FOK!forum / General Chat / Mineo39-76 condoleance-topic - Rest In Peace
SCHvrijdag 26 augustus 2005 @ 14:07
Bedreiger raadslid pleegt zelfmoord
Gepost door Rob (R@b) - Bron: Gaykrant / FOK!
Gepubliceerd: vrijdag 26 augustus 2005 @ 11:46
Een 38-jarige inwoner van Roermond die begin juli werd veroordeeld wegens het bedreigen van het Enschedese raadslid Hans Hofte van de Stadpartij, heeft zelfmoord gepleegd. De man blijkt 10 dagen lang dood in zijn woning te hebben gelegen.

De overleden Roermonder startte zijn bedreigingen vorig jaar, nadat Hofte in het nieuws kwam omdat hij campagne voerde tegen de extravagante Gay Parade op Roze Zaterdag. Hofte deed dat op een dusdanig hetzerige wijze per e-mail, dat hij een half jaar geen e-mails meer mocht versturen via het gemeentelijke computernetwerk van Enschede.

Hofte werd door de Roermonder belaagd via telefoontjes, emails en een poederbrief. De rechter nam het in juli hoog op dat het raadslid anoniem bedreigd werd, en dat de man geen berouw toonde. De nu overleden Roermonder werd daarom veroordeeld tot een taakstraf van 120 uur en een voorwaardelijke gevangenisstraf van 2 weken. Tegen de Gay Krant liet hij na zijn veroordeling weten aan depressiviteit te lijden, en geen spijt te hebben. Hij ging dan ook gewoon door met het bedreigen en zei dat Hofte boven aan zijn dodenlijst stond. Hierdoor belandde hij wederom in een Enschedese politiecel. Na verhoor werd hij heengezonden.

Overigens loopt in het forum van FOK! een discussie over de Roermonder. De man zou een regelmatige bezoeker van FOK! zijn geweest (mineo39-76) en had een lange posthistorie op het forum opgebouwd. Hij mengde zich vooral in discussies over homofilie. Af en toe meldde hij ook homogerelateerde nieuwsberichten voor de frontpage via de nieuws-submit, waarvan er het laatste jaar 7 werden geplaatst.

------------------------------------------------------------------------

Hopeljik heb je nu wel je rust. Je moet wel heel erg eenzaam en wanhopig zijn geweest. Hopelijk is je leven toch ergens de moeite waard geweest.
yvonnevrijdag 26 augustus 2005 @ 14:08
Zou lieverd, zou, ik heb nog geen bevestiging gehad.
SCHvrijdag 26 augustus 2005 @ 14:09
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 14:08 schreef yvonne het volgende:
Zou lieverd, zou, ik heb nog geen bevestiging gehad.
Het klopt echt wel helaas.
the_legend_killervrijdag 26 augustus 2005 @ 14:09
R.I.P..
CartWOmanvrijdag 26 augustus 2005 @ 14:14
Ik sluit me aan bij de laatste zin van de openingspost.

De nabestaanden die het wat kan schelen wens ik veel sterkte.
Aureliumvrijdag 26 augustus 2005 @ 14:15
Het lijkt inderdaad zo te zijn...
yvonnevrijdag 26 augustus 2005 @ 14:15
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 14:09 schreef SCH het volgende:

[..]

Het klopt echt wel helaas.
Ik ben hier al sinds 6 uur deze ochtend mee bezig, kun je me even mailen alsjeblieft?
Lupa_Solitariavrijdag 26 augustus 2005 @ 14:16
Wat triest...
coolbabevrijdag 26 augustus 2005 @ 14:18
Is het nu echt zeker?
Heel triest..
APKvrijdag 26 augustus 2005 @ 14:19
Diep tragisch.

Gelukkig heeft hij ook momenten gekend dat het wel goed leek te gaan.
Mocht er zoiets als leven na de dood zijn dan hoop ik dat hij een nieuwe start krijgt, onder iets makkelijker omstandigheden.
The_Mavericksvrijdag 26 augustus 2005 @ 14:20
je kon het ook eigenlijk wel een beetje aan zijn (depresieve) avater zien...

vosssvrijdag 26 augustus 2005 @ 14:22
Owja, en RIP enzo
Vjenne_kloetvrijdag 26 augustus 2005 @ 14:22
R.I.P
Lupa_Solitariavrijdag 26 augustus 2005 @ 14:24
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 14:22 schreef Burbo het volgende:
Er plegen elke dag mensen zelfmoord, wat maakt deze nou weer zo bijzonder, ondanks dat ie toevallig op FOK! kwam natuurlijk?
Is het niet gewoon altijd triest als iemand zelfmoord pleegt...?
Loedertjevrijdag 26 augustus 2005 @ 14:24


En iets persoonlijks waarvan ik weet dat hij er erg blij mee zou zijn geweest
Dr.Dagglavrijdag 26 augustus 2005 @ 14:24
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 14:18 schreef vosss het volgende:

[..]

Ik neem aan dat het nabestaanden altijd wel wat kan schelen; nietwaar?
Hij lag al 10 dagen dood.. .
zoalshetisvrijdag 26 augustus 2005 @ 14:24
r.i.v.
Loedertjevrijdag 26 augustus 2005 @ 14:24
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 14:22 schreef Burbo het volgende:
Er plegen elke dag mensen zelfmoord, wat maakt deze nou weer zo bijzonder, ondanks dat ie toevallig op FOK! kwam natuurlijk?
Een roze uitvaart
APKvrijdag 26 augustus 2005 @ 14:25
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 14:22 schreef Burbo het volgende:
Er plegen elke dag mensen zelfmoord, wat maakt deze nou weer zo bijzonder, ondanks dat ie toevallig op FOK! kwam natuurlijk?
Daar is dit topic niet voor.
Frollovrijdag 26 augustus 2005 @ 14:25
Beste Mineo, als homosympathisant heb ik meer dan eens gereageerd en je proberen te steunen in de vele topics waarin je homogerelateerde misstanden aan de kaak stelde.
Hoewel je nauwelijks andere interesses leek te hebben (ik heb je althans nooit in topics over andere onderwerpen gezien) en ik het met de bedreigingen totaal niet eens was, denk ik dat je het wel goed bedoelde allemaal.

Jammer dat iemand zo ontzettend met zichzelf in de knoop kan zitten en dat het op deze manier moet aflopen.

[ Bericht 6% gewijzigd door Frollo op 26-08-2005 16:38:37 ]
Loedertjevrijdag 26 augustus 2005 @ 14:26
Mineo zou het geweldig vinden als hij naar zijn laatste rustplaats zou worden gedragen door toppers van de gayparade waaronder een aantal trav's op van die hele hoge plateauschoenen.
Glinzdorffvrijdag 26 augustus 2005 @ 14:27
r.i.v
The_Mavericksvrijdag 26 augustus 2005 @ 14:27

in memoriam
SCHvrijdag 26 augustus 2005 @ 14:27
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 14:26 schreef Loedertje het volgende:
Mineo zou het geweldig vinden als hij naar zijn laatste rustplaats zou worden gedragen door toppers van de gayparade waaronder een aantal trav's op van die hele hoge plateauschoenen.
Heb jij hem gekend, Loedertje?
wisevrijdag 26 augustus 2005 @ 14:28
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 14:22 schreef Burbo het volgende:
Er plegen elke dag mensen zelfmoord, wat maakt deze nou weer zo bijzonder, ondanks dat ie toevallig op FOK! kwam natuurlijk?
normaal ergert men er zich aan, en nu niet
zoalshetisvrijdag 26 augustus 2005 @ 14:31
sommigen snappen geloof ik niet wat condoleance inhoudt...
yvonnevrijdag 26 augustus 2005 @ 14:32
Ga ergens anders kloten, FOK! is groot zat om ergens te trollen, niet hier,
dank jullie.
Lupa_Solitariavrijdag 26 augustus 2005 @ 14:34
Hoe heeft hij het eigenlijk gedaan...?

Of is dat een impertinente vraag?
QuietGuyvrijdag 26 augustus 2005 @ 14:40
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 14:24 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Hij lag al 10 dagen dood.. .
Laatste bezoek: 4 dagen, 21 uur, 37 minuten geleden
Bron: mineo39-76
Dr.Dagglavrijdag 26 augustus 2005 @ 14:41
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 14:40 schreef QuietGuy het volgende:

[..]

Laatste bezoek: 4 dagen, 21 uur, 37 minuten geleden
Bron: mineo39-76
Schijnt een bug te zijn, z'n laatste post is van 10 dagen geleden.. .
Havocvrijdag 26 augustus 2005 @ 14:41
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 14:40 schreef QuietGuy het volgende:

[..]

Laatste bezoek: 4 dagen, 21 uur, 37 minuten geleden
Bron: mineo39-76
Of je leest je even in .
yvonnevrijdag 26 augustus 2005 @ 14:45
Tsjongejonge QG, ga ff naar het andere topic zeg

Van zn eigen site nu:

There have been several short news notices in Dutch on the internet:

Quote
In zijn huis in Roermond is het lichaam gevonden van de man die verdacht wordt van het bedreigen van het Enschedese gemeenteraadslid Hofte.
Volgens de politie is geen sprake van een misdrijf. De strafzaak tegen de man wordt nu geseponeerd. Voor eerdere bedreigingen van Hofte is de man veroordeeld tot een werkstraf, waartegen hij in beroep ging. Zijn advocaat neemt aan dat ook het hoger beroep niet doorgaat. Raadslid Hofte had na de laatste aanhouding van de Roermonder geen haatmailtjes en telefoontjes meer gekregen.
Teletekst regio oost.

In his home in Roermond, the body was found of the man who was suspected of threatening city councilman Hofte. According to the police, there were no signs of a crime. The criminal case against this man has been dropped; for earlier threats against the same city council member, the man had been convicted to community service against which he appealed. His lawyer assumes that this appeal will now also be dropped. After the last arrest of the man, the city council member had not received any more hatemails or threatening phone calls.

Thanks to buonissimo for his translation.

This "man who threatened the (extremely homophobic) city councilman" was our Frank, who in a bit of overzealous agitprop, sent the guy an envelope of white washing power and a couple of really rude emails. He was employed locally counselling drug addicts and the homeless and was a staunch supporter of gay rights.

We have no further details than what was published in this article. The only other reports we can find on the internet are reverberations of this news brief that offer no further information.

As much as the internet can allow such things, he was our friend. We are saddened by his death and will miss him.
The_Mavericksvrijdag 26 augustus 2005 @ 14:47
wat is zijn site yvonne?
Cesarinovrijdag 26 augustus 2005 @ 14:49
Altijd triest...

R.I.P.
dwergvrijdag 26 augustus 2005 @ 14:54
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 14:25 schreef Frollo het volgende:
Jammer dat iemand zo ontzettend met zichzelf in de knoop kan zitten dat het op deze manier moet aflopen.
Wat hij zegt.
En oprecht: rust in vrede.
Loedertjevrijdag 26 augustus 2005 @ 14:55
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 14:27 schreef SCH het volgende:

[..]

Heb jij hem gekend, Loedertje?
IRL bedoel je?
Antwoord lijkt mij voor de hand liggend nietwaar?

Afgaande op alle topics en zijn postings van de afgelopen X jaar denk ik idd wél dat je een beetje iets kunt zeggen over zijn eigenschappen.
quote:
Profiel van frank1973
Afbeelding
klik op de foto voor de originele grootte
Voornaam Frank
Achternaam
Woonplaats Roermond
Provincie: Limburg (Nl)
Land: Nederland
Geboorte datum: Verborgen
Geslacht man
Website: http://www.nixtezienhier.nl
Beroep:
Onderschrift:


Je persoonlijke info voor mede-forumleden :

Sociale status: Single
Geaardheid: Homo
Sporten: nee
Roker: ja
Drinker: soms
Ik zoek niks
-- Lichaam --

Lengte: 172 cm
Gewicht: 62 kg
Lichaamsbouw: normaal
Beharing: nee
Kleur haar: donker
Kleur ogen: bruin
Afkomst: europee s

Geschapen: xl - 19 - plus
Rol in bed: ik slaap in bed
Extra voorkeuren:
Jij: ik zoek de gezelligheid thuis
Vrijetijd: theater / bios, thuis, wandelen,


Verder nog extra info omtrent zijn sexuele voorkeur, wilde wel neuken, niet geneukt worden, hield van een dominerende rol in de slaapkamer en was niet vies van zwepen , cockrings en andere attributen


[ Bericht 1% gewijzigd door Loedertje op 26-08-2005 15:03:47 ]
Loedertjevrijdag 26 augustus 2005 @ 14:56
Overigens kan ik er niets aan doen dat er nu eenmaal mensen zijn die dit soort dingen willen achterlaten na hun dood als erfenis.
Glinzdorffvrijdag 26 augustus 2005 @ 14:59
Ook nog een profiel http://www.abbasite.com/forum/thread.php?t=672
DarkDancervrijdag 26 augustus 2005 @ 15:01
kan loedertje een ban krijgen? zij linkt naar een warez site
The_Mavericksvrijdag 26 augustus 2005 @ 15:04
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 15:01 schreef DarkDancer het volgende:
kan loedertje een ban krijgen? zij linkt naar een warez site
doe ergens anders grappig AUB.
Loedertjevrijdag 26 augustus 2005 @ 15:04
Zo kennen de meeste mensen hem virtueel
Loedertjevrijdag 26 augustus 2005 @ 15:05
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 15:01 schreef DarkDancer het volgende:
kan loedertje een ban krijgen?
Sorry mijn banbonnen voor dit jaar zijn allang op .
popolonvrijdag 26 augustus 2005 @ 15:06
Dat zat er dus wel dat hij 't was toen ik het gisterenavond las.
SlaadjeBlavrijdag 26 augustus 2005 @ 15:06
Ik vond hem altijd een beetje een homosexuele extremist
Raar dat het je toch wel een beetje raakt als iemand van Fok, waar je vrijwel niemand echt kent, overlijdt.
Ik wens hem het beste, waar hij ook is.
DarkDancervrijdag 26 augustus 2005 @ 15:15
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 15:05 schreef Loedertje het volgende:

[..]

Sorry mijn banbonnen voor dit jaar zijn allang op .
ik ga me toch eens registreren op die site. ben benieuwd hoe dat afwijkt van een normale bittorrentsite.
zal wel veel roze zijn en fora met pimp je pc in het roze
DarkDancervrijdag 26 augustus 2005 @ 15:16
straks is mineo helemaal niet dood ....
Falcovrijdag 26 augustus 2005 @ 15:19
Zijn topics blonken uit in extremisme, daarom verbaast me zijn zelfmoord niet zo veel. Maar toch is het raar em treurig natuurlijk.

Was hij nou ook diezelfde die een zelfmoordpoging deed en dat op Fok zette?
SlaadjeBlavrijdag 26 augustus 2005 @ 15:21
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 15:19 schreef Falco het volgende:
Was hij nou ook diezelfde die een zelfmoordpoging deed en dat op Fok zette?
Verrek, staat mij iets van bij dat het inderdaad dezelfde was. Weet het niet zeker.
SCHvrijdag 26 augustus 2005 @ 15:21
Kunnen we proberen dit een condoleance-topic te laten blijven: voor speculaties en meningen is er Fok user dood ? deel III
DarkDancervrijdag 26 augustus 2005 @ 15:29
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 15:19 schreef Falco het volgende:
Zijn topics blonken uit in extremisme, daarom verbaast me zijn zelfmoord niet zo veel. Maar toch is het raar em treurig natuurlijk.

Was hij nou ook diezelfde die een zelfmoordpoging deed en dat op Fok zette?
jij bent gewoon zelf een treurig triest persoon.
in zijn LAATSTE topic schreef jij dit:
quote:
Ik word een beetje moe van dat huilgedrag van TS. De meeste homo's schamen zich ook nog het meest voor zulke homofundi's als Mineo.
ik zou toch moeilijk gaan slapen wanneer ik wist dat nadat ik iemand tot op het bot vernederde hij zelfmoord pleegt!
typtypovrijdag 26 augustus 2005 @ 15:33
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 15:29 schreef DarkDancer het volgende:

[..]

jij bent gewoon zelf een treurig triest persoon.
in zijn LAATSTE topic schreef jij dit:
[..]

ik zou toch moeilijk gaan slapen wanneer ik wist dat nadat ik iemand tot op het bot vernederde hij zelfmoord pleegt!
Nee jij bent lekker bezig !!
Dit was zijn 5de poging ofzo.

Het zou wat zijn als alleen deze post daar voor verantwoordelijk zou zijn.

Sterkte voor zijn nabestaanden i.i.g.
Erg om zo te moeten eindigen.
Hij hoeft nu niet meer te worstelen met zijn identiteit.

[ Bericht 10% gewijzigd door typtypo op 26-08-2005 15:54:58 ]
yvonnevrijdag 26 augustus 2005 @ 15:35
Doe dat hier alsjeblieft:
Fok user dood ? deel III
Falcovrijdag 26 augustus 2005 @ 15:40
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 15:29 schreef DarkDancer het volgende:

[..]

jij bent gewoon zelf een treurig triest persoon.
in zijn LAATSTE topic schreef jij dit:
[..]

ik zou toch moeilijk gaan slapen wanneer ik wist dat nadat ik iemand tot op het bot vernederde hij zelfmoord pleegt!
Zou goed kunnen dat ik de druppel was ja, maar goed ik heb daar geen schuldgevoelens bij.
yvonnevrijdag 26 augustus 2005 @ 15:44
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 15:40 schreef Falco het volgende:

[..]

Zou goed kunnen dat ik de druppel was ja, maar goed ik heb daar geen schuldgevoelens bij.
Ach welnee, zo ligt het toch echt niet, en kan het nu verder in het andere topic?
Falcovrijdag 26 augustus 2005 @ 15:47
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 15:44 schreef yvonne het volgende:

[..]

Ach welnee, zo ligt het toch echt niet, en kan het nu verder in het andere topic?
Denk het eerlijk gezegd ook niet hoor. Maar goed weer ontopic ja!
cultheldvrijdag 26 augustus 2005 @ 16:01
Zelfmoord is egoïstisch en laf, maar bij deze condoleer ik iedereen die zich aangesproken voelt als bekende van deze activist.
SeLangvrijdag 26 augustus 2005 @ 16:04
Ik zou het wel netjes vinden als dit topic wordt opgeschoond zodat het een condoleance topic blijft.
Alle overige reacties verwijderen dus.
Discussies over hoe en wat kunnen in een van de andere topics over deze Fokuser
Monusvrijdag 26 augustus 2005 @ 16:04
Ik hoop dat hij nu zijn rust heeft gevonden.
yvonnevrijdag 26 augustus 2005 @ 16:06
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 16:04 schreef SeLang het volgende:
Ik zou het wel netjes vinden als dit topic wordt opgeschoond zodat het een condoleance topic blijft.
Alle overige reacties verwijderen dus.
Discussies over hoe en wat kunnen in een van de andere topics over deze Fokuser
Nog even offtopic, bij Otaku-San heb ik de familie de condoleance topics gestuurd, geen internetters,
ik moet er niet aan denken dat ik , als er familie bekend wordt, deze zooi moet sturen.
Ik weet vandaag even niet meer wat erger is...
dolle_hondvrijdag 26 augustus 2005 @ 16:08
RIP
t was ook een filmliefhebber
marhilvrijdag 26 augustus 2005 @ 16:10
Rust zacht, en voor iedereen die hem kent (al dan niet irl) sterkte,. Uit de stukjes op de site lees ik in elk geval dat ie in het dagelijks leven veel goed werk in onder meer opvang en hulp aan verslaafden deed.
Wellicht iets om te bedenken voor men hem hier afschildert als relnicht.
SeLangvrijdag 26 augustus 2005 @ 16:14
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 16:06 schreef yvonne het volgende:

[..]

Nog even offtopic, bij Otaku-San heb ik de familie de condoleance topics gestuurd, geen internetters,
ik moet er niet aan denken dat ik , als er familie bekend wordt, deze zooi moet sturen.
Ik weet vandaag even niet meer wat erger is...
Dat bedoel ik dus
Timmahvrijdag 26 augustus 2005 @ 16:15
Ik las zijn posts.. eigenlijk niet meer dan dat , en heb ik al de hele ochtend een vreemd gevoel in mn buik.
Daarom lijkt het mij ook wel gepast om hem vooral rust toe te wensen, en onwijs veel sterkte voor zijn omgeving... .
Bjorovrijdag 26 augustus 2005 @ 16:23
Ken hem niet, maar vind het wel sneu

Kan me haast niet voorstellen dat je jezelf van dit leven wilt beroven, zoals mooi als dat het (af en toe) kan zijn.
Toch dapper als je zelf die stap durft te zetten !
Mylenevrijdag 26 augustus 2005 @ 16:28
Rust zacht Mineo39-76.
wizarddragonvrijdag 26 augustus 2005 @ 16:54
Ik ken Mineo39-76 persoonlijk niet, toch heeft ie schijnbaar een bepaalde indruk op mensen gemaakt, getuigen het horen en noemen van zijn nickname zo nu en dan de afgelopen jaren.

Rest in peace Mineo39-76.

Ik wens de nabestaanden veel sterkte toe.
Noliusvrijdag 26 augustus 2005 @ 16:56
RIP
zakjapannertjevrijdag 26 augustus 2005 @ 17:00
R.I.P. , mineo39-76

sterkte aan de nabestaanden
Tom_Tom-vrijdag 26 augustus 2005 @ 17:03
RIP.

Ik hoop dat hij, waar hij ook mag zijn, vrede heeft gevonden. Met zichzelf en met de wereld.
Dos37vrijdag 26 augustus 2005 @ 17:03
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 16:08 schreef dolle_hond het volgende:
RIP
t was ook een filmliefhebber
precies daar ken ik hem ook voornamelijk van.

R.I.P
staticvrijdag 26 augustus 2005 @ 17:08
Ik lees dit nu pas.

Éen van de weinige users waar ik het goed mee kon vinden.

Gadver.
RIP, ik hoop dat je nu je rust hebt. En veel sterkte voor de nabestaanden.
Ben er gewoon naar van.
CartWOmanvrijdag 26 augustus 2005 @ 17:27
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 17:08 schreef static het volgende:
Ik lees dit nu pas.

Éen van de weinige users waar ik het goed mee kon vinden.

Gadver.
RIP, ik hoop dat je nu je rust hebt. En veel sterkte voor de nabestaanden.
Ben er gewoon naar van.
Ik dacht idd vanmorgen nog aan je, jullie waren maatjes hier.
staticvrijdag 26 augustus 2005 @ 17:30
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 17:27 schreef CartWOman het volgende:

[..]

Ik dacht idd vanmorgen nog aan je, jullie waren maatjes hier.
Ja. We hebben zelfs een soort van collecte opgezet na zijn vorige poging voor een leuk cadeautje, een leuk Abba hebbedingetje ofzo.
MaRySevrijdag 26 augustus 2005 @ 17:36
Sneu

Gecondoleerd.
Loedertjevrijdag 26 augustus 2005 @ 17:38
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 16:06 schreef yvonne het volgende:

[..]

Nog even offtopic, bij Otaku-San heb ik de familie de condoleance topics gestuurd, geen internetters,
ik moet er niet aan denken dat ik , als er familie bekend wordt, deze zooi moet sturen.
Ik weet vandaag even niet meer wat erger is...
Lieve schat, zijn familie is al volledig op de hoogte van zijn gedachtegang en handelingen door de rechtszaken die in alle media hebben gestaan
Denk dat ze daar ook niet echt vrolijk van zijn geworden, dit is niets vergeleken met dat..
brainstervrijdag 26 augustus 2005 @ 17:43
Rust zacht mineo39-76
livEliveDvrijdag 26 augustus 2005 @ 18:49
Gecondoleerd
Sterkte aan de nabestaanden
sleepflowervrijdag 26 augustus 2005 @ 19:14
R.I.P mineo39-76, hopelijk heb je nu de rust gevonden die je zocht...
#ANONIEMvrijdag 26 augustus 2005 @ 19:36
Gboy27 dood...

Treurig. Uit wat ie zelf losliet begreep ik dat z'n korte leven nooit gemakkelijk is geweest. Opgegroeid in opvanghuizen, geen enkel contact met familie meer, moeite met z'n geaardheid, in de prostitutie gezeten, problemen met drugs, depressiviteit en verbroken relaties.

Ik kan me wel voorstellen dat je het dan op een gegeven moment niet meer alleen volhoudt, maar ik vind het heel jammer dat hij hiervoor gekozen heeft ipv hulp te zoeken.
femmeChantalvrijdag 26 augustus 2005 @ 19:55
'Kende' hem nauwelijks, maar een dergelijk iets wens je niemand toe.
RIP
#ANONIEMvrijdag 26 augustus 2005 @ 20:12
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 19:36 schreef k_man het volgende:
Gboy27 dood...

Treurig. Uit wat ie zelf losliet begreep ik dat z'n korte leven nooit gemakkelijk is geweest. Opgegroeid in opvanghuizen, geen enkel contact met familie meer, moeite met z'n geaardheid, in de prostitutie gezeten, problemen met drugs, depressiviteit en verbroken relaties.

Ik kan me wel voorstellen dat je het dan op een gegeven moment niet meer alleen volhoudt, maar ik vind het heel jammer dat hij hiervoor gekozen heeft ipv hulp te zoeken.
Die oude topics van Gboy27 daarover werd ik helemaal stil van. Er zullen weinig mensen zijn die zo sterk zijn dat ze zo'n jeugd ongeschonden door komen.

Ik hoop voor Gboy27 dat hij nu eindelijk zijn rust gevonden heeft.
Lupa_Solitariavrijdag 26 augustus 2005 @ 20:15
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 19:36 schreef k_man het volgende:
Ik kan me wel voorstellen dat je het dan op een gegeven moment niet meer alleen volhoudt, maar ik vind het heel jammer dat hij hiervoor gekozen heeft ipv hulp te zoeken.
Soms is er geen hulp meer...
Tarakvrijdag 26 augustus 2005 @ 20:28
Nou, nou, lieve Mineo, dergelijke keuzes begrijpen doe ik niet, mensen bedreigen is niet zo netjes maar er schijnt een God te zijn die vergevingsgezind is. Dat er nog maar veel homonieuws op FOK!gepost mag worden en misschien kun je van bovenaf nog iets doen voor de gelijke rechten van homoseksuelen. Have a nice afterlife!! Proost!!



-DailaLama-vrijdag 26 augustus 2005 @ 20:34
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 20:15 schreef Lupa_Solitaria het volgende:

[..]

Soms is er geen hulp meer...
Soms is de hulp niet vlug genoeg.

Al doen hulpverleners er meer dan alles aan om zo iemand te helpen, voor de persoon zelf verloopt het allemaal veel te traag. Elke dag die er bij komt is namelijk weer een hel.
zhe-devilllvrijdag 26 augustus 2005 @ 20:38

R.I.P
Lupa_Solitariavrijdag 26 augustus 2005 @ 20:38
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 20:34 schreef -DailaLama- het volgende:
Soms is de hulp niet vlug genoeg.

Al doen hulpverleners er meer dan alles aan om zo iemand te helpen, voor de persoon zelf verloopt het allemaal veel te traag. Elke dag die er bij komt is namelijk weer een hel.
En soms kunnen hulpverleners iemand gewoon niet helpen. Niet iedereen kan geholpen worden, dat is een illusie die wij graag koesteren, maar het is bull. Voor sommigen is de dood beter. En als het een bewuste, weloverwogen keus is, kan ik er alleen maar respect voor hebben.
-DailaLama-vrijdag 26 augustus 2005 @ 20:41
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 20:38 schreef Lupa_Solitaria het volgende:

[..]

En soms kunnen hulpverleners iemand gewoon niet helpen. Niet iedereen kan geholpen worden, dat is een illusie die wij graag koesteren, maar het is bull. Voor sommigen is de dood beter. En als het een bewuste, weloverwogen keus is, kan ik er alleen maar respect voor hebben.
Het is een ziekte, net als kanker.
Drugshondvrijdag 26 augustus 2005 @ 20:46
Mineo39-76 was iemand met een sterke mening en een heel open karakter die gewoon zijn zegje deed ook al was dit soms tegen de policy of de stroom in. Ik ken hem niet persoonlijk maar als ik zijn levenssituatie erbij neem moet die jongen door een hel zijn gegaan.

Ik hoop dat Mineo nu eindelijk zijn zwaar bevochten rust en erkenning heeft gevonden.
quote:
Metallica - Fade to Black

Life it seems will fade away
Drifting further everyday
Getting lost within myself
Nothing matters no one else
I have lost the will to live
Simply nothing more to give
There is nothing more for me
Need the end to set me free

Things not what they used to be
Missing one inside of me
Deadly loss this cant be real
Cannot stand this hell i feel
Emptiness is filling me
To the point of agony
Growing darkness taking dawn
I was me but now, hes gone

No one but me can save myself, but its too late
Now i cant think, think why i should even try

Yesterday seems as though it never existed
Death greets me warm, now i will just say goodbye
Goodbye


[ Bericht 0% gewijzigd door Drugshond op 27-08-2005 11:53:52 ]
yvonnevrijdag 26 augustus 2005 @ 20:47
Mooi Drugshond!
zoalshetisvrijdag 26 augustus 2005 @ 21:26
ik heb er de hele dag aan gedacht.
NorthernStarvrijdag 26 augustus 2005 @ 21:43
Dat je de rust en geborgenheid hebt gevonden die je hier zo miste.

Rust zacht mineo39-76
HVvrijdag 26 augustus 2005 @ 21:49
Rust zacht...

En sterkte aan de nabestaanden.
_Hestia_vrijdag 26 augustus 2005 @ 23:20
Ik ken je niet, maar toch rust zacht en sterkte voor de nabestaanden
Dr_Flashvrijdag 26 augustus 2005 @ 23:22
Mja, wat moet je hier nou van zeggen?
ook_gekvrijdag 26 augustus 2005 @ 23:40
Ik vond zijn reacties hier op fok vaak leuk om te lezen. Lekker zeggen wat hij zelf denkt.
Ik heb in het verleden ook zijn topics gelezen met al zijn problemen, om stil van te worden.

En nu ik dit lees word ik weer stil. Heel erg dat het zo gelopen is allemaal.
Nu heeft hij hoop ik wel de rust gekregen die hij verdiende.

Voor de babestaanden, heel erg veel sterkte.
Megumivrijdag 26 augustus 2005 @ 23:42
Sterkte voor de nabestaande. RIP.
Boschjesmanvrijdag 26 augustus 2005 @ 23:47
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 23:22 schreef Dr_Flash het volgende:
Mja, wat moet je hier nou van zeggen?
"R.I.P." ofzo.

Aan de ene kant gun ik hem de dood wel, maar liever had ik gezien dat zijn problemen 'opgelost' waren en hij 'normaal' had kunnen leven. .
sjimzvrijdag 26 augustus 2005 @ 23:50
Hopelijk vind je de rust die je zoekt en hier tevergeefs hebt proberen te zoeken.
Dit einde wens ik niemand toe..maar ik hoop dat jij het beter hebt waar je nu bent.
Ook al ken ik je niet en zal ik je ook nooit leren kennen.
RIV

Want wat is sterven anders

Want wat is sterven anders dan naakt staan in de wind
en samensmelten met de zon?
En wat is ophouden met ademen anders
dan de adem bevrijden van zijn rusteloze eb en vloed,
opdat hij ombelemmerd oprijst en zich ontvouwt en op zoek gaat naar God?
Alleen wanneer je uit de rivier van stilte gedronken hebt, zul je waarlijk zingen.
En wanneer je de top van de berg bereikt hebt,
pas dan zul je beginnen met klimmen.
En wanneer de aarde je ledematen zal opeisen,
pas dan zul je werkelijk dansen.

Kahlil Gibran
beaverhausenvrijdag 26 augustus 2005 @ 23:50
Rust zacht, Mineo.

Ik hoop dat je nu eindelijk de rust hebt die je zocht.

Sterkte voor de nabestaanden.
The_Maverickszaterdag 27 augustus 2005 @ 00:03
Mja ik zag ook wels zijn posts (meer zijn avater, die viel op) ik begrijp het wel als je zo'n leven hebt dat je dan het niet meer ziet zitten, normaal geef ik er niets om maar ik heb nu het 1 en ander gelezen en voel bestwel mee

R.I.V. dan maar
BEzaterdag 27 augustus 2005 @ 00:44
Hopelijk de rust gevonden die je zocht! RIP...
The_Maverickszaterdag 27 augustus 2005 @ 00:47
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 00:44 schreef Brighteyes het volgende:
Hopelijk de rust gevonden die je zocht! RIP...
iets waar we overegens nooit zeker van zullen zijn
Corazaterdag 27 augustus 2005 @ 01:07
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 17:30 schreef static het volgende:
Ja. We hebben zelfs een soort van collecte opgezet na zijn vorige poging voor een leuk cadeautje, een leuk Abba hebbedingetje ofzo.
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 17:30 schreef static het volgende:
Ja. We hebben zelfs een soort van collecte opgezet na zijn vorige poging voor een leuk cadeautje, een leuk Abba hebbedingetje ofzo.
Ja, dat weet ik nog.

Gboy27, tot ziens.
Heel triest dit.
cynniezaterdag 27 augustus 2005 @ 01:35
R.I.P.
SCHzaterdag 27 augustus 2005 @ 01:37
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 17:08 schreef static het volgende:
Ik lees dit nu pas.

Éen van de weinige users waar ik het goed mee kon vinden.

Gadver.
RIP, ik hoop dat je nu je rust hebt. En veel sterkte voor de nabestaanden.
Ben er gewoon naar van.
Jij ook heel veel sterkte dan static!!!

Het heeft me niet meer losgelaten vandaag - ik zit er over te denken om via een column op de FP nog een klein monumentje voor hem op te richten.

Veder hoop ik oprecht dat er mensen zijn die hem in levende lijve deze week de laatste eer bewijzen, dat er mensen bij zijn als hij wordt begraven of gecremeerd. Want echt helemaal alleen weggaan, wat hij feitelijk heeft gedaan, dat zou misschien nog wat verzacht kunnen worden doordat er mensen zijn die zijn laatste moment op aarde begeleiden.

Mijn eigen lief is ook een ABBA-fan en wil dit nummer horen bij zijn uitvaart, het is nu voor jou Gboy

Flying high, high, I'm a bird in the sky
I'm an eagle that rides on the breeze
High, high, what a feeling to fly
Over mountains and forests and seas
And to go anywhere that I please
andromeda1968zaterdag 27 augustus 2005 @ 01:46
Rust in vrede beste Frank!

Hierbij mijn oprechte condeleances.aan familie en vrienden ook heel veel sterkte toegewenst met het verwerken van jullie verdriet en het vinden van jullie eigen rust.


Serge!
Baklapzaterdag 27 augustus 2005 @ 11:41
quote:
Flying high, high, I'm a bird in the sky
I'm an eagle that rides on the breeze
High, high, what a feeling to fly
Over mountains and forests and seas
And to go anywhere that I please
Is dat van Dj Paul?
Drugshondzaterdag 27 augustus 2005 @ 11:50
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 11:41 schreef Baklap het volgende:
Is dat van Dj Paul?
quote:
Abba - Eagle

They came flying from far away, now I'm under their spell
I love hearing the stories that they tell
They've seen places beyond my land and they've found new horizons
They speak strangely but I understand

And I dream I'm an eagle
And I dream I can spread my wings
Flying high, high, I'm a bird in the sky
I'm an eagle that rides on the breeze
High, high, what a feeling to fly
Over mountains and forests and seas
And to go anywhere that I please

As all good friends we talk all night, and we fly wing to wing
I have questions and they know everything
There's no limit to what I feel, we climb higher and higher
Am I dreaming or is it all real?

Is it true I'm an eagle?
Is it true I can spread my wings?
Flying high, high, I'm a bird in the sky
(I'm an eagle)
I'm an eagle that rides on the breeze
High, high, what a feeling to fly
(What a feeling)
Over mountains and forests and seas
And to go anywhere that I please

And I dream I'm an eagle
And I dream I can spread my wings
Flying high, high, I'm a bird in the sky
(I'm an eagle)
I'm an eagle that rides on the breeze
High, high, what a feeling to fly
(What a feeling)
Over mountains and forests and seas
Flying high, high, I'm a bird in the sky
(I'm an eagle)
I'm an eagle that rides on the breeze
High, high, what a feeling to fly
(What a feeling)
Over mountains and forests and seas
And to go anywhere that I please
Erg mooi (tijdloos) nummer.

Straks gaan ze hier nog denken dat ik een ABBA fan ben, en nog heel wat meer.
MikeyMozaterdag 27 augustus 2005 @ 11:53
hetgeen waar je tijden naar verlangde
een droom die je najoeg
hetgeen niemand je gunde
een droom die anderen voor een nachtmerrie aanzagen
dat heb je nu waargemaakt
dromen kunnen waarheid worden

in a way ben je en voorbeeld voor ons allen dat we zelf onze beslissingen moeten maken en dat we daar niemand moeten toelaten ons dat te beletten
Baklapzaterdag 27 augustus 2005 @ 11:54
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 11:53 schreef MikeyMo het volgende:
hetgeen waar je tijden naar verlangde
een droom die je najoeg
hetgeen niemand je gunde
een droom die anderen voor een nachtmerrie aanzagen
dat heb je nu waargemaakt
dromen kunnen waarheid worden

in a way ben je en voorbeeld voor ons allen dat we zelf onze beslissingen moeten maken en dat we daar niemand moeten toelaten ons dat te beletten
Is dat van Dj Paul?
MikeyMozaterdag 27 augustus 2005 @ 11:59
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 11:54 schreef Baklap het volgende:

[..]

Is dat van Dj Paul?
Charly Lownoise & Mental Theo
SunChaserzaterdag 27 augustus 2005 @ 12:00
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 11:54 schreef Baklap het volgende:

[..]

Is dat van Dj Paul?
Ik denk van Toon Hermans.
Aliceyzaterdag 27 augustus 2005 @ 12:55
R I P ...
speedcorezaterdag 27 augustus 2005 @ 15:13
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 01:37 schreef SCH het volgende:

[..]

Jij ook heel veel sterkte dan static!!!

Het heeft me niet meer losgelaten vandaag - ik zit er over te denken om via een column op de FP nog een klein monumentje voor hem op te richten.

Veder hoop ik oprecht dat er mensen zijn die hem in levende lijve deze week de laatste eer bewijzen, dat er mensen bij zijn als hij wordt begraven of gecremeerd. Want echt helemaal alleen weggaan, wat hij feitelijk heeft gedaan, dat zou misschien nog wat verzacht kunnen worden doordat er mensen zijn die zijn laatste moment op aarde begeleiden.

Mijn eigen lief is ook een ABBA-fan en wil dit nummer horen bij zijn uitvaart, het is nu voor jou Gboy

Flying high, high, I'm a bird in the sky
I'm an eagle that rides on the breeze
High, high, what a feeling to fly
Over mountains and forests and seas
And to go anywhere that I please
je bent dit topic werkelijk waar nog niet uit te slaan zeg, mister hysteria

dat ie dood is is niet leuk, maar wel z`n eigen keuze geweest, en als ik z`n voorgeschiedenis zie dan zal een deel van de " rip/rust zachts" die mensen hem nu toe wensen niet erg oprecht zijn, eerder "opgeruimd staat netjes"

oh wacht van de doden niets dan goeds, oh wat erg, ik zal hem missen.
The_Maverickszaterdag 27 augustus 2005 @ 15:16
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 15:13 schreef speedcore het volgende:

[..]

je bent dit topic werkelijk waar nog niet uit te slaan zeg, mister hysteria

dat ie dood is is niet leuk, maar wel z`n eigen keuze geweest, en als ik z`n voorgeschiedenis zie dan zal een deel van de " rip/rust zachts" die mensen hem nu toe wensen niet erg oprecht zijn, eerder "opgeruimd staat netjes"

oh wacht van de doden niets dan goeds, oh wat erg, ik zal hem missen.
ik had in het begin hetzelfde, maar als je een beetje leest wat die poste en zijn geschiedenis erom heen dan weet je gewoon dat hij verbitterd was van zijn verleden
#ANONIEMzaterdag 27 augustus 2005 @ 15:30
Ik ben geschokt. Het was wel uit zijn berichten af te lezen dat -ie met problemen worstelde en dat hij wanhoopsdaden ondernam, maar een bericht als dit komt toch erg rauw op het dak. Erg jammer voor hem dat het zo is afgelopen. R.I.P.
Lupa_Solitariazaterdag 27 augustus 2005 @ 15:35
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 15:13 schreef speedcore het volgende:
oh wacht van de doden niets dan goeds, oh wat erg, ik zal hem missen.
Ik had weinig met hem op. Dat betekent echter nog niet dat ik het niet uitermate triest vind dat het zo heeft moeten lopen... Ik wens namelijk iedereen toe dat hij gelukkig is, ook als ik diegene niet mag. Ik heb niets aan de ellende van een ander.
Cynix ®zaterdag 27 augustus 2005 @ 16:10
R.I.P.

...
CherrymoonTraxxzaterdag 27 augustus 2005 @ 16:15
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 15:13 schreef speedcore het volgende:

[..]

je bent dit topic werkelijk waar nog niet uit te slaan zeg, mister hysteria

dat ie dood is is niet leuk, maar wel z`n eigen keuze geweest, en als ik z`n voorgeschiedenis zie dan zal een deel van de " rip/rust zachts" die mensen hem nu toe wensen niet erg oprecht zijn, eerder "opgeruimd staat netjes"

oh wacht van de doden niets dan goeds, oh wat erg, ik zal hem missen.
Inderdaad. Een staaltje misselijkmakend ramptoerisme.
zoalshetiszaterdag 27 augustus 2005 @ 16:47
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 16:15 schreef CherrymoonTraxx het volgende:

[..]

Inderdaad. Een staaltje misselijkmakend ramptoerisme.
ik dacht dat jij je eigen bash- topicje had, ga maar weg hier.
CherrymoonTraxxzaterdag 27 augustus 2005 @ 16:48
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 16:47 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

ik dacht dat jij je eigen bash- topicje had, ga maar weg hier.
Ik heb geen eigen topic.
zoalshetiszaterdag 27 augustus 2005 @ 16:50
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 16:48 schreef CherrymoonTraxx het volgende:

[..]

Ik heb geen eigen topic.
jawel, dat heb je je eigen gemaakt.
Johan_de_Withzaterdag 27 augustus 2005 @ 16:55
Er van uitgaande dat dit geen opwelling is geweest, maar een weloverwogen besluit, kan ik eerbied opbrengen voor het feit dat hij er ditmaal niemand bij betrokken heeft en het ook heeft doorgezet. Moge hij rusten in vrede.
CherrymoonTraxxzaterdag 27 augustus 2005 @ 16:56
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 16:50 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

jawel, dat heb je je eigen gemaakt.
Nee, het is niet mijn topic.
kansloze_dertigerzaterdag 27 augustus 2005 @ 17:22
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 15:13 schreef speedcore het volgende:

[..]

dat ie dood is is niet leuk, maar wel z`n eigen keuze geweest, en als ik z`n voorgeschiedenis zie dan zal een deel van de " rip/rust zachts" die mensen hem nu toe wensen niet erg oprecht zijn, eerder "opgeruimd staat netjes"

oh wacht van de doden niets dan goeds, oh wat erg, ik zal hem missen.
Dit forum bestaat omdat er verschillende mensen met verschillende meningen zijn. Ondanks dat het tegengestelde van Mineo ben vind ik het toch erg dat hij dood is. Als iedereen het altijd met elkaar eens zou zijn zouden we maar 1 politieke partij hebben: de Staatspartij, en maar 1 televisiezender: de Staatsomroep.
Mineo zou postuum een tag achter zijn naam moeten krijgen als eerbetoon.
Martijn_77zaterdag 27 augustus 2005 @ 17:34
R.I.P.
Verdwaalde_99zaterdag 27 augustus 2005 @ 17:36
RIP

En nu genoeg over die kerel. Hij is dood en heeft genoeg aandacht gehad.

Straks wordt ie de nieuwe Andre Hazes hier

Dood = dood

En blijft dood.

Tevens gedeeltelijk eigen schuld.
The_Maverickszaterdag 27 augustus 2005 @ 17:41
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 17:36 schreef Dromenvanger het volgende:
RIP

En nu genoeg over die kerel. Hij is dood en heeft genoeg aandacht gehad.

Straks wordt ie de nieuwe Andre Hazes hier

Dood = dood

En blijft dood.

Tevens gedeeltelijk eigen schuld.
jaloers dat jij te weinig aandacht krijgt? huilbaby

tevens is dit een condealance topic.
Verdwaalde_99zaterdag 27 augustus 2005 @ 17:46
Niet jaloers Ik ben niet jaloers op de doden want die zijn er niet meer

Maar om nu 100 topics te openen over een zelfmoord?

Ik vind het hypocriet eerder.

Heel fok is bezig van, snij je polsen door bij iedereen en nu krijg je medelijden topics.

Dit past niet bij Fok.

"aanmoediging" tot zelfmoord is altijd aan de orde van de dag geweest hier.
The_Maverickszaterdag 27 augustus 2005 @ 17:49
100? het zijn er 4...

hypocriet? je scheert iedereen over 1 kam, en zou fok een reputatie moeten hebben van "snij je polsen maar door?"

dat zijn een groepje mensen, niet iedereen

ik zeg dat nooit, dus het is in iedergeval niet "heel fok"
Verdwaalde_99zaterdag 27 augustus 2005 @ 17:51
Heb je het andere topic gezien over de kerel die het gedaan heeft? Hoe ze reageren?

Maar goed, ieder zijn eigen stijl natuurlijk.

Ik bemoei me er niet mee meer. Laat hem lekker rusten en met rust.
The_Maverickszaterdag 27 augustus 2005 @ 17:54
ja, maar dat is nog steeds niet heel fok.
quote:
Ik bemoei me er niet mee meer
rubyzaterdag 27 augustus 2005 @ 18:58
Is dit die jongen die een paar jaar geleden (zo iets) had aangekondigd op Fok dat hij zelfmoord wilde plegen? Ik kan me vaag herinneren dat er iemand was (ook met de naam "Gboy") die zo goed als bezig was om zich zelf van het leven te beroven. Was best een ophef over als ik het goed heb.

Anyway, toch triest natuurlijk. Ik kende hem verder niet en weet ik ook niet veel van zijn posts.
renz0rzaterdag 27 augustus 2005 @ 19:58
RIP
Conflictzaterdag 27 augustus 2005 @ 20:27
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 17:51 schreef Dromenvanger het volgende:
Heb je het andere topic gezien over de kerel die het gedaan heeft? Hoe ze reageren?

Maar goed, ieder zijn eigen stijl natuurlijk.

Ik bemoei me er niet mee meer. Laat hem lekker rusten en met rust.
Je bemoeit je er wel mee, niet eens echt subtiel. Ik zou ermee stoppen want het is erg irritant.
#ANONIEMzaterdag 27 augustus 2005 @ 20:31
Dat je nu je rust gevonden moge hebben. Respect voor je standvastigheid en overtuiging waar ik mij nooit in kon vinden. Niemand verdient het zo te leven of te sterven.
HiZzaterdag 27 augustus 2005 @ 20:50
Vreemd, ik lees dit nu voor het eerst. Kan het niet bevatten, niet omdat ik hem bijzonder goed kende, of erg veel begrip had voor zijn verbeten pogingen om iedereen al het homo-gerelateerd nieuws onder de neus te duwen. Maar gewoon, omdat we op de een of andere manier via Fok toch ook wel dicht bijelkaar zijn geweest, zonder echt te weten wie de ander was.

Rust in vrede dan maar, als het leven je dan te onrustig was.
Troelzondag 28 augustus 2005 @ 11:47
Mineo, ik hoop dat je de juiste keuze gemaakt hebt en de rust gevonden hebt waar je naar zocht
mvdlubbezondag 28 augustus 2005 @ 15:57
Ik denk terug aan de Truth Or Dare tijd. Daar kende ik gboy en dat was tof. Wat hij verder allemaal heeft uitgevreten zal me een zorg zijn. En hem nu ook.
pea4funzondag 28 augustus 2005 @ 16:12
Dan is het dus toch zijn geest geweest die aanwezig was op fok 6 dagen geleden als ie al minimaal 10 dagen dood is mineo39-76
The_Maverickszondag 28 augustus 2005 @ 16:28
quote:
Op zondag 28 augustus 2005 16:12 schreef pea4fun het volgende:
Dan is het dus toch zijn geest geweest die aanwezig was op fok 6 dagen geleden als ie al minimaal 10 dagen dood is mineo39-76
die opmerking is 10 keer gemaakt, en ook het antwoord, lees ff voor je reageert
paddyzondag 28 augustus 2005 @ 21:24
Sterkte voor de nabestaanden, en hoop dat zijn zusje antwoorden krijgt op haar vragen.
#ANONIEMzondag 28 augustus 2005 @ 22:45
quote:
Op zondag 28 augustus 2005 15:57 schreef mvdlubbe het volgende:
Ik denk terug aan de Truth Or Dare tijd. Daar kende ik gboy en dat was tof. Wat hij verder allemaal heeft uitgevreten zal me een zorg zijn. En hem nu ook.
TorD was ok. En Gboy ook.
SCHmaandag 29 augustus 2005 @ 11:31
Naar aanleiding van het overlijden van Gboy heb ik een column voor de FP geschreven:

Als de tunnel donker blijft
buzzermaandag 29 augustus 2005 @ 13:18
quote:
Op maandag 29 augustus 2005 11:31 schreef SCH het volgende:
Naar aanleiding van het overlijden van Gboy heb ik een column voor de FP geschreven:

Als de tunnel donker blijft
kut dat juist nu de FP plat ligt.

Ik merk dat men de neiging heeft om zelfmoord te veroordelen.
ik kan uit ervaring spreken dat het bijzonder kut is als je er als nabestaande mee geconfronteerd wordt. maar als iemand voor zichzelf de knoop heeft doorgehakt, is er over het algemeen geen weg terug. Ik hoop dat hij gevonden heeft wat hij zocht..
Tafkahsdinsdag 30 augustus 2005 @ 23:54
Goh, waarom lees ik dit nu pas..

Volgens mij heb ik ook wel eens een discussie met 'm gevoerd over de wantoestanden van de gay pride. Het leek me geen kwaaie.
zoalshetiswoensdag 31 augustus 2005 @ 00:06
quote:
Op maandag 29 augustus 2005 11:31 schreef SCH het volgende:
Naar aanleiding van het overlijden van Gboy heb ik een column voor de FP geschreven:

Als de tunnel donker blijft
ikwilookwatzeggenwoensdag 31 augustus 2005 @ 03:27
RIP
buzzerwoensdag 31 augustus 2005 @ 09:03
Mooie column SCH !
Noaxwoensdag 31 augustus 2005 @ 15:32
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 16:01 schreef cultheld het volgende:
Zelfmoord is egoïstisch en laf, maar bij deze condoleer ik iedereen die zich aangesproken voelt als bekende van deze activist.
Jij bent diep triest zeg!
dutch-mammadonderdag 1 september 2005 @ 00:07
Mineo, ik hoop dat het daar, waar je nu bent, beter met je gaat...
garreth82woensdag 16 augustus 2006 @ 01:13

Een jaar na die donkere dag,
dat je aan je laatste reis begonnen bent...
Te vroeg van ons gegaan,
van allen die jou hebben gekent.

Op deze dag willen wij,
je nog eens extra gedenken.
Aan dit vreselijke verlies,
even extra aandacht schenken.

Vanavond zullen wij een kaarsje branden,
met als symbool dit gedicht.
wij hopen dat jij dit zult zien,
daar bij jou,daar in t licht.



Alweer een jaar geleden...

Frank, (Gboy27 / mineo39-76) je bent nog niet vergeten!

R.I.P.
SCHwoensdag 16 augustus 2006 @ 01:14
Nog niet helemaal garreth maar shit man, alweer bijna een jaar.
garreth82woensdag 16 augustus 2006 @ 01:15
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 01:14 schreef SCH het volgende:
Nog niet helemaal garreth maar shit man, alweer bijna een jaar.
hij is de 26 ste gevonden, hij was toen al 10 dagen niet meer
SCHwoensdag 16 augustus 2006 @ 01:16
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 01:15 schreef garreth82 het volgende:

[..]

hij is de 26 ste gevonden, hij was toen al 10 dagen niet meer
Oh kut, je hebt gelijk - hopelijk heeft ie het nu beter. RIP.
garreth82woensdag 16 augustus 2006 @ 10:33
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 01:16 schreef SCH het volgende:

[..]

hopelijk heeft ie het nu beter. RIP.
laten we het hopen
garreth82woensdag 16 augustus 2006 @ 18:04
-edit verkeerde topic
sizzlerwoensdag 16 augustus 2006 @ 19:42


R.I.P.
zoalshetiswoensdag 16 augustus 2006 @ 21:54
ik denk nog best vaak aan hem.

wat me het meest dwars zit is dat we met de hele community hem niet op andere gedachten hebben kunnen brengen. het is geen spijt of schaamte, maar meer een machteloos gevoel, of zo/
staticwoensdag 16 augustus 2006 @ 22:04
Op een gegeven moment ging dat niet meer, kan me nog herinneren dat hij vrij vrolijk rondhuppelde.
zoalshetiswoensdag 16 augustus 2006 @ 22:07
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 22:04 schreef static het volgende:
Op een gegeven moment ging dat niet meer, kan me nog herinneren dat hij vrij vrolijk rondhuppelde.
ik ook. helaas was hij niet opgewassen tegen de oneerlijkheid van zijn maatschappij.
Maanviswoensdag 16 augustus 2006 @ 22:07
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 21:54 schreef zoalshetis het volgende:
ik denk nog best vaak aan hem.

wat me het meest dwars zit is dat we met de hele community hem niet op andere gedachten hebben kunnen brengen. het is geen spijt of schaamte, maar meer een machteloos gevoel, of zo/
Sommige dingen zijn gewoon zo vastgeroest in een bepaald patroon en idee dat je het er niet meer uit krijgt. Sommige mensen hebben ambities om een bepaalde opleiding af te maken, sommige mensen vinden hun ambities in vrijwilligerswerk, en sommige mensen hebben eigenlijk alleen de ambitie om niet meer te leven. Het zij zo, dit is wat ie wou.
zoalshetiswoensdag 16 augustus 2006 @ 22:16
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 22:07 schreef Maanvis het volgende:

[..]

Sommige dingen zijn gewoon zo vastgeroest in een bepaald patroon en idee dat je het er niet meer uit krijgt. Sommige mensen hebben ambities om een bepaalde opleiding af te maken, sommige mensen vinden hun ambities in vrijwilligerswerk, en sommige mensen hebben eigenlijk alleen de ambitie om niet meer te leven. Het zij zo, dit is wat ie wou.
ja dat zou kunnen zijn idd. ik denk dat het meer een soort van neerwaartse spiraal is, waar je niet meer uit kan, ook al wil je dat wel heel graag. en misschien kom je dan net niet die mensen tegen die je uit die spiraal kunnen helpen.

ach, als hij maar gelukkig is.
SCHwoensdag 16 augustus 2006 @ 22:30
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 22:07 schreef Maanvis het volgende:

[..]

Sommige dingen zijn gewoon zo vastgeroest in een bepaald patroon en idee dat je het er niet meer uit krijgt. Sommige mensen hebben ambities om een bepaalde opleiding af te maken, sommige mensen vinden hun ambities in vrijwilligerswerk, en sommige mensen hebben eigenlijk alleen de ambitie om niet meer te leven. Het zij zo, dit is wat ie wou.
Ik denk niet dat hij dit wou maar dat er een soort onomkeerbaarheid was. Maar ik kende hem niet goed genoeg om er veel over te mogen zeggen. De keren dat ik hem heb gesproken was hij wel eerlijk maar zo...eh.......hoe zeg je dat.....verbitterd, vastgeketend in zijn eigen gedachtenwereld en misschien wel vooral boos.
garreth82woensdag 16 augustus 2006 @ 23:51
Frank was in bepaalde dingen zo gedreven dat hij er op bepaalde punten wat te ver in ging, maar ik vind het jammer dat vooral de negatieve berichten over hem steeds de boventoon voerden.
Hij heeft ook heeeel veel goede dingen gedaan.
Ik heb nog geprobeerd een artikel over hem (Frank Vink) uit de Gaykrant terug te vinden, maar dat lijkt wel van de aardbodem verdwenen.
Misschien dat iemand van jullie het nog heeft? dit artikel ging voornamelijk over zijn vrijwilligerswerk bij de daklozen/verslaafden opvang.

ik ben altijd toch nog met een schuldgevoel blijven zitten, ik had het moeten zien aankomen, ik had vaker met hem moeten praten, ik had misschien wel IETS kunnen doen.
zoalshetisdonderdag 17 augustus 2006 @ 01:57
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 23:51 schreef garreth82 het volgende:
Frank was in bepaalde dingen zo gedreven dat hij er op bepaalde punten wat te ver in ging, maar ik vind het jammer dat vooral de negatieve berichten over hem steeds de boventoon voerden.
Hij heeft ook heeeel veel goede dingen gedaan.
Ik heb nog geprobeerd een artikel over hem (Frank Vink) uit de Gaykrant terug te vinden, maar dat lijkt wel van de aardbodem verdwenen.
Misschien dat iemand van jullie het nog heeft? dit artikel ging voornamelijk over zijn vrijwilligerswerk bij de daklozen/verslaafden opvang.

ik ben altijd toch nog met een schuldgevoel blijven zitten, ik had het moeten zien aankomen, ik had vaker met hem moeten praten, ik had misschien wel IETS kunnen doen.
wat zeg ik: geen schuldgevoel. wel een soort van after-spijt, maar that's it, want je kan vaak toch niks betekenen.

[ Bericht 0% gewijzigd door zoalshetis op 17-08-2006 02:03:51 ]
garreth82donderdag 17 augustus 2006 @ 02:31
quote:
Op donderdag 17 augustus 2006 01:57 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

wat zeg ik: geen schuldgevoel. wel een soort van after-spijt, maar that's it, want je kan vaak toch niks betekenen.
makkelijker gezegd dan gedaan
#ANONIEMdonderdag 17 augustus 2006 @ 02:37
quote:
Op donderdag 17 augustus 2006 02:31 schreef garreth82 het volgende:

[..]

makkelijker gezegd dan gedaan
Wat er al eerder in zijn leven gebeurd is dat heeft een diepe wond geslagen en dan is Internet een te beperkt kanaal.
garreth82donderdag 17 augustus 2006 @ 03:10
quote:
Op donderdag 17 augustus 2006 02:37 schreef sig000 het volgende:

[..]

Wat er al eerder in zijn leven gebeurd is dat heeft een diepe wond geslagen en dan is Internet een te beperkt kanaal.
dat weet ik, maar ik weet niet wat hij op Fok! allemaal verteld heeft, dus ik hou verder m'n mond
APKdonderdag 17 augustus 2006 @ 03:32
quote:
Op donderdag 17 augustus 2006 03:10 schreef garreth82 het volgende:

dat weet ik, maar ik weet niet wat hij op Fok! allemaal verteld heeft, dus ik hou verder m'n mond
Bijna alles volgens mij.

Maar hij kwam op mij ook vrolijk over in topics over tv programma's zoals Shameless en Footballers' wives.
garreth82zaterdag 19 augustus 2006 @ 13:35
quote:
Op donderdag 17 augustus 2006 03:32 schreef APK het volgende:

[..]

Bijna alles volgens mij.

Maar hij kwam op mij ook vrolijk over in topics over tv programma's zoals Shameless en Footballers' wives.
hij deed zich vaak ook wel vrolijk voor, maar dat was maar de buitenkant, maar toch was 't een toffe gozer
HiZzaterdag 19 augustus 2006 @ 13:50
Jeez, krijg ik ook zo'n onzin topic als ik mezelf van kant maak ?
zoalshetiszaterdag 19 augustus 2006 @ 13:51
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 13:50 schreef HiZ het volgende:
Jeez, krijg ik ook zo'n onzin topic als ik mezelf van kant maak ?


nee jij krijgt een trap na.
SCHzaterdag 19 augustus 2006 @ 14:11
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 13:50 schreef HiZ het volgende:
Jeez, krijg ik ook zo'n onzin topic als ik mezelf van kant maak ?
HiZzaterdag 19 augustus 2006 @ 17:02
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 13:51 schreef zoalshetis het volgende:

[..]



nee jij krijgt een trap na.
Beter dan het geklets in dit topic > Hoewel het risico dat mensen zo slap over je gaan ouwehoeren wel een goed argument tegen zelfmoord is
zoalshetiszaterdag 19 augustus 2006 @ 17:03
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 17:02 schreef HiZ het volgende:

[..]

Beter dan het geklets in dit topic > Hoewel het risico dat mensen zo slap over je gaan ouwehoeren wel een goed argument tegen zelfmoord is
ik vind je op dit punt iets te ongevoelig om hier te zijn eigenlijk.
HiZzaterdag 19 augustus 2006 @ 17:07
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 17:03 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

ik vind je op dit punt iets te ongevoelig om hier te zijn eigenlijk.
Het is een jaar na dato weet je wel.

En daarnaast, zelfmoord is nooit een verbetering van je situatie; ofwel je gelooft in God en je gaat naar de hel (variant : zware karmaschade). Of je gelooft niet in God en dan ben je gewoon wormenvoer.
staticzaterdag 19 augustus 2006 @ 17:08
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 13:35 schreef garreth82 het volgende:

[..]
maar toch was 't een toffe gozer
Ja, dat is waar, heb menig topic met hem volgeluld. We hebben zelfs een soort van inzamelingsactie voor hem gestart toen hij in het ziekenhuis lag. Abba memorabilia e.d.
staticzaterdag 19 augustus 2006 @ 17:09
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 13:50 schreef HiZ het volgende:
Jeez, krijg ik ook zo'n onzin topic als ik mezelf van kant maak ?
Sodemieter eens een kutend op.
HiZzaterdag 19 augustus 2006 @ 17:11
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 17:09 schreef static het volgende:

[..]

Sodemieter eens een kutend op.
Duh, omdat ie zo'n toffe gozert was en maar slechts één keer is veroordeeld wegens bedreiging van iemand mag ik niet meer zeggen wat ik denk ?
zoalshetiszaterdag 19 augustus 2006 @ 17:12
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 17:09 schreef static het volgende:

[..]

Sodemieter eens een kutend op.
ik vond mijn aanpak beter. maar je hebt gelijk. ben je alweer in amsterdam?
zoalshetiszaterdag 19 augustus 2006 @ 17:13
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 17:11 schreef HiZ het volgende:

[..]

Duh, omdat ie zo'n toffe gozert was en maar slechts één keer is veroordeeld wegens bedreiging van iemand mag ik niet meer zeggen wat ik denk ?
ik vond dat hij gelijk had in zijn woede jegens die homofoob in het gemeentehuis.

daarnaast denk ik nogmaals dat je niet in dit topic hoort.
HiZzaterdag 19 augustus 2006 @ 17:17
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 17:13 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

ik vond dat hij gelijk had in zijn woede jegens die homofoob in het gemeentehuis.

daarnaast denk ik nogmaals dat je niet in dit topic hoort.
Ik vind dat mensen die een toevlucht zoeken tot (dreigen met) geweld zolang nog niet alle rechtsmiddelen zijn uitgeput nooit gelijk hebben.

En daarnaast geloof ik ook al niet in censuur.

P.S. als je bedoelt met dat ik hier niet in dit topic hoor te zijn dat dit topic er niet zou horen te zijn ben ik het natuurlijk wel met je eens.
staticzaterdag 19 augustus 2006 @ 18:08
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 17:11 schreef HiZ het volgende:

[..]

Duh, omdat ie zo'n toffe gozert was en maar slechts één keer is veroordeeld wegens bedreiging van iemand mag ik niet meer zeggen wat ik denk ?
Bull, je zit gewoon te kutten.
staticzaterdag 19 augustus 2006 @ 18:09
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 17:12 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

ik vond mijn aanpak beter. maar je hebt gelijk. ben je alweer in amsterdam?
Nope, volgende week vrijdag.
Loedertjezaterdag 19 augustus 2006 @ 18:22
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 22:07 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

ik ook. helaas was hij niet opgewassen tegen de oneerlijkheid van zijn maatschappij.
Lijden aan leven reden euthanasie
SCHzaterdag 19 augustus 2006 @ 23:23
Jezus HiZ, dit valt me echt van je tegen.
HiZzondag 20 augustus 2006 @ 02:29
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 23:23 schreef SCH het volgende:
Jezus HiZ, dit valt me echt van je tegen.
Alsof je dit niet kon verwachten; ik vind het hele idee dat je een verbetering brengt met de dood, die walgelijke doodscultuur in dit land, totaal verwerpelijk.

En dan zie ik hier een heel topic vol met mensen die meegaan in de redenaties van iemand met een zieke geest en elkaar beginnen na te wauwelen over dat 'het beter is zo'.

Zieke geest ? Ja, hij heeft ons voldoende geïnformeerd over zijn medische situatie om dat te mogen zeggen. Dat hij is bezweken onder zijn ziekte kun je hem nauwelijks verwijten, maar dat jullie dat bespreken alsof het iets goeds was klinkt voor mij niet anders dan dat je je opluchting erover uitspreekt dat een kankerpatient gelukkig gecrepeerd is.
Drugshondzondag 20 augustus 2006 @ 02:57
Zullen we dit topic weer ter ruste brengen.
Ja & nee twisted mind....op FOK! leven we mee.
Volgend jaar weer...... de rest past in [R&P]