FOK!forum / Ouder(s) / Bizarre/gekke/opvallende namen van knuffels
ChrisJXmaandag 29 augustus 2005 @ 22:33
Een meisje bij mij uit de straat had een klein knuffeltje in de vorm van een konijn dat haar ouders 'Bunny' noemden (logisch). Maar nee, het beest moest en zou 'Tietie' heten

Ik neem aan dat er nog veel meer van dergelijke voorbeelden zijn en dit leek me wel het ideale forum ervoor
Oxymoronmaandag 29 augustus 2005 @ 22:35
Vroeger had ik een soort pluche pop die ik Cola noemde. Toen ik klein was mocht ik nooit cola drinken en ik was erg jaloers op mijn neefjes die het wel mochten .
juliusbackpackingmaandag 29 augustus 2005 @ 22:36
kakkan voor het konijn van me nichtje, zelfs na 5 jaar leeftijd dat ding nog en heeft hij dezelfde naam.

Soms kan je hier als ouders niks aan doen
Slaapmeisjemaandag 29 augustus 2005 @ 22:39
Slaapvriendje noemde zijn knuffel altijd Dalingju en als die stout was moest het beest in de hikketik (onder het bed)
Githamaandag 29 augustus 2005 @ 22:40
ohw, wat een leuk Topic

Jordy heeft zijn Giraf en die heet Goffy omdat dat lekker origineel op zijn naamplaatje stond maar ik ben benieuwd wat Jordy hem staks als naam gaat geven.
G-Martmaandag 29 augustus 2005 @ 22:40
Ik had vroeger een knuffel die Archideders als naam had. Ik wilde eigenlijk de naam van Archimedes uit Taran en de Toverketel, maar toen was ik nog heel klein toen ik die naam verstond en had ik het onthouden als Archideders .
jessiemaandag 29 augustus 2005 @ 22:41
Blauwe kroel voor haar lievelingskroel. Die is dus overwegend...jaja blauw
Ollie voor een kroel in de vorm van een olifant, ook logisch dus.
Beer voor een kroel in de vorm van een.....kangeroe, das al wat vreemder!!!!
En kappertje, de naam voor een kroel in de vorm van een konijn. Dit was haar eerste zelfverzonnen naam voor een kroel

[ Bericht 1% gewijzigd door jessie op 29-08-2005 23:10:04 ]
juliusbackpackingmaandag 29 augustus 2005 @ 22:46
nog een graad erger ik noemde mezelf vroeger(was 2 jaar oid zoiets) "nana", en mijn zus was steen vast "tette". En ik werd echt boos als mijn ouders dat dus corrigeerde.

later nooit meer goed gekomen met me
Eixmaandag 29 augustus 2005 @ 22:47
Tiptip...

Dat was de groene van Kwik Kwek en Kwak, maar mn vader deed altijd met de pootjes over me heen wandelen => 'tiptip, tiptip'... en dus heettie tiptip.
babyfeetmaandag 29 augustus 2005 @ 22:53
kyllian noemde zijn eerste knuffelbeer nonie en hij heeft zo,n knuffel van walibi en die heet Alibi
livelinkmaandag 29 augustus 2005 @ 22:53
Niet echt bizar, maar wel tekenend voor Katja's belevingswereld. Haar knuffels heten Pippi, Tommy en Annika. Laatst wilde ze nog een knuffel een naam geven en vroeg aan mij hoe de papa van Pippi heet.
Toen ik zei dat hij Efraim Langkous heet, besloot ze de knuffel maar geen naam te geven.

En Job noemt elke knuffel baby of Pippi (het kan allebei zijn, ik hoor het verschil niet tussen zijn baby en Pippi)
inkie1010maandag 29 augustus 2005 @ 23:35
Mijn knuffelbeer, gekregen van mijn zus bij geboorte, noemde ik Brompijp, ik heb hem nog steeds
Marie79dinsdag 30 augustus 2005 @ 08:29
Mijn lievelingsknuffel is een zelfgehaakte beer en die heet Bozo. Ja, ik heb hem nog steeds, al valt ie ondertussen half uit elkaar. Hij ligt nu ergens in een kast op de slaapkamer...
#ANONIEMdinsdag 30 augustus 2005 @ 08:58
Mijn oppasmeisje van 3 heeft een pop die Fennior heet Niemand weet hoe ze aan die naam komt.
releazedinsdag 30 augustus 2005 @ 09:20
quote:
Op maandag 29 augustus 2005 22:35 schreef Oxymoron het volgende:
Vroeger had ik een soort pluche pop die ik Cola noemde. Toen ik klein was mocht ik nooit cola drinken en ik was erg jaloers op mijn neefjes die het wel mochten .
wij hadden vroeger een bruine parkiet die ik Cola noemde. Ik geloof dat het beest gewoon Pietje heette, net als de gele parkiet daarna. Maar als ik het over het vogeltje heb noem ik hem nogsteeds Cola. En het vreemde is, ik had toenertijd (ik was 3, 4, 5 ofzo) nog nooit een druppel cola gedronken Zal wel van de tv zijn geweest
Ticootjedinsdag 30 augustus 2005 @ 09:47
een olifantje met de naam lollie.... is wel logisch
beefcakedinsdag 30 augustus 2005 @ 10:36
Ik had vroeger een knuffelhond waarvan de bek een beetje open was. Ook kon je iets in zijn bek stoppen, zoals pennen en potloden
Maar goed, hij heette dus Sebekkie want dat vond ik en logische naam voor hem
Bar_en_Mardinsdag 30 augustus 2005 @ 10:39
Ik had een Monchiechie appie geloof ik, en die noemde ik Fluffy
Anitradinsdag 30 augustus 2005 @ 10:45
Djen d'r knuffel heet sabbel, net zoals op het labeltje staat.
_evenstar_dinsdag 30 augustus 2005 @ 10:49
hmm ik had een troetelbeertje die heette blauwtje en een lappenpopje die heette jacqueline en een piemelpop die heette pim en mijn echte babypop danielle.. zo zou ik mijn kindjes later ook noemen
Laten we het er maar op houden dat ik blij ben dat smaken veranderen

Mijn neefje noemt zijn ernieknuffel ona.. exact zoals die mij ook noemt
Lindaisadinsdag 30 augustus 2005 @ 12:14
Een gele knuffelbeer noemde ik patatjesbeer... omdat patatjes ook geel waren...
Die knuffel leeft nog steeds.
sleepflowerdinsdag 30 augustus 2005 @ 12:24
Ik had een roze beer, die, jaja heel origineel, "roze beer" heette.
zeeuwsedinsdag 30 augustus 2005 @ 12:47
ik had een 'beer' een 'poppeloes' en een 'andere pop'

waar ik de naam 'poppeloes' vandaan heb, geen idee. De andere 2 namen zijn vrij logisch lijkt me.
Beer en poppeloes zitten nog steeds op mijn nachtkastje trouwens. Waar 'andere pop' gebleven is, geen idee.
Grijsdinsdag 30 augustus 2005 @ 13:19
Daans knuffelkonijn heet Kees (door hemzelf bedacht). Dan heeft hij nog een zeehond en een olifant, dat zijn de vader en moeder van Kees .
Judiths favoriete knuffels (een poesepopje en een kattepopje) heten Bep en Puk (door Daan bedacht). Judith noemt ze Bep en Pukke. En ze heeft ook een Elmo- en een Groverpopje. Die noemt ze Emmo en Glote (soms Glove).
Santjuhdinsdag 30 augustus 2005 @ 13:52
Ik had een klein wit beertje die ik Zusje noemde , en een hondje die ik Muis noemde (ik dacht namelijk dat het een muis was )
En toen ik nog echt heel klein was had ik een lappenpop die Miepje heette.. maar dat had ik volgens mij niet zelf verzonnen maar m'n ouders
coolbabedinsdag 30 augustus 2005 @ 13:55
Jasper knuffelt met een pyamabroek die hij "lappie" heeft genoemd.
Tom heeft een Enjie (ernie) en een Bob die hij opa noemt
Bar_en_Mardinsdag 30 augustus 2005 @ 14:06
en ik had ook heel lang een deken die overal mee naar toe ging en die noemde ik koje

[ Bericht 3% gewijzigd door Bar_en_Mar op 30-08-2005 23:12:44 (ik wist de naam ineens weer ;)) ]
Jentindinsdag 30 augustus 2005 @ 15:27
Ik had/heb een beer (nouja, daar lijkt ie nu niet meer op, maar oorspronkelijk was het een beer) die Kroelieboelie heet .
Ripleydinsdag 30 augustus 2005 @ 15:30
Ik had/heb een beer die Bobo heet en een lammetje dat vlokje heet

Mijn nichtje noemt alles Senna
annejadinsdag 30 augustus 2005 @ 16:17
De pop van mijn zoon heet Pop.
De knuffelkoe heette heel lang Koe. Toen kreeg hij er nog een, precies dezelfde. Nu heeft hij Koe-met-de-roze-broek en Blotekoe.
Daarnaast heeft hij drie vingerpopjes: Gouda, Draaimolen, en Daegi (welsh voor 'twee honden'). En twee fantasiebroers: Anderen en Opelduifje.

Tja.
Slaapmeisjedinsdag 30 augustus 2005 @ 16:55
quote:
Op dinsdag 30 augustus 2005 10:49 schreef _evenstar_ het volgende:
een piemelpop die heette pim
een piemelpop
annejadinsdag 30 augustus 2005 @ 16:57
quote:
Op dinsdag 30 augustus 2005 16:55 schreef Slaapmeisje het volgende:
een piemelpop
Pop met een piemel? (of, in de woorden van jongste, een poemiehihihihihihihi ja, heel leuk, haal je handje nu maar weer uit je luier, knul )
#ANONIEMdinsdag 30 augustus 2005 @ 18:16
quote:
Op dinsdag 30 augustus 2005 10:49 schreef _evenstar_ het volgende:
hmm ik had een troetelbeertje die heette blauwtje en een lappenpopje die heette jacqueline en een piemelpop die heette pim en mijn echte babypop danielle.. zo zou ik mijn kindjes later ook noemen
Laten we het er maar op houden dat ik blij ben dat smaken veranderen

Mijn neefje noemt zijn ernieknuffel ona.. exact zoals die mij ook noemt
He, mijn kleine blauwe beertje heet ook blauwtje!

Ohja, ik had nog een hond die heete Stroef (omdat onze echte hond Droef heete).
LadySdinsdag 30 augustus 2005 @ 18:23
Ik had een knuffelhondje en die had ik Sippie Sappie genoemd.
wondererdinsdag 30 augustus 2005 @ 19:08
Mijn knuffelhond heette Stoffel, de rest heette gewoon aapje en beer enzo. Toen ik tien was ofzo kreeg ik een sneeuwpanter en die heet nog steeds Sylvester (NIET naar die maffe kat of die enge acteur). Mijn konijn heet Lansorian en mijn rat Dangerous Beans Maar die zijn pas een paar jaar oud.
Loisdinsdag 30 augustus 2005 @ 20:44
Eva's favoriete knuffel de 1e paar jaar van haar leventje was Theo. Theo was een badeendje, een beetje zoals deze en Theo ging overal mee naar toe. Theo, zoals ze hem zelf heeft genoemd, mocht alles behalve mee in bad.
Nu heeft ze een nieuwe favoriet, een girafje en die heet "kwakkwak". Omdat de originele kwakkwak inmiddels kwijt is, heeft ze de reserve gekregen en die heet (nu al weken) "nieuwe kwakkwak".
Arizonadinsdag 30 augustus 2005 @ 21:32
Mijn dochtertje heeft Po van de Teletubbies en die noemt ze... Lala
Verder een blauw tuttelpopje dat Patje genoemd wordt.
Chelldinsdag 30 augustus 2005 @ 21:49
Ik had vroeger een konijntje dat roseje-witje heette. En een pop die Debbis ofzoiets heette, naar het merk op de verpakking.
Later hadden mijn poppen namen als Rosemarijntje en Josientje, naar mijn lievelingsboeken (oude boeken van mijn moeder, vandaar de ietwat ouderwetse namen).
texeloniadinsdag 30 augustus 2005 @ 21:55
quote:
Op dinsdag 30 augustus 2005 18:16 schreef heaven7 het volgende:
Ohja, ik had nog een hond die heete Stroef (omdat onze echte hond Droef heete).
Mijn zus had ook een knuffelhondje en die had ze Lobbes genoemd, naar onze toen al overleden hond. Toen ik ook een hondje kreeg noemde ik deze Dobbes Grote zus na-apen he Achteraf had ik hem beter "Molles" kunnen noemen, want zo noemde ik onze hond altijd, want kon Lobbes nog niet uitspreken.


Overigens was dat helemaal geen favoriete knuffel van mij, heb een tijd lang een schaap gehad en toen ik die kwijt was had ik een heel suf poppenkast-lammetje van m'n zus ingepikt. Maar volgens mij heb ik die nooit een naam gegeven
Rewimodinsdag 30 augustus 2005 @ 21:57
Ik denk dat ik niets nieuws vertel als ik zeg dat wij hier een Pais hebben En een Nog een Pais



Links Pais, rechts Nog een Pais
ChrisJXdinsdag 30 augustus 2005 @ 23:11
quote:
Op dinsdag 30 augustus 2005 21:57 schreef Rewimo het volgende:
Ik denk dat ik niets nieuws vertel als ik zeg dat wij hier een Pais hebben En een Nog een Pais

[afbeelding]

Links Pais, rechts Nog een Pais
Pais is trouwens de aanstichter van dit topic Ik las erover en kreeg een

Ik had trouwens een knuffel met een truitje aan waar een M opstond. Die noemde ik Maarten, naar een vriendje. Maar daarvoor dacht ik dat die knuffel eik van mijn moeder was (geweest). Er stond toch een M van Mama op?
tannadinsdag 30 augustus 2005 @ 23:40
Mijn piemelpop heette Brammetje (heb ik nog steeds) , en de (knuffelige, echte) hamster van mn kinderen had de prachtnaam Mc_hamster gekregen.
V.dinsdag 30 augustus 2005 @ 23:43
Ik had vroeger een geel beertje, dat Kaasje heette

Heb 'm trouwens nog steeds, zit hier op de boekenplank.



V.

[ Bericht 19% gewijzigd door V. op 31-08-2005 08:50:01 ]
ChrisJXdinsdag 30 augustus 2005 @ 23:43
quote:
Op dinsdag 30 augustus 2005 23:40 schreef tanna het volgende:
Mijn piemelpop
Ik heb zeker een antroposofische afslag gemist in m'n opvoeding...
tannadinsdag 30 augustus 2005 @ 23:48
Hahaha, het is gewoon een pop met een piemeltje/ uitstulpinkje ipv zo'n glad stukje plastic.
ChrisJXdinsdag 30 augustus 2005 @ 23:49
quote:
Op dinsdag 30 augustus 2005 23:48 schreef tanna het volgende:
Hahaha, het is gewoon een pop met een piemeltje/ uitstulpinkje ipv zo'n glad stukje plastic.
Dubieus

Mijn zusje had een Ken, maar die was behoorlijk ontmand
ChrisJXdinsdag 30 augustus 2005 @ 23:50
Mijn haas (die ik sinds mijn geboorte heb) heet trouwens, juist, Haas
danimanwoensdag 31 augustus 2005 @ 07:30
Toen ik klein was, denk rond een jaar of drie/vier, had ik een knuffelkonijntje die Daniel de Kip heette Een ander knuffelkonijntje heette heel origineel Nijntje.
Nijnawoensdag 31 augustus 2005 @ 09:45
Ik had/heb een poppel en die heet "Poppel". Hij zit nog altijd bij me op bed .
Vroeger had ik ook een zelfgemaakt nijntje dat nijntje heette.

Laatst op de peuterspeelzaal was er een kindje die een knuffel had die Spies heette. En een Aja, heb ik ook al diverse keren gehoord.
Rewimowoensdag 31 augustus 2005 @ 11:18
quote:
Op dinsdag 30 augustus 2005 23:11 schreef ChrisJX het volgende:
Pais is trouwens de aanstichter van dit topic Ik las erover en kreeg een [afbeelding]


Hij heeft heel wat op zijn geweten...
clauwheeewoensdag 31 augustus 2005 @ 13:15
Esmee dr giraf heet 'gewoon' vriendje
Lishewoensdag 31 augustus 2005 @ 16:40
Luuke d'r schaap is door d'r papa Trui gedoopt. Mijn knuffel heet Lief klein Haaitje. (Ja, ja, 't is een een haai). En wat ik echt zo lief vond; het knuffeldoekje van mijn vriend heette Punt (Toen wist ik het, dat wordt de vader van mijn kinderen )
Brightdonderdag 1 september 2005 @ 13:53
Leuk dit

Het konijn van Elise heet ... Nijn! met een duidelijke nadruk op de 'ij'

Een nichtje van Elise heet 'Anne' en Elise heeft haar een keer met staartjes gezien. Sindsdien heet 'pop' gewoon 'Anne'. Alle andere poppen heten gewoon 'pop'.
Syrenadonderdag 1 september 2005 @ 16:30
Favoriete beertje: Mikky
Ik had nog een Bobbie, Liesje (pop), Mientje (pop die m'n moeder zelf had gemaakt, en halverwege dat proces weggemikt want ze vond het niks, maar ik kwam even later met Mien aanzetten die ik gevonden had in de prullenbak). En Mumzel (een Humptie Dumptie achtig eivormig dinges)

De rest ben ik vergeten
Jepalidonderdag 1 september 2005 @ 18:55
Jenthe haar knuffelhond is omgedoopt tot Maurice de hond.
Icaädonderdag 1 september 2005 @ 21:45
Doos

Zo heet de arme teddybeer van onze oudste zoon (4).
Geen idee waarom, maar het heeft in elk geval niets te maken met die andere betekenis van doos.

En zijn hondknuffel heette Patty
Daar hebben we uiteindelijk Patrick uit uitonderhandeld.
E.T.donderdag 1 september 2005 @ 22:13
De beer heet Doos?
wondererdonderdag 1 september 2005 @ 22:21
quote:
Op donderdag 1 september 2005 18:55 schreef Jepali het volgende:
Jenthe haar knuffelhond is omgedoopt tot Maurice de hond.


Hoe oud is ze?
ParanoidEvdonderdag 1 september 2005 @ 22:34
Mijn geboortepoesie heb ik ooit 'Maomao' gedoopt omdat toen ik klein was een kleianimatie met 2 katjes zo heette. Wist ik veel dat Mao een grote enge meneer was
Vividinsdag 6 september 2005 @ 00:29
quote:
Op woensdag 31 augustus 2005 16:40 schreef Lishe het volgende:
Luuke d'r schaap is door d'r papa Trui gedoopt. Mijn knuffel heet Lief klein Haaitje. (Ja, ja, 't is een een haai). En wat ik echt zo lief vond; het knuffeldoekje van mijn vriend heette Punt (Toen wist ik het, dat wordt de vader van mijn kinderen )
Het knuffeldoekje van mijn ex heette ook Puntje

Ik had een soort roze-gele schildpad die Kukel heette (omdat ie altijd zo leuk van de trap kukelde )
Een konijn dat Stampertje (...Die troetelnaam heb ik later nog wel eens gebruikt voor een bepaald onderdeel van mijn exjes anatomie ) heette, en een paars konijn dat Kobus heette
moussydinsdag 6 september 2005 @ 12:32
Alleen mijn babypop had een naam; Lotje
m@xdinsdag 6 september 2005 @ 12:40
Ik had (heb hem trouwens nog steeds) een beer die door een vriendin van mijn oma van een stel lakens was gemaakt Koosje . Verder heb ik ooit van sinterklaas een pop gekregen die ik Humpie heb genoemd. Mijn kleine zusje kreeg tegelijkertijd ook een pop die ze natuurlijk dezelfde naam gaf. Mijn moeder was zo verstandig om deze pop maar "B.....'s Humpie" te noemen. Zuslief had ook een hele grote knuffelhond die de prachtige naam Woebel heeft meegekregen.
Sarah-Jezebelzaterdag 10 september 2005 @ 20:09
Wat een leuk topic.

De namen van de lievelingsknuffels van mijn kindjes heten:

Beer-beer ( witte teddy beer, die al bijna 8 jaar onafscheidelijk met oudste dochter verbonden is)

En jongste meid heeft een antroposofisch slaappopje met puntmutsje, die Tinkel heet.

Voor de nieuwe baby hebben we een veloers spookje gekocht die Dijn gedoopt is, in democratisch overleg overgens
releazezaterdag 10 september 2005 @ 20:16
quote:
Op donderdag 1 september 2005 21:45 schreef Icaä het volgende:
Doos

Zo heet de arme teddybeer van onze oudste zoon (4).
Geen idee waarom, maar het heeft in elk geval niets te maken met die andere betekenis van doos.

En zijn hondknuffel heette Patty
Daar hebben we uiteindelijk Patrick uit uitonderhandeld.
vast enigszins aso van me dat ik dat echt een stomme actie vind. laat dat kind zn knuffels noemen zoals die wilt? schaam je je voor de namen van zijn knuffels? klinkt haast wel zo.
ivetjezaterdag 10 september 2005 @ 20:17
mijn knuffelkonijn heette konijnenepijn Vraag me niet hoe ik erbij kwam...ander beertje heette boy-beer, omdat we hem van een kennis (boy) hadden gehad

Owja, mijn olifantjes-knuffel die ik nu nog heb heet ofilantje
ivetjezaterdag 10 september 2005 @ 20:18
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 20:16 schreef releaze het volgende:

[..]

vast enigszins aso van me dat ik dat echt een stomme actie vind. laat dat kind zn knuffels noemen zoals die wilt? schaam je je voor de namen van zijn knuffels? klinkt haast wel zo.
was ook mijn 1e gedachte...
Icaäzaterdag 10 september 2005 @ 21:08
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 20:16 schreef releaze het volgende:

[..]

(...) een stomme actie (...)
Ja joh, begin zo met je reactie en je lokt echt constructieve antwoorden uit

En om dat toch maar een antwoord op je vraag te geven, hoewel de manier van vragenstellen mij dus behoorlijk tegenstaat:
Ik schaam mij nergens voor.
Mijn zoon geeft dit soort namen omdat hij gewoon een malle naam wil bedenken. Hij had de beer net zo goed 'schuur' kunnen noemen. Maar het wordt dus doos. En nee, dat vind ik geen naam voor een teddybeer. Nog afgezien van de bijbetekenis ervan. En ik vind dat ik hem dat best mag vertellen. Hoort-ie het niet van mij, dan wel van een ander, en dan gaat het vast niet op een subtiele liefdevolle manier.

[ Bericht 9% gewijzigd door Icaä op 10-09-2005 21:26:48 ]
easy-goingzaterdag 10 september 2005 @ 21:47
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 20:16 schreef releaze het volgende:

[..]

vast enigszins aso van me dat ik dat echt een stomme actie vind.
JA
releazezaterdag 10 september 2005 @ 23:20
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 21:08 schreef Icaä het volgende:

[..]

Ja joh, begin zo met je reactie en je lokt echt constructieve antwoorden uit

En om dat toch maar een antwoord op je vraag te geven, hoewel de manier van vragenstellen mij dus behoorlijk tegenstaat:
Ik schaam mij nergens voor.
Mijn zoon geeft dit soort namen omdat hij gewoon een malle naam wil bedenken. Hij had de beer net zo goed 'schuur' kunnen noemen. Maar het wordt dus doos. En nee, dat vind ik geen naam voor een teddybeer. Nog afgezien van de bijbetekenis ervan. En ik vind dat ik hem dat best mag vertellen. Hoort-ie het niet van mij, dan wel van een ander, en dan gaat het vast niet op een subtiele liefdevolle manier.
ik zei toch aso?
Daarnaast heb ik het over PATTY, niet over doos.
Als een kind tegen mij verteld dat zn beer doos heet, of patty, dan maak ik daar geen commentaar op, dat heeft dat kind zelf verzonnen, met zijn redenen. Als hij het zelf een malle naam vind en het niet toepasselijk vind, dan verandert ie dat zelf. Maar Patty Dat je daar patrick uit onderhandelt, dat JIJ daar patrick uit onderhandelt, vind ik te absurd voor woorden.
Leepzaterdag 10 september 2005 @ 23:57
getver patrick
Principessazondag 11 september 2005 @ 00:37
Mijn jongentjespop (mét piemel en verroeste oogjes) heette Kiki.
S-A-I-N-Tzondag 11 september 2005 @ 10:06
Leuk onderwerp.
Ons dochtertje Mara (22 maanden)
Heeft een konijntje die we kregen bij de geboorte kaartjes omgedoopt tot haar knuffel.
Had de leukste knuffels in de box liggen maar nee mevrouw was zodra ze kon grijpen verknocht aan dat konijn.
Prima toch dat beest werd zodra ze kon praten flappie genoemd.

En nu hebben we laatst een pop gekocht voor haar. En die had ze vast in de winkel. Maar ja mama moest even betalen. Dus pop inleveren en ik uitleggen mama even betalen en dan mag je de pop weer. Zonder te morren kreeg ik de pop. En ja kinder logica nu heet die pop dus betalen.

Dus als ze speelt is het betalen op de pot, betalen bouwen, betalen mee.


Groetjes
Ticootjezondag 11 september 2005 @ 10:26
een konijntje dat baby minihopps heet ofzoiets??
ivetjezondag 11 september 2005 @ 12:54
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 21:08 schreef Icaä het volgende:

[..]

Ja joh, begin zo met je reactie en je lokt echt constructieve antwoorden uit

En om dat toch maar een antwoord op je vraag te geven, hoewel de manier van vragenstellen mij dus behoorlijk tegenstaat:
Ik schaam mij nergens voor.
Mijn zoon geeft dit soort namen omdat hij gewoon een malle naam wil bedenken. Hij had de beer net zo goed 'schuur' kunnen noemen. Maar het wordt dus doos. En nee, dat vind ik geen naam voor een teddybeer. Nog afgezien van de bijbetekenis ervan. En ik vind dat ik hem dat best mag vertellen. Hoort-ie het niet van mij, dan wel van een ander, en dan gaat het vast niet op een subtiele liefdevolle manier.
Het is een kind...als jij andere gedachten hebt bij de naam doos die je kind aan'z'n knuffelbeer geeft is dat gewoon een beetje zielig van jou. Ik zou (en met mij veel anderen denk ik) er niet eens bij nadenken dat doos ook nog andere betekenissen heeft hoor...
En wat is er mis met patty
tonkszondag 11 september 2005 @ 13:23
Mijn broertje had een beertje en die heette badie, en een konijn die heette nijner
Icaäzondag 11 september 2005 @ 15:02
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 23:20 schreef releaze het volgende:

[..]

ik zei toch aso?
O, fijn dat ik het nu ook weet. Als je maar van te voren begint met melden dat je reactie 'aso' is mag je alles zeggen.
Is dat wat jij jóuw kind gaat leren?
LadyDanazondag 11 september 2005 @ 15:08
Mijn pop heette Josje nog steeds trouwens
Ik had m vernoemd naar een jochie dat naast me lag in het ziekenhuis toen ik 4 jaar was ofzo.
Icaäzondag 11 september 2005 @ 15:12
quote:
Op zondag 11 september 2005 15:08 schreef LadyDana het volgende:
Mijn pop heette Josje nog steeds trouwens
Ik had m vernoemd naar een jochie dat naast me lag in het ziekenhuis toen ik 4 jaar was ofzo.
Josje
releazezondag 11 september 2005 @ 15:47
quote:
Op zondag 11 september 2005 15:02 schreef Icaä het volgende:

[..]

O, fijn dat ik het nu ook weet. Als je maar van te voren begint met melden dat je reactie 'aso' is mag je alles zeggen.
Is dat wat jij jóuw kind gaat leren?
en jij leert je kinderen reacties van anderen zo simplificeren dat het in hun eigen denkbeeld valt? Whoohoo.

Maar inderdaad, mijn kinderen mogen van mij zeggen wat ze (diep) van binnen voelen, ik ga hun gevoelens niet censureren. En ik ga uiteraard op hun mening in en ik zal ze leren naar de mening van anderen te luisteren, of ze dr wel of niet wat mee doen moeten ze zelf weten.
danimanzondag 11 september 2005 @ 17:37
quote:
Op zondag 11 september 2005 10:06 schreef S-A-I-N-T het volgende:
Dus als ze speelt is het betalen op de pot, betalen bouwen, betalen mee.
zou je leuke situaties mee kunnen krijgen:

> Hoe heet je pop?
X Betalen!
> Huh? Ik hoef je pop niet, ik wil gewoon weten hoe die heet...
X Betalen!
> hm ok, hier heb je een euro. Zeg eens, hoe heet die pop van je?
X Betalen!

ChrisJXzondag 11 september 2005 @ 19:12
quote:
Op zondag 11 september 2005 17:37 schreef daniman het volgende:

zou je leuke situaties mee kunnen krijgen:

> Hoe heet je pop?
X Betalen!
> Huh? Ik hoef je pop niet, ik wil gewoon weten hoe die heet...
X Betalen!
> hm ok, hier heb je een euro. Zeg eens, hoe heet die pop van je?
X Betalen!

Duidelijk, die gaat later economie studeren
E.T.zondag 11 september 2005 @ 19:14
Dames...
Als Patrick voor de beer toch goedgekeurd is door het kind en hij de beer nog steeds net zo lief vind is het toch goed?
Zullen we dat onderwerp (en alle daaraanverwante berichten) verder maar gwoon laten voor wat het is. Gaat erg offtopic hier
PM-girlvrijdag 16 februari 2007 @ 15:29
Erg oud topic dit,maar ik zag het staan en vond het wel een kick waard!

Mijn vaders collega had een dochtertje dat zelf de naam mocht kiezen voor de pop, dat werd dus plastic zak! Wrs. later afgekort naar plastic ofzo!
Vivivrijdag 16 februari 2007 @ 15:36
quote:
Op maandag 29 augustus 2005 22:33 schreef ChrisJX het volgende:
Een meisje bij mij uit de straat had een klein knuffeltje in de vorm van een konijn dat haar ouders 'Bunny' noemden (logisch). Maar nee, het beest moest en zou 'Tietie' heten

Ik neem aan dat er nog veel meer van dergelijke voorbeelden zijn en dit leek me wel het ideale forum ervoor
Ik ken een meisje dat Titi heet
Martinekevrijdag 16 februari 2007 @ 15:45
Maxim zn kroeldoekje (zo'n stofje met hoofdje eraan vast zeg maar) heet Kuukje.
Sjeenvrijdag 16 februari 2007 @ 16:08
Isa houdt het vooralsnog simpel...
Winnie the Pooh doekjeding: Wiennie
Oilily paardje: Paardje
Grote grijze muis: Muis
Arizonavrijdag 16 februari 2007 @ 16:13
quote:
Op dinsdag 30 augustus 2005 21:32 schreef MaLo het volgende:
Mijn dochtertje heeft Po van de Teletubbies en die noemt ze... Lala
Verder een blauw tuttelpopje dat Patje genoemd wordt.
Patje heet inmiddels Popje.

Po heet nog steeds Lala .
poemojnvrijdag 16 februari 2007 @ 16:23
Hier ook Pop, Beer, Eend, Zebrapaard, enzovoort.
Pop heeft nog een tijdje Gort geheten (achternaam van een van de overgrootmoeders) maar is nu weer gewoon Pop. En we hebben nog een Jenny, die heet zo omdat die naam op de jurk geborduurd staat.
livelinkvrijdag 16 februari 2007 @ 16:28
Ik was toevallig deze week bij mijn ouders thuis, toen ik opeens een oud, zelfgemaakt knuffeltje zag liggen van mijn broertje. Dus ik zeg tegen mijn moeder, och daar is Örstieburstie weer! Hoe mijn broertje aan die naam is gekomen, weet ik niet, maar Örstieburstie was echt een begrip geworden bij ons in de buurt. Dat knuffeltje maakte de meest fantastische avonturen mee en was een soort superhero. Het sprong van daken (werd van het balkon gegooid), hield auto's tegen (werd voor de wielen van auto's gelegd) en overleefde in de jungle (lag dagenlang tussen de struiken). En hij heeft dus alles overleefd en is nu lekker met pensioen bij mijn ouders.
Nijnavrijdag 16 februari 2007 @ 16:45
Hahaha livelink .
LadyDanaevrijdag 16 februari 2007 @ 17:33
Mijn knuffels heetten Wassie (de wasbeer), Panna (de pandabeer), Wilmo (de panter). Mijn piemelpop heette Johan, en mijn twee stoffen poppen heetten Suus en Mellema.
MissBlissvrijdag 16 februari 2007 @ 17:34
De knuffel van mn zus heette "Bie"
En ze heeft hem tot haar 18e gehad ofzo... écht!
MissBlissvrijdag 16 februari 2007 @ 17:40
Ik had zelf trouwens een soort kruising tussen een poppel en een konijneknuffel en die heette... Poppelnijn!
#ANONIEMvrijdag 16 februari 2007 @ 17:42
quote:
Op vrijdag 16 februari 2007 17:33 schreef LadyDanae het volgende:
Mijn piemelpop
Je hoe ?
wonderervrijdag 16 februari 2007 @ 17:43
quote:
Op vrijdag 16 februari 2007 17:34 schreef MissBliss het volgende:
De knuffel van mn zus heette "Bie"
En ze heeft hem tot haar 18e gehad ofzo... écht!
Ik heb mijn knuffel ook nog steeds hoor. Ligt gezellig nog in bed En zolang mijn levende teddybeer naast me er niet over klaagt, blijft ie er lekker liggen.
MissBlissvrijdag 16 februari 2007 @ 17:55
quote:
Op vrijdag 16 februari 2007 17:43 schreef wonderer het volgende:

[..]

Ik heb mijn knuffel ook nog steeds hoor. Ligt gezellig nog in bed En zolang mijn levende teddybeer naast me er niet over klaagt, blijft ie er lekker liggen.
Bie is vermoord door haar vriend.
LadyDanaevrijdag 16 februari 2007 @ 17:55
quote:
Op dinsdag 30 augustus 2005 16:57 schreef anneja het volgende:

[..]

Pop met een piemel? (of, in de woorden van jongste, een poemiehihihihihihihi ja, heel leuk, haal je handje nu maar weer uit je luier, knul )
Ladybosvrijdag 16 februari 2007 @ 18:05
quote:
Op vrijdag 16 februari 2007 17:34 schreef MissBliss het volgende:
De knuffel van mn zus heette "Bie"
En ze heeft hem tot haar 18e gehad ofzo... écht!
Myrthe's knuffel heet ook Bie. Het is een lieveheersbeestje, en ze kon toen alleen het woord Die zeggen, maar bedacht toen dat het lieveheersbeestje dan maar Bie moest zijn. Eerst snapten we niet wat ze bedoelde maar na veel wijzen en heel duidelijk Bie zeggen in plaats van Die was het ons duidelijk, dat was Bie (wij noemden het gewoon haar knuffel). Inmiddels heeft ze Bie en 'Tee Bie' (twee Bie, de reserveknuffel dus). Net zoiets als Pais en Nog een Pais.
wonderervrijdag 16 februari 2007 @ 18:13
quote:
Op vrijdag 16 februari 2007 17:55 schreef MissBliss het volgende:

[..]

Bie is vermoord door haar vriend.
Was hij jaloers?
MissBlissvrijdag 16 februari 2007 @ 18:20
quote:
Op vrijdag 16 februari 2007 18:13 schreef wonderer het volgende:

[..]

Was hij jaloers?
Nee, het was meer dat Bie een goor, stinkend vodje geworden was.
wonderervrijdag 16 februari 2007 @ 18:26
quote:
Op vrijdag 16 februari 2007 18:20 schreef MissBliss het volgende:

[..]

Nee, het was meer dat Bie een goor, stinkend vodje geworden was.
Oooh. Ja, begrijpelijk. Maar Sylvester ziet er nog heel goed uit voor een knuffel van 15 jaar of ouder
kozakkenvrijdag 16 februari 2007 @ 20:48
Oudste heeft een oranje knuffelvis die mee moet slapen (en soms ook niet ) met de briljante naam:
SPOILER
Vis
Anitravrijdag 16 februari 2007 @ 21:06
Djulian heeft een knuffel van Cars, die rode auto. Hij noemt hem piekeniek Hoe hij daar aan komt geen idee, maar Piekeniek moet overal en altijd mee.
Lotjebzaterdag 17 februari 2007 @ 09:54
Ik had een lapje genaamd Boets Het daarvan afgeleide werkwoord "boetsen" wordt binnen mijn familie nog steeds gebruikt

En ik had een geel konijn dat ik Tony genoemd heb
Irethzaterdag 17 februari 2007 @ 10:05
Hebbie even??


Teigers in volgorde van binnenkomst:
1. MamaTeiger
2. BabyTeiger
3. NieuweTeiger
4. PapaTeiger
5. TeigerInZijnRegenjas
6. TeigerDoekkie

Verder nog
7. OuweBambi
8. NieuweBambi
9. KoetjeBoe
10. Kiki
11. ZachteKiki

En het hele zooitje slaapt dus in haar bed, en o wee als er 1 mist...
Paradijsvogeltjezaterdag 17 februari 2007 @ 10:17
Ik heb een klein wit zeehondje: 'Klitje'. Maar het ding heeft absoluut geen vacht of haren....
bl0emetjEzaterdag 17 februari 2007 @ 10:53
Leuk topic!

Mijn slaapknuffel (sinds mn geboorte en heb ik nog steeds...) heet Witje (een wit poesje met bruine staart en oren) en toen mn zusje nog jonger was (en niet goed kon praten) wilde ze haar knuffelvarkentje ook 'Witje' noemen, maar omdat ze nog niet zo goed kon praten werd dat Bietjes. De echte Bietjes is een keer kwijtgeraakt. Daarna heb ik ergens 3 iets kleinere dezelfde varkentjes gevonden. Die heten nu ook allemaal 'Bietjes' of soms 'Babybietjes'.

Ik had nog een stapel knuffels (liggen nu op de kast)
Beerebeer (een oranje beer),
Poenkie (een soort lapjes muis achtig ding) de naam Poenkie kwam door zn neus, een los bolletje dat zo heen en weer gaat (de connectie?? Ik weet alleen nog dat ik hem zo ooit heb genoemd vanwege zn poenkie neus).
Verder nog een beertje pippeloentje die ik altijd 'Bolke' noem(de).
En dan een grote witte beer die heet 'Natusan'. (heb hem vroeger ook ooit eens helemaal volgesmeerd met babyzalf incl mn eigen haren (wat ik 'zaffe' noemde) van Natusan.. Heeft mama een eeuw gekost om het weer schoon te krijgen)
Dat was de vaste crew. Die gingen altijd allemaal mee in mn poppewagentje enzo. En ze sliepen gezellig bij me in bed. En gezamelijk noemde ik ze altijd 'de jonges' terwijl ik daarnaast stevig volhield dat het wel allemaal meisjes waren. Maar 'de jonges' moesten dan overal mee naar toe enzo..
Isegrimzaterdag 17 februari 2007 @ 11:06
Ik had een aapje dat Amarins heette. En een pop met de naam Grote Pop.
#ANONIEMzaterdag 17 februari 2007 @ 14:47
Mijn knuffelkonijntje die ik 31 jaar geleden van mijn opa en oma had gekregen heet Pie. Inmiddels is hij in beslag genomen door dochterlief, zo is Pie van moeder op dochter gegaan .
P8zaterdag 17 februari 2007 @ 14:49
Muis noemde ik mijn muis
Cicizondag 18 februari 2007 @ 18:04
Mijn beer heet Smufley.
Geen idee hoe ik aan de naam kwam, maar ik weet nog heel goed dat ik dacht, je gaat Smufley heten.
Kreeg haar ( ja, tis een meisje) toen ik een was. Heb haar Smufley genoemd toen ik, denk ik, 4 of 5 was.
releazezondag 18 februari 2007 @ 18:14
quote:
Op zondag 18 februari 2007 18:04 schreef Cici het volgende:
Mijn beer heet Smufley.
Geen idee hoe ik aan de naam kwam, maar ik weet nog heel goed dat ik dacht, je gaat Smufley heten.
Kreeg haar ( ja, tis een meisje) toen ik een was. Heb haar Smufley genoemd toen ik, denk ik, 4 of 5 was.
Doet me denken aan een pop die mijn zus en ik ooit kregen, een hele grote pop. Hij kwam uit een plastic zak met allerlei andere knuffels. Jaaa, zeg mn zusje, we noemen hem Ribi! En m'n moeder stond echt zo te kijken Wat bleek, we hadden die pop ooit al weleens eerder gehad, maar er niet naar omgekeken, dus m'n moeder had hem in die zak gestopt. We waren hem ook alweer straal vergeten, maar wat bleek, toen we hem voor de eerste keer hadden gekregen hadden we hem OOK Ribi genoemd Was wel geinig.
littledrummergirlzondag 18 februari 2007 @ 18:50
ik had een grote gele beer ( die vaak zowat bruin was omdat hij niet in de wasmachine mocht van mij. Ik was er altijd heilig van overtuigd dat ik een andere terugkreeg, want hij rook naar zeep ) die geeltje heette, dat was ongetwijfeld een creatie van mn ouders

en een konijntje dat eegje heette, ik dacht dat het een egel was, waarom niet een egel met flaporen
_Bar_zondag 18 februari 2007 @ 20:25
quinty noemt mijn buurmeisje al haar poppen knuffels en beren
Tinkepinkzondag 18 februari 2007 @ 20:27
Pop van een familielid van mij heette macaroni.
Sonnetje85dinsdag 20 februari 2007 @ 00:36
Ik heb/had een popje gekregen toen ik werd geboren en die heet poppie.
Poppie was mijn favoriet vanaf t moment dat ik haar kreeg. Na een jaar was dat ding helemaal kapot en vies dus de gene van wie ik hem gekregen had had een nieuwe gemaakt en voor mijn 1e verjaardag gegeven.
Maar die wilde ik niet, die is nog vrijwel intact, nja je merkt dat ie 20 jaar oud is
Die heet trouwens andere poppie
De eerste Poppie das alleen nog een stukje lijf waar de gaten inzitten

Verder heb ik een pop die Simone heet, was volgens mij de naam wat op t labeltje stond.
En ik heb ook nog een pop die Bente heet. Die had ik zo genoemd omdat ze sproeten en blond haar had, net als de dochter van mijn moeders beste vriendin, die dus Bente heet
owletdinsdag 20 februari 2007 @ 10:29
Mijn knuffelbeer heette zuurkoolbeer, vanwege de piekerige witte vacht die op zuurkoolstamppot leek
sjakdinsdag 20 februari 2007 @ 10:36
Wij noemen de knuffels die Jetske krijgt naar de mensen die ze geven, zo hebben we een charlie (van charlotte) een odje en een hele grote Beert (van Geert ) ben benieuwd of ze die namen gaat overnemen.
jellyrosedinsdag 20 februari 2007 @ 11:03
quote:
Op zaterdag 17 februari 2007 10:17 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
Ik heb een klein wit zeehondje: 'Klitje'. Maar het ding heeft absoluut geen vacht of haren....
Klitje Mijn kleine witte zeehondje heet heel toepasselijk 'zeehondje'

Heel vroeger had ik een knuffel papagaai en die heette Lorre
appelsapdinsdag 20 februari 2007 @ 11:14
Ik heb een egeltje die heet hopje.
Geen idee waarom.
PM-girldinsdag 20 februari 2007 @ 20:22
Mijn broer had trouwens een platte hond, die heette Sinaasappel!
vet_segdinsdag 20 februari 2007 @ 23:59
Ik kende iemand (een hele tijd geleden) die had zijn konijn mietje genoemd.
Niemand had het lef om hem te vertellen
Sandertje21maandag 26 februari 2007 @ 21:04
Ik ken een vis die Smegma heet.