwegen omdat ik misschien wel voor twee jaar met vrienden naar Amsterdam ga.
Dit is voor mij de leukste manier om mijn huidige leven in te vullen. Maar als je situatie verandert, is er wellicht een andere 'leukste manier'.
Ofschoon ik altijd van kroeg e.d. zal blijven genieten heb ik het er voor een deel ook zo langzamerhand wel mee gehad. Het hoeft niet zo nodig zo vaak meer en zo laat en met zoveel drank. Mocht ik een geweldige man ontmoeten dan kan ik me best voorstellen dat ik ineens hele andere keuzes maak, ik ben er gewoon wel aan toe om in wat 'rustiger vaarwater' te komen.
Wat ze denken weet ze gelukkig dan nietquote:Op dinsdag 6 september 2005 12:37 schreef Elcaro het volgende:
[..]
Dat zegt toch ook niemand?![]()
Douche-se!!!
Jawel:quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:37 schreef Elcaro het volgende:
[..]
Dat zegt toch ook niemand?![]()
Douche-se!!!
En ja Godt: wat niet weet dat niet deert!quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:28 schreef Christine het volgende:
[..]
Ja, dat zeggen alle domme boeren.
ik kan wel een aantal voorbeelden bedenken waarbij dit wel het geval is....quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:39 schreef fembol het volgende:
wat niet weet dat niet deert!
Soms is struisvogelpolitiek helemaal zo gek nog niet.quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:41 schreef Elcaro het volgende:
[..]
ik kan wel een aantal voorbeelden bedenken waarbij dit wel het geval is....![]()
quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:09 schreef Elcaro het volgende:
[..]
nee, mocht jij willen
en wat is ver weg? ik ben overal in Nederland binnen 1,5 uur
Bij mannen die je niet leuk vinden bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:41 schreef Elcaro het volgende:
[..]
ik kan wel een aantal voorbeelden bedenken waarbij dit wel het geval is....![]()
en het cirkeltje is weer rond :quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:41 schreef fembol het volgende:
[..]
Soms is struisvogelpolitiek helemaal zo gek nog niet.
quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:33 schreef Godlike02 het volgende:
Ik ontken dat het bij nederland hoord
Dan maar een struisvogel zijn
oef die is moeilijk.... leg uit..quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:43 schreef Christine het volgende:
[..]
Bij mannen die je niet leuk vinden bijvoorbeeld.
quote:
psss... is dat van mij nog te horen?quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:25 schreef Elcaro het volgende:
[..]
Limburgs klinkt liever dan Hagenees, no worries![]()
draagt de paus een raar hoedje?quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:45 schreef Ynske het volgende:
[..]
psss... is dat van mij nog te horen?
pciesquote:Op dinsdag 6 september 2005 12:43 schreef Elcaro het volgende:
[..]
en het cirkeltje is weer rond :
[..]
Als een man mij niet leuk vind en ik hem wel, dan kan hij dat maar beter zeggen vind ik.quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:44 schreef Elcaro het volgende:
[..]
oef die is moeilijk.... leg uit..
(af en toe beetje blont is)
Ach, overtuig me maarquote:Op dinsdag 6 september 2005 12:14 schreef Christine het volgende:
[..]
Yep...
Maar ik heb het een beetje gehad met het reizen en kerels die ver weg wonen... bovendien ben ik dusdanig gek op mijn stad, dat ik wil dat mijn liefje 'm ook helemaal geweldig vindt.
quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:48 schreef Christine het volgende:
[..]
Als een man mij niet leuk vind en ik hem wel, dan kan hij dat maar beter zeggen vind ik.
Hij draagt wel es een mijter!quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:49 schreef Christine het volgende:
[..]
dat is een keppeltje toch?
Of nee, zo heet ie in het jodendom... kan er ff niet opkomen.
oi dude!quote:
Ik heb het nu indirect vernomen... ik had graag gewild dat hij het recht in m'n gezicht had durven zeggen. Maarja.quote:
Fair enoughquote:Op dinsdag 6 september 2005 12:50 schreef Christine het volgende:
[..]
Als je mijn ideale man was, dan was je intussen al overtuigd.
Bestaat de ideale man dan?quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:50 schreef Christine het volgende:
[..]
Als je mijn ideale man was, dan was je intussen al overtuigd.
Klootzak!quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:50 schreef Christine het volgende:
[..]
Ik heb het nu indirect vernomen... ik had graag gewild dat hij het recht in m'n gezicht had durven zeggen. Maarja.
bestaan is niet de vraag.....quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:51 schreef fembol het volgende:
[..]
Bestaat de ideale man dan?
in dat geval cancel ik mijn tripje langs de steiger en wacht...
Ik ook niet... misschien richting Rijswijk of Delft, maar veel verder weg niet. Ik kan niet zonder m'n stad hoor.quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:51 schreef Godlike02 het volgende:
Ik ga nooit weg uit mijn buurt
Ik wist niet dat je op zoek was?quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:51 schreef Elcaro het volgende:
[..]
bestaan is niet de vraag.....
de kneep zit 'em in het vinden![]()
ik zal maar aannemen dat het nog hoorbaar isquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |