De simpelheid van de camera is het probleem niet. De foto ziet er qua scherpte en kleur fatsoenlijk uit. Misschien had je iets dichterbij moeten gaan staan, er is nu veel loos groen. En alhoewel ik snap dat de honden wel mee moeten werken zou ik ze dichter bij elkaar willen zien. Maar het contrast tussen de dog en het kleine hondje is wel grappig om wat meer mee te experimenteren op de foto.quote:Op zondag 25 september 2005 11:38 schreef hollander172 het volgende:
Toch hier maar eens vragen, gisteren gemaakt en hoe vaker ik er naar kijk hoe meer de foto me "iets" doet.
Simpele camera (dimage X), lage resolutie (1,3 megapixel) en verkleind voor gebruik ergens anders. Gaarne uw oordeel.
Edit: foto is nog onbewerkt, mocht iemand suggesties hebben voor het nabewerken dan hoor ik het graag.![]()
[afbeelding]
Ik zou hem aan de linkerkant en de onderkant wat wegcroppen. Dan staan de honden niet zo ponticiaal in het midden en is meteen het boomstronkje links van die dog weg.. op de een of andere manier wordt m'n aandacht daar telkens weer naar toe getrokken.quote:Op zondag 25 september 2005 11:38 schreef hollander172 het volgende:
Toch hier maar eens vragen, gisteren gemaakt en hoe vaker ik er naar kijk hoe meer de foto me "iets" doet.
Simpele camera (dimage X), lage resolutie (1,3 megapixel) en verkleind voor gebruik ergens anders. Gaarne uw oordeel.
Edit: foto is nog onbewerkt, mocht iemand suggesties hebben voor het nabewerken dan hoor ik het graag.![]()
[afbeelding]
Thanks!quote:Op zondag 25 september 2005 12:34 schreef RonaldV het volgende:
[..]
De simpelheid van de camera is het probleem niet. De foto ziet er qua scherpte en kleur fatsoenlijk uit. Misschien had je iets dichterbij moeten gaan staan, er is nu veel loos groen. En alhoewel ik snap dat de honden wel mee moeten werken zou ik ze dichter bij elkaar willen zien. Maar het contrast tussen de dog en het kleine hondje is wel grappig om wat meer mee te experimenteren op de foto.
Hmmm ja. Misschien moet er nog wat meer aan gesleuteld worden dan alleen ff snel aan de hoeken trekken.quote:Op zondag 25 september 2005 11:29 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Je bedoeling is goed hoor, maar als je nu goed kijkt, krijg je rechts een hele vreemde draaiing in de muur. Je krijgt nu een vreemde bolling in de muur en raam rechtsonder. Ik geloof niet dat dat de bedoeling zou zijn.
Niets 'helaas' aan je camera hoor, en ook niets mis met uit de hand schieten.quote:Op maandag 26 september 2005 00:39 schreef Retarded het volgende:
Ik ben de laatste maanden sterk aan het nadenken om fotografie te gaan doen als hobby. Heb het altijd erg leuk gevonden en op vakanties loop ik 90% van de tijd met een camera in m'n hand. Dit jaar o.a. naar Finland en Marokko geweest... hoop foto's gemaakt natuurlijkHelaas heb ik het moeten doen met een standaard digitale camera (Sony Cybershot 5.0 megapixel) en zonder statief... gewoon uit de losse hand dus en er niet echt veel tijd voor genomen, maar toch zijn er wel wat leuke plaatjes uit gekomen:
Op zich wel een mooi idee, maar ik vind de foto niet erg "spannend" om naar te kijken. Het is ook een beetje onduidelijk waar er precies gekeken moet worden; er mist een onderwerp. Misschien zou je het rode plantje aan de linkerkant nog dichterbij kunnen halen, en dat als macro een beetje op de voorgrond nemen. En dan met de boom op de achtergrondquote:Op zondag 25 september 2005 20:48 schreef Schanulleke het volgende:
Ik heb eens geprobeerd om een landschapje iets anders af te beelden dan ik normaal doe.
[afbeelding]
Meningen/adviezen?
Erg mooie foto :quote:
Klopt, ik denk dat dat komt door het rode zeil boven de bloemen.quote:Op dinsdag 27 september 2005 21:20 schreef Re het volgende:
je geel trekt een beetje naar oranje toe...?
Die rode vind ik wel heel erg leukquote:Op dinsdag 27 september 2005 21:12 schreef PoseidonVS het volgende:
Niet echt een foto maar een serie van 3:
Bloemen op de Utrechtse markt.
Rood:
[afbeelding]
Geel:
[afbeelding]
Rood/geel/roze:
[afbeelding]
Dank je, daar ben ik ook het meest tevreden mee.quote:Op woensdag 28 september 2005 10:05 schreef Ymke het volgende:
[..]
Die rode vind ik wel heel erg leuk![]()
Volgens mij hoort ie gewoon scheef te staan, geeft toch juist een leuk effect? Ik vind van wel.quote:Op zaterdag 24 september 2005 09:20 schreef Elefes het volgende:
Gizzer, ik vind ze mooi
#1 lijkt een beetje scheef te staan, eventjes rechtzetten.
Een (bijna) kaarsrechte horizon van de zee, is volgens mij niet scheefquote:Op woensdag 28 september 2005 20:00 schreef Suspicious18 het volgende:
[..]
Volgens mij hoort ie gewoon scheef te staan, geeft toch juist een leuk effect? Ik vind van wel.
helemaal niemand die hier wat van vind?quote:Op woensdag 28 september 2005 09:21 schreef Ynske het volgende:
hoe vinden jullie deze?
hier staan er nog een paar...
Je ziet hoe veel foto's er hier gepost worden. Dan hebben er maar weinig mensen zin om de moeite te nemen een linkje aan te klikken, zeker als het ook nog eens heel traag opent.quote:Op donderdag 29 september 2005 10:36 schreef Ynske het volgende:
[..]
helemaal niemand die hier wat van vind?
quote:Op zaterdag 24 september 2005 13:28 schreef Ymke het volgende:
[..]
Het is hier niet zo dat er een rijtje mensen klaar staan om je fotos te beoordelen. Dit wordt met en voor elkaar gedaan , dus misschien kan je zelf ook eens wat zeggen over een ander zijn fotos . Zo houd je de boel levendig .
Leuke jonge dame hoorquote:
De tweede intrigeert me heel erg. Ik snap niet hoe het zit en dat wil ik wél snappen, goed gedaan.quote:Op donderdag 29 september 2005 19:49 schreef petre86 het volgende:
barcelona tripje heeft iig dit opgeleverd:
1:
[afbeelding]
2:
[afbeelding]
nog tips/opmerkingen / reactie's?
er klopt iets niet. De ogen lijken te scherp in verhouding tot de rest van het gezicht. Ms iets te scheutig geweest met een PS-tooltje?quote:
Je eerste doet me echt helemaal niets, sorry.quote:Op donderdag 29 september 2005 21:02 schreef PieDobbelJoe het volgende:
En dan gelijk nog maar een andere plaat ...
[afbeelding]
Tijd dat we dat meiske eens voor onze camera zettenquote:Op donderdag 29 september 2005 21:12 schreef Vliegvrager het volgende:
[..]
er klopt iets niet. De ogen lijken te scherp in verhouding tot de rest van het gezicht. Ms iets te scheutig geweest met een PS-tooltje?
In potentie wel een mooie plaat hoor
on the road.. beetje een snapshot.. wat wil je ermee zeggen/ laten zien eigenlijk?quote:Op donderdag 29 september 2005 20:48 schreef PoseidonVS het volgende:
[..]
De tweede intrigeert me heel erg. Ik snap niet hoe het zit en dat wil ik wél snappen, goed gedaan.
De eerste is ook goed, maar iets minder. En het stoort me dat hij nét iets scheef staat.
Maar zeker platen die het waard zijn om naar te kijken.![]()
Nog een van mij van afgelopen weekeind
[afbeelding]
Met pijn in het hart, maar ik meld af. Te drukquote:Op donderdag 29 september 2005 21:40 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Tijd dat we dat meiske eens voor onze camera zetten![]()
![]()
kerk.. tja.. wel mooi, niet echt speciaalquote:Op donderdag 29 september 2005 21:02 schreef PieDobbelJoe het volgende:
En dan gelijk nog maar een andere plaat ...
[afbeelding]
Meisje is wel enorm gephotoshopt zo te zien? Heeft nu een beetje zo'n smudge effect, wel jammer.quote:
Wat de eerste en veel foto's betreft, hier komt ook smaak om de hoek kijken ... denk ik.quote:Op donderdag 29 september 2005 21:18 schreef PoseidonVS het volgende:
[..]
Je eerste doet me echt helemaal niets, sorry.
De tweede is een heel mooi idee, maar hij is overbelicht. Het wit is te veel uitgebeten en dat is wel jammer.
Als je hem 1 of 2 stops had onderbelicht was hij heel mooi geworden, de lucht was dan waarschijnlijk ook nóg dreigender geworden.
Superplaatquote:
Als ik me niet vergis heb ik 'm ook op DPZ voorbij zien komen?quote:Op vrijdag 30 september 2005 02:37 schreef elmarz het volgende:
ter info over m'n post:
niks aan gedaan, alleen highlights/shadows over het totale plaatje en USM over de ogenVliegvrager you're right
Misschien een tikkie too much.
"Enorm gephotoshopped" (Dney) kun je dus niet zeggen. Di's 'normaal' geshopped met een te harde schuif over de ogen
Ja, daar heb je gelijk in, over dat shoppen, maar ik vind het minimaal houden toch het mooist.. Zoals stofvlekjes en haartjes verwijderen van scans van negatieven.quote:Op vrijdag 30 september 2005 08:19 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Als ik me niet vergis heb ik 'm ook op DPZ voorbij zien komen?
Ik vind het een strakke plaat, mooi model, mooie achtergrond, niet teveel geshopt, ze springt er nu tenminste uit.
De meningen over photoshop zijn hier soms wat verdeeld
Wat ik wil laten zien, is dat dak uiteraard ... ik vind hem uiteraard wel mooi. Maar smaken verschillen ...gelukkig ook maar.quote:Op donderdag 29 september 2005 22:40 schreef petre86 het volgende:
[..]
kerk.. tja.. wel mooi, niet echt speciaal
dat dak vind ik helemaal niks.. een standaart dak.. wat wil je laten zien?
Ik ben helemaal geen tegenstander van PS, in tegendeel zelfs, maar ik verbaas me wel eens over het gemak waarmee mensen praten over 'vrijwel onbewerkt' of 'een beetje bewerkt'.quote:Op vrijdag 30 september 2005 08:19 schreef Puckzzz het volgende:
De meningen over photoshop zijn hier soms wat verdeeld
beetje OT, maar ik erger me altijd aan het 'bewerkt of niet gezeur'. Als de fotograaf dmv die bewerking kan uitdrukken wat hij/zij wil is het goed. Als de bewerking goed uitgevoerd is is het nog beter. Gezeur rond bewerkingen....quote:Op vrijdag 30 september 2005 15:30 schreef Vliegvrager het volgende:
[..]
Ik ben helemaal geen tegenstander van PS, in tegendeel zelfs, maar ik verbaas me wel eens over het gemak waarmee mensen praten over 'vrijwel onbewerkt' of 'een beetje bewerkt'.
USM, hier genoemd en gebruikt door elmarz en HMasterII, vind ik daar een treffend voorbeeld van. Ik vind USM mooi en gebruik het zelf ook regelmatig, maar het is een effect met een behoorlijke impact op de sfeer van de foto. Het viel me ook meteen op bij de foto van elmarz, het lokaal gebruiken van USM is toch riskant. Als een effect de feitelijke blikvanger van een foto wordt, spreek ik liever niet meer over 'een beetje bewerkt'. Dan is het gewoon een bewerking geworden. Zonder dat ik daar ook maar iets negatiefs mee bedoel.
Is er niemand die iets te zeggen heeft over mijn foto?quote:Op zaterdag 10 september 2005 22:50 schreef furore het volgende:
Nog even één voordat ik op vakantie ga
[[url=http://i10.photobucket.com/albums/a138/scharlakengroen/BB_resize550.jpg]afbeelding]
[/url]
Klikken voor grote versie
Wederom analoog en ingescand. Niets aan geshopt of gecropt![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |