Ik niet, het is een verdedigende rotploeg dat af en toe 2 punten steelt van de echte favorieten die wel willen/kunnen voetballen.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 20:50 schreef Suijk het volgende:
Heb altijd een zwak voor Rosenborg. Hopen dat ze het redden!
Ze kunnen niet anders! Maar ik geloof dat ze op dit moment 8e staan in de Noorse competitie, dus ik verwacht niet al te veel van ze.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 20:53 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ik niet, het is een verdedigende rotploeg dat af en toe 2 punten steelt van de echte favorieten die wel willen/kunnen voetballen.
Alleen met Lyon zullen ze iets meer moeite hebben, van de andere 2 moeten ze inderdaad kunnen winnen.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 20:36 schreef jojomen4 het volgende:
Eitje voor Real. Deze rollen we allemaal op!![]()
Die grieken voetballen zoals ze neuken, hard van achterenquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 04:14 schreef BliksemSchigt het volgende:
Makkie voor Madrid en Lyon. Al weet je het nooit met die Grieken.
quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 12:19 schreef DIGGER het volgende:
Had Real wel weer zo'n zware poule als vorig jaar gegund, toen ze alleen dankzij veelvuldige blunders van de refs door kwamen. helaas is dit toch vrij aardig te doen om hier bij de beste 2 te eindigen.
Bedoel je dat het nog kan verbeteren of dat het nog erger wordt?quote:Op dinsdag 13 september 2005 21:20 schreef DutchGooner het volgende:
Ja Jojo,dit is pas de eerste wedstrijd
Dat dit pas het begin isquote:Op dinsdag 13 september 2005 21:24 schreef jojomen4 het volgende:
[..]
Bedoel je dat het nog kan verbeteren of dat het nog erger wordt?
tis slechts een druppel op de bekende plaat hoor..quote:Op dinsdag 13 september 2005 21:27 schreef jojomen4 het volgende:
yeahhhhhhhhh casillassssssss 2x deze week!
Volgens mij heeft Cultheld nog nooit wat positiefs over Real gezegd. Maar jezus hey.. ongelooflijk zo'n helft.quote:Op dinsdag 13 september 2005 21:30 schreef Zwansen het volgende:
Whahahahahaha! Waar is nu die Cultheld, die zei dat Real nu een stuk beter dan vorig jaar was en echt een goed team was nu!
quote:Op dinsdag 13 september 2005 18:13 schreef jojomen4 het volgende:
Owja.. Zidane, Ronaldo en Beckham (waarschijnlijk) zijn geblesseerd. Niet dat dat dit jaar een probleem is want we stellen alsnog een top elftal op.![]()
Ik zeg 1-3![]()
quote:Op donderdag 25 augustus 2005 18:54 schreef cultheld het volgende:
[..]
1) Wou je zeggen dat Villarreal geen collectief is?
2) Real Madrid ziet er dit seizoen veel beter uit dan vorig seizoen en juist omdat er niet erg veel grote namen zijn gehaald. Robinho is een echte topper en zal samen met Ronaldo in de spits staan. Baptista is een uitstekende controlerende middenvelder (en doelpuntenmachine), García en Diogo zijn twee goede spelers uit Uruguay. Helguera en Woodgate zijn gewoon erg goede verdedigers. Er staat dus een prima team.
quote:Op dinsdag 13 september 2005 21:44 schreef DutchGooner het volgende:
Rosenborg maakte trouwens op de valreep nog de 1-1
Alsjeblieft,1-2quote:Op dinsdag 13 september 2005 21:45 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]!
Hopen dat ze er nog 2 of 3 inprikken.
Weer geen 2de ronde voor die nichten.
de 2de helft valt het nog wel mee. Volgens mij nou vind Lyon het denk ik ook wel goed en laten ze Real wel een beetje komen.quote:Op dinsdag 13 september 2005 21:55 schreef jojomen4 het volgende:
Speelt Real zo bagger dan? of is het meer het goeie spel van Lyon dat voor de 3-0 zorgt.
3-0 goals in een paar minuten wel.quote:Op dinsdag 13 september 2005 22:23 schreef Dos37 het volgende:
3-0 uit verliezen bij Lyon is nog niet zo erg komop zeg
Wat lul je nou man, ze hebben voor tientallen miljoenen gekocht EN ze spelen tegen een team waar de beste speler weg is..quote:Op dinsdag 13 september 2005 22:23 schreef Dos37 het volgende:
3-0 uit verliezen bij Lyon is nog niet zo erg komop zeg
Gelukkig is het nog altijd zo dat in het voetbal een bijeengekocht elftal lang niet altijd goed hoeft te presterenquote:Op dinsdag 13 september 2005 22:37 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Wat lul je nou man, ze hebben voor tientallen miljoenen gekocht EN ze spelen tegen een team waar de beste speler weg is...
Met 3-0 op je broek krijgen is een regelrechte schande.
Lekker dat Olympiakos heeft verloren,
,
.
Inderdaad.quote:Op dinsdag 13 september 2005 22:38 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Gelukkig is het nog altijd zo dat in het voetbal een bijeengekocht elftal lang niet altijd goed hoeft te presteren
Ik had het hier in de lokale kroeg nog over deze wedstrijd. Die Fransen dachten echt dat Real zo goed was en dat Lyon geen kans had. Nou, gezien afgelopen seizoen leek mij dat dus een beetje vreemd.quote:Op dinsdag 13 september 2005 22:41 schreef Zwansen het volgende:
Trouwens, de tijden zijn veranderd. Real is gewoon niet meer zoals vroeger en Lyon is echt een topclub.
Ik hoop dat real er de eerste ronde uitligt, en 4e wordt. Wat een stelletje prutsersquote:Op dinsdag 13 september 2005 23:32 schreef Shreyas het volgende:
Ik snap niet dat Real Madrid met zulke cijfers kan verliezen, zoveel kwaliteit, zo veel wereldsterren en dat toch verliezen van Olympique Lyon. Dit is echt schandalig.
Deze mag verfilmd worden in het zwart wit met een leuk muziekje eronder, leek wel comedy capers zeg! gewoon 4 spelers van Olympiakos die actief betrokken zijn bij een eigen goal!quote:Op dinsdag 13 september 2005 21:50 schreef Ambrosius het volgende:
En meteen 1-2 door een eigen doelpunt van Mavrogenidis.
Zo gek is het nou ook weer niet, en je moet Lyon ook niet onderschatten.....quote:Op dinsdag 13 september 2005 23:32 schreef Shreyas het volgende:
Ik snap niet dat Real Madrid met zulke cijfers kan verliezen, zoveel kwaliteit, zo veel wereldsterren en dat toch verliezen van Olympique Lyon. Dit is echt schandalig.
Het is idd moeilijk om een lach te onderdrukken. De triestheid zelve daar.quote:
Denk je dat echt? Zelfs in de UEFA Cup zijn ze onthutsend zwak. Mochten ze naar de UEFA Cup afdalen, dan hoop ik dat de eerste de beste ploeg de Koninklijke wegstuurt uit het Europavoetbal.quote:Op woensdag 14 september 2005 12:10 schreef ASroma het volgende:
ach real madrid wint nog wel.......................de uefa cup![]()
![]()
![]()
Omdat die viool met Tacchinardi op de vuist ging in de vorige editie.quote:Op woensdag 28 september 2005 00:46 schreef jojomen4 het volgende:
Bedoel je in z'n carriere of bij Real? Bij Sevilla iig wel een paar seizoenen.
Morgen moeten we winnen, winnen we niet dan hebben we toch al wat kopzorgen voor de CL.Ronaldo is geschorst, ik weet niet waarom.
Ik bedoelde in het algemeen. Pavon geen basisplaats trouwens?quote:Op woensdag 28 september 2005 00:46 schreef jojomen4 het volgende:
Bedoel je in z'n carriere of bij Real? Bij Sevilla iig wel een paar seizoenen.
Basis: Casillas, Salgado, Ramos, Helguera, Carlos, Guti, Beckham, Garcia, Baptista, Raul, Binho.
Helaas niet nee, hij begon het seizoen en de voorbereiding goed maar als je kunt kiezen tussen Pavon, Woodgate, Helguera en Ramos.....?quote:Op woensdag 28 september 2005 00:52 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Ik bedoelde in het algemeen. Pavon geen basisplaats trouwens?
Pavon is niet goed genoeg, Woodgate heeft glazen benen, Helguera is een schoppert en Ramos heb ik nog te weinig aan het werk gezien..quote:Op woensdag 28 september 2005 01:12 schreef jojomen4 het volgende:
Helaas niet nee, hij begon het seizoen en de voorbereiding goed maar als je kunt kiezen tussen Pavon, Woodgate, Helguera en Ramos.....?![]()
Dat ze wederom mogen floppen vanavond.quote:Op woensdag 28 september 2005 00:46 schreef jojomen4 het volgende:
Basis: Casillas, Salgado, Ramos, Helguera, Carlos, Guti, Beckham, Garcia, Baptista, Raul, Binho.
Vind ik ook een goede speler, maar hij speelt vaak als centrumverdediger terwijl hij eigenlijk een middenvelder is toch?quote:Op woensdag 28 september 2005 19:03 schreef methodmich het volgende:
Iván Helguera vind ik altijd een goede speler. Onderschat.
3 jaar geleje z'n laatste wedstrijd gespeeld als middenvelderquote:Op woensdag 28 september 2005 19:07 schreef Radegast het volgende:
[..]
Vind ik ook een goede speler, maar hij speelt vaak als centrumverdediger terwijl hij eigenlijk een middenvelder is toch?
quote:Op woensdag 28 september 2005 21:59 schreef Dr.Daggla het volgende:
Kut, 1-1.
Kan Real dan helemaal niets?
Nou ja, gezien de historie van dat schijtclubje in Europa zal het mij niets verbazen als Real in de blessuretijd nog de winnende scoort.quote:Op woensdag 28 september 2005 22:07 schreef DIGGER het volgende:
[..]Het antwoord zit al in de vraag verwerkt
Hup Olympiakos!
Real 2-1quote:Op woensdag 28 september 2005 22:26 schreef DIGGER het volgende:
O, Olympiakos boeit me geen ruk, maar ik zie Real graag sneuvelen, helemaal daar ze op papier in een vrij simpele poule spelen.
Ja, dat doen ze wel vaker. Ik heb nog nooit een club gezien die zoveel pech heeft gehad in de CL.quote:Op woensdag 28 september 2005 22:32 schreef DIGGER het volgende:
I get your point, maar die 2-1 is kut, Olympiakos speelt best aardig
In hun slechtste jaar ooitquote:Op woensdag 28 september 2005 23:31 schreef Ambrosius het volgende:
Rául voorbij Di Stefano als topscorer Europa Cup I aller tijden..
Op papier in UEFA punten is het juist de zwaarste poule: de gemiddelde UEFA punten van de tegenstanders zijn voor iedere ploeg in deze poule het hoogst in vergelijking met andere poules ...quote:Op woensdag 28 september 2005 22:26 schreef DIGGER het volgende:
O, Olympiakos boeit me geen ruk, maar ik zie Real graag sneuvelen, helemaal daar ze op papier in een vrij simpele poule spelen.
Leuk om te weten!quote:Op donderdag 29 september 2005 09:23 schreef Doc het volgende:
[..]
Op papier in UEFA punten is het juist de zwaarste poule: de gemiddelde UEFA punten van de tegenstanders zijn voor iedere ploeg in deze poule het hoogst in vergelijking met andere poules ...
Met een nulletje of 4quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 09:36 schreef Tommie_Hillfigo het volgende:
Ik mag wel hopen dat ze het redden, misschien dat Lyon thuis zelfs gepakt kan worden.
Lyon ook, staat intussen met 1-4 voor.quote:Op dinsdag 1 november 2005 21:45 schreef Ambrosius het volgende:
Real gaat weer uithalen..
quote:Op dinsdag 1 november 2005 22:00 schreef golfer het volgende:
[..]
Lyon ook, staat intussen met 1-4 voor.
Dat Juninho nog niet is weggekaapt door een grote Spaanse, Italiaanse of Engelse ploeg, en er zelfs nauwelijks geruchten over zijn, blijft voor mij een raadsel. 2 Vrije trappen binnen 30 meter van de goal krijgen is genoeg voor bijna zeker een doelpunt. En dat zijn dan alleen nog maar zijn vrije trappen...quote:Op woensdag 2 november 2005 08:56 schreef DIGGER het volgende:
Blijft een fantastische ploeg, dat Lyon. Fluitend door de poule zonder puntverlies en met veel gescoorde goals, een straatlengte voor al in de Franse competitie en ik blijf groot fan van Juninho.
Dat vind ik wel overdreven hoor. Real heeft dit seizoen best goede wedstrijden gespeeld, maar zaterdag speelde ze gewoon tegen een fabelachtig Barcelona, op haast bovennatuurlijke wijze werd Real opzij gezet in het eigen stadion. Ik denk dat ze het vanavond tegen Lyon makkelijker zullen hebben, ik gok op 2-2.quote:Op woensdag 23 november 2005 12:32 schreef Tommie_Hillfigo het volgende:
Nou ja, voor Real wel dus. Niet zozeer om uit te maken wie er 1 of 2 wordt, zaterdag is het weer op pijnlijke wijze duidelijk geworden dat het nog steeds voor geen meter loopt, dus wordt gelijk de positie van Luxemburgo ter discussie gesteld. Bovendien hebben ze tegenover het eigen publiek wat goed te maken.
Ja, dat zeker, maar ik zit me zo langzamerhand ook af te vragen of Casillas nog wel zo goed is voor Real. Ook tegen Barcelona zagen zijn acties er niet altijd even goed uit.quote:
Vraag het maar eens aan de Feyenoorders ...quote:Op dinsdag 6 december 2005 22:40 schreef Zwansen het volgende:
wtf is Fred bij Lyon?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |